Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

News Fórumok Parajelenségek Szellemek és kísértetek Szellemek,földön túli hangok, furcsa árnyak!

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 256
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Ez nem két agyag tál egymásra téve? :d))
    ..csak mert arra hasonlít.. 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Az UFO része a képnek? 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Valóban amúgy… 😀

fics88
    Felhasználó

vagyon milyen lehetne még több tartományba “dimenzióba” látni 🙂 🙂 pl vna 1 madár ami ultra ibolya fényt érzékeli meg az ilyen foszforos dolgokat 🙂 ami színesek !

volt 1 dokumentum fílm ahol meg mutatták hogy bizonyos papagájfajok miylen tartományban látnak és oaahhwww nagyon szép….. pl a tollazatokat teljesen más frekvenciában látják :O

fics88
    Felhasználó

lehet ha mikro chip segítségéve laz agyunkat stimulálva érzékelnénk az ektoplazma és esetleg más szellemi jelentlétet?? lehet nem kellene fényképeken keresgélni hanem láthatóvá vállnának ??? :\

Wessyl
    Felhasználó

Nagy káosz lenne itt, ha több dimenzióba látnánk! 😀

Bár most én nem zárom, ki annak a lehet?ségét, hogy ezt a képességet kapjuk meg december 21-t?l 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Durva! 😀

Névtelen
    Inaktív

Ajaj :O De jó! Imádom a régi fotókat 🙂

fics88
    Felhasználó

és ezt hol találtad????? van valami leírás hozzáá??

Wessyl
    Felhasználó

Nincs, csak találtam.

fealoke
    Felhasználó

Dec. 21-én lesz karivacsink (az egész suli bemegy a tornaterembe és kajálunk)… haverom lehet felfog lépni (gitározik) és be akarja azt játszani hogy miután végzett beleordítja a mikrofonba hogy “mind meghalunk!!!” 😀 engem nem zavarna semmi még egy zombi támadás sem, örülnék hogy végre nem kell ebbe az agyleszívó, agybutító monstrumba járnom… lehetne valami érdekesség Dec. 21-én.. 🙂

ózd
    Felhasználó

Világos hogy meghalunk 😀

Wessyl
    Felhasználó

DE NEM MA!

Wessyl
    Felhasználó

fics88
    Felhasználó

pfúúúú érdekesek bírom az ilyen régi képeket 🙂 🙂
    1x csinálnék otthon ilyen képeket …. de félek mi van ha lenne rajtuk valami :\ :\

Wessyl
    Felhasználó

Nekem még nem voltak rajta… bár a kis fény gömbök, de az por is lehet.

ufo-kutato
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Nekem még nem voltak rajta… bár a kis fény gömbök, de az por is lehet.

Wessyl! Én ugy tudtam hogy azok a kisebb nagyobb gömbök az ?rangyalok, és minél több és nagyobb és közelebb van az a jó…

Másrészt.. Kb egy éve kezdtem magam beleásni ezekbe a dolgokba, hogy hogyan lehet védekezni a szellemekt?l hogyan lehet teret tisztítani..stb. Minden este mikor haza értem a munkából és gyertyát gyújtottam. Aztán csak bámultam a lángját, egy este viszont kett?t gyújtottam meg, egy kicsit és egy nagyobbat, majd ahogy néztem szabad szemmel látható kis piros fény cikázott a két gyertya körül/között.. ledöbbentem és felvettem vidire. :))) Azt hiszem meg is van még. Hogy mi lehetett az lövésem sincs, de egy jósnéni azt mondta látogassak meg valakit a temet?ben.

fics88
    Felhasználó

ömm lehet megkockáztatom hogy egy éjszakát felveszek a webcamerámmal mi történik míg alszom hátha lesz rajta valami érdekes o.o

ufo-kutato
    Felhasználó

Én azt nem csinálnám meg.. Gondolkoztam már rajta igazából, de arra jutottam, hogyha történik valami és én ezt megnézem utána, akkor az életben többet nem merek majd elaludni. :S

fics88
    Felhasználó

na én elindítottam a felvételt…. reggelre kikapcsolt gépre ébredtem…….. furának is tartottam a videóm. most reggel megnéztem. Látom ahogy ledölök kapcsolgato ma tv-t elalszom majd kés?bb bejön édesanyám látom mozog a szája és kinyomja a gépet…. xD mint kiderült kijött este inni teát és azt mondta már megint úgy hagyta a kúrva gépet… XD de ma újra megteszem a felvételt és szólok neki ki ne merje kapcsolni !! 😀

Wessyl
    Felhasználó

hehe 😀

ufo-kutato
    Felhasználó

Az a komoly:))

Wessyl
    Felhasználó

Na sikerült? 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Egyik legijeszt?bb kép a múltból! 😀 :O

Névtelen
    Inaktív

Juj de csúnya bácsi meg néni olyan gonoszok :O

fics88
    Felhasználó

bizos reptilánok 😀 xD

ózd
    Felhasználó

Szííja Fics! Sikerült már a felvétel ?

fics88
    Felhasználó

nem már felvettem a mai estémet is de semmi :\ :\ ne mvolt szokatlan dolog rajta. lehet a notebookot rakom be inkább azon is van camera hátha csendesebb halakbb nem gerjezt akkora zavart… :\ mert sjana a gépem egy er?m? van pár venti benne amik világítanak is meg nem a leg hallgabb :\ de amint tapasztalok valamit rakom is fel !!

ózd
    Felhasználó

Hát nem tudom hogy a zaj zavarja e ?ket meg a világítás de azért kíváncsi lennék hogy sikerül e? Én nem tudom ezt megoldani mert csak telóm meg sima fényképez?m van egyenl?re

fics88
    Felhasználó

egyenl?re nem volt semmi rajta :\ :\ de azért folytatom hátha sikerül

TurulBoszi
    Felhasználó

Atya gatya. Mi ez a felveszem a szellemet dolog. Ha vki akar szellemet látni menjen ki a legközelebbi temet?be. 😀

Wessyl
    Felhasználó

Csak nem mindenki látja ?ket… 😀

Wessyl
    Felhasználó

ózd
    Felhasználó

Ez szellem? :O Inkább szerintem áll ott valaki nem?

Wessyl
    Felhasználó

Ha jól megnézed, átlátszó az alak! 😀

Wessyl
    Felhasználó

Az én házamban biztos van(nak) valami(k). Nem telik el úgy este, éjszaka, hogy ne történjen valami. Érezhet?en pozitívak, de így is nagyon félelmetes! xd

Névtelen
    Inaktív

Lehet kigúnyolni a cikket lehet ..stb ,, Viszont a fák elhajlására lehet logikus magyarázat..

-link-

Wessyl
    Felhasználó

Hm, nekem nem nyitja meg 😐

Névtelen
    Inaktív

Félelmetes erd?t találtak Erdélyben
    Ezt írd be a gugliba 🙂

Wessyl
    Felhasználó

De mért úgy van írva, hogy találtak? Hisz már régóta ismerik! 😀

Névtelen
    Inaktív

Talán mert aki írta az most találta meg 😮
    De érdekesek némely cikknél a hozzászólások, enyhén politizálásba mennek át rendszeresen 😀

teentitan
    Felhasználó

Ha léteznek szellemek akkor biztosan nem kísértenék az él?ket folyton folyvást. Tehát nem nagyon hiszek bennük . Egyáltalán miért kísértenek ? 😐

TurulBoszi
    Felhasználó

Szellemek igen is léteznek. ?k nem kísérteni akarnak, henem mivel nem tudják sok esetben hova rakni a dolgot, hogy meghaltak, és “senki nem hallja effektus” áll be, így itt maradnak, aztán döbbenek rá, hogy halottak.

Akarattal/akaratlanul is itt ragadhatnak, nagyon sok okból, családi gyász, hiányzik a családnak, sajnálja a család, nem akar elmenni szellem, a szellem úgy érzi még vmit még meg kell tennie.

Ebben az esetben, és sok másikban itt ragadnak, ami nem a legjobb, mert energia kell ahhoz, hogy itt maradjanak, és mivel ?k halottak, ezért nem tudnak “energiát generálni”, mint az emberek, ebb?l az jön, hogy vkire akarattal/akaratlanul rászállnak megszállnak stb, és kész a baj. Ilyenek a drogosok, öngyilkosok, alkoholisták, de kórházban legyengült páciensekre is rátapadhatnak, meg mindenki másra akinek az aurája energia szintje le van esve.

Wessyl
    Felhasználó

Léteznek biza

Wessyl
    Felhasználó

Amúgy most, hogy meghalt nagyapa, nyugodjék békében, megsz?ntek a jelenségek a házam táján… hmmm…

TurulBoszi
    Felhasználó

Akkor lehet, hogy rá vártak, hogy át kísérjék a túl világra.

Wessyl
    Felhasználó

Lehet :O 🙂

fics88
    Felhasználó

Édesapám mikor meghalt akkor 1 ideig csend volt de mikor rágondolok és ilyen történik otthon akkor meg sz?nik minden jelenség ! Apu er?s jellem volt mind fizikailag mind lelkileg! ne mhitt a szellemekben. de ugy érzem mind ha segítene az ilyenek el?zésében !

Wessyl
    Felhasználó

Nagy hiba nem hinni. Nem, ez rossz megfogalmazás… Nagy hiba hinni, hogy nincs semmi. Én nagyapa halála óta 2-szer estem le a lépcs?n, egyszer ken?dtem fel kapufára, elestem motorral és airsoftozás közben majdnem kiestem a 2. emeletr?l! De semmi bajom, vigyáz rám. Rád is édesapád! 🙂

Névtelen
    Inaktív

CIP? ÜZENT A TÚLVILÁGRÓL hmm..hmm
    -link-

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 256

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.