Nikola Tesla

14 bejegyzés megtekintése - 1-14 / 14
  • Szerző
    Bejegyzés
    M3H4N1C
    Adminisztrátor

Mit gondoltok Tesláról?Valóban feltalálta a teleportáció eszközét és a fosszilis anyag nélkül müköd? autót?http://www.youtube.com/watch?v=rzIYRxWbm1g

Névtelen
    Vendég

igen feltalálta. + a lézerfegyvert, földrengésgépet, villámenergia hasznosítást, ingyen természeti energiát stb… csak ezek az ún. “tiltott találmányok”, mivel bárki számára ingyen elérhet?ek lennének, cs?dbe mennének az olajcégek, energiavállalatok stb. úgy mint a vadkenderrel. évtizedek óta üldöztetik, csak mert a gyógyszeripar, ugyancsak az olajcégek, m?anyaggyártók, és az ilyen nagyvállalatok cs?dbe mennének. és nem tudnák manipulálni és irányításuk alatt tartani az emberiséget
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

Logan
    Felhasználó

igaz Edward, igaz 😀

zsoltee
    Felhasználó

Khm… Hallottam egy olyan Tesla tervr?l, melyet több részre osztva adta a világon a vezet?knek ugyanis a fegyver akkora erejü ki sülés okozna, mely szétégetné az ózonréteget vagy esetleg a földet…

Pezsma
    Felhasználó

Tesla sok mindent talált fel sok minden m?ködött, a teleportáció se lehetetlen, akkor gondolj bele hogy még mi mindent találhatott fel amir?l nem tudunk.

Névtelen
    Inaktív

Tesla a HAARP nak is talált fel és fejlesztett sok mindent
    Nem csak a teleportációval kell vele kapcsolatban foglalkozni ami vagy sikeres volt, vagy nem és egyáltalán létezett e. Viszont amint tudjuk, a HAARP nem mai gyerek, mégis csak legújabban foglalkoznak vele mint mumussal..

Lightness
    Felhasználó

Szerintem nagy ember volt és mintha magamat látnám benne 🙂
    Szimpatikus ember 🙂
    persze én amat?r vagyok hozzá képest 😀 de én a helyében elzártam voltam a Haarp tervrajzát.

Névtelen
    Inaktív

Nem tudom..aki eleve tömegpusztító fegyverek kiötlésén gyötri az agyát… az nekem nem szimpatikus ember. S?rg?sen nézz más tükörbe Lightness 😀

Lightness
    Felhasználó

oké 🙂

Névtelen
    Inaktív

Azérám!! 🙂

gabee
    Adminisztrátor
    lutyo wrote
    Nem tudom..aki eleve tömegpusztító fegyverek kiötlésén gyötri az agyát… az nekem nem szimpatikus ember. S?rg?sen nézz más tükörbe Lightness 😀

Éppen az, hogy Tesla olyan dolgokon gondolkodott, melyek pozitív irányba megváltoztatták volna az életünket. Áram átvitele a leveg?ben, a mindenhol jelenlév? térenergia, benzin nélkül m?köd? autó, stb.

Névtelen
    Inaktív

Sok embert a jó szándék vezérelt 🙂

gabee
    Adminisztrátor

A szándék a fontos 😀

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Csak kár,hogy akik tartják a hatalom gyepl?it azok azt akarják akarták,hogy dö******meg nem azt,hogy szép boldog életünk legyen! 🙁

14 bejegyzés megtekintése - 1-14 / 14

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.