Negyedik típusú találkozások

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Negyedik típusú találkozások

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 181
  • Szerző
    Bejegyzés
    wolf
    Felhasználó

Err?l a témáról is rengeteg dokumentum film és beszámoló is készült!

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

És te honnan tudod mi az a “logisztika”?

Wolf! Nem hiszem hogy ezen a fórumon ez bárkit is érdekelne… 🙂

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

Nem! Csak akiket megjelöltek! De az lehet csak a b?rön is! De van ami magától elt?nik egy bizonyos id? után (talán feloldódik), és van ami olyan helyen van amit nem igen lehet kivenni pl. az agyban! És érdekes módon ezeket az implantátumokat az érz? idegek is körbehálózzák, mert akit a m?tét közben elaltatnak el?fordul, hogy felébred az altatásból közben!

Az agyba az orron keresztül szokták “beültetni” E m?velet után fejfájós lesz az illet? és elmegy az orvoshoz… ott megröntgenezik. Ha szerencséje van a paciensnek akkor megtalálják…ha nem akkor egy id? után depressziós lesz..
    Legalábbis a beszámolók alapján így történik a beültetés.

wolf
    Felhasználó

Akkor lehet neked is van, nem?

wolf
    Felhasználó
    lutyo wrote

Az agyba az orron keresztül szokták “beültetni”

Az idegenek biológiai és orvosi ismerete, technikai fejlettsége is sokkal fejlettebb a miénknél! Ezért is ez sem teljesen így van, de ezt te nem érted meg!

Nono88
    Felhasználó
    wolf wrote

És te honnan tudod mi az a “logisztika”?

Kérlek szépen én ezt tanulom f?sulin.De ez azt hiszem,tényleg nem vág ide!

Vannak
    Felhasználó

nézzétek meg a Paranormal Activity-t magyarul.Én azóta is félek.Utolsó 3perc Brutál…remélem fake.

Szpacsek
    Felhasználó

A logisztika az az valami helyzetkiszámítás, helyzetfelmérés, szállítmányozás, anyagmozgatás…. ilyesmi. ( Úgy tudom ! ). Én is szívesen tanulnám…; egy kicsit engem is érdekel.

Nono88
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

A logisztika az az valami helyzetkiszámítás, helyzetfelmérés, szállítmányozás, anyagmozgatás…. ilyesmi. ( Úgy tudom ! ). Én is szívesen tanulnám…; egy kicsit engem is érdekel.

Hát ja valami olyasmi,e nem olyan izgalmas mint amilyennek t?nhet…Marketing és PR,logisztika,szállítmányozás,beszerzés,kommunikáció,veszélyes árúk szállítása,díjszabás és még egy csomó tantárgy tartozik hozzá.

Nono88
    Felhasználó
    Vannak wrote

nézzétek meg a Paranormal Activity-t magyarul.Én azóta is félek.Utolsó 3perc Brutál…remélem fake.

Uh….kemény!

wolf
    Felhasználó

Idegen lények egy magas épület tetején Mexikóban, Guadalajara városban
    -link-

Wessyl
    Felhasználó
    Vannak wrote

Én (is) már láttam és valahol már írtam is, hogy nem valami magabiztosan mentem éjszakánként a WC-re. 😀 Mindenhol láttam ami a filmben történik/történt. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

-link-

Rendkívüli felvétel ! Csak , az kár, hogy mozog a kamera !! De azok idegen lények valóban.

Wessyl
    Felhasználó

Hogy kerültek oda? 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Fogalmam sincs hogy mit keresnek ott és hogy minek vannak ott !

wolf
    Felhasználó

Magas szürkék ezek ott a tet?n! ?k irányítják a kisebbeket!
    Érdekes, hogy milyen hosszú nyakuk van és nem kerek a fejük sem!
    Ez a lapos tet? éppen ideális hely, hogy az ufo-ból kiszálljanak nem?
    -link-

wolf
    Felhasználó

Ezen a videon is vannak képek róluk! 4:30 -nál van ez a magas lény lefotózva!
    -link-

wolf
    Felhasználó

Ezen a filmen is van pár kép róluk:
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Tényleg nagyon jók. Az els? link: igen, a ” nagy szürke” földönkívüli lény ! 😐 Nem a kis szürkék.

De : a második linken kisebbek vannak ! Szerintem ?k a ” kis szürkék”. Csak nem azok az androidok, biorobotok….. Mert olyan szürkék is vannak.

Sok féle ” Szürke ” van. A Földet is sokan látogatják ezek közül.

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Fogalmam sincs hogy mit keresnek ott és hogy minek vannak ott !

Igen wolf ! Lehet hogy UFO–ból szálltak ki. Csak a filmen az UFO már nincs sehol…. nem látható !!

Amúgy tényleg nem lehetne tudni — ha nem ez lenne a magyarázat — hogy minek vannak ott …

wolf
    Felhasználó

Ezek a “kis” szürkék amolyan bábok csak, mert nincs érzelemtestük!
    Ezért is az emberek érzelmeit nem érzik, de a negatív lényeket az
    emberek félelme inspirálja! Abból táplálkoznak úgymond! Tudom ezt
    nehéz megérteni, ezért a negatív emberekkel szokták felvenni els?sorban
    a kapcsolatot! A pozitív fajoknál meg pont fordítva van ez!

wolf
    Felhasználó

Amúgy ezek az amat?r felvételek a Földönkívüli lényekr?l szenzációsak!

Szpacsek
    Felhasználó

Az biztos !!! 🙂 🙂

wolf
    Felhasználó

Röviden a történet:

Ez a legmeggy?z?bb bizonyíték az idegenekkel való találkozásra a mai napig. Dr. Reed az erd?ben egy lezuhant ufót látott majd odament és a hátizsákjából el?vette a kameráját, és le is filmezte a roncsot és az idegeneket is. Majd eldöntötte, hogy ezt a “halott” tetemet becsomagolja ilyen baleseti (termikus) h?tartós fóliába és hazaviszi megvizsgálni. A lény körülbelül 40 pound volt. (1 angol font vagy pound, rövidítve lb, vagy lbm, 453 gramm). Majd azt csak kés?bb akarta eldönteni, hogy mi legyen a következ? lépése. Ahogy összegöngyölte a lényt a takaróba, észrevette, hogy valami kiesett bel?le és ott ragyogott mellette a földön. Azon a tárgyon furcsa és szokatlan alakú hieroglifaszer? jelek voltak, rögtön arra következtetett, hogy az is a lényhez tartozott. Ezt a videót kés?bb a Mexikói Tv is leadta!…

1 -link-
    2 -link-
    3 -link-
    4 -link-
    5 -link-

Err?l a fémtárgyról nem sok mindent lehet tudni, de azt hitte, hogy valamilyen kommunikációs eszköz lehet, amit a lény viselt a karján. És azt gondolta, hogy ezzel a tárgyal valamiféle “kapcsolat” tudott létrehozni az ?rlényekkel!

-link-
    -link-

wolf
    Felhasználó

The most compelling evidence of an Alien Encounter to date
    These videos are from the alien encounter of Dr Reed (Dr Jonathan Reed or John Rutter). There many interviews outside America one was a interview on Mexcian Tv after he was shot, his house raided and destroyed after his interview Coast to Coast. He had to flee the States since he was both under constand attack personally and life threatening. USA would not produce his moive so it was made in Mexico, there he is a celeberity and well respected and protected, as he is in many other countires. Sadly he can no longer call the USA his home. The violent attacks made on him as well as the harressment only grew in frequency in the states. Rutter ( Dr Reed ) had a camera and a camcorder in his backpack. So he hastily filmed and photographed everything at the scene of the encounter. Afterwards, he decided that since he believed the creature was dead, he would wrap it up in his emergency thermal blanket and take it home – and later decide what his next step would be. As he was rolling the creature into the blanket he noticed something shiny on the ground nearby. By its strange hieroglyphic-like markings and unusual shape, he immediately deduced that it belonged to the creature – and so he wrapped it up with the creature as well. Since the creature only weighed about 40 lbs or so, he was able to use one arm to carry the creature using the straps of the thermal blanket – and he used his other arm to carry his backpack to help balance against the weight of the creature while he hiked back to his vehicle. When he arrived home and eventually unwrapped the creature, there was the metallic object that he ultimately named the Link Artifact. Although there is no way to know for sure, he believed that it was some sort of communication device that the creature wore on its arm. He speculated that it may have been some sort of “link” to either the black obelisk floating nearby or perhaps a link to his “co-creatures”…which is why he named it the Link.

Névtelen
    Vendég

nem csípem a seggben túrkálást.
    a 3. típusnál jobb megállni.
    szobára se szivesen vinnék egy ilyen kis szürke figurát.
    mit szólnának a szomszédok? xD

wolf
    Felhasználó

Dr. Jonathan Reed az idegekkel való találkozása hamisítvány?
    Ez az Ufo Kapcsolat 1996 október 15-én volt. Ez is a dezinformációs Taktika?

-link-

Edward0316
    Adminisztrátor

héé! de mi van akkor, ha én vizsgálom meg, és szondázom meg az egyik ilyen kis lényt? akkor neki volt 4. típusú randija velem?

wolf
    Felhasználó

Azért mert a Sci-fi tv csatorna azt bizonygatja attól még nem biztos , hogy hamisítvány! Meg lehet éppen így akarják elbagatellizálni ezt az esetet is!
    Akár csak a Roswellit! Na meg akkor miért tartottak kés?bb házkutatást a
    a szemtanúnál és miért kellett elmenekülnie? Állítólag le is l?tték aztán és a
    két társa eladta ezt a videó szalagot!

Szpacsek
    Felhasználó
    Edward0316 wrote

héé! de mi van akkor, ha én vizsgálom meg, és szondázom meg az egyik ilyen kis lényt? akkor neki volt 4. típusú randija velem?

Aha !

De negyedik típusú találkozásnak azt nevezzük, amikor a földi ember, bent az UFO-ban van és jól megvizsgálják a lények, mintát vesznek a hajából, körméb?l, véréb?l, b?réb?l, meg szövetmintát… meg ondót, petesejtet.

És az emberek tehát a földi kutatók pedig, eddig csak halott földönkívülieket vizsgáltak, él?t nem. ( Nem hiszem hogy az ufonauták “hagynák magukat..” ! ) 😀

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Dr. Jonathan Reed az idegekkel való találkozása hamisítvány?
    Ez az Ufo Kapcsolat 1996 október 15-én volt. Ez is a dezinformációs Taktika?

-link-

Iszonyatos zihálás hallatszik rajta, a videón ..
    De a földönkívüli lény holtteste, az szerintem igazi.
    Azokról a “kapcsolattartó tárgyakról” is lehet hallani, más eseteknél is, hogy vannak ilyen tárgyak.

wolf
    Felhasználó

A többi videot is ha megnézed akkor összeáll a kép!
    Dr. Jonathan a kutyájátval sétált az erd?ben, aztán
    a kutya el?reszaladt és elt?nt! A férfi keresni kezdte
    és futott utána. Valamilyen hangokat hallott és látta,
    hogy a kutyája talált valamit az erd?ben és oda sietett!
    Akkor vette észre ezt a kis szögletes ufót ami ott
    lebegett a fák között! Oda ment meg akarta érinteni,
    de abból valamilyen sugár kilövelt és elkábította!
    Aztán észrevette ezeket az ?rlényeket amik miatt a kutyája
    oda ment és pánikba esett és felkapott egy fa husángot
    és azzal fejbeverte ?ket! De közben rosszúl lett talán
    a lénynek a szagától és nagyon izgatott lett! Majd hazament
    és keresett hevedereket és ezt a fóliát és a kameráját
    is magával vitte! Amikor visszaért már az egyik lény amelyik
    ilyen halvány szürke volt az valószín?leg meghalt, de
    a másik még nem! Jól látható amikor hazavitte azt a kb. 20 kg-os sötét szín? lényt, hogy még a szemeit mozgatta és
    pislogott is! Majd fényképeket is csinált róla és le is videózta ahogy megvizsgálta! Majd a két társának oda adta a felvételeket Dr Jonathan Reed-nek és John Rutter-nak, és a kisebb tárgyakat is, majd siker?lt nekik azt átvinni az USA-ba és biztonságba helyezni. ? nem volt olyan szerencsés!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen , láttam , hogy pislogott a lény ! Belenéztem a többibe is több helyen, végignéztem a videókat majdnem. !
    Azért is mondom, hogy a lény él? és igazi volt.

wolf
    Felhasználó

Egy szürke földönkívüli lényt holtan találták Szicíliában
    Madoniéban, 2011, Március 3-án! Ez vajon igazi, vagy hamis?
    -link-

Logan
    Felhasználó

Szerintem fake. Egy kicsit olyan, mint egy filmes kellék 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Háát … — Real Grey Alien — vagyis Valódi szürke földönkívüli… én ezzel értek egyet ( ami a címe a videónak..!).

Nem kell kételkedni benne szerintem mert az utóbbi id?ben nagyon sok szürke lény jött ide, pl. új hazát keresni, mert tönkrement a bolygójuk, ahol élnek / éltek.
    ( De úgy látszik, a vidi tanúsága szerint is, hogy nem tudnak itt élni, elpusztulnak… )

Szpacsek
    Felhasználó

De azárt ez mindenesetre rendkívül érdekes..! Lassan már annyi itt a Szürke hogy ” védett fajjá ” lehetne ?ket a Földön nyilvánítani, így óvva meg ?ket a kihalástól…
    Na jó ez azért persze túlzás.

Szpacsek
    Felhasználó

A Szürkék– én úgy tudom– a Villágmindenségnek nagyon sok helyén élnek, pl. többek közt a Fiastyúk, a Zéta Reticuli, és az Orion csillagképekben…!
    És amelyek az Orion csillagkép “Betelgeuse ” nev? csillagán éltek — amely felrobbant — ?k kereshetnek új hazát, szerintem.

Csak azt nem tudom, hogy akkor miért nem pl. a Zéta Reticuli-ben, szürke testvéreiknél próbálkoznak inkább??
    De hát ezt ?k tudják…. én nem ….

Nono88
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Hogy kerültek oda? 🙂

Nyilván amilyen fejlettek hááát…..FELMÁSZTAK :D!létrán ,vagy hasonlón,neeeeeeeeeeeeeeem???:P

Nono88
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

wolf wrote

-link-

Rendkívüli felvétel ! Csak , az kár, hogy mozog a kamera !! De azok idegen lények valóban.

Hát mozog a kamera.Azt hiszem,minden normális ember ha apanel tetején meglátna pár 2 méteres “kedves kis” idegent,talán még maga alá is vizelne,nem csak a keze remegne…

Nono88
    Felhasználó

Az foglalkoztat ezen videók láttán,hogy bár lehet ,az én tudásszintem van még a béka popsija alatt,de nekem az még mindig nem tiszta,hogy rohadt fejlett a technológiájuk,de ?k maguk/most a videókon lév? kicsi szürkékre gondolok/mégis olyan elcsökevényesedettek,aránytalanok,hosszú vézna kéz ,hosszú,látszatra fogásra alkalmatlan ujjak…hogy tudnak ilyen masinákat megalkotni?!Vagy robotok végzik az ?rhajók összeszerelését?Ez logikus lenne,mi is ezt csináljuk pl, az autóknál,de akkor is ott van a de!Mégpedig azért,hogy ha ez a teória így is van,akkor még mindig maad az elrablásos,kísérletez?s rész,amit tudom a nem tudom milyen ?rflotta nem tudom milyen nev? kapitánya megtiltott,de még a “tilalom” el?tt ezek a kis csúf,groteszk lények,hogy a bánatban voltak képesek egyáltalán egy injekcióst?t a vézna kezükbe venni,de komolyan?!És ugye a kísérleteket ?k csinálták,minden felvételen,fotón az ? kezükben vannak a fecskend?k meg az ilyen-olyan orvosi kütyük….Szóval hogy?Valaki elmesélhetné!

Nono88
    Felhasználó
    wolf wrote

Egy szürke földönkívüli lényt holtan találták Szicíliában
    Madoniéban, 2011, Március 3-án! Ez vajon igazi, vagy hamis?
    -link-

Az elején írják,hogy hamisítvány ha jól fordítottam.Meg hát nézzük már meg,olyan mint egy gumiból készült kellék.Meg nem gyanús a legtöbb halott idegennél,hogy minimum az egyik lába mindegyiknek le van szakadva…ez olyan Rooswell”szagú”.Mintha mind annak a koppintása lenne…

Nono88
    Felhasználó
    wolf wrote

Ezek a “kis” szürkék amolyan bábok csak, mert nincs érzelemtestük!
    Ezért is az emberek érzelmeit nem érzik, de a negatív lényeket az
    emberek félelme inspirálja! Abból táplálkoznak úgymond! Tudom ezt
    nehéz megérteni, ezért a negatív emberekkel szokták felvenni els?sorban
    a kapcsolatot! A pozitív fajoknál meg pont fordítva van ez!

Most ez nem tiszta.miben nyilvánul meg az,hogy valki pozitív-e vagy negatív?Én pl félek a szürkékt?l,félnék egy találkozástól…akkor én negatív vagyok?Viszont az életet pozitívan látom,sosem adom fel,mindig a jót látom mindenben.Akkor én most pozitív vagy negatív vagyok,és engem is meg fognak látogatni?Vagy már meg is tették…..?

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, erre igazából csak a ” Tudja a fene…”, és a ” Mit tudom én?” mondatokkal tudnék felelni… De az 1990-es években sok embert lakásában, éjszaka, a hálószobájukban megjelentek a szürkék. Állandóan ezeket a beszámolókat olvastam az Ufómagazinban. Az emberek az éjszaka közepén arra ébredtek, hogy le vannak “bénulva”, tehát semmijüket nem tudják mozgatni, megmozdítani. Az ágy mellett pedig 1 vagy 2 kb. 120 cm magas lény állt a Szürkék fajából… Ezt lehetett látni. ! Id?kieséses élménye is sok embernek volt, ekkor a földönkívüliek 1 -2 órára elvitték az embert az UFO-ba.

De 1998. óta már nem történnek ilyen esetek, vagy legalábbis sokkal kevesebb, az biztos.

Szpacsek
    Felhasználó

Az 1947- es Roswell-i eset: ¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤¤

3 UFO zuhant le.
    Mindháromban 3– 3 földönkívüli volt. Összesen 9.
    1 maradt életben, aki a megtalálóitól az “EBE” nevet kapta.
    ? Airl– nek nevezte magát.
    ? egy katonatiszt, pilóta, mérnök volt a fajuknál.

A bázison, ahová vitték ?ket — Airlt és a halott ufonautákat — itt csak Mathilde O’Donner McElroy n?vér tudott Airllel kommunikálni.

Ezeket tudta meg t?le :
    Airl a Domain nev?, galaktikus birodalomhoz tartozott. El?ször i. e 5965-ben lépett kapcsolatba a Földdel. Egyébként még ett?l is sokkal id?sebb volt és régóta teljesíti a munkáját. Feladata a Domain szolgálata, küldetésekben.
    1947-ben azzal a feladattal küldték a Földre, hogy megtaláljon egy bázist a Himalájában, ami i.e. 8200 óta ott volt és 3000 társa volt ott Airl-nek. De kiderült, hogy valakik megsemmisítették a bázist és a személyzet 3000 tagja elt?nt.
    A Himalája környékén él? embereket kikérdezve, arra a következtetésre jutott, hogy a Földön még fennmaradhattak az ún. “Régi Birodalom” er?i, amelynek a más bolygókon lév? központi bázisait ?k korábban már likvidálták. ( megsemmisítették).
    A DOMAIN 10 000 évvel ezel?tt hatolt be el?ször ide a Tejútrendszerbe.
    Azt tapasztalták, hogy a Régi Birodalom már évmilliók óta terjeszkedik itt (is). Minden felé er?s és rejtett állásokat, bázisokat építettek ki. A Naprenszerben, a miénkben, kb. 7500 évig nagy csaták folytak a 2 er? között. Végül a DOMAIN gy?zött. I. sz . 1235-ben.
    Ekkor semmisítették meg a flottáját, az utolsó itteni ?rhajóját is, a Régi Birodalomnak. És elfoglalták az összes Naprendszer-beli bázisukat.
    Ennek következményeképpen, az emberiség fejl?dése a 13. sz.–tól kezdve felgyorsult, mert elmúlt a rossz hipnotikus behatása a Birodalomnak.
    A Domain kisebb, de jobban szervezett, és er?sebb, mint a Birodalom.

Az ókori Egyiptomról :
    I. e. 3450–t?l az egyiptomi fáraók már emberek voltak ( nem “istenek”.)
    Addig, ezt megel?z?en a Régi Birodalom tagjai közül kerültek ki.
    Ezután 350 évig káosz volt, Egyiptomban. Kb. i. e. 3100-ig.
    Közben, i. e. 3172-t?l Dél -Amerikában a Birodalom fémet bányászott, bányásztatott. ( aranyat). Mert kellett a fém a háborúikhoz.
    ( A Birodalom mindenfelé a Tejútrendszerben bányászatot folytatott. )
    A Domain részér?l eközben keresték a 3000 elveszett emberüket. I. e. 3114-ben kezd?dött a maja naptár szerint a mostani 5126 éves korszak, ez közismert már ! (Jöv?re ér véget ! )
    Ekkor Egyiptomban is végetért a káosz. ! Egyiptom ismert történelme ekkor veszi kezdetét, amikor Ménész fáraó ( meg THOT !) egyesíti Alsó -Egyiptomot Fels? -Egyiptommal. ( Thoth hívta fel a nép figyelmét az egység szükségességére, s Ménész katonai er?vel támogatta ?t.).

Visszatérve a témámhoz :
    A Domain és a Birodalom közös vonása, hogy mindkett? hierarchikus felépítés?. A fels? osztályok tagjainak nem muszáj testben lenniük. Vannak aztán olyanok, akik néha testben vannak, néha pedig nem. Van, akiknek mesterséges, csinált testük van, és mindig testben vannak. Végül, vannak a robotok. ?k háborúkhoz használhatóak. Távolról is lehet irányítani ?ket.
    *** Mit mondott el Airl, Jahve Istenr?l : ***
    Ez az entitás sugallta a Tóra, a Törvény szövegét, a zsidóknak. Neve: Jahveh — névtelent jelent. (Mint pl. az ‘Anonymus’ .. nagyjából úgy.)
    Mózessel elhitették a Birodalom emberei — Airl elmondása alapján — hipnotikus parancsokban, utasításokban — hogy közvetlenül Isten szól hozzá. A zsidók is elhitték, hogy közvetlenül Istennel beszélnek ha Jahve szól hozzájuk. Mózest az egyistenhit terjesztésére szólították fel. Ez a történet ismeretes a Bibliából is, az Ószövetségb?l. 🙂

( Én nem tudom hogy Airl igazat mondott –e , de ezeket mondta el !! Sokak szerint, nem teljesen igaz minden, amit mondott ! ). ( De szerintem igaz ! Az ? szemszögüb?l, néz?pontjukból…. !)

Az el?bbiekkel szemben voltak a ” Védák”, amelyeket i. e. 8200 –tól a Domain hirdetett. Ekkor került a 3000 emberük a Földön fogságba, akiket 1947–ben is még Airl keresett.
    A Régi Birodalom egyébként i. e. 208 000–ben terjesztette ki az uralmát a Földre. A Birodalom központi bázisa az Ursa Maior-on van.

Ennyit sikrtült megtudnom most a dologról, vagyis többet egy kicsit, de ezekett tartottam a legérdekesebbnek, és leírásra fontosnak.

Szpacsek
    Felhasználó

—-

Nono88
    Felhasználó

tudom,mi volt Rooswellben,de azért köszi!

Szpacsek
    Felhasználó

—-

Szpacsek
    Felhasználó

— ( semmi ! )

daniella
    Felhasználó

Írd! Bocsi 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 181

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.