paranormal.hu találkozó

News Fórumok Szervíz Weboldal paranormal.hu találkozó

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 123
  • Szerző
    Bejegyzés
    gabee
    Adminisztrátor

Már korábban is felmerült egy esetleges találkozó kérdése, ahol lehet?ség lenne sokmindent megvitatni.Bajezid szavaival élve:Blogtalálkozó:Ritka alkalom, hogy el?re tudom, ezen a hétvégén szombaton szabad vagyok.Ha valaki tud egy olyan helyet, mely egész napra lehet?séget ad arra, hogy ott találkozhassunk költségmentesen akkor kérem beszéljen a gabee-val és nyisson rá egy új forumot a szervezéshez, ahol lehet jelentkezni és esetleg egyben kérdést el?re megfogalmazni. Én részemr?l a szervezésben nem tudok résztvenni.A centrális fekvése okán Budapest javaslom (nem azért mert nekem kényelmes) és délel?tti kezdést, akár estébe nyúlva, hogy aki akar és tud a többiekhez szólni, legyen esélye.Vetítési lehet?ség nem ártana, nekem van gépem és vetít?m.Nem akarom uralni a napot szerintem más is jelentkezzen. Egy látásmód, vélemény nem vélemény. Bár részemr?l vitázni nem fogok senkivel.Pest lenne talán a legideálisabb, valóban. A kérdés, hogy kik jönnének? Ide várunk további javaslatokat, ötleteket. Helyszín az részletkérdés, azt megoldom.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Én támogatom a dolgot! Emlékszem régen sokan szerettek volna jönni csak a helyszín volt a gond nem sikerült d?l?re jutni sajnos. Szerintem is Budapest lenne a legideálisabb,de ha gond lenne a f?várossal akkor írjátok le ki hova képzeli remélem meg tudjuk beszélni és le tudjuk szervezni most 2012-re!

amazon
    Felhasználó

Gabee, nekem is jó lenne Pest , jönne kb. még 10 személy akir?l tudok !!🙂

reglny
    Felhasználó

A Pest logikusan hangzik, mivel mindenki meg tudja közelíteni. Nekem sajnos nem jó a mostani hétvége.

minimac
    Felhasználó

Sziasztok!

Nagyon örülök a lehet?ségnek, szeretnék jönni én is. Pécsr?l jövök, ha valaki van környékbeli, szívesen veszem a társaságát.

fics88
    Felhasználó

nekem is megfelelne Pest lehet velem is jönnének páran ! ha nem egyedül mindenképp 🙂 🙂

valtozunk
    Felhasználó

Sziasztok!

Én is szívesen mennék, ha már megvan mikor és hol lesz a találkozó!

gabee
    Adminisztrátor

Olyan id?pontot kellene meghatározni, amikor mindenki ráér. Most van január 18. Kérdés, hogy ebben a hónapban legyen-e, vagy februárban, esetleg márciusban.Azért is lenne jo tudni hogy kb. hány f? jönne, mert valószín?leg egy szálloda full extrás zárt konferenciatermében lennénk, de ehhez szükséges lenne tudni egy megközelít? számot.Mert 5 f?nek nyilván nem fogják kiadni 🙂 Egyébként meg beengedni nem fognak senkit, meghívásos alapúra szervezem. Kiküldött meghívóval lehetne csak jönni, rajta hitelesített aláírás és paranormal.hu pecsét 🙂

fics88
    Felhasználó

pecsétet 3000 ft körül lehet csináltatni 😀
    nekem szombatonként jó lenne így amblok egész nap !!!
    mert én Pesti vagyok szóval 7végén nekem jó !

reglny
    Felhasználó

Nekem csak ez a szombat nem jó, de ha el?re szóltok akkor tudom alakítani a programomat. De legalább egy-két héttel korábban tudnom kell, mivel Békés megyei vagyok.

minimac
    Felhasználó

Bajezid ezt a szombatot írta, hogy nincs egyéb elfoglaltsága!
    Nem mostanra tervezitek a találkozót?
    Én így értettem.

Névtelen
    Vendég

Nem akarom gabee szervez? munkáját befolyásolni. Csupán annyit szólnék hozzá, hogy nem halogatnám sokáig, bár megértem, hogy színvonalas, igényes találkozó lenne a legjobb a honlap színvonalához méltó.

Nem hiszem, hogy lesz olyan alkalom ami mindenkinek jó. Valahogyan, valami kezd?djön el, aztán akár egy kis hagyomány is lehet bel?le és kiforr bel?le ha lesz rá id?, és ez ne rólam szóljon.

Még annyit, hogy ha a másik oldalról ( a tükör mögül) meg akarják akadályozni ezt, akkor azt könnyedén megteszik, ha meg védelem alatt vagyunk akkor semmit nem tudnak tenni.
    Én vállalom a kockázatot, úgy döntöttem,
    mivel meger?sítést kaptam.

Úgy érzem a globális gazdasági összeomlás nagyon közel van, ami együtt fog járni az internet korlátozásával amdj teljes összedölésével is, ezért írtam ide.

gabee
    Adminisztrátor

Na várjunk csak. Nem hiszem, hogy bárki vagy bármi megakadályozna egy találkozót. Nem tartom valószín?nek, hogy bárki nézné ezt a honlapot az árnyékkormányból, nameg nem is vagyunk olyan befolyásos lap, hogy bárkit is érdekeljünk. Szerintem mindannyian jelentéktelen kis “unatkozó kommentel?k” vagyunk a szemükben, akárcsak a többi “UFO hív?” szerte az interneten. Szerencsére.

dzsoszka
    Felhasználó

gabee

De igen is a bajezid jól mondja , ha ?k akarják megtudják akadályozni, ne gondold hogy nincs emberük akik az ilyen oldalakat szemlélik, még ha mi ártatlan kommentel?k is vagyunk, az ilyen kis csoportokban ?k veszélyt látnak nem tom miétr,vagy igen. Nagyon szerettem volna menni de, más fontos dologom van a hétvégén. Ha meg tudtok róla eggyezni készitsetek videót , érezzétek jól magatokat.

gabee
    Adminisztrátor

Ez a hétvége nem valószín?, hogy összejön. Bajezidet kérdezem, mikor ér még rá február, március hónapban?

minimac
    Felhasználó

Nem kellene nagyon halogatni, ha nem töltünk meg egy el?adótermet, akkor is el kellene kezdeni valahol, aztán majd kialakul.
    Helyiséget felajánlani nem tudok, mert vidéki vagyok, de szerintem els?re egy lakás is megfelelne, vagy egy iskola egyik osztályterme, egy iroda, ha valaki akár a munkahelyén tudna találni valamit.
    Ha viszont szívesen jöttök Baranyába a lakásomat fel tudom ajánlani helyszínként…

Switch
    Felhasználó

ez Magyarország egyik vezet? paranormal/ezotéria/összeesküvés/ufo honlapja. Naív dolog azt képzelni, hogy nem figyelik. még talán a Globalt is figyelik. azon is vannak érdekes irományok. Én nagyon vidéki vagyok, most hétvége lenne a legrosszabb. a bal lábam le van sérülve, örülök ha rá állok. Amennyit meg gyalogolni kéne a városban… Baranya az jó lenne nekem, ismerek ott Véménd körül 1-2 lányt aki “szivesen adna szállást nekem 😉 “, így be lennék biztosítva. 😀

Switch
    Felhasználó

A veszélyt csak abban látom, hogy “kis” helyen van összegy?lve sok “rendszerellenes”, igazság kutató akik így könny? célpontok.

gabee
    Adminisztrátor

Hát arra gondoltam, hogy kiárólag e-mailbne mondanám meg a helyszínt, és csak néhány tag jöhetne innen, akiket ismerünk. Szóval senki nem tudná hol leszünk, ha e-mailba közölném.Vagy privátba 🙂

Switch
    Felhasználó

a privát jó lenne.
    az olyan “barátom barátjának a barátja” alakokat nem szabad beengedni. ki tudja honnan szalajtották.csak egy zárt kör? kis találkozó kéne, ha az itteni embereket számolom akiket vmennyire ismerünk.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Miért ijedtek meg? Miért ne gy?lhetne össze sok rendszerellenes spirituális ember akik váltanának nagyon jó eszmecseréket és gondolatokat?

Névtelen
    Vendég

Néhány vallomás, és gondolat.
    szerintem én vittem el rossz irányba ezt a levelezést, csak a szervez? munkát gondoltam csökkenteni…

Részemr?l tisztában vagyok vele, hogy amiket nektek beírok azok a legféltettebb titkai az atlantisziaknak és a sötét er?knek (anunnaki embereknek), mivel Vénusztól kapom az információkat és az ösztökélést aki lehet?séget adott, hogy értsem a barátom filmjeit mindenfajta el?tanulmány nélkül nyomta éjszaka a festméyneket, verseket a képeket a fejembe, ? kötött minket össze a magyar nyelv miatt, hogy hozzátok is eljussanak ezek a titkok…melyek itt voltak mindig is a lábaitok el?tt festményekben versekben stb.

Tehát szerintem már nincs félni valónk mert kevés az id?nk és hamarosan úgyis mind vértanúk leszünk akkor eld?l felvállaljuk-e a Jóban való hitet avagy sem és megyünk az örök vadászmez?kre.

Ez fennköltnek meg ?rültségnek hangzik, de tudom, hogy így lesz és ezt is el kellett mondanom.

Mivel rendszeresn egy asztalnál ülök a szörnyetegekkel akik még rosszabb, hogy emberek ezért tudom mir?l beszélek és ?k is tudják ki vagyok ezért tudom, hogy védelem alatt álok, majd elmesélem meg megmutatom, hogyan viselkednek..érdekes lesz.

Akkor a mostani szombat elvetve ahogy olvasom, akkor hamarosan jelentkezek egy távolabbi javaslattal.

Már olvastam magamról, hogy önjelölt idióta próféta vagyok, hát legyek az.
    Mondjam vagy mutassam? emelkedetten?

gabee
    Adminisztrátor

Nah, ami késik nem múlik. Én kitartok az ötlet mellett, sok hasznos dologról informálódhatunk amolyan konferencia keretében. Ráadásul 2007 óta m?ködünk, ideje lenne már összehozni valamit nem? 🙂 Meglátásom, hogy ne vessük el az ötletet.Össze kell ülnünk átbeszélni mindent. (mint a Bilderberg csoport :D)Ez nem kérdés.

Merkurius
    Felhasználó

Sziasztok .
    Szerintem nem kellene úgy sietni a találkozóval .
    Ha már ilyen lehet?ségetek van , hogy hamarosan vértanuk lesztek “hamarosan úgyis mind vértanúk leszünk akkor “.
    Akkor utána már ha nem lesz gondotok a fizikai testre sokkal könyebben tudnátok találkozni bárhol :)) .

bonami
    Felhasználó

Sziasztok!
    Szívesen mennék én is.
    Szerintem meg ne halogassuk. Szétvet a kíváncsiság!
    Bajezid krónikák I -el még közel sem végeztem, úgyhogy nincsen unalmas perc:)

Mivel nem egy emberr?l szólna a nap, akkor egy téma köré csoportosulnának el?adók?!

Tóth Bálint a 2012blog szerkeszt?je jutott eszembe. El?adásokat is tart, érdekes és fontos dolgokról. Én szívesen meghallgatnám.
    Talán eljönne, ha meghívást kapna.

Ez csak egy ötlet, kíváncsian követem a fejleményeket és remélem hamarosan találkozunk.

gabee
    Adminisztrátor

Kiküldtem egy meghívót több hazai blogoldal f?szerkeszt?jének, egyel?re várom a válaszokat.

Bajezid
    Adminisztrátor

Andante

gabee
    Adminisztrátor

Február 25-e megfelelne mindenkinek? Egy szombati nap…

reglny
    Felhasználó

Nekem valószín?leg jó!

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Kiváló

gabee
    Adminisztrátor

Mert akkor jo lenne, ha mindenki ugy csinálná, hogy szabad legyen ez a nap…És tarthatnánk magunkat ehhez a dátumhoz.

Jó lenne, ha minél többen el tudnátok jönni, mert több neves magyar blog írója jönne el?adást tartani, és fontos dolgok kerülnének megvitatásra!

bonami
    Felhasználó

Valószín?leg jó lesz nekem is.

gabee
    Adminisztrátor

Csak mert akkor intézném a helyet…

amazon
    Felhasználó

Nekem is jó!

mckenzies
    Felhasználó

Enis probalom majd ugy intezni a dolgaimat.. szeretnek ott lenni.

Mumari
    Felhasználó

Én is mennék.

gabee
    Adminisztrátor

jo lesz jo lesz 🙂

valtozunk
    Felhasználó

Megyek én is ha mehetek! 🙂

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Ez nem zártkör? találkozó mindenki jöhet akinek van kedve! 🙂

Gabee akkor konferencia teremben leszünk?

gabee
    Adminisztrátor

olyasmiben…

gabee
    Adminisztrátor

Akkor történhet a szervezés erre a dátumra? 🙂

valtozunk
    Felhasználó

Igen

minimac
    Felhasználó

Igen

gabee
    Adminisztrátor

A szervezés folyamatban

admin
    Adminisztrátor

Megkérnénk mindenkit, hogy AKI RÉSZT KÍVÁN VENNI a találkozón, az jelezze e-mailben legkés?bb FEBRUÁR 20-IG!

A tárgy TALÁLKOZÓ legyen!

admin
    Adminisztrátor

Megkérnénk mindenkit, hogy AKI RÉSZT KÍVÁN VENNI a találkozón, az jelezze e-mailben legkés?bb FEBRUÁR 20-IG!

Ekkor tájékoztatunk arról, hova kell jönnöd és pontosn mikor!

A tárgy TALÁLKOZÓ legyen!

amazon
    Felhasználó

“”

valtozunk
    Felhasználó

LAN_EMAIL_SUBS-ra küldtem mailt. Remélem így jó a cím?!

reglny
    Felhasználó

!

Névtelen
    Vendég

A találkozóra elmegyek. Többet nem írok az oldalra.
    Egyszer mindent le kell zárni valahol, egyébként is ezt terveztem a találkozóval, hogy vége mert nagyon sok tartozásom van, tudjátok kik felé.
    Ne feledd:
    “Vannak akik sólymokat várnak ami nem jut mindenkinek, azonban mindenki hívhat egy Gyöngyhajú lányt…rád fog találni, err?l biztosíthatlak.”
    Mysterious Girl
    -link-

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 123

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.