Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról

• This topic has 322 válasz, 21 hozzászóló, and was last updated 8 years, 7 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 323
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó

Még az evéshez:
    A testzsírt leheteten (el)égetni…!! Lebontani lehet !! (LEBONTÁS = LIPOLÍZIS).
    (De ez olyan Schobert Norbi-s infó volt, úgyhogy elnézést Szabolcstól és Tamástól miatta.) ( Carrionnak írtam.)

monolit
    Felhasználó

Nilem!

Alig hittem a szememnek, mikor ezt olvastam. Érdemes lenne neked is elolvasnod:

-link-

Úgy látszik, másoknak is felt?ntek a változások.

monolit
    Felhasználó

Szabolcs!

Ha nem titok, hol tudtál tönkölybúzát venni? És mivel ?rlöd meg?
    Sütöttünk mi is tönkölyb?l zsömléket, de már nem lehet a régi helyen lisztet kapni, csak vmi új kiszerelésben, potom 930/kg. Szabadrablás!

monolit
    Felhasználó

Még néhány szó az el?z? oldalhoz:

A régi fórumról Carrion, pmeli és még néhányan, köztük én is hagytunk fel Dávid hatására a húsevéssel. Az indíttatás olyan er?s volt, hogy a húsevés NEM elhagyása lett volna a nehezebb számomra. Ha benneteket nem érintett ilyen mélyen, nehéz megérteni miért kellett így tennünk. Azt gondolom, hogy ez is mindenképpen valamiféle megtisztulás, lelkileg és testileg egyaránt, és átértékelése eddigi életvitelemnek. Ha tényleg küzdünk valamiért, készen kell állni annak fogadására is.
    Egyik legszebb filmélményeim közé az Avatar c. film is tartozik. Nem tudom, volt-e már szó róla. Persze lehet rámondani, hogy csak kitaláció, fantázia, de ha már kigondolták, akkor bizony létezik. Szóval az ott él?k világa, az ahogyan tökéletes összhangban élnek bolygójukkal, teljes szimbiózisban, az valami csoda, Az ember összehasonlítja óhatatlanul is mai világunk állapotával, amivé tettük Földünket, és nagyon rossz az eredmény, de ezt Ti is tudjátok. Lehet számolgatni, hogy nem volna elég az élelem ha mindenki vega lenne, lehet mondani hogy a húsban milyen pótolhatatlan anyagok vannak, de amiíg Ti számolgattok és érveltek, én hús nélkül jobban érzem magam mint bármikor, egészségesebb vagyok mint 1 éve voltam, tisztább a lelkem mint azel?tt, és könnyebben, fogékonyabban tanulok.
    A filmbeli példa pedig, egy harmonikus társadalom mintája, egy szeretetre épül? világ képe pedig már nem is t?nik olyan megvalósíthatatlannak. Ha nem indulunk el, nem teszünk semmit, nem fog változni semmi sem. Én már ráléptem egy útra. Ti is jöttök?

pleh
    Felhasználó

Én azzal értek egyet, hogy ez a Föld és rajta mi is szükségszer?en olyan még amilyen.
    Ilyen világra, világokra is szükség van, hogy ezt a szintet megtapasztaljuk majd tovább lépjünk. Isten nem árul zsákbamacskát úgy gondolom.
    Mikor eljön annak az ideje, hogy ez megváltozzon akkor minden az egész bolygó és a rajta él?k is megfognak változni. Addig azonban akinek a hús evés esik jól az egyen húst. Az elfojtott vágy is vágy marad, ne vigyük tovább ezeket magunkkal egy szebb világba hanem itt éljük ki. Aki már ezt megtette az természetes, hogy nincs rá szüksége.
    Sok féle vágy létezik ez csak egy közülük.
    Mert attól még, hogy mi zöldségeket eszünk a világ körülöttünk nem lesz egyszeriben szelíd és tökéletesebb. Mi sem attól változunk meg, hogy zöldséget eszünk, hanem azért hagynánk ki a hús evést az étrendünkb?l, mert már el?tte megváltoztunk.
    A kett? között nagy különbség van! (Magyarán aki kényszerb?l lesz vegetáriánus, az a szíve mélyén nem is az, a vágya megmarad benne, amit ha nem most majd egy következ? életében fog kiélni).

Az Avatar tényleg szép film. Engem is megfogott az a eredend?en tiszta és bens?séges világ, ahogy minden összeköt?dik mindennel. Ez a mi világunkban sincsen másképpen. Ilyen volt a miénk is és ma a technokrata korban ilyenné vált. De sok civilizáció tanulta már meg ezt a leckét el?ttünk amit most mi is. Hogy a tudás felel?sséggel és következményekkel jár és nem ez teszi a létez?t istenné.
    Ami még nagyon megfogott a filmben az a tudat átültetése egyik testb?l a másikba. Akár a reinkarnációnál, azzal a nagy különbséggel, hogy az emlékek megmaradnak.

Névtelen
    Inaktív

Nem Monolit…
    Pleh…. 🙂

Névtelen
    Inaktív

De jó megfogalmazás, “terjeng?snek” sem lehet mondani.

monolit
    Felhasználó

“Az Avatar tényleg szép film. Engem is megfogott az a eredend?en tiszta és bens?séges világ, ahogy minden összeköt?dik mindennel. Ez a mi világunkban sincsen másképpen. Ilyen volt a miénk is és ma a technokrata korban ilyenné vált. De sok civilizáció tanulta már meg ezt a leckét el?ttünk amit most mi is. Hogy a tudás felel?sséggel és következményekkel jár és nem ez teszi a létez?t istenné.”

Fordítsd meg itt is a dolgot Pleh, mint a húsevésnél, és rögtön az lesz a végeredmény, hogy technokrata korunk nem indok, hanem következmény. Nem azért tartunk mi most itt, mert technokrata korunk volt (van), hanem azért hoztuk létre ezt a kort, mert “erre volt indittatás”. És ha belegondolsz, akkor Dávidnak tökéletesen igaza van. Olyan ez, mint az ördöglakat.

Szabolcs
    Felhasználó

Szia Monolit!

A Tönkölybúzát Gyurkó Zsoltéktól veszem:
    -link-
    Így 300ft-ra jön ki egy kiló, de az ?rlés után szitálni(de szeretem:)) is kell és kb. a 15%-a pelyva lesz, tehát olyan 340-350 ft-ra jön ki egy kiló.
    Egy 1kg-os kenyérhez 70 deka liszt szükségeltetik, tehát még éleszt?vel is belefér 300ft-ba(+ az energia).
    Ez pedig a malom:
    -link-

A bolti liszt azért sem jó, mert elég néhány % Tönköly bele és már el is nevezhetik annak, a másik pedig, h a frissen ?r?lt még él, ami sok energiát jelent!

carrion
    Felhasználó

Ó Monolit!
    Köszi a linket!!!!Így tisztázódott egy pár dolog!!
    De inkább írok priv-et neked!

Én is imádom az Avatár cím? filmet!!Nekem is nagyon tetszik az egész kis világa!!!!!!!!!!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Hmmmm ! :
    ” A rémálmok lassan megsz?nnek, ahogy az érzelmi testünk fokozatosan tisztul.” ( Monolit linkjéb?l). Na ! Ez tényleg jó ! 🙂

pleh
    Felhasználó
    monolit wrote

“Az Avatar tényleg szép film. Engem is megfogott az a eredend?en tiszta és bens?séges világ, ahogy minden összeköt?dik mindennel. Ez a mi világunkban sincsen másképpen. Ilyen volt a miénk is és ma a technokrata korban ilyenné vált. De sok civilizáció tanulta már meg ezt a leckét el?ttünk amit most mi is. Hogy a tudás felel?sséggel és következményekkel jár és nem ez teszi a létez?t istenné.”

Fordítsd meg itt is a dolgot Pleh, mint a húsevésnél, és rögtön az lesz a végeredmény, hogy technokrata korunk nem indok, hanem következmény. Nem azért tartunk mi most itt, mert technokrata korunk volt (van), hanem azért hoztuk létre ezt a kort, mert “erre volt indittatás”. És ha belegondolsz, akkor Dávidnak tökéletesen igaza van. Olyan ez, mint az ördöglakat.

Nem fordítom meg, mert nem véletlenül írtam így. Arról nem is beszélve, hogy azt említettem, hogy ez a következmény csak megismételted ugyan ezt.
    Nem értetted vagy nem akarod megérteni amit mondok.
    Minden vágyunk eredend?en ide köt minket. Ha ezeket elfolytjuk akkor azzal nem lépünk tovább csak ha kiéljük azokat.
    Ha te már nem akarsz mondjuk húst enni az neked jó, de ne várd el vagy akarj kényszeríteni rá olyanokat is akiknek ezt még meg kell élnie rendese.

Tamas
    Felhasználó

Így van! A bels? vágyakozás a legfontosabb : mert akik vegetáriánusok, azoknak általában már magasabb világokban való létezés, vagyis a TELJES szabadság állapota az egyetlen értelmes létalap!

Szpacsek
    Felhasználó

Paolo Pigozzi — Walter Pedrotti : Vegetáriánus konyha. Könyv. 600 Ft.
    ( Book. hu )
    A vegetáriánus konyha, a jöv? konyhája szerelmeseinek. Egyszer?en elkészíthet? olcsóbb vegetáriánus ételek.
    Ezt például megrendelhetnéd magadnak carrion mert a Dávid-féle könyv 2. és 3. kötete, még nem jelentek meg. 🙂

Tanitvany
    Felhasználó
    Tamas wrote

Így van! A bels? vágyakozás a legfontosabb : mert akik vegetáriánusok, azoknak általában már magasabb világokban való létezés, vagyis a TELJES szabadság állapota az egyetlen értelmes létalap!

Osztom Tamás véleményét, miszerint lehetetlen a magasabb spirituális szintekre jutni folytatva a húsevést! Többr?l van szó, mint arról, hogy kiiktatod szervezetedb?l a mérgeket a mell?zésével. Isten felé közeledni, egyet jelent a szeretet felé való közeledéssel is. A szeretet pedig önmagad és mások mélységes tiszteletét, valamint a körülötted lév? él?lények tiszteletét is jelenti, törekedve arra, hogy csak akkor ölj meg bármit is, ha az feltétlenül szükséges a túlélésed érdekében.

Bár olvastam már arról is, hogy egy más univerzumban él?, magasan fejlett lények könnyedén megválnak fizikai testükt?l, ha alacsonyabb létforma támadja meg ?ket, mert tudják, hogy Kik ?k, és nem azonosítják magukat a testükkel, amelyet bármikor újrateremthetnek, ha úgy kívánják.

monolit
    Felhasználó

Sziasztok!

” Nem értetted vagy nem akarod megérteni amit mondok.
    Minden vágyunk eredend?en ide köt minket. Ha ezeket elfolytjuk akkor azzal nem lépünk tovább csak ha kiéljük azokat.
    Ha te már nem akarsz mondjuk húst enni az neked jó, de ne várd el vagy akarj kényszeríteni rá olyanokat is akiknek ezt még meg kell élnie rendese. “

Nem tudok róla, hogy bárki is kényszeritene bárkit is a nemhúsevésre.
    Minden a fejben d?l el, szokták mondani. Szerintem nem vagyunk eredend?en ide kötve: csak akkor vagy, ha úgy gondolod! Vágyaink lehetnek sokrét?ek, van, amikor elfolytani sokkal több tanulsággal szolgál, mint megélni, ez megint csak “fej” kérdése. Ha minden vágyunkat tényleg “kiélnénk”, na az nem lenne jó!
    Önismeret, és tudatosság kérdése csak, hogy vágyaidat hogyan kezeled: ezt kellene megtanulnia mindenkinek!
    Ehhez viszont érettebbeknek kell lennünk spirituálisan is hogy szabad akaratodból mit választasz: “rendesen megéled”, vagy feldolgozod, átalakítod vágyadat.

monolit
    Felhasználó

Köszönöm Szabolcs az infót, be fogom építeni életünkbe ezt is!

horatzio
    Felhasználó
    Ilyen világra, világokra is szükség van, hogy ezt a szintet megtapasztaljuk majd tovább lépjünk. Isten nem árul zsákbamacskát úgy gondolom.
    Mikor eljön annak az ideje, hogy ez megváltozzon akkor minden az egész bolygó és a rajta él?k is megfognak változni.

ez els? mondatoddal ütöd a másodikat.
    Az els? tökéletes igaz, nincs semmi hiba amit ki kéne javítanunk, ez a Világ azért olyan amilyen, mert ez Isten akarata.
    Mikor eljön az id? a változásra (ember), akkor továbbáll innen, de a világ marad. Olyannak amilyennek Isten rendelte.
    Nincs értelme megváltoztatni, mert már kezdetek óta létezik minden világ, olyan is amilyen a “megjavított Föld”.

Mi sem attól változunk meg, hogy zöldséget eszünk, hanem azért hagynánk ki a hús evést az étrendünkb?l, mert már el?tte megváltoztunk.

Ezzel én egyetértek, de azt is be kell látni, hogy fordítva is m?ködhet a dolog, de sokkal-sokkal nehezebb és tele van felesleges körökkel.
    Tehát van egy út aminek a következménye lesz, hogy nem eszek húst, mert mondjuk érzem az állatok lelkét és nem tudom megenni azt.
    És mondhatom azt, hogy az Én Utam, hogy nem eszek húst és ezzel magasabb szinten vagyok.
    Az egyik út következmény lesz, a másik út a tapasztalat megteremtése.
    Viszont a probléma szerintem az, hogy a tapasztalati útnál, nem vesszük észre, hogy mi is a tapasztalat. Mert korántsem az, hogy meddig bírjuk hús nélkül, és hogy mennyit növekedett a szeretetünk, mert ett?l senki nem lesz jobb ember. A tapasztalat ott van a szemünk el?tt, de Önmagunk áltatásával nem jutunk tovább.

Szerintetek pl. az eszkimóknak, van -e esélyük a változásra?
    Mindenképpen van, de ha ? egyik napról a másikra úgy döntene, hogy nem eszik többet fókát, akkor éhen halna, vagy megfagyna. De mégis van számára út. Csak különbözik az enyémt?l.

gabee
    Adminisztrátor
    horatzio wrote
      ez els? mondatoddal ütöd a másodikat. Az els? tökéletes igaz, nincs semmi hiba amit ki kéne javítanunk, ez a Világ azért olyan amilyen, mert ez Isten akarata. Mikor eljön az id? a változásra (ember), akkor továbbáll innen, de a világ marad. Olyannak amilyennek Isten rendelte. Nincs értelme megváltoztatni, mert már kezdetek óta létezik minden világ, olyan is amilyen a “megjavított Föld”.

Szerintem meg a világ Isten által olyan amilyen, hanem Te általad. Az egyén a felel?s mindenért, mert minden másképp alakult volna ha másképp csináljuk. Ez egy lehetséges út, ahol jelenleg tartunk, és ezért nem okolhatjuk se az Istent, se mást. Az ember teremtette meg ett a valóságot, ? akarta hogy így legyen.Vagy szerinted csak egy sakktáblán álló bábuk vagyunk akiket tetszéls szerint ide-oda tologatnak? Nagy hiba a felel?sséget az Istenre kenni, mert akkor kizárod azt, hogy te vagy a teremt? és ezzel értelmetlenül sodródsz.

Tanitvany
    Felhasználó

Így van, a tudatos ember teljes mértékben vállalja a felel?sséget és senkit sem hibáztat, ha valami “rosszul sül el” , hanem tisztában van vele, hogy az az ? m?ve, az ? teremtése. Az értelmetlen sodródás is teremtés, annak azonban nincs tudatában az egyén. Ezért mondják azt, hogy a tudatlanul teremt? ember “alszik”, a tudatosan teremt? pedig “éber”, vagy “elébredt.”

Névtelen
    Inaktív

A teremtéskor meg volt mindennek a helye,célja, ideje stb.
    Ez az egész dolog, menet közben “züllött” el ennyire.Igen a sok kapzsi ember, mikor felemelkedett a Darwin szerint majom létb?l onnantól kezdve változott meg minden.Véleményem szerint az ember mint EMBER, nem erre a sorsra és jöv?re volt ítélve. Helyrehozni ezt már képtelenség. Nyilvánvaló hogy ami idáig vezetett az az ember m?ve. Felesleges itt szónoklatokat tartani a megtisztulástól kezdve a Vegetariánizmusig,nincs semmi értelme. Az hogy most “fölészállok” vagy alá önmagamnak, hogy jól viseljem el az állítások szerint bekövetkez? armageddont az megint csak a saját önzésem tükörképe mert nyilván a maradék több millió vagy milliárd embert nem tudom megtéríteni. Tehát teljesen mindegy hogy hogyan “agyusztálom” az agyamat a testemet lelkemet. Lehet itt könyveket írni hogy hogyan vészeljük át a reánk omló világot, nem fog menni.Egy dolog fog menni: mégpedig az hogy azért a lelkünkben egy kis hittel várjuk azt, ami még azért annyira nem vált bizonyossá.
    De ha mégis bizonyossá válik, sajnos az fog történni aminek történnie kell ,legyek bár vegetáriánus, Buddha hív? vagy bármi, amivel szeretném elkerülni a lehetetlent, nem fog menni. Rajtunk kívüli ” hatalmak” munkálkodnak és ez pedig maga a természet vagy Isten, ki hogyan nevezi és mindenki azt kapja amit megérdemelt. ebben az esetben márpedig azt, hogy tönkretettük a bolygónkat és ennek sajnos nem marad el a “jutalma”…mivel itt nincsenek “szint különbségek” itt mi emberek vagyunk…

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, ezzel egyetértek, a bolygónkat azt jól tönkretettük. 😐

horatzio
    Felhasználó
    Szerintem meg a világ Isten által olyan amilyen, hanem Te általad. Az egyén a felel?s mindenért, mert minden másképp alakult volna ha másképp csináljuk. Ez egy lehetséges út, ahol jelenleg tartunk, és ezért nem okolhatjuk se az Istent, se mást. Az ember teremtette meg ett a valóságot, ? akarta hogy így legyen.

Vagy szerinted csak egy sakktáblán álló bábuk vagyunk akiket tetszéls szerint ide-oda tologatnak? Nagy hiba a felel?sséget az Istenre kenni, mert akkor kizárod azt, hogy te vagy a teremt? és ezzel értelmetlenül sodródsz.

én nem okolom Istent, s?t én azt mondom, hogy minden úgy jó ahogy van. Ha megnézed ezt a Világot, a történelmet akkor világosan látszik, hogy ez a Föld sose volt mennyország, és nem csak az ember miatt nem volt az, hanem volt, hogy a természet miatt nem.
    Ha éppen nem öltük egymást halomba, akkor járványok törtek fel a semmib?l és t?ntek el a semmibe, vagy éppen egy hirtelen szök?ár t?ntetett el egy egész várost, vagy millió évr?l, millió évre jégkorszak köszönt rá…. Igy, ez Csak Egy Világ, amit látunk, de amit nem tudunk megváltoztatni és amit nem is kell megváltoztatnunk.
    Ez persze nem azt jelenti, hogy nincs innen hová menni, és nincs útunk, de ez az út túlmutatt ezen a Földön.

Isten szótárában nem szerepel olyan, hogy “mi lett volna ha…”. Isten mindent tud, tudott és tudni fog. Már a teremtés pillanatában tudta, hogy ez a világ mit fog képviselni.

Nem az édenkertet kell megteremteni (Isten azt már megtette), hanem nekünk kell eljutni oda.

horatzio
    Felhasználó
    lutyo wrote

A teremtéskor meg volt mindennek a helye,célja, ideje stb.
    Ez az egész dolog, menet közben “züllött” el ennyire.Igen a sok kapzsi ember, mikor felemelkedett a Darwin szerint majom létb?l onnantól kezdve változott meg minden.Véleményem szerint az ember mint EMBER, nem erre a sorsra és jöv?re volt ítélve. Helyrehozni ezt már képtelenség. Nyilvánvaló hogy ami idáig vezetett az az ember m?ve. Felesleges itt szónoklatokat tartani a megtisztulástól kezdve a Vegetariánizmusig,nincs semmi értelme. Az hogy most “fölészállok” vagy alá önmagamnak, hogy jól viseljem el az állítások szerint bekövetkez? armageddont az megint csak a saját önzésem tükörképe mert nyilván a maradék több millió vagy milliárd embert nem tudom megtéríteni. Tehát teljesen mindegy hogy hogyan “agyusztálom” az agyamat a testemet lelkemet. Lehet itt könyveket írni hogy hogyan vészeljük át a reánk omló világot, nem fog menni.Egy dolog fog menni: mégpedig az hogy azért a lelkünkben egy kis hittel várjuk azt, ami még azért annyira nem vált bizonyossá.
    De ha mégis bizonyossá válik, sajnos az fog történni aminek történnie kell ,legyek bár vegetáriánus, Buddha hív? vagy bármi, amivel szeretném elkerülni a lehetetlent, nem fog menni. Rajtunk kívüli ” hatalmak” munkálkodnak és ez pedig maga a természet vagy Isten, ki hogyan nevezi és mindenki azt kapja amit megérdemelt. ebben az esetben márpedig azt, hogy tönkretettük a bolygónkat és ennek sajnos nem marad el a “jutalma”…mivel itt nincsenek “szint különbségek” itt mi emberek vagyunk…

egy két apró helyesbbités csak.
    szerintem az ember sorsa pontosan ez. Kemény, küzdelmekkel teli sors ez, de ezt választottuk. Miért, Kiért? Tudattal megmagyarázhatatlan dolgok ezek, de biztos, hogy Isten van a dologban. Ezért Isten nem fog itélkezni, mert nincs is miért. Az ember egy kicsit önz? és beképzelt, hogy azt hiszi, hogy egy akkora hatalmat mint amilyen a Föld, vagy a természet tönkre tudja tenni, s?t még helyre is tudja hozni.

A végkifejletben sem teljesen igaz, hogy nem tehetünk semmit. De igen egyetlen dolgot tehetünk, az Istent kereshetjük.
    Mint a tékozló fiúk bolyongunk ezen a földön, amig el nem indulunk haza és sokszor félve úgy gondoljuk, hogy elég ha úgy csinálunk, mintha otthon lennénk az is elég lesz a boldogsághoz, de sosem lesz elég.

Az irásod többi részével egyébként egyetértek.

gabee
    Adminisztrátor
    horatzio wrote
      Isten szótárában nem szerepel olyan, hogy “mi lett volna ha…”. Isten mindent tud, tudott és tudni fog. Már a teremtés pillanatában tudta, hogy ez a világ mit fog képviselni. 

De semmi sincs eleve elrendelve. A dolgok nem azért történnek mert meg KELL történniük. Egyszer?en csak azért, mert a sok lehetséges minta közül az egyik belép a valóságunkra.Éppen ezért a mi lett volna ha épp olyan érvényes mint az amit most csinálsz. Az események képlékeny dolgok és el?ször mindig mentális jelleg?ek. Ha egyet tárgyi valósággá formálunk, akkor azt végigcsináljuk. Ha nem, attól még ugyanúgy bennmarad a múlt-jelen-jöv? rendszerében.Azonban vannak pszichológiai vakfoltok, amelyek védekez? mechanizmusként megakadályozzák, hogy mindezt észleljük.

pleh
    Felhasználó
    monolit wrote

Sziasztok!

” Nem értetted vagy nem akarod megérteni amit mondok.
    Ha te már nem akarsz mondjuk húst enni az neked jó, de ne várd el vagy akarj kényszeríteni rá olyanokat is akiknek ezt még meg kell élnie rendese. “

Nem tudok róla, hogy bárki is kényszeritene bárkit is a nemhúsevésre.
    Minden a fejben d?l el, szokták mondani. Szerintem nem vagyunk eredend?en ide kötve: csak akkor vagy, ha úgy gondolod! Vágyaink lehetnek sokrét?ek, van, amikor elfolytani sokkal több tanulsággal szolgál, mint megélni, ez megint csak “fej” kérdése. Ha minden vágyunkat tényleg “kiélnénk”, na az nem lenne jó!
    Önismeret, és tudatosság kérdése csak, hogy vágyaidat hogyan kezeled: ezt kellene megtanulnia mindenkinek!
    Ehhez viszont érettebbeknek kell lennünk spirituálisan is hogy szabad akaratodból mit választasz: “rendesen megéled”, vagy feldolgozod, átalakítod vágyadat.

Minden vágyunkat kiéljük, csak id? kérdése.
    A vágyak elfojtása is valami más vágy utáni célból történik. (pl felemelkedés utáni vágy).
    A reklám sem kényszerít semmire, de ha elégszer megnézed ott marad tudat alatt és meg fogod venni el?bb utóbb amit reklámoz. Ha valamit jónak tartunk és megosszuk mással, annak nem az a célja általában, hogy hencegjünk, hanem felhívjuk rá a figyelmet, hogy ez milyen pozitívumokkal jár (számunkra). Ez a reklám alapja.
    A szabad akaratunk korlátozott, emberi mivoltunk által. Az, hogy itt vagyunk és azt miképpen élünk egy más szinten már eldöntöttük.

carrion
    Felhasználó

Megrendeltem a könyvet és ha minden jól megy még a héten meglesz!!!Majd akit érdekel elmondhatom hogy milyen!!!
    😛

gorillabacsi
    Felhasználó

Sziasztok!

Beindult az inuaki.hu oldal. Itt rendelhettek és Dávid válaszait is megtaláljátok. Várok még egy pár érdekes eseményre választ, és azok is fent lesznek az illet? állományban. Persze emelett sok mindenr?l lehetne kérdezni, ha van ötletetek, várom szeretettel.
    Az anunnaki könyvet a héten megkapom és majd beszélünk err?l is, a leírások alapján nagyon érdekesnek ígérkezik.

gabee
    Adminisztrátor

Az ebben található állítások megyegyeznekj a Lacerta interjúban lév? tényekkel? A kett? mennyire egysztethet? össze?

gorillabacsi
    Felhasználó
    gabee wrote

Az ebben található állítások megyegyeznekj a Lacerta interjúban lév? tényekkel? A kett? mennyire egysztethet? össze?

Mire gondolsz?

gabee
    Adminisztrátor

Konkrétan arra, hogy a kett? ugyanazt állítja-e, fedik-e egymást.

gorillabacsi
    Felhasználó

Sajnos még nem láttam a könyvet, csak a borítóját, pedig már két hete meg van jelenve. Konkrétan az anunnakikról szól, de nem a helybeli földalatti hüll? fajról, hanem azokról, akikr?l David Icke is beszél A legnagyobb titok cím? könyvében. A másik fajról sok adatunk nincs a Lacerta interjú kivételével, de lehetnek valamilyen rokonságban. Viszont az anunnakik mindig ott voltak a történelem során, és néha a kaukázusban húzodtak meg, vagy onnan tevékenykedtek (innen a kaukázusi ember kifejezés, akikt?l az amerikaiak a fehér népcsoportot származtatják, mint a fehér faj egyetlen családfája, akik lényegében sz?ke haj és magas termet, pedig ez is csak az ?k célukból kifejlesztett népcsoport és nem a teljes fehér fajt jelenti). És nézzük meg hol a leger?sebb az anunnaki hatás: északi népcsoportok (sz?ke, magas termet), ott a legmagasabb az életszinvonal és azt látjuk, hogy többnyire kiszámítható, szeretetben kevésbé gazdag emberek. A sumér id?kben a teljes Közel-Keletre, Ázsiara, Észak-Afrikára kiterjedt a hatalmuk. A kozákokról, akir?l csak annyit írnak, hogy harcos nép volt olyan családokkal kerültek be a történelembe, mint a Rotschildek, Rockefellerek, stb, akik olajbárok, bankárok, politikusok és az egész európai arisztokrácia valamilyen kapcsolatban volt velük. És ?k csinálták a zsidó államot, Izraelt ezért (bár az egyszer? zsidók ezt aligha tudják) és hajlandóak feláldozni Izraelt és akár az összes zsidót, bár az álcázásért zsidó vallásúak. Ezért van az er?s cionista gy?lölet. Szinte minden összeesküvés elmélet a zsidók ellen szól, pedig ?k csak bábúk egy er?sebb hatalom kezében. Az anunnaki tiszta vérvonalak ezekben a kaukázusi népcsoportokban a leger?sebbek és a hatágú csillag sem eredetileg zsidó jelkép. Egy korábbi hozzászólásomban azt írtam, hogy a szabadk?m?vesség, mint vallás nem a gonosz er?t képviseli és szinte biztos, hogy így van, bár sok misztikusság övezi, de csak a gonosz er?k beépülése miatt vélik az emberek annak. A követ?k persze nem is tudják mi zajlik a szinfalak mögött, és ha belegondolok, szinte mindenhova beépültek az anunnakik. Kryon az els? olvasásra furcsa dolgot mond az egyik közvetítésben, hogy a megoldásnak a zsidóktól kell jönnie. Ha ?k felfigyelnek arra, hogy milyen játékszert jelentenek valakik kezében és elleneszegülnek, az számunkra gy?zelem lehet (ezt én mondom), de ezt mindannyian megtehetjük.
    A másik fajt nem érdekli az emberiség sorsa, nem is akarnak különösebben beavatkozni – én ezt olvastam ki a Lacerta interjúból.

carrion
    Felhasználó

Bocsi ,amit most linkelek be az nem pont ebbe a topikba illik,de nem tudtam hova is illik pontosan.
    Érdemes végigolvasni,a krisnások “vallásáról” van szó benne ,de elég érdekes hogí mik a szemléleteik a teremtésr?l!!!!
    Valamilyen szinten összefügg egy kicsit a Dávid által elmondottakkal is!
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Az az ember olyan, mintha marcipánból lenne…
    A Lacerta –interjú a király !! Komoly !!

Tamas
    Felhasználó

v

gorillabacsi
    Felhasználó

Kedves Tamás,

Még akkor észrevettem, hogy elírtam egy szót a kozákokat, de sajnos, miután újraszerkesztettem, nem javult ki: kozák helyett kazárokat akartam írni. És ezért elnézést, de egy kicsit fáradtan írtam a szöveget.

Ne felejtsd el Tamás, hogy Dávid nem Erdélyr?l beszél, a párhuzamos valóságokba azért még ne nagyon merüljünk bele. Egyel?re neked és nekem sincs konkrét tapasztalatunk err?l. A románoknak (ahogy az elején még írtam) nincs sok múltjuk Erdélyben, de az sem igaz, hogy ?k olasz cigányok, ahogy egyszer említetted.

És honnan veszed azt, hogy a székelyek tiltakoznak a múltjuk ellen? Nem tiltakoznak Tamás. Sohasem tiltakoztak. Az elnyomás nem változtat sokat a magatartásukon, inkább a nevelés és politika meg a társadalmi irányelvek változtak az id?k folyamán. El?ször is ha naponta beszélnél székelyekkel, akkor látnád, hogy nem egy elpuhult népr?l van szó és egyáltalán nem hódolnak be a románoknak, de én szívesen elbeszélgetnék veled személyesen egy székely környezetben és meglátnám, hogy mi lesz a benyomásod utána, még akkor is ha te más tapasztaltál idáig.

gorillabacsi
    Felhasználó

Még annyit szerettem volna írni:

az áruló politikusok nem a népet képviselik és ez nálunk sincs másképpen…

David Icke-ról annyit mondanék, hogy nem kell szószerint mindent elfogadni a könyveib?l. F?leg A legnagyobb titok olvasás közben éreztem, vannak ellentmondások más kutatók elméleteivel, de nagyon sok minden igaz, amit leír. Valahol kell léteznie egy közös múltnak, amit persze másképpen érzékelünk. Azt mondhatni inkább, hogy Te magad teremted a múltadat, jelenedet, jöv?det és minden összefügg, mint a Terminátor filmben. Én azt mondanám, hogy az id?dimenziók párhuzamosak és nem annyira a a megélt térdimenziók, a térdimenziók párhuzamosságát pedig csak úgy használjuk, mint a számítógépes fájlmentéseket. Elmenthetünk egy állapotot egy párhuzamos térbe (ez teljesen passzív, olyan mint egy fénykép) és vissza is hozhatjuk, amikor szükségünk lesz rá, … nem mi, inkább magas technikával rendelkez? lények. Én ezt olyan személyt?l tudom, aki nagyon mélyen beleásta magát ezek feltárásába, míg az anunnakik végleg el nem intézték.

gorillabacsi
    Felhasználó

Most, hogy olvasom az anunnakis könyvet, érdekes dolgok kerülnek napvilágra. Egyel?re nem akarok ezekr?l írni. Annyit azért elárulok, hogy van egy kis lacertás hasonlóság és nagyon izgalmas a történet, könnyen olvasható, nem annyira a sz?rszálhasogató és nem tények bizonygatására épül, mint a Dávid Icke könyvek. Szerintem ez benne van Aryana stílusában is, talán nem hiába választotta Dávid ?t közvetít? személynek. Aki csak az emberi logikával és egóval közelít meg valamit, és ne akarjak nevet említeni, mert akkor megint háború lesz ezen a fórumon, az soha nem lesz igazi mester…

Tanitvany
    Felhasználó

Szia Gorillabácsi!

Az utolsó mondatod fülön ütött… Valóban, a legnagyobb mesterek közös ismérve az alázat és a szerénység. Hihetetlen és felemel? érzés egy megvalósult mesterrel közelségben lenni.

Már várom én is harmadik könyvet.

Tamas
    Felhasználó

v

horatzio
    Felhasználó

kedves Gorillabácsi

köszönöm, hogy továbbitottad Dávid felé a kérdésem. Én már el is felejtettem, de most látom, hogy válaszolt rá Dávid.

Dávid azt mondja az els? könyvben, hogy küldetésének lejárta után ?visszamegy?.
    A kérdésem az, hogy az a döntés még érvényes-e? Nem gondol arra, hogy a Földön szerzett tapasztalatai alapján nem tartozik már az Inua bolygóhoz, és további fejl?dése érdekében a jöv?ben az Új Földön lesz a helye?

Azt teszem majd, amit mondanak nekem. Én itt szeretnék maradni, de addig maradok, amíg szükség lesz rám. Tudom, hogy amikor majd minden lecsendesedik, amikor az új Föld létrejön, akkor kezd?dik el az igazi küldetésem. Addig fog tartani, amíg kell. Fontos megértenünk, hogy mi az univerzum vándorai vagyunk, és egy égitesten vagy univerzumban vagy dimenzióban való tartózkodásunk azért szükséges, hogy bizonyos tapasztalatokat szerezzünk, segítsünk és megváltoztassunk dolgokat. A távozásunkkor semmit nem viszünk magunkkal, csak a gondolatenergia-formákat, amelyeket létrehoztunk. Ezek jelentik a hozományunkat, és a segítségükkel fejl?dhetünk.
    A válasz tetszik, ha kiszedjük bel?le az Új Föld elképzelést (már amennyiben, ha egy konkrét helyre gondolunk ez alatt, nem pedig egy másfajta látásmódra, másfajta gondolatokra). Mivel én is igy kérdeztem ezért ? ez alapján válaszolt.

“Azt teszem majd amit mondanak nekem”- itt újabb kérdés vet?dik fel bennem, hogy mennyire alázatos Dávid, Isten felé, mennyire hisz Istenben, ha nem az ? hivására figyel? Miért van szükség közvetit? személyekre?

“Fontos megértenünk, hogy mi az univerzum vándorai vagyunk, és egy égitesten vagy univerzumban vagy dimenzióban való tartózkodásunk azért szükséges, hogy bizonyos tapasztalatokat szerezzünk,…”
    – ez egy ?szinte és egyszer? válasz, szerintem ennyi az élet értelme, mindegy, hogy, földi vagy, vagy földönk-kivüli.

gorillabacsi
    Felhasználó
    Tamas wrote

gorillabacsi wrote

Most, hogy olvasom az anunnakis könyvet, érdekes dolgok kerülnek napvilágra. Egyel?re nem akarok ezekr?l írni. Annyit azért elárulok, hogy van egy kis lacertás hasonlóság és nagyon izgalmas a történet, könnyen olvasható, nem annyira a sz?rszálhasogató és nem tények bizonygatására épül, mint a Dávid Icke könyvek. Szerintem ez benne van Aryana stílusában is, talán nem hiába választotta Dávid ?t közvetít? személynek. Aki csak az emberi logikával és egóval közelít meg valamit, és ne akarjak nevet említeni, mert akkor megint háború lesz ezen a fórumon, az soha nem lesz igazi mester…

Így van Bálint, viszont az igazi mester az, aki lemond arról, hogy mester legyen!

Olykor fingik, amikor fingania kell, olykor megmondja az igazat, akkor is, ha politikailag nem korrekt!

Vagyis azt is pl., hogy amit Dávid Erdély történetér?l mondott, az szemenszedett hazugság! És Te székelyként még kollaborálsz vele!

Fájdalom, de így van! ATTÓL FÜGGETLENÜL, hogy spirituálisan igaz tanítás – csak NEM magyar!

Ha Dávid magyarnak született volna, akkor is ugyanaz lenne a helyzet. Engem egyáltalán nem Erdély története fogott meg és senkit azok közül, akik itt irogattak, csak egyedül téged zavar ez az egész és végtelenségig hajlandó vagy ezzel foglalkozni. Hidd el, hogy én is magyar érzet? vagyok, és fantasztikusan büszke vagyok a származásomra.
    Ha a paranormal.hu egy történelmi dokumentumokat felsorakoztató oldal lenne, akkor talán nem is írnék itt, annak ellenére, hogy engem is izgat a múltunk. Sokat foglalkoztam Móricz János kutatásaival és egy jó pár dologgal, ami számunkra érdekes. Ha azt mondanám, hogy mi a sumérokkal vagyunk közvetlen rokonságban, akkor részben szégyenkeznem is kellene, hiszen a sumérokat az anunnakik hozták létre (Dávid Icke és még egy pár kutató szerint – és én hiszek nekik). Én korábban azt állítottam, hogy múltunkat nem igazán ismerjük, sok a zavaros tényez? benne. A dákokat nem tartom a románok ?sének, de az atlantisziak leszármazottainak viszont igen. Az írón? készpénznek veszi azt a dolgot, de csak saját hiúsága és büszkesége vezérli.
    Dávid a második könyvben azt mondja, hogy el?ször rá kell kérdezzen Aghtonra a dákokkal kapcsolatban. Mivel nem innen származik, nem is beszélhet róluk. Igazából semmit nem mond sem a románok, sem a magyarok történetér?l. Az a írón? nacionalizmusa érthet?, hiszen Dávid speciálisan Romániára korlátozza a küldetését, kijelentve, hogy itt olyan dolgok történnek, amellyel védettséget fogunk élvezni és Romániára különleges szerep hárul. Ha egy mit sem tudó laikushoz elmenne egy idegen lény és elmondaná azokat, amiket Dávid elmondott neki, persze, hogy az illet? kitüntetve érezné magát. Szóval, Tamás ne vedd ezt rossz néven. Én személy szerint szívesen elbeszélgetnék Dáviddal a magyarságot történetét illet?en, ha nem sikerül közvetlen kapcsolatba kerülnöm vele, hát vagyok olyan pofátlan, hogy feltegyem az írón?n keresztül a kérdéseimet, akivel nagyon gyakran beszélgetek és tudom azt, hogy közvetíteni fog felé.

Tamas
    Felhasználó

v

gorillabacsi
    Felhasználó

Tamás!

Ez az utolsó levelem hozzád, mert úgy látom, hogy nincs kivel beszélni. Köszönöm, hogy létrehoztad az inuaki topikot, de hozzászólásaidban sajnos a bels? énedet mutattad ki, ami egyáltalán nem spirituális. Ezennel a sértegetések miatt (ha olyan székely lennék, akkor több is lenne ebb?l…) befejezem a veled való bármilyen kommunikációt. Csak bizonygass magadnak vagy azoknak akik elhiszik azt, amiket írsz, amit teletömtél a saját elképzeléseiddel.
    És kedves Tamáskám gyere el és csinálj forradalmat és tedd meg ezt Magyarországon is és legyél mártír… Neked ez az egyszer? elképzelésed. A szájad fantasztikusan nagy, de a tetteidr?l sohasem beszélsz. Sajnos azt kell mondjam, hogy a fejedet nyomó információáradat annyira er?ssen zavarja az egódat, hogy csak az általános kötekedés, kekeckedés, az emberek állandó sértegetése jön ki bel?le. Ezért nagyon sajnállak, kedves barátom, pedig valóban több lehetnél annál, ami vagy…

Majd Te leszel a magyarság megváltója és minden magyar neked fog imádkozni… Ámen

gorillabacsi
    Felhasználó

u.i. Ezek után szeretném, ha többet nem írnál a Dávidos témában, hanem inkább a Magyarság új története címszó alatt készítenél egy másik topikot és ott tárgyalnád ezeket a dolgokat. Ott természetesen mindenben igazad lesz, hiszen Te vagy a legnagyobb magyar ?störténet kutató.

Szpacsek
    Felhasználó
    carrion wrote

Megrendeltem a könyvet és ha minden jól megy még a héten meglesz!!!Majd akit érdekel elmondhatom hogy milyen!!!
    😛

Megjött a könyv ? Milyen ??? Mi van az elején, a borítóján? Milyen szín?, Ez a 2. kötet ? 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

carrion wrote

😛

Megjött a könyv ? Milyen ??? Mi van az elején, a borítóján? Milyen szín?? Ez a 2. kötet ? 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Már megint elrontottam és kétszer jelent meg amit írtam !! Mert izgulok nagyon !! 🙂

Tamas
    Felhasználó

v

gorillabacsi
    Felhasználó

Megalapozatlanul olyan dolgokat állítasz, többek közt rólam is, amelyek csak a fantáziavilágodban élnek és ezeket Tényekként állítod be. Tamás majd amikor az “igazság” hivatalosan minden történelemkönyvben ott lesz, akkor is azon fogsz majd rágodni, hogy nem adták meg a magyarságnak a kell? tiszteletet? Én biztosan tudom, hogy nem éltem mindig magyarként itt ezen a Földön. A következ? életemben sem biztos, hogy magyar leszek majd és egyáltalán nem fog érdekelni, hogy amikor magyar voltam, mi volt a hivatalos és nem hivatalos álláspont az illet? nemzet múltjáról.

Nekünk csak egy pillanatnyi megpihen? hely a Föld, és nem kell állandóan sérelmeinket dramatizálva t?zzel-vassal harcolnunk, sokkal fontosabb, hogy elérjük azt a szintet, ahol segíteni tudunk az embereken, majd a bolygón és id?vel más bolygók él?lényein… és akkor majd a saját teremtéseinkkel is foglalkozhatunk.

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 323

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.