Szellem járatok

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Szellem járatok

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 51
  • Szerző
    Bejegyzés
    zooattila
    Felhasználó

Ide irjatok ha láttatok valamien fura v. ismeretlen jármüvet amiben nem ült senki vagy valamiféle szellem volt benne.

wanderer
    Felhasználó

én egyszer mikor még általános iskolás voltam, és alsós, szóval elég kicsi, akkor egy olyan kamiont láttam amiben nem ült senki, és mikor közelebb értem, akkor beindult a motor, és elindult, folyamatosan néztem, de senki nem ült benne, ez már nagyon rég volt de megmaradt bennem, mert nem értettem a jelenséget, azel?tt nem láttam ilyet. :S kés?bb arra fogtam hogy képzel?dtem, de végül ki tudja…

Névtelen
    Inaktív

Hm.. nem rossz téma csak nem hiszem hogy ennek a pár embernek lenne egyáltalán megközelít? élménye ,de ki tudja..

Névtelen
    Inaktív

Jut eszembe, láttam. Aztán rájöttem hogy nem húztam be rendesen a kéziféket és szépen a dombon sof?r nélkúl elment el?ttem de megakasztotta egy nagy vakondtúrás….bocs hogy illúzió romboló vagyok de ez már régebben volt. mert már automata… :))

Névtelen
    Inaktív

-link-
    James (Jim)

Névtelen
    Inaktív

-link-
    Miért kell pánikolni??
    Mégis félnek a szellemekt?l? De azért sokan tagadják.. Ilyenkor der?l ki az igazság.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    😀

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Halloween — kosztümök !

Szpacsek
    Felhasználó

Az emberek félni szoktak az ismeretlent?l, szellemekt?l, ufóktól !! Persze ! Pláne ha félelmetesen , ijeszt?en néz ki !
    Vagy nem lehet tudni, hogy mit akar / nem akar–e rosszat ?
    Kell–e menekülni el?le, védekezni ellene ?

Névtelen
    Inaktív

A sok be..ri népség de szkeptikus mind ! Ilyenkor meg pánikba vannak..

Névtelen
    Inaktív

Én reggelig bent tartottam volna ?ket egy kis “tapasztalás” végett!

Névtelen
    Inaktív

Most nézem, mintha leragadt volna a számláló..

Névtelen
    Inaktív

De nem..tévedés. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Nem ragadt le. 757 hozzászólás van neked, 653 nekem. Az enyéim közül sok a link. Gratulálok az új avatarképedhez !

Carrion ne cseréld le ! A tiéd új ! Tehetnél föl fényképeket az adatlapodra, mert azt írta Gabee, hogy lehet!

Szpacsek
    Felhasználó

Én nem fogok fényképet föltenni magamról, mert rólam mostanában nem készült olyan jó kép. Carrion a MySpace-es képedet ide is fölrakhatnád, mert az olyan jó és úgy tetszik nekem ! Bocs azért, hogy már megint beleszólok a dolgaidba, de tudod hogy milyen érzéseket táplálok irántad !!! ( Szerelem.)

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

-link-
    Miért kell pánikolni??
    Mégis félnek a szellemekt?l? De azért sokan tagadják.. Ilyenkor der?l ki az igazság.. 😀

A temet? 3 hátsó kapuja nyitva volt, és ahelyett, hogy azokan mentek volna ki az emberek, a bezárt f?kapun próbáltak kijutni !!! Mellette átmásztak néhányan a kerítésen, és többen vissza is estek !!! 😐 😀

Névtelen
    Inaktív

Megérdemelték!
    Tudhatták hogy nem örökre záródott be a kapu…
    Na nekik megvolt egy kis “feltámadás” Sok primitív..

carrion
    Felhasználó

lüty? nekem is jobban tetszik az új avatár képed,de hol van a régi,mármint a régirégi. 😛

Névtelen
    Inaktív

A régirégit selejteztem de valahol biztosan van. gondolkodtam hogy visszategyem e de inkább keresek magamról valami mást.. 😀

Névtelen
    Inaktív

Olyat esetleg, ami nem olyan “egyértelm?.” 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Nagyon jó a kép ! Jacko a király !!!

Névtelen
    Inaktív

Milyen Jacko..?? Ez most hogy jön ide??

Névtelen
    Inaktív

Vagy tán hasonlítunk?? 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, arra gondoltam !! Hogy hasonlítotok !!

Névtelen
    Inaktív

Én eddig nem fedeztem fel, de most hogy írod..hááát egy mákszemnyit..imádom..(Jacksont)
    Viszont ez a legjobb pillanataim egyike azért tettem fel ismét..
    Végül is nincs az oldal szét offolva hiszen Jackson szellemér?l is szó van.. 😀

Zobolsu
    Felhasználó

Hiszitek vagy sem nemrégiben megjelent nálam egy negatív energiájú lény és az el?zéséhez információt keresve bukkantam erre az oldalra is. Ha valakinek hasonló roblémája lenne, akkor -link- és -link- 🙂

A földönkívüliekr?l eddig is tudtam, hogy léteznek, de ezen a lényen nagyon meglep?dtem.

Holnaptól pedig abbahagyom a dohányzást 🙂

A rendszeres és sok alkohol fogyasztása nyilván gyengíti az asztráltestet, de szerintetek a kizárólag születésnapon vagy valamilyen ünnepen való ivás mennyire jó ötlet? Jobb lenne teljesen alkoholmentes életet élni?

Névtelen
    Inaktív

Tudni kevés!
    Az ivás eleve káros.Ha valaki naponta a legkisebb mennyiséget issza is akkor is függ?vé válik Viszont ilyen alkalmakkor még nem ártalmas f?leg ha nem az asztal alá issza magát az illet?.
    B?vebbet err?l nem tudok mivel teljesen absztinens vagyok…
    Semmilyen negatív lényt nem lehet elüldözni mivel az energiájuk nagyobb a tiednél.

Zobolsu
    Felhasználó

Akkor csak úgy lehet megszabadulni t?lük, ha növelem magamban a pozitív energiát?

wolf
    Felhasználó
    Zobolsu wrote

Hiszitek vagy sem nemrégiben megjelent nálam egy negatív energiájú lény és az el?zéséhez információt keresve bukkantam erre az oldalra is. Ha valakinek hasonló roblémája lenne, akkor -link- és -link- 🙂

A földönkívüliekr?l eddig is tudtam, hogy léteznek, de ezen a lényen nagyon meglep?dtem.

Holnaptól pedig abbahagyom a dohányzást 🙂

A rendszeres és sok alkohol fogyasztása nyilván gyengíti az asztráltestet, de szerintetek a kizárólag születésnapon vagy valamilyen ünnepen való ivás mennyire jó ötlet? Jobb lenne teljesen alkoholmentes életet élni?

A negatív lények mindenkinél próbálkoznak, els?sorban a gyenge érzelm? embereknél, aki még magukat is kiszolgáltatott helyzetbe hozzák azzal, hogy cigarettáznak és isznak vagy más káros szokásaik vannak, vagy esetleg kicsapongó életet élnek, az, aki olyan életet él az számukra potenciális alany, ezért el?ször ?ket környékezik meg! A negatív gondolatok, amik uralják a világunkat a könyvek, filmek, tv-m?sorok, internet, vagy újságokon keresztül fejtik ki a hatásukat és zavart, félelmet, haragot, dühöt, sugallnak, stb. ez okozza azt, hogy az embereket az indulatok vezérlik, és számukra sebezhet?vé válnak. Ezért jobb, ha elhagyjuk a káros szokásokat így nem fogjuk már annyira érdekelni ?ket!

wolf
    Felhasználó
    lutyo wrote

…B?vebbet err?l nem tudok mivel teljesen absztinens vagyok…
    Semmilyen negatív lényt nem lehet elüldözni mivel az energiájuk nagyobb a tiednél.

Ez téves!

wolf
    Felhasználó
    Zobolsu wrote

Hiszitek vagy sem nemrégiben megjelent nálam egy negatív energiájú lény és az el?zéséhez információt keresve bukkantam erre az oldalra is.

Engem érdekelne a te történeted, és örülnék ha írnál róla kicsit b?vebben!

Zobolsu
    Felhasználó

Akkor röviden:
    Lassan elkezdett átalakulni a tér, azaz a szoba bizonyos pontjait figyelve észre lehetett venni, hogy valami történik. Ezek a pontok kezdtek kissé elmosódni és mivel nehéz jól elmagyarázni egy filmhez hasonlítanám. Például a Predátoros filmek adják vissza h?en a történteket. A predátor képes volt láthatatlanná válni, de a filmben ugyanakkor láttad, hogy merre mozog, kissé látszott a sziluettje, “mozgott” körülötte a leveg?.

No és ekkor tudtam, hogy nem vagyok egyedül. Amikor távol volt ez a valami, akkor a sziluettje látszot kissé, amikor közelebb volt, akkor bevillantak testrészek is. Amikor pedig teljesen el?ttem állt, akkor az arcát is láthattam valamennyire. Picit magasabb mint 1 méter és rendkívül gyorsan, fürgén mozog. A szemei feketék és nagyon hasonlít arra, mint amit kis szürke földönkívüliként ismerünk. Megpróbált mindig mögém kerülni és valamit kivett a gerincoszlopomból a derék fölött mintegy 10 centivel. Baromira fájt, konkrétan azt hittem, hogy elvesztettem a lelkemet és meghalok. Ezután elkezdtem információt gy?jteni azzal kapcsolatban, hogy hogyan tudok megszabadulni t?le. Azóta sok felfedezést tettem és rengeted dologra döbbentem rá. Tulajdonképpen ez a kis fürge izé felgyorsította a spirituális fejl?désemet, annak ellenére, hogy valószín?leg nem ez volt a szándéka. Csak tudnám, hogy mit szedett ki bel?lem 🙂

wolf
    Felhasználó

Köszönöm, hogy megosztottad velünk ezt az érdekes beszámolót! El?ször azt gondoltam, hogy a 3. szemed aktivizálódott, mert azok az emberek szoktak hasonló élményekr?l beszámolni, de ebb?l a történetb?l más is kiderült számomra! Az idegenekhez is közük volt! Ez lehet akár holografikus álcázás is vagy olyan lény is! Amit ?kivett? a testedb?l lehet, hogy azt is korábban ?k tették bele! Azt az implantátumot vagy más célt szolgáló tárgyat!
    Az idegen lények általában éjszaka szokták ez embereket felkeresni általában álmukban és hajnali 3 óra körül a lakásukban megjelennek!
    Olyan elhagyatott helyet szoktak választani, pl. vidéki házat, csendes helyet ahol nem okoznak nagy felt?nést! Néha a s?r?n lakott városban is el?fordul! Az idegen lények az ufóból egy fénynyaláb segítségével mozognak! Energiaformát öltenek, úgy tudnak a falon is átmenni majd vagy megjelennek, mondjuk a szobában, el?tte alaposan felmérik a terepet a felderít?k vagy ?k is láthatatlanok maradnak végig! Itt sokaknak volt már hasonló élménye, nekem is! De az egész más volt, és akkor nem én irányítottam a dolgokat, mert lebénítottak! És amikor történt veled ez az eset közben mit éreztél? Nyugodt voltál? Vagy féltél? Ilyenkor, ha a szeretet energiát használod, akkor azzal is tudsz védekezni, vagy közvetlenül a fény energiával, ha tudod, hogy kell, mondjuk, amikor fénygömböt csinálsz a kezeddel, és azt feléjük irányítod! Nézd meg a youtube-on az Alaje videóját, azt hiszem 7. vagy a 8. ami magyar feliratos, ha eddig még nem láttad volna! ? egy Plejadi csillagrendszerb?l származó tanító, aki itt él köztünk és az ? civilizációjának az üzenetét tolmácsolja! ? is volt hasonló helyzetben, és a negatív idegeneket így üldözte el, akik ?t akarták eltéríteni!
    Azokból a videókból sokat megtudhatsz az idegenek szándékairól!

Zobolsu
    Felhasználó

Egyáltalán nem voltam nyugodt és ez lehetett a baj.

Köszi, ismerem az összes Alaje videót, mint ahogy Billy Meier történetét is. A 2001.szept.11-i támadásokról 2008-ban talált információ nyitotta fel a szememet. Azóta folyamatosan megtalál az igazság/vagy legalábbis az általam annak vélt. UFO-földönkívüli-Illuminati-titkos társaságok-sátánista szertartások-asztrális lények stb. témában rengeted információt szívtam magamba és lassan kezd összeállni a kép.

wolf
    Felhasználó

Szerintem ennek az esetnek még lesz majd folytatása! Te mire gondolsz, mit csináltak veled ?k? Meg az érdekelne még, hogy láttál már ufót korábban? Ha igen, akkor milyent és mire emlékszel még? Mert általában az idegenek megjelennek azoknak akiknél voltak. És ez az eset mikor és hol történt?

Zobolsu
    Felhasználó

Most 26-án este történt, de lehetett 27-én hajnalban is. Mindez egy panellakásban forgalmas helyen Budapesten. Sajnos még sohasem láttam ufót, pedig mindigis szerettem volna. Nagypapám látott egyet 1947-ben, ami egy anyahajó volt, sok kis járm? szállt ki bel?le. Nagymamám pedig ha jól emlékszem az Erzsébet híd fölött látott egyet a pesti oldalon.

Azt hogy mit csináltak velem nem tudnám megmondani, de semmiképpen nem szeretnék újra találkozni velük, mert rettent? negatív kisugárzása volt ennek a kis lénynek.

Viszont nagyon kiváncsi lennék a te történetedre is!

wolf
    Felhasználó

Az enyém is hasonló volt a tiédhez, és szerintem ez az egész életemet végigkíséri majd ez a kapcsolat velük! S?t figyelemmel kísérik az ember családtagjait is szüleit, és a gyerekeit is, egészen a halálukig!
    Én már sok ufót láttam az elmúlt 15 évben! Fényhajókat is meg repül? ?tárgyakat? ufókat! Nem klasszikus csészealjformájuk volt, nem igazán láttam még hasonlót sem sehol! Már a videókon is meg tudom különböztetni melyik a hamis, mert annyira más a mozgásuk.
    Ami engem nagyon elgondolkodtatott, hogy milyen érdekesek is ezek az izék!
    Ha megjelenik az égen, az autók leállnak t?lük, és hangtalanul mozognak finoman, kecsesen és könnyedén, akár mekkorák is!
    Volt egy pár, amit közelr?l is láttam este kivilágítva! Tudom ilyenkor szokták hülyének nézni az embert! És a családtagjaim is láttak ilyent, érdekes ?k is mást láttak! Azóta elhiszik már, mert el?tte kételkedett benne mindegyik!

Névtelen
    Inaktív

A gomolygó dologról nekem is van véleményem mikor az országúton jöt felém és egyre nagyobb lett és mikor összetalálkoztunk olyan érzés volt mint ha egy karamellaszer? masszába kerültem volna és mikor “kimentem” bel?le pár óra “eltévedt” valahol velem.
    Ezt már megírtam itt pár hónapja. Akkor engem is hülyének nézett itt egy tag.
    Lényeg az hogy ezek az idegen entitások sok mindenre képesek és sok “arcukat” mutatják.

wolf
    Felhasználó

Az általában el?tte szokott lenni! És ilyenkor az a “gomolygó” köd és az azt megvilágító kék szín? fény, vagy más furcsa jelenségek is, amik történnek, közben azok is meghazudtolják a fizika törvényeit, azok is hozzá tartoznak általában az eltérítéshez! Aztán a bénulás, ami tényleg olyan halál közeli élmény, és utána pedig az id?kiesés is!

SennaHikari
    Felhasználó

Hát… Err?l az az eset jutott eszembe ami a legels? találkozásom volt ilyen “nem földi eredet?” lénnyel. Tudjátok, azóta vagyok érzékeny az energiára, a spirituális megjelenésekre és ilyenekre. Azóta látom a lelkeket is. A lényeg az volt, hogy valami gonosz szellem akart megszállni aznap éjjel, és szerintem sikerült is neki egy ideig.
    Az egész úgy kezd?dött, hogy lefeküdtem aludni. El is aludtam (szerintem) és akkor éreztem, hogy valami nem stimmel. Egy fejet láttam mikor kinyitottam a szemem. De nem el?ttem volt, hanem olyan volt, mintha a lelkemet láttam volna. Akkor nem tudtam mit tegyek. 16 éves voltam. Mivel jobb ötletem nem volt, a Mi atyánk-ot és a Hiszek egy-et mormoltam folyamatosan összetett kézzel. Nem mintha bármi mást tehettem volna abban a pár percben… hirtelen feleszméltem és a szobámat láttam. Gondolkodás nélkül átrohantam a másik szobába, ahol édesanyám aludt. A falnak befele volt az arca, én pedig magam felé fordítottam, hogy felkeltsem. Sajnos, döbbenten vettem tudomásul, hogy anyám arca helyett a gonosz szellem néz vissza rám. Van egy szentelt ezüst keresztünk itthon, így mivel más nem jutott eszembe, lekaptam a szekrényr?l. Be akartam szaladni a szobámba a konyhán át, de a szellem üldöz?bbe vett. Nos a kereszt talpa lecsavarható és egy hegyes bigyó áll ki bel?le. azzal megvágtam az ujjam, és az ablakra rajzoltam egy keresztet a véremmel. Hirtelen olyan volt, mintha egy er?tér lett volna a vérkereszt körül úgy 3 méter sugárban. KB a szobám ajtajáig ért. A szellem elt?nt. Aztán a konyhába felbukkant és be akart jönni a szobámba. Döbbenten vettem tudomásul, hogy nem tud. Hogy mi történt ezután, nem emlékszem, de azt tudom, hogy reggel a véres kereszt ugyanott volt az ablakon, én pedig a szentelt keresztet a kezemben szorongatva ébredtem. Azóta egy véd?cédula van a szobám ajtajára ragasztva, amit minden reggel megnézek, hogy szakadt-e. Mert ha igen, az azt jelenti, hogy tette a dolgát és akkor lecserélem.
    Még miel?tt azt mondanátok, hogy hazugság, elmondanám azt is, hogy ez apám halála után volt úgy 1-2 hónappal. Az incidens óta tényleg tudok egy s mást. Például apám egészen addig koslatott utánam és járkált álmomban, amíg a temet?n a sírjánál nem küldtem el füstöl?t és gyertyát égetve. Addig nem láttam. Azóta sok minden történt velem és AZ a dolog volt az elindítója. Jártam pár olyan személynél akik talán tudják mi ez, és arra jutottak, hogy valószín?leg azért látom azóta a szellemek nagy részét és vagyok érzékeny mindenféle energiára, (azóta engem is sokszor megráz minden, valószín?leg az energia miatt van amit kibocsájtok) mert egy úgy nevezett “Lelki sebet” kaptam attól a “démontól”.
    Ennyi lett volna. Bocsi, hogy tele írtam az oldalt. Kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban. Szerintetek is köze lehet a “változásoknak”, ahhoz az incidenshez amit az imént elbeszéltem?

fics88
    Felhasználó

Nekem is 15- éves lehettem mikor történt 1 ilyen eset csak ott a suliból hazajöttem ledöltem az ágyra és így 1 pár percig bambultam a plafont! Azután éreztem hoyg valaki hív engem szólít magához fel akartam ülni de nem tudtam és velem szembe volt az ablak és mint ha onnan szólított volna a szoba másik sarkából nem kívülr?l hallottam hanem belülr?l a fejemben de még is az ablak felé éreztem a jelenlétét! aztán így fura szag kezdett lenni majd a lábujjamat sem tudtam mozdítani és mint ha fölém álna valami de csak a kontúrja nagyon halványan látszódott 1 alak majd elkezdtem nehezedni és szédülni mint ha elindulnék lefele.
    Aztán zuhanás szer? élmény volt az egész hogy zuhanok zuhanok zuhanok 1re gyorsabban közben kántálást vagy mit hallottam latin lehetett mikor sok férfi pap 1szerre imátkozik 1re hangosabban egyre er?teljesebb szavakat használva. majd mint ha össze törtem volna felületem és ziháltam nem sokra rá édesanyám ahzajött és kérdezte össze törtem 1 záp tojást v mi ez a szag ??? és így érdekes volt nem tudtam hogy mi volt az a dolog :\ :\

zsoltee
    Felhasználó

Úgy veszem észre eme téma, amolyan “fantom téma” ami a famtomokmal foglalatoskodik, mint pl. fantom vonat, repül?, hajó, stb., de ide tartozik fantom állat sereg stb…

fics88
    Felhasználó

Régen olvastam 1 Ufo magazinban vagy Hihetetlen volt e nem tudom pontosan de a történet Franciaországban kapott napvilágot mikor is Karácsony és Vízkereszt között felt?n? lovas sereg vágtázik az égboltról és a f?ldb?l el?bújva a világunkra több faluból is jött a hír hogy 3 lábú vadász kutyák és rozsdás páncélos lovagok voszló lovakon masíroznak a földeken és 1-2 falunk keresztül és minden év ben váltózó helyeken fordulnak el?. nem tudom igaz e mgé jó pár éve olvastam róluk :\ de bizonyára elég ijeszt? lehet :\

zsoltee
    Felhasználó

Ezt énis olvastam 😀

Névtelen
    Inaktív

Ém valahogy ezeknek a lapoknak nem mindent hiszek el már viszont régen kedveltem 🙂

TurulBoszi
    Felhasználó

SennaHikari Engem többször szállt meg “szellem” “démon”, de ezek általában lelkek, amelyek, vagy romlottak vagy nem. Az egész nálam úgy kezd?dött, hogy kiderült vki megszállt, amit, addigra meg is tudtam a szerencsém az volt, hogy ez egy Jó szellem volt és védelmezni akart, csak hát nem mindig sikerült neki. Barátn?m küldte el utána nem tudom mi történt, de angyalok jelentek meg és tanítottak, err?l arról, akkor ismertem meg jobbára mindegyik szellem fajtát.

2napig teszteltem ?ket. 2 nap alatt egyszer nem mentek el csak álltak mellettem és néztek, utána feladtam, és megtörtem a csendet… nálam így kezd?dött az egész.

Ami furcsa, hogy mindig is éreztem egy fajta hatalmas er?t magamban, amit nem tudtam honnan jön…

Azóta foglalkozom ilyen fajta dolgokkal.

Névtelen
    Inaktív

Nandi! Hányféle szellemfajta van? 🙂

claudeferrell
    Felhasználó

Zooattila topicnyitó kérdése, láttatok e már olyan járm?vet, amiben nem ült senki… Nos erre tényszer?en válaszolhatok, sok járm?ben nem ültem… A másik észrevételem, hogy volt konkrétan ilyen járm?, úgy hívták KIT… A topichoz azt hiszem többet nem is szólnék. 😀

Névtelen
    Inaktív

Sthephen Kingnek Volt egy megfilmesített regénye, címét nem tudom, mikor egy benzinkút körül sof?r nélküli autók keringtek . De kb egy óra múlva meguntam . Hogy mi volt a film lényege így nem sikerült rájönnöm:(

TurulBoszi
    Felhasználó

Lutyo. Hát én emberi lelkekkel találkoztam. Lehet más találkozott másfajtával is, de alapjába véve 4 fajta van, amivel eddig találkoztam.

1. “Rossz szellem/lidérc” : Céltudatosan negatív és csak arra vágyik, hogy megszálljon és elszívja az energiádat. Általában félelem vagy b?ntudat gyötri emiatt nem akar elmenni.

Fekete gömb/alak, vagy füstszer?en jelenhetnek meg.

2. “Tehetetlen ember/lidérc”: Aki tudja, vagy felfogja mi történt vele, de nem tudja mit kell csinálnia, és akaratlanul sok galibát okozhatnak. Ráadásul akaratlanul is megszállhat úgy, hogy ? nem akarta azt. Velük egész könny? dolgom van, csak sokat kell beszélni velük, mert kíváncsiak mindenre.

Ugyan úgy fekete/füstszer? gömb/alak formájában jelenhetnek meg.

3. “Tudatos szellem/lidérc”: Tudja mi történt, tudja mit kell tenni, csak éppen segítségre szorul. Ezek Kb. 5perc alatt elmennek, ha meg csinálom a rituálét.

?k általában inkább füstszer? alakokban mutatkoznak, de nem kizárt, hogy feketében vagy gömb formában is, de nem akarnak megijeszteni csöndben meg húzodnak a sarokban, amíg fel nem fogod, hogy mi van, vagy ha olyan a helyzet, akkor inkább elmennek nem zavarnak tovább.

Az eddig felsoroltak, azért jelnek meg így, mert kihalt energiával rendelkeznek, ami nem tartozik az él?k közé.

4. “Visszatér? szellem/lidérc”: Nah ?k azok, akik narancsárga/fehér fénnyel jönnek jó szándékkal vissza a köztes létb?l, haláluk és távozásuk után, mert vmi feladatuk van itt, vmilyen családtaggal vagy üzenetet hoztak. Általában nagyon rövid ideig vannak itt, de ?k ha tudnak akkor teljes kivehet? alakban mutatkoznak meg.

Egyéb entitások: Volt pár ilyen róluk sokat nem tudok, de ?k et is egyszer?en eltudtam küldeni saját kis világukba. “Eltévedtek” cím szóval szoktam vissza küldeni ?ket.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 51

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.