Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 256
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Ja és az érdekes még benne hogy éppen egy félig leomlott nagyon régi ház környékén van.

Marcika
    Felhasználó

-link- na még egy érdekes friss és ropogós kép, nemrég készült…. nézzétek meg, többet nem mondok hogy miez 🙂

Névtelen
    Inaktív

Marcika!
    Mi ez?? Energia gömbök és többen vannak…erre gondoltál?? 😀
    Ha még van valami rajta, akkor nem az én hibám hogy nem látom. ez az újabb monitorom sötét majd csere lesz…

Szpacsek
    Felhasználó

Mennyi kisebb– nagyobb fényfolt vagy gömb van rajta !!

Névtelen
    Inaktív

Marcika! Próbálj temet?ben is fényképezni, felejthetetlen lesz, f?leg éjszaka!
    Gondolom, elég bátor vagy!! 😀 Akkor fogsz elcsodálkozni és ott csinálhatsz EVP hangfelvételeket is.

Marcika
    Felhasználó

hehe, azon lep?dtem meg hogy ilyen sok volt ott egyszerre, na meg több féle, ja a holdat kéretik nem beleszámolni mert az hold! on. :- 😀 de most sikerült nagyobbakat is elcsípni nem csak kicsiket, ez az ami furi… 🙂 ja lehet megkellene járni a temet?t este, 🙂 de a neten azt olvastam hogy ahol sok az ilyen energia gömb, ott a legnagyobb esélye van meg a szellem vagy minek a megjelenésére is….

Névtelen
    Inaktív

A holdat felismertem 😀 Az igaz hogy ha vannak gömbök akkor nagyobb a lehet?sége a szellem jelenlétnek, mivel ezek a gömbök az elhunyt emberek energiáját hordozzák, tehát csak ezzel találod magad szembe. De ha figyelmes vagy akkor látod hogy “mi van bennük! Természetesen nem mindegyikben lehet látni…

Marcika
    Felhasználó

-link-
    és itt van egy kinagyítva 🙂
    elég nehéz ezt elhinni amúgy, az a bizar hogy csak a fotózás után látszanak amúgy meg nem.. na mindegy, Jóéjszakát! leszek máskor is

Névtelen
    Inaktív

Nem csak a fotózás után látszanak. ahogy elkattintom a gépet, máris szabad szemmel látom.
    Jó éjt…

Névtelen
    Inaktív

Marcika! Mivel ijesztettelek el?? 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Más : Tetszik, hogy gyakran változtatsz avatárt lüty?. Az el?z?n egy szürke lény volt. Ezen meg egy n?.

Névtelen
    Inaktív

Igen szpacsi! Az el?z?n egy lény volt. Az van most a profilomon. ezen, igen, egy n? van . Jó a megfigyelésed.. 🙂
    Hüll?. Úgy hívják ami a profil kép. Ha jól megnézed..

Szpacsek
    Felhasználó

Azon két “szürke ” típusú földönkívüli van, egymás felett. Lehet hogy ezzel ijesztetted el Marcikát..! 😐

Névtelen
    Inaktív

Nem. Engem ijesztetek mert én csináltam.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Tegnap ott jártunk..profil

Névtelen
    Inaktív

Nem lehet fényképezni így hát a kocsiból csináltam..

Névtelen
    Inaktív

Marcika! Csinálj nekem EVP hangot vagy én csinálok.. 😀

Marcika
    Felhasználó

Semmivel sem,vagy nemtudtam géphez jutni, vagy nemvolt netem. 😀 Lutyo! csinálj egyet te is, aztán majd eldöntjük hogy melyikünké a legjobb 😀 egy kérdés: a sok kattintgatást a fényképez?gépem mennyire viseli meg? gondolom nem javasolt a folyamatos kattintgatás.. Szpacsek hogyan tudok képet változatni a profilomban?
    jelentem a detektoros rádióm frankon üzemel, de csak egy baja van, más adót nem tudok vele fogni, csak egyet 😀 de azt meg elem nélkül, no mindegy, ma nem nagyon mentem sehova, pedig mehettem volna pecázni, de a fater nem nagyon akart így horgászat elmaradt a “velencei tavi horgászat” pedig lehet hogy ma volt az utolsó jóid?,, ja! a neten azt írják hogy a madarak is megbolondultak a meleg miatt, van amik nem vándorolnak tovább van akik félre tájékozódtak, a medvék nemalszanak téli álmot.. az ezért érdekes, mert ilyen még nem volt, na de szerintem sokat írtam 😀 :p Joccakát holnap is lesz nap meg én is, meg ti is 🙂

Névtelen
    Inaktív

Marcika!
    1: Megpróbálok csinálni de ahhoz sok id? és türelem kell ami nekem mostanában nem nagyon van. Ahhoz kint kell kuksolni a temet?ben.
    és most esik az es?..nem kellemes de edzett vagyok. Téma nyitva.

2:A sok kattintgatást egy olcsóbb kategóriájú gép kb 4 évig viseli el, ez volt a saját tapasztalatom.Én, folyamatosan kattintgattam

3:Na azt tényleg Szpacsek magyarázza el mert nincs már ilyenkor hozzá affinitásom. 😀

4 Valszeg ma volt mert most este a Spárból kijövet már csepergett de álítólag egyenl?re nagyon hideg nem lesz..

5: Én sem alszom, nem csak téli álmot és lassan én is megbolondulok.. 😀

6: Jóccakát….. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Én a profilomban nem tudok se képet feltenni, se képet változtatni, valahol már írtam is ! Úgyhogy ” jótól kérdezed”…

Névtelen
    Inaktív

Adataid módosítása, tallózás, alatta, beállítások mentése.
    Tehát:
    Rákattintasz a prolilra.
    Kijön az többek közt hogy tallózás.Rákattintol
    Kijönnek a mappa képeid. azok közül választol és a megosztásra kattintol utánna lent a beállítások mentése Ennyi. Nem tudom, jól magyaráztam de ezzel a ki koordinátával csak jutottok valamire 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nem szoktál aludni és megbolondulsz lüty???
    Áhh, azt ne tedd !
    Egyébként hozzánk is Spár üzlet van a legközelebb!

Névtelen
    Inaktív

Á szoktam néha it a gép el?tt is. 😀 😀 Mikor nem tudok napirendre jutni egy téma felett (nemitteni) de muszáj megoldani.

Névtelen
    Inaktív

Ez megint rossz helyre ment.. 🙁

Szpacsek
    Felhasználó

😀 😀

Névtelen
    Inaktív

Lightness, Szpacsi nem megy még a feltöltés.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Ja, igaz ! Nem tudok feltölteni semmit !!!
    Jó de nem is akarok !

Régen ide a fórumba is lehetett feltölteni képeket !!
    ( Tavaly ilyenkor ! ) 🙂 😐

Névtelen
    Inaktív

Tényleg de asszem most is lehet:D

Névtelen
    Inaktív

-link-
    like’ 🙂

Névtelen
    Inaktív

A James (Jim) Myerrs.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Linkeket lehet, csak fotókat, képeket nem.

Névtelen
    Inaktív

Lehet Szpacsi fotókat is 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Persze, avatárképnek…

Névtelen
    Inaktív

De és aznemjóóóóóóóóó ? :O

Szpacsek
    Felhasználó

De, jó, az is valami !!! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Akkor tedd fel . 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Nem fogok úgyse fotót feltenni magamról !! Rejt?zköd?, titkolózós vagyok !! Elég ijeszt? a fejem is !!

wtf
    Felhasználó

Üdv

Következ? a helyzet,

Nemrég vettem ki albérletet debrecenben, este van, ajtó full bezárva belülr?l 2 zárral, bn?mmel alszunk a szobában, reggel a fürd?szoba félig átrendezve..persze mindketten a másikra gondoltunk, de egyikünk sem volt, mivel ki sem mentünk oda.. még ha pl patkány is lenne itt a 8. emeleten, akkor sem rakta volna odébb a takarítócuccokkal megrakott vödröt, meg gy?rte volna fel az összes sz?nyeget és törölköz?t, egy pár apróbb cucc meg szanaszét.

szerintetek ez mi a rák lehetett?

Névtelen
    Inaktív

Szellemek.. 😀

timea
    Felhasználó

Vagy a nagymami 😀

Szpacsek
    Felhasználó

A nagymami szelleme..! 🙂 😀

Névtelen
    Inaktív

A szellem nagymamija …… :O
    Bocs..

timea
    Felhasználó
    lutyo wrote

Igen szpacsi! Az el?z?n egy lény volt. Az van most a profilomon. ezen, igen, egy n? van . Jó a megfigyelésed.. 🙂
    Hüll?. Úgy hívják ami a profil kép. Ha jól megnézed..

Lutyo!
    Csak nem az a profilod? :O Vagy azt akkor már levetted 😀

Névtelen
    Inaktív

Szóval már nem az van a profilomon timea 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Lüty? nem hüll? !! ( Macska ! ) 🙂 🙂 😀

Névtelen
    Inaktív

Ráadásul vad is.. 😀 vagy veszett??:D

Szpacsek
    Felhasználó

Hát az, remélhet?leg nem ! Nem ( el)veszett !

Névtelen
    Inaktív

Nem vesztem még el 😀

Szpacsek
    Felhasználó

De megveszni sem kell, habzó, nyáladzós “pofával” !!

Névtelen
    Inaktív

Mi????????, Azt a macska szokta.. 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 256

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.