NOSTRADAMUS

• This topic has 201 válasz, 16 hozzászóló, and was last updated 9 years by Szpacsek.
50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 202
  • Szerző
    Bejegyzés
    mara
    Felhasználó

Oké!! Megfogadom a tanácsot nem vagyok semmi jónak elrontója!!! Csak meg akarok olyan dolgokat tudni amihez kevés a jó ember ismeret. Meg a sors elég hülye játékot ?z velem!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Miért hagyod?

mara
    Felhasználó

Most már nem fogom hagyni!! De már 3-szor t?rtént meg velem!! Hogy bele láss a pénzügyi dolgaimról van szó. Egyet lépek el?re utána meg kett?t hátra. Az egyik pillanatban panziót vezetek Ausztriába a másikban siófokon a parton apartmanokat takaritok!! Szerinted?? Tele a sicip?m!!!

Névtelen
    Inaktív

Ez a karmád hogy kipróbáld a rosszat és a jót is. Ezt el kell fogadni.

Névtelen
    Inaktív

Illetve hogy megtapasztald az élet hullámvölgyeit és a “nirvánát”

mara
    Felhasználó

És mi a te karmád??? Egyébként nekem ez a karma dolog valahol sántit!! Ebbe van valami parasztvakitás!!! Higgy nekem!!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Nem. Én a karmában szent?l hiszek. Mindenkinek meg van a maga sorsa hogy mit kell ebben az életében helyrehozni vagy tanulni.
    Miért lenne benne “parasztvakítás?”
    Az én karmámat nem írhatom le mert látod, az nem publikus.

mara
    Felhasználó

Persze van karma csak éppen nem abban a formában ahogy el van hintve Agyas barátom!!! Az én karmám sem publikus!!!! DE……..!!!!!

Névtelen
    Inaktív

Nos?? Marha kíváncsi lettem..

mara
    Felhasználó

Én meg rád!!!!!!!!!!!

Névtelen
    Inaktív

?..

mara
    Felhasználó

!!!!…….. Szóval nagy a szád de az enyém sem kisebb!!

Névtelen
    Inaktív

Az egód sem..

pleh
    Felhasználó

A “világ” mindenki körül egyformán forog.

pleh
    Felhasználó

😀

Névtelen
    Inaktív

Csak van aki kör?l gyorsabban néha.. 🙂

senkise
    Felhasználó

“Én a karmában szent?l hiszek”

Én meg a kamrában, nevezzük inkább spájznak :). Emlékszem gyermekkoromban vidéken, miután beosontam a spájzba, mindig találtam egy bödönt, teli sült hússal :D. Látom míg nem voltam aktív, elszabadultak az ?rültek… ^^

Névtelen
    Inaktív

Miért nem voltál aktív? Most minden rendben menne 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nem hiszel a karma -ok és okozatában??

senkise
    Felhasználó

Én az ember egyéniségében és a szabadságban hiszek és akkor még biztos van pár dolog, ami kimaradt… Egy hív?nek, higgyen bármiben is, szívesen felteszem minden esetben ugyanazt a kérdést… Ha majmok nevelték volna fel, az embereket nem is ismerve, vajh most miben hinne? Nem is kell válaszolni senkinek, csak gondolkozzunk el picit rajta.

Kedves V. Mária, ön “az oldal bohóca” rangért tülekedik ennyire?… Az én voksomat már garantáltan megnyerte.

pleh
    Felhasználó

Az ok okozat a karma lényege. De az okokat nem csak a mostani életünkben elkövetett cselekedetekre vetíti vissza, hanem olyanokra is amir?l nincs is jelenleg tudomásunk. Azonban születésünk el?tt felvállaltuk ezeket.

Az emberi szabadság az emberi korlátozottságban ér véget. “Csak” arra vagyunk képesek amire teremtettünk. (Nem tudunk mondjuk belesétálni a Napba testestül, megnézni milyen belül, akármennyire is akarná valaki stb.).
    Pl: Az, hogy valakinek milyen lesz a személyisége attól függ hová születik (társadalom, vallás, egészségesség, testi képességek) valamint, hogy ahova kerül milyen lehet?ségekben lehet része. Tovább léphet onnan akár nehézségek árán is vagy sem. Még a DNS és más biológiai képességeink vagy azok hiánya is a karma “asztala”.

Ha egy futó világbajnak kitartóan edz és gyorsan fut, mindezt pedig bizonyos maga iránti elvárásokból megteszi, mert olyan helyre született ahol a szülei erre nevelték….
    Az mind az ok és okozat következménye.

Az viszont, hogy miképpen reagálunk egy minket ért hatásra, megint más téma. Mert valaki nevezhet ugyan azon eseményt áldásosnak más pedig átkozottnak. (pl egy amerikai egy marha szeletet áldásosnak nevezne egy indiai meg sírna és imádkozna).

Ezért a karma következménye soha nem jók vagy rosszak. Egyszer?en csak saját cselekedeteink visszahatásai ránk.
    Ebb?l tapasztalunk és tanulunk.

mara
    Felhasználó

SENKISE!!!!! És te miért tülekedsz ennyire??? Talán kiestél valahonnan a pikszisb?l??? Vagy az zavar hogy benne sem voltál!!!!!! Találó az álneved SENKISE azt ird mellé hogy vagyok!!!! UTÓIRAT: Az oldal BOHÓCA Egy senki szájából!!!

senkise
    Felhasználó

Adsz kölcsön egy felkiáltó jelet mara? Látom neked van egy pár darab… 😀

Névtelen
    Inaktív

:O

mara
    Felhasználó

SENKISE!!!! Ha nem sértegeted az Egómat akkor adok.

senkise
    Felhasználó

Az egódat én nem sértegetem, megteszed te helyettem is. 😀 Na most mentem, majd kés?bb benézek. Ja…és ne felejtsd el bevenni a tabikat. 😀

mara
    Felhasználó

SENKISE!!! Beveszem és tudod mit jó leszek hozzád kielégületlen barátom lásd milyen korrekt csajszi vagyok hagyok neked is a TABIKBOL. Csak nehogy félre nyelj,mert ……….

Névtelen
    Inaktív

🙂 Nem hiszem eel.

mara
    Felhasználó

Te kis gonosz mit nem hiszel el? Én vagyok a megtestesült jóság a vú…babáimmal együtt.

Névtelen
    Inaktív

Te vuduzol? :O

mara
    Felhasználó

Tudod a férgese had hulljon én csak besegitek. De nehogy neki állj mert amit szabad Jupiternek azt nem szabad a kis ökörnek. Mert a karma urai aztán megleckéztetnek. Mi az amit én már nem csináltam??? Csinálok??

Névtelen
    Inaktív

Nem ismersz Mara..

mara
    Felhasználó

Nem ismerlek de annál izgalmasabb. Egy a lényeg vállaljuk minden tettünkért a következményeket bármi legyen az. Ezt már megtanultam.Jó tanáraim voltak a fels?bb szférákból. Kaptam hideget-meleget de egy a lényeg semmit nem bántam meg. Ahhoz hogy felemelkedjünk ahhoz el?ször le kell ereszkedjünk. Mert a fény a sötétben nyilvánul meg igazán.

Névtelen
    Inaktív

Na persze ez így igaz, de relatív. Attól függ, hova és kihez ereszkedünk.

Szpacsek
    Felhasználó

Áhh , nem leereszkedni kell valakihez, ez egy g?gös fölfogás… megírta a 100×Szép magazin is… inkább ?t kell megpróbálni felemelni magunkhoz !
    Szerintem is !

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi! Nem érted a témának a 2mélységét2 nem hétköznapi értelemben értettem.
    Nem utolsó sorban nem a 100xszép magazinnál vagyunk……

Szpacsek
    Felhasználó

Nem hát, a N?k Lapjánál… ott vagy(tok). De azt meg én nem szeretem.
    Ja értem mit mondasz, hogy a Paranormálon vagyunk!!!
    Hát ehhez én abbszolúte nem értek, vagy legalábbis nem érdekel, nem szeretem… Úgyogy ehhez most nem szólok hozzá.

mara
    Felhasználó

SZPACSEK!!! Te mindig megnevettetsz. 100xszép magazin meg N?k lapja. De tudod igazad van legközelebb megüzenem a sötét oldalnak hogy emelkedjenek fel hozzám. Mert nem vagyok g?gös.

mara
    Felhasználó

LUTYO! Persze igazad van nem mindegy hova ereszkedek le és kihez. De a f? kérdés hogy mi célból. És itt a kutya elásva. De én azt mondom hogy két végr?l kell égni ha már lúd akkor legyen kövér. Mindannyian az EGY része vagyunk akkor meg mir?l beszélünk. Mit?l félünk mi emberek vagyunk egymás ördögei.

Névtelen
    Inaktív

Ezt próbálom magyarázni már régóta ,sikertelenül..na nem neked, -áltlánosságban…..

mara
    Felhasználó

Na végre!!!

Névtelen
    Inaktív

Mi célból Mara?

mara
    Felhasználó

Hát ezt mindenkinek magának kell el döntenie.Ez személyes. Az életben mindig a szándék fontos. Az eredmény másodlagos.

Névtelen
    Inaktív

Néz?pont kérdése

mara
    Felhasználó

Mint minden.

mara
    Felhasználó

Nem használtam még a babákat!! A lényeg hogy valamit meg tudsz tenni és tudod hogy sikerrel járnál de valamiért mégsem teszed. És nem azért mert nem tartod helyesnek ha nem mert nincs rá szükséged. Mert már az úton vagy. Ennyi.

Névtelen
    Inaktív

Ezt nem értem…tehát a babák használata nélk?l is tudod a szertartást végezni, vagy szertartás sem kell már babák nélk?l sem mert távlatilag írtod a “férgesét?” Rossz mondat volt bocs de nagyjából ez lenne kérdésem lényege.

mara
    Felhasználó

Te még mindig nem érted és én nem magyarázkodom. Sajnálom Elbucsuzom a paranormálról!! Az itt létem lejárt!! Hozzá segitettél! Megyek tovább.

Névtelen
    Inaktív

Sok szerencsét!
    A kommunikációba valahol hiba csúszott. Nem olvastam még t?led konkrét eseményt, dolgot, tapasztalat leírást stb, amiben érdemben tudtam volna reagálni vagy esetleg segíteni, ne adj isten, tapasztalatot cserélni.

Névtelen
    Inaktív

Csupán kétértelm? magyarázatokat látok t?led, homályos utalásokat ..tehát úgy érzem, nem csak bennem van a hiba..

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 202

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.