Társalgó

News Fórumok Kávézó Társalgó Társalgó

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 280
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Pl, akinek nagy lapát kezei vannak és tömzsi ujjaii, azok általában durva emberek és szeretik az alkoholt…
    Van még egy pár jellemz? különböz? kéz formákról de err?l inkább nem írok most..mindenki döntse el hogy milyen típushoz tartozik.. 😀

senkise
    Felhasználó

Milyen kezem van… Mivel sportolok, így kicsit er?sebb az átlagnál és van rajta 5 ujj is körmökkel, lakk nélkül. 😀 A tenyeremb?l egyszer azt jósolták, hogy örökké fogok élni. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Nekem nincsenek tömzsi ujjaim, és nem is iszom soha alkoholt, nem is kívánom. ( És durva sem vagyok.) 🙂

Névtelen
    Inaktív

Szerintem az er?s férfikéz az ideális. 😀

senkise
    Felhasználó

Attól függ mihez… 😀

Névtelen
    Inaktív

Ez tény. 😀

pleh
    Felhasználó

lutyo akkor azt hiszem megtaláltam az ideálodat:

-link-

-link-

(szegény kis szürkék nekik milyen kis kezük van, biztos ezért vannak kihalófélben) 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ne izléstelenkedj Pleh! :X
    Én az er?t sugárzó férfikézr?l beszéltem..
    A szürkékben igaz. 🙂

pleh
    Felhasználó

Mér ezek er?t sugároznak nem? F?leg a hím gorilláé. 😀

Névtelen
    Inaktív

Csak a keze Pleh.. :O

Szpacsek
    Felhasználó

Még a Jeti kezét kellett volna belinkelni… 😀 🙂

pleh
    Felhasználó

Próbáltam de nem találtam 😀

Névtelen
    Inaktív

Ne vesz?dj vele Pleh.!

carrion
    Felhasználó

jajj lüty??!!
    szerintem abban nincs semmi összefüggés hogy akinek rövid tömzsi ujjai vannak az szereti az alkoholt!!!!
    Ezt honnan vették???? 😛 😛 😛

Mundjuk az tuti hogy nekem sem jönne be olyan buzis manik?rözött kez? férfi.

Névtelen
    Inaktív

Carion! Nem kell a végletekbe esni.Az egész kézb?l, úgy mint a tenyérb?l, a hozzáért?k nagyon sok mindent “kiolvasnak”. Gondolom, nem újdonság számodra az úgynevezett tenyérjóslás.
    Ezzel van összefüggésben a kéz formájának elemzése is. Valóban így van hogy a kéz nagyon sok tulajdonságunkat elárul.Ha érdekel, nézz utána. Én csak egy pillantásból már megállapítom hogy a bizonyos illet?nek milyen jellemvonásai vannak. Lehet hogy meglep? de a lábujjakból is ugyanezt ki lehet “olvasni” s?t még az arcforma is meghatározó lehet.Az írisz diagnosztikáról már nem is beszélve.
    Természetesen ahhoz nem kell ezekhez a dolgokhoz érteni ha esetleg egy manik?rözött,lakkozott körm? pasival hoz össze a sors, ami nyílvánvalóvá,egyértelm?vé teszi hogy az illet? vagy beteg, vagy buzi…..

carrion
    Felhasználó

Én elhiszem hogy a hozzáért?k sokmindent ki tudnak olvasni a kézb?l, lábból,arcból.
    De abban nem látok összefüggést , hogy a rövid tömzsi ujjú férfiak alkeszek. 🙂 Láttam én már hosszú ujjú alkeszt, vékony ujjú alkeszt, vastag ujjú alkeszt….. 🙂
    De ha már itt tartunk akkor a név alapján is sokmindent meg lehet mondani valakir?l,de szerintem már a puszta megjelenés is elárul egy -s mást.

pleh
    Felhasználó

Attól még, hogy valakit éppen részegen látsz (f?leg buliban) nem biztos, hogy alkesz. 😀

Amúgy meg a testünk sokat elárul rólunk ez tény. Akár a mozgás, test tartás, beszéd stílus (az nagyon sokat), írás, akármilyen önkifejezés (sport, játékok)….

De ezek mind csak az egyén aktuális személyiségére vonatkoznak, amik különféle hatásokra extrémebbre már másnap megváltozhatnak akár. Hiszen ezek is különféle hatásokra alakulnak ki az embernél.
    Szóval messzemen? következtetést nem ildomos levonni 1-1 ilyen skatulyázásból.

carrion
    Felhasználó

Pleh!!!!
    Ne forgad ki a szavaimat!!! 😛
    AMugy is nem is járok buliba, pláne nem piálni!!!! 😛

Igen a testünk is sokat elárul ,de én itt most nem az olyan megjelenésre gondolok mint amit említesz az “extrémebb lehet”,de pl ha egy orvos rád neéz azzonnal látja a b?röd állapotából a szemedb?l a hajadból……hogy pl milyen az egészségi állapotod!!

pleh
    Felhasználó

Hát ha én éppen nem mostam hajat el?tte 3-4 napig, akkor megnézem mit lát abban a piszkon kívül. 😀
    A b?r meg olyan dolog, hogy nincs 2 egyforma ( sötét, világos, vöröses, fakó, pirosas, sárgás…..). Abból max ha felt?n? betegség van rajta azt veszi észre. Vagy ha félmeztelenül tet?t?l talpig átvizsgál talán akkor.
    Ránézésb?l szerintem nagyon kevés orvos vágja rá, az alapján.De tény van akinek ennyi a tapasztalata, hogy képes rá.

Akkor hol láttál annyi alkoholos kez? embert? 😛

carrion
    Felhasználó

Nem ugy te hü…e!!!!! 😛
    Azt mindjárt látni ha valaki egészséges akkor szép fényes a haja(ha megmosta ha nem!!! 😛 ), meg szép a b?re ,nincs beesve a szeme meg nem karikás.Pl ha valaki dohányzik az is kihat a b?rre ,azt is látja a szakavatott szem!!!
    De pl ha a nyelvedet kinyújtod ,meg lehet állapítani hogy van e valami bels? szervi betegséged,mert pl bizonyos betegségeknél elváltozás látható a nyelven….,
    Ilyenekre gondoltam!!!!

Alkoholos kez? embert meg, tudod megfigyeltem az emberek kezét amikor a boltban leveszik a sört a polcról!!!! 😛 😛
    Nem amugy lényegében ezzel csak arra akartam célozni , hogy azhogy valaki alkesz e vagy nem az nem attól függ hogy milyen a keze hanem…….na.

pleh
    Felhasználó

Hát ha én álmosan megyek az orvoshoz vagy épp el?tte aludtam a rendel?ben lehet karikás leszek, ezért csak nem utal be sugársz?résre. 😛
    A dohányos kéz (ha régi dohányosról van szó) az tényleg olyan sárga.
    Akkor nekem sokan tudják, hogy van e bels? szervi betegségem. 😛 😀

Hát igen az csak egy tünet, ami akár egy éppen leszokó alkesznél is lehet. Tehát nem feltétlenül határozza meg az embert.

Névtelen
    Inaktív

Carrion! Ebbe a vitába nem megyek be veled,mert nem érdemes.
    Az orvos is lát “jeleket” a pacienseinél ezért CSAK rákérdez.Sok betegségnek vannak küls? jelei,ami megtéveszt? lehet. Az orvos nem tudja els? “blikkre.:) ) megmondani hogy a pasi alkesz e vagy sem. Ezért vannak a különböz? labor, stb vizsgálatok. Egy földön fekv? emberre sem lehet azonnal ráakasztani a jelz?t hogy azért van kifeküdve mert be van tépve….
    Tehát.
    Létezik egy úgynevezett kéz teszt. Elég hülyén hangzik, de így van. Úgy mint az ujjlenyomatnak annak is megvannak a jellemz?i.
    Egy életét leélt, kemény fizikai munkát végz? embernek is lehet nagy, durva keze. tömzsi ujjakkal. ebben az esetben ez a kidolgozotságot jelenti. De vannak, alapjában véve ilyen tipusba sorolható formák is, akiknél a teszt azt derítette ki hogy bizony alkesz és durva természet? egyénr?l van szó.
    Vannak ezután töbek közt a finom vonalu n?ies férfi kezek, amiknek gazdái általában irodai, vagy szellemi, ül?munkát végeznek. A nagy többség “erre született” de köztük is akad aki szívesen néz a pohár fenekére, de ezekknek a fajta kezeknek a tulajdonosairól-nagy többségben nem ezt lehet elmondani. Nem tudom, érted e hogy mit akarok ezzel elmagyarázni.Nem hiába születtek meg a rend?r és a sz?ke n? alapú viccek sem. Mindegyiknek van alapja ami a jellemz?jük. De ez sem azt jelenti hogy minden rend?r és minden sz?ke n? hülye.De a hajlamosító tényez?jük már megvan. Továbbra sem gondolom hogy kapisgálsz bel?le valamit is de ha megvan, sikíts..:)

carrion
    Felhasználó

Na jó!
    Lüty? szerintem ezt itt fejezzük is be!
    Nem kell engem lealacsonyítani meg hülyének nézni!
    Teljesen mindeggy mit írok te mindig az ellenkez?jét próbálod bizonygatni!
    Nem értem mi bajod van!
    Én csak annyit próbáltam volna elmondani , hogy én nem általánosítanék azzal hogy………(persze attól még lehet hogy a tesztnek ez lett az eredménye ,de attól még nem kell általánosítani!!!)
    De ugy látom nem értjük meg egymást!
    Itt nem arról megy a beszélgetés hogy ki alkesz meg ki nem!
    De hagyjuk is az egészet!
    Én értem hogy te mire gondolsz ,csak te nem érted azt hogy én mire gondolok!
    Na mindeggy!

carrion
    Felhasználó
    pleh wrote

Hát ha én álmosan megyek az orvoshoz vagy épp el?tte aludtam a rendel?ben lehet karikás leszek, ezért csak nem utal be sugársz?résre. 😛
    A dohányos kéz (ha régi dohányosról van szó) az tényleg olyan sárga.
    Akkor nekem sokan tudják, hogy van e bels? szervi betegségem. 😛 😀

Hát igen az csak egy tünet, ami akár egy éppen leszokó alkesznél is lehet. Tehát nem feltétlenül határozza meg az embert.

Pleh!
    Te meg ne bosszants ,mert ki fogsz kapni!!!!!! 😛

Névtelen
    Inaktív

Err?l van pontosan szó…
    De zárójelben megjegyzem, ha elkerülte volna a figyelmedet egy szóval sem általánosítottam. Máskor figyelmesebben olvasd el amit írok …

carrion
    Felhasználó
    lutyo wrote

Nem tudom, érted e hogy mit akarok ezzel elmagyarázni.Nem hiába születtek meg a rend?r és a sz?ke n? alapú viccek sem. Mindegyiknek van alapja ami a jellemz?jük. De ez sem azt jelenti hogy minden rend?r és minden sz?ke n? hülye.De a hajlamosító tényez?jük már megvan. Továbbra sem gondolom hogy kapisgálsz bel?le valamit is de ha megvan, sikíts..:)

Tehát erre gondoltam, hogy nem kell engem hülyének nézni!!!!

Névtelen
    Inaktív

Értem. Tehát ez szerinted általánosítás? Idézted, fekete fehéren amit írtam.Ennyi.
    De ha az utolsó mondattal van probléma, akkor NE sikíts. Ha ez számodra oly sért? volt akkor nagyon sajnálom. Én nem így látom.

Szpacsek
    Felhasználó

Fenékbe rugdosok mindenkit..!
    Ez ugrott most be, és ideírtam, mert ” nem hagyhattam ki”! !
    😀 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

De nem, na, tényleg, komolyan, én például odafigyelek rád, értelek és abszolúte nem tartalak hülyének, Carrion!!! Mondjuk ezt már érezhetted is eddig is, és tudtad !!! 🙂 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

És pl. a h?vös — hideg, meg a h?séges,,, na az sem ugyanaz, mint a ” hülye “…
    Még ezt is hozzá akartam tenni…! 🙂 🙂

pleh
    Felhasználó

Ez az Szpacs csapjál szét köztük!! 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Dehogyis! Én hagyom ?ket, szabadok!! Nem is drukkolok semelyiknek! Csak majd’be pisilek a nevetést?l…!

Szpacsek
    Felhasználó

Senki se hülye !!! Senkise se!!! Az a hülye, akinek mondják. 🙂 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Jó kis Társalgó topik ez…! 😀 De a lényeg: Senki nem néz hülyének téged, carrion !! Senkise sem ! És én sem!! 😀 😀

pleh
    Felhasználó

Szpacs csak nyugi, mert lassan téged fognak annak nézni. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Jó de én az is vagyok… 😐

Szpacsek
    Felhasználó

Egy BarbieGirl veszett el bennem… 😀 😀

De hogy nem vagyok nyugodt…??? Azt honnan veszed? Én mindig ilyen vagyok, voltam, mint most… úgy 10 eszend?s koromtól fogva..

pleh
    Felhasználó

Akkor jó 😀

Névtelen
    Inaktív

lol

Szpacsek
    Felhasználó

Közösségi oldal, közösségi lét, közösségi rendszer… de régen volt már… az utóbbi kett?… Ma Waldorf–iskolák vannak már csak, de már azok is sz?nnek meg… bár én ennek nem örülök. De nem tudják fenntartani, ” megmenteni”, m?ködtetni ezeket az iskolákat…!! Pedig ott nem a verseny , az egyénieskedés, hanem egymás segítése van..! Közösségileg is. Mint itt.

Szpacsek
    Felhasználó
    pleh wrote

Szpacs csak nyugi, mert lassan téged fognak annak nézni. 😀

Pleh!
    Nem, nem hülye vagyok, csak rossz volt a klaviatúrám, be voltak rajta ragadva a billenty?k, és nem tudtam normálisan írni. De már kaptam egy új billenty?zetet, amellyel tökéletesen megy és könnyen az írás. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi!
    Itt folytasd a társalgásodat ha úgy érzed hogy jön.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Pont befejeztem mert nem jön. Ha nem “provokálna” 1-2 ember mindig, tán nem is folytatnám. Szép szerelmes regény !! Annyira belezúgtam a csajsziba, hogy észre se vettem, hogy a szerkeszt?i weboldalra írtam.
    Most úgy néz ki, ebben a témában nem lesz írnivalóm egy (kis) ideig . Megtaláltam a társam. (carrion). Boldoggá tettük egymást.

Most inkább az eredeti UFO-s témákban kellene több hozzászólás, ahogyan azt ? is írta a Chatboxban.

Ez az egész Paranormal.hu hihetetlenül jó !! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

————————————————–
    s e m m i
    —————————————————–

Szpacsek
    Felhasználó

Azt azért meg kell írnom, hogy ezek a régebbi szögletesebb formájú autók jobban tetszenek nekem, mint a mostani legömbölyített típusok !

Névtelen
    Inaktív

Nekem nem.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Mit bánom én…! 😀
    Na jó , tetszenek a mai legújabb gyártmányú kocsik közül is némelyik ! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

A színe ez a ” ciklámenlila” viszont tényleg jó ! Vagy céklavörös… Vagy valami ilyesmi …

Névtelen
    Inaktív

Nekem nem.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Terepjáró! Az az igazi legalábbis nekem, per pill..

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 280

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.