Pránatáplálkozás a paranormális képességeket feler?síti

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Pránatáplálkozás a paranormális képességeket feler?síti

• This topic has 6 válasz, 3 hozzászóló, and was last updated 9 years by Tachyon.
7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    Tachyon
    Felhasználó

A prána táplálkozás fénytáplálkozást is jelent, azaz a test m?ködtetéséhez a térb?l nyeri az ember az energiát.Mi a véleményetek róla?

Szpacsek
    Felhasználó

Az Élet-energiát ? Az a lélek. Az életenergeia a lélek. Jó dolognak tartom — ahogy itt leírtad.. Ezt a pránatáplálkozást. De azért enni is kell …!   

Szpacsek
    Felhasználó

De nem azt akartad írni hogy “a test m?ködtetéséhez a FÉNYB?L nyeri az ember az energiát” ???

Tachyon
    Felhasználó

Még nem próbáltam, de tegnap elkezdtem. Az tuti hogy a 21 napos átállás az egy normál embernek halálos lehet simán és nem értek vele egyet, mert ott az els? héten valami kb.4 napig nem lehet inni pont akkor, amikor az agynak a szilárd táplálék elhagyása is nehéz. Szóval aki ezt a 21 napost próbálja annak csak a kedve fog egy életre elmenni az egészt?l. Én már 14 éve vega vagyok, kb. 30 napig csak folyadékot akarok fogyasztani, utána meglátjuk, hogy mi a helyzet, ha esetleg 0kJ energia bevitel és  ásványvíz van. Egyébként, ha belegondoltok, hogy eleve energiával m?ködünk, már nem is olyan lehetetlen dolog az esetleges m?ködése. A térb?l szeretnék energiát nyerni van egy lehet?ség aminek a kutatásával foglalkoztam, ez köt össze bennünket az univerzummal.

Névtelen
    Vendég

Én is vegetáriánus vagyok már fél éve. Mellesleg azt tudnod kell, hogy a fehérje-magnézium szén alapú tápanyagfelvételt nem feltétlenül egészíti ki kizárólag a növényi alapanyagú táplálék, ezért valamilyen szinten szükséges állati adalék fogyasztása: Tejtermék, tojás, stb. mellesleg a Tofu kiváló kínai recept a vegáknak.
    Amit a pránára írok, jelentése univerzális életenergia. Ne haragudj, ha elkedvtelenítek, de a prána magasabb dimenzió éteresedett energiája. Alacsonyabb formája a foton, amit napfényként is kezelhetsz. Azt tudnod kell, hogy ha meditálsz, és képes vagy fényt látni, már az is pránafogyasztás, azonban csekélysége nem tartja fenn a bioritmusodat. Az embernek a gerince mellett nem sokkal, ahol a DNS szálak is futnak, a “hét” csakráját átível? csatornája is van, ez az, ami átjáró koncentrálódás a tér és az energiasík között. Az ezen folyó szabadenergiát hívjuk prána-reiki-gyógyító energiának, erre azonban mestert?l beavatást kell nyerni. A pránát nem lehet csak úgy felvenni, mert nincs a térben!!! Azonban abban igazad van, hogy ha csatornád aktívitalt, és prána folyik rajta, akkor nem csupán fels?bb éneddel tudod felvenni a kapcsolatot, de a csakráid is emeltebb funkcióban üzemelnek. Azonban az ilyen esetben a negatív behatásnak jobban van kitéve a lelked, mert szabadabban van megnyilvánulva, mint a SzemÉLYiséged zárt formájában, ahol is tanulnod kell. Nem oktatás céljából írtam ezt, de kétszer gondold meg, mit teszel, mert a víz alapú fogyasztás legyengíti idegrendszeredet, és szívgyengeség visz el.
    Para

Névtelen
    Vendég

Arról meg, hogy a magasabb dimenziók fényenergiája fenntartja e a testedet, sok minden függ. Például, hogy hogyan is nyilvánulsz meg a térben! Mert a magatartásformád is behatárolja, hogy szívcsakrád milyen mennyiség? éter energiát “hajlandó” a testedbe levezetni. A megnyilvánulás csökkenésével emelkedik a lélekrezonanciád, így magasabb energiát is képes vagy befogadni. Jelen esetben a testedet szétszakítaná, ha teljesen nyitott csatornád volna.
    Abban azonban nem vagyok biztos, hogy a prána táplálkozás fenntartja a test m?ködését. F?leg nem városban, ahol is oly mennyiség? szennyezett anyagot lélegzel, táplálkozol be, aminek tisztítása során a szervezet felhasználja a nyert pránát, így az izmoknak kevesebb energia jut. Én mindenképpen beszélnék err?l egy igazi mesterrel, vakon ne menj bele, mert pórul jársz.
    Pata

Tachyon
    Felhasználó

Kedves Para!
    Kutató vagyok és evvel a területtel foglalkozom a tudati differenciál frekvenciákkal és az er?terekkel stb. Talán észrevetted, hogy próbálok tesztelni egy-két dolgot azért csinálom, mellesleg egészségügyi végzettségem is van és nem a talpamat akarom feldobni a kísérletben. Próbálom a fizika oldaláról megközelíteni a dolgot remélem érted.

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.