Távérzékeléssel ?rben lév? objektumok észlelése

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Távérzékeléssel ?rben lév? objektumok észlelése

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7
  • Szerző
    Bejegyzés
    Tachyon
    Felhasználó

Távérzékelésben jártas megfigyel?ket keresek tapasztalatok megosztására, idegen objektum megfigyelésekkel kapcsolatosan.

Tachyon
    Felhasználó

Két alkalommal volt olyan tapasztalatom, hogy távérzékeléssel teljes gondolati kizárás után azonos helyen jobb oldalt 2 óránál volt mozgó objektum ami teljesen észlelhet? volt és egyértelm?, hogy nem földi eredet?. A 2. alkalommal távérzékelés útján történ? olyan jelleg? kapcsolat jött létre, hogy az adott objektumhoz közelebb lehetett menni érzékeléssel azaz a bejáratáig. Többet nem engedtek vagy én voltam túl gyenge. Ez a jelenség teljesen éber , de gondolatkizárási folyamatban észlelhet?. Kinek volt még ilyen tapasztalata?

Pille
    Felhasználó

Érdekes a felvetésed. De mi az a teljes gondolati kizárás? És mihez képest jobb oldalt? Hol tanultad ezt a távérzékel?s technikát?

Pezsma
    Felhasználó

Hát én csak él?ben láttam, nem hasonlított semmilyen repül? tárgyra, csepp alakú volt és marhagyors a földt?l kb 150m-re, nemsokkal késöbb meg 2 katonai helikopter ment abba az irányba. Semmilyen hangja nem volt és az thiszem fekete vagy valami sötét színe lehetett.

Tachyon
    Felhasználó
    Pille wrote

Érdekes a felvetésed. De mi az a teljes gondolati kizárás? És mihez képest jobb oldalt? Hol tanultad ezt a távérzékel?s technikát?

Amikor minden nem? idegrendszeri gondolati és saját magad által képzett érzékelést kizársz. Egy teljesen belülr?l kifelé terjed? végtelenített tiszta adatbefogadásra alkalmas felületet képezel megadnak magadban, akkora éberség mellett, ami kizárja a saját hallucinogén kép-szöveg-hangalkotást.

Magam fejlesztem magamat: -link-

Ha ebben a felületi térben el?re figyelsz ugyan úgy mint nyitott szemmel jobb oldalt 2 h – nál voltak… stb.

Pille
    Felhasználó

Az amit leírtál, azt megvalósítani nagyon nehéz. Ennek az állapotnak csupán a határát súrolja az ember akkor, amikor mély meditatív állapotban van.

….ami kizárja a saját hallucinogén kép-szöveg-hangalkotást. – írod. Mi van a küls? hallucinogén hatásokkal? Ha az ember teljesen kikapcsolt állapotban csak érzékel és befogad sz?rés nélkül, hogyan tud a küls? hatások ellen védekezni?

Hogyan jutott eszedbe ilyeneket kutatni? – bocs a kérdésekért, de kiváncsi vagyok, mit?l ez a szokatlan témaválasztás. Ha gondolod hogy túl tolakodó vagyok, ne válaszolj, semmi baj.

Tachyon
    Felhasználó
    Pille wrote

Az amit leírtál, azt megvalósítani nagyon nehéz. Ennek az állapotnak csupán a határát súrolja az ember akkor, amikor mély meditatív állapotban van.

….ami kizárja a saját hallucinogén kép-szöveg-hangalkotást. – írod. Mi van a küls? hallucinogén hatásokkal? Ha az ember teljesen kikapcsolt állapotban csak érzékel és befogad sz?rés nélkül, hogyan tud a küls? hatások ellen védekezni?

Hog jutott eszedbe ilyeneket kutatni? – bocs a kérdésekért, de kiváncsi vagyok, mit?l ez a szokatlan témaválasztás. Ha gondolod hogy túl tolakodyanó vagyok, ne válaszolj, semmi baj.

Szia!

Idézlek: “Ha az ember teljesen kikapcsolt állapotban csak érzékel és befogad sz?rés nélkül, hogyan tud a küls? hatások ellen védekezni?” Itt milyen küls? hatásra gondoltál? Mit?l kellene védekezni? A tudatod amit jelen állapotban elbír (informálisan ) azon a szinten tudsz kísérletezni. Ezt fejlesztéssel lehet továbbléptetni. Tudati és fizikai edzéstervvel fejlesztem magam. -link-
    -link-

Evidens volt a témafelvetésem azok után amit tapasztaltam. Sok nem általános dologgal foglalkozom, de ez nekem már így természetes. Van olyan tudati kontroll ami teljesen kikapcsolt állapotban is ad saját magad számára egy észlelési felügyeletet, hiszen ez rögzíti a távérzékelés általi infót és a saját “helyzetedet” . Az éber álomnál is látod amit álmodsz, tudod hogy az álom és benne vagy de el tudod határolni úgy, hogy pihensz. Így érthet??

7 bejegyzés megtekintése - 1-7 / 7

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.