Szürke idegenek?

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Szürke idegenek?

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12
  • Szerző
    Bejegyzés
    flyingdisc
    Felhasználó

Még kicsi voltam (10-12éves), mikor még a tv-ben ilyen ufos dolgokról nem nagyon esett szó (’87-’89) tehát nem is tudhattam hogy néznek ki. Akkor volt egy visszatérö “álmom” amiben ilyen szürke idegenek voltak. Azért írtam idézöjelbe az álmot, mert ezek olyanok voltak, mint ha csak félálomban lettem volna. Egyszer volt azonban egy olyan, ahol közvetlen közel is volt 3 ilyen, hozzájuk is értem (mintha játszottunk volna ilyen fogocskaszerü ismerkedöset). Nagyon síma, finom börük volt, mint ha a selymet és az ember börét kereszteznék. Érdekes, mert nem volt bennem félelem érzet mikor ezeket “álmodtam”. Amikor volt ez az utolsó álom, adtak egy ilyen bonszáj féle növényt, aminek nem voltak levelei és ugyanolyan “anyagból” volt, mint az idegenek. Nem tudom elmondani miért, de éreztem, hogy az nem növény eredetü élö valami. Még annyit “mondtak” vagy sugalltak, hogy “ez meg fog nöni”. Azóta nem álmodtam velük. Egyébként pontosan úgy néztek ki, mint az avataromon.

Mit szimbolizálhatott az a növényféle?

Antibacsi
    Felhasználó

Több mint 5 éve kutatom ezeket a jelenségeket, és a legtöbbet olvastam, láttam, hallottam, de ilyet még nem hogy “félálomba érezték magukat ilyen-korban a gyerekek, vagy azt, hogy adnak neked egy nem növény félét, ami növénynek néz ki!
    Nekem még – ahogy én emlékszem -, csak 1. típusú találkozásom volt, és nem mondtam el senkinek, mert úgy is az lesz mint gyerek koromba kiröhögnek a többiek, hogy honnan tudom! De nem is err?l akartam beszélni hanem arról, hogy amit olvastam eddig a Plejádokról, és a “szürkékr?l, hogy állítólag a szürkék vannak ránk rossz hatással, és el akarnak bennünket embereket pusztítani………. Akkor most ebben a pillanatban míg olvasod, vagy én írok, miért nem teszik meg? SENKI NEM TUDJA!!!!!!!! És miért akarnak neked adni egy “növénynek látszó, de nem növényszer?” anyagot?
    de ha úgy gondolkodunk mint az ?si idegenek c. History Channel által sugárzott sorozatban, amikor az égig ér? paszuly kin?tt, akkor lehet, hogy a mesének van igazság alapja, de ha nem nagyra “n?ne az a dolog amit neked adtak, akkor miért adták neked, nos van még pár alternatívám:
    1) Vagy egy él? ?rruhát kaptál 😀 – de félre a viccel
    2) Vagy egy olyan növényt amivel elpusztítani, vagy éppen megmenteni lehet a környezetedben lév?embereket, vagy esetleg az emberiséget, de ezt mondjuk kizárnám!, bár mondjuk nekem is voltak olyan “álmaim”, hogy óvoda után megyek haza, és anyu, felkiáltott, hogy hol voltam idáig, és én az égre mutattam, de hogy miért, és mit?l jutottam erre a következtetésre arra nem emlékszem…….
    De egyben olyan biztos vagyok, hogy ezek a lények segíteni akarnak bennünk, és biztos, hogy a legnagyobb fejesek tudnak róluk, és igazuk van, hogy eltitkolják, mert kitörne a pánik a világban. De mondjuk a Plejádok azok – ha hiszünk a YouTube-os videóknak – akkor vagy cserben hagytak bennünk, vagy nem is léteznek, és a hülye emberek találták ki azért, hogy felfigyeljen rájuk a nagyközönség…………

Blugh
    Felhasználó

A szürkék többsége negatív faj. Ezt jó tudni!

Blugh
    Felhasználó

nem?

Névtelen
    Inaktív

Nem

nevenincs
    Felhasználó

negatív az összes gray 😀

Szpacsek
    Felhasználó

ja.
    eléggé..

://

Szpacsek
    Felhasználó

És ijesztöen is néznek ki!
    S?t, néha egyenesen félelmetesen.

Szpacsek
    Felhasználó

http://youtu.be/Yi8k7k4tfTE

3:55-nél a legjobb!

Egyértelműen a földönkívüliek műve ez. Mégpedig a szürkéké.

Technoob
    Felhasználó

Miért kell mindig csak a szürkékkel foglalkozni? 🙁

Szpacsek
    Felhasználó

Nem csak velük kell foglalkozni! A pozitív földönkívüliekkel pl.  többet kell.  ( Csak hát a szürkék nagyon gyakran látogatják a Földet. )

Davis
    Felhasználó

Szürkék egyáltalán nem gonoszak.
    Sokat segítenek az ember fejlődésében és segítettek is.
    A másik hogy ha el akarnának pusztítani már rég megtették volna.
    A harmadik pedig az, hogy nem hogy látogatnak sok itt is van a földön köztünk! 🙂

12 bejegyzés megtekintése - 1-12 / 12

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.