paranormal.hu találkozó

News Fórumok Szervíz Weboldal paranormal.hu találkozó

• This topic has 122 válasz, 27 hozzászóló, and was last updated 8 years by gabee.
50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 123
  • Szerző
    Bejegyzés
    valtozunk
    Felhasználó

Még nem érkezett válasz email. Jönni fog?

istvanv
    Felhasználó

Sziasztok!

Sajnos nincs lehet?ségem felutazni a találkozóra, és valószín?leg nem vagyok egyedül. Ezért a szervez?k felé lenne egy kérésem. Egy összefoglaló anyagot, videót vagy hangfelvételt jó lenne készíteni, és közzétenni itt a fórumon.

Üdv.: Istvan

Hegel
    Felhasználó

Kérek egy mailt a találkozóról én is.Igérem rendesen ülni fogok a széken és nem hereverészek ahogy a képen itt.
    Hegel.

Hegel
    Felhasználó

Kuka vagyok: LAN_EMAIL_SUBS

hegel kukac tvn.hu

Hegel
    Felhasználó

Gabee ma a PI oldalára olyan ártatlan mondatot irtam volna a háboruval kapcsolatban és állandóan szekuryti piros oldal jött be mikor beakartam küldeni…se PÜ be se sehogy nem ment be a két tömondatból álló bövitett mondatom csak virágnyelven, azaz a magyarnak van mindenre más érthet? kifejezése igy aztán:)

Ne becsüld alá soha a másikat!

Abból van a baj mindig.

Nos tegnap azt mondá egy ablak 300 valahány percig nem irhatok kiléptem mára 800 valahányig ment fel.OK Bankoktól tanulja a rendszer?:))))

Ezt irtam az 1 bek a virágnyelv!

“Nem kéne hagyni öket ahogy vannak és a magyaroknak hátrébb húzódni a harctérr?l hagy pusztitsák egymást..Eddig velünk tették ezt……még lehetünk az a bizonyos 3.

Hogy miért érzem én ezt igy? Hmm kinevetnél de mit?l volt a sok szentünk gondolkozz és hogyan… ….mi is itt állunk olyan szegényen és fegyvertelenül mint pl Szt Erzsébet és a cipók rózsává váltak, és a többi…csak gondolkozz! Vagy ne hanem érezd!M-)”

Gabee még nem kaptam jelentkezési lapot a LAN_EMAIL_SUBS-ra

Nagyon nehezen ismerem ki magam az oldalon, (mi gyerek kounkban még mosótekn? és kéz üzemü gépek voltak:) ráadásul .Tehát csak a hegelre kapottat találom meg ha mehetek. Gondolom nem válogatás szerint külditek ha igen se baj.

Sziasztok mert 800 perc egész napra kiterjed támn.

gabee
    Adminisztrátor

Hegel! Mi volt ez a mondat?

Wessyl
    Felhasználó

Nekem sem megoldható a dolog és el?reláthatólag 3-4 hétig be vagyok táblázva. 🙁

istvanv említette ezt az összefoglaló dolgot, én is csatlakozok.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Valamelyikünknél csak lesz diktafon aki nem lesz ott az sem fog valószín?leg lemaradni róla! 😉

gabee
    Adminisztrátor

Várjuk a jelentkezéseket továbbra is!Megkérünk minden jelentkez?t, hogy az e-mailben tüntessétek fel a paranormalos nickneveteket!A találkozón több érdekes el?adás fog elhangzan, amit egy zártkör? kötetlen, KULTÚRÁLT beszélgetés követ majd, melyen sok hasznos és izgalmas információ fog elhangzani!Felhívjuk az tisztelt érdekl?d?k figyelmét, hogy a találkozó színhelyén biztonsági szolgálat is m?ködik, amely folyamatos felügyeletet biztosít a találkozó idejére!!Érdemes eljönni, mert renkívüli információk fognak elhangzani a világban történ? aktuális eseményekr?l, melyekr?l sehol nem olvashatunk / láthatunk a médiában!A találkozó igényes keretek között lesz egy jól felszerelt komplexumban.Részletek emailben.A helyszínt és id?pontot szintén e-mailben közöljük!

Hegel
    Felhasználó

Gabee csak a régit engedte a portál szerkeszteni reggel, hehe késöbb pedig 1400 percet irt ki várakozásnak hogyan mikor nemis irkáltam nem értem.
    na ott az a szekurityt el?rángató irás átcopiztam a másik portálról a beirásomat. a hagyni kéne hadd öljék egymást volt és asszem fegyverr?l szó még csak mondatonként tettem oda be és átszerkesztettem virágnyelvre.
    “”Nem kéne hagyni öket ahogy vannak és a magyaroknak hátrébb húzódni a harctérr?l hagy pusztitsák egymást..Eddig velünk tették ezt……még lehetünk az a bizonyos 3.”

Elmentem olvasni..van mit.
    És sokmindent becopizok a gyerekeimnek akik nem érnek rá neten olvasgatni. Erre való a nyugdijas lét!
    Tanulni:) ahogy a jó pap is…nehogy …:)))

gabee
    Adminisztrátor
    ria62
    Felhasználó

Üdvözlöm a Társaságot, sziasztok!

A szervez?k regisztrációhoz kötötték a TALÁLKOZÓ-n történ? részvétel lehet?ségének jogosultságát. A megtörténte után gondoltam beköszönök.
    Régóta figyelemmel kísérem a diskurzust, már a régi paranormálon is. Látom a felemelkedés fórum megsz?nte után többen visszajöttetek.
    Köszönöm a sok hasznos, értékes információt, illetve az ezzel együtt járó keresgélést, gondolkodást, kétségeket, bizonytalanságokat is.
    Mondok egy példát.
    Annunaki Dávid nem javasolja a felszállást idegen ?rhajókra, Ny. Tamás pedig már nevet is adott a kiválasztottnak. Csillagélet. (ha jól emlékszem)
    Nem éreztek némi ellentmondást???

Nem ígérem, hogy aktív hozzászóló leszek, de továbbra is kiemelt figyelemmel kísérem az oldalon történ? fejleményeket.

Isten áldjon benneteket!

Az el?z?, valahol elveszett, Bocs, most tanulom
    :O

ria62
    Felhasználó

Kérdések Bajezid felé. A válaszokat, majd személyesen.

El?ször is köszönöm a felvilágosító, óriási munkád. Ez mivel jár számodra, remélem elmondod! Átlagos IQ-val rendelkez? m?szaki ember számára sok esetben nehezen emészthet? és irdatlan mennyiség? infóhalmazt zúdítottál ránk. (Tudom akit nem érdekel lapozzon) Sok mindent (alapokat) sejtettem, éreztem, de az összefüggések még most is hiányosak és talányosak, mivel gondolom nem tehetted meg, hogy szájbarágós módszerrel leegyszer?sítve közöld a tényeket.

Jöjjenek a kérdések:

– mi volt az oka a virágnyelven történ? közlésnek?

– a magasabb szinten lév?k bele fognak-e szólni a történetbe, ha komolyan eldurvul a játék? gondolok pl. atomfegyverekre. Itt rögtön két újabb kérdés ? múltunkban történt már ilyen drasztikus harc? – legalábbis vannak erre utaló nyomok. Esetleg ennél pusztítóbb számunkra még ismeretlen fegyverekkel. (atlantiszi elt?nés) A másik ág, hogy lehetséges, hogy pont ?k zárják le ezt a félresikerült kísérletet és elsimítják a homokozót?

– azok a lények (ha helyes az elképzelésem) kik pillanatnyilag uralkodnak felettünk, – nevezhetjük börtön?röknek is energia lények?? Ezalatt azt értem, hogy a fizikai testünket csupán energiakinyerés céljából tartják fenn? itt újabb kérdés? ? a negatív és pozitív energiát is tudják hasznosítani? pl. negatív (düh, félelem) pozitív (szeretet, szex)?

– meddig van szabad kezük, engedélyük, hol a határa a ténykedésüknek. Mikortól mondanak álljt a fölöttes lények?

– emelkedik a rezgésszámunk (magasabb dimenzióba lépünk) s?t a bolygó is, akkor ezeknek a lényeknek annyi?? Távozásra kényszerülnek?

– a reinkarnációt is ?k irányítják?

ha jól értelmezem az alábbi link oldalon olvasható forgatókönyvet el tudod fogadni?
    http://www.nagyfigyelmeztetes.com/index.php/a-nagy-figyelmeztetes-az-uzenetek-idorendi-sorrendben/2012-evi-uzenetek/2012-februar/#febrhegy

– hazánknak tényleg komoly szerepe lesz a felemelkedésben? (jóslatok)

– létezik olyan forgatókönyv, amely kevés fizikai szenvedéssel jár?

– Vatikán meddig akarja tiltani a fontos infókat? ?a pápa is zenész?

– jó szándékú idegen fajok (testvérek) beavatkoznak-e, beavatkozhatnak-e? (idegen ?rhajók, kitelepítés)

– mi a véleményed a dimenziókapukról?

– mostani világunk, miben élünk, valóság?? (mátrix film)

Bevezetésül.

Köszönettel

admin
    Adminisztrátor

Akkor számíthatunk rátok emberek?Várunk mindenkit szeretettel!

valtozunk
    Felhasználó

Számíthatsz!

mckenzies
    Felhasználó
    admin wrote

Akkor számíthatunk rátok emberek?<br />Várunk mindenkit szeretettel!

ofkorsz!

Hegel
    Felhasználó

Mikor kapjuk meg hol lesz a beszélgetés?
    Igaz egy másik helyr?l többen jövünk és nagyjából ismerjük egymást de én spec nem tudom hova kell holnap déli 12 re menni.
    Szeretek pontos lenni és ahhoz lélekben is bekell tájolnom magam…..

Sorry ha türelmetlennek tünnék:)

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Hegel írj egy üzenetet “találkozó” témával az LAN_EMAIL_SUBS címre és választ is kapsz hol kell megjelenj a betondzsungelben!

Csillagporos
    Felhasználó

Sajnálom nagyon,hogy nem lehetek ott a találkozón!De bízom az adminokban…
    Minden érdekel,de a legjobban a Bajeziddal való beszélgetés összefoglalóját várom.
    Üdv- Csillagporos-

istvanv
    Felhasználó

Csatlakozom az el?ttem szólóhoz. Nagyon örülök hogy sikerült összehozni a dolgot, ha én sajnos nem, de legalább Ti ott lehettek.

amazon
    Felhasználó

Szuper volt Bajezid!
    Gabee és Csaba is ill. akit még érint a szervezés ezer köszönet!!!

Wessyl
    Felhasználó

Na lesz-e összefoglaló? Megérdemlem, csupa lila vagyok ( airsoft meccs) 🙂 Kár, hogy emiatt nem tudtam menni, de kezd?dik az idény… 🙂 Értetek is harcoltam!

valtozunk
    Felhasználó

Gabee, Bajezid és Csaba
    Nagy nagy köszönet a tegnapi találkozóért! Maradtam volna még ha lehetett volna! 🙂

minimac
    Felhasználó

Nagyon köszönöm a találkozót én is, igazán tartalmas volt.
    Várom a következ?t:-)

Bajezid
    Adminisztrátor

IXI

gabee
    Adminisztrátor
    valtozunk wrote
    Gabee, Bajezid és Csaba Nagy nagy köszönet a tegnapi találkozóért! Maradtam volna még ha lehetett volna! 🙂

Mi is köszönjük a részvételt. Nem kizárt, hogy lesz még ilyen a jöv?ben 🙂

mckenzies
    Felhasználó

Enis jol ereztem magam, szerintem hasznos volt mindenki szamara.
    gabee: a vege elott nemsokkal le kellett lepnem, at tudod esetleg kuldeni azt aminek a kiosztasarol lemaradtam?

gabee
    Adminisztrátor

elment. legalábbis elküldtem.

mckenzies
    Felhasználó
    gabee wrote

elment. legalábbis elküldtem.

koszonom!

gabee
    Adminisztrátor
    istvanv
    Felhasználó

Köszi szépen gabee erre vártunk jópáran.

gabee
    Adminisztrátor

Többen kértétek, hogy legyen egy írásos összefoglaló is a találkozóról.Nos, három el?adás volt. Bajezid, Csaba és én beszéltünk, a Csabáénak a tartalmát ugyebár már tudjátok. Bajezid – amennyiben van ideje, megkérhetjük, hogy ? is nagyvonalakban beszámoljon mi is történt, vagy megpróbálom én.Az én el?adásom anyaga itt van a gépemen, a prezentáció anyaga letölthet? innen:A MAJA NAPTÁR, A CSILALGÁSZAT, A PIRAMISOK ÉS A BIBLIA ÖSSZEFÜGGÉSEI

Wessyl
    Felhasználó

Köszi gabee! 🙂

Wessyl
    Felhasználó

De jó! Csak nekem tölti 25-40 perces hátralév? id?vel? 🙂

Butyok
    Felhasználó

köszönöm az infókat

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Wessyl interneted sebességét?l függ,hogy mennyivel tölthetsz le! Itt az oldalon nincs korlátozva a letöltési sebesség. Nekem spec amikor letöltöttem 3.3MB/s-el jött

ria62
    Felhasználó

No még1x!

Szervez?k, köszönet a munkáért!

A találkozó kb. azt hozta, amit vártam Sokkal több volt ebben, mint amit sikerült kihoznunk bel?le.

Ezt senki ne tekintse szemrehányásnak!!

Mindenképp szükségesnek tartom, hogy legyen folytatása.

Röviden összefoglalnám 3 pontban.

1. Bajezid

Javaslatom a következ? találkozóra!

Szükségesnek látok egy témavezet?t, aki aktívan segít Bajezidnek, kiben megbízik és elfogadja az irányítást, hogy ne veszítsük el sokszor az aktuális téma alapgondolatát.

Bajezid elképeszt? információ mennyiséggel rendelkezik, és mivel ezt szeretné átadni a jelenlev?knek ez a visszaterelgetés a mederbe célszer? lenne.

programpontok:

– Bajezid ismertet?, mit szükségesnek lát, mire szerinte kiemelten kell figyelnünk,
    – Bajezid válaszai a az el?re beküldött kérdésekre,
    – helyszínen felmerült kérdések,
    – Bajezid összefoglaló a kérdésekr?l + ami ezzel kapcsolatban el?jött benne, (azonnali kérdés?válasz is megoldható)
    – általános beszélgetés, lehet?leg nem egymás szavába vágva. (sokkal gyorsabban megy)

Bajezid, ?rossz? hírem van Dr Genya b@..gatni fog, s?t fizikai tested meg is semmisítheti, de összességében nem tud Veled mit kezdeni, mivel alapokban Te jó ?ember? vagy.

2. C. C.

Amit csinálsz, nálam zöld út. Kívánom, hogy miel?bb kilábalj a gondokból és folytasd tovább.
    Felvetett témáddal kapcsolatban, (a név) még sok a nyitott kérdés. Járj a végére! Valahol erre lesz a megoldás. Ki kell lépni a rendszerb?l. A teljes önellátást a cél, minden vonalon. Ezt sikerül-e megoldani egy totális lerombolás, összeomlás nélkül, ez aktuális nyer? kérdés.

3. Gaia kezdeményezés

Adminok, gabee kérésem, hogy küldjétek át javítható formában (doc), mivel lenne javaslatom. Alapötlettel tökéletesen egyetértek.
    LAN_EMAIL_SUBS

valtozunk
    Felhasználó

Igazán nem szeretnék türelmetlennek látszani, de lehetne viszonylag hamar a következ? találkozó? Még temérdek tennivalóm van a világ végééig és semmi pénzért nem szeretnék lemaradni róla! :)) Höhhh 😀 azaz a találkozóról!

Wessyl
    Felhasználó

Elvileg 10 MB-os a netem szóval a letöltésem is gyors…, de csak itt az oldalról szedett le ilyen lassan 😐 Na, de mindegy. Így is megnéztem és tetszett! 🙂

gabee
    Adminisztrátor

Természetesen nem zárkózunk el egy második konferenciától sem :)Még érdekesebb témákkal…még érdekesebb el?adásokkal.A Gaia Kezdeményezés projektje letölthet? innen:http://www.paranormal.hu/files/gaia_initiative.doc

valtozunk
    Felhasználó

Bárhogy próbálom én ugyan nem tudom megnézni a videókat gabee 🙁 Igaz, minek is hisz ottvoltam, de mégis… Pedig képes voltam letölteni miatta az internet exbizb*sz 8-at is és mégis azt írja a ny?ves, hogy kapjam be mindkét ballábát, illetve nem pont ezt mert cizelláltan hozza tudomásomra, hogy nem boldogul vele. :Z

gabee
    Adminisztrátor

Hogyhogy nem tudod letölteni? 🙂 akkor probáld a jobb gombbal…

valtozunk
    Felhasználó

Hát megpróbáltam, feladom! A kisebbik fiam alkotott valamit a gépen én meg anti számítógép guru vagyok. Mára befejeztem a kísérletezést, holnap meg el?veszem a sarjat és alaposan kitekerem a nyakát, de csak finoman, mert mégis sajátúlag hoztam világra és nem szeretném ha baja esne! 🙂 Jó éjt!

valtozunk
    Felhasználó

Tévedtem! Guru vagyok! VLC-vel sikerült! Most jóccaka!

gabee
    Adminisztrátor

🙂

ria62
    Felhasználó

gabee – kösz!

gabee
    Adminisztrátor

Ki érne rá majd jövöhet szombaton vagy a jöv?hét utani szombaton?

Június 9 illetve 16 lenne a kijelölt dátum.

bonami
    Felhasználó

Én szeretnék pl.
    Mind2 dátum jó, de a 16-a jobb.
    Budapest-séta “más szemmel” is jó felvetés volt t?led Bajezid, ezt már elvetetted? Tudom, hogy err?l írtál már részletesen, de él?ben nagyon izgalmas lenne.

Wessyl
    Felhasználó

8-9. két napos airsoft meccs, de a 16. szerintem nekem is jó, majd meglátom, de remélem el tudok menni! 🙂

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Ha meglennénk legalább 30-an mint múltkor akkor szerintem simán tarthatjuk!

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 123

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.