Szellemidézés

• This topic has 22 válasz, 10 hozzászóló, and was last updated 7 years, 4 months by Névtelen.
23 bejegyzés megtekintése - 1-23 / 23
  • Szerző
    Bejegyzés
    Merchard
    Felhasználó
    Wessyl
    Felhasználó

nos ja egyszer mi is próbáltuk unokatestvéremékkel és f*satós dolog volt. Ülünk nagyban és a netr?l leszedett idéz? szöveget kántáltuk halkan amikor amikor az ajtó lassan becsukódott az egyik pohár leesett az asztalról :O Hát igen,szinte minden létez? villanyt felkapcsoltunk és egy emberként mászkáltunk a házban 😀 😐
    ez egy kicsit régebben volt már…

Névtelen
    Inaktív

Ügyes.. 🙂 A netr?l leszedett szöveg kántálása az egymagában 0 🙂

Wessyl
    Felhasználó

magában igen,de minden egyéb dolgot hozzá ami hozzá szükséges… hát igen 😀

Wessyl
    Felhasználó

hozzá véve*

Zethros
    Felhasználó

Hát igen a szellemidézés biztos sokaknak vicces meg minden de ezúton is szeretnék mindenkit megkérni,hogy ne próbálkozzon ilyesmivel ha nem szeretné hogy olyan dolgokban legyen része amit soha nem tud majd elfelejteni és talán vissza csinálni sem.A sima poénos idézgetés nem áll olyan messze a nekromanták átokverte “b?vészkedéseit?l” ami a legnagyobb b?nök közé tartozik Isten az él?k és a holtakkal szemben.Az ilyen idézgetések portálokat nyithatnak olyan lényeknek amikkel nem szertne egy emberfia sem találkozni,mert aztán majd lehet hívmi a papot aki vagy tud segíteni vagy nem és lehet majd mondogatni,hogy nem akartam f?leg ha másoknak is baja esik.

SENKI NE JÁTSZADOZZON A SZELLEMVILÁG DOLGAIVAL SE KEZD?K SE MESTEREK!

Logan
    Felhasználó

Ott a pont! Ismeretek nélkül f?leg, nagyon veszélyes lehet!

maniac
    Felhasználó

Ez nem játék! Nagyon – nagyon, nem! Életekbe kerülhet…!!

Gabi
    Felhasználó

Mi mikor még kicsik voltunk max. általános iskola 4. osztályba jártunk szellemet idéztünk egy pár haverral. Igazából csak hülyéskedtünk, nem gondoltuk komolyan leültünk a földre törökülésbe és ilyen hülye szöveget mondogattunk csukott szemmel. Az én szemem is csukva volt és hát ilyen álomszer? dolog történt velem de nem aludtam. Ebben az álomszer? látomásban mamámék házában voltam és a halott nagypapámmal beszélgettem, csíkos pizsama volt rajta. Elég sok ideig beszélgettünk, aztán elbúcsúztam t?le. Nem tudom, hogy ezt csak képzeltem-e vagy tényleg megtörtént de mindenesetre nagyon jó volt beszélgetni a papámmal, mert kb. öt éves voltam mikor meghalt. A beszélgetés olyan fél vagy egy órásnak t?nt, de maga a szellemidézés max 5 perces volt. Valaki idézett már hasonló módon szellemet, vagy csak a képzeletem játszott velem?

maniac
    Felhasználó

Igen!!!
    Ezért ítam.., hogy ha’ roszúl ?zöd a “technikát” rajtad marad6, és következménye belát6atlanúl sújos lehet.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Gladiatornak igaza van!
    Aki nem tudja mi a szellem és azt sem tudja,hogy mi az asztrális tér az jobb ha inkább nem foglalkozik ilyesmivel!

maniac
    Felhasználó

Én talán közvetlenül, a következ? kép, fejezném ki.

Halál el?tti lét. Mert a halál = a halál, halála.
    A fizikai világ – megjelenés, manifesztum a legalja, mivel anyag mint olyan nincs! Ett?l ritkább szövés?ek.., fel felé, 4d – és ember szellem már látja az id?t, térben.
    5d – s, kedve szerint s?rítheti szellemi testét. 6d – s, tulajdon kép, már fél anyag – fél szellemi, és feljebb s feljebb. Egészen a tiszta szellemi világokig, egyenesen az IGAZI SZELLEM – I, OTT – HON, ban. Ez egy eléggé tág’ s terjedelmes vonal.
    Ezen belül, s kív?l szinte meg magyarázhatatlan, s?r?ség – létezés rezeg. Mert minden csak indukált, ki gondolt Isteni rezgés. Anyag NINCS! Ez csak málya tátyla…, valamikor minden viszzahúzódik a tökéletes EGYBE, és ott is marad. Csak álmodunk.., ez nem a valóság!

Minden szellemiség az összes teremtettséggel egyetemben. Billiárd x billiárdnyi bolygó, s égitest van, és még annál is több…..! Párhuzamos világokkal tarkítva. A földéhez hasonló.., de…, sokkal rosszabb, le – pusztultabb világokkal. Viszont járhattam, a környezettel harmóniában lév?kkel, tiszta környezetben él?kkel. Ahonnan az EMBER, származik. “hiba mentes” nem a mai, mostani, mert ez árnyéka, önön, mag – jának. Minden az Isten – pár gondolata, teremtménye. A legkissebb atomi – tól az elképzelhetetlen, nagyig!

A szellem idézés ellen?rzött körülmény esetén…, vezet?vel m?ködhet bisztonságban. Meglázsd kitárul a világ, beléphetsz a titkolt diverzitásba, s beszélhetsz a másik éneddel, mely egy párhuzamos lét bolybón éli minden – napjait.
    DE’ csak ellen?rzötten, felvigyázóval! Tudom a fiatalok kiváncsiak, s érthet?, is! Na, ná! Én is az voltam, s?t’ ma is! Tanulni – tanulni, és még egy szer.., tanulni, ez, az ÚT’ lényege, képekkel tele t?zdelve!

Agy?.

hacsek
    Felhasználó

Helló:)
    Most találtam az oldalt és megörültem neki,mert nagyon foglalkoztatnak a szellemek..

Otthon készítettünk szellemtáblát… ezt használni tényleg veszélyes?
    És hogyan lehet vele hatékonyan idézni?:D

Névtelen
    Inaktív

Gondolom, ha anyukád “ezós”,tud rá választ adni ami normális esetben is a hülyeség lenne.. ha ért hozzá akkor tudja.Mivel te nem hozzáért? vagy akkor kérdezd meg t?le.. 🙂

hacsek
    Felhasználó

Anyukám nem mindig ér rá :S Éppenséggel jó ideje nem ér rá ilyesmivel foglalkozni …
    Gondoltam mivel itt másokkal olyan jól elbeszélgettek én is kapok majd használható választ…:s

Névtelen
    Inaktív

Csak éppen az sántít egy kicsit hogy saját bevallásod szerint anyukád nagyon ért hozzá és erre nem tud neked felvilágosítást adni.. és nem ér rá “ilyesmivel” foglalkozni. De hát lényegtelen.
    A paranormális dolgokkal foglalkozók mind tudják azt hogy a hozzá nem ért?knek “szellemtáblát” csinálni a lehet? legnagyobb butaság, mivel állítólag magukhoz hívhatják a rossz entitásokat is.
    De gondolom, te is hallottál err?l anyukádtól, ezért csodálkoztam azon hogy ha err?l kérdeznéd, miért is ne válaszolna.A vele való “hatékony” idézést mikéntjét én nem ismerem, mert ilyesmit soha nem használtam. Esetleg a többiek.. 🙂

hacsek
    Felhasználó

A “nagyon”szót én nem használtam…
    és nem feltétlenül butaság csak kockázatos… és igen nincs ideje mivel a reális és hétköznapi élettel is tör?dnie kell:D és az hogy valakinek valamihez adottsága van nem jelenti azt hogy minden percét azzal szórakozva tölti hogy ilyen dolgokkal foglalkozzon mert mindegy ki mennyire hisz és miben ez azért még is csak mellékes…
    egy egyszer? válaszért jöttem ,nem azért hogy ironikusan idézd vissza a szavaimat…

Névtelen
    Inaktív

Köszi hogy nem cinikusat írtál..
    Egyébként, véleményem szerint, aki egy picit is ért az ezotéria eme ágához-mint anyukád-az kapásból meg tudja adni a választ a “szellemtábla” veszélyeire azok számára, akik ebben hisznek…

timea
    Felhasználó

De igaz Ebony! Anyukádat emlegeted szinte minden kérdésedben. Nem hiszem hogy ami neked fontos nem tudna rá válaszolni. Vagy csak meger?sítést akarsz?

Wessyl
    Felhasználó

Szellemidézésnek számít az is, ha gyászolod a halottat és közben hozzá beszélsz?

Névtelen
    Inaktív

Elvileg lehetséges de ebben az esetben hiányozhat a megidézett tervszer? kérdés-válasz eseménye.A hozzáért?k szerint..

Wessyl
    Felhasználó

Hozzáért?k? Mit?l lesz egy hozzáért? hozzáért??

Névtelen
    Inaktív

Aki az adott témát bújja és van hozzá affinitása is..

23 bejegyzés megtekintése - 1-23 / 23

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.