Piramisok rejtélye

News Fórumok Az emberiség rejtélyei A múlt rejtélyei Piramisok rejtélye

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 71
  • Szerző
    Bejegyzés
    Merchard
    Felhasználó

.

Szpacsek
    Felhasználó

Az egyipom Nagy Piramist Thot építtette, a bölcsesség istene ( védistene ).
    Közép -Amerikában vannak még jelent?sebb piramsok, pl. a Nap-pirams Teotihuacánban. ( Mexikó ).

Kyoko
    Felhasználó

Ezt ki volt képes így leírni, hogy relytéj?ReJtéLY gyerekek!

pleh
    Felhasználó

A piramisokat mint sok más monumentális k? építményt azért építették, mert a hamarosan most is bekövetkez? változások során egyedül a természetes anyagok fognak megmaradni (pl k?).
    Ez egyféle információt tároló épület. Ami már csak az alakjával elhelyezkedésével is rengeteg infót közöl, de ez csak a külseje.
    Ugyan ilyen globális változás folyamat zajlik periódusonként a Földön. A piramisokat az el?z? periódusokban építették más Földi civilizációk.

Névtelen
    Inaktív

Pleh!
    A piramisokat mint sok más monumentális k? építményt azért építették, mert a hamarosan most is bekövetkez? változások során egyedül a természetes anyagok fognak megmaradni (pl k?).

Pleh!
    Te ezt mib?l gondolod hogy semmi más nem marad meg csak a k???Szerintem meg csak a fák…fáradt vagyok most az ilyen agybénulatokhoz…Az igaz hogy rengeteg infót közöl csak azt nem amire célzol de nem mondod ki…az apokalipszist 2012 re és úgy gondolod hogy az emberiség, jobban mondva az a része akik “felemelkedtek” majd oda lesznek valahogy teleportálva ha jól olvasok a soraid közt.Burkoltan fogalmazol de nem kell félni ,ezekre az építményekre ilyen megondolásból nem lesz szükség…
    Nem ismerek rád Pleh..:) 🙂

pleh
    Felhasználó

El?ször is ezt nem én gondolom így, de osztom azok véleményét (pl a világszerte ismert egyesült maja népek papjáét vagy Melchidezekét és még sok más hasonló emberét) akik így tudják.

Nem azt írtam, hogy semmi más nem marad meg csak a k?, hanem hogy a természetes anyagok maradnak meg csak, mint pl a k?.

?szintén szólva nem tudom mi fog történni 2012-ben, ezért nem állítok semmit egyértelm?en.
    Amit én gondolok err?l az az, hogy egy fizikális változás IS lesz, ami során kataklizmák fognak történni.
    Hogy lesz e kimenekítés vagy átszellemülés más dimenzióban azt nem tudom biztosan, s?t úgy gondolom, hogy nem marad meg ez a testünk, hanem ezt követ?en létezhetünk más szinteken más testben is akár.

Egyszer azt álmodtam, hogy egy hatalmas t?zoszlop éget porrá engem és minden és mindenki mást akit láttam. A vakító tüzes fény után szétmállottam éreztem ahogy leválik a hús a csontomról pillanatok alatt, majd egy csodálatos fehér nem bántó fény “szippantott be”, ami számomra egyértelm? volt mi lehetett, ezt követ?en felébredtem.

Ha tapasztalatra kellene építeni én csak erre tudok ezzel kapcsolatosan.
    Hozzá teszem vált már be olyan amit megálmodtam (persze ez mindig velem kapcsolatos volt csak, ez is mindössze a globalitása miatt hatott másokra is).

Névtelen
    Inaktív

Ezzel kapcsolatban még senkinek nincs tapasztalata.
    Én már átszellemültem egy másik dimenzióba amit magam sem értek de egyszer biztosan megfogom.érteni. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Átszellemültél? Err?l még mondjál valamit !
    A japán gésák is átszellemült arckifejezéssel szoktak a függ?ágyban feküdni.
    Másik dimenzóba?? Esetleg a Mennyországban vagy ??

Szpacsek
    Felhasználó

Mik azok a világszerte ismert egyesült maja népek, Pleh? 🙂

pleh
    Felhasználó

Ez annyit tesz, hogy anno elég nagy területen éltek maják, ami egy egységes “birodalom” szer? fennhatóság volt.
    Ma viszont több ország területe ez, ahol a népesség többsége maja leszármazott.
    Dél-Amerika északi területein és részben Közép-Amerika déli területein él?kr?l van szó.
    F?ként Mexikóban, Belizében és Guatemalában élnek, illetve a karibi térségekben, szigeteken.

Na és ezeknek a népeknek külön külön is vannak maja papjai. De vannak néha egységes összejövetelek e népek papjai között. Ilyen volt nemrégiben is, ahol a 2012-r?l is beszéltek.
    Tehát ezen nem azt kell érteni, hogy ezek az országok egyesültek hanem, hogy a kultúrájuk egységes.

Számunkra azért is nehéz ezt megérteni, mert Európában nincs ehhez hasonlító példa.
    Talán a kora középkorban a Germán népek egyesült Frank birodalma felbomlása után volt hasonló. De már ott is sokkal több a keveredés mint a maják esetében.

Szpacsek
    Felhasználó

Tényleg, err?l én is olvastam a ” Kristálykoponyák rejtélye ” cím? könyvben, hogy vannak egyesült Közép- Amerkai és Dél- Amerikai indián törzsek, és hogy szoktak tartani közös tanácskozásokat.

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi! Te ezt amúgy nem tudtad?? :O

Szpacsek
    Felhasználó

Mire gondolsz? Mit nem tudtam?

Szpacsek
    Felhasználó

A majákat nagyjából tudtam, de hogy átszellemültél azt nem… Mi is az egyáltalán… Szellemileg értetted? Lelkileg? Vagy hogy?

petimbo
    Felhasználó

Megfejtették a szfinx üzenetét! Az aktuális havi Hihetetlen Magazinban olvastam err?l egy cikket! Eszerint 2012-ben nem lesz katasztrófa!

Névtelen
    Inaktív

HIHETETLEN.!! 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nem lesz szerintem sem katasztrófa !!!! ( Miért nem kérdeztetek meg engem ?? 😀 )

wolf
    Felhasználó

THOTH 12 piramisa

1.piramis: antarktisz – földönkívülö energiák
    2.piramis: tibet – spirituális teremtés
    3.piramis: lemúria – dimenzió és szintek
    4.piramis: atlantisz – valóságok és id?síkok
    5.piramis: mexikó – az igazság kulcsai
    6.piramis: peru – a szív
    7.piramis: európa – mítosz
    8.piramis: ausztrália – álmok
    9.piramis: kanada – bölcsesség
    10.piramis: közép-kelet -az életfa
    11.piramis: USA – n?i energiák
    12.piramis: Egyiptom – id?

1.piramis

Az els? frekvencia piramis jelenleg afölött a terület fölött található a hálóban, amit ti Antarktisznak neveztek, itt található egy bejárat más bolygók rendszereihez. Ezt a piramist Xerthaneus felügyeli. Ennek a piramisnak a feladata, hogy irányítsa azokat a földönkívüli lényeket, akik a Föld történetének részesei voltak. Sok-sok messzi bolygóról érkez? Lény járt itt a Földön és vált részesévé a Föld történelmének. Xerthaneus és két segít?je bekódolta látogatásaikat a mátrixba. Ezek a földönkívüli Lények ezen a piramison keresztül érkeztek a Sziriuszról, Marsról, a Plejádokról, az Andromédákról, Nibiru, Orion, Lyra, Arcturus, Vega, Vénusz, Jupiter és sok más általatok is ismert bolygóról. A fennmaradt történetek szerint ezek a Lények hatalmas ?rhajókon érkeztek a Földre, kapcsolatba léptek azokkal, akik itt éltek a földön, a vizekben vagy a föld felszíne alatt. Megszületett a legenda, mely szerint létezik egy hatalamas ?rhajó, amit egy óriási oroszlán alá temettek, az jelzi hol található. Hasonló kö jelzéseket hagytak minden olyan helyen a mennyben, mely kapcsolódik a matrixhoz. Más bolygókon ugyanolyan valós megtapasztalások vannak, amilyeneket a ti lelketek tapasztalnak meg a Föld bolygón. A földönkívüli Lényeknek a lelkei úgy hordozzák messzi bolygóiknak az emlékeit mint egy igazabb valóság, mint az, amibe eljöttek, hogy átöleljék, és amikor megtalálják ezt a könyvet (utalás THOTH írásaira) ezeh a helyen el fog olvadni a jég és el? fognak bukkanni az ?rhajók, amiket ezek a Lények hagytak itt annak emlékeként, hogy itt jártak, itt dolgoztak a bolygótokon.
    Ennek a piramisnak az energiáit olvasni fogják a teljes teremtés mátrixában és azok is megtapasztalhatják, akik eljönnek a teremtés energiáihoz hogy vezetve legyenek általuk. És Xerthaneus át fogja vezetni ezeket a lelkeket a mátrixon, így emlékezhetnek és csatlakozhatnak a teremtés más megnyilvánulásaihoz. Lélektársak fognak találkozni több világban és formában, és egyesülni fognak, majd szétválasztják ?ket, hogy újra egyesülhessenek más idegen formákban. Xerthaneus pedig más világokban is összegy?jti a történeteket azoknak, akik elvezetik ?t ezekbe a világokba. Ti csak helyezzétek a tudatotokat a piramis határain belül és akkor megérthettek mindent ami teremtetett, mindent ami “földönkívüli”.
    Ha egyszer sikerül bejutnotok Antartktisz piramisának csarnokaiba, megérthetitek mindazt, amit már megtapasztaltatok más formákban.

2.piramis

van egy frekvencia piramis a hálóban afölött a terület fölött, amit ti Távol Keletnek hívtok. Azok, akik rákapcsolódtak erre a piramisra Shambalának nevezték el és Tibethez, a tibeti Mesterek tanításaihoz kapcsolják. Ezt a piramist Tsu Li felügyeli. Ez a teremt? piramis, mely összeköt bennünket a spirituális bölcsességünkkel és tudásunkkal. Ebben a piramisban teremt?dtek a spirituális tanítások az egyes kultúrák szükségleteire alapozva, fejl?désüket figyelembe véve. Az én feladatom volt, hogy elintézzem, hogy ezeket a tanításokat feljegyezzék szájhagyomány útján, szent szövegekben, tekercseken, kristálytestek energiájában, k?be vésve, hieroglifákban, mediumok által írt kéziratokban vagy más formákban. Ebb?l a piramisban származnak azok az entitások, akiket spirituális mesterekként és tanítókként, angyalokként, istenekként, istenn?kként, spirituális vezet?kként ismertek. Sok léleknek lesznek emmlékei arról, hogy ezen a piramison keresztül “érkeztek” a Föld bolygóra és éltek tibeti szerzetesek alakjában. Írva vagyon, hogy ezek a tanítók titkos tekercsek birtokosai, melyek retjve maradtak az emberiség kezdete óta.

Ezek a tanítások ennek a piramisnak a mátrixában találhatóak és kulcsokban vannak meg adva ennek a ciklusnak a végére. Lépjetek be ebbe a piramisba, ahol várnak rátok ezek a tekercsek. Egyesüljetek a mátrix 3 teremt?jének energiáival. Olvassátok szavaikat. Figyeljetek üzenetekre. És akkor megtudjátok…

3.piramis

piramisok mátrixában folytatott utazásunkon egy olyanhoz értünk, mely képlékeny, cseppfolyós állományú. A lemúriai piramis egyike annak a kett?nek, mely olyan történeteket teremt, amik olyan valaha létezett valóságról szólnak, amik feltehet?en a harmadik dimenzióban léteztek, de felemelkedtek az ötödik dimenzióba. Ezt a piramist Teco-Porima felügyeli. A lemuriai piramis teremti meg a valóság dimenzióinak vagy szintjeinek illúzióit. A piramis a Csendes óceánként ismert terület feletti hálóban található. A nyílt tengeren hosszú utat megjárt tengerészek olykor beszámoltak róla, hogy látták. Ahogy tudatuk ajtaja és a valóság ajtaja közé értek, láthatták maguk el?tt a piramist. Ez a piramis felel?s azért, hogy fenntartsa és er?sítse a megtapasztalások magasabb szintjének tudatosulását, mert ha az emberiség megérti, hogy a puszta fizikai érzékelésen túl létezik valami több, akkor készen fog állni arra, hogy átlépjen a tudatosság következ? szintjére, ahol képes lesz elhinni, hogy lemuriai el?deinek sikerült felemelkedne ebbe a magasságba.
    Lépjetek be most ebbe a piramisba, csatlakozzatok azoknak erejéhez, akik a mátrixot létrehozták, értsétek meg a magasabb teremtés természetét az égi fejl?dés tengerében.

4.piramis

Az atlantiszi piramis teremti a Földön “az id?ben található valóságok” illúzióját. Mátrixán keresztül olyannak érzékelhetitek önmagatokat, amilyenek a harmadik dimenzió valóságaiban lehettetek. Ezt nevezetitek ti el?z? életeknek. Sokan látják ezeket az életeket ezen a piramison keresztül, azt kérvén, hogy megérthessék jelen létüket. Ezt a piramist Arlis-cochizel felügyeli. A piramis az Atlanti óceán és az azt övez? szárazföldek feletti hálóban található. Ebben a mátrixban bárki láthatja bármelyik életét, valahány megtapasztalását. Vannak, akik hatalmat keresnek és megtalálják önmagukat, mint egy er?s hatalom uralkodója. A Jó és a Rossz, a Fény és a Sötétség harca található itt meg. Az atlantiszi piramisnak van egy mítosza egy olyan régi korról, amikor az ember használta intuícióját és együttm?ködött a Szellemmel. Ez a mítosz papokról és papn?król számol be, akik hatalmas kristályokat használtak és különleges, óriási teretményekkel együtt sétáltak a föld felszínén.

A piramis beszél rólam, Thothról, akit ti Atlantiszi Thoth vagy Tehuti néven ismertek, aki évezredeken keresztül uralkodott Atlantisz földjén. Én voltam Atlantisz uralkodója, akit sok néven hívtak és sokféleképpen jellemeztek. Meg vagyon írva, hogy miel?tt Atlantisz civilizációja végleg elbukott, párommal, f?papjainkkal, és f?papn?inkkel nagy ?rhajókon távoztunk, hogy új otthont és egy új civilizációt teremtsünk.

Az új otthon lett Khem földje, amit ti Egyiptomként ismertek. Az is meg vagyon írva, hogy én, és más atlantisziak, feljegyeztük és meg?riztük az információt nagy könyvtárakban egy olyan helyen, mely Amenti Csarnokaiként ismeretes. “Amenti” annyit jelent “Emberiség”. Figyeljetek most a tudatotokban cseng? visszhangra. Sokan kutattak ezek után a feljegyzések után, kérték, hogy emlékezhessenek miért jöttek ide, kik ?k. Érzik, hogy ebben az életükben magasztosabb céljuk van és kutatják mi lehet az. Az atlantiszi piramis történeteket teremt ennek a hatalmas civilizációnak a bukásáról, hogy figyelmeztesse azokat, akik most a Földön a soraimat olvassák. Az emberiség aggódni fog amiatt, hogy elpusztulhat a Föld, de ne féljetek, hiszen csak arra van szükség, hogy lelketek emlékezzen a hazafelé vezet? útra, a Fénybe. Hiszen nincsen kezdet és nincsen vég.

Én, az Atlantiszi Thoth, most bevezetlek benneteket az atlantiszi piramisba, és megtapasztalhatjátok mindazt, amik vagytok. Meg fogjátok érteni mi történt a Fény és a Sötétség játékában. És emlékezni fogtok rá mit kell tennetek.

5.piramis
    11.piramis

Az a piramis amely az Egyesül Államok fölötti mez?ben nyugszik, a n?i energiákat idézi fel. Aki ezt a piramist felügyeli rezgéseiben az nem más mint Izisz. ? az a n?i aspektus, aki a teljes mátrixot áthatja. ? az, aki önmagát a Földanya lénye által valósítja meg, és ? a az Élet Teremt?jének és az Evolúcionak a n?i oldala. Energiát küld a mátrixnak, amely állondosítja azt a valóságot, amelyben a lelkek nyilatkoznak meg.
    ? az, akinek nincsenek ideiglenes formái, csak egy, a fény. Ti még Sekhmet vagy Hathor néven is ismehetitek, más Teremt? Er?k között.
    A piramisa által beleszövi a teremtményeit az id? szerkezetébe. Az energiái a teljes mátrixot áthatják, így megérintvén minden teremtményt, mindent ami a tudatosságon átfolyik, mindent és mindenkit, újat és régit, mert ?k mind egyformák, ?k mind egyek. Ez a piramis a mátrixot teljes körré alakítja, ? a teremt? asszony és a pusztító egyben.

A Mexikó területe feletti hálóban található piramis a Kulcsok piramisa. A benne látható mátrix kifelé mozdul, hogy csatlakozzon a többi mátrixhoz, amit a másik 11 piramis teremt. Ennek a piramisnak a felügyel?je Enoch, a Kulcsok ?rz?je. Ebben a piramisban keletkeznek a Teremtés Törvényeivel szinkronban lév? kulcsok és szimbólumok. Ezek a kulcsok bekerülnek a mátrixba és összefogják az összes bölcsességet és tudást. Ezeknek a kulcsoknak száma végtelen. Úgy illenek egymásba, mint egy nagy kirakós játék (puzzle), ami annak “Teljességét” formázza meg , amit az emberiség megtapasztalt.

Alváskor és meditatív állapotban bekerültök a mátrixba és elérhet?vé válnak számotokra azok a kulcsok, amik szinkronban vannak a számotokra szükséges megtapasztalásokkal. Enoch megalkotta a Bölcsesség és Tudás Kulcsait, hogy általuk elvezesse a lelkeket egy magasabb tudatosság szintjére. Ezután elrejtette a kulcsokat a mátrixban, hogy csak azok találjanak rájuk, akik kiválasztottak, hogy taníthassák az emberiséget mindazokról a változásokról, amik a ciklus végére várhatóak. Enochnak két segít?je van, ?k m?ködtetik és ?rzik a kulcsokat. Mostanra a kulcsokat megtalálták és az információk elérhet?vé váltak. Jöjjetek és csatlakozzatok hozzám, menjünk ennek a piramisnak a csarnokaiba, ott találhatóak a kulcsok, melyek visszavezetnek benneteket létetek természetes (eredend?) állapotába. Fel fogjátok ismerni a kulcsokat. Megnyitják tudatotokat és lelketeket

6.piramis

A Peru feletti hálóban található az a piramis, melyen keresztül az érzelmeket megtapasztaljátok. Itt alakul át minden érzelem rezgéssé és kerül bele a mátrixba, hogy minden lélek megtalálhassa és megélhesse.

Ezért a piramisért Lubileah felel?s. Ebben a piramisban megtalálható minden érzelem, a legalacsonyabb rezgés?t?l a legtisztább fényenergiáig. Ennek a piramisnak az a feladata, hogy az érzelmek alaktalan energiahullámokká alakuljanak, amiket aztán minden egyes lélek percr?l percre megél. Így a lelkek megélik az érzelmek teljes skáláját, mivel azok bekerülnek a mátrixba.

A lelkek pedig még jobban fogják értékelni a Fény rezgését, mely egyensúlyban foglalja magában az összes érzelmet és összekapcsolják ezt Fényt lényük azon részével, mely a teremtés Forrásához köti ?ket, a szívükkel. A szív fejezi ki a “Szeretetet” és általa örök a lélek. A lelkek törekedni fognak arra, hogy megtalálják ezt a magasztos érzést, közben pedig megtapasztalják a szenvedést, ami közelebb viszi ?ket a megértéshez. Érezni fogják a szenvedést, a kínt, a szeretetet és az együttérzést. Szavakba és h?skölteménykbe öntik minden érzelmüket, nagy drámákba, amikben ténylegesen szerepeltek. Nagy m?vek születnek, melyek kifejezik az érzéseket, amiket az érzelmi mátrix folyama irányít. Belépnek ebbe az érzelmi templomba, mely lelkük mélyén van, hogy a Teremtés talányaihoz válaszokra találjanak. Rátalálnak a válaszokra, de nem mindig úgy, ahogy tudatok tanácsolja. Minden egyes lélek addig fog kutakodni, míg készen nem áll arra, hogy belépjen ebbe a piramisba. Ha sikerül a belépés, a lélek megélhet minden érzelmet egyszerre, a megtapasztalt megértés pedig túl megy az emberiség megértésén. Minden egyes lélek képessé válik arra, hogy magába fogadjon minden érzelmet. Gyertek velem, az Érzelem piramisába. Ne hagyjátok, hogy a régi félelmek elhomályosítsák az utatokat. Dobjatok el minden érzelmekr?l kialakult elképzelést és szembesüljetek az igazsággal abban, akik vagytok. Megtanítom nektek hogyan találhatjátok meg a békét és az egyensúlyt a lelketekben

7.piramis

Az Európa feletti hálóban található piramis teremti azokat a nagy mítoszokat, amiket a lelkeknek meg kell tapasztalniuk. Ezért a piramisért Triogenesz, a Nagy Mesél? a felel?s. Képes arra, hogy megragadja egy vagy az összes lélek képzeletét, miközben egyre csak szövögeti történeteit a mátrix energiáin keresztül. A fordulatok ciklusonként ismétl?dnek, saját szerepl?kkel, egy-egy remekm?be építve, melynek nincs se kezdete, se vége, végnélküli id?tlenségben szövödnek az újabb és újabb történetek.

A mítoszok szövevényébe beleszövi a teremtés folyamatának kulcsait. Ezekre a mítoszokra úgy tekinthetünk, mint az Emberiség Teremtésének Nagy Rejtélyeire. A mítoszok sok dimenziót és tanítást ölelnek fel, melyekben a lelkek szerepeket játszanak, egyet vagy többet. A mítoszok nem köt?dnek térhez vagy id?höz és akkor kapcsolódhatnak be a lelkek, amikor csak akarnak. Lépjünk be a Mítológiai El?adások Piramisának Csarnokaiba. Itt szerepelhettek az összes mítoszban, egyazon id?ben, ha belehelyezitek a tudatotokat a mátrixukba. Én, Thoth, itt írtam meg sok történetemet, amiket a lelkek diktáltak nekem. Együtt, ti és én, talán megírhatjuk saját mítoszunkat.

Az igazságban minden mítosz, a mítosz minden.

8.piramis

Az álmoknak van egy piramisa. Azt a Lelket, aki ezen a piramison keresztül teremt Álmok ?rz?jének (Dreamkeeper) nevezik. A piramis az Ausztrália feletti hálóban található. A kiválasztott papok és papn?k ennek a területnek az energiáiban inkarnálódtak, hogy vigyázzák és védjék a teremt? tudást, mely az álmodás mátixában van tárolva. Ez a tudás kulcsokban szerezhet? meg alvás közben azok számára, akik készen állnak a belépésre. Amikor átvették a kulcsot, a lélek visszatérhet a fizikai testbe, és képessé válik arra, hogy el?re és hátra mozogjon a valóságok között. Ez a lélek megérti, hogyan lehet álmodás közben teremteni, hogyan manifesztálódhat az álombeli teremtés a fizikai síkon. Amikor a lélek a helyére megy alváskor, akkor találkozik az Álmok ?rz?jével.

Ebben a mátrixban ugyanúgy kiválaszhatóak a megtapasztalások, mint a fizikai id?ben.

Az Álmok ?rz?je elvezeti a lelket ezeknek a végtelen álmoknak a mátrixába, ahol bármi megtörténhet és rendszerint meg is történik. Itt a lélek képessé válik a repülésre és szabad lehet.

Minden lélek ellátogat az álmok ?rz?jéhez, és összeköttetésben van ezzel a mátrixszal saját álmain keresztül. Az Álmok ?rz?je segít a lelkeknek megoldani a problémáikat és megtanítja a lelkeket létezésük igaz természetére. Vannak, akik igazabb valóságnak élik meg az álmodás fázisát, mivel ugyanolyan életh?, mint bármi más a mátrixban. És vannak olyan lelkek, akiknek nehezére esik visszatérni más tudatos valóságokba, mivel az álom mátrix megadja nekik azt a szabadságot, amire vágynak. Minden lélek egy része kapcsolatban marad a mátrixszal és az Álmok ?rz?jével, hogy vissza tudjon térni a mátrixba, amíg a test pihen.

Csukjátok be a szemteket, és pihentessétek a tudatotokat. Lépjetek ki fizikai testetekb?l. Gyertek velem, hogy találkozzunk az álmok ?rz?jével, ahol bármi lehetséges.

9.piramis

Az a piramis, mely a Kanada feletti hálóban található, a bölcsesség piramisa. Ennek a piramisnak a felügyel?je Sophia Hokhmat, minden tudás teremt?je.

Én, Thoth, az ? szavait vetettem papírra, a bölcsesség szavait, melyek a Fényben keletkeztek; tekercsekre írtam, hogy az emberiség megértse jelentésüket. Megértésükkel elmúlnak a félelmek, átalakulnak természetes fény állapotukba.

Sophia olyan bármeddig nyújtható tudástestet teremt a mátrixon keresztül, melybe beléphetnek a lelkek. Ott megtanulhatják a teremtés természeti törvényeit, elsajátíthatják és fejleszthetik a gondolkodásra és megértésre irányuló képességeket, mindazt, mi megjelenik valóságaikban.

Megértik, hogy minden ciklikusan mozog és ezek a ciklusok egymásban is mozognak a nagyobb megtapasztaláshoz. Ahogy a lelkek az egyik megtapasztalásból eljutnak a következ?be, úgy lépnek egyik ciklusból a másikba, s közben megértik minden dolog komplexitását és hogy mi a szerepük az Egészben. Sophia mátrixában értik meg a lelkek, hogy minden dolog kapcsolatban áll ezzel mátrixszal, a 12 piramissal, és a központi Forrással, mely mindennek a központjában van: a Forrás a teremt? energia, mely életet ad a 12 piramisnak és mindennek, amit azok teremtenek, ami a geometriai alakzat kifejez?dése. Itt értik meg a lelkek, hogyan keletkezik egy lélek, hogyan manifesztálódhat több valóságban is egyazon id?ben, hogyan jut tudáshoz a mátrixból minden egyes tapasztalattal. Ebben a piramisban tehettek szert a bölcsességre egyetlen gondolattal. Ez az egyetlen gondolat pedig kapcsolódik az összes gondolathoz, melyek összekötik a lelkeket. Egyetlen másodperc töredéke alatt megszerezhet? minden információ, megtanulható és megérthet? minden, mindenki számra.

Ennek a tudásnak nagyobb részét kisugározza magából a háló az emberekhez egy energia rendszeren keresztül, amit ti a csakrák rendszereként ismertek.

Ideje hát, hogy elutazzunk a Tudás Csarnokaiba. Kapcsoljátok össze a tudatotokat és a tudatosságotokat a mátrixszal. Megérhettek általa mindent a világotokban.

10.piramis

A Közép-Keleti térség fölötti mez?ben fekv? piramis, az emberiség leg?sibb, els? történetének a gyújtópontja. Ti úgy ismerhetitek ezt a helyet mint a Civilizáció Bölcs?je, Ádám és Éva és a leszármazottjaik csodálatos történetének a színhelye.

Ez a piramis felel?s azért a történetért, mely elmeséli, hogy leszületett az els? pár ember a Földre és életet adott neki. A valódi létezésük egy metafóra az emberiség és annak a leg?sibb gyökereinek, a teremt? mintáira. A szent szimbólumai ennek a teremtésnek genetikailag vannak azokba kódolva, kik ennek a helynek részeseivé válnak. Ezek a lelkek új életre kelnek ennek a ciklusnak a végén, hogy egy új teremtésbe vezessék a többieket.
    A Közép-Kelet ennek az információnak a rezgéseit közvetíti a teljes cikluson át. Sok vér hullattak az ?rz?k és a leszármazottaik ezen a földön, ahonnan a teremtés fakad.

Ezen a területen játszották a Fény és a Sötétség Urai a legkoraibb játékaikat, csatáikat, melyek ezen ciklus végéig, a Fény Arany Korának eljöveteléig folytatódnak. A Fény Arany Korát ennek a piramisnak az örz?je hozza majd el. ?t úgy ismeritek, hogy: Ta-She-Ra El Amun.

Ta-She-Ra El Amun magába fogadja majd a lelkeket és elviszi ?ket a Piramisba, ahol gyógyírt találnak majd mindnyájan a Földön tett utazásuk okozta sebekre. Egy új kezdetben lesz részük, egy új Élet Fája n? majd ki ebb?l a piramisból és a mátrixából, csatlakozva a teremtés többi 11 piramisához.

A Sötétséget Fény váltja föl, és a lelkek szabadok és egészségesek lesznek.
    Elérkezett az id? az emberiség számára, hogy visszatérjen ebbe a piramisba, hogy meggyógyuljon a teremtés méhében, hogy a geometriai formák mátrixán haladjon túl és, hogy megértse hogyan teremtetett az els? n? és férfi.

Hát utazz most velem, a N?iesség piramisába, mert Ízisz az aki most visszatér a Földre, hogy kifejezhesse önmagát a harmónia és a teremtés fényében.

12.piramis

Az Egyiptom fölött elhelyezked? piramis az Id?vel és az Illúzióval áll összeköttetésben. Ezt a piramist én, Thoth vagy Hermész, a Játék Szélhámosa(trickster) és Mestere felügyelem.

A 12 piramis elhelyezkedett, tudatosságot hozott létre, és fizikai aspektust vett fel, amely ciklusokban mozgó geometriai mintákon alapul. Hogy ezek a ciklusok meg legyenek jelölve, egy fizikai id?szelet lett létrehozva a Föld felszínén. Ez a mátrixhoz van kötve egy energiaportálon keresztül. Ezt a portált a 12 piramis hozza létre és ez a portál a bolygó középpontjában található. Ezt ti a Nagy Piramis néven ismeritek, ez tartja fenn az id? illúzióját.
    A ciklusok a 12-es számra épülnek és a 12 teremt? piramison alapulnak.
    Ezeket ti az Id? Ciklusaként ismerhetitek, amelyek minden kibontakozó civilizáció által megtapasztalhatók. Ezek az id?szeletek szinkronban dolgoznak a piramisokkal és a mátrixxal. Ezen id?szeletek alkatrészei általatok kör alakúnak észlelhet?ek, mint kerekek kerekek közt, vagy órák órák közt, ciklusokat írva le.

Ezek a ciklusok úgy kezd?dnek és fejez?dnek be, ahogy a létezésük szinkronitása által mozognak. Mint az id? felügyel?je, én állandósítom az Id? Ciklusainak Illúzióját. Az én feladatom, hogy újrakalibráljak minden egyes ciklust ott, ahol az id? új dimenzióba lép át

Szpacsek
    Felhasználó

Az el?z? ciklusból származik Horlet, a tanító, (a “Templomlakó”), aki Thoth mestere is volt, és Atlantisz f? temblomában lakott, ahol a kommunikáció zajlott a Föld és az Ég között.

Néha a lelke Atlantisz feltt szabadon bolyongott.

Az “Amenti Termei”, a Nagy Piramis alatt vannak. ide szállt le, jött le Thot 1000 évenként megfiatalodni. Majd egyszer “végleg az Amenti termeibe távozott”. Te hát nem “meghalt” !!!!! Nem halt meg. Csak véglegesen az Amenti termeibe távozott el, és ott is maradt.

Wessyl
    Felhasználó

piramisok rejtélye megoldva: pici (vagy nagy) zöld emberkék 😀

Szpacsek
    Felhasználó

vagy szürkék… 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Egyébként a Nazca – ábrákban, ugyanazoknak a szürkéknek a keze van benne, mint mostanában az angliai gabonaábrákban !!!

wolf
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Egyébként a Nazca – ábrákban, ugyanazoknak a szürkéknek a keze van benne, mint mostanában az angliai gabonaábrákban !!!

Ez sem igaz! Honnan vetted ezt meg?
    Azok az ábrák több több féle üzenetet hordoznak!

A gabonaköröknek a 99%-át pozitív idegenek készítik, kozmikus, elektromágneses energiával. A fennmaradó 1%-ot negatív lények készítették, hogy megtévesszék az embereket.
    Letapossák a mez?ket, szóval lehet látni, hogy hamisak. A száraik elhajlítottak és le vannak törve, a mez?knek nincsen energiájuk.
    Az igazi Rajzoknak Energiájuk van és 3 funkciót töltenek be.

1. Van amelyik energia-serkentés a Földnek.
    2. van amelyik üzenet az emberiségnek, els?sorban azért, hogy lássák, mások is vannak az ?rben, másodsorban pedig a lélek által érthet? meg, és az specifikus tudást is aktivál.
    3. És néhány ?ábra? üzenet más földönkívüliek számára készült.

Wessyl
    Felhasználó

és ha a 3. funkció “gonosz” szándékon alapszik? Mint egy célpont esetleg?

Szpacsek
    Felhasználó

Megnyugtattál wolf, hogy pozitív idegenek csinálják a gabonaábrákat, rajzokat !!
    De amit én mondok abban is lehet valami , a szürkékkel, hátha akkor ?k is pozitívak, vagy mittudomén– mert több gabonaábra tejesen ugyanazt ábrázolja, mint ami a Nazca –fennsíkon van, azt a nagy madarat például ! És van olyan gabonaábra is vagyis “rajz”, ami pontosan egy szürke lénynek az arcmását ábrázolja.
    Szóval szerintem már a nazca id?kben is a földönkívüliek, mégpedig a szürkék járhattak itt, mint akogy Daniken is mondja, hogy ?k szálltak le ott, akkor. Azokat a Nazca –ábrákat is, épp úgy, mint a gabonaábrákat, csak felülr?l és nagy magasságból lehet látni egészben. Viszont a Nazca–ábrák készítésének az idején még nem voltak repül?ik v. h?légballonjaik sem az embereknek, hogy felszálljanak és felülr?l megnézzék az ábrát ( madár, majom, pók, stb.), úgyhogy az UFO-k keze is benne kellett hogy legyen a dologban…

Wessyl
    Felhasználó

Hát igen én is gondolkodtam rajta sokat, ha az ember készítette volna persze…, hogy is tudta volna a síkból megcsinálni akkori technikával meg stb. talán még mai mérnöki pontossággal is lehetetlen, de mondom TALÁN!

Wessyl
    Felhasználó

és ez a piramisokra is úgyanúgy vonatkozik kivéve, azt hogy mai technikák, m?szerek, gépek, mérnökök se tudják megépíteni a jóval kisebb mást se megcsinálni

Wessyl
    Felhasználó

mását*

wolf
    Felhasználó

A boszniai piramisok, Semir Osmanagic el?adása
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

a piramisok a ,, sivatag hajói”, igen…,de… lehet, hogy többek azok? Talán ment?kabinok? Vagy esetleg nagy evakuáló hajók álcázva?

wolf
    Felhasználó

Itt egy bizonyíték a Lemúriai piramisokról 2500 méter mélyen vannak a csendes-óceán mélyén!

-link-

-link-
    Csendes-óceáni piramisok

-link-
    Gízai piramisok

wolf
    Felhasználó

Itt b?vebben olvasható róla: /angol/

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Igen a Lemúriai piramisok amir?l beszélsz Wolf, azok a Mu- beli piramisok. én Mu-nak hívom !
    De a Lemuria név is használatban van !
    Ami a linken van ott van Nan Madol félig elsüllyedt romvárosa Ponape szigetén !!! De csak félig süllyedt el ! Oda el lehetne menni….. 92 mesterséges kicsi szigetre épült , és Mu f?városa volt. A sziget vagy szigetbirodalom f?városa.

Szpacsek
    Felhasználó

De amir?l te írsz azok 2500 m mélyen vannak tehát jó alaposan elsüllyedtek…! Több Csendes –óceáni szigaten is vannak romok a régi Mu kontinensr?l. Hmmmm…… de félig betemette már a föld a legtöbbet, és az ?serd? ben?tte. Kivéve pl. a tongai Napkapu-t !Az egy monumentális k?emléke a régi id?knek.. ! Szép nagy ….! Egyébként Mu i. e. 11531-ben süllyedt el.
    Volt írása. ábécéje is, de azt a köznép nem ismerte mert nem tudtak írni –olvasni.. analfabéták voltak.. és csak a vezet? réteg meg a papok, a beavatottak, tudósok, hivatalnokok használták.

wolf
    Felhasználó

Amit írtál Szpacsek abban van némi igazság, de sajnos téves!

Itt egy összefoglalás az emberiség történetér?l:
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Jó.. hát ebben azt írják, i. e. 13000–ben ért véget a Mu civilizáció, de a sziget attól fennmaradhatott i. e. 11531-ig…

Csak a végére már lehanyatlott a civilizáció….

Az meg hogy 2 Atlantisz volt, az nem így hangzik helyesen, hanem: ATAISZ ( Ata -Ízisz ) volt az a hely ami Mu-ból megmaradt, még a pusztulása után is évezredekig. Ezt keverik Atlantisszal. ( Itt éltek a hunok ?sei. ) ( Ataiszon).

Szpacsek
    Felhasználó

Igen most elolvastam még egyszer, ír arról a meteorbecsapódásról, ami 13000 évvel ezel?tt volt. Tehát i.e. 11000 –ben. A Nagy Táltoskönyv írta hogy 11531. a pontos évszám. Csillagászati dolgok alapján lehetett utólag kiszámítani.
    Meg az is le van itt írva hogy “a kultúrájuk LEGFEJLETTEBB korszaka” tartott i.e. 13000–ig ! Tehát pont az van amir?l beszéltem, hogy még utána is tartott, egy ideig, csak már nem volt annyira fejlett mert hanyatlott……

És az Ataisz- korszak az pedig az i.e. 11531 utáni évezredekre is átnyúlik szerintem, illetve én úgy tudom.

Szpacsek
    Felhasználó

… na, és akkor azok a romok, amelyekr?l beszéltem, azok az Ataisz -korszakból (is) származhatnak. ( Azok a romok melyeket a dzsungel ben?tt. ).( az Óceániai szigeteken.)
    Persze ez részlet kérdés !!! Sokan még azt sem tudják hogy Mu létezett…. de itt a szak–oldalon leírtam azért ezeket is mert már sokat kutattam ezt, régóta foglalkoztat.

Vannak
    Felhasználó
    pleh wrote

Ez egyféle információt tároló épület. Ami már csak az alakjával elhelyezkedésével is rengeteg infót közöl, de ez csak a külseje.
    Ugyan ilyen globális változás folyamat zajlik periódusonként a Földön. A piramisokat az el?z? periódusokban építették más Földi civilizációk.

Ezt pleh nagyon jól mondta.Mint PL dimenzió váltásra is azt mondják hogy ami nem természetesatomjaira esik.(Tudom hogy régi hozzá szólás de felidéztem.)

wolf
    Felhasználó

Nostradamus azt jósolta, hogy a piramisok is elpusztulnak!

Névtelen
    Inaktív
    Vannak wrote

pleh wrote

Ezt pleh nagyon jól mondta.Mint PL dimenzió váltásra is azt mondják hogy ami nem természetesatomjaira esik.(Tudom hogy régi hozzá szólás de felidéztem.)

Ez igaz 🙂

wolf
    Felhasználó

A dimenzió rácsszerkezete átalakul, és nem nem szétesik!

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem igaza volt Nostradamusnak, a piramisokkal kapcsolatban; amit wolf írt. ! Ha meg nem is semmisülnek, de elvesztik a jelent?ségüket.. talán ! És csak az utolsó 2000 évnek lesz jelent?sége. Tehát Jézus óta eltelt id?nek. Az id?szánításunk kezdete óta eltelt id?knek. Lehet hogy az azt megel?z? id?k jelent?sége elveszik, elhalványul, megsz?nik.

Mert már ma sincs jelent?sége igazán már évtizekek–évszázadok óta az i. e. 3000 EL?TTI id?knek. ! Pl.ki ismeri az i. e. 9564-es évszámot ? Atlantisz elsüllyedésének dátumát ? Nem sokan, az ezotérikus szakembereken kívül ! Nincs benne a történelemkönyvekben.
    Sokan még az is tagadják hogy megtörtént , és létezett egyáltalán !! Én sem tudom biztosra, mert nem “voltam ott” csak jó sokat olvastam már róla… ! De van aki szerint nem is létezett…!
    Bár ma már megtalálták a tárgyi emlékeit. a Bimini –atollnál (szigetnél.) 1968-ban.

Szpacsek
    Felhasználó

Visocica — a leg?sibb bosnyák város . Az ottani 30 000 éves piramisban magyar rovásírást találtak. !

wolf
    Felhasználó

Chichen Itza – Piramis fénycsóva
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Egy lift, illetve teleport az ?rbe? 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Egy film, a piramisokról.

Szpacsek
    Felhasználó

Az a nagy k?tömb, ami a filmen van, — a libanoni Baalbek-b?l — az is nagyon érdekes ! Már hallottam róla korábban is. Olyan nagy, hogy még a mai leger?sebb emel?darukkal sem lehetne felemelni…! Mégis, beépítettek egyet, Baalbekben, egy nagy épületben, több 10 m magasságban. A másik, ugyanakkora k?tömb pedig ott hever a közelben, a földön — ahogy a filmen is látszik.
    Hát, ez sem semmi azért … Na meg a Stonehenge is. Nagyjából ugyanez a helyzet ott is.

Guns
    Felhasználó

Tudom hogy vannak múmiák , jó hogy vannak ezt mindenki tudja de én azt olvastam hogy a királyok völgyében temették ?ket .

SennaHikari
    Felhasználó

Akkor ide is beírom:) >.< Hallottam és olvastam én is néhány érdekes dolgot a piramisokról. Az egyik ilyen az volt, hogy némely tudós és ember szerint, az ufók segítettek a piramisokat létrehozni, és felülr?l építették alulra, mivel az archeológusok bebizonyították, hogy a legfels? k? a legrégebbi eredet?. Vagyis meghazudtolják a gravitációt és ez csak az idegenek segítségével tehették meg.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 71

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.