Rettegés az ismeretlent?l

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Rettegés az ismeretlent?l

36 bejegyzés megtekintése - 1-36 / 36
  • Szerző
    Bejegyzés
    Nono88
    Felhasználó

Egész kicsi gyerekkorom óta foglalkoztat a téma (mióta tudok olvasni,magam kutattam,el?tte pedig történeteket meséltettem a szintén “hív?”- UFO hív? családtagjaimmal), de máig nem értem,miért kavar fel minden egyes film,ami földönkívüliekr?l szól, vagy egy videó, egy cikk az újságban és még sorolhatnám.Sosem értettem,hogy a családomban 2 ember is élt át furcsa dolgokat és mégis képesek mindin este a lehet? legnagyobb nyugalommal álomra hajtani a fejüket, és nem rettegnek attól,hogy újra megtörténik az, amit már ki tudja hányszor átéltek.Nem hinném,hogy valaha is eltérítettek volna engem, nincsnek furcsa álmaim, legalábbis nem emlékszem, hogy lettek volna régen és tényleg semmi de semmi nem utal arra, hogy félnem kéne. És mégis. De ez megmagyarázhatatlan félelem. Pánik szer?. Van, hogy hónapokig nem foglalkozom a témával és a félelem is sokkal elviselhet?bb. Aztán unalmamban , vagy mert olvastam, valamit újra el?jön a téma és vele együtt a félelem is. És senki nem érti.Egy kis visszatekintés a múltra ,ahol a családtagokkal történtek lejátszódtak:Apám, mióta ismerem (25 éve 🙂 ) mindig is hitt az Ufokban és a megmagyarázhatatlan dolgokban. Kiskoromban csodálattal figyeltem, ahogy kémleli esténként nyáron a csillagokat és mindig szerette volna,ha a testvérem és én is édesanyánkkal karöltve hódolunk eme szenvedélyének. De anyut és n?véremet sosem érdekelte a dolog, én pedig rettegtem a sötétben és elfogott a félelem ha az éjszakai égboltra kellett tekintenem (és az éjjeli égbolt ma is ezt váltja ki bel?lem).Nyári éjszakákon többször ébredtem arra, hogy apu kelti a testvérem és édesanyám,hogy menjenek ki,mert lát valamit az égen. De mindig hárítottak, és sosem mentek ki vele, pedig mindig hallottam apám hangján, hogy ez valami tényleg komoly dolog.Egy nyári este több szomszédunk társaságában láttak fényeket a szüleim az éjjeli égbolton. Talán ezzel el is kezd?dött valami…Egy év körüli lehettem, mikor apámmal megtörtént az, amit?l én mindig is rettegtem: találkozott az ismeretlennel!Egy éjjel rosszul lett és arról számolt be anyámnak,hogy valaki/valami ott állt az ágya mellett és nézte ?t. De nem csak nézte. Valamit csinált vele, pontosabban a mellkasával, amit?l olyan fájdalom lett úrrá apámon,hogy a kiabálására ébredt a család. Onnantól nem volt megállás. Apám pánikbeteg lett attól az éjszakától kezdve és elkezdte bújni a témába vágó könyveket. Tele van velük most is egy polc. És többször megismétl?dtek az éjszakai látogatások. Nem egy esetben hasztalan próbálta jelezni anyámnak, hogy baj van, sosem ébredt fel anyám, aki egyébként elég rossz alvó, nem is alszik mélyen, de sosem vett észre semmit a dologból.Egy esetben volt ? érintett, amit hallottam. Akkor apám ébredt meg arra, hogy világít az éjjeli lámpa és ? nem bír mozogni, csak a szemét bírja mozdítani. És látja, hogy az az “alak” ott áll anyám mellett az ágynál és csinál valamit.Ezeket a történeteket 10 éves korom körül hallottam ,sajnos sokszor nem figyeltek a szüleim eléggé arra, hogy hallhatom-e a sztorikat. Aztán már magam kezdtem érdekl?dni náluk, és kérni ?ket, hogy meséljenek. Ma már nem mesélnek, nem beszélnek ezekr?l a dolgokról, és a témával sem foglalkozik egyik sem. Viszont 2 éve történt még valami, amit én úgy vélek, hogy az egész eltérítés- sorozat zároakkordja lehetett. Akkoriban volt egy komoly kapcsolatom, így elég sokszor aludtam a páromnál. Egyik reggel, mikor jöttem haza, anyámék épp kávéztak és anyám viccel?dve vetette oda (tudván, hogy érdekel a téma,de tartok is t?le), hogy még szerencse, hogy éjjel nem voltam itthon, mert apám arra ébredt, hogy valaki “mászkál” a szobákban. Valaki (anyu fogalmazta így meg) mintha “felderítette volna a terepet, és körülnézett a lakásban”. Apu reakciója a zajra, járkálásra elég szokatlan volt, ahhoz képest, hogy eléggé fél a betörésekt?l. Lefeküdt aludni! Nem nézett körbe a lakásban, nem járta körbe az udvart. Nem tett semmit, csak lefeküdt aludni. emrég olvastam egy könyvet,ahol a f?szerepl? is hasonló nem odaill?, helytelen viselkedési formákat produkál, mikor észleli, hogy valmi nincs rendjén. Konkrétan ? is visszafeküdt aludni.Azt olvastam, hogy több “részletben” térítik el az embereket: kora gyerekkorban, kamaszkorban vagy fiatal feln?tt korban és még az ötvenes évei betöltése el?tt.Nos, apám els? emléke 4 éves korából származik. Aztán jött a 21 éves korától 30 éves koráig tartó id?szak (hozzávet?legesen) és ez az utolsó eset 47 éves korában.Nos, azért tartottam fontosnak ezeket a dolgokat leírni, mert valaki talán lát összefüggést, vagy valami használható dolgot tud kibogozni a most kissé kuszának t?n? történethalmazból. Azt hozzátenném még,hogy a testvérem sosem foglalkozott a témával, anyánk mindig is szkeptikus volt annak ellenére,hogy a legtöbb történetnél jelen volt, apám pedig már vagy 10 éve nem foglalkozik komolyabban a témával,ami számomra azért furcsa azt nézve,hogy már-már fanatikus volt.De hol vagyok ebben a történetben én? Mért rettegek minden éjjel? Mért vagyok zaklatott,ha a témában olvasok, vagy látok valamit a tv-ben?Volt még valaki így? Érti ezt valaki? Mert én nem tudom, mire utalhat a félelmem.

Kaszai
    Felhasználó

Sajnos nem vagy egyedül,és ketten sem vagyunk,az oldapon tudok még egy embert aki ugyanígx retteg mint mi. És több ismer?söm is van,akik találkoztak m?r az ismeretlennel. Köztük én is a kis szürkékkel,akik nem voltak valami barátságosak,200szónak is egy a vége,én is ett?l,illetve a kis szürke lényekt?l vagyok ki nap mint nap idegileg,mert amit láttam,éreztem,és tapasztaltam,sosem felejtem el.

Kaszai
    Felhasználó

Talán a félelem tölük,már a génjeidben van,vagy a tudat alattid rmlékszik valamire,ami nem tetszett neked velük kapcsolatban.

Kaszai
    Felhasználó

El srm hinnéd hányan vannak így. Legalábbis szerintem.

Kaszai
    Felhasználó

És a családban én sem egyedül találkoztam velük.

Wessyl
    Felhasználó

Nekem kis koromban volt olyan, hogy nem tudtam megmozdulni vagy féltem megmozdulni, ezt máig se tudom, de éreztem azt, hogy van valami avagy valamik körülöttem és ?k valamit velem csinálnak. Mikor aznap reggel felkeltem csak álomszer?nek éreztem pedig tudtam, hogy ébren voltam teljesen. A két lábfejemen apró zúzódások voltak, amik még elalvás el?tt nem voltak ott. Nos én nem félek az ismeretlent?l, nem félek attól, hogy megtörténik újra. Nem volt kimondottan rossz, inkább nagyon érdekes.

Nono88
    Felhasználó

Bátor vagy Wessyl :)!

Wessyl
    Felhasználó

Valóban? 🙂

Kaszai
    Felhasználó

Nekem kis koromban volt olyan, hogy nem tudtam megmozdulni vagy féltem megmozdulni, ezt máig se tudom, de éreztem azt, hogy van valami avagy valamik körülöttem és ?k valamit velem csinálnak. Mikor aznap reggel felkeltem csak álomszer?nek éreztem pedig tudtam, hogy ébren voltam teljesen.

Ismer?s….:D

Wessyl
    Felhasználó

😀

TurulBoszi
    Felhasználó

Üdv mindenkinek!

Sokan tudjátok már, hogy “tisztánlátói” képességekkel rendelkezzem. Miért is írok ide? (Mivel egy tisztán látó túl világgal foglalkozik.) Hát, azért mert egy ufo lehet él?, viszont nagyon sok esetben tudnak éterikus szinten közlekedni síkokon keresztül. Sosem találkoztam velük él?ben, de 2 faj sokszor megkeres. Nem tudom mi az oka csak sejtem, nem ezt akarom itt boncolgatni, de határozottan keresnek.

A találkozásokról: A látó minden esetben, ha rá koncentrál, de gyakran nem is kell koncentrálnia, de érzékeli az adott lény energiáját. Tök mindegy, hogyan próbálja eltakarni, vagy figyelmen kívül hagyni, hogy észrevettem, vagy nem. Nos ez egy nyári napon történt. Amikor készültem lefeküdni. Éppen elaludtam volna, amikor éreztem, hogy vmi nem stimmel. Vkik vannak a szobában, és keresnek. Az energiájukból kiderült 4 ufo volt. csak beszélni akartak velem, de elküldtem ?ket, mivel akkor nem szerettem volna ilyennel foglalkozni, de csak visszatértek, azóta meg beszélünk, amikor megkeresnek.

A másik faj, akikkel találkoztam, és ?k is ufok, ugyan így kerestek meg. Ennyit rólam.

Én nem mondnám biztosra, hogy ufokkal van dolgotok. Lehet, hogy apukád vízérbe fekszik, és a vízér alvás paralízist váltott ki, ami következtében vannak szorongásos álmai, amikben mindig felt?nik egy titokzatos alak, aki vmit csinálni akar.

Az is lehet, hogy szellem van rajta, mert az is kiválthatja. Tapasztalatból mondom.

Nekem egy ismer?sömet személyesen is meg keresték, mert kiválasztották egy feladatra, és t?le tudom, hogy gyógyítás, illetve megfigyelés miatt visznek el embereket. Csak egy példa. Rákot gyógyítanak. Megfigyelni meg, azért akarnak, mert tanulni akarnak t?lünk. Nekik nincsenek érzelmeik, és ezt vizsgálják.

Nem utolsó sorban az ufok tudnak egymásról, és mindegyik fajnak globális szinten meg van a feladata az univerzumban.

Nono88
    Felhasználó

Nándi! Alapvet?en ateista vagyok és mélyen hiszek az ezotériában és a misztikus dolgokban. Az ésszer?ség határain belül persze. Nekem sosem volt hiteles az a “tisztán látó”, jós meg miegymás, aki hírdette magát. Minek? Azt gondolom, ha valóban léteznek ilyen képességek, akkor az nem csak áldás, hanem inkább átok egyesek számára. Olyan dolgokat láthatnak, amit más nem, és aki lelkileg nem er?s, az ezt biztosan nehezen dolgozza fel. Nem gondolom, hogy ez egy olyan adottság, amivel az ember henceg, vagy elmegy a TV-be bóhócnak. Szóval, nekem az a hitelen látó, aki nem hírdti magát. Te pl nekem nem vagy az. Sok-sok könyvet olvastam az ufo témában és egyt?l egyig azt írja mind, s?t van, amelyik ki is hangsúlyozza, hogy az idegeneket nem érdeklik ezek a “különleges” emberek(magukat annak tartó…). Szóval nem kiváltságos az, aki hírdeti az igét. Nem fog hozzá több ufo elmenni. És ha józan paraszti ésszel gondolkodunk, az emberek nagy többsége kihagyná ezt az “élményt” az életéb?l. Ahogy apám is kihagyta volna,de nem volt beleszólása. Így akik nekem ,mint életük legnagyobb ajándékáról, vagy kalandjáról beszélnek,mikor “eltérítik” ?ket, mindig felmerül bennem a kérdés: mi ebben a jó? Mert akikkel valami történt, azok nem oldogok, azok nem kiegyensúlyozottak és legf?képp, nem dicsekszenek. Ez van, én így gondolom, szellemeken nem hiszek, az az egyetlen kategória amit elutasítok ebben a témakören. Elnézést, ha esetleg megántottalak Nándi, de nekem nem t?nik valóságosnak a történeted.

TurulBoszi
    Felhasználó

Nem az jó látó, vagy nem látó, aki hirdeti magát. Nézd egy csomóan hirdetik magukat nem is értenek hozzá, de nagyban hirdeti magát, és drágán is… Én pont az ellenkez?je vagyok. Nem hirdettem magam, ha vki kéri segítek neki, vagy elmagyarázok neki dolgokat. De most, ha te a tvben ül?s Józsi bácsi jósnak hiszel, mert ? hirdeti magát, hogy megmondja álmaid asszonyát… , akkor legyen belátásod szerint. Én senkit nem gy?zök meg megkérdezi elmondom, aki kíváncsi rá elmondom neki. Nem állítom azt sem, hogy mindent tudok.

De megközelíthetem neked más példával is. Ott van dinamo a nagy magáus, aki olyan dolgokat csinál, amire nincs magyarázat látszólag, vagy az India jógik, aki levitálnak, jöv?be is látnak, és még sorolhatnám.., mint Pl. Sai baba John of God.

Ezek is ugyanazok “tisztán látók” csak ?ket ott máshogy hívják, mint itt, és a jógához van köze az egésznek. Egyébként meg neked tisztán látó nem fog jósolni. 🙂

Másik senki sem kéri ezeket az adottságokat. Kapjuk, vagy így, vagy úgy. Én sem kértem mégis kaptam. Én nem is akartam elhinni, de mára már ezzel kell együtt élnem. Az meg, hogy átok vagy nem te saját döntésed. Senki nem kért meg rá, hogy használd. Én úgy gondolom, hogy azok akik kapják vmilyen céllal kapják.

Ez pl. Olyan, mint tanulás, ha szarsz rá, és nincs kedved hozzá meg lusta vagy, akkor csak átok lesz számodra, ha meg érdekel, foglalkozol vele, és próbálod jól csinálni, akkor észre sem veszed, és hamar elmegy vele az id?.

TurulBoszi
    Felhasználó

Az meg egy másik dolog, hogy ufó könyvben, mint írnak. Azt állítják, hogy nem foglalkoznak velünk. Még is annyi ufo objektumot látnak és annyian számolnak be eltérítésekr?l, hogy az már csoda.

Meg ki mondta annak, aki írta a könyvet hogy miért jönnek ide, vagy miért nem? Ez is olyan absztrakt számomra, mint neked a tisztán látás. Azt írják benne mi ?ket nem érdekeljük ehhez képest nézz meg egy ufóval foglalkozó videot, blogot, honlapot, ahol szinten minden hónapban látnak vmit. Itt se állítom azt mindegyik ufo objektum, de van pár felvétel, amit nehéz cáfolni.

Nono88
    Felhasználó

Figyi, nem azt írtam, hogy az tud csak igazán ,aki hírdeti. Hanem pont fordítva. Valamit nagyon félreértelmeztél :D. amúgy azért ezeket a mezei “tisztánlátókat” ne emlegessük szerintem egy lapon a jógikkal! Amúgy mint írtam is, elég régóta foglalkozom az ufó témával, elég sokat olvastam és sok emberrel beszélgettem. Van amit elhiszek, de mégtöbb amit nem,mert egyértelm?,hogy hazugság. Nos, akinek nem inge… 🙂

TurulBoszi
    Felhasználó

Persze nem kell, de eleve a jógában vannak tisztán látók, illetve egy képesség, ha szebben akarok foglalkozni, amit a jóga fejleszt is. Csak itthon csúnyán mondva kiragadták a tisztán látó szót a jógából, ami mondjuk jogos, mert láttam már olyan embert is, aki nem jógázik mégis olyan képességekkel rendelkezik, hogy megszólal. El?bb felsoroltak közül dinamo sem kutya. ? sem hiszem, hogy jógázik, de mégis megvannak a képességei. Szóval innen nézve meg elég tág fogalom az, hogy “mezei”.A lényeg, hogy tisztánlátás eleve a jógából ered egyébként. 🙂

TurulBoszi
    Felhasználó

Számomra inkább az a furcsa, hogy ateista vagy és mégis ezotéria érdekel, vagy jártas vagy benne? Mivel, aki ezotériában jártas vmiben hisz.

Nono88
    Felhasználó

Hát ugye az ateizmus annyit tesz, hogy az istenben vagy az isteneken való hit hiánya. Nos, nem hiszek istenben,de aan igen, hogy van valamiféle fels?bb er?. És ezért is hiszek az ezotériáan. És az ezotérián elül is pár területan otthon vagyok, mert érdekel és mert hiszek benne.

Nono88
    Felhasználó

bocsi,ha néha egy “b” bet? kimarad, de mindig beragad az a billenty? :).

Szpacsek
    Felhasználó

Ez érdekes kérdés. Mármint hogy ki hisz az istenben és ki nem.
    Én is ismerek egy n?t, aki nem hisz benne, csakúgy, mint Nono.
    Gyerekkori ismer?söm ?. ? is azt mondja, hogy van valami(féle) fels?bb er? szerinte.

Hát, ez a valamiféle fels?bb er?, ez csak Jézus Krisztus lehet — én szerintem.
    És nem ördög, vagy Ördög, vagy ördögök.
    De van boszorkány-hit meg indián-hit is. ?k meg azt mondják, hogy Manu vagy Manitu a nagyobb er?.
    Szerintem ?k a “manuk” (így többes számban), akik félisteni lények. De nem ismerem ?ket, így közelebbit nem tudok róluk sokat, csak annyit, ha jól emlékszek – hogy ?k tanították meg az embereket régen a növénytermesztésre, az amerikai kontinensen. Ezek a bizonyos “manu”-nak nevezett földönkívüliek, félisteni lények.

De nyugodtan szóljatok hozzá ti is, ki mit tud err?l vagy mi err?l a véleménye?
    🙂

wolfi
    Felhasználó

Szpacsek! Ez egy retteg?s topik, ami a nevéb?l adódóan a negatív paranormális élményekr?l szól! Van akinek ez jelenti az izgalmat, hogy ilyen dolgokról írhat, olvashat, vagy ilyen filmeket szeret nézni! Amúgy is az embereket könny? megijeszteni mindennel, mert már jól be vannak idomítva a médiától! Ezt már régóta tudják akik a hatalmon vannak, és akkor könny? irányítani ?ket úgy ahogyan akarják! Ezért van a tv-ben is f?leg csak ilyen m?sor sajnos! De a kérdés tehát az, hogy ki mit?l fél, és hogyan viszonyul az ismeretlenhez? Mint ahogyan ez az ufóelrablásos film is ezt taglalja!

http://www.dailymotion.com/video/x14l7m2_rejtelyes-foldonkivuliek-a-reed-csalad_school

Szpacsek
    Felhasználó

“aki a kételked?k közé tartozik, annak alaposan meg kell vizsgálnia a tényeket — mert, magukért beszélnek” – ez nagyon igaz ezekkel a dolgokkal kapcsolatosan, egyetértek vele.!

A filmben találtam, a Reed család-ban.

Szpacsek
    Felhasználó

@wolfi mondta:

Szpacsek! Ez egy retteg?s topik, ami a nevéb?l adódóan a negatív paranormális élményekr?l szól! Van akinek ez jelenti az izgalmat, hogy ilyen dolgokról írhat, olvashat, vagy ilyen filmeket szeret nézni! Amúgy is az embereket könny? megijeszteni mindennel, mert már jól be vannak idomítva a médiától! Ezt már régóta tudják akik a hatalmon vannak, és akkor könny? irányítani ?ket úgy ahogyan akarják! Ezért van a tv-ben is f?leg csak ilyen m?sor sajnos! De a kérdés tehát az, hogy ki mit?l fél, és hogyan viszonyul az ismeretlenhez? Mint ahogyan ez az ufóelrablásos film is ezt taglalja!

http://www.dailymotion.com/video/x14l7m2_rejtelyes-foldonkivuliek-a-reed-csalad_school

Értem, wolfi.

Szóval, ki hogyan viszonyul az ismeretlenhez?
    ÁLTALÁBAN az emberek félni és rettegni szoktak t?le.
    De nem mindenki persze. Van, amikor valaki megismer valakit vagy valamit jobban, és akkor már nem is fél t?le annyira.

Én régen sokkal jobban féltem az Orion-beli lényekt?l, mint ma már.

Szpacsek
    Felhasználó

Itt az ismeretlen:
    http://youtu.be/X_aqyBNRgxU

Kínában egy Ufo szállt le, amelyb?l egy szürke lény szállt ki.
    Talán ? is az Orionról jött.

Az Orion csillagkép Betelgeuse nev? csillagának a bolygóin gyakoriak a szürkék. (De máshol is élnek a Tejútrendszerben.) Negatívak, ezt én tudom. De az Orionon élnek tudtommal POZITÍV lények is… hisz a Fény és a Sötétség harca ott is jelen van, élnek negatív és pozitív lények is ott egyaránt. 🙂

wolfi
    Felhasználó

Amikor találkozik valaki az ufóval, vagy az kapcsolatba kerül velük akkor érezni lehet a kisugárzásukat! A negatív élményt?l fél az ember, a pozitívtól meg nem! Bel?lük a szeretet sugárzik! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, ezt én is szoktam érezni — még emberekkel is, nem csak ufóval.

wolfi
    Felhasználó

Az más! Ja és szükséges hozzá még a jó szív intuició is!
    Mert csak akkor tudod kisz?rni, hogy milyen, ha átengeded rajta! Vili? 🙂
    (Általában, a pozitív embereket pozitív lények keresik meg, a negatívokat meg negatívok!) Ezt csak úgy zárójelben megjegyezném még!

Szpacsek
    Felhasználó

Vili hát!

De lehet hogy te (meg én is) negatív vagy csak pozitívnek hiszed/képzeled magadat.
    Remélem, hogy az Orionból a pozitív lények kerestek téged fel.
    Bár én eddig nem hallottam arról, hogy élnének ott pozitív lények is — csak t?led.)

Azok az ijeszt? “kis szürkék” élnek ott, ?k meg köztudottan negatívak. Minden Grey negatív. (minden szürke ufonauta.)

Szpacsek
    Felhasználó

Én jólelk? vagyok, de szív intuíciót nem használok.

Ezért nincsenek barátaim, és ezért utálnak sokan engem — vagy legalábbis türelmetlenek velem.) ://

wolfi
    Felhasználó

Azért mert te még nem láttál ufót, az nem jelenti azt, hogy nincs is! Meg ki beszélt itt szürkékr?l? Ameddig én nem láttam, ufót addig én is sokáig kételkedtem benne! De sok mindent megtapasztaltam, és és most már más kérdések foglalkoztatnak már!
    Te jólelk? vagy, csak mások nem mi? Na ne fárasszál már!
    Sajnos nem lehet mindenkinek a kedvében járni ezt én is megtapasztaltam már, mert ilyenek az emberek!
    És volt rá példa amikor te is elég utálatosan viselkedtél már! Én emlékszek rá, bizony! Nem akarok pletykálkodni, meg szétoffolni a topikot! Csak úgy gondoltam leírom neked, jobb ha tudod!
    Mert nem vagyunk egyformák! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Dehogy, dehogy, mások is jó lelk?ek!

Ne érts félre.

És igen, sajnos volt már rá példa hogy én is elég utálatosan viselkedtem, én is emlékszem…. nem is egyszer.. legalább 2 – 3 esetre emlékszek.
    De most már igyekszek soha többet nem úgy viselkedni. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

@Nono88 mondta:

Egész kicsi gyerekkorom óta foglalkoztat a téma (mióta tudok olvasni,magam kutattam,el?tte pedig történeteket meséltettem a szintén “hív?”- UFO hív? családtagjaimmal), de máig nem értem,miért kavar fel minden egyes film,ami földönkívüliekr?l szól, vagy egy videó, egy cikk az újságban és még sorolhatnám.Sosem értettem,hogy a családomban 2 ember is élt át furcsa dolgokat és mégis képesek mindin este a lehet? legnagyobb nyugalommal álomra hajtani a fejüket, és nem rettegnek attól,hogy újra megtörténik az, amit már ki tudja hányszor átéltek.Nem hinném,hogy valaha is eltérítettek volna engem, nincsnek furcsa álmaim, legalábbis nem emlékszem, hogy lettek volna régen és tényleg semmi de semmi nem utal arra, hogy félnem kéne. És mégis. De ez megmagyarázhatatlan félelem. Pánik szer?. Van, hogy hónapokig nem foglalkozom a témával és a félelem is sokkal elviselhet?bb. Aztán unalmamban , vagy mert olvastam, valamit újra el?jön a téma és vele együtt a félelem is. És senki nem érti.Egy kis visszatekintés a múltra ,ahol a családtagokkal történtek lejátszódtak:Apám, mióta ismerem (25 éve 🙂 ) mindig is hitt az Ufokban és a megmagyarázhatatlan dolgokban. Kiskoromban csodálattal figyeltem, ahogy kémleli esténként nyáron a csillagokat és mindig szerette volna,ha a testvérem és én is édesanyánkkal karöltve hódolunk eme szenvedélyének. De anyut és n?véremet sosem érdekelte a dolog, én pedig rettegtem a sötétben és elfogott a félelem ha az éjszakai égboltra kellett tekintenem (és az éjjeli égbolt ma is ezt váltja ki bel?lem).Nyári éjszakákon többször ébredtem arra, hogy apu kelti a testvérem és édesanyám,hogy menjenek ki,mert lát valamit az égen. De mindig hárítottak, és sosem mentek ki vele, pedig mindig hallottam apám hangján, hogy ez valami tényleg komoly dolog.Egy nyári este több szomszédunk társaságában láttak fényeket a szüleim az éjjeli égbolton. Talán ezzel el is kezd?dött valami…Egy év körüli lehettem, mikor apámmal megtörtént az, amit?l én mindig is rettegtem: találkozott az ismeretlennel!Egy éjjel rosszul lett és arról számolt be anyámnak,hogy valaki/valami ott állt az ágya mellett és nézte ?t. De nem csak nézte. Valamit csinált vele, pontosabban a mellkasával, amit?l olyan fájdalom lett úrrá apámon,hogy a kiabálására ébredt a család. Onnantól nem volt megállás. Apám pánikbeteg lett attól az éjszakától kezdve és elkezdte bújni a témába vágó könyveket. Tele van velük most is egy polc. És többször megismétl?dtek az éjszakai látogatások. Nem egy esetben hasztalan próbálta jelezni anyámnak, hogy baj van, sosem ébredt fel anyám, aki egyébként elég rossz alvó, nem is alszik mélyen, de sosem vett észre semmit a dologból.Egy esetben volt ? érintett, amit hallottam. Akkor apám ébredt meg arra, hogy világít az éjjeli lámpa és ? nem bír mozogni, csak a szemét bírja mozdítani. És látja, hogy az az “alak” ott áll anyám mellett az ágynál és csinál valamit.Ezeket a történeteket 10 éves korom körül hallottam ,sajnos sokszor nem figyeltek a szüleim eléggé arra, hogy hallhatom-e a sztorikat. Aztán már magam kezdtem érdekl?dni náluk, és kérni ?ket, hogy meséljenek. Ma már nem mesélnek, nem beszélnek ezekr?l a dolgokról, és a témával sem foglalkozik egyik sem. Viszont 2 éve történt még valami, amit én úgy vélek, hogy az egész eltérítés- sorozat zároakkordja lehetett. Akkoriban volt egy komoly kapcsolatom, így elég sokszor aludtam a páromnál. Egyik reggel, mikor jöttem haza, anyámék épp kávéztak és anyám viccel?dve vetette oda (tudván, hogy érdekel a téma,de tartok is t?le), hogy még szerencse, hogy éjjel nem voltam itthon, mert apám arra ébredt, hogy valaki “mászkál” a szobákban. Valaki (anyu fogalmazta így meg) mintha “felderítette volna a terepet, és körülnézett a lakásban”. Apu reakciója a zajra, járkálásra elég szokatlan volt, ahhoz képest, hogy eléggé fél a betörésekt?l. Lefeküdt aludni! Nem nézett körbe a lakásban, nem járta körbe az udvart. Nem tett semmit, csak lefeküdt aludni. emrég olvastam egy könyvet,ahol a f?szerepl? is hasonló nem odaill?, helytelen viselkedési formákat produkál, mikor észleli, hogy valmi nincs rendjén. Konkrétan ? is visszafeküdt aludni.Azt olvastam, hogy több “részletben” térítik el az embereket: kora gyerekkorban, kamaszkorban vagy fiatal feln?tt korban és még az ötvenes évei betöltése el?tt.Nos, apám els? emléke 4 éves korából származik. Aztán jött a 21 éves korától 30 éves koráig tartó id?szak (hozzávet?legesen) és ez az utolsó eset 47 éves korában.Nos, azért tartottam fontosnak ezeket a dolgokat leírni, mert valaki talán lát összefüggést, vagy valami használható dolgot tud kibogozni a most kissé kuszának t?n? történethalmazból. Azt hozzátenném még,hogy a testvérem sosem foglalkozott a témával, anyánk mindig is szkeptikus volt annak ellenére,hogy a legtöbb történetnél jelen volt, apám pedig már vagy 10 éve nem foglalkozik komolyabban a témával,ami számomra azért furcsa azt nézve,hogy már-már fanatikus volt.De hol vagyok ebben a történetben én? Mért rettegek minden éjjel? Mért vagyok zaklatott,ha a témában olvasok, vagy látok valamit a tv-ben?Volt még valaki így? Érti ezt valaki? Mert én nem tudom, mire utalhat a félelmem.

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××
    Ez egy gyönyör? írás ez a hosszú és érdekes szöveg amit a Nono88 betett.
    Szerintem.

Én szerencsére most semmit?l se rettegek – se ismert dologtól, se ismeretlent?l. 🙂 🙂 🙂

De volt már hogy rettegtem a Szürkékt?l — az 1990-es években. :////

Szpacsek
    Felhasználó

Fontos:
    Én attól, hogy nem láttam még UFO-t, ugyanúgy hiszek bennük, mint az aki látott már!!
    Ezt meg kellett említenem! Tehát már engem se az a kérdés foglalkoztat, hogy “Vannak-e vajon ufók? Vagy nincsenek?” Ez már számomra eldöntött dolog. Ezen túlmen? kérdések foglalkoztatnak. Olyanok, mint amik azokat érdeklik, akik már találkoztak földönkívüliekkel, személyesen.

🙂

wolfi
    Felhasználó

Hogy jobban megértsd a lényeget, ahhoz nem elég csak az ufós újságokat olvasni, meg agymosó tv m?sorokat nézni, mert akkor csak ilyen sületlenségeket fogsz írogatni az ufókról! A spirituális tanítások feltárják azt, amit az ufós újságok és újságírók csak találgatni tudnak! A lényeget! Pl. nem lehet csak úgy megnevezni, hogy melyik ufó honnan jött honnan származik, milyen okból, és mi a céllal van itt! Mert a legtöbb idegen faj bizonyos negatív csoportokhoz tartozik, vagy mondjuk épp ezzel ellentétben pozitív föderációkba tömörültek! Mint a Galaktikus Fény Föderáció tagjai is, aminek sok millió égi járm? a tagja! Fényhajók! Nekik szent küldetésük van, az égi Atya parancsát teljesítik, amit szigorúan be is tartanak, és csak azok lehetnek a tagjai, akikkel ?k diplomáciai egyezséget kötnek és már megérettek erre a feladatra! És ez vonatkozik az összes tagjukra! Azok lehetnek különböz? csillagrendszerek lakói! De, akik nem tartják be a szabályaikat azokat nem veszik fel a tagjaik közé! Röviden csak ennyit akartam hozzáf?zni az eddig elhangzottakhoz! Talán nem ártana, ha többet olvasnál ezekr?l a dolgokról, és akkor nem kellene mindig kijavítanom téged ez ügyben! Habár elég sokat tudsz, sokat olvastál már eddig, és sok az ismeretanyagod is! De azokat sokszor összekevered, vagy a hamis dolgokat bálványozod!

Szpacsek
    Felhasználó

Igaz.

Szpacsek
    Felhasználó

Na de ezen változtatni fogok, azt garantálom!
    🙂

36 bejegyzés megtekintése - 1-36 / 36

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.