NOSTRADAMUS

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 202
  • Szerző
    Bejegyzés
    ekadam10
    Felhasználó

Ti hisztek e a jóslataiban? Legközelebbi jóslata 2010-Novemberére esik ahol álítása szerint, kitör a 3. világháború, “2010 A háború pokla mégis rázúdul a világra. A f? hangsúly a vegyi fegyverek bevetésén lesz. A háború 2010 novemberét?l egészen 2014 októberéig fog tartani. A világháború két szakaszban zajlik majd le: az els?ben hagyományos fegyverekkel indul, majd atomfegyverek használatával teljesedik ki, a másodikban a prímet a már említett vegyi fegyverek viszik.

pleh
    Felhasználó

Állítólag a titkos társaságoknak van egy olyan forgatókönyvük, amiben kiprovokált háború alakul ki Izrael és Irán között. Ez végül atomháborúba torkollik.
    Ez azét jó bizonyos embereknek mert ezt követ?en már megtervezték azokat az új biztonsági intézkedéseket, amiket e miatt bevezethetnek. Ezzel szinte minden embert ellen?rizhetnek majd bizonyos országokban.
    S?t a céljuk az, hogy kevesebb ember éljen a Földön, mert szerintük sok embert nem lehet ellen?rizni állandóan, még az új szabadságot eddiginél is jobban korlátozó új törvények bevezetése után sem.
    Ezért ezt követ?en a tervükben egy biofegyver bevetése jönne Kína ellen. Ami genetikai vírus és csak bizonyos emberekre hatna eleinte. Azonban id?vel tudják, hogy mutálódna s miután megfelezte az emberiséget el?állnának az egyébként már most létez? vakcinával.

Ez is része lenne az új világrendnek.
    Azonban erre már nem valószín?, hogy sor kerül,mert a háborút kirobbantó események nem következtek be id?ben. Ami bizonyos emberek és nem emberek közbenjárásának köszönhet?.

james
    Felhasználó

Kivancsi vagyok titkos tarsasagok kik lennek.Ki provokal haboru Iran es izrael between ? It konkretum nincs talalgani sok kinek mi a terve.
    Fantasi ez a lap termeszetes Mindenki a sajat elme szerint irogat.

pleh
    Felhasználó

Tessék itt van:

-link-

Névtelen
    Inaktív

Aha, szabad köm?vesség áll a háttérben. Most már értem… Dávid Ibolyka is oda járt a kábszeres fiával…
    Na james rajtad a sor…..:)

Névtelen
    Inaktív

Meg is lett volna itt is az “értelme…” De nem politizálok még Nostradamus “leple’ alatt sem..

pleh
    Felhasználó

Valamiért mégis úgy érzem, hogy az ? véleményük jelent?sebb mint a miénk. Azért mert ?k utána is járnak a dolognak és folyamatosan foglalkoznak is ezzel. Több az ismeretük, többen el is fogadják a véleményüket mint mondjuk a miénket.

Így hogy ti vagy én mit gondolunk err?l az mellékes.

Névtelen
    Inaktív

Egyáltalán ez egy titkos társaság spirituálisan vezetik félre az embereket, s?t mi több vérszerz?dést is kötnek. Amúgy ?k honnan veszik azt a “képességet” amit a “halandó ember nem tud és néha “közvetítik”..Hol, hova járnak utána a dolgoknak? Itt a nagy globalizációs titok igaz Ezek a marha jó kis titkos összejövetelek az emberiség érdekében..nekem ez egy kicsit idegen. Tényleg, valaki magyará :)zza már el ezt nekem mert nem akarok tudatlanul meghalni… 🙂

pleh
    Felhasználó

Lutyo övék minden, cégeken, bankokon és más embereken keresztül. Lényegében azt tesznek az emberiséggel az általuk birtokolt rendszerben amit csak akarnak.

Névtelen
    Inaktív

Mit Lutyózól??? 🙁 Nem tudod hogy hívnak, ?
    Valami ilyesmire akartam kilukadni.

Szpacsek
    Felhasználó

Olyan denevérsirály -szer?ek vagytok most. 😐

Névtelen
    Inaktív

Mi??????????????

Szpacsek
    Felhasználó

Az a baj, hogy ez a getvás számítógép nem fogad el olyan szavakat, hogy “Lüty?”, csak azt hogy Lutyo.
    A lotyók prostituáltak.

Névtelen
    Inaktív

Lüty?? Mit nem fogad el?
    Hogy asszociálod ezt a nevemhez?
    Nézd már meg hogy a két név közt van eltérés. A regisztrációnál nem fogadta el a lüty?t nem akartam más nevet így hát maradt ez így ahogy most van. De ez most hogy jut neked eszedbe? Itt a Nostradamus oldalon??? Meg aztán mi az a denevérsirály? Na Szpacsi híres leszel a körben, kitaláltál egy új fajt 🙂 :

pleh
    Felhasználó

szpacsek ne legyél ilyen földikutyabagoly 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Én hiszek Nostradamus jóslataiban, de ? csak 2000- ig jósolt hitelesen !!! Ezt nem árt ha mindenki tudja!
    Még azt is megmondta, hogy a világ vége 3797-ben lesz. De hát hol van az még !!!

Szpacsek
    Felhasználó

Én emlékszek, bzsoleszku, amanojaku olyat is mondott, hogy ” varjúmedvedisznóember” … 😀 Az volt csak a ” nem-akármi” !! :D:D

pleh
    Felhasználó

Jó de az tényleg létezik. :O

-link-

😀

Szpacsek
    Felhasználó

Megnéztem ! Igen ! Tényleg ! Te is nézd meg Lüty?! Rendkívül jó rajz a medvedisznóemberr?l !

Névtelen
    Inaktív

Igen, majd pont ez fog érdekelni de köszi szpacsi 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nem tudom hogy miért takarja el, legalábbis nekem a negyed oldalát enneka a fórumnak a bejelentkezési stb “léc”.. 🙁

Szpacsek
    Felhasználó

A medevedisznóember úgy néz ki, mint a “patás ördög”.
    Remélem hogy tényeg “átszellemültél”, Lüty? és nem pedig arról van szó, hogy végleg kikészültél, kifáradtál…!

Már megint nem ennek a topiknak a témájáról Nostradamusról írtam, bocsánat. Többször nem csinálok ilyet.

Névtelen
    Inaktív

Mondhatni átszellemültem …Mir?l írtál? Ja? De én nem látom teljesen végig mert el van takarava.. 🙁

Szpacsek
    Felhasználó

Nekem most pár napja szép széles, nincs eltakarva semmi… 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nekem nagyon el van 🙁

Szpacsek
    Felhasználó

😐 😐

Névtelen
    Inaktív

El sem lehet olvasni a mondatok negyedét :O

kifli89
    Felhasználó

Ah, akkor nem csak nekem jelenik meg ilyen bénán? :O
    Amúgy szöveges dokumentumba átmásolhatod a hozzászólásokat, akkor el tudod olvasni ?ket 😛

Névtelen
    Inaktív

Köszi de valahogy csak kibogarászom. 🙂

bzsoleszku
    Felhasználó

nekem is eltakarja a felét, én ugy oldottam meg, hogy kimásoltam a microsoft word be.

pleh
    Felhasználó

Akiknek eltakarja firefoxot használnak?
    ÉS annak a legfrissebb verzióját?

Névtelen
    Inaktív

Mittudomén :O Firefox igen, az.

kifli89
    Felhasználó

3.6.8-as verzió, Firefox
    Kipróbáltam Internet Explorer-rel is, úgy megjelenik rendesen…bááár az egész oldalt balra rendezi:O de legalább ez a topic olvasható!

pleh
    Felhasználó

Az ilyesmiért kell ám szólni az adminnak. Szóljatok. 😛

Névtelen
    Inaktív

Miért kell? Úgyis mindíg olvassák a fórumokat.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nekem így is jó, amilyen ritkán vagyok itt. :O

wanderer
    Felhasználó

nekem Linuxon és azon belül firefoxban, és Chrom-ban is csúszik…

gabee
    Adminisztrátor

A hiba javítva.

kifli89
    Felhasználó

Oh olvasható! Köszönjük gabee! 😛

wanderer
    Felhasználó

hiperzsíír 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nostradamusról írjatok!! Ez a Nostradamus topik ! Megjósolta el?re Hitlert, meg az atombombát is! Látta el?re ezeket a dolgokat. Több száz évvel a megörténésük el?tt. Pedig ez a tudomány szerint lehetetlen.

wanderer
    Felhasználó

2000-re jósolta a világvégét… és sokan öngyilkosak is lettek 2000-ben ez miatt, viszont tényleg világvégének kellett volna lennie…hogy miért nem lett? nos azért mert az emberiség nem afelé az alternatív jöv? felé ment amit Nostredamus látott, hanem változtatott a néz?pontján, változtatott a viselkedésén, így egy másik alternatív jöv? felé halad…

bzsoleszku
    Felhasználó

és ebben az alternatív jöv?ben a világvége 2012 ben lesz? na jo nem lesz világ vége

Névtelen
    Inaktív

Különböz? szekták követtek el kollektív öngyilkoságokat.Egy érdekesség: Mindenki új cip?t -egyformát vásárolt ,bevették a mérget, lefeküdtek az ágyakra és úgy haltak meg. Az új cip? azért kellett hogy tisztán lépjenek át a másvilágba.Nem vicc lehet utána nézni.
    Az utolsó pedig úgy történt hogy kb 10-15 f? magára gyújtott egy kisebb templomot vagy házat, már nem emlékszem. Inkább így akartak meghalni.
    (elég nagy a veszélye ennek az elmebeteg gondolkodásnak napjainkban az ismert 12 es téma miatt)

senkise
    Felhasználó

wanderer

“nos azért mert az emberiség nem afelé az alternatív jöv? felé ment amit Nostredamus látott, hanem változtatott a néz?pontján, változtatott a viselkedésén, így egy másik alternatív jöv? felé halad…”

Mert ugye mindent meg lehet magyarázni. . . Ugyanez a helyzet 2012-vel is, ha bekövetkezik, akkor:
    – na ugy én megmondtam!
    ha nem:
    1. – sikerült megváltozni és új irányba haladunk
    2. – bekövetkezett a dimenzióváltás, csak akiben kevés volt a hit, itt maradt fizikailag
    3. – bekövetkezett a dimenzióváltás és ezt majd egy olyan mondja el, aki hitt benne. Majd az lesz a válasz arra, hogy akkor miért van még itt:
    – mert ? egy hírnök (aranygyermek és hasonló) és ezt a feladatot kapta
    – hiba történt, de 2020-ban már nem lesz kérdés és ? is elmegy
    – nem volt elég er?s a hite
    4. – nem történt semmi változás, erre csak az lehet a magyarázat, hogy a gonosz csúfot ?zött bel?lünk és ezek szerint ez a pokol. Gyorsan alapítsunk szektát és legyünk öngyilkosok, vár a mennyország…

A hit szép dolog, de a saját hitünket felesleges a másikra er?szakolni. Elmondani, hogy miben hiszünk, az nem b?n, de tényként el?adni és egyetlen igazságként tanítani már az… Aki pedig rendes ember és nem hisz ezekben, az egy barom és ezért marad itt örökre fizikai testbe zárva stb stb… Volt itt régebben egy nagy igehirdet?, ? ezt a radikális felfogást részesítette el?nyben. (meglepett, hogy mindezen tény ellenére mennyien ajnározták ?t) Én is állítok olykor dolgokat, de legtöbbje feltételezés és hajlok a változás felé, hogy megismerjek új világokat, nézeteket. (minden esetben ez a nehezebbik út)

Szpacsek
    Felhasználó

Ha ” ez a pokol “, akkor se legyen öngyilkos senki sem, hogy ” vár a mennyország”!! Szerintem azért nem olyan rossz így, itt, és most, ahogy van. Mindent meg kell tenni pl. nekem hogy boldog legyek, aztán hogyha akkor sem sikerül, akkor élni úgy is, nyugodtan tovább, mert én már nem tehettem többet — ezt szoktam mondani magamnak, ezt gondolom.
    Én végül is elégedett vagyok azzal, ami van. Kár hogy nem ” mégjobb” nekem, de szó sincs róla, hogy — akár még a mennyország ígéretében is — öngyilkos legyek…

senkise
    Felhasználó

Én sem mondtam, hogy legyen bárki is, de ez egy létez? jelenség sajnos…

wanderer
    Felhasználó

senkise

A 2000-re megjósolt világvége egy olyan jelenség volt amin az emberiség szabad akaratából tudott változtatni, ez nem megmagyarázás akart lenni. így is fel lehet fogni, persze a szkeptikusok, materialisták nem hisznek, de nem is kell hinniük. 2000-el ellentétben 2012 egy olyan váltási id?szak ami nem az emberiségen múlik, és világvégér?l szó sincs. ez egy olyan változási id?szak lesz amiben bolygónk a Föld és a rajta él? él?lények mind megfognak változni, mindegy hogy rezgésszámnövekedésr?l beszélünk, vagy dimenziólépésr?l, vagy a megváltóról, a valláshoz semmi köze az egésznek, és igazából ezek is csak fogalmak melyeket mi emberek próbálunk megmagyarázni, definícióval illetni, de egy fels?bbrend? történésre az ember nem tud megfelel? magyarázatot adni. Szóval a lényeg hogy míg a 2000-es éven szabad akaratunknál fogva változtatthattunk, addig a 2012-es éven nem, de miért is változtatnánk azon ami jó nekünk? 🙂

senkise
    Felhasználó

A magyarázkodás csak akkor szükséges, ha az amit állítottunk felesleges volt… Ha csendben maradsz, akkor kés?bb magyarázkodnod sem kell. A véleményként és tényként tálalt dolgok között, azért akad némi különbség.

“de miért is változtatnánk azon ami jó nekünk?”
    Ez buta kérdés volt, válaszol helyettem az élet…

Névtelen
    Inaktív

Bölcsebb ha az ember csendben marad és csak magában találgat..nem ossza meg a meggy?z?dését ebben ország világgal mert tényleg, ha nem történik semmi ebben az id?intervallumban, az már ciki. Na nem az hogy nem történt, hanem az amit állított ,hogy fog.. 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 202

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.