Tanítások az Inua bolygóról

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Tanítások az Inua bolygóról

• This topic has 322 válasz, 21 hozzászóló, and was last updated 8 years, 7 months by Névtelen.
50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 323
  • Szerző
    Bejegyzés
    pleh
    Felhasználó

egok találkozása 😀

gorillabacsi
    Felhasználó

az bizony, de tiszteségesen, sértegetések nélkül is lehet kommunikálni, de úgy látszik, hogy van olyan ember, aki ezt nem így gondolja, van akinek ez szimpla tény, ahol mindenki egyforma, ez a dramatizáció tet?foka, de úgy látszik a Kárpátmedence legnagyobb UFO kutatója egy pár dolognak azért nem nézett utána… és én ezt nem fogom most kifejteni neki

Névtelen
    Inaktív

Pleh! Ne szólj bele a dolgokba ezt már én régen megtehettem volna de tiszteletben tartom két nagy elme “hadviselését” Én, mint kívülálló,
    Tamás érvelése közelebb áll hozzám, bár Gorillabácsi eszméi sem elhanyagolhatóak..némely dologban. Azon kív?l, amihez nem értek tisztán és érthet?en nincs kompetenciám beleszólni.

pleh
    Felhasználó

Nem szóltam bele mit láttál te? 🙂
    Csak véleményt alkottam egy vitás beszélgetésr?l. 😛

Egyébként meg nem is tudnék állás foglalni, mert ennyire nem ismerem a múltunkat. Viszont az én ismeretségi körömben elég sokan inkább magyarságtudatúak mint nyugat imádók. Én sem vagyok oda a sok nyugati butaságért. Szóval én nem látom olyan kilátástalannak és kétségbeesettnek a helyzetet.
    De abban biztos vagyok, hogy egyszer minden civilizációnak népnek a beolvadás a sorsa. Akármilyen nagy birodalomról is van szó. És azt sem gondolom, hogy a spiritualitás csak a magyarságból ered. Már ha jól értettem amit írt.
    Viszont az is tény, hogy az Inunakis könyvnek meg nem ez a lényegi mondanivalója. Ha még meg is akad rajta az ember szeme értetlenül kicsit, hogy mi köze ennek a témának a dákokhoz és a román nép kiemeléséhez.
    Ezt én se értem….

Névtelen
    Inaktív

Na igen. a Dákok a román nép ?sei voltak, vad és kegyetlen hadjáratokat folytattak.Anyi hasonlóság volt a Magyarság és a Dákok közt hogy ?k is kupából itták a bort… h?ha, ma már fel sem jövök … 😀

pleh
    Felhasználó

Dákok már rég sehol nem voltak a középkor hajnalán, a népvándorlások után. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Lehetséges..

gorillabacsi
    Felhasználó

Vissza szeretnék kanyarodni az eredeti témához, ez pedig az Anunnaki könyv. Érdekes interjúk vannak a könyvben, többek közt reptiloid faj kepvisel?jének kiadó személlyel is. Sok érdekes dolog van a norvég, svéd anunnaki bunkerekr?l. Északon rengeteg földalatti vájat van, amelybe fejlett technológiájú vonatok, liftek közlekednek és az energiát különböz? kristályokból nyerik. Vannak idegenek és vannak emberek, vagy esetleg keverékek számára fentartott szobák, termek.
    Az események miatt persze az itt él? lakosság kisebb részét fogják kimenteni. ?k céltudatosan készülnek ezekre az eseményekre, és elég sokan tudnak már róla. Innen látszik az, hogy északon er?sebb az anunnaki befolyás.
    Az anunnakis interjúból kiderülnek még olyan cselek, amelyekkel az embereket szeretnék maguknak megfogni.
    Szeretnék adatokat feltenni a könyv?l, de ha megint nemzeti problémákra kerül a vita, akkor ígérem azonnal alábhagyok e tevékenységgel és nem fogok többet írni.

pleh
    Felhasználó

Az annnakik azok járkálnak köztünk embernek t?nve vagy a föld alatt bujkálnak?
    Meg a másik kérdés, hogy a Galaktikus Föderáció vagy mi 😀 üzeneteiben az van, hogy az annunakik akik nem a Földön élnek már csatlakoztak a fény oldalára. Most akkor ez hogy van?

Névtelen
    Inaktív

Gorillabácsi!
    Egy jelz?re szeretnék rákérdezni, bár válaszra nem várok…
    Ki a Kárpátmedence legnagyobb ufókutatója?? Mert ilyen nincs. Nem létezik. Vannak “önjelölt” ufókutatók akik a “legnagyobbnak” adják ki magukat de ez smafu. Nem volt, nincs és nem is lesz “legnagyobb” ufókutató Gorillabácsi. Nekem elhiheted még ha nagykép?nek hangzik, akkor is.Volt egy aki valóban komolyan kutatta ezeket a dolgokat csak “nem feküdt” jól valahol .és nem méltányolták a kutatásait. Természetesen neki is voltak anomáliái amiket saját maga elvetett. De hol van olyan kutatás ahol nem csúszik be valami bl?dség…
    Tehát, nem szabad “legnagyobb” ufókutatókról ” beszélni. az az ember még nem született meg…..

Szpacsek
    Felhasználó

Lüty? !! 😀
    A Kárpátok Géniusza, oroszlánja: Nicolae Ceausescu.

gorillabacsi
    Felhasználó
    lutyo wrote

Gorillabácsi!
    Egy jelz?re szeretnék rákérdezni, bár válaszra nem várok…
    Ki a Kárpátmedence legnagyobb ufókutatója?? Mert ilyen nincs. Nem létezik. Vannak “önjelölt” ufókutatók akik a “legnagyobbnak” adják ki magukat de ez smafu. Nem volt, nincs és nem is lesz “legnagyobb” ufókutató Gorillabácsi. Nekem elhiheted még ha nagykép?nek hangzik, akkor is.Volt egy aki valóban komolyan kutatta ezeket a dolgokat csak “nem feküdt” jól valahol .és nem méltányolták a kutatásait. Természetesen neki is voltak anomáliái amiket saját maga elvetett. De hol van olyan kutatás ahol nem csúszik be valami bl?dség…
    Tehát, nem szabad “legnagyobb” ufókutatókról ” beszélni. az az ember még nem született meg…..

Igen, de valahol ezt így mondta el ezen a topikon, ami számomra azért is érdekes, mert az el?z? élet témában egy kicsit kevés információt adott és ott sokkal több minden van, mint a könyvekben, amiket olvasott…

Névtelen
    Inaktív

Az el?z? élet titkai nem az ufókutatás kategóriájába sorolhatók,
    ezzel a csúnya szóval élve. Az teljesen más tudományágat ölel fel. Bár nem olvastamTamás minden hozzászólását..

gorillabacsi
    Felhasználó
    pleh wrote

Az annnakik azok járkálnak köztünk embernek t?nve vagy a föld alatt bujkálnak?
    Meg a másik kérdés, hogy a Galaktikus Föderáció vagy mi 😀 üzeneteiben az van, hogy az annunakik akik nem a Földön élnek már csatlakoztak a fény oldalára. Most akkor ez hogy van?

Igen, itt is járkálnak és azt olvasom az anunnakis könyvben (de lehet, hogy csak átverés), hogy van közöttük pozitív is. Valamilyen szinten lehet igaz, hiszen mi sem vagyunk egyformák. Én nem igazán hiszek abban, hogy csak a genetika határozná meg a jószándékot, bár a spirituális utat segítheti, de minden lényt egy szellem irányít. Az interjúban szerepl? lény jónak állítja be önmagát és úgy beszél, mint aki nem titkolna el semmit és fél attól, hogy a rossz társai megtudják, hogy ? milyen információkat ad át, de lehet az egészben csel is.

gorillabacsi
    Felhasználó
    lutyo wrote

Az el?z? élet titkai nem az ufókutatás kategóriájába sorolhatók,
    ezzel a csúnya szóval élve. Az teljesen más tudományágat ölel fel. Bár nem olvastamTamás minden hozzászólását..

Igen, de ha tudnád, hogy ott mennyi információ van az idegen fajokról, amit saját magadtól kapsz és nem könyvekb?l, akkor tisztább forrásnak t?nik, mint bármilyen könyv.

gorillabacsi
    Felhasználó

Sokan megtudják nézni az el?z? életeiket és a legtöbb választ ott kapod meg, bárki azzal, hogy adatokat ad a másiknak, csak a gondolkodását befolyásolhatja, de az igazságot csak saját magadtól tudhatod meg. Nem elfogultság ez, hanem az igazság. Én is láttam már több millió éves emlékeket.

Névtelen
    Inaktív

Akkor ezek szerint a regressziós hipnózisról beszélsz?
    Ámbár ott sem tudja bárki “megnézni” az el?z? életeit mert vannak olyan emberek akik tudat alatt elutasítják ezt a módszert.
    De ha arról beszélsz hogy mindenki egy módszerrel képes viszaidézni az el?z? életeit, akkor sincs minden rendben az el?bb említett okok miatt. Tehát végü lis nem mindenki tud hozájutni ehhez a titokhoz.

Névtelen
    Inaktív

Tehát akkor az anunnakik köztünk járnak, bár én err?l egészen mást tudok de ha köztünk jár valami idegen faj, azok elég sokan lehetnek, ismereteim alapján..
    Viszont lehet hogy itt is van köztünk egy példány valamelyiküjökb?l..

Szpacsek
    Felhasználó

Ki az annunaki???
    Teljesen kiborultál, Lüty? !!! Itt 3 annunaki is van: Pleh, Carrion és én !!!
    De te nem az vagy!!

pleh
    Felhasználó

Végén luyto paranoiás lesz, én nem vok annunaki. 😀

Bár vannak nekem is el?z? élet emlékeim.

Szpacsek
    Felhasználó

Carrion se lehet annunaki. (Max. inuaki…) 😀 Akkor maradtam én…
    De én se vagyok az!! 😀 Az annunakik más néven Nefilimek, és ” Anyák”.

Pontosan mi az a “paranoiás”? Akinek üldözési mániája van ?

gorillabacsi
    Felhasználó

Nem kell nagy dolog hozzá, sem speciális képességek, hogy lássad az el?z? életeidet. Még hipnózis sem kell, mert az inkább tudatmanipuláció, mint tiszta emlékezés. Te magad kell megtaláld az emlékeidet, de azért néha sokat kell gyakorolni és az elme rengeteg akadályát kell leküzdened. Az, hogy az adatokat le kell kérned valahonnan és nem fognak majd jönni, mert valaki megtiltja, egyszer?en nem igaz. Azért, hogy mégsem kapod meg csak te magad tehetsz, még nem állsz azon a szinten, hogy könnyedén elérd ?ket.
    Nagy dolgok vannak ott, a földi emlékek csupán apróságoknak t?nnek, ezért nem értem azt, hogy miért kell állandón a magunk fels?bbrend?ségét osztani. Még a cigányoknál sem vagyunk jobbak, de dramatizáljuk, hogy mi vagyunk a mag népe, a tudás örz?i, Isten speciális szereppel ruházott fel, mindenki t?lünk tanult mindent és minket használt ki és soroljuk a történelmi emlékeket, “tényeket”, amivel okosabbnak t?nünk mindenkinél, aki csak az egyetemes igazságra és szeretetre vágyik. Ez lenne a mi feladatunk? Ezzel akarunk jót mindenkinek, aki itt él ezen a bolygón? Ha igenis mi vagyunk a kitüntetettek, akkor sem volna helyes, hogy mindenkit megalázzunk, csúfolkodjunk és er?szakosan hülyének nézzünk, mert nem rólunk beszél. Hány ilyen ember van, aki így viselkedik és közben még spirituális, a felemelkedés híve? Van olyan, hogy Magyar-Univerzum? Valaki ismer ilyent? Ilyen beteges hozzáállást csak az ultranacionalista román Vadim Tudortól, vagy Kolozsvár volt polgármesterét?l, Funartól tudok elképzelni, esetleg a volt szlovák miniszterelnökt?l, akik politikusok, de mi nem vagyunk azok. Miért kell Dávidot számonkérni azért, amir?l nem is beszél, kérjük számon az írón?t?l, ? írta a könyvet. ? tehet arról, amit kérdezett a “magafajtáiról”, Dávid nem ezzel kapcsolatban kereste meg a pszichológusn?t és engem nem érdekeltek azok a dolgok, csakis az egyetemes tudás és szeretet, de van aki egyb?l a rosszat, a negatívat akarja kifacsarni mindenb?l, azért hogy saját magát igazolja. Nem próbálom egyetlen tudós ember érveit, igazát megváltoztatni, nem tehetem meg, de megtalálom a saját adataimat és csak azt továbbítom az emberek felé, ami a segítségükre lehet. Szerintem a jöv? a miénk és azé a világé, ahol csak jó és szeretet létezik, a múlt emlékei pedig elhanyagolhatóak …

Szpacsek
    Felhasználó

Igen !!!!!!!

pleh
    Felhasználó

🙂

Tamas
    Felhasználó

v

Nilem
    Felhasználó
    gorillabacsi wrote

Nem kell nagy dolog hozzá, sem speciális képességek, hogy lássad az el?z? életeidet…..
    … Szerintem a jöv? a miénk és azé a világé, ahol csak jó és szeretet létezik, a múlt emlékei pedig elhanyagolhatóak …

Szia gorillabacsi!
    Tudnál mondani valamilyen technikát, amivel az el?z? élet-életek eseményeit el? tudnám bányászni? Már próbálkoztam vele, de nem ment. Lehet, hogy csak a technikával volt bajom, de lehet, hogy nem vagyok rá érett….

Még valami….Pár szót szeretnék hozzáf?zni a fórumon folyó vitához.
    Nekem is az a véleményem, hogy sokan a “Magyarságot” túl misztikfikálják.
    Legyen úgy, hogy mi leszünk az a nép, akit tesz is valamit a változásért, a rezgésszint emelkedésért, de ezt alázattal és nem nagyképüen kellene viselni….. Ne essünk bele a nacionalista hálóba.
    De mi van ha mégsem mi vagyunk a kiválasztott faj ?????
    Nekem különben is az a véleményem, hogy el?z? életemben (vagy életeinkben) biztosan nem magyarok voltunk… (legalább is elég nagy esély van rá). Akkor meg mir?l is beszélünk?? Szóval ez is bizonyítja számomra, hogy teljesen mindegy melyik nemzetben élünk jelenleg…. nem az a lényeg! A lényeg az emberiség és az emberség!! Az egész emberiség!
    Tehát teljes mértékben egyetértek veled, hogy fölösleges itt a nemzeteket összeugrasztani, területi vitákat folytatni, siratni a múltat.. stb.
    Nézzünk a jöv? felé! Ezek itt mind lehúzó energiák voltak… hogyan akarunk így rezgésszintet emelni, ha err?l szól a vita? Ráadásul egy olyan topikon, ahol elméletileg ezoterikusan fejlettebb emberkék irogatnak.

Tamás, Neked csak annyit mondanék, hogy a tudásodat elismerem, sokat olvastál (és használni is tudod) de nem tetted az életed részévé. Nem szabad az emberekkel olyan csúnyán beszélni, még ha más is a véleményünk, mint Neked. Meg kell hagyni a gondolat szabadságot, de az ellentétes véleményt szépen is meg lehet mondani. Sokszor, mikor olvastam a hozzászólásodat, olyan méregbe gurultam… és ez nagyon rossz!
    Hisz nem is nekem írtál csúnya szavakkal választ és mégis nagyon rossz hatással volt rám.
    Hát ezért sem szabad méregb?l válaszolni. A szavaknak ereje van. Legyen az szép, vagy “csúnya” szó. Nekünk ezzel már tisztában kellene lennünk.
    Emoto is bizonyította ezt a vízzel és mivel testünk nagy része víz, ezért a hatást nálunk is sejtszinten lehet érteni. De ezt gondolom Te is tudod.
    Sziasztok! 🙂

Tamas
    Felhasználó

v

Nilem
    Felhasználó

Szia Tamás!
    Nem tudom, hogy ez most hogy jött ide: “Aki növeli tudást, növeli a fájdalmat is – hallottad már ezt a mondást?”
    – Hogy érted? Milyen tudás? A tied? Fáj valamid?

” ( Nyilem? Nyalom? – miért nincs Neked sem normális neved? )”
    – Sértegettelek én téged valaha is??? De nem ez az els?, hogy valakit a neve miatt megsértesz… Nekem ez így tetszik. Van közöd hozzá? Szerintem nincs!

“Ha a sötét oldal tevékenységét fokozatosan nem látod át, akkor ez azt jelenti, hogy igazán a Fény felé sem törekszel! Akkor megelégszel a látszattal, azzal csupán, amit ma a tudatilag egyenirányított emberek társadalmi értelemben jónak tartanak!”
    – Tamás, ezt azt akarja jelenteni, hogy pl. gyilkoljak meg valakit, hogy éljem át a sötét oldalt?
    Miel?tt még megjegyeznéd, hogy idióta vagyok…. szeretnélek rá figyelmeztetni, hogy ez a szöveged értelme! Ez jön le bel?le!

“Az persze elfogatott, hogy egy havi minimálbérnek megfelel? összegért szeretet-workshopokat tartsanak hétvégenként, vagy hogy minden pláza bejáratánál óriásplakátok ordítsanak rám, hogy vegyem meg a szeretett?l csöpög? ezoterikus humanista legújabb könyvét – mivel nyilván a milliárdos bankszámláján valami fogyást észlelt.”
    – Miért érdekel ez téged? Bántottak téged? Akkor? Rosszat csinál? Akkor?
    Nem értelek.. van akinek van pénze, erre vev?… és akkor mi van??? Téged ez miért zavar? ? így akar megvilágosodni! Hát aztán….

“És bizony, mint valóban magyar ember, aki nem köntörfalaz, olykor élesebben fogalmazok – de mindig tényekkel támasztom alá”
    – Igen, mint pl. nyilem-nyalom.. vagy az idióta, vagy a sok-sok szép szavad, amiket idézni sem érdemes.

” – amikor néhány huszonéves takony gyerek kezd kioktatni szeretetb?l és humanizmusból! Mivel elolvasott néhány milliárdos amerikai szuperkontakta angyalkás könyvét, meg Pesten beiratkozott az ezoterikus zsidók és szabadk?m?ves elvtársaik által heti rendszerességgel tartott “ezoterikus akadémiákra”! “
    – Ez az ? útjuk… itt kioktató egyedül még csak Te voltál… igen, ?k elmondják a véleményüket… de lehet vélemény .. nem??? Vagy ez diktatúra? Ja és ?k fiatalabbak nálad… ez is baj? Ja… lehet, hogy Te fiatalabb vagy nálam (s?t biztos) .. akkor mondjam rád, hogy taknyos?
    Nekem az a véleményem, hogy akikt?l Te könyveket olvastál, akikt?l tanultál, azoknak is volt mit a tejbe aprítani….

“….LELEPLEZNI a sötétség m?ködését. Amelyet persze nem lehet mindig csak a szokásos szeretett?l csöpög? módon megtenni, különösen, ha azzal kell szembesíteni a spirituálisan teljesen süket és vak honfitársainkat, hogy az utolsó stádiumban vannak, és vagy vállalják a fájdalmas m?tétet vagy belepusztulnak!”
    – Figyelj! Ez az ? dolguk! Te figyelmeztetheted ?ket szépen is! Ha erre nem reagálnak, akkor er?szakkal senkit sem lehet megmenteni!
    Erre még nem gondoltál?

“A felszínes szövegeléseitekkel meg nagyon is megvagytok itt magatoknak, nekem meg fölösleges, meg nagyon fárasztó is, hogy évek óta minden cyber-majommal elemi kérdésekr?l újra és újra vitatkozgassak. “
    – Nem kell vitatkozni semilyen cyber majommal. Akinek nem akarok írni, nem írok… s?t van olyan is, akinek átugrom az írásait… éppen ez miatt….
    De az már zavar, hogy pont Te, aki nagyon magas szint? emberkének tartja magát…. (mint írtam van hozzá tudásod, de nem arra használod, amire kellene) t?led nem várná el az ember ezeket a szavakat, még akkor sem, ha “tanító” szándékkal is küldöd.

“- Vajon az adminnak miért nem rovod fel, hogy a f?oldala mindig ordít a negatív bulvárhírekt?l? – Attól függetlenül, hogy általában nyitott gyerek, csak hát még ? is átveszi, minden figyelmeztetésem ellenére, a kötelez? konzumidióta média-formát.”
    – Mert nem olvasom el. mivel nem érdekel!!! Ennyi.

“Miért az én stílusom a legfontosabb Neked? Hogy talán megejtettem a nemi érintkezéssel vagy székletürítéssel asszociálható szavakat? Ott, ahol olyan témák és ezért olyan évezredek át elhallgatott emberi tragédiák kerülnek megtárgyalásra és leleplezésre, melyeket máshol sehol sem olvashatsz?”
    – Mint már írtam, túl sok a tudásod és túl értelmes embernek tartalak ahhoz, hogy ilyeneket írj. Bántó vagy. Mág annak a számára is, aki csak olvassa.

“Na, ez az aljasság! Ez az belétek kondicionál és egyenirányított álhumanizmus, amely – hogyan is lenne másként? – mindig a sötétségnek tárja tágra a kaput naiv idiotizmusában, és a világosságot, amely mindig rendkívül éles figyelmeztetésként jön hozzá, kizárja!”
    – Oppá… minek ez a kifakadás? Megint jössz a sötétséggel…. mir?l beszélsz?
    Szerinted a fény és a szeretet az ocsmány beszéddel kezd?dik? Gondolkodj egy kicsit….
    Ja.. és nyugodj le, miel?tt választ írsz, mert ez nem vall rád…. (Vagy igen? Akkor félreismertelek volna?)
    Tudod milyen képet alakítottam ki rólad az írásaid alapján? Egy dühöng? családapa, aki ha a gyermeke ellent mond neki, akkor nekiront… üti veri.. kiabál vele… majd elmegy vele egy misére, hogy a léleknek is adjon egy kicsit. Tudom, hogy Te a vallás ellen vagy, de akkor is ez a kép, amit festesz magadról…. Tényleg ilyen vagy? Miért ezt tükrözöd magadról?
    Próbáld a válaszomat úgy elolvasni, hogy nem a belekötést érzed ki bel?le, hanem az ?szinteséget, a segítséget. Vedd észre, hogy ha valakihez úgy közelítesz, hogy kiabálva, mocskolódva, akkor a válasz sem lesz más.
    Tanuld meg a türelmet…
    Mindezt segít? szándékkal írtam, nem rosszindulatból és nem méregb?l.

Tamas
    Felhasználó

v

Névtelen
    Inaktív

Tamásnak teljes mértékben igaza van. Hazaáruló az aki elhagyja a hazáját ami most nagy bajban van. A Pet?fi idézete pontosan a mostani helyzetr?l szól Aki gyáva szar, az menekül a süllyed? hajóról, mint a patkányok. Tenni kellene már valamit, nem azt várni hogy a mocskos milliárdos zsidók és cigány b?nöz? társaik rabszolgájává váljunk.
    A többi témakörrel ugyanúgy egyetértek…..

Nilem
    Felhasználó
    Tamas wrote

Az a sok baromság, amit írtál, Nyilem-Nyalom, szinte ordít a ma oly divatos n?i, elixires meg természetgyógyászos bulvár-ezós világnézett?l!

Mert a segít? szándékodat inkább a nép megmentése érdekében vessed be, nem pedig azok baszogatására, akik feltárják az igazságot!

Oh!!! Tomcsika! De édes vagy!!! Ennyi kedvességet!!! Te tényleg tanultál valamit! Volt értelme az írásomnak!
    Na figyi Tomcsika! El?sz?r is jól vagy??? Úgy veszem észre, hogy közelítesz egy idegroham felé.

Nem értem, hogy mi a bajod a nevemmel Tomcsika!
    Nekem így tetszik! A Te kedvedért nem változtatom meg a bejekentkezési nevemet. Tényleg nem értem, hogy mi közöd van ehhez. 🙂

De édesen írtad! “n?i, elixires meg természetgyógyászos bulvár-ezós világnézet”. De jó! Ezt még nem mondták nekem!
    Te Tomcsika! Ismersz engem? Olyan kedvességeket írsz rólam, meg a többiekr?l. Nem vagy Te egy kicsit elszállva magadtól?
    Honnan tudod, hogy az a jó, amit Te csinálsz vagy mondasz. Apropó! Csinálsz Te valamit, vagy csak a szád jár?!

“Ugyanis ha velem kommunikálni akarsz, akkor nem hivatkozhatsz oly’ nagyvonalúan magánügyre, hogy hogyan szólítasz meg, meg hogy mindenki járja a saját útját, úgy, hogy közben állandóan a mindennapi tényeket tagadod, vagyis a sötétség tevékenységét segíted! “

Te Tomcsika! Figyi! Ha velem komminikálsz szállj le a magas lóról.
    Mlyen mindennapi tényeket tagadok??? Ezt sem értem! Milyen sötétséget segítek? Mért Te vagy a világosság??

“Mert a segít? szándékodat inkább a nép megmentése érdekében vessed be, nem pedig azok baszogatására, akik feltárják az igazságot!”

Bocsi ha baszogattalak Tomcsika…. (hú de nem szoktam én így beszélni!!!) de nem hiszem, hogy Te lennél az az ember, aki számomra feltárja az igazságot.
    Te hogyan mented meg a népet? Baszogatod? Már megbocsáss!!!
    Engem így senki ne mentsen meg!
    Ja… és honnan tudod, hogy én mit csinálok? Na ja.. gondolom sehonnan, csak baszogatsz…

Na ez nem az én stílusom volt, de igazán bántó még talán nem is voltam veled. Nem hiszem hogy továbbra is ilyen vulgáris szavakat fogok használni… Szinte rosszúl vagyok t?le!

Szóval: Igencsak bunkó válaszokat irogatsz, megpróbáltam a szintednek megfelel?en válaszolni. (sajnos odáig nem tudtam lesüllyedni)
    Eléggé rossz érzés így beszélgetni valakivel.. nem tudom te mit szeretsz rajta! Mert biztosan kedveled ezt a módszert, mert nem használnád ennyiszer.
    Szeretettel: Nyilem-Nyalom

Névtelen
    Inaktív

Sziasztok! Balko vagyok. Nem új felébred? hanem csak most találtam rátok. Egy kis segítséggel.
    Mintha darázs fészekbe pottyantam volna, de semmi gond! Hisz itt vagyok.
    Jó lenne ha Tamás hozzá szólásait is el tudnám olvasni. Mert így objektívan nem tudok hozzá szólni. Azért valami képem ki alakult, csak hiányos. Ezért nem szolok bele ebbe a parázs vitába.

Viszont a fórum elején olvastam bizonyos megélésékr?l. Például- Er?s szívdobogásról, én egyik éjjel erre keltem majd ki ugrott a ketyeg?m.
    Egyszer meg félálomból riadtam mert valaki bele szolt a bal fülembe, hogy Balázs egy hang amit nem telennek véltem. se fiú se lány inkább mind kett?

Nilem
    Felhasználó
    balko wrote

Sziasztok! Balko vagyok. Nem új felébred? hanem csak most találtam rátok. Egy kis segítséggel.
    Mintha darázs fészekbe pottyantam volna, de semmi gond! Hisz itt vagyok.
    Jó lenne ha Tamás hozzá szólásait is el tudnám olvasni. Mert így objektívan nem tudok hozzá szólni. Azért valami képem ki alakult, csak hiányos. Ezért nem szolok bele ebbe a parázs vitába.

Viszont a fórum elején olvastam bizonyos megélésékr?l. Például- Er?s szívdobogásról, én egyik éjjel erre keltem majd ki ugrott a ketyeg?m.
    Egyszer meg félálomból riadtam mert valaki bele szolt a bal fülembe, hogy Balázs egy hang amit nem telennek véltem. se fiú se lány inkább mind kett?

Szia Balkó! Üdvözöllek a fórumon!
    El?ször is a vitáról…. Mindig idéztem Tamást, úgyhogy el lehet olvasni amit írt.
    Szégyellem, hogy így reagáltam rá, de már elszakadt a cérnám. Tamás mindenkit sértegetett és már nem bírtam tovább.. rákérdeztem…..
    Na ebb?l jött a vita…

Térjünk inkább rá az érzéseidre…
    Ez nekem is volt… néha még el?jön. Mármint a szívdobogás.
    Nagyon ilyesztó tud lenni….
    A beszédet is érzékeltem, de csak 1-szer vagy 2-szer…. Szóval nem sokszor. Senki nem volt a közelemben, mégis annyira valós volt a hang, hogy körülnéztem. A nevemen szólított és ennyi. Semmi több.
    🙂

Névtelen
    Inaktív

Szia!

Idézeteket olvastam Tamástól. De a mondani való nem jött át. Mindegy is mert vannak dolgok amin jobb túl lépni, pláne ha csak rész információink vannak.

Szerintetek mik ezek az érzések és megélések? Mármint szív dobogás, Nevemen szólítás.? Honnan jönnek és miért?

Névtelen
    Inaktív

Err?l b?vebben kellene beszámolnod ahhoz hogy valamelyest hozzá tudjunk szólni..

Névtelen
    Inaktív

Szívesen beszámolnék b?vebben, de ennyi volt.

Amikor a nevemen szólított úgy meg ijedtem, hogy fel pattantam, mert egyedül voltam. És még ilyen nem fordul el? velem.
    Lehet, hogyha nem ijedek meg, beszélt volna hozzám tovább.
    Sajnos ezt elszúrtam. Talán jelentkezik még. Remélem.
    Nagyon különös hang volt.

Névtelen
    Inaktív

Szokott lenni még nappal is hogy az ember hallja, mintha a nevén szólították volna. Velem is fordult már ilyen el? többször. Egyesek szellemeknek vélik, közeli hozzátartozó szólít meg ily módon, mások viszont fül rezonanciájának vagy képzelgésnek mondják.

Névtelen
    Inaktív

Én a képzelgést kizárnám, mert kintr?l jött és nem a fejemb?l ezért ébredtem fel hirtelen.
    Talán a szellemeket is ki zárnám mert a hang nemtelen volt és sémihez sem hasonlítható. Számomra.
    Persze ett?l még bármi lehet.

Névtelen
    Inaktív

Így van Bármi lehet. Akor egy kicsit majd figyelj hogy nem e hallod legközelebb, bár ha az ember számít rá és fel van kész?lve akkor általában nem tapasztal semmit 🙂

Névtelen
    Inaktív

Üdv itt is Gorillabácsi.

Én eltudom képzelni, hogy az Anunnakik is változnak. Talán még azt is, hogy belülr?l rohad az alma. Vagyis mért ne lehetne, hogy a terv része. Pár Anunnakit megkerestek a fény családból, vagy hatással van rájuk az új energiák, rezgés emelkedés, és megérinti ?ket, ezért meg ismerik a lelkiismeret furdalást. Talán a programuk része és most aktiválódott, egy párnál.

Névtelen
    Inaktív

Azt nem hiszem hogy ?k ismerik a lelkifurdalást. Bevallom ?szintén, ezzel a témával behatóbban nem foglalkoztam.

Névtelen
    Inaktív

Iletve nemet akartam írni…

Névtelen
    Inaktív

Lehet, hogy er?s volt a lelkiismeret furdalás.
    Alkut eltudok képzelni, mondjuk aki szembe fordul, az fizikai teste elhagyása után tovább léphet és nem kell többet négy dimenzióba leszületnie.

Akármi is az igazság. A változások mindenkit befolyásolnak.

Névtelen
    Inaktív

A fizikai teste elhagyása után mindenki tovább léphet valamilyen módon..

Névtelen
    Inaktív

Bevallom, ezekhez a dolgokhoz én nem értek sajna. De vannak itt olyanok akik igen. 🙂

pleh
    Felhasználó

Az Annunaiknak is lehet “lelkiismeret furdalásuk”. 🙂
    Érzéseik vannak, de másképpen élik meg azokat. Sokkal felszínesebben, elme szinten. A mélyebb érzések ritkábbak számukra, de ha valami a felszínre hozza azokat, akkor azt eufóriát okoz náluk. Mivel számukra ez ritkaság.

balko a szívdobogásod valójában nem is a szíved er?s dobogása, hanem a a “szív” csakrád valamiért nyitottabban m?ködik mint megszoktad. Ez a plusz áramlás az amit érzékelsz, de id?vel teljesen természetes lesz, mert hozzászoksz és elmúlik.
    Hogy mikor az lehet, hogy már ma de az is, hogy még hónapok.

A hangban nem vagyok biztos mi lehet, de ha szerinted kívülr?l hallottad és a szívdobogásaid is ekkortájt kezd?dtek, akkor talán nem szellem volt. Aki szellemet hall általában már fiatalon szokta és gyakrabban fordul el? vele.
    Úgy gondolom, hogy valamire “ráhangoltak” téged. Ami a szív tájéki érzeted alapján szeretet rezgés. Tehát nem kell tartanod t?le.
    Viszont ebben nem lehetek biztos, de nekem ez jött “át”.

gorillabacsi
    Felhasználó

Szia Balko!

Nem tudom, hogy ki mennyire képes megváltozni. A könyvben szerepl? gyíkember azt állítja, hogy csoportjuk ketté vált, van aki képes elfogadni a pozitív energiákat. Ha nem bombázzák állandóan képekkel a negyedik dimenzióból és ahogy említetted, mint szellem képes kiszabadulni ebb?l a csapdából, akkor megváltozhat, de genetikailag marad egy apró késztetés, amivel neki is szembe kell néznie.

Névtelen
    Inaktív

Köszönöm a tájékoztatást.

Hatharok félle intterdimezionális hangolást Kb egy hónapja napi szinten meg hallgatom. Ez zene vagy hangok ének, nem is tudom pontosan, hogy mi. A szív és tobozmirigy hangolás a jöv?b?l érkezett és azt a célt szolgálja, hogy felkészítsen a jöv? energiáira (ötödik dimenziós hangok).
    Lehet, hogy ezért van a szív dobogás meg a hang ami megszólított.
    Nehéz eldönteni, hogy kik dolgoznak az emberen, van itt annyi féle segít?. Fény lények Plejádiak, Hatharok, Siriusziak, meg még eléggé sokan.

Gorillabácsi mikorra lesz az Anunnakis könyv kézen fogható Magyarul?

gorillabacsi
    Felhasználó

Nem tudom, ez attól függ, hogy mikor tudjuk kiadni a második inuakis könyvet, csak utána lesz meg az anunnaki könyv. Addig is lefordítom és teszek fel részeket bel?le. Köszi a megértést és sajnálom, hogy meg kell várakoztassalak, de addig biztosan kerül más olvasnivaló a témában.
    Dávidtól várok egy pár érdekes kérdésre választ. Amikor meglesznek, ezek is felkerülnek majd a netre.

Nilem
    Felhasználó
    balko wrote

Köszönöm a tájékoztatást.

Hatharok félle intrdimezionális hangolást Kb egy hónapja napi szinten meg hallgatom. Ez zene vagy hangok ének, nem is tudom pontosan, hogy mi. A szív és tobozmirigy hangolás a jöv?b?l érkezett és azt a célt szolgálja, hogy felkészítsen a jöv? energiáira (ötödik dimenziós hangok).
    Lehet, hogy ezért van a szív dobogás meg a hang ami megszólított.
    Nehéz eldönteni, hogy kik dolgoznak az emberen, van itt annyi féle segít?. Fény lények Plejádiak, Hatharok, Siriusziak, meg még eléggé sokan.

Gorillabácsi mikorra lesz az Anunnakis könyv kézen fogható Magyarul?

Szia Balko!
    Én is már nagyon várom az új könyveket, de addig is mondanál valamit err?l a meditációról (vagy hangolásról)? Le lehet ezt valahol tölteni?
    Köszi! 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 323

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.