Próféták – UFO contactees

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Próféták – UFO contactees

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 58
  • Szerző
    Bejegyzés
    Zobolsu
    Felhasználó

Gondoltam megérdemelnek egy topikot a próféták avagy azok az emberek, akik arra lettek kiválasztva földönkívüliek által, hogy az igazságot hangoztassák. Az els? próféta legyen Billy Meier.

Egy kis svájci településen született 1937-ben, öt éves korában volt az els? találkozása egy plejádi (amennyiben így mondják) lénnyel. Sokat utazott a világban, a kontaktok pedig rendszeressé váltak. Minden találkozást és az azon elhangzottakat lejegyezte, többezer oldalnyi anyaga van. Híressé váltak a 70-es években készült fényképei valamint hangfelvételei, amelyekr?l azóta sem tudták bebizonyítani, hogy hamisítvány. Az idegenekt?l kapott ásvány pedig rejtélyes módon elt?nt az IBM laboratóriumából.

Spirituálisan egyre fejlettebbé vált, arról beszél, hogy azért vagyunk itt, hogy a lelkünk fejl?djön. Többezer inkarnációra van szükség, hogy a lélek egyre tökéletesebbé váljon. Ügyeljünk gondolataink tisztaságára stb.

Meghökkent?bb történetei közé tartoznak az id?utazós élményei. Nemcsak a múltban, hanem a jöv?ben is járt. A jöv? viszont nincs k?be vésve, változékony.

Linkek – remélem mindenki tud angolul:

általános: -link-
    1989-es interjú: -link-
    képek, fényképek: -link-
    ?rben készült képek: -link-
    egyik érdekes könyve, Talmud of Jmmanuel (Jézus valódi története): -link-

Jó olvasgatást!

Névtelen
    Inaktív

A múlt már rögzült valahol. Mindenki csak a múltat és a jelent tudja megélni A jöv? viszont “nincs k?be vésve”– ez egy rossz fogalmazás-mert azt jelenti hogy semmi nincs még amit ember “ott” megtapasztalhat. A jöv?t mi teremtjük vagy a jöv? teremt minket átvitt értelemben. Ha az élet körforgása valóban létezik akkor beszélhetünk esetleg “jöv?” utazásról mert akkor valóban minden megtörtént. De az utolsó mondat –nincs k?be vésve—
    tehát ezek szerint még nincs.

Zobolsu
    Felhasználó

Lehet, hogy igazad van. Én úgy értelmezem, hogy a jelenlegi pillanathoz tartozik egy jöv?, de holnap ilyenkor egy teljesen más jöv? fog tartozni hozzá. Ezért nincs k?be vésve. Nem mondhatom azt, hogy 2011 január 4-én ki fog törni egy világháború, de amennyiben most id?utazásra mennék, akkor lehet, hogy a jelenlegi állás szerint valóban az következne be azon a napon. Ugyanakkor, ha egy hét múlva mennék id?utazásra, akkor lehet, hogy az égvilágon semmi sem lenne 2011.január 4-én.

Névtelen
    Inaktív

Egyes szám els? személyben nem valószín?… 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, Billy Meier, ? találkozott elég sokszor Semjase –vel, egy plejádi ( plejádok-i , Fiastyúk-beli ) lénnyel.
    Ma Semjase a “DAL– univerzum”ban van, gyógykezelésen, mivel 1977 –ben az NSZK –ban, tehát Németországban, egy súlyos balesete volt .
    Az apja Ptah, aki a Fiastyúk –beli ?rflotta f?parancsnoka.

?k nem 100 hanem összesen 1000 évig élnek. Ma Semjase olyan 350 –400 éves, ami földi életkorra átszámítva egy 35 –40 éves n?nek felel meg.

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Igen, Billy Meier, ? találkozott elég sokszor Semjase –vel, egy plejádi ( plejádok-i , Fiastyúk-beli ) lénnyel.
    Ma Semjase a “DAL– univerzum”ban van, gyógykezelésen, mivel 1977 –ben az NSZK –ban, tehát Németországban, egy súlyos balesete volt .
    Az apja Ptah, aki a Fiastyúk –beli ?rflotta f?parancsnoka.

?k nem 100 hanem összesen 1000 évig élnek. Ma Semjase olyan 350 –400 éves, ami földi életkorra átszámítva egy 35 –40 éves n?nek felel meg.

Svájcban találkozgattak.
    Billy Meier egy svájci gazdálkodó, földm?ves volt ha pontosan tudom.Vagy állattenyészt?.

wolf
    Felhasználó

Hát látom ismétlés a tudás anyja Spacsek! Talán azért idézted magadat!
    Amúgy ki mondta azt hogy a múltat nem lehet megváltoztatni? Vissza lehet menni meg el?re is lehet menni az id?ben, az ufók erre is képesek! Az id?utazásra! Lehet hogy mi a 3D-ben ezt így gondoljuk, hogy ami elmúlt az nem változtatható meg már, de a magasabb dimenziókban ez nem így van!
    Mi az id?r?l lineárisan tudunk gondolkodni csak ezért!

Zobolsu
    Felhasználó

Ez egy érdekes dolog. Tehát, ha valaki most visszamenne a múltba és megölné a szüleimet, akkor hirtelen elt?nnék a számítógép el?l? Véleményem szerint a múlt nem változtatható, ugyanakkor van egy érdekes dolog:

Ha valaki a jöb?b?l a mi jelenünkbe érkezne, akkor semmit nem tudna változtatni, mert ez neki már a múlt. Én viszont bármit kedvem szerint változtathatnék, mert számomra ez még csak a jelen. Nem mintha nagy esélyt látnék arra, hogy ez bekövetkezzen 🙂

horatzio
    Felhasználó

próféták avagy azok az emberek, akik arra lettek kiválasztva földönkívüliek által, hogy az igazságot hangoztassák.

Kissé er?snek találom, hogy a földönkívüliek, mint Isten végrehajtói, jelölnének ki embereket, hogy az Igét hirdessék.
    Isten talán nem ér rá?

Névtelen
    Inaktív

Isten most piheni ki a teremtés fáradalmait ….

Zobolsu
    Felhasználó

Isten nem egy lény, illetve te hogyan értelmezed Istent?

Névtelen
    Inaktív

Egy szóval sem említettem hogy Isten egy nagy szakállú pasi aki ott csücsül egy felh?párna szélén az angyalkákkal. Isten maga a teremt? er? valami ami felettünk álll mondhatjuk a természetnek is.

horatzio
    Felhasználó

Igen, és közben a földönkívüliek pálmalevéllel legyezik, miközben Night and Day koktélját iszogatja. 🙂

A lényeg, hogy nem tudnak olyat a földönkívüliek amit mi ne tudnánk.

Névtelen
    Inaktív

Nem mondtál újat horatzió……

Zobolsu
    Felhasználó

Hát, a földönkívüliek tudnak galaxisok között utazni, képesek sokkal tovább élni mint mi és ami a legfontosabb, hogy sok idegen civilizáció rájött arra, hogy hogyan lehet normálisan élni.

Isten pedig szerintem egy teremt? er? és mindenhol ott van. Te is Isten egy apró darabkája vagy meg én is, az egész világegyetem ?, mindig volt és mindig lesz. Ugyanakkor, ha Isten tökéletes (amit sokszor hallani), akkor miért akarja továbbfejleszteni magát rajtunk keresztül?

Névtelen
    Inaktív

Ez a nagy kérdés ..

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Hát látom ismétlés a tudás anyja Spacsek! Talán azért idézted magadat!
    Amúgy ki mondta azt hogy a múltat nem lehet megváltoztatni? Vissza lehet menni meg el?re is lehet menni az id?ben, az ufók erre is képesek! Az id?utazásra! Lehet hogy mi a 3D-ben ezt így gondoljuk, hogy ami elmúlt az nem változtatható meg már, de a magasabb dimenziókban ez nem így van!
    Mi az id?r?l lineárisan tudunk gondolkodni csak ezért!

Nem, nem azért ! Hanem mert a szerkesztés gomb helyett véletlenül az idézés gombot nyomtam meg, mert izgalomban voltam !

Ugyanis Ptah felettese Ashtar Sheran kapitány , az egész szektornak ( a miénknek ) a f?parancsnoka. ? tiltotta meg a szürkéknek 1998–ban az eltérítéseket, állatcsonkításokat.
    De ezt csak így közbevet?leg, érdekességképpen jegyeztem meg ebben a topikban, bár, kapcsolatban van azért a témával !!!!

gabee
    Adminisztrátor

Asthar Sheran bizonyára tudja hogy a kormányaink régóta szövetségben áll a szürkékkel. De mivel totális rezgésszint emelkedés várható, ezért felesleges hadjáratot indítania ez ellen.

horatzio
    Felhasználó
    Zobolsu wrote

Hát, a földönkívüliek tudnak galaxisok között utazni, képesek sokkal tovább élni mint mi és ami a legfontosabb, hogy sok idegen civilizáció rájött arra, hogy hogyan lehet normálisan élni.

Isten pedig szerintem egy teremt? er? és mindenhol ott van. Te is Isten egy apró darabkája vagy meg én is, az egész világegyetem ?, mindig volt és mindig lesz. Ugyanakkor, ha Isten tökéletes (amit sokszor hallani), akkor miért akarja továbbfejleszteni magát rajtunk keresztül?

mi meg tudunk hárfán játszani és gördeszkával száguldozni.
    A galaxtikus utazás ugyanolyan felesleges, mint amiket én irtam.

sokkal tovább élnek, mint mi tehát ?k is meghalnak? Isten az örök életet igérte, nem a hosszú életet.
    Hogyan lehet normálisan élni? Valóban ez a lényeg, boldog életre “tanitanak”, nem pedig az Örök Életre.
    “Boldogok, akik szomorúak, mert majd megvigasztalják ?ket. “

Lehet nagyon pozitiv és hasznos a földönkivüliek tanitásai, akkor ha az ember amikor eljön az id?, el tudja ?ket engedni és tovább tud menetelni Isten felé. Mert akik beleragadnak a plejádiak, hathorok meg kitudja hány, meg hányféle földönkivüli civilizáció elsajátitandó praktikáiba, az bármennyire is az ellenkez?jét hiszi, de nagyon is földhöz-ragadt.
    “Boldogok, akik éhezik és szomjazzák az igazságot, mert majd eltelnek vele.

A legtöbben, már nagyon is telit?dtek az üzenetekkel, már rég tovább lépnének, de annyira kézelfogható, szép, boldog, igazságos volt amit közvetitenek, hogy nehéz ezt feladni és ismeretlen uton tovább folytatni az utat.

Nincs olyan, hogy te meg én. Nem vagyok Isten egy apró darabkája, mint ahogy te sem vagy az.
    Istent nem lehet meghatározni, hogy ? a teremt? er?, mert akkor ki a nem teremt? er??

horatzio
    Felhasználó

“Semjase –vel, egy plejádi ( plejádok-i , Fiastyúk-beli ) lénnyel.
    Az apja Ptah, aki a Fiastyúk –beli ?rflotta f?parancsnoka.”

Ez egyébként nagyon érdekes, mert a súlyos balesetek karmikus következmények. F?leg, ha életben maradt és szenved fizikailagis. Hogyan lehet egy nem földi lénynek, földi karmája?
    Itt szerezte? Miért kapta?

gabee
    Adminisztrátor

Hol van az a DAL univerzum? Milyen univerzumok vannak még? Nameg az nem csak egy párhuzamos univerzum?

Szpacsek
    Felhasználó
    gabee wrote

Asthar Sheran bizonyára tudja hogy a kormányaink régóta szövetségben áll a szürkékkel. De mivel totális rezgésszint emelkedés várható, ezért felesleges hadjáratot indítania ez ellen.

Nem akar ? hadjáratot indítani sem az USA ellen sem a szürkék ellen, csak a Galaktikus Tanács megtiltotta az eltérítéseket és az állatcsonkításokat, meg az embereken való kísérletezgetést a szürkéknek.

Szpacsek
    Felhasználó
    gabee wrote

Hol van az a DAL univerzum? Milyen univerzumok vannak még? Nameg az nem csak egy párhuzamos univerzum?

Na ez a kérdés bennem is megfogalmazódtt, mert engem is érdekelt, de nem tudom hogy hol van, mindenesetre Ptah szerint amíg ott tartózkodik Semjase, addig egyetlen földi ember ( ” földi halandó ” ) sem tud vele kapcsolatba lépni semmilyen módon, tehát telepatikusan sem és sehogy sem.

Szpacsek
    Felhasználó

Egyébként azt nem tudom , mi volt a balesete Semjasénak 1977- ben az NSZK–ban, csak annyit hogy valami ” szerencsétlen balesete ” volt, szóval biztos elesett és beverte a fejét és agyrázkódást kapott vagy lebénult, szóval valami ilyesmi lehet.

wolf
    Felhasználó

Billy Meier és Semjase

Szerencsétlenségére 1977. december 15-én életveszélyes balesetet szenvedett a Semjase Silver Star központban Hinterschmidrütiben, ahonnan azonnal haza kellett szállítani szül?bolygójára, az Errára, gyógykezelés és rehabilitáció céljából. 1978 májusában visszatért a Földre, és ismét felvette a kapcsolatot Billy Meierrel, egészen 1981. március 26-ig. 1981 márciusától fogva 1984 januárjáig ismét távoznia kellett, mert különböz? kötelezettségeknek tett eleget. 1984. február 3-án került sor az utolsó találkozóra Semjase és Billy Meier között. Az 1977. december 15-i baleset utóhatása miatt súlyos agym?ködési hiba állt be nála 1984 november elején, s a lehet? legsürg?sebben elszállították a DAL-univerzumba, ahol segítségére siettek az Asketiek, valamint a barátja, Sonaer. Az apja, Ptaah, elmagyarázta, hogy az agykárosodás miatt a komplett agyregeneráció és a pszí-képességek visszanyeréséhez legalább 70 év szükséges. Ezalatt Semjase ideje nagy részét a DAL-univerzumban fogja tölteni, és teljességgel lehetetlen a számára, hogy akár technikai eszköz, akár telepatikus módon kapcsolatba lépjen bárkivel is a mi világegyetemünkb?l. (Az egyetlen mód, hogy bárkivel is érintkezhessen az az lenne, ha az illet? személyesen keresné fel ?t a DAL-univerzumban.) Ami a személyes dolgait illeti, Semjase férjnél volt, azonban mindössze hét év házasság után tragikus körülmények között elvesztette társát. Párja idegen galaxisba vezet? felfedez?úton vett részt. Akkoriban, 200 évvel ezel?tt, még nem ismerték pontosan a hipertéri technológiát. Két kutatóhajót küldtek ki, de csak az egyik tért vissza tizenegy évvel kés?bb, miközben a másik, irányítási hiba miatt balesetet szenvedett és belezuhant egy csillagba. Házasságukból gyermek nem született.

Részletek Semjase tanításából

– Az ember olyan lélekkel rendelkezik, mely soha nem hal meg, soha nem alszik, még a legmélyebb álom során sem; minden gondolatot és érzelmet meg?riz; tudatja az emberrel, hogy gondolatai helyesek vagy hibásak ? ha az illet megtanul figyelni szavaira.

– Az emberi lélek hordozza magában a kreativitás birodalmát, és minden ember rendelkezik saját lélekkel.

– Az ég és a Föld elpusztulhat, ám az igazság, a tudás, a bölcsesség és a lélek soha sem pusztulhat el.

– Az ember képes világokat teremteni gondolatok által, ahogy a Teremtés során folyamatosan keletkezik a világ.

– Az embernek ez a képessége felemeli ?t a tudatlanságból, mely önmagában létezik, pontosan ugyanúgy, ahogy a csodák is léteznek benne.

– Az ember önmaga a mennyek birodalma, a teremtés birodalma.

– Ezért tanították azt a régi bölcs filozófusok, hogy az ember tulajdonképpen mikrokozmosz a makrokozmoszban, merthogy amit a Világegyetem magába foglal, azt az emberi tudat is képes magába foglalni.

– Az emberi bels? dimenziók végtelenek.

– A teremtés képe, a lélek az emberben ? a kiterjedés nélküli létezés ? valamennyi dimenziót önmagában hordozza, ugyanabban az id?ben, átlényegítve valamennyi dimenzióból.

– A lélek maga a csodák csodája, és minden er? ebb?l fakad.

– A csoda igazából a lélek erejének használata a maga tökéletességében.

– Az ember azonban a csodákra úgy tekint, mintha semmi értelme sem lenne keresni logikus magyarázatukat.

– Ha az ember boldog, öröme belülr?l fakad, azért, mert az öröm, bels? állapot; soha nem lehet meghatározni pontos forrásának helyét.

– Az öröm az ember bens?jéb?l fakad, spirituális er?k teremtik.

– Ezért minden belülr?l fakad.

– Az a körülmény, vagy ember, aki látszólag az öröm okozója, csak az örömnek egy küls? okra történ? kivetítése, az ember belsejében fakadó örömé.

– A boldogság az ember bens?jéb?l fakad, és elválaszthatatlan a lélek létezését?l.

– A lélek végtelen öröme és végtelen ereje szintén e létezéséb?l fakad.

– Az ember látszólag lehet öreg, de ez csak átmeneti állapot.

– Ötven évvel ezel?tt még nem létezett, és ötven év múlva ? amikor teste halott lesz ? szintén nem fog létezni, mert csak a test öregedhet meg és betegedhet.

– A lélek azonban mindörökké fiatal marad és semmiféle betegségét nem kell elszenvednie az öregedésnek.

– Az öregkor, de így a fiatalkor és a gyermekkor is, lehet szomorú, vagy problémákkal teli, de mindez elmúlik, mint ahogy minden a küls?, megtapasztalható világból.

– Ami örökké tart, az a lélek, az igazság, a tudás és a bölcsesség.

– Ami a feladatotok, az az, hogy mindezt felismerjétek és felépítsétek önmagatokban, hiszen ezek a dolgok teszik az embert szabaddá.

– Amikor az ember felismeri majd a lélek létezését, az öreg kor soha többé nem okoz majd problémát.

– Nem lesz szomorúság, szenvedés, probléma, változások, nem lesznek jó és rossz id?szakok.

– A bölcsesség alapvet?, és elemi erej?.

– A bölcsesség fény.

– Ahol pedig süt a fény, ott a sötétség megsemmisül.

B?vebben itt olvasható:
    -link-

Tamas
    Felhasználó
    gabee wrote

Az egy hozzánk képest antianyagú univerzum, amely paralel-kapcsolatban van a mi univerzumunkkal.

Egyébként számtalan univerzum létezik, van olyan, ahol nincs id?, van olyan, ahol nincs forma, van olyan, ahol csak energialények élnek stb.

A mi fizikai-éteri univerzumunk a Multiverzumban inkább KIVÉTELNEK számít, a teremtés egy nagyon alacsony szintjének, ahol éppen ezért a szabadságfok is többé-kevésbé alacsony – a megértésr?l nem is beszélve, MERT CSAK ITT LEHET ILYEN SZÖRNY?SÉGEKET KIMONDANI, AHOL A TUDAT TELJESEN A FIZIKAI ILLÚZIÓKHOZ KÖTÖTT :

“A múlt már rögzült valahol. Mindenki csak a múltat és a jelent tudja megélni.”

( Mondtam, Gabi, hogy rossz vége lesz, ha folyamatos teret adsz az antispirituális szemléletnek! )

Névtelen
    Inaktív
    lutyo wrote

A múlt már rögzült valahol. Mindenki csak a múltat és a jelent tudja megélni A jöv? viszont “nincs k?be vésve”– ez egy rossz fogalmazás-mert azt jelenti hogy semmi nincs még amit ember “ott” megtapasztalhat. A jöv?t mi teremtjük vagy a jöv? teremt minket átvitt értelemben. Ha az élet körforgása valóban létezik akkor beszélhetünk esetleg “jöv?” utazásról mert akkor valóban minden megtörtént. De az utolsó mondat –nincs k?be vésve—
    tehát ezek szerint még nincs.

Névtelen
    Inaktív

+

Névtelen
    Inaktív

“Az univerzum hangjait nem minden esetben halljuk meg. Vagy túl nagy a csend, vagy túl nagy a zaj.”
    +

Szpacsek
    Felhasználó

Vagy, ha egy másik univerzumról van szó….. 😐 😐

Merkurius
    Felhasználó

Sziasztok .

“”Egyébként számtalan univerzum létezik, van olyan, ahol nincs id?, van olyan, ahol nincs forma, van olyan, ahol csak energialények élnek stb.

A mi fizikai-éteri univerzumunk a Multiverzumban inkább KIVÉTELNEK számít, a teremtés egy nagyon alacsony szintjének, ahol éppen ezért a szabadságfok is többé-kevésbé alacsony – a megértésr?l nem is beszélve, MERT CSAK ITT LEHET ILYEN SZÖRNY?SÉGEKET KIMONDANI, AHOL A TUDAT TELJESEN A FIZIKAI ILLÚZIÓKHOZ KÖTÖTT : “”

Tamás .Már megint miért miért alacsonyitod le magad ?
    Van ahol nincs id??
    Van ahol nincs test?
    Van ahol csak energia lények vannak?

Ezek így külön-külön mind fejlettek?
    Itt nálunk meg ahol meg van minden mi meg a teremtés nagyon alacsony szintjén vagyunk?

Ezt ha mind tényleg átgondolod szerintem te is rájössz,hogy úgy hülyeség az egész ahogy leírtad.

Az hogy a szabadságfok is többé-kevésbé alacsony -ahogy írtad egyáltalán nem azért van mert a mi fizikai világunk a teremtés egy igen alacsony szintjének számitana.Hanem azért mert a testben lév? teremt? er? még nem ébredt teljes tudatára(de már közel van hozzá)ezért az általad úgy nevezett energia lények rátudták venni az embereket,hogy azt teremtsék amit ?k szeretnének,ne pedig azt ami az emberek igazi valós fejl?dését szolgálná.

A fizikai illuzió ahogy te hivod az emberek többségének valóság,azt hogy melyik szörnyüségre gondolsz amit mondtál nem tudom,de valóban mondasz,írsz elég sok dolgot ami bizony nem éppen segíti az Emberré válást.

Az emberi tudat,a lélek a fizikai halálkor teljesen megszabadul ett?l az általad fizikai illuziónak nevezett világtól.A te elméleted szerint ezáltal egy fejlettebb univerzumba,”teremtésbe”kerül.Akkor mivel magyarázod azt,hogy onnan mégis vissza akar térni,és egyre többen vissza is térnek ide ebbe a fejletlen fizikai illuzióba,”teremtésbe”?

Úgyanis amióta müködik ez a szerinted fizikai illuzió még soha ennyien nem vettek részt bent mint napjainkban.

Tamas
    Felhasználó
    Merkurius wrote

Sziasztok .

“”Egyébként számtalan univerzum létezik, van olyan, ahol nincs id?, van olyan, ahol nincs forma, van olyan, ahol csak energialények élnek stb.

A mi fizikai-éteri univerzumunk a Multiverzumban inkább KIVÉTELNEK számít, a teremtés egy nagyon alacsony szintjének, ahol éppen ezért a szabadságfok is többé-kevésbé alacsony – a megértésr?l nem is beszélve, MERT CSAK ITT LEHET ILYEN SZÖRNY?SÉGEKET KIMONDANI, AHOL A TUDAT TELJESEN A FIZIKAI ILLÚZIÓKHOZ KÖTÖTT : “”

Tamás .Már megint miért miért alacsonyitod le magad ?
    Van ahol nincs id??
    Van ahol nincs test?
    Van ahol csak energia lények vannak?

Ezek így külön-külön mind fejlettek?
    Itt nálunk meg ahol meg van minden mi meg a teremtés nagyon alacsony szintjén vagyunk?

Ezt ha mind tényleg átgondolod szerintem te is rájössz,hogy úgy hülyeség az egész ahogy leírtad.

Az hogy a szabadságfok is többé-kevésbé alacsony -ahogy írtad egyáltalán nem azért van mert a mi fizikai világunk a teremtés egy igen alacsony szintjének számitana.Hanem azért mert a testben lév? teremt? er? még nem ébredt teljes tudatára(de már közel van hozzá)ezért az általad úgy nevezett energia lények rátudták venni az embereket,hogy azt teremtsék amit ?k szeretnének,ne pedig azt ami az emberek igazi valós fejl?dését szolgálná.

A fizikai illuzió ahogy te hivod az emberek többségének valóság,azt hogy melyik szörnyüségre gondolsz amit mondtál nem tudom,de valóban mondasz,írsz elég sok dolgot ami bizony nem éppen segíti az Emberré válást.

Az emberi tudat,a lélek a fizikai halálkor teljesen megszabadul ett?l az általad fizikai illuziónak nevezett világtól.A te elméleted szerint ezáltal egy fejlettebb univerzumba,”teremtésbe”kerül.Akkor mivel magyarázod azt,hogy onnan mégis vissza akar térni,és egyre többen vissza is térnek ide ebbe a fejletlen fizikai illuzióba,”teremtésbe”?

Úgyanis amióta müködik ez a szerinted fizikai illuzió még soha ennyien nem vettek részt bent mint napjainkban.

Üdv Merkurius, látom, még mindig az agyad gondolatkép-körforgásai határozzák meg a tudatodat!

Nos, például azért jön vissza sok fejlett Lélek ide, a rögeszmék honába, HOGY SEGÍTSEN NEKED – ezt ésszel fel tudod fogni?

Aztán most jön egy még extrább kijelentés : A LEGTÖKÉLETESEBB TEREMTÉS A SEMMI!

ENNEK A SEMMINEK AZ ÉLÉRÉSÉHEZ VISZONT MEG KELL TEREMTENI AZ UNIVERZUMOKAT, MIVEL A TEREMT?, AKI SEMMI, VAGYIS MINDEN, A VALAMI ÁLTAL ÚJRA SEMMI AKAR LENNI : AZAZ SZELLEM – kedves Barátom!

És a tökéletességhez, vagyis a Semmihez az a Teremtés áll a legközelebb, amely legkevésbé kötött – vagyis legjobban HASONLÍT a Semmihez, BÁR SOHASEM tudja elérni azt, CSAK legfeljebb az abban él? entitás ki tud lépni bel?le!

És ez egyáltalán nem elvont dolog, hiszen a mi durvaanyaghoz kötött életünkben is a pozitív életérzéseket ( melyek egyáltalán ÉRTELMET ADNAK az életünknek ) a Semmi adja!

Vagy a birtok – intellektuális vagy bármi – okozhat-e tartós tartós örömet? Vagy ha tíz körömmel egymásba kapaszkodunk, hogy a bels? ?rt kitöltsük ( ez a bels? ?r is semmi, de FÉNY NÉLKÜLI SEMMI, OLYAN SEMMI, AMELYET A FÉLELEM HOZOTT LÉTRE AZ ISTENI SEMMIT?L VALÓ LÁTSZÓLAGOS ELKÜLÖNÜLÉS MIATT ), akkor boldogak vagyunk?

Nem az ELENGEDÉS okozza az igazi bels? örömet? A RAGASZKODÁS mikor okozott bárkinek is örömet?

Tehát még egyszer: ahhoz, hogy a Semmi önmagát Semmiként TÖKÉLETESEN MEGÉLJE, AHHOZ IDEIGLENESEN MINDENNÉ KELL VÁLNIA, HOGY A SEMMIVÁLÁS ÖRÖMÉT MEGTAPASZTALJA!

Ezért a világegyetemünkben is azokat a fejl?dési ciklusokat nevezhetjük evolúciós spiráloknak, melyek egyre inkább közelednek a SEMMIHEZ, VAGYIS A SZELLEMHEZ – ellentétben az involúciós spirálokkal, mikor a milliárdnyi élethullám ideiglenesen távolodik a középpontól, a Semmit?l.

A durvaanyag világa pedig a legtávolabb van a középpontól, ezért itt a legnagyobb az illúzió is ( a mélypont csúcspontja ). Ugyanakkor a durvaanyag-szint FORDULÓPONT IS, mivel itt vált át az involúciós életspirál evolúciós spirállá, azaz :

a két spirál – melyet a Merkur-bot is jelképez – NINCS KAPCSOLATBAN EGYMÁSSAL, NEM LEHET AUTOMATIKUSAN AZ INVOLUCIÓS SPIRÁLRÓL ÁTMENNI AZ EVOLÚCIÓS SPIRÁLRA, CSAKIS KVANTUMUGRÁSSAL!

Ez fog bekövetkezni a mi Földünkön is 2012-13-ban, mely a világegyetemünk fejl?dési menetében egy teljesen szokványos esemény, mivel minden bolygó végigjárja ezt az utat.

A vitát pedig ezennel lezárom, mivel a Semmihez vezet? magasztos fejl?dési utat csak megélni lehet, de mai egohoz kötött gondolkozással NEM LEHET megérteni!

gabee
    Adminisztrátor
    Merkurius wrote
    Sziasztok . “”Egyébként számtalan univerzum létezik, van olyan, ahol nincs id?, van olyan, ahol nincs forma, van olyan, ahol csak energialények élnek stb. A mi fizikai-éteri univerzumunk a Multiverzumban inkább KIVÉTELNEK számít, a teremtés egy nagyon alacsony szintjének, ahol éppen ezért a szabadságfok is többé-kevésbé alacsony – a megértésr?l nem is beszélve, MERT CSAK ITT LEHET ILYEN SZÖRNY?SÉGEKET KIMONDANI, AHOL A TUDAT TELJESEN A FIZIKAI ILLÚZIÓKHOZ KÖTÖTT : “” Tamás .Már megint miért miért alacsonyitod le magad ? Van ahol nincs id?? Van ahol nincs test? Van ahol csak energia lények vannak? Ezek így külön-külön mind fejlettek? Itt nálunk meg ahol meg van minden mi meg a teremtés nagyon alacsony szintjén vagyunk? Ezt ha mind tényleg átgondolod szerintem te is rájössz,hogy úgy hülyeség az egész ahogy leírtad. Az hogy a szabadságfok is többé-kevésbé alacsony -ahogy írtad egyáltalán nem azért van mert a mi fizikai világunk a teremtés egy igen alacsony szintjének számitana.Hanem azért mert a testben lév? teremt? er? még nem ébredt teljes tudatára(de már közel van hozzá)ezért az általad úgy nevezett energia lények rátudták venni az embereket,hogy azt teremtsék amit ?k szeretnének,ne pedig azt ami az emberek igazi valós fejl?dését szolgálná. A fizikai illuzió ahogy te hivod az emberek többségének valóság,azt hogy melyik szörnyüségre gondolsz amit mondtál nem tudom,de valóban mondasz,írsz elég sok dolgot ami bizony nem éppen segíti az Emberré válást.

El?ször isAz id? nem lineális. Jelenleg nemcsak a fizikai testedben összpontosulsz, hanem az események egy bizonyos frekvenciájában is, amit id?ként értelmezel. A különböz? történelmi korok egyszerre léteznek, tökéletesen érvényes formában, és az Én különböz? reinkarnációi is. Vannak tehát lehetséges múltak jöv?k is, amelyek felfogóképességünk határán kívül léteznek. Ezek közül kiválasztunk egy bizonyos eseménycsoportot, és ehhez ragaszkodunk mint egyetlen lehetségeshez: nem jövünk rá, hogy elmúlt események végtelen választékából választottuk ki.Az id? minden irányban nyitott, különben a lehetségességek rendszere nem létezhetne. Ennélfogva jelenlegi cselekedeteid segíthetnek valamelyik úgynevezett múltbeli személyiségednek; ugyanígy megtörténhet, hogy egy úgynevezett jöv?beli személyiséged nyújt segédkezet neked.A múlt, a jelen és a jöv? is mesterséges struktúra: olyan felosztás, amelyet ráer?szakoltunk a TÁG JELENRE, amelyben minden mozgás egyidej?leg megy végbe.

Merkurius wrote
    Az emberi tudat,a lélek a fizikai halálkor teljesen megszabadul ett?l az általad fizikai illuziónak nevezett világtól.A te elméleted szerint ezáltal egy fejlettebb univerzumba,”teremtésbe”kerül.Akkor mivel magyarázod azt,hogy onnan mégis vissza akar térni,és egyre többen vissza is térnek ide ebbe a fejletlen fizikai illuzióba,”teremtésbe”? Úgyanis amióta müködik ez a szerinted fizikai illuzió még soha ennyien nem vettek részt bent mint napjainkban.

A személyiségek, akik visszatérnek, sokféle ok miatt tehetik. Vannak olyanok, akik ebben a korban egyszer?en csak azért születnek újra, hogy tanítsanak, segítsenek a megértésben. Amikor elhagyod ezt a dimenziót, a megszerzett tudásra összpontosítasz.  Ha még ekkor sem ismered fel, hogy saját valóságodat magad teremted, akkor visszatérsz, újra tanulod a valóság kezelését, és újra meg újra találkozol bels? valóságod materializálódott eredményeivel. Addig gyakorolod ezt a leckét, amíg meg nem tanulod.Nehogy azt hidd hogy annyian visszatérnek. Eleve senki sem mondta, hogy kötelez? visszatérni. Minden személyiség egyénileg határozza meg hogy visszajön-e vagy sem. Még egyszer?bben fogalmazva: azért térnek olyan sokan vissza ide, ebbe az alacsony szint? primitív környezetbe mert a nnak ellenére, hogy ez a világ tényleg ilyen szar – bármilyen meglep? – nagyon jó adottságokkal rendelkezik a tanulás céljából. Ennek a valóságnak a természete miatt itt nagyon hatékonyan m?ködik a tapasztalás mechanizmusa.Mondhatnám azt is, hogy ez itt az univerzum egyik legkeményebb, legmocskosabb helye, ami kimondottan csak mazochistáknak való.

Névtelen
    Inaktív

Sokan azt hiszik, van újraszületés. Ez tévedés. Újraszületés nincs. Újjászületés van! Mi a kett? között a különbség? Az újraszületés azt feltételezi, hogy én XY (akinek most hiszem magam) valamikor újra meg fogok születni. Ugyanezzel a személyiséggel, ugyanezzel a tudattal, ugyanilyen tulajdonságokkal, ugyanezzel az egóval. Nem nehéz értelmezni, csak meg kell tanulni. Az újjászületés ezzel szemben azt mondja, hogy ÉN (AKI, azt hiszi, hogy ? XY) új testben, új személyiséggel, új tudattal, új tulajdonságokkal, és új egóval újra meg fogok születni. Ha meghalsz jelenlegi szerepednek egyszer és mindenkorra vége, soha nem fog újraszületni, egyszeri és megismételhetetlen, azonban mégsem semmisül meg.

Névtelen
    Inaktív

Ez már másik fórum témája…

Névtelen
    Inaktív

DE!
    Mi bizonyítja azt hogy MOST élünk? Van e halál? A “halál” ugyanaz mint a születés csak fordítva.. 🙂 Lehet hogy az egész relatív..

gabee
    Adminisztrátor
    lutyo wrote
    Ez már másik fórum témája…

Nem, ez mindannyiunk témája.

Névtelen
    Inaktív

Természetesen a”halál utáni élet” fórumra gondoltam..

Névtelen
    Vendég

“…DE!
    Mi bizonyítja azt hogy MOST élünk? Van e halál? A “halál” ugyanaz mint a születés csak fordítva.. Lehet hogy az egész relatív.. ….”

IGAZAD VAN LUTYO

…én már évek óta próbalok, ugy viselkedni mintha élnék 😀
    Természetesen ez nem mindig sikerül …még nekem se.. 🙂 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nem ismered ezt a teóriát Nordi?
    Felt?nt már ez a kérdés néhányszor itt ott..
    Természetesen én nem ilyen “földhözragadt” példára gondoltam….
    🙂

wolf
    Felhasználó

Akkor számotokra nem lesz felemelkedés! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Számomra már nem…. 🙂

Névtelen
    Vendég
    wolf wrote

Akkor számotokra nem lesz felemelkedés! 🙂

Eléggé ugy néz ki a dolog wolf,… de azért én jól meg vagyok Lutyovel , itt a 3d világban is 😀

Merkurius
    Felhasználó

Szia Tamás .

Én egyáltalán nem akartam veled vitázni,csak néhány kérdést tettem fel,mert elég sok ellentmomdás volt a valóság és aközött amit írtál.

“”Nos, például azért jön vissza sok fejlett Lélek ide, a rögeszmék honába, HOGY SEGÍTSEN NEKED – ezt ésszel fel tudod fogni?””

Látod ezt pl. nem gondoltam volna,ez a sok fejlett lélek aki itt van körülöttem mind azért jött,hogy nekem segítsen?
    Én meg akkor biztos csak azért,hogy már legyen nekik kin segíteni:)).

Egyébként ha neked az kell akkor jó utat a semmibe.
    Az én célom egy kicsit más,és ha már itt van az a sok fejlett lélek nekem segíteni akkor valószinüleg el is fogom érni amit akarok.

Merkurius
    Felhasználó

Szia Gabee .

Nem tudom honnan vetted azt,hogy a mult történései megváltoztathatóak.Én ezt nem így tapasztaltam,az hogy az emberek nem ismerik a valós multjukat nem azért van mert az változik,hanem csak azért mert van egy olyan érdek csoport amelynek célja,hogy mást hazudjon az embereknek.

Ami történik a fizikai világban arra valóban sok minden hatással lehet.Egy embert,arra,hogy agy adott,éppen fontos pillanatban mit tesz sok minden befolyásolhatja ,lehet talán jöv?beli személyiség is ahogy írtad,de csak befolyásolni tud,és ami megtörténik azt már nem tudja megváltoztatni,meg nem történté tenni.

A lelkek akik jelenleg itt vannak a földön mind azért jöttek,vállalták a fizikai testet öltést,hogy részesei lehessenek a szellem,lélek hamarosan bekövetkez? fizikai testben történ? öntudatra ébredésének.

zooattila
    Felhasználó

barcsak en is profeta lennek

Wessyl
    Felhasználó

🙂

Pille
    Felhasználó

Hallottatok már Shipton anya próféciáiról? Kicsit nostradamuszos a forditás, de érdemes átböngészni, és megpróbálni értelmezni.

-link-

Szpacsek
    Felhasználó

Én már hallottam róluk.

Névtelen
    Inaktív
    Merkurius wrote

Szia Tamás .

Én egyáltalán nem akartam veled vitázni,csak néhány kérdést tettem fel,mert elég sok ellentmomdás volt a valóság és aközött amit írtál.

“”Nos, például azért jön vissza sok fejlett Lélek ide, a rögeszmék honába, HOGY SEGÍTSEN NEKED – ezt ésszel fel tudod fogni?””

Látod ezt pl. nem gondoltam volna,ez a sok fejlett lélek aki itt van körülöttem mind azért jött,hogy nekem segítsen?
    Én meg akkor biztos csak azért,hogy már legyen nekik kin segíteni:)).

Egyébként ha neked az kell akkor jó utat a semmibe.
    Az én célom egy kicsit más,és ha már itt van az a sok fejlett lélek nekem segíteni akkor valószinüleg el is fogom érni amit akarok.

Igen Merkurius ! Igaza van Tamásnak. Minden embernek van egy “segít?je” aki elkíséri a születést?l a haláláig.Állítólag azok a fejlettebb lelkek, lehet hozzátartozó lehet más. Tapasztalat hogy akinek már órák vannak hátra az életéb?l látja a kísér?jét s?t van úgy hogy összetéveszti valamelyik családtaggal aki nincs jelen a helységben és beszél is hozzá. ?k segítenek átlépni a határt az élet és a halál között.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 58

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.