Roswell

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Roswell

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 118
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

No nem csak orosz Roswell van.
    Itt van a brazil is:
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Magyar is van 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Na arról még én nem hallottam 😀
    Annyit tudok, hogy itt is végül is a kis huncut oroszok titkolták el. Vagy ez nem az?

Szpacsek
    Felhasználó

Én hallottam a magyarról, csak nem tudom már , mi volt az, de valami pápai eset volt úgy emlékszem…

Nono88
    Felhasználó

Rooswell már lerágott csont.Hogy mi történt ott szerintem soha nem fogjuk igazán megtudni.Aki ott volt,már nem fog beszélni.És azt is olvastam,hogy akik ott voltak,mind meg?rültek.Kérdem én,ki hinne pár ?rült embernek?Bizonyára történt ott valami,lehet tényleg Ufo zuhant le,de azt hiszem,jobb is az mindenkinek,ha csak találgatnak.Gondoljunk bele,milyen hatással lenne az emberiségre,ha valóban az volt ott,amir?l a találgatások szólnak?!Szerintem káosz!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen Roswell már elmúlt dolog ! Én tudom mi történt ott, itt a neten hosszan elolvastam. Szerintem ( nekem legalábbis nem olyan érdekes már. Azzal az EBE-vel ( a földönkívülivel ) beszélgetettott a ’47 utáni években egy n?, aki tudott vele kommunikálni, képes volt rá. ( Mert ugye ez az EBE nem tudott beszélni, emberi beszéddel…).Hát, hogy mit mondott, azt most nem tudnám pontosan idézni, mert már el is felejtettem mit olvastam itt az interneten..pontosan..

De , érdekes volt.

Névtelen
    Inaktív
    Nono88 wrote

Rooswell már lerágott csont.Hogy mi történt ott szerintem soha nem fogjuk igazán megtudni.Aki ott volt,már nem fog beszélni.És azt is olvastam,hogy akik ott voltak,mind meg?rültek.Kérdem én,ki hinne pár ?rült embernek?Bizonyára történt ott valami,lehet tényleg Ufo zuhant le,de azt hiszem,jobb is az mindenkinek,ha csak találgatnak.Gondoljunk bele,milyen hatással lenne az emberiségre,ha valóban az volt ott,amir?l a találgatások szólnak?!Szerintem káosz!

Amihez nem lehet hozzáférni az nem lehet MÁR lerágott csont.

Névtelen
    Inaktív

Sokan beszéltek akik ott voltak. Van olyan aki NAGYON megbánta de vannak olyanok is akik ma is vígan élnek..

Nono88
    Felhasználó

Nem tudnék úgy vígan élni,hogy láttam azt ami talán ott megtörtént…De ez az én véleményem!

Szpacsek
    Felhasználó

Arra gondolt Lüty?, hogy élnek és virulnak ! De legalábbis életben vannak ez a lényeg…….

Nono88
    Felhasználó

Értem én,hogy mire gondolt.Nem is vitatom a tényt.Csak nekem az a meglátásom,hogy soha nem fog konkrétan kiderülni,hogy mi történt.Elég nagy pánik kerekedne.Meg azt sem hinném,hogy ezt bárki higgadtan tudná fogadni.De javítsatok ki,ha tévedek!Bár tény,hogy én magamból indulok ki,de azt hiszem elég nagy z?r lenne kicsiny kis bolygónkon,ha kiderülne,hogy látogatnak minket az Ufok.Mindezek ellenére én is hiszem a létüket,csak beleborzongok,ha arra gondolok,hogy a Rooswelli eset valós.Azért az nagyon durva akkor!!!

Nono88
    Felhasználó

Na meg a másik,hogy olvastam itt a hozzászólásokat,és ugye,azért ti sem hiszitek,hogy pont a Youtube-on van fennt,hogy boncolják az idegent?!Az eredeti felvételen,míg boncolják azt az egyet,egy másik,még él? “példány”ott kucorog a sarokban.Ezt az egyik jelen lév? nyilatkozta.

Nono88
    Felhasználó

Mármint jelen lév? ember :).

wolf
    Felhasználó

Az 1969-es Orosz Ufó balesetr?l:

képek

-link-

videók

-link-

-link-

Névtelen
    Inaktív
    Nono88 wrote

Na meg a másik,hogy olvastam itt a hozzászólásokat,és ugye,azért ti sem hiszitek,hogy pont a Youtube-on van fennt,hogy boncolják az idegent?!Az eredeti felvételen,míg boncolják azt az egyet,egy másik,még él? “példány”ott kucorog a sarokban.Ezt az egyik jelen lév? nyilatkozta.

Nem tudom illetve nem értem..nagy tévedésben vagy a Youtube bal kapcs mivel azon komoly és reális témák is vannak szép számmal nem csak a “kacsa mesék” 🙂

Névtelen
    Inaktív

Most kimondottan nem erre a kiragadott példádra gondoltam…

Szpacsek
    Felhasználó

…ja, a kacsa mesék, az a Duck Tales ! Lézer Jet, aeroplán van benne !
    😀 🙂

Vannak
    Felhasználó

Na mentem holnap leszek Sziasztok.

wolf
    Felhasználó
    Nono88 wrote

A lezuhant orosz ufóból származó földönkívüli boncolása
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Na.! Ez jó, wolf ez tetszett nekem, mert még nem láttam csak az amerikait ! Azon meg –elég közismert — egy nagy felpuffadt hasú lény van, sérült a lába.

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Az 1969-es Orosz Ufó balesetr?l:

képek

-link-

videók

-link-

-link-

Szóval az az 1969–es lezuhanás volt az, amelyikb?l a földönkívüli származott. Na, ez új nekem. Szeretem új dolgokat látni, úgyhogy…köszönet. Jól belefúródott a földbe az UFO a feléig…! Nem is csoda hogy meghalt benne a lény ..!

wolf
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Na.! Ez jó, wolf ez tetszett nekem, mert még nem láttam csak az amerikait ! Azon meg –elég közismert — egy nagy felpuffadt hasú lény van, sérült a lába.

Az csak egy bábú volt!

Szpacsek
    Felhasználó

Ezek jó min?ség? filmek és nem is hamisítványok ! Jó, hogy az interneten ma már ilyenek is vannak; mert amikor én elkezdtem olvasni a könyvekben, ezeket, na, hát akkoriban , még csak néhány rossz min?ség?, fekete – fehér fotó volt a végén az Ufós– könyveknek….. De sok ilyen könyv megjelent a ’90-es évek els? felében, úgyhogy én tudtam hogy vannak, tudták sokan..
    Csak internet nem volt ( nálunk), és így nem láthattuk ezeket, na meg a tévében sem voltak. ( A tévében most is elég kevés van, csak a ‘ 98 -as nagy amerikai Phoenix -i UFO-t mutatták nem olyan régen. … !)( Valamelyik ismeretterjeszt? csatornán. )

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Szpacsek wrote

Az csak egy bábú volt!

Hát, elhiszem, de voltak ott is , ( az USA -ban) halott földönkívüliek, amelyeket titkos laboratóriumokban, ugyanígy vizsgáltak, meg boncolták, mint ezen az orosz filmen.

Nono88
    Felhasználó
    lutyo wrote

Nono88 wrote

Nem tudom illetve nem értem..nagy tévedésben vagy a Youtube bal kapcs mivel azon komoly és reális témák is vannak szép számmal nem csak a “kacsa mesék” 🙂

Igazad van Lüty?! Sok érdekes,VALÓSÁGOS dolgot tesznek fel a youtube-ra.Ezzel nem is vitatkozom.De az ufo-boncolást mért pont ide tennék fel?ja tudom a választ.azért mert ezt sokan nézik.oké,de itt a youtube-on nekem olyan hitelét vesztett az egész!De tudom,tévedek,nem is szállok vitába veled Lüty?,mert melletted szép lehet valaki,de okos nem :P!Amúgy meg nem értem mért támadsz,meg kritizálsz.Itt mindenkinek van saját önálló véleménye,mint ahogy neked is.Ahogy te gondolom azt érzed,sok hülyeséget írok,hát megsúgom veled kapcsolatban nekem is ez az érzésem!

wolf
    Felhasználó

“pfff”

Névtelen
    Inaktív

Infinite Intelligence! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Egy kis konspirációs elmélet ! Csak er?s idegzet?eknek! 😀
    -link-

timea
    Felhasználó
    Nono88 wrote

lutyo wrote

Nono88 wrote

Igazad van Lüty?! Sok érdekes,VALÓSÁGOS dolgot tesznek fel a youtube-ra.Ezzel nem is vitatkozom.De az ufo-boncolást mért pont ide tennék fel?ja tudom a választ.azért mert ezt sokan nézik.oké,de itt a youtube-on nekem olyan hitelét vesztett az egész!De tudom,tévedek,nem is szállok vitába veled Lüty?,mert melletted szép lehet valaki,de okos nem :P!Amúgy meg nem értem mért támadsz,meg kritizálsz.Itt mindenkinek van saját önálló véleménye,mint ahogy neked is.Ahogy te gondolom azt érzed,sok hülyeséget írok,hát megsúgom veled kapcsolatban nekem is ez az érzésem!

Nonno!
    Végig olvastam a hozzászólásokat! Lüty? egyáltalán nem vitázik ? is a véleményét írja. Hogy te ezt hogy reagálod le az már más kérdés.Inkább magadban keresd a hibát mert ilyenért felkapni a vizet már túlzás. Sokat kell még neked tanulni ,f?leg alkalmazkodás terén.
    A youtubon mindenféle téma van igaz is és valótlan. Ezért nem lehet állást foglalni abban hogy hamisítvány e az ufó boncolás is.

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

Egy kis konspirációs elmélet ! Csak er?s idegzet?eknek! 😀
    -link-

Ez nagyon jó cikk Lüty?! Van rajta egy kép egy halott lényr?l, egy földönkívülir?l, amit a tudósok vizsgálnak éppen ! Sérült az egyik lába és az oldala…! ( De ennek nincs úgy felpuffadva a hasa, mint annak a másik filmen lév? lénynek, annak ami csak egy bábu volt állítólag…!)

Ezenkívül találtam még egy nagyon jó cikket a Bermuda — három szögr?l, és Atlantiszról. Hát, szerintem a Karib –térségben volt Atlantisz . Ez egyértelm?. Van ott egy térkép a gyarmatairól. Ezek egészen Közép -Ázsiáig értek.
    A Bermuda– háromszög pedig a floridai Miami nagyvárosától tart Puerto Rico szigetéig ( ami az USA- hoz tartozik ), és a Bermuda –szigetcsoport a harmadik csücske a háromszögnek. Err?l is van ott egy térkép…! 🙂 🙂

Ezek a cikkek nagyon jók !!! 🙂 🙂

wolf
    Felhasználó

Ez is csak egy bábú, és az ufó múzeumban van kiállítva!
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Ez nem érdekes. :X

wolf
    Felhasználó

Ezt a Szpacsinak írtam bocs!

Névtelen
    Inaktív

A Szpacsiét meg sem néztem .. 🙁

Szpacsek
    Felhasználó

Ja értem ! De nagyon szép UFO-múzeum !! Oda én is elmennék, megnézni az egészet !!!

wolf
    Felhasználó

Virtuálisan megnézheted! Csak a next gombra kell kattintani!

-link-
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Tényleg jóó. 🙂

Nono88
    Felhasználó

Tímea! Bocsásd meg tuatlaságomat,éretlenségemet,és értetlenségemet!!! 😀

Szpacsek
    Felhasználó

😀 ………

Névtelen
    Inaktív

:O… 😀

Nono88
    Felhasználó

🙂

wolf
    Felhasználó

Itt egy videó a Roswellnél lezuhant UFO roncsairól
    -link-

wolf
    Felhasználó

Ez meg a nemrég Vietnámban lezuhat Ufo roncsai

-link- képek

-link- videó

rrroland
    Felhasználó

Üdv! Új vagyok az oldalon, de már régóta nézem a hozzászólásokat/híreket. Találtam egy videót a témával kapcsolatban. Állítólag a Roswellben lezuhant UFO egyik túlél?jét filmezték le.http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=8I7eBt5IsD8

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor ? Airl. Vagy, a földiek által adott nevén, EBE.

rrroland
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó

A Roswellben lezuhant UFO-nak 1 túlél?je volt csak, mert a másik kett? utasa meghalt.

Jó a 2. film is ! Ott fekszik a végén, az egyik halott földönkívüli ….

Szpacsek
    Felhasználó

1 : 01 — nél pedig még az arca is látható !! Kösz ezt a 2 videót !!

rrroland
    Felhasználó

Nincs mit!:)

Nono88
    Felhasználó

Hát érdekes videók mindenestere…

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 118

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.