Panaszkönyv

News Fórumok Szervíz Weboldal Panaszkönyv

• This topic has 31 válasz, 8 hozzászóló, and was last updated 7 years, 2 months by Névtelen.
32 bejegyzés megtekintése - 1-32 / 32
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Ide jöhetnek a problémák, javbaslatok, bírálatok az oldallal és a moderációval kapcsolatban.

totbela
    Felhasználó

na akkor én most panaszkodok elég sokszor olvasom az oldalatokat napi szinten többször is elég jó kis oldal csak nem igazán tolerálom a gyerekeket nem a korukkal van bajom hanem a hozzáállással edward,szpacsek kinyílik a bicska a zsebemben húúúú értelmetlen hülyeségek amit sokszor írnak nade nekem nem kell nézni ezt az oldalt igazatok van valószín? csak azért regeltem hogy ezt leírjam oké bocs csak már néha egy kicsit sok hogy mit engednek meg maguknak ezek a fiatalok

totbela
    Felhasználó

tudom nincs helye személyeskedésnek de ami sok az sok és még több oldalon is okoskodnak hát ez már…

totbela
    Felhasználó

na senki csak holnap este tudok válaszolni

Szpacsek
    Felhasználó

Hát én –volt már egy párszor, igen, hogy értelmetlen hülyeséget írtam …
    De már egyre kevesebbet.. ahogy belejövök a fórumozásba…
    Túl sok hozzászólásom volt, az a baj.
    Ezek között azért nagyon jók is akadtak…!

Volt amikor már én se tudtam szinte hogy mit írok mer’ úgy össze voltam zavarodva !!

De a hsz.-eim 90 %-a az szerintem elég jó lett ! és a fele meg egyenesen szuper.! Az összesnek az 50 %-a. Erre törekszem. !
    Elég “b?beszéd?” vagyok, de csak így tudom kifejezni magam ! Mindig arra törekszek hogy ne sértsek meg senkit ! Kösz az észrevételt, ezentúl még jobban fogok figyelni. ! !

/ Az igaz, régen nagy marhaságokat írtam többször Lüty?nek meg Carrionnak is sajnos ! De mostanában nem. / / Nem is fogok. /

timea
    Felhasználó

Szpacsi! Te nagyon jókat szoktál írni és nagyon érdekesek is azok amiket írsz .!

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor jó !

( Na azért …. ! ) 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Ez is a szándékom ! !

Névtelen
    Inaktív

Totbela!
    Az hogy ki hol okoskodik, a saját ügye mint ahogy neked is az hogy most itt okoskodsz Látod, már kaptál is egy szép csillagot! 🙂

Névtelen
    Vendég

Béla, nem kell mindent a szívedre venni.
    Ha érdekelnek téged a paranormális témák, zavartalanul olvashatod azokat úgy is, hogy közben melletted mások más modorban kommunikálnak.

Szpacsek
    Felhasználó

A hozzáállásom az nekem elég jó és Edwardnak is.
    Én arra törekedtem hogy amit csak tudok mindent leírjak, szép lassan. Ez sikerült is ! Könyvekb?l is írtam, bár a stílusom az kissé gyerekes, de szerintem meg nem. 😀

Régen annyi hülye linket raktam be–tavaly év vége felé … Azok komolytalanok voltak.
    Mert akkoriban gyenge volt az oldal eléggé, és volt erre lehet?ség. De már nem csinálnék ilyet, akkor se ha alkalom lenne rá… Az oldal feljavult !
    Én is már “megjavultam” !! 🙂

Névtelen
    Vendég

tothBÉLa! nem okoskodok. amiket mondok legtöbbször tényekre alapszik, ha meg els?re nem is látszik, tényekkel lehet bizonyítani, csekély része tényleg csak feltételezés de a leglogikusabb módon összerakva.
    ?szintén nem szeretem túl komolyan venni az életet, ráadásul úgy vagyok vele, hogy egy igazi férfi a szíve mélyén örökre gyerek marad. ha meg bajod van velem, a szemembe mond, ne a hátam mögött a panaszkönyvbe sírd ki magad.
    sokszor írok hülyeségeket, de én ilyen vagyok, így szeretnek. apám azt mondta: “egy olyan férfit aki nem képes komolytalan lenni, nem tud kicsit stílusosan hülyülni, arra a lányok sem figyelnek fel.”
    ilyen egyszer? az életfilozófiám. ha nem vagy képes együtt élni vele, akkor ne tedd. pá! 😀

timea
    Felhasználó

Én biztosan nem jelentkeznék be valahova csak azért hogy kritizáljam a tagokat ez olyan bunkóság szerintem
    de ki hogy érzi.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Egyáltalán nem bunkóság azért beregisztrálni,hogy közöld ki szúrt neked szemet pimasz hozzászólásával vagy éppen a gyerekes válaszaival!
    Azért lett megnyitva ez a topik,hogy ezeket a bejelentéseket lehessen valahova írni!

Szpacsek
    Felhasználó

Na így már értem ! Vannak gyerekes válaszaim ja ! Az igaz ! De “sose azt nézd … ! ” ….

Nem bunkóság. engem is már annyiszor neveztek olyan dolgokért bunkónak, ami nem is volt az !!

Nekem is volt ami nem tetszett az oldalban, pl. amikor wolf meg Edward veszekedtek meg “gyalázták egymást” kb. 4 hónapja ….
    Na meg amikor Nono88 olyanokat írt rólam… szerencsére inkább privátban… rosszak voltak és csúnyák, meg nem is volt igaz … de én nem sért?dök meg . Annál is inkább mert én is írtam neki a fórumban hülyeségeket, értelmetlenségeket, satöbbi. ( Meg a hírekhez, cikkekhez is… ) De inkább ? nekem ! ? többet !

Névtelen
    Vendég

ja!! 😀 a wolfos párbajra emlékszek 😀 😀 😀
    a végén így éreztem magam: -link-
    bizonyos szinten köbö így is festhettem xDDD

Szpacsek
    Felhasználó

😀 😀 … … ja .. ja. 😐
    😀

Hát az nagy volt… !
    Az nemsemmi volt.

Szpacsek
    Felhasználó

Én már sokmindent megértem itt… és láttam sokmindent ….
    Régen Pleh is itt volt ! Lüty? biztosan emlékszik rá… ! Pleh az pl. jó volt , úgyhogy ezt nem is írom ide ebbe a topikba, mert vele sincs semmi bajom és nincs rá panasz.. részemr?l..
    Azok nagy id?k voltak amikor még Pleh itt volt !

Névtelen
    Vendég

Pleh-re emlékszek.
    olyan hangzása van a nevének mintha épp kiköpnék valami pocsék íz? dolgot. 😀
    nem nagyon ismertem.

Névtelen
    Inaktív

Szép hogy ennyire el?jött bel?letek a nosztalgia itt a “panaszkönyvben” 🙂
    Viszont nekem a favorit Banya volt akivel naponta történtek csodálatos dolgok az ufók által és mindíg nyomok voltak rajta. Már kénytelen voltam szegény Sóós Tibort is bevetni az ügy érdekében de aztán Banya elt?nt…

Logan
    Felhasználó

Ha valaki okosan tud érvelni, azzal nincsen semmi gond 🙂 Edwarddal pedig részben egyetértek 😀

Névtelen
    Inaktív

Miért legyek azon hogy okosan tudjak érvelni Logan?
    Miért szükséges szerinted??
    Ha nem jól érvelek mások számára akkor mi történik?
    Minden érv relatív. Ha nem tetszik valakinek az én érvelésem akkor mi történik??? Ejnye bejnye!!!!

Névtelen
    Vendég

Banyát nem ismertem, de érdekesnek hangzik h mindig történt vele vmi XD
    úgy hangzik mintha minden napja egy rossz sitcom lett volna xD talán elrabolták O_O

Logan
    Felhasználó

Az “okosant” úgy értettem, hogy alátudjam támasztani háttér információkkal a gondolataimat 😀 Jobb, mintha csak a világra szarnám 😀

Névtelen
    Inaktív

Nem az információ számít hanem a tapasztalatra épül? információ továbbadása. Sok “dezinformáció” van ami szájhagyomány útján terjed, Innen onnan összehordott írásokból vagy fantázia tárházából.Nem is képzeled hogy a tapasztalat nem olyan világrenget? mint a fantázia. Aki valóban tapasztalt az kevesebbet tud mondani mint egy bet? virtuóz.

Logan
    Felhasználó

Jogos 😀 Csak én akkor szeretek vitába szállni, ha vannak jó érveim 😀

Névtelen
    Inaktív

Elég keveset szállsz vitába Logan… 🙂

Logan
    Felhasználó

És az baj? 😀 Csak akkor szólok hozzá, ha úgy érzem 😀

Névtelen
    Inaktív

Jól teszed Logan! 😀

Logan
    Felhasználó

😀

Névtelen
    Vendég
    lutyo wrote

Nem az információ számít hanem a tapasztalatra épül? információ továbbadása. Sok “dezinformáció” van ami szájhagyomány útján terjed, Innen onnan összehordott írásokból vagy fantázia tárházából.Nem is képzeled hogy a tapasztalat nem olyan világrenget? mint a fantázia. Aki valóban tapasztalt az kevesebbet tud mondani mint egy bet? virtuóz.

Nem feltétlenül helytálló feltételezés, de van igazságtartalma. A tudás sz?ri a mondanivalót. A tudatlan pedig törekszik a nagynak látszásra. Azonban, mikor egy konkrétum információ átadást még a legtöményebb változatban is hosszan lehet érthet?vé tenni, akkor már elveszti helytálóságát ez az érvelés.

Névtelen
    Inaktív

Érdekes topik  Lehet folytatni 🙂

32 bejegyzés megtekintése - 1-32 / 32

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.