Társalgó

News Fórumok Kávézó Társalgó Társalgó

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 280
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem hülyeség lakkozni ! Nekem óvodás koromban volt belakkozva a kisujjam, de lemosatta a véd?n? az ovodában.

Névtelen
    Inaktív

Jó de te fiú voltál, ha nem tévedek:D

Szpacsek
    Felhasználó

Én fiú voltam, fiú is vagyok és fiú is leszek !! Csak nagyon n?ies !!!!! (Bizonyos szempontból.)
    ( A n?k jó tulajdonságait igyekeztem átvenni…! )

Szpacsek
    Felhasználó

ezek szerint Pleh lány volt gyerekkorában.. (?)

Névtelen
    Inaktív

Mii? N?ies?? :O

Névtelen
    Inaktív

Akkor szereted a rózsaszínt pl? Vagy a csokit meg a tortát?? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Meg a barbit is??

Szpacsek
    Felhasználó

A tortát imádom…!!! A málna tortát !! A csokit nem ! A kék a kedvenc színem, második a rózsaszín !! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

A barbit igen !! A vajas tortakrémeket szeretem !! Meggytortában !!

Névtelen
    Inaktív

lol

Névtelen
    Inaktív

Na most tiplizek mert ki kell mennem az állomásra:D
    Ha talán visszaérek ahogy szoktam-döglött macska részeg ember stb
    😀

Szpacsek
    Felhasználó

Most veszem észre, hogy az 1. oldalról, a 2. oldal kihagyásával, rögtön a 3.–ra ugrottam, és úgy írtam !!

Szpacsek
    Felhasználó

Mi az, mit jelent hogy ” holnap küls?n leszek “és milyen állomásra kell kimenned ? Vasútállomásra ?

Névtelen
    Inaktív

Az hogy “holnap küls?n leszek” az azt jelenti hogy id?közönként kimegyünk riportra egy egy helyre..töb b
    Vasótállomásra kellet most kiszaladnom mert megjött egy kedves ismer?söm Gy?rb?l..

Névtelen
    Inaktív

Na jó. Már írni nem tudok. Tehát:Egy egy helyre -többet nem írok err?l. aki itt tudja, az tudja, aki nem, az nem.

Szpacsek
    Felhasználó

Jól van értem !!

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem nem olyan sz..r újságokba írsz Lüty?, és nem is vagy “xar” újságíró biztos..! ( Egyszer a zenés topikba írtad..! ) Mondjuk én a N?k Lapját, és az NL Cafét nem szoktam olvasni, mert, ezeket nem kedvelem ! Amúgy jók, csak nagyon tényleg a n?knek valóak, nekik szólnak kifejezetten..!! ( A 100× Szép-et, na azt én is olvastam régebben, mert érdekeltek a lányok dolgai!Meg szép lányok voltak benne !) 🙂 🙂 😛

Szpacsek
    Felhasználó

Szép az új avatárképed lüty?.. twilight-es vagy esetleg?

Szpacsek
    Felhasználó

Aki Twilight -es, írjon ! Én nem vagyok az !!

Szpacsek
    Felhasználó

Nem akarok már UFO-kutató lenni..! DE ha az újságírók állandóan lejáratják és ellehetetlenítik az ufókutatókat, akkor mir?l akarnak majd írni, mit fognak csinálni ( elmennek bolti eladónak?) , és pl. ez a Paranormál.hu oldal mir?l fog szólni tul.képpen??? Na hát ebbe belegondolni ? Én el se bírom képzelni… Soha nem voltam nagy UFO-kutató, csak “lelkes amat?r”, és érdekl?d?, de így nem tudom mi lesz…
    Bár az igaz, hogy annyi “ufóskönyv ” jelent meg az utóbbi években, hogy aki akar , az b?ven tud tájékozódni onnan! Meg a Netr?l ! Ez itt pedig, egy beszélget?s , meg vitatkozós oldal, ahogy azt carrion is mondta, meg most én is, ?t?le függetlenül is, magamtól is ezt mondom !

Szpacsek
    Felhasználó

A facebook ról mondják, tönkreteszi a családi kapcsolatokat.. hát, nem biztos, hogy nincs igazuk! Én is most el?bb törölni akartam néhány ismer?sömet ( akiket nem is ismerek), aztán nem lehetett…! Viszont a My Space-t nem kedvelem továbbra sem, nincs is ott 1 ismer?söm sem. Mondjuk annál jobb azért a facebúk.

Névtelen
    Inaktív

Ha itt vagyunk még Szpacsi, ne a szomszéd …kertjét figyeld… 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Az avatárod nagyon jó, és de jó hogy nem sért?dtél meg és írsz!!

Szpacsek
    Felhasználó

Marcika a király !!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Középhullámon Kossuth rádió hallgatása…

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi!
    Ne is tagadd hogy majd’ minden hozzászólásodba, ami nem csekély, beleszövöd a szerelmi történéseidet, életedet……..
    A Paranormál nem csak err?l szól. Vannak olyan emberek akiket ez kimondottan zavar. Ha úgy érzed hogy valamit el kell mondanod a magán életeddel kapcsolatban vagy a nagy szerelmedr?l akkor legalább ide írd. Ahány topik téma van ott mindenhol szerepel a szerelmi témád. Szorítkozz a téma megfelel? helyre való írásával. A téveszméidet velem kapcsolatban, nyugodtan elfelejtheted mert a tized része sem igaz te ezt nagyon jól tudod. Szeretném a témát lezárni . Tehát: mindent a megfelel? helyre “beszúrások” nélkül”..

Marcika
    Felhasználó

nem vagyok én király, csak egy látogató… .] 😀 ahhoz képest hogy milyen sokan regelnek az oldalra, milyen kevesen írnak, esetleg nem bot regel?

Névtelen
    Inaktív

Marcika!
    Egy id? óta kevesen írnak mert m?ködik valahol egy “szippantó” a többit nem kommentálom.
    Az lehet a baj többek közt hogy már kifogytak az inunnakis történetek és a fantázia világa ami sehogy nincs -(mert nem is lehet) bizonyítani.A rajzfilmek h?sei, stb. Nekem az az elvem, ha valaki valamit állít, vagy oldalakat beszél róla, akkor legalább bizonyítsa is be valamivel. Mert ugye a fantázia határtalan,bizonyíték, tapasztalat, semmi…. Én nem szeretek gagyi rajz vagy fantázia szerepl?ket kivesézni.Én ha valamir?l beszélek és állítom, elvárok némi bizonyítékot. Véleményem szerint ezek lehetnek az okai a sok kíváncsiskodó de nem hozászóló “látogatónak”

Névtelen
    Inaktív

Többek közt a fentebb említettek……..

Szpacsek
    Felhasználó

Pedig én eredetileg titkolni akartam és nem is akartam bevallani, hogy szerelmes vagyok. Aztán végülis carrion vallotta be.
    Tudom hogy a paranormál nem err?l szól csak, úgyhogy nem írok többet err?l már a másik topikban is megígértem .

Szpacsek
    Felhasználó

Én voltam a szippantó. De az is lehet hogy carrion volt és engem is ? szippantott be.
    Kifli89 elzavarásáért is valószín?leg én vagyok az okolható.

Névtelen
    Inaktív

Basszus!! De gondolod hogy valakit érdekel hogy carrion vagy te kibe szerelmes?? Ezzel az er?vel mindenki naponta hangoztathatná!! Én is! de minek??Próbálj már meg magadhoz eröltetni egy normális hozzászólást!!!

Szpacsek
    Felhasználó

” Hozzászólás. “

Szpacsek
    Felhasználó

Szép az új avatarod lüty? ! Most 2 napja megint új van !
    De jó hogy legalább Nemere István nem halt még meg, ha már egyszer Hargitay Károly úgyis meghalt…!! Egyszer Hargitay dedeikálta az egyik könyvét nekem itt, Hatvantól nem messze egy faluban, azt hiszem Adácson..

Névtelen
    Inaktív

“hozzászólás”

Névtelen
    Inaktív

Örülok hogy tetszik..jelképes …

Névtelen
    Inaktív

Jé! Itt nem látszik hogy egyébként vörös a hajam..:D

Névtelen
    Inaktív

Na Marcika! Sikerült már képet feltenned? 😀

Névtelen
    Inaktív
    lutyo wrote

Jé! Itt nem látszik hogy egyébként vörös a hajam..:D

Itt tényleg nem.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Pont erre gondoltam, pont abban a percben !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!:) :)!

Névtelen
    Inaktív

hehe.. na tettél már fel képet? Csak ne a papagályt.. ?D

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, tetszik az avatárom mert a kék a kedvenc színem ! Az amit mondasz nem papagáj, nem is kakadu, , hanem TUKÁN madár…! 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ha nem tetszik az avatárod, tegyél fel mást. Nekem a papagály csak papagály mindegy milyen kasztba sorolják.. 😀

Névtelen
    Inaktív

Jah, hogy nem papagály..

Szpacsek
    Felhasználó

Nem hát! És tetszik az avatárom !!
    ( carrion védj meg ! )
    ( védjen a N?tanács, Szpacsek ! — lehetséges válasz…)

Szpacsek
    Felhasználó
    Névtelen
    Inaktív

Nem tudom hogy miért kell privit írni a kabbaláról.–én azt nem arra használom.. 😀
    Miért nem lehet egy topikot nyitni neki, Nem titkos projekt. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Lightness írta az üzifalon, hogy írjak neki privit, a Kabbaláról! Írtam is neki, de nem sokat, mert semmit sem tudok szinte a kabbaláról ( nem is nagyon szeretem).
    De nyithatsz neki egy topikot, lüty? ! 🙂

Lightness
    Felhasználó

ok nyitok.
    kabbala úgy tudom ?si tudás is 🙂
    pl.: Gólem készítésr?l olvastam xD

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, ?si tudás, nem lennék meglep?dve, ha Atlantiszról származna, mint a szemiták, zsidók is !!
    Gólem: Prágában készítettek egy gólemet, valamikor 1200.–1300 körül.

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 280

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.