SoS

19 bejegyzés megtekintése - 1-19 / 19
  • Szerző
    Bejegyzés
    zsirjan81
    Felhasználó

Mostanában a mi házunk is eléggé furcsa lett… Egy másfél szobás panelben élek. Ez eddig szokványos.
    Az a nem szokványos, amit néha esténként tapasztalok, tapasztalunk. A konyha a szobám mellett van. Egy sötét árny szokott “kilibbenni” a konyhába, majd a csöpögtet?n hagyott tányérok hirtelen megmozdulnak. Mikor kikukkantok a konyhába senki nincs kint, a szüleim pedig mélyen alszanak. El?fordult az is, hogy az éjszaka közepén fölriadtam. Kivert a víz, reszkettem.Majd amikor a becsukott ajtóhoz pillantottam, ismét ott volt ez az alak. Mérgemben szinte kitéptem az ajtót a helyéb?l, de nem volt ott megint senki. Számtalanszor van olyan kellemetlen érzésem, mintha valaki figyelne, és ilyenkor szokott feltünni egy szempillantásra az “alak”. A barátn?m is látta már, pedig neki nem is meséltem a “vendégr?l”. Számára is eléggé kellemetlen jelenlétet okoz. A legrémít?bb dolog az, hogy ?t szokta “követni” , amikor itt vagyunk nálunk, mert ? nagyon fél t?le… Eddig ennél “komolyabb” még nem történt.

Szerintetek fölpiszkálná, ha megpróbálnám levideózni, vagy a hangját rögzíteném? Esetleg, ha provokálnám, hogy adjon “jelet létének” , az rontana a helyzeten???

gabee
    Adminisztrátor

Vedd fel videora.

Ha nagyon zavaró, én ouja tábla használatot javaslok.

zsirjan81
    Felhasználó

Elviselhet?, de azért mégis… Csak nem hagy nyugodni, hogy van valami a házban, amit nem tudok hova tenni. Az nem “veszélyes”? Mert hallottam ezt-azt… F?leg, hogy nem értek az ilyesmihez… Nem rontani szeretnék a helyzeten, hanem javítani.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Próbálj meg el?ször tudatban kommunikálni vele ha ez nem sikerülne akkor mindenképp szerezz be egy ouja táblát amit gabee írt és azzal hátha sikerül. Semmi esetre se félj t?le mert ha gonosz akkor a félelmedb?l fog energiát nyerni! Legyél mindenesetre kedves az entitással!

gabee
    Adminisztrátor

Meg ha jol tudom, ezek utálják a szeretet-energiát.

Névtelen
    Inaktív

Jaj Gabe! Rajtad igazán csodálkozom hogy említetted ezt a táblát! Sokak szerint nem hozzáért? nem nyúlhat ezekhez az eszközökhöz mert veszélyes és rád szabadítja az egész szellemvilágot ha nem vigyázol 😀
    Az igazat megvallva én nem hiszek ezekben s?t még a három lábú asztalban sem. Ezek a dolgok inkább pszichikai állapotra hatnak és ennek hatására gondolják azt hogy jelentkezett az elhunyt alany. Csak hókusz pókusz az egész. Én a szemt?l szembeni találkozásokban hiszek és azt is tudom hogy semmiféle gondolat min?séggel nem lehet sem elküldeni a jó francba se marasztalni. Meg mi az hogy ezek utálják a “szeretet energiát” természetesen jobb ha az ember a szeretet érzését er?lteti magára de ez nem magára az entitásra hat hanem inkább nyugtatólag arra akit szerencséje vagy balszerencséje összehozott véletlenül egy ilyen kóbor szellemmel 😀
    Mindezeken túlmen?en a lényeg annyi hogy nem kell megijedni mert azzal csak magunknak ártunk. Olyankor jusson eszünkbe az hogy nem ártanak és még csak nem is ijesztgetnek csak vannak. Sokan érdekességnek fogják fel és egy maradandó élményt kaptak az által hogy “megtisztelte” ?ket egy szellem ami ha úgy vesszük, véletlen is lehet a párhuzamos dimenzió m?ködése által amikor át át tünnek a nem e világi dolgok….

Zethros
    Felhasználó

A tábla és más közvetít? médium haszálatát nagyon nem ajánlom!!!Amit látattok az valószín? egy árny lény volt és igen nem éppen a jó oldal szolgálói.A legjobb ha nem vesztek róla tudomást és nem közvetítetek felé semmi féle negatív energiát,mert akkor tuti rátok tapad ugyanis ezek a lények negatív energiával táplálkoznak,tehát minél jobban félsz vagy dühít annál er?sebb lesz és akkor nem biztos,hogy birtok vele.
    A táblát meg jobb ha elfelejtitek,mert ez lehet csak egy alsórend? árny lény vagy egy “démonizálódott” emberi lélek de a tábla ezeknél sokkal rosszab dolgoknak nyithat portált akár egy démonnnak is és azokból a leggyengébb is képes hatalmas károkat okozni!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

:O :O
    Hát, ez elég ijeszt?, tényleg …. 😐

gabee
    Adminisztrátor

Igen, a tábla az veszélyes, lehet inkább mégse ajánlanám 😀

:S

amazon
    Felhasználó

Nálam pár hete kopogó jelent meg és azt csináltam, hogy szeretettel köszöntöttem és elkezdtem kérdezni, hogy kicsoda, honnan jött és, hogy ffi. vagy n?, vagy esetleg valamelyik rokonom?…és még fel is soroltam akik már odaát vannak!…azután még egyszer jelentkezett és ugyanezt végig csináltam, nem féltem már és azóta csend van!!! :)))

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Zethros ha a táblát kommunikációra használja az illet? akkor semmi gond nem fog történni persze csak akkor ha a szellem (entitás) nem negatív!
    Én speciel tábla nélkül is tudok olyanokkal beszélni akik kapcsolatba akarnak lépni velem.

Névtelen
    Inaktív

Továbbra sem értek egyet veled sem Mehanik 🙂 Viszont arra nagyon kíváncsi lennék,hogyan tudsz beszélni azokkal akik kapcsolatba akarnak veled lépni.
    nyilván itt a szellemi entitásokra gondolok 😀

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Nyilván való,hogy nem házi telefonon! 🙂
    Természetesen gondolatban kommunikálok!
    Legutóbbi esetben az elhunyt nagypapám szelleme vette fel velem a kapcsolatot.

senkise
    Felhasználó

Pont ez a baj a nettel, hogy rengeteg felel?tlen kijelentés hangzik el… Aztán jön a hétköznapi ember és vagy megijed a sok hületlenségt?l (és elmegy), vagy beveszi…

Névtelen
    Inaktív
    M3H4N1C wrote

Nyilván való,hogy nem házi telefonon! 🙂
    Természetesen gondolatban kommunikálok!
    Legutóbbi esetben az elhunyt nagypapám szelleme vette fel velem a kapcsolatot.

Igen azt sejtettem hogy nem woki tokin ! De ez engem nem elégít ki kimerít?bb magyarázatot szerettem volna 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Ha nem szeretnél (hogy mondjam?) kommunikálni, kapcsolatba lépni vele fordulj a kelet felé! Füstöl?, gyertya, talán talizmánok, nyugodt légkör és a negatív energia “elt?nik”. 😉 Nálam már m?ködött.

Wessyl
    Felhasználó

Amúgy hangokat nem hallasz?

Névtelen
    Inaktív

Nem tudom elégszer leírni itt már évek alatt hogy semmi füstöl? semmi hókusz pókusz kelet felé fordulás
    vagy akár nyugat, nem ér semmit, bár a saját megnyugtatásra jó ha nagyon hókuszpókozunk 😀

Wessyl
    Felhasználó

Nem is a lényre, árnyra értettem én, hogy használd! 🙂

19 bejegyzés megtekintése - 1-19 / 19

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.