paranormal.hu

News Fórumok Szervíz Weboldal paranormal.hu

44 bejegyzés megtekintése - 1-44 / 44
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

Megnyílt az új oldal, ide várjuk a véleményeket, javaslatokat, kéréseket. 🙂

ZeiolEntay
    Felhasználó

Tetszet?s, remélem van black edités?n 🙂

ZeiolEntay
    Felhasználó

Nagyon jó ez a Maja lejárós visszaszámláló:) Tetszet?s.

gabee
    Adminisztrátor

Figyelem!!

Elérhet? a régi fórum archívuma! -link-

MattKirby
    Felhasználó

Hasznos volt az archívum,köszi!

carrion
    Felhasználó

Nem lehet valahogy “kikapcsolni” azt a dolgot ,hogy ne kapjak minden egyes privát üzenet után egy értesítést emailban???
    A régi oldalon be tudtam magamnak állítani ,de itt nem találok sehol efféle beállításra módot.
    Tud valaki segíteni???

Névtelen
    Inaktív

Igen, nekem is az a gondom hogy rengeteg id?t vesz el a törlés a mailon. De azt nem tudtam hogy innen is orvosolni lehet a dolgot..

Szpacsek
    Felhasználó

Tudok segíteni Carrion. Nem írok több privát üzenetet … Ha- Ha… Jó a Kelly Clarkson zene amit küldtél !

Szpacsek
    Felhasználó

Azért mert írok valamit még nem jelenti azt hogy muszáj is megnézned és pláne válaszolni rá !!!
    De eddig minden egyes leveled tetszett is–és jó is volt. Fárasztó lehet ez neked…
    Tanácsom : Ne akarj másnak megfelelni! Akkor könnyebb lesz…

gabee
    Adminisztrátor

Megnézem mit lehet tenni

Szpacsek
    Felhasználó

Lájkoljatok !! Ez az !! Lájkoljatok, bameg, nem linkelni kell!!

Szpacsek
    Felhasználó

🙂 🙂

gabee
    Adminisztrátor

Lehet avatart feltölteniLehet fotót feltölteniA profil oldalra

Szpacsek
    Felhasználó

Ez jó hír !!

Szpacsek
    Felhasználó
    carrion wrote

Nem lehet valahogy “kikapcsolni” azt a dolgot ,hogy ne kapjak minden egyes privát üzenet után egy értesítést emailban???
    A régi oldalon be tudtam magamnak állítani ,de itt nem találok sehol efféle beállításra módot.
    Tud valaki segíteni???

Én az ilyen számítógépes dolgokhoz nem értek, még annyira sem, mint te, carrion.. Amúgy segítenék !! Most sajnálhatom csak igazán hogy nem értek hozzá, mert szívesen segítenék.
    Engem kapcsoltak ki.
    ” AZT ” a dolgot meg ne akard te kikapcsolni, szerintem…

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Igen, nekem is az a gondom hogy rengeteg id?t vesz el a törlés a mailon. De azt nem tudtam hogy innen is orvosolni lehet a dolgot..

A törlés a mailon csak egyetlenegy gombnyomásba kerül !!! ( 🙂 )

Névtelen
    Inaktív

Tudom! De ha 2-3 nap alatt öszegy?lik akkor már nem látom az alagút végét hogy stílusos legyek!

Szpacsek
    Felhasználó

jó neked, hogy ennyire sok levelet kapsz !! Nekem senki nem ír soha senmmit !!!
    Van akinek meg én se küldhetek…!

Szpacsek
    Felhasználó

Ugye, veled megbeszéltük, hogy nem levelezünk, carrionról meg leszedtek, letiltottak…!

Szpacsek
    Felhasználó

😐 😐

Névtelen
    Inaktív

Persze hogy nem levelezel!
    Szerintem felesleges valakit letiltatni. ez olyan gáz..ismerni kell a módját annak hogy minden felt?n?ség nélkül a kellemetlen levelek figyelmen kív?l hagyásával el lehet érni hogy az illet? magától ne írjon.Hál istenek nekem nincs ilyen “kellemetlen” gondom. aki ír, az ír és levelezgetünk s??t..Szpacsival nem levelezünk, így hát töröltetni sem fogom a levelez? listámról.

Szpacsek
    Felhasználó

Szóval akkor carrion töröltetett engem a levelez? listájáról…!!!
    Na nem baj, már úgyis megírtam neki sok mindent !! Az a lényeg, hogy neki legyen jó !! Nekem már az !!

Szpacsek
    Felhasználó

Tényleg gáz meg ciki !! Az is, hogy nem akar velem levelezni, meg az is, hogy így “töröl a levelez? listájáról”, letiltat !!

Hiányzol, hiányozni fogsz, Niksziiiííííííí !!!!!!!!!
    ( Az orosz Maria Gordejeva nem a bn?m, és nem is az új csajom, csak egy ismer?söm !!)

Névtelen
    Inaktív

Ajaj..

Szpacsek
    Felhasználó

😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Látom van új avatarképed lüty?…

Névtelen
    Inaktív

Igen, van.

Szpacsek
    Felhasználó

Most már értek mindent jobban… Az a helyzet, hogy fiatalabbnak hittelek. De persze nem baj !!

Névtelen
    Inaktív

Ne is tör?dj vele Szpacsek.. 😀
    Ha fiatalabb lennék akkor húznám a mézesmadzagot az orrod el?tt de akkor sem lennék olyan–amilyen. Remélem, érted.. :O

Szpacsek
    Felhasználó

Persze… ! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Ajaj..

Tudom miért írtad ezt… Tartasz t?le, hogy szerelmi bánatomban kárt teszek magamban, vagy valami más rossz dolgot csinálok… De NYUGI !!— Nem fogok semmi ilyesmit csinálni…!
    Fél év ekkora, gyönyör? szerelem, lovestory…!!! És még lehet hogy vége sincs !! Még fényképet sem mutattam neki magamról! Nem írta meg az e-mail címét, és én pedig nem mertem elkérni, egyel?re…!
    Lehet hogy már vége ! Lehet hogy nem lesz semmi bel?le ! De én mégis nagyon boldog vagyok !! 🙂 🙂 🙂 🙂

gabee
    Adminisztrátor

Kérjük a társalgóban folytatni ezt.

Gabi
    Felhasználó

nekem a régebbi oldalon tetszett az, hogy be lehetett jelölni barátokat, igaz, hogy nem volt sok értelme de azért jó volt 😀

gabee
    Adminisztrátor

Egyéni kérésre INGYEN kipostázzuk a Felhasználási Feltételeket és a vele kapcsolatos tudnivalókat!Amennyiben bárki igényelné, jelezze az info kukac paranormal.hu e-mail címre, mellékelve postai címét és nevét!

Névtelen
    Vendég

a Bajezid krónika II-be a jelzésem után még 1 szer engedett írni utána megint id?korlátot jelöl…úgy t?nik végtelent…
    Kérem nézzetek utána, ha lehet.
    Köszönöm

zplus
    Felhasználó

Fórumok :: Az emberiség rejtélyei :: Összeesküvés elméletek :: Könyvtár -t kérném az adminonkat töröljék:
    egyszerre nyitottunk ketten új témát. Köszönöm.
    (és ha lehet, a Krónikák egy másik világból-t lezárni)

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Kész!

Csillagporos
    Felhasználó

Tudom…meleg van…de mégis…
    Nincs kedve senkinek feltölteni a találkozóról készített összefoglalót?
    Nagyon várom,mert sajnos nem lehettem ott.
    Úgye készített valaki összefoglalót?
    PakalZ sem jelentkezik-persze megértem-de nagyon hiányzik…

gabee
    Adminisztrátor

de, megvan minden, rajtab vagyok a dolgon.

gabee
    Adminisztrátor

Azon gondolkodunk, mi lenne, ha jelent?s változásokat vonnánk be az oldal m?ködésébe.Konkrétan arra gondolok, hogy mi lenne, ha többen szerkeszthetnétek az odlalt, azaz lenne öt-hat szerkeszt?, akik SAJÁT cikkeket írnak ki a f?oldalra, BLOGSZER?EN.Új rendszer kerülne fel, minden megmaradna, még a hírek is, de bárki írhatna cikkeket, értekezést, elemzést, amit akar. Jó ötlet lenne-e?

dkoma
    Felhasználó

Támogatom az ötletet!

admin
    Adminisztrátor

Keresünk az oldalhoz cikk, illetve hír írókat!Aki tehetséget érez az íráshoz és gondolatait meg szeretné osztani a világgal, annak várjuk a jelentkezését az e-mail címünkre!info kukac paranormal.hu

G.Freeman
    Felhasználó

Tegnap volt fent egy cikk valami koncert alatt megjelenő felhőarcal kapcsolatos, most nincs ott, miért?

Szpacsek
    Felhasználó

Az nagyon jó volt.
    Démoni arc volt?
    Vagy, esetleg, az ISTEN arca?? (Jahveh)

44 bejegyzés megtekintése - 1-44 / 44

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.