Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 256
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

Pán Péter? 😀

Wessyl
    Felhasználó

Nekem inkább Harry Potterb?l a dementor(ok). 🙂

Névtelen
    Vendég

érdekes videó. 😀
    err?l én is írtam a blogomban, mármint a náci ufókról: -link-
    sok minden van rajta 😀

Edward0316
    Adminisztrátor

am télleg hasonlít pán péterre XD de most hogy mondod a dementor sokkal jobb 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Olvastam az “országúti fantomok” cikkedet a blogodban, Edward !!
    Nagyon jóó !!

A videó f?led, de az apácás történet is ! Amelyben a 10 éve halott apácát vették fel, stopposként… ! Mennyire életh? szellemek ! A videón is a lány ! Azt mondja azon a –mondjuk 2000-es –videón, hogy : itt haltam meg még 1983 — ban ………

:O :O :O

Gabi
    Felhasználó
    lutyo wrote

Lehet hogy holnap felteszek egy szintén általam késtített képet, amin nem tudom, milyen lény van de az arca emberi egy kissé a teste pedig elég torz. Tudtam az arcáról egy másik képet is csinálni.
    Tehát az a valami ott volt többször is..

szia lutyo 🙂 ezeket a képeket meg lehet nézni valahol amiket te készítettél, vagy elküldenéd nekem e-mailben? köszi el?re is 🙂

Névtelen
    Inaktív

Most megfogtál ezzel a dologgal. Jó. Alszom rá egyet és megpróbálok küldeni bel?lük 🙂

Gabi
    Felhasználó

köszi 😀

Gabi
    Felhasználó

am idézett már valaki szellemet? én csináltam egy quija táblát is de még nem próbáltam ki mert nincs kivel, a tesóm se meg a haverjaim sem nagyon hisznek ilyesmiben

Gabi
    Felhasználó

egy este kb. 1-2 éve lehetett éppen tv-t néztem amikor a függöny hirtelen megmozdult, de nem úgy mint amikor a szél mozdítja meg hanem mint amikor elhúzzák és még a hangját is hallottam, az ablak meg zárva volt

Dante
    Felhasználó

igen ez nálam is megtörtént nem egyszer

Logan
    Felhasználó

én amikor még kicsi voltam, féltem az egyik növényünkt?l, mivel egyszer egyedül játszottam a szobámban, az ajtó és az ablakok is zárva voltak, viszont az a rohadt növény elkezdett remegni, mintha rázták volna, én meg visitva rohantam ki anyámékhoz, szerencsére azóta elköltöztünk, és az a rohadék nem jött velünk… 😀

Névtelen
    Inaktív

😀 😀 )

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

“Megjegyzés a videóhoz! Mielött Micheal Jackson meghalt igaz, hogy ezt a videót nem sokkal halála el?tt forgatták, és akkor vették fel ezt az utolsó albumot? Mi van a háta mögött? Ez vajon valódi vagy valami valami bábu? Vagy valami más dolog lehet? Az ami ott a háttérben volt az árnyékban lehet, hogy igazából ?t irányította?”

Nem bábu vagy valami más ha csak azt a másságot nem az a valami jelenti ami a háta mögött van. 🙂 Nekem s van olyan képem ahol a fejem mellett egy ördög arc van.

Névtelen
    Inaktív
    wolf wrote

lutyo wrote

“Akik semmiféle értéket nem képviselnek, vagy egyenesen károsak a közre, nem vagyok hajlandó elfogadni …”

Ezt is te írtad? Gratulálok!

Igen és a véleményem azóta sem változott csak hatványozódott

Névtelen
    Inaktív
    Gabi wrote

lutyo wrote

Lehet hogy holnap felteszek egy szintén általam késtített képet, amin nem tudom, milyen lény van de az arca emberi egy kissé a teste pedig elég torz. Tudtam az arcáról egy másik képet is csinálni.
    Tehát az a valami ott volt többször is..

szia lutyo 🙂 ezeket a képeket meg lehet nézni valahol amiket te készítettél, vagy elküldenéd nekem e-mailben? köszi el?re is 🙂

Nem felejtettem el 😀

Névtelen
    Vendég

a növények érdekesek. 5 éve történt egy furcsa, vagyis két furcsa eset. van egy nagy level? növényem a szobámban. az az érdekessége, hogy az összes levele az ablak felé fordul, keresi a fényt. szal egyik reggel felébredtem, és a levelek az ágyam felé voltak fordulva, de maga a cserép nem volt elforgatva. nem is foglalkoztam én ezzel egy darabig, hanem mikor másnap teljesen ok nélkül lehullott az egyik levél. semmi baja sem volt, egyszer?en leesett. másnap kiderült hogy a haverom pont akkor halt meg mikor a levél lehullott. a következ? eset 4 hónapra rá következett be, ugyancsak lehullott az egyik levele, már tudtam hogy baj van. még aznap este megtudtam hogy az unokatestvérem meghalt.
    mind2-en felakasztották magukat. mind2-en az alsó épület el?tet?jének gerendájára.
    másnap a növény levelei visszafordultak az ablak felé.
    azóta semmi sem történt, de még mindig ijedten nézek rá arra a növényre.

Gabi
    Felhasználó

ez elég durva :O

gabee
    Adminisztrátor
    Edward0316 wrote
    a növények érdekesek. 5 éve történt egy furcsa, vagyis két furcsa eset. van egy nagy level? növényem a szobámban. az az érdekessége, hogy az összes levele az ablak felé fordul, keresi a fényt. szal egyik reggel felébredtem, és a levelek az ágyam felé voltak fordulva, de maga a cserép nem volt elforgatva. nem is foglalkoztam én ezzel egy darabig, hanem mikor másnap teljesen ok nélkül lehullott az egyik levél. semmi baja sem volt, egyszer?en leesett. másnap kiderült hogy a haverom pont akkor halt meg mikor a levél lehullott. a következ? eset 4 hónapra rá következett be, ugyancsak lehullott az egyik levele, már tudtam hogy baj van. még aznap este megtudtam hogy az unokatestvérem meghalt. mind2-en felakasztották magukat. mind2-en az alsó épület el?tet?jének gerendájára. másnap a növény levelei visszafordultak az ablak felé. azóta semmi sem történt, de még mindig ijedten nézek rá arra a növényre.

lehet hogy a növény tudatát befolyásolták már “odaátról”.

Névtelen
    Inaktív

A növények tudnak sok mindent amit mi nem is gondolnánk. Állítólag ha beszélnek hozzájuk akkor jobban fejl?dnek. Pontosan úgy mint mikor a tehenekkel zenét halgattatnak mert akkor több tejet adnak 😀

Névtelen
    Vendég

az Állítólag c. m?sort ismeritek remélem, v olt egy rész ahol tesztelték h a növények hogyan reagálnak a Metal zenére, nyugtató klasszikus zenére, arra ha durván beszélnek hozzájuk, vagy ha kedvesen.
    Amelyikkel kedvesen beszéltek az jobban n?tt, amelyikkel durván az alig n?t vmennyit.
    a zenésekre már nem nagyon emlékszek.

SennaHikari
    Felhasználó

Az én történetem itt kezd?dik…
    4 éve volt a legels? találkozásom egy ilyen “nem földi eredet?” lénnyel. Tudjátok, azóta vagyok érzékeny az energiára, a spirituális megjelenésekre és ilyenekre. Azóta látom a lelkeket is. A lényeg az volt, hogy valami gonosz szellem akart megszállni aznap éjjel, és szerintem sikerült is neki egy ideig.
    Az egész úgy kezd?dött, hogy lefeküdtem aludni. El is aludtam (szerintem) és akkor éreztem, hogy valami nem stimmel. Egy fejet láttam mikor kinyitottam a szemem. De nem el?ttem volt, hanem olyan volt, mintha a lelkemet láttam volna. Akkor nem tudtam mit tegyek. 16 éves voltam. Mivel jobb ötletem nem volt, a Mi atyánk-ot és a Hiszek egy-et mormoltam folyamatosan összetett kézzel. Nem mintha bármi mást tehettem volna abban a pár percben… hirtelen feleszméltem és a szobámat láttam. Gondolkodás nélkül átrohantam a másik szobába, ahol édesanyám aludt. A falnak befele volt az arca, én pedig magam felé fordítottam, hogy felkeltsem. Sajnos, döbbenten vettem tudomásul, hogy anyám arca helyett a gonosz szellem néz vissza rám. Van egy szentelt ezüst keresztünk itthon, így mivel más nem jutott eszembe, lekaptam a szekrényr?l. Be akartam szaladni a szobámba a konyhán át, de a szellem üldöz?bbe vett. Nos a kereszt talpa lecsavarható és egy hegyes bigyó áll ki bel?le. azzal megvágtam az ujjam, és az ablakra rajzoltam egy keresztet a véremmel. Hirtelen olyan volt, mintha egy er?tér lett volna a vérkereszt körül úgy 3 méter sugárban. KB a szobám ajtajáig ért. A szellem elt?nt. Aztán a konyhába felbukkant és be akart jönni a szobámba. Döbbenten vettem tudomásul, hogy nem tud. Hogy mi történt ezután, nem emlékszem, de azt tudom, hogy reggel a véres kereszt ugyanott volt az ablakon, én pedig a szentelt keresztet a kezemben szorongatva ébredtem. Azóta egy véd?cédula van a szobám ajtajára ragasztva, amit minden reggel megnézek, hogy szakadt-e. Mert ha igen, az azt jelenti, hogy tette a dolgát és akkor lecserélem.
    Még miel?tt azt mondanátok, hogy hazugság, elmondanám azt is, hogy ez apám halála után volt úgy 1-2 hónappal. Az incidens óta tényleg tudok egy s mást. Például apám egészen addig koslatott utánam és járkált álmomban, amíg a temet?n a sírjánál nem küldtem el füstöl?t és gyertyát égetve. Addig nem láttam. Azóta sok minden történt velem és AZ a dolog volt az elindítója. Jártam pár olyan személynél akik talán tudják mi ez, és arra jutottak, hogy valószín?leg azért látom azóta a szellemek nagy részét és vagyok érzékeny mindenféle energiára, (azóta engem is sokszor megráz minden, valószín?leg az energia miatt van amit kibocsájtok) mert egy úgy nevezett “Lelki sebet” kaptam attól a “démontól”.
    Ennyi lett volna. Bocsi, hogy tele írtam az oldalt. Kíváncsi lennék, hogy ti mit gondoltok ezzel kapcsolatban. Szerintetek is köze lehet a “változásoknak”, ahhoz az incidenshez amit az imént elbeszéltem?

SennaHikari
    Felhasználó

Én idéztem már szellemet nem is egyszer. (egyszer be is gyúlt a függöny a gyertya miatt, pedig az legalább 1,5 méterre volt a függönyt?l :S)

SennaHikari
    Felhasználó

Na de a lényeg a lényeg, hogy azóta (amit az imént elmeséltem) elég sok fura helyzetbe keveredtem szellemügyileg. Találtunk egy átjárót ami ott se volt, aztán nem kerestünk másikat de volt, ami talán az is volt… Az erd?nkben fura tetemeket találtunk barátn?mmel (akivel megalapítottuk a Senna Szellemkutatás-t). Olyan volt, mintha valami rituálét csináltak volna ott… A koliban a szobatársaimmal megidéztünk pár szellemet (ami sikerült is). Találkoztunk azzal a lánnyal (mármint a szellemével) aki a kolinkban lett öngyilkos úgy 20-25 évvel ezel?tt… Jártunk temet?kben, kriptákban… Tanultunk sokmindent az energia átadásról, a testen kívüli élményekr?l és stb… 😀 Bár voltak szörny? id?k, én örülök neki és büszke vagyok rá, hogy ilyen szempontból nem vagyok átlagos 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Szellem–fiú !!

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Szellem Stonehenge-ben.

Nono88
    Felhasználó

Szpacsek! Te minden Youtube-os és netes sz@rságot elhsizel,hogy létezik?

Szpacsek
    Felhasználó

Nem ! 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, én úgy vagyok vele, hogy ha vannak szellemek, és már régóta vannak hírek meg beszámolók róluk — akkor ma már hogy van a net meg a Youtube….fel tudnak tenni ide is videókat róluk. Mert már pl. könyvekben régebben is voltak szellemekr?l fotók, fényképek. Még állatok szellemeir?l is. Szerintem a kísértetek egyértelm?en léteznek. De azt nem állítom, hogy a materialista, anyagi valósághoz (világhoz) tartoznak.

Viszont amik a hitelesnek bizonyuló fényképeken vannak, meg videókon, meg filmeken– azok, kísértetek ! Hogy ez a 2 hiteles volt -e amit betettem? Azt nem tudom ! De simán azok lehetnek ! Én csak a számomra igazibbnak t?n?eket rakom ide be a topikokba.

(De találkoztam már nagyon nagy FAKE-val én is …. 🙁 🙁 — csak azokat nem teszem be ide a Paranormálra ….. 🙂 🙂

Szóval nem az internet miatt hiszek kísértetekben !!
    Én már tanulmányoztam, olvastam olyan eseteket is, hogy egy 1600-as években meghalt ember szelleme kísértett mondjuk 1940-ben, egy házban .. ezeknek meg nyilvánvalóan még semmi közük nincsen az internethez ….. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Egy jó példa !

A Borley-parókia Angliában. Ez egy híres szellemjárta hely volt.

Szpacsek
    Felhasználó

A Borley-plébánia visszatér? kísértetei

-link-

Borley-parókia — Az 1940-es években leégett.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Ez pedig Marie Lairre — a Borley-i kísértet. :O

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Ezen a filmen pedig egy kísértet “sétál át” egy úton, egy autó el?tt …. 😀 😀 Ez is egyértelm?en valós, valódi szerintem!

Nono88
    Felhasználó

Hát akkor számodra olyan 99.9%-ban hitelesek a netes cuccok,mert minden sz@rt belinkelsz :D!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát — mert ez a “szellem”-topik! Ide azért gy?jtöm a szellemeket ( illetve a róluk készült videókat ).

Szpacsek
    Felhasználó

Sokan azt mondják, nincsenek szellemek, kísértetek !

Nos – hát amiket én beteszek, ide, az bizonyíték lehet arra, hogy mégis vannak!

Rosszak ? Szerintem is — mármint a kísértetek! Azt soha sem állítottam hogy jók és hogy szeretem ?ket …. 😀 😀

ewelyn
    Felhasználó

Én láttam egyszer egy fotót, rajta az ismer?söm és a barátja és a háttérben egy fehér szellemszer? alak volt kivehet?.. hogy hogy került oda? huuuhhh 🙂

kalevala36
    Felhasználó

Wtf…..sztm a f?bérl?..:)

Nono88
    Felhasználó

Esélyes :D!

Wessyl
    Felhasználó

Hoztam nektek egy félelmetes, érdekes és egyben bizarr dolgot. Ide találtam legalkalmasabbnak: Az arc nélküli lény… szerintem ideillik, mert nem szellem, nem A kaszás, nem kriptid, de ehhez a világhoz tartozik. Állítólag aki látta vagy bele?rült vagy meghalt vagy elt?nt. Nagyon, nagyon félelmetes. Nem akarok vele találkozni az biztos!

-link-

Itt a videó, ha akartok picit érdekl?dni a ,,sötét” oldal iránt.

Wessyl
    Felhasználó

Szellem kísért a boltban?
    A videón megmagyarázhatatlannak t?n? jelenségek látszódnak.

-link-

SennaHikari
    Felhasználó

Én két nappal ezel?tt láttam a nagy semmit hintázni szélcsendben… Erre valaki valamit?

Wessyl
    Felhasználó

… ijeszt? volt? 🙂 Ne is válaszolj, tudom… 😀

Wessyl
    Felhasználó

What’s that? :O

Névtelen
    Inaktív

Hogy mi ez? Nyuszi ül a f?ben. 😀

fics88
    Felhasználó

😀 😀 :DxD xD

fealoke
    Felhasználó
    Wessyl wrote

What’s that? :O

ég a gyertya ég, el ne aludjék,
    aki lángot látni akar tovább nem tudom a szöveget 😀

Wessyl
    Felhasználó

MOST ITT NEM A T?Z A LÉNYEG!

fealoke
    Felhasználó

tudom, az az angyal?! szer? izé a lényeg, nem??? 🙂

Wessyl
    Felhasználó

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 256

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.