Negyedik típusú találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Negyedik típusú találkozások

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 181
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Szpacsi!
    Megkérlek,, ne carrionozz folyton mert már sok ember rosszul van t?le…ezért nem kell megsért?dni! Carrion itt, ott amott, mindenhol..próbáld egy kicsit magadban tartani légyszi…

Szpacsek
    Felhasználó

Sajnálom , hogy szenzációs hozzászólásaimat carrionozásnak veszed… Egyszer?en féltékeny vagy és az a sok ember aki rosszul van t?le, az te vagy, mást mér’is érdekelne??
    Én a fórumhoz próbálok hozzászólni, nem carrionozni…
    De eközben óhatatlanul ? is megemlítésre kerül néha, mert ? itt a legjobb tag, szerintem…
    Ne is irigykedjen senki emiatt az egész miatt, és mért vagytok t?le rosszul? Mert DÖG ??
    De jó, megígérem, hogy ha már kérted/kéritek, hogy magamban tartom. ( de mit? eddig se írtam róla semmit, ilyeneket, hogy tündér, Nimfa, stb. )

Szpacsek
    Felhasználó

elállt a szél és nincsen hullámverés ..! Ez a jó !!
    Bébybogy, melyik topikba írtad azt a hosszú írásodat ?? Amir?l a privátlevélben beszéltél nekem ??

Szpacsek
    Felhasználó

Nincs semelyikben !! De majd írd már le akkor valahová légyszi, hogy milyen megmagyarárhatatlan dolgok történtek veled, mert engem érdekelnének..!

Wessyl
    Felhasználó

Ha egy gonosz ?rlény elrabolna akkor mit tenne?
    én így fogom fel: elrabol,kizsebel,kísérletezik,meger?szakol,felhentel… na így reális ez a dolog? :Z

Wessyl
    Felhasználó

na meg persze el porlaszt a végén

Wessyl
    Felhasználó

el-

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Szpacsi!
    Megkérlek,, ne carrionozz folyton mert már sok ember rosszul van t?le…ezért nem kell megsért?dni! Carrion itt, ott amott, mindenhol..próbáld egy kicsit magadban tartani légyszi…

Na látod, már abbahagytam !!!!! 🙂 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

De akkor is ? a “királylány ” !!!!!!!!! 😀 🙂 🙂 🙂 ……….

Szpacsek
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Ha egy gonosz ?rlény elrabolna akkor mit tenne?
    én így fogom fel: elrabol,kizsebel,kísérletezik,meger?szakol,felhentel… na így reális ez a dolog? :Z

Miért szerinted Bébybogit gonosz ?rlények rabolták el, és meger?szakolták…??
    Az tényleg nem egy jó dolog akkor…!!! 😐 :O :O

Névtelen
    Inaktív

Néz?pont kérdése 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

De legalább ne gonosz ?rlények legyenek… ! 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nem hiszem hogy sok n? szereti ha meger?szakolják, ráadásul idegenek, meg még gonoszok is…

Akkor más ” udvarlási ” ” kezdeményezési ” technikákat kéne kifejlesztenem magamnak… 😀

Meg itt a “földi n?k ” pl. azt se nagyon kedvelik, ha totál elhanyagolt, sz?rös, büdös, börtönviselt, agresszív, er?szakos, stb. emberek akarják ?ket ” meg “izélgetni”….. szerintem..

Bár, biztos vannak olyanok is… 😐 😐 :O

Névtelen
    Inaktív

Ej ej Szpacsi… 🙂

Wessyl
    Felhasználó

XD

Nono88
    Felhasználó
    wanderer wrote

Remélem nem probléma hogy létrehoztam ezt a témát.

A napokban néztem meg a 4. típusú találkozások c. filmet, melyben a f?szerepl? Milla Jovovich. A film igaz történéseken alapszik. A rendez? sok helyen felhasználta az eredeti videófelvételeket, melyek az alaszkai Nome városában egy pszihológusn? kutatásaiból származnak.

Nagy vonalakban a filmr?l:
    “1972-ben felállítottak egy skálát az idegenekkel találkozásokra. Ha valaki lát egy UFO-t, azt az els? típusú találkozásokhoz sorolják. Ha bizonyítékot is szerez a találkozásról, az már a második típusba tartozik. Harmadik típusú találkozás az, amikor konkrét kapcsolatfelvétel történik az idegen lényekkel. A negyedik típust ? amikor elrabolják az idegenek az embert ? igen nehéz bizonyítani, az esetek nagy részében csak fikciónak, figyelemfelkeltésnek tartják az emberek. Egészen mostanáig.
    Az igaz alapokon nyugvó thriller középpontjában egy a mai napig meg nem oldott rejtély áll. Alaszkában, egy kisvárosban 40 évvel ezel?tt szokatlanul magas számban észleltek az emberek megmagyarázhatatlan eseményeket. A kormány tagadja az állításokat?”

Érdekes dolgot tár elénk a film, ajánlom mindenkinek, bár
    én személy szerint nem tudom eldönteni mi igaz s mi nem a filmb?l, hitelesnek állítják be a filmet, de sajnos rengeteg olyan dolog van ami miatt az ember szkeptikussá válik. (pl: különböz? videótechnikák, melyekkel manipulálni lehet a néz?ket.)

Viszont a film végén a f?bb szerepl?k valós személyeir?l egy jelentést írnak hogy most hol élnek mit csinálnak, és mit gondolnak jelenleg a történtekr?l.

Tehát aki nagyon szkeptikus az felül egy repül?re és megkeresi a filmben szerepl?ket, ez talán a leghitelesebb forrás…

Várom a véleményeket aki már látta esetleg.

Csak most olvastam,hogy van ez a fórum is.Megnéztem a filmet és hát hogy is mondjam…majdnem betojtam.Amúgy sem vagyok egy bátor tpus,de ez a film a lelkemre is hatással volt,hogy úgy mondjam.Ha belegondolok abba,hogy ez valóban igaz és ezek a dolgok tényleg megtörténtek,feláll a hátamon a nem létez? sz?r.Márpedig,mért ne lehetne,hogy ezek valóban megtörténtek?! Mindenesetre én így képzelem el a reakciókat,ha eféle dolgot él át az ember.Nekem ne monja senki,hogy (mint ahogy ezt újságokban,neten lehet olvasni szemtanúktól)meg lehet szokni azt,hogy az ember minden nap,vagy legalábbis nagyon gyakran lát Ufot,vagy ne adja Isten,minden héten meg is látogatják az illet?t!Szerintem,sokan beszélni sem mernek róla,vagy úgy reagálnak,mint akik a filmben öngyilkosok lettek!Hátborzongató,és nagyon is valóságos!Az ilyet megszokni,soha nem lehet!

timea
    Felhasználó

Bocsi de ez egy pszicho triller a valósághoz esetleg annyi köze van mint a hófehérkének és a 7 törpének. Volt már egy hasonló film egy boszorkányról. Ott is hozzászóltak valós személynek álcázott emberek

Nono88
    Felhasználó

Attól még lehet igaz…elvileg tényleg megtörtént!

wolf
    Felhasználó

Eltérítéses élmény Baján 1-2 rész

-link-
    -link-

wolf
    Felhasználó

Fehér szkafanderes alak 1-2

-link-
    -link-

wolf
    Felhasználó

Magyar esettanulmány:

Ufó leszállás Sándorfalván – Találkozó az erd?ben

-link-

wolf
    Felhasználó

Negyedik Dimenzió – A csuklyás alak
    -link-

wolf
    Felhasználó

Rend?rök ufó észlelései 1-2
    -link-
    -link-

wolf
    Felhasználó

Rend?r és a fénygömb
    -link-

UFÓ a reptér felett
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Negyedik Dimenzió – A csuklyás alak
    -link-

Ez tetszik a legjobban a Sós Tibor esetei közül !!

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    És ez !
    Kiskundorozsma , 2003. !!

Szpacsek
    Felhasználó

Ennél az esetnél is, az UFO belsejében a világosságnak nem volt egy konkrét ” fényforrása” hanem a fény mintha a leveg? részecskéib?l áradt volna, és mindent egyenletesen bevilágított. ( Sok ilyen esetr?l olvastam a könyvekben. )
    ( Szakirodalom ). ( Sok jó UFO-s könyvet olvastam ! ).

wolf
    Felhasználó

UFO a Zemplénben
    -link-

N?k a célkeresztben
    -link-

Ezredes és az ufók 1-2
    -link-
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

UFO a Zempléni- hegységben : Ezt már én is feltettem egyszer ! És nagyon jó (érdekes) ! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    UFO Kínában.
    Az elt?nése — amikor térugrást hajtott végre — nagyon jellegzetes, tipikus volt !

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Na ez közeli , jó min?ség? film-felvétel ! ( A kocsi is jó rajta nagyon…! ) ( De a lényeg az UFO ! ).

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    San Franciscoban a házak fölött ( az alacsonyabb épületek felett ) megjelen? UFO !!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Semjase a Plejádokról — és Billy Meier svájci gazdálkodó (farmer).

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    A Plejádok ( Fiastyúk ) csillagkép.
    Az Erra nev? bolygóról származik Semjase.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Az Orion ( Vadász ) csillagkép.
    A szürkék innen jönnek meg a Zéta Reticuli–b?l.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Az Orion csillagkép, sok -sok csillaggal.
    Ennek a csillagképnek a ” Betelgeuse ” nev? csillagzatából jönnek a Szürkék. ( A szürke földönkívüli lények. ! ).

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Ashtar Sheran —
    a csillagközi ?rflotta f?parancsnoka…! 🙂 🙂 🙂
    Nono88 nézd meg, ha kíváncsi vagy rá !!

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Human or reptilian
    Ember(szer?) vagy Gyíkszer? lény.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Egy nagyon szép ( gyönyör? ) gabona ábra !!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

A földönkívüliek így akarnak ( próbálnak ) kommunikálni velünk, csak, az emberek gyakran nem értik ezt, ( hogy mit mondanak), vagy nem foglalkoznak vele. ( Nem kíváncsiak rájuk. ).

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Hargitay Károly, az eddigi legnagyobb magyar ufológus. !!

Kedvencen t?le a ” Negyedik Típusú találkozások” c. könyv., az ” UFO szenzációk és bizonyítékok”, és az “UFO –Szuperjöv?”.
    + : még van 3 nagyon jó könyve, s?t, 4 !!!!
    ( Pl.” Társbérl?k a Naprendszerben” , és az ” UFO –rémület” .

wolf
    Felhasználó

Az idegenek által eltérített emberek testén talált nyomok
    -link-

wolf
    Felhasználó

Idegen hybrid magzatot találtak egy eltérített olasz n?ben
    -link-
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Vannak anomáliák de a formája inkább egy bontott csirkére hasonlít bár ki tudja.. 😀

wolf
    Felhasználó

Hogyan kell felismerni az idegen implantátumot
    -link-

wolf
    Felhasználó

Idegen implantátum
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Szóval kb. mindenkiben van legalább 1 implantátum?

wolf
    Felhasználó

Nem! Csak akiket megjelöltek! De az lehet csak a b?rön is! De van ami magától elt?nik egy bizonyos id? után (talán feloldódik), és van ami olyan helyen van amit nem igen lehet kivenni pl. az agyban! És érdekes módon ezeket az implantátumokat az érz? idegek is körbehálózzák, mert akit a m?tét közben elaltatnak el?fordul, hogy felébred az altatásból közben!

Nono88
    Felhasználó
    wolf wrote

Nem! Csak akiket megjelöltek! De az lehet csak a b?rön is! De van ami magától elt?nik egy bizonyos id? után (talán feloldódik), és van ami olyan helyen van amit nem igen lehet kivenni pl. az agyban! És érdekes módon ezeket az implantátumokat az érz? idegek is körbehálózzák, mert akit a m?tét közben elaltatnak el?fordul, hogy felébred az altatásból közben!

Ez írtó gáz!Ha valóban így van.De honnan tudja valaki ,hogy benne van-e ilyen?ÉS honnan tudod,hogy van-e olyan illet? aki felébred az altatás közben?

wolf
    Felhasználó

És te honnan tudod mi az a “logisztika”?

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 181

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.