NOSTRADAMUS

• This topic has 201 válasz, 16 hozzászóló, and was last updated 9 years by Szpacsek.
50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 202
  • Szerző
    Bejegyzés
    senkise
    Felhasználó

Mara gyere vuduzz meg engem, aztán hátha kielégülök, asszonykámmal azért jót mulattunk ezen 🙂 (…). Ahhoz pedig hogy leereszkedj, el?ször nem ártana felemelkedni…

Lüty?… Ahogy néztem az elszántságát, úgy sem áll meg addig, míg meg nem találja a “foltját”. Ez van… Ezzel az agresszív tobzódással, csak ellenszenvet vált ki az emberekb?l és aztán arcátlanul meglep?dik.

“Histrionic Personality Disorder”. (…)

Névtelen
    Inaktív

😀

Névtelen
    Inaktív

áá én úgy érzem hogy mittomén, valahogy támaszt várt valamiért vagy nem értették meg sehol mert akkor nem írta volna hogy megy tovább..sztem valamiféle megértésre várt vagy én vagyok túl jólelk??..?? :O

Szpacsek
    Felhasználó

Válaszom erre: a 3 utolsó linkemet nézd meg, Lüty?, a Társalgó — Bemutatkozás topikban !! És írd is meg hogy mi a benyomásod róluk, mit gondolsz róluk! Nagyon várom!

senkise
    Felhasználó

Ha támaszra, vagy szeretetre, figyelemre vágyik, b?ven elég ha önmagát adja, nem kellenek ezek a “valamik”, de ezt te is jól tudod… 🙂

Névtelen
    Inaktív

Aha, értem…vagyis megpróbálom..ja, igen. Nem …de igen.. :O

Névtelen
    Inaktív

Rendben Szpacsi!
    Megnéztem az ?r?lt macskát meg az udvarló macskát, s?t, tovább megye,még az egeret is de bevallom ?szintén hogy semmilyen messzemen? következtetést nem tudok levonni az itteni és az ottani témák közt..bocs 🙂

Névtelen
    Inaktív

De segíts benne ha úgy gondolod..

Szpacsek
    Felhasználó

– 😀 😀 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nem tudom megfogalmazni… Nem bírom kfejezni magamat…

Szpacsek
    Felhasználó

Senkise a ” Paramoral.eu”–n is tag! Én is beregisztráltam oda, most az el?bb…!
    Ezt tudtad Lüty? hogy létezik ez az oldal is ??
    És hogy Latyoo ott van?

Névtelen
    Inaktív

Egészségetekre!
    Ott úgyis kevesen voltak.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Én nem regisztráltam, volt pofám nem elfogadni a “felkérést”
    Nekem elég ez az egy, néha még sok is mert a munkám rovására megy néha majdnem.. 😀

Névtelen
    Inaktív

Vannak ott sokan akik itt is vannak.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

De mégsem elegen..bocs, ha valakit megsértettem..!

Névtelen
    Inaktív

De létezik még egy másik oldal is Szpacsi, amir?l nem tudsz..

Szpacsek
    Felhasználó

Tényleg??? MELYIK?? Mondd meg, kérlek szépen…!! Hátha ott van carrion is !!!

Névtelen
    Inaktív

Sajnos erre nincs felhatalmazásom Szpacsi..

Szpacsek
    Felhasználó

Egyre rosszabbodik a helyzet…!!! 😐
    Mindenesetre van még a “Maghar Akadémia”, azt tudom…

Névtelen
    Inaktív

Miért rosszabbodna Szpacsi?
    Ez, amir?l én tudok nem publikus, legalábbis itteni értelemben.

senkise
    Felhasználó

Vannak jó oldalak, de az az aktuális oldal szegénységét bizonyítja, ha folyamatosan más oldalakról megy a diskurzus. 🙂 Igen beregiztem a moralra, de eléggé szegényesnek t?nt nekem is, több dolog hirtelen nem jut eszembe róla… Ja igen…rögtön az elején említi a náci ufókat, Byrd adm. feljegyzéseib?l, azonban érdekes módon én anno “meg nem er?sített forrásból” azt tudtam meg, hogy Byrdnek semmi köze ahhoz a bizonyos akcióhoz. A németek mentek a sark felé és bizony csúnyán leszerepeltek, nem fényes, hanem koromfekete “repül?kr?l” volt szó. Az “elveszett” kutatók számának jelensége a náci id?kben hatalmas méreteket öltött (több országból), kés?bb elt?ntnek lettek nyilvánítva, gondolom az ügy titkosításra került, minden érintett területen. A nácik valóban hatalmas összegeket emésztettek fel a kutatásaikhoz, azonban soha nem említik azt, hogy kinek a megbízásából, pedig err?l is vannak információk… Az egyik Francia kiköt?ben történt a nácik utolsó hadihajójának beszolgáltatása, ezzel véget is ért a történet, látszólag… Ez a Byrd sztori már ránézésre sántít, de persze úgy is mindegy, nem?…

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, a II. világháború alatt, volt az Antarktiszon egy német bázis, az ” Új-Svábföld”. 1947-ben is történt a környéken valami. De azután ez az egész ügy megsz?nt gyakorlatilag.

Szpacsek
    Felhasználó

Tök igazad van, senkise itt a Nostradamus topikban is másról beszélgetünk mindig, nem Nostradámusról!
    Na de ezen változtatni kell és vissza kell térni a rovat témájához.

pleh
    Felhasználó

Tudtátok, hogy Nostradamus látomásai el?tt mindig 1 bizonyos Francia vörösbort ivott (elég rendesen beivott el?tte)? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Hogyne!
    A bennszülött törzsek is kábítják magukat bizonyos füvekb?l kész?lt drogokkal hogy látomásuk legyen és a gonosz szellemek el?zése mellett lelki szemeik el?tt van a jövend?. ?k szertartás keretében csinálták, csinálják, Nostradamus a magányában kábította magát és nem csak bizonyos Francia vörösborral. Általában egyes “alkotók” is ,m?vészekre gondolok-csinálják ezt. Így csókolja homlokon ?ket a múzsa.:D
    De félretéve az egyebet, Nostradamus még meg is volt áldva egy bizonyos képességgel . Nem akarok látót mondani, mert annak manapság rossz hangzása van.. Az ? esetében erre a képességre rásegített a drog..

pleh
    Felhasználó

Mármint az alkohol. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ha így ragaszkodsz ,alkohol 🙂

kifli89
    Felhasználó

::grabancán ragadja az egész társaságot::
    Hát kérem szépen, mi a jó fészkes fene zajlott itt le? Mi volt ez a drámázás Mara? Mi volt ez az “elmés” eszmefuttatás emberek?
    Na és nem utolsósorban mi a helyzet drága jó Nostradamus barátosunkkal? Az a kevés hamu, ami megmarad(hatot)t bel?le,most biztos forog a sírjában, hogy a neki szentelt topicot ííííígy felrúgtátok!

Na de komolyan, gyerekek 😛

Névtelen
    Inaktív

Mara volt két napig, ahogy jött, úgy el is ment mert ? is belátta hogy valahogy “nem jön ki a többiekkel.”

kifli89
    Felhasználó

Ahhaaa.
    Várj, nem ? volt az, aki megidézte a Sátánt meg angyalférje van vagy mije? (így olvastam néhány odavetett hozzászólásából haha) 😐

Szpacsek
    Felhasználó

-De. :O 😐

Névtelen
    Inaktív

Megidézte a frászt..nem hogy a sátánt..
    A vuduzás volt a f?profilja 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Jól beszélsz Lüty?, jól fogamazol

Névtelen
    Inaktív

Lájk

Névtelen
    Inaktív

Mi vaaan? Rossz helyre írtam a zenéhez akartam. :O

Szpacsek
    Felhasználó

Tudom, a legutóbbi pleh- linkhez, csak az én legutóbbi linkem a zenei topikban, összezavaró volt egy kissé.. De a Lola se volt mindennapos, f?leg , hogy nekem régebben tényeg a saját bn?m vot… csak aztán felköltözött Pestre, mert itt lakott ? Hatvanban, ahol én lakom..!!

Szóval, ha ausztrál lennék, akkor biztos maga Kylie Minoque lenne a barátn?m, ha pedig az USA- ban, akkor meg Britney Spears… 🙂 Tudom hogy túlzás az utóbbi kett?, de az els?vel ( Lolával) akartam dicsekedni — azért írtam.

Névtelen
    Inaktív

Az elmúlt években a naptevékenység a minimumon volt, ám nemrég a Nap ?felébredt”. Ennek eredményeképp a tudósok szerint a következ? években er?söd? naptevékenység komoly problémákat okozhat a különféle infrastrukturális rendszerekben, hálózatokban, elektormos berendezésekben. Ezért a fokozott naptevékenység okozta veszélyekre fel kell készülni az európai unió országainak is – Herczog Edit EP képvisel? az Európai Bizottsághoz intézett kérdéseiben arra kíváncsi, a várhatóan bekövetkez? természeti eseményekre megkezd?dött-e a felkészülés a veszélyekre, továbbá van-e valamilyen akcióterv hatások csökkentésére és az érintettek tájékoztatására? Az EB-nek harminc napja van a válaszadásra.

Nem sci-fi, vagy katasztrófafilm forgatókönyv az, ami valóban bekövetkezhet az unió országaiban is: a telekommunikáció, a navigáció, biztonságtechnika, az id?járás el?rejelzés és még számos, a mindennapi biztonságot és kényelmet szolgáló technológia függ ugyanis egyre nagyobb mértékben az ?r-id?járástól.

Napkutatók szerint az alig két éven belül, 2012-14 között várható, századok óta nem látott mérték? napviharok akár a Katrina hurrikánnál hússzor nagyobb gazdasági katasztrófát is okozhatnak. Az EP képvisel? szerint a hatás jelent?s része tompítható, ha az embereket id?ben felkészítik, így például megóvhatják a m?holdvev?iket, lekapcsolhatják áramforrásaikat stb. Herczog szerint azonnali cselekvésre, a vészforgatókönyvek kidolgozására, és a lakossági tájékoztatórendszer miel?bbi felállítására van szükség.
    Hihetetlen lenne ha megtörténne.De ezt a “vészforgatókönyvet” vajon kik készítenék el?

senkise
    Felhasználó

Herzog Edit legalább annyit konyít az asztrofizikához, mint én… Bár anno tanultam pár évig fizikát, de szerencsére elpályáztam… Lütyi ne azt mondd, hogy mi lesz, hanem linkelj be egy modellt, amit ezek a kutatók készítettek. Tudom én is, hogy mi az a szóbeszéd, de ennél több kell ha bizonyosak akarunk lenni. A napviharokról olvastam már számtalan tanulmányt, egyik cáfolja a másikat, nincs olyan nagy egyetértés mint azt te gondolnád. 😀 A médiából és a köztudomásra hozott hírekb?l valóban ez sz?r?dik le, mármint hogy gubanc van, de szerencsére vannak el?adások, internet, lehet tájékozódni… 🙂 Azok a tények amik körülvesznek minket, abból egyértelm?en látszik, hogy haladunk valami felé. Ezeknek a történéseknek legalább 90%-a mesterséges eredet?. A katasztrofális jöv? helyett én inkább mondanék egy újfajta hidegháborús helyzetet… A napokban én is igen komolyan gondolkozom, hogy miért ez a sok összefüggés a múlttal és egyben vallásokkal (lehet pályát tévesztettem…). Vészforgatókönyv pedig nem lesz, nem lenne elég id?. A magyar ember sajátja az, hogy mindig akkor kezd cselekedni, ha probléma van és ez így is lenne törvényszer?, azonban generált problémáknál ez komoly id?veszteség. Különben is, mi lesz ha nem lesz áram, sem technológia…akkor majd eszünk fényt…

Névtelen
    Inaktív

Ezzel nem a TÉNY közlése volt a célom.

senkise
    Felhasználó

“Hihetetlen lenne ha megtörténne.”

Tudom…, ez Edit rémálma maximum. 😀

Névtelen
    Inaktív

Mindenkinek vannak id?közönként rémálmai..nekem is néha..

Szpacsek
    Felhasználó

Zöld szörnyetegek üldöznek álmodban?
    Vagy az id?kieséses élményeddel kapcsolatos?
    Nem akarsz menni regressziós hipnózisra?

Névtelen
    Inaktív

Nem akarok regressziós hipnózist!
    Senkise üldöz álmomban.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor Senkise egy zöld szem? szörnyeteg !!!

senkise
    Felhasználó

Jó lesz az a zöld, kéknek is. 🙂

Lüty? üldöztelek álmodban? 😀 (na mesélj csak…)

Névtelen
    Inaktív

Itt?? :O Nem gondolod komolyan? 😀

Névtelen
    Inaktív

“Nostradamus legendája még az életében keletkezett válaszul néhány el?rejelzése helytállóságára. Mint minden tehetséges médium, képes volt olvasni mások elméjében, és a józan eszére alapozva, némiképp a jöv? megjósolására. Volt pár találata, melyek mindig nyomást okoznak, míg a tévedéseit nem említi meg a történelem. Az id?k során Nostradamus legendája egyre hatalmasabb lett, helyes jóslatai gyakran osmétl?dtek, de tévedései feledésbe merültek. Ezért halálában nagyobb volt mint amilyennek az életben t?nt.

De én mindenesetre azt gondolom, hogy tudott valamit. Még ha a legtöbben úgy gondolják, hogy csak ráhibázott, ez is egy meglátás. De azért itt egy jó kis érv amiért szerintem egy kicsit figyelni kell ezekre a dolgokra.

Itt egy példa, pont ráillik szeptember 11-re:

VI.97.
    Negyvenöt fokon fog lángolni az ég,
    Közeledik a t?z a nagy, új városhoz.
    Hirtelen nagy láng szökik fel szétszórtan,
    Amikor tanúbizonyságát vehetik a normanoknak….

(New York a 40 és 45-dik szélességi fok között található, a neve pedig új várost jelent. A normanok, nem tudom mire utalhat, de már ez is ijeszt?, nem?)”

Névtelen
    Vendég

Nosti bá’ szerintem is egyfajta zseni volt. ha nem is látnok, de nagyon tudhatott valamit. (Remélem egy id?utazó volt) 😀

Névtelen
    Inaktív

Ma már nincsenek ilyen zsenik. Egyet sem tudnék említeni pedig a drog és tömény szerepet játszik jobban mint régen ..és valahogy mégsem jön össze a dolog senkinél …sem 🙁

Edward0316
    Vendég

a látnokoknál régen a legintenzívebb hatást a drogok fejtették ki valóban, de akkoriban nem finomították úgy mint manapság. mellesleg kell egy alap képesség vagy hajlam a látnokságra, amit drogokkal er?sítenek fel. egyeseknél megvan, csak vagy nem használnak drogot, vagy nem is foglalkoznak vele. én asszem az el?bbi vagyok. megálmodok el?re dolgokat, néha tudok is rajtuk változtatni, de nem sok befolyása van. az lenne nagy szám ha ezzel megmenthetném valaki életét.

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 202

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.