Minden ami Google earth és ami benne található Érdekességek

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Minden ami Google earth és ami benne található Érdekességek

17 bejegyzés megtekintése - 1-17 / 17
  • Szerző
    Bejegyzés
    Marcika
    Felhasználó

Sziasztok! Gondoltam nyitok egy ilyen topicot, ahol a google earthban talált érdekességeknek a koordinátáit írhatjátok le, ill megvitatni hogy miket is látunk vagy miket nem látunk, azon a kérdéses “részen”. Én tegnap el?tt találtam egy érdekes dolgot az Orion csillagkép környékén. íme a kép: -link- Már az üzifalon is beszélgettünk err?l, hogy mi is lehet ez, de hogy tényleg az lehet e, amire gondoltunk “ufó” az még nem biztos. De hát akkor mi lehet? itt van még a youtubon talált néhány videó, amit érdemes megnézni —————————————————————–
    —— -link- —————————————————————–

Sariel
    Felhasználó

1. -link-
    EDIT:
    2. -link-

3. -link- ??

4. -link-

5. -link-

6. -link-

(nem tudom mik ezek lehet csak én vagyok a hülye)

M3H4N1C
    Adminisztrátor

-link- Ezek az Uv zöld vonalak mik lehetnek??

Névtelen
    Vendég

szerintem vki megmátrixozta az ?rt XD
    -link- XDD
    egyébként érdekes. (a mennyek követei Neo vezetésével felsorakoztak a világunk határán XDD)

Sariel
    Felhasználó
    M3H4N1C wrote

-link- Ezek az Uv zöld vonalak mik lehetnek??

Én nem tudom de találtam piros és kék színben is.

-link-

Marcika
    Felhasználó

na megyen, valaki megtudná adni a nibiru koordinátáit? még ha ki is van törölve, csak kiváncsiságból kellene.
    amúgy érdekesek ezek a csíkok, gondolom ezeksem oda valóak, ha csak nem fotózás mellékterméke

Marcika
    Felhasználó

Sariel biztos megnyílt az ?r,. egy másik dimenziónak a kapuja, 😀 vagy hiperür 😀

Névtelen
    Vendég
    Sariel
    Felhasználó
    Marcika wrote

Sariel biztos megnyílt az ?r,. egy másik dimenziónak a kapuja, 😀 vagy hiperür 😀

Lehet de akkor több helyen is megnyílt 😀

Elméletileg ez a Nibiru koordinátája: 09 47 48.13 +13 08 28.5

Ha nem látsz semmit akkor tedd be Featured Observatories-t.
    Ha nem sikerül akkor itt van: -link-

Sariel
    Felhasználó

-link-
    ezen kívül még 3 ilyen van nem messze ett?l.

Névtelen
    Vendég

egy normál területnek látszó kép:
    -link-

ugyanez meginfrázva, kitakarva, ami mögött látszik hogy valami nem stimmel. úgy is mondhatnám, kilóg a kutya farka a fa mögül 😀 :
    -link-

Marcika
    Felhasználó

ez remek. Szeretem, mikor bénásan rejtenek el dolgokat. De nnyire? Egy kérdés: hogy tudod meg infrázni? Köszi sariel 😀

Marcika
    Felhasználó

tényleg. A nibirut napfelkelte el?tt lehet megtekinteni nem? Valakitmártmegnézhetmé 😀

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Infrázzátok meg az egész(égbolt-ot)
    Fogtok még furcsa dolgokat látni!

Névtelen
    Vendég

igen, és ha érdekeset találtok, csak kapcsoljátok le egy pillanatra az infrát, ha normál felvételen nem látszik se galaxis, se csillag ami akkora anomáliát csinál, akkor mondhatjátok hogy “Megvagy!”
    Am a “Megvagy!” egy nagyon király film! 😀 -link-

Marcika
    Felhasználó

köszi az infót. 🙂 kipróbálom ezt az infrás dolgot. Elég Izgi. 😀 nemigenvoltid?m guglizni. De ha találok még érdekes dolgot megosztom.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Visszatérve az infrázáshoz találtam most két akkora (hiányos) tudatosan szerkesztett helyet amin nagyon sokan meg fognak lep?dni régebben ez még nem volt kivágva a google föld programból. 1: Vela konstellációtól tart egészen Canes Venatici-ig 2: Cygnus konstellációtól tart egészen Hydrus-ig Ezek kb 1500fényévnyi hosszúak és szivar alakuak! Ha ez két anyahajó akkor megértem miért vágták ki a programból! Mellesleg ekkora anyahajón 10-15milliád lény is kényelmesen elfér. 1db Hajón!

17 bejegyzés megtekintése - 1-17 / 17

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.