Távoli Eredet

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Távoli Eredet

38 bejegyzés megtekintése - 1-38 / 38
  • Szerző
    Bejegyzés
    Zethros
    Felhasználó

Üdv,mindenki!
    Azért nyitottam ezt a topicot,mert nem találtam olyan témát az oldalon ami konkrétan érintené ezt a kérdést szóval ezúton szeretném megvitatni veletek a Távoli Eredet elméletét.

Távoli Eredet:

1.Az emberi faj nem itt fejl?dött ki
    2.Mi csak leszármazottai ill. egy változata vagyunk az eredeti
    fajnak
    3.Minden emberi kinézet? idegen és mi is egy közös ?si az els? és
    eredeti emberiségt?l származunk
    4.Az emberi történelem régebbre nyúlik vissza és hosszabb mint
    gondolnánk és még csak nem is a Földön kezd?dött
    5.DNS-ünk egy része még mindig megfejtésre vár(alvó gének)
    bizonyíték az emberek távoli eredetére ami a csilagok közt van

stb.

Aztán sorrolhatnám még egy darabig a Távoli Eredet bizonyítékait,elméleteit de lényegében ezt a témát szeretném ha kifejtenénk,megvitatnánk.

Logan
    Felhasználó

Ezek rendkivül érdekes dolgok, szivesen hallanék róluk b?vebben 🙂

Sariel
    Felhasználó

Én arról,hogy az emberi faj nem itt fejl?dött ki arról a Lacerta-interjúban olvastam.
    Állítólag a illojiim faj vitt el 10 000 vagy talán 20 000 egyedet majom ?seinkb?l majd pár száz év után ember ?seinkkel tértek vissza.Az illojiimek okosabbá és er?sebbé tette ember ?seinket így már képesek voltak tárgyakat használni.23 000 év alatt hétszer tértek vissza,hogy meg gyórsítsák evolúciónkat.

Zethros
    Felhasználó

Régóta úgy gondolom,hogy csak részben vagyunk Földiek ez sokmindent megmagyarázna az emberrel kapcsolatban.Azok az idegenek mondjuk mint a magas sz?kék ?k miért annyira emberiek,hogy simán elmennél melletük az utcán?Szerintem mi hasonlítunk ?rájuk és nem fordítva.Mi itt szívesen gondoljuk,hogy milyen egyediek vagyunk és hogy majd az ember kijutt a nagy végtelenbe,de az a helyzet hogy az emberek már réges régen feltalálták az ?rutazást bejárták a galaxist és eljutottak ide is és hát ezért vagyunk/lehetünk most itt és ezért van annyi emberszer? idegen odakint,mert mind egy közös fajtól az els? és eredeti emberekt?l származunk.Így kapcsolódunk a Távoli Eredet elméletéhez és így színesítjük az emberek már nagyon régi és nagyon hosszú történelmét.

Névtelen
    Vendég

Nekem pedig az az egyenes véleményem, hogy ilyen, hogy tökéletes faj, nem létezhet, tehát els? Eredet sem.
    A “Homo Sapiens Sapines” faj, mint egyed nem létez? populáció. A DNS-ünk egy az egyben mindenhonnan összeválogatott szektorokból áll, így egyik fajhoz sem tartozunk teljes mértékben. Persze azért olyan nagy ember és ember között is a különbség, mert ez is jól mutatja, mennyire homogén DNS-ünk van, és kinek melyik DNS részecskéje aktiválódik jobban, egy fajtaként függ.
    Ami a Távoli Eredetet illeti, ennek valószín?sége fennáll, mert a csillagtörténelem nem a naprendszerünk kialakulásánál kezd?dött. Ám hogy pontosan melyik Eredethez vagyunk visszavezethet?, err?l megint lehetne találgatásokat írni.
    Nekem az az elméletem, hogy sosem volt tökéletes faj az Univerzumban, illetve több száz faj indult el a fejl?dés egy ugyanazon ágából, de ezek közül egy néhány csoport er?teljesebb, és szaporodóképesebb volt, vagy adott esetben fejlettebb. Mivel a magasabb rend? DNS-ek elnyomták az alacsonyabb rend? DNS-eket, így természetes szelekció folyamán kiválogatódtak a legkifinomultabb fajok láncfelépítése. Azonban a Homo Sapiens egyik kifinomult DNS-hez sem tartozik, hanem innen is, onnan is van bennünk kromoszóma, így homogénezett fajról van szó.
    Ám van egy feltételezésem, hogy van egy Homo faj, aminek a DNS-e a legfejlettebb, ezáltal minden olyan tulajdonsággal vagy képességgel rendelkezik, amivel más fejlett fajok is rendelkeznek.
    Ami pedig a Földet illeti, ezen a bolygón számtalan faj kifejl?dött, illetve – vagy fejl?dik. A Homo Sapiens eléggé utópikus fajnak tekinthet?. Ráadásul az elmúlt 10000 évben olyan mértékben elcsökönyösödtek DNS-ünk genomjai, hogy jóformán a mai ember már semmiféle formáját nem tartalmazza eredeti mivoltjának, csupán egy vegetáló, rövid ideig él? testr?l van szó.
    Az is érdekes elmélet, hogy bolygónkon jelen pillanatban legalább három “ember” típusú DNS hordozó csoport létezik, ebb?l egy a külön kifejlesztett homogén szerkezet (emberek 95%-a), egy másik Atlantisz leágazása, és egy harmadik tartalmazza az Eredetit valamilyen mértékben. Hogy ki hova sorolható, maga érzi. Ám azzal tisztában kell lenni, hogy akik az utolsó két szelekcióba tartoznak, azok nagyon sok mindennel tisztában vannak eredetükr?l, és nem bizonytalanok, valamint testfelépítésük fejlettebb, gyakoribb köztük a matuzsálemi kor, és magasabb rend? reinkarnációk hordozzák. S?t, a spiritualitásba, és a paranormális képességekbe teljesen programozott DNS-ük van, így sokuk már a születésükt?l kezdve öröklött képességekkel rendelkeznek.
    Para

Zethros
    Felhasználó

Szerintem sincs tökéletes faj és ez így van jól és igen az ember mindenb?l kapott egy kicsit a megalkotásakor és talán ez a mi különlegeségünk ez az ami részben idegenné tesz minket.Ám kell legyen valami kapcsolat köztünk és a sok emberszer? idegen közt és talán lehet hogy egy közös ?s lesz az.Az els? emberszer? faj ill. legfejlettebb a galaxisban akik útjuk során sok bolygót benépesítettek eljutottak ide és megalkottak minket oly módon,hogy uralhassuk ezt a világot és majdan csatlakozhassunk el?deink népes táborához.

Zethros
    Felhasználó

Sokat olvasgattam és elmélkedttem eddig is a távoli eredet elméletén és több forrás pl.:bibliai értelmezések,eredet legendák,s?t még maga a paleoasztronautica is alátámasztani látszik az emberek földönkívüli eredetét részben vagy egészben.

1.Azok akik megalkottak minket olyanok lehettek mint mi.
    2.Az ember többé-kevésbé a kezdetekt?l így nézhetett ki mint
    mi most.
    3.Az ?shonos majom lények nem biztos,hogy olyanokká váltak
    volna mint a mai ember ám az ? DNS-ük és az idegen alkotókét
    kombinálva létrejött a mai ember aki részben ?shonos így
    kompatibilis a bolygó egészével ugyanakkor félig idegen ami
    biztosította a túléléshez és végül ezen faj egyeduralmához
    szükséges képeségeket és tudást.

Névtelen
    Vendég
    Zethros wrote

Szerintem sincs tökéletes faj és ez így van jól és igen az ember mindenb?l kapott egy kicsit a megalkotásakor és talán ez a mi különlegeségünk ez az ami részben idegenné tesz minket.Ám kell legyen valami kapcsolat köztünk és a sok emberszer? idegen közt és talán lehet hogy egy közös ?s lesz az.Az els? emberszer? faj ill. legfejlettebb a galaxisban akik útjuk során sok bolygót benépesítettek eljutottak ide és megalkottak minket oly módon,hogy uralhassuk ezt a világot és majdan csatlakozhassunk el?deink népes táborához.

Az emberek 95%-át munkagépekre tervezték. Minket azért alkottak meg, hogy dolgozzunk. Mellesleg, hogy pontosan mikor is, és kik is alkották meg az emberi fajt, ez nagyon bonyolult, és titkos téma. Mert mégis csak egy magasabb lény tehette ezt, na márpedig ilyesmin elmélkedni “teremtménynek”, hogy kik is a Teremt?i, elég kritikus volna.
    Arról azonban már olvastam, hogy nem pozitív fajok tervezték meg az embert, csak kés?bb módosították fajunkat. Ezért van annyi fejl?dési ág az evolúciónkban, mert úgy módosítgatták az emberi faj DNS-ét, mintha valami programjáték alanyai lennénk. Eléggé helytelen a génekkel, a DNS-sel, és a fizikai energiafelépítéssel visszaélni, és tulajdonképpen az egész génkutatás és manipuláció a Teremtés megpiszkálása, mivel ha eljutna az ember oda, hogy minden fajt íze-kedve szerint módosíthatna, akkor jutnánk csak el a legsötétebb pontra.

Logan
    Felhasználó

Igazad van Para.Amúgy err?l én is olvastam a Lacerta-interjúban 😀

Zethros
    Felhasználó

Igen a DNS-sel való játszadozás nem gyerekjáték.Biztos vannak olyan fajok melyek tisztában vannak a modósításának minkéntjével és új fajok,népek sokaságát hozták létre,hogy élettel töltsék meg az univerzumot vagy rabszolgákat tenyészenek vagy más ismeretlen okból.Nekünk régen azt mesélték,hogy istenek,hogy ?k alkottak minket és talán ez így is van ki tudja?Sok megtéveszt? infó van a világban köztük az általtok is sokat emlegetett Lacerta-interjú ami ha jól tudom valami hüll?vel készült,ha van is benne valami igazság akkor sem hinném el teljesen pláne nem egy gyíknak.Ám az számomra bizonyos,hogy az ember így vagy úgy félig-meddig nem evilági teremtmény.A távoli eredet megválaszolása tehát még várat magára vagy talán soha nem oldódik meg de mindenre nyitottan kell a választ tovább keresnünk.

Szpacsek
    Felhasználó

Az emberi történelem tényleg régebbre nyúlik vissza… mint ahogy most képzeljük…

Egyszer írtam err?l egy írást, de az már régen volt, és nem tudom már melyik topikban.
    Ezért most megint leírom nagyjából:

I. e. 445 000. : A Nibiru emberei Enki vezetésével megérkeznek a Földre. Dél-Mezopotámiában létrehozzák Eridu-t, az els? földi állomáshelyüket. (településüket).

I.e. 415 000.: Enki megalapítja Larszát.

I.e. 400 000.: Enlil megérkezik a Földre a Nibiruról. Nippurban építi fel a földi irányítóközpontot.
    Enki Dél-Afrikában aranybányákat nyit.

I.e.360 000.: A Nibiru emberei, a nefilimek Bad-Tibirában létrehozzák kohászati központjukat.
    Felépül Sippar, az ?rkiköt?, és a többi város.

I.e. 300 000. : A dél-afrikai aranybányákban dolgozó “köznép” –?k is nibirubeliek, nefilimek (anunnakik) voltak– lázadása a nehéz munkakörülményeik miatt.
    Enki és Ninhursag utasítására megalkotják a magas szellemiség? embert. (Homo Sapiens)

I. e. 250 000.: A Homo Sapiens benépesíti a többi kontinenset is.

I.e. 75 000.: Néhány, földrajzilag elzárt területen az ember lassú visszafejl?dést mutat.

I.e. 38 000.: Az európai Neander-völgyi ember elt?nése, és a Hono Sapiens Sapiens ( a mai ember ) kialakulása.

I.e. 13 000.: Vízözön borítja el a Földet.

Szpacsek
    Felhasználó

Látható tehát, hogy az anunnakik, a Nibiru-beliek komoly szerepet játszottak ekkoriban a Föld benépesítésében, és az emberiség fejl?désében.

A nevüket nem így kell írni : ‘Annunakik’, hanem : Anunnakik.

Szpacsek
    Felhasználó

De a kristálykoponyákkal kapcsolatban is lehet tudni azt, hogy az ‘Osiriaconwaya bárkája’, vagyis az eredeti 12 kristálykoponya mikor érkezett meg a Födre. Ugyanis 12, ember által benépesített bolygó volt valamikor régen, és a vének tanácskozni mindig az Osiriaconwaya nev? bolygón jöttek össze. /Ez a Szíriusz-A (Nagy Kutya) csillagnak az egyik bolygója/. A 12, ember által lakott bolygó minden tudását beles?rítették a kristálykoponyákba, minden koponyába 1-1 bolygóét. Ezt a 12 kristálykoponyát hívták “Osiriaconwaya Bárkája”-nak.
    És elküldték a Földre a kristálykoponyákat. A Plejádokon lettek megalkotva egyébként maguk a kristálykoponyák. 🙂
    Azért lettek idehozva, hogy a segítségükkel, a felhasználásukkal taníthassák az embereket a régi bölcsek, f?papok, vezet?k– és gondolom hogy maguk a földönkívüliek is. ?k kezdték terjeszteni a koponyák tudását a földi emberiség körében.
    A koponyáknak mozgatható állkapcsuk van.

Szpacsek
    Felhasználó

Az anunnakik az égb?l jött köznép. Munkások. Akik a Dél-afrikai aranybányákban dolgoztak. (A Nibiruról jöttek.) A Nephilimek pedig ( Nefilimek) — a földi embernek és a Nibiru lakóinak, (a “felvigyázók” az “?rz?angyalok”) keresztez?déséb?l létrejött faj; a nephilimek az óriások. Az óriások híresek, a népmesék is beszámolnak róluk, sok népmesében szerepelnek ! Mert nemcsak nagyok, magasak voltak, hanem mágikus képességekkel is rendelkeztek.( (Már a maguk idejében is híresek voltak, amikor még léteztek.) A Nephilimek Sumer-ban ( Suméria), Mezopotámiában éltek.  300 000  éve ?k építették Dél-Amerikában Tiahuanacót (Tivanaku-t) a kontinens els? városát, a Titicaca-tótól nem messze. Cuzcóban, amelyet a ” Világ Köldöke ” néven is neveznek — ott pedig er?döket, er?dítményeket építettek az óriások. Meg “bunkereket” a meteorit-záporok kivédésére. Ugyanis az égb?l ekkoriban nagy meteores?k hullottak. Ezért több métes vastag tetej?, k?b?l épült, földbe süllyesztett óvóhelyeket építettek az óriások védekezésképpen. Kés?bb barlangokban kényszerültek lakni az óriások /és az emberek is/ — mert a földfelszín lakhatatlanná vált, életre alkalmatlanná, különböz? katasztrófák miatt. Az állatok, a vadon él? állatok, amelyekre vadászni lehetett, megfogyatkoztak nagyon, szinte ki is pusztultak.. és a növények sem termettek meg a földeken több ezer évig — mert hamues? borította el a vulkánkit?rések miatt a Földet ! 😐 Meg az óceánok is elöntötték az egyenlít? környékén a szárazföldeket hosszú id?re, és a sós vizükkel kiszívták a talajt. Ami ett?l terméketlené vált, növénytermesztésre is alkalmatlanná vált, hosszú id?re ! 😐 :O Úgyhogy nem volt mit enni. Ezért kannibállá lettek az emberek és az óriások, vagyis emberhúst is fogyasztani kényszerültek … Háborúk indultak egymás ellen, egymás húsáért. Ez volt az a sötét “prehisztorikus kor”, amelyben öldökl? háborúk, véres csaták folytak — az élelemhiány miatt — harcolt ember az óriás ellen, ember ember ellen, és óriás óriás ellen is. ********************************************

Szpacsek
    Felhasználó

A Szíriusz A-nak pedig — amit 2 hozzászólással ezel?tt emlegettem — van egy olyan bolygója, amelyiken egy teljesen emberi faj, a “Katayy”-ok élnek. 🙂

dogykutyus
    Felhasználó

Üdv! Az ?störténelmünket leíró Arvisurákban (igazszólás) , a Szíriuszról származtatnak minket Magyarokat ! S???t …az Arvisura , nagyon sok mindennel kapcsolatban válaszul szolgálhat ! …aki nem hiszi , járjon utána 😀

-link-

Üdvözlettel : Dog’y

Szpacsek
    Felhasználó

Így van ! Olvastam ! Mármint egy könyvet az Arvisurákról, idézetekkel. Ezek az aranylemezekre, rovásírással, sámánok(rovósámánok) által készített dokumentumok ! Már sokszor írtam róluk itt a Paranormálon.

( Még i. e. 4040.-ben, Agaba f?sámán vezetésével egyesültek a hun törzsek, és akkor kezdték írni ?ket ).

Legérdekesebbek a “Nagy Szalá”–kat bemutató írások, aztán a Római Birodalom alapításáról szólóak, és az Egyiptom egyesítését i. e. 3100.–ban leíró szövegek.

Tachyon
    Felhasználó

FEJLETTEBB INTELLIGENCIA LEHET?SÉGEI ÉS EL?NYEI

a.) SELF több 100-1000 éven keresztüli túlélésének képessége

b.) univerzumi térrendszerb?l információ lehívás

c.) …

a.) Jelenlegi helyzetben a fejlettebb intelligencia megtestesülésében azt a lehet?séget emelném ki, hogy a humán életnek van egy olyan túlélési képessége, amit ki tud fejleszteni véleményem szerint. Tehát két út van a folyamatos akár több 1000 éves életképesség elérésére:

“SELF tudat a fels?bb ént jelenti pontosabban a kutatási anyagaimban a teljesen megjelen? tudatodat, amivel rendelkezel. Ha fizikailag nem csinálsz semmit csak jelen vagy, azt a teljes szellemi érzést tükrözi egy olyan megjelenéssel összeforrasztva az egyéniségedet, ami teljesen körvonalazza az identitási és fejl?dési inspirációs meglétedet.”

I. ) tudati szint? SELF formában maradás az univerzumi közegben

II.) SELF tudat visszaintegrálása egy konzervált hibernált testbe az univerzumból

Ha tüzetesebben megnézzük azon folyamatot ami eredményezi ezt a lehet?séget, alap kritériuma a végtelen univerzum tudati kvantummechanikai kapcsolatának meglév? kialakítása.

Ha analizáljuk az emberi halál megjelenését tudati szinten, szinte az emberiség 90%-a nem képes a saját halálát felfogni. A maradék 10%-ék felfogja, de azonnal el is tereli a figyelmét a jelenség meglétér?l, mert fél és ez által nem akar tudatilag foglalkozni vele. Jogos a félelmük, mert ez egy tényleges az egyén azaz az általam körvonalazott SELF részér?l teljes pusztulást jelent a jelenlegi fejletlenebb humán formában.

horatzio
    Felhasználó

Jogos a félelmük, mert ez egy tényleges az egyén azaz az általam körvonalazott SELF részér?l teljes pusztulást jelent a jelenlegi fejletlenebb humán formában.

Az emberek bizonyos része valóban fél a haláltól, és bizony része azt is elhiszi, hogy teljesen megsemmisül a halál után.
    De mint tudjuk, nincs megsemmisülés csak átalakulás. De az ember esetében ezt csak saját maga érheti el.
    Ez nem egy automatikus folyamat, hogy ma meghalsz ebben a halandó testben és holnap, mint tökéletes lény ébredsz fel.
    A Self (ahogy te nevezed), a személyiség, amely alapján körvonalazódik maga a teremtmény, nem hal meg.
    Gondolj csak bele: ha halálunk után elveszitjük azt amik ma vagyunk, akkor mégiscsak kéne, hogy létezzen a halál, és valakinek meg kéne határoznia, hogy milyen legyek újbóli megtestesülésemkor.
    De azt nem a személyiség dönti el?
    Nem keverend? össze a személyiség (lélek), a tudattal (ami csak manipulálni akarja a lelket, de valódi változásokat nem eredményez).
    Lehet mondogatni, “tudatositani”, hogy jó vagyok, fényes vagyok…, de attól ez még nem lesz Igaz.

Tahát miért is fél az ember a haláltól?
    Mert tudja (még ha soha nem is gondolkodott róla), hogy a személyisége (lelke min?sége) határozza meg ?t magát. És ha az egész életét elcseszi és semmit nem tesz azért, hogy ez a személyiség változzon, akkor halála után is ennek a léleknek lesz a rabja és a Szellem nem tud felszabadulni.

Tachyon
    Felhasználó

Lehet hogy nem egyértelm?en írtam. Van a kilépés SELF+lélek test nélkül, de ezért meg kell dolgozni. Van a sima halál ami egyszer?, de teljes fizikai+ a fejletlen SELF szétesésével jár. Van tapasztalatom a témában. 1X sikerült úgy kilépést csinálnom, hogy a teljes SELF lélekkel együtt az univerzumi közegben ért célt. A problémát ott látom, hogy sokan tényleg úgy gondolják ez egy automatikus folyamat, pedig nem az. Meg kell tanulni, ki kell fejleszteni, ezt Te is így látod aminek örülök horatzio.

Szpacsek
    Felhasználó

Nagyon fontos megemlítenem, hogy Enki i.e. 445 000-ben érkezett meg a Földre. Enlil 400 000.–ben. ( Enlil Nippurban építette fel a földi irányító központot, a f?várost. )
    Milyen nagy id? ez a 400 000.– 445000. év a mostani id?számítás kezdete óta …. amely csak 2000 év !!
    Bár a mai életünk szempontjából, igazán ennek az utolsó 2000 évnek van nagy jelent?sége ! Ami el?tte volt, f?leg ami i. e. 3000 elött történt — arról ma már alig — alig van megmaradva valami emlék, tárgyi bizonyíték, stb. …..

Szpacsek
    Felhasználó

Baalbekben is ?rrepül?tér volt. Ez a város a mai Libanonban van. Itt a rómaiak az i. e. 1. században a Föld valaha épült legnagyobb templomát építették fel, egy Jupiter-templomot. ( Már írtam is egy alkalommal, hogy akkora k?tömb van beépítve a templomba, amit a mai leger?sebb daruval se lehetne felemelni. Egy másik hatalmas k?tömb beépítetlenül hever a környéken. ) Ez a Baalbek-i Jupiter-templom volt az egész Római Birodalom legnagyobb méret? építménye. Azért ez tényleg “nem-semmi” !! És Jupiter isten, akinek építették, azonos Zeusszal. Mint köztudott. De az már nem annyira közismert, hogy ez a 2 isten ( tehát Zeusz és Jupiter ) ugyanaz, mint a sumér Enki isten. Vagyis az az Enki, aki i.e. 445 000.-ben a Földre jött a Nibiruról. Jupiter = Zeusz = Enki !! / Ezt én is csak ma tudtam meg egyébként …..!/…mégpedig elpigitos-nak a linkjében volt egy szöveg, és abból.   Köszönet a linkért. Elpigitos !

Zethros
    Felhasználó

Üdv,mindekinek és boldog új évet!

Már régen nem írtam ide tudom de nem felejtettem el a témát és most szeretném tovább vinni a dolgot.

Az emberiség távoli eredete számomra nem kérdéses hiszen a múltunk,a genetikánk és még számos bizonyíték tanuskodik err?l.Talán az egyik leghitelesebb leírás az ?si suméroktól származik és mindenképpen elgondolkodtató,hogy sok nép sok változatban de ugyanazt a történetet meséli el,mégpedig hogy istenek érkeztek az égb?l a csillagok közül és ?k teremtették az embert.Aztán itt van még az emberi genom rejtélye az alvó gének és a DNS-ben szunnyadó képeségek és tudás ami nyilván az idegen eredetnek köszönhet?.Amint azt írtam is ha jól emlékszem de ha nem most pótolom,hogy egy bolygó meghódításának/benépesítésének egyik legjobb módja ha olyan faj uralkodik rajta ami tökéletesen alkalmazkodik hozzá.Kiválasztják a legfejletebb,legalakalmazkodóképesebb fajt és a DNS-ük manipulásával hozzáadják a sajátjukaz ami egy hibrid fajt eredményez akik képesek fennmaradni ezen a világon de olyan tudás birtokában ami messze meghaladja az itt él? összes tremtményét és hát ez lett az ember.

Szpacsek
    Felhasználó

Ezzel egyetértek — amiket írtál — Zethros !

Szerintem a Nibiru-i anunnakik érkeztek.
    Mármint az “istenek érkeztek az égb?l a csillagok közül”-nél.

De a Lacerta–interjúban mintha azt olvastam volna– de nem biztos — hogy már sokkal régebben is érkezett egy másik földönkívüli faj is. És ?k is segítették az embert a fejl?désében. Gyorsították az emberek kialakulásának, fejl?désének a sebességét.

Skuzio
    Felhasználó
    Sariel wrote

Én arról,hogy az emberi faj nem itt fejl?dött ki arról a Lacerta-interjúban olvastam.
    Állítólag a illojiim faj vitt el 10 000 vagy talán 20 000 egyedet majom ?seinkb?l majd pár száz év után ember ?seinkkel tértek vissza.Az illojiimek okosabbá és er?sebbé tette ember ?seinket így már képesek voltak tárgyakat használni.23 000 év alatt hétszer tértek vissza,hogy meg gyórsítsák evolúciónkat.

Egy kis csavar az Anunnaki értelmezéshez:

A témában érdemes megemlíteni a Raeliánus mozgalmat. Egyáltalán nem vagyok meggy?z?dve, hogy teljes mértékben igaz amit hírdet (sokkal inkább részigazságok lehetnek benne), de nagyon logikus az érvelése, és valamelyest egybevág a Lacerta interjúval is. Röviden a sztori:

1973-ban Claude Vorilhon francia újságíró találkozott egy földönkívülivel, aki az azt követ? napokban mesélt neki az emberi faj eredetér?l úgy, hogy a Bibliát (Genesis – A teremtés) véve újraértelmezte a sorokat. Elmondása szerint az eredeti jegyzetekben az Elohim szó szerepelt Isten helyett, melyet félrefordítottak és a valódi jelentése “?k akik az égb?l jöttek” (többesszámban). Err?l David Icke is ejt párt szót “…és az igazság felszabadít” cím? könyvének I. kötetében.

Elohim = a Lacerta által illojiim-nak nevezett fajjal (?).

Ez a faj volt az, aki az embert ha úgy tetszik megalkotta (állítják ?k). Akit érdekel a téma, a Raeliánus mozgalom honlapjáról ingyen le tudja tölteni azt a három könyvet (magyarul is), melyet Claude Vorilhon írt.

-link-

Majd az egészb?l egy mozgalom lett (Raeliánus), és most hasonlóan az egyházakhoz, híveket gy?jtenek… de nem direkt módon. A találkozás elmesélése magyar felirattal:

-link-

Lehet a földönkívüliek között azért (is) folyik a verseny, hogy ki kaparintsa meg a “teremt?” címet? 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, én is ezekre az “Ilojim”-okra gondoltam! (Elohim)

Róluk beszélt Lacerta.

És tényleg az Isten az ‘Elohim’ …. vagy istenek, hisz többen voltak, egy csoportról van szó.

Zethros
    Felhasználó

Igen már én is hallottam ezekr?l az elohimokról meg a raeliánusokról és hát érdekes amit mondanak ez is egy néz?pont bár én nem tartom elég hitelesnek ahogy az általatok is sokat emlegetett Lacerta-interjút sem mivel az egy “gyíkkal” készült ?k meg nem az igazmondásrukról híresek!

Skuzio
    Felhasználó
    Zethros wrote

Igen már én is hallottam ezekr?l az elohimokról meg a raeliánusokról és hát érdekes amit mondanak ez is egy néz?pont bár én nem tartom elég hitelesnek ahogy az általatok is sokat emlegetett Lacerta-interjút sem mivel az egy “gyíkkal” készült ?k meg nem az igazmondásrukról híresek!

Igen, a Lacerta interjúval (is) vigyázni kell. Azonban lényeges hazugságokat csak akkor lehet eladni, ha az átadott információ tartalmaz igazságot is. Hogy mi volt az interjú célja, nem tudnám megmondani, bennem leginkább a következ? gondolatok maradtak meg:

– emberi években számolva viszonylag fiatalon megvilágosodnak (kb. 30 földi év alatt), mégis többször felhívja az interjút készít? figyelmét, hogy veszélyes velük találkozni

– felhívja a figyelmünket a nyitott elménkre és az abból származó könny? manipulálhatóságra (habár ennek felfedezéséhez nem kell hüll?nek születni…)

– ?k nem azok a hüll?k akiket mi Anunnaki-ként megnevezünk (ez érdekes megjegyzés!)

– a régen élt emberek Istenként tisztelték ?ket (?ket is?)

– ez az ? bolygójuk, mi emberek ide lettünk telepítve (miután kitenyésztettek bennünket) és teremtésünkkor a rabszolgasorsba való kényszerítés volt a cél

– küszöbön van egy újabb galaktikus háború a Föld részvételével

– egyes kormányok/csoportok kapcsolatot tartanak velük

– tagadja (!) a Bels? Föld létezését

Az eredetünkkel kapcsolatban azonban sok minden összevág azzal, amit Raelizmus is hirdet.

Tartom a tétet, miszerint megy a versengés, hogy ki legyen az emberiség “új” istene!

Szpacsek
    Felhasználó

Skuzio !

Hát persze, hogy Lacertáék nem azok a hüll?k, akiket mi Anunnakik-ként megnevezünk!
    Lacertáék lassú evolúcióval fejl?dtek ki, egy, a dinoszauruszok kihalásakor megmaradt fajból. (Amely az Iguanodonhoz hasonlított.)

Az Anunnakiknak viszont a Földhöz nem volt semmi közül sem régen, tehát ezekben az id?kben. ?k a Nibiru bolygón fejl?dtek ki, és éltek. Csak 450 000 évvel ezel?tt jöttek el?ször ide, a Földre.

?k a régi sumér nép istenei is, mint ahogyan ez köztudott. És a királyai is — Pl. Marduk. (Enki fia.)

Szpacsek
    Felhasználó

….. és, igen, sok régi nép, pl. az inkák, istenként tisztelték a Lacerta faját — népét. Ez igaz. Szerintem akiket Móricz János talált Ecuadorban — ?k is. ?k is istenként tiszteltek az ?si korokban egyes “sárkányokat”, gyíkokat …..
    Vannak régi krónikáik, ábrázolásaik róluk. Móricz János találta meg arany lemezeken, az ecuadori Tayos-barlangban, az 1960-as években!! 🙂

Ezek az aranylemezek az egész Föld és a rajta él? intelligens él?lények történetét tartalmazzák. (Az emberiségét is.) 🙂 🙂

Skuzio
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Skuzio !

Hát persze, hogy Lacertáék nem azok a hüll?k, akiket mi Anunnakik-ként megnevezünk!
    Lacertáék lassú evolúcióval fejl?dtek ki, egy, a dinoszauruszok kihalásakor megmaradt fajból. (Amely az Iguanodonhoz hasonlított.)

Az Anunnakiknak viszont a Földhöz nem volt semmi közül sem régen, tehát ezekben az id?kben. ?k a Nibiru bolygón fejl?dtek ki, és éltek. Csak 450 000 évvel ezel?tt jöttek el?ször ide, a Földre.

?k a régi sumér nép istenei is, mint ahogyan ez köztudott. És a királyai is — Pl. Marduk. (Enki fia.)

Szia Szpacsek!

Tetszik a hozzászólásaidnál, hogy láthatóan sok mindent olvastál. Azonban az biztos felt?nt Neked is, hogy mindig voltak az általad olvasott könyvekben, interjúkban, videókban olyan információk, melyeket nem tudtál egy az egyben összeilleszteni a másikkal és egy pici (vagy éppen gyökeres) ellentmondást mindenhol találtál. Számomra olyan ez, mintha egy halom puzzle darabka lenne az asztalon, aminek a színvilága ugyan hasonlít egymáshoz és látszólag össze is illenek, mégsem lehet ?ket egy az egyben összepattintani. Éppen ezért érdekl?déssel olvasok, de igyekszem nem elkötelezni magam egyik tudás mellett sem. Ennek köszönhet?en sok lehetséges verziót el tudok képzelni, és mivel nem vagyok elkötelezett tagja egyiknek sem, így könnyen tovább tudok lépni.

Mindig szem el?tt tartom a következ?ket, még akkor is, ha egy nálunk szellemileg fejlettebb entitás, lény, faj vagy minek nevezzem közöl velünk információkat:

– ?k is csak a létra egy bizonyos fokán állnak, nem biztos, hogy átlátják a teljes képet éppen ezért nem tudnak teljes bizonyossággal beszámolni a történelmünkr?l vagy az eredetünkr?l. Nincs bennük rossz szándék, csupán ennyit látnak.
    – Lehet érdekük f?z?dik ahhoz, hogy mit tekintünk igazságnak és ezért nem mondanak el mindent, vagy torzítva teszik azt (lásd jelenlegi hatalom).
    – Félreértjük amit mondanak/írnak, mert nem úgy használják a gondolataikat ahogy mi.

Éppen ezért abban a témában, hogy Lacerta földi hüll? e vagy Anunnaki, inkább nem foglalnék állást… Annál is inkább nem, mert más forrás szerint a földi hüll?k szemében is csak szálkák vagyunk.

Nagyon izgalmasak Móricz kutatásai, de nem vagyok benne biztos, hogy elmondta a lényeget (mint ahogy felfedezésének pontos helyét sem határozta meg). Ezt teljes mértékben meg is értem. Remélem a következ? években megláthatjuk az igazságot. ?szintén vágyom rá!

Zethros
    Felhasználó

Örülök,hogy a távoli eredet vita téma ez is jelzi,hogy érdekes elmélet vagy tény?Minden esetre a távoli eredet egyre inkább bizonyítottnak tünik számomra ahogy egyre több minden derül ki az emberi erdetr?l és magáról az emberr?l is.A bennünk szunnyadó gének amik idegen eredetünket bizonyíhatják amik olyan sok különleges képeségekkel “megáldott” emberben aktívak(lásd:médiumok és más pszi képességek).Nem beszélve a történelmünket végig kisér? idegen jelenlétr?l.Nem a csillagok közt vannak hanem itt közöttünk nem jönnek hanem mindig is itt voltak de az igazság odaát van…

Szpacsek
    Felhasználó

Skuzio:
    Szerintem is, (lehet) hogy Móricz nem mondott el mindent, nem mondta el a lényeget.

Zethros:
    A csillagokon túl is van egy világ ! Ott, “odaát” lehet az igazság!
    Bajezid is említette ezt a csillagok mögött lév? világot.
    És én UFO-s beszámolókban is olvastam, hogy a földönkívüliek azt mondták többször a velük találkozó embereknek, hogy nem a csillagokról jöttek, szóval nem a csillagok közül — hanem, a “csillagokon túlról” !!!!!
    Szóval kell hogy legyen ott egy világ, egy “Túli-világ”, túlvilág. ………

Zethros
    Felhasználó

Nos,el?ször is fu hát nagyon rég írtam már ide de még mindig foglalkoztat a téma és most van is egy újabb elméletem de lehet,hogy már ti is illetve mások is találkoztak ezzel az elgondolással amit szeretnék összekapcsolni a Távoli-Eredet tézisével ez pedig a következ? lenne:
    A Távoli-eredet elmélet szerint az ember egy félig idegen,félig a bolygón él? legfejlettebb lény(ek)b?l létrehozott hibrid faj aki a kezdetekt?l úgy néz ki mint te meg én és csak genetikailag lehet köze az úgynevezett “?semberekhez” akik el?ttünk éltek.Ám mi van akkor ha az idegenek azért voltak/vannak/lesznek itt és pont azért mert az ember bocsánat a szóhasználatért egy “kitalált” teremtmény és nem képes természetes,evolúciós módon változni,fejl?dni ?k pedig folyamatosan a régi id?kt?l a mai napig újabb és újabb hibridek úgymond fejlettebb emberek létrehozásával foglalatoskodnak.Vannak olyan bizonyítékok amik arra utalnak,hogy a régmúltban többször is csahogynem kihalt az emberi faj és vajon ezeket a pusztulásokat nem pont az idegen “istenek” okozzák,hogy tervezetük leplezetlenül m?ködhessen és hogy lecserélhessék az elavultá vált ember verziót?A kontaktok és elraboltak által emlegetett mintavételek és megtermékenyítések nem egy újabb “verzió frissítés” el?zményei lehetnek amik ismételeten a világvégéhez vezetnek?Sok elrabolt mesélte,hogy láthatta az elvett gyermekeket akik szinte emberszer?ek voltak de még is olyan tudást birtokoltak és annyival fejletebbek voltak szüleiknél illetve minden jelenleg létez? embernél.Tényleg lehet igazság a 2012-es világvége jóslatokban?Tényleg újabb “frissítés” fog végbenni?Ez okozza majd a pusztulásunk és vajon tehetünk-e bármit vagy el kell foganunk a sorsot amit “teremt?ink” nekünk szántak?A kiválasztottak pedig azon emberek lesznek akikben er?sebb az idegen DNS jelenléte tehát tisztább vérüek ami könnyebbé teszi a munkájukat ami egy fejletebb evolúciós szintet de a jelenlegi emberiség szinte teljes pusztulását is jelentheti!!!!

maniac
    Felhasználó

A föld nev? bolygón, 150.000000 millió évvel ezel?tt is volt egy törzs, az ún. Aravanda – beliek lakták akkoriban. Még pangea néven futott a föld, programja!

A sumér, annunaki, és a többi ó’-Indiai, és amerikai “félistenek”, mind – mind egy, más csillagrendszerr?l érkez? ember szer? entitások – ként, tevékenykedtek az, akkori, és a mostani földön.

Csak az ember megkérdezi önmagától: ….miért van, nekünk férfiaknak, mell – bimbónk, s egyébként, vakbelünk, fark csontunk, “bölcsesség fogunk”, nem beszélve a rasszokról.

Mind – mind, egy – egy – DNS, “termék”. Az ide látogató idegen.., istennek látszó, és tudással bíró szellemiségek produkciója. Ez mára már, tény!

S’ még. A különböz? világra jöveteli, tipusok. Tojásban.., születés, ..elevenen – születés kérdése. A tengerben vannak kopoltyúsok, és tüd?vel lélek – z?k, madarak, melyek vízben élnek, stb… stb. Az evolúció badarság, nem tud észerer? magyarázatot adni, szinte semmire.

Valóban az eredeti ember szellem, nem a földön teremtetett. Ha’ tudjuk egyáltalán definiálni.., az EMBERT, mint olyat.

Eléggé képlékeny az egész, a nagy közönség számára, de nyílik a kapu.

Aszt már tudjuk hogy a föld.., nem más mint egy csata – tér, mert világok harca folyik, már év – milliárdok óta.

Mindenki saját magjáért felel.., eszt el ne fejeldzsd.., senki másért nem….!!!

Egy pogány.

maniac
    Felhasználó

A’ bizonyos id?periódusonként földre látogató idegen Félisten::)) szellemi entitások, már anyira túl “n?tték” saját fizikai, testüket hogy a klasszikus “nemzésre” mint itt a földön.., nem képesek. Csak genetikai mód – szer, segítségével, a sumér k?táblákon megjelenít?dnek. Példa erre. 1967. kiadású, Zsoldos Péter. Feladat c. novellája.

A fizikai utódlás szinbólikus eszközei ( obeliszk, a körben, stb..)) szinte viszavezethet?en a távoli múltban keresend?. Tehát, fizikálisan ún. hibrid, faj vagyunk, szinte teljes egészében, …szellem kivételével. Ennek, kontexusában lehet csak kutakodni, különben zsákutca!
    Az eredeti EMBER, már nagyon kicsinke elszeparált, lokális helyeken találhatóak meg. Kiirtották mind egy szálig, hitükkel együtt! mára már, csak a vallás koholmányok vannak dönt? többségben. Aminek az – EREDET – hez, semmi, de semmi, köze!

A k?l – földi, fél – istenségek nemz? képességei…, ma is szinte teljesen hiányoznak, az ún. “elrablásokkal” próbálják újra életbe, hívni.., viszont – EZ, – számukra már túl macerás, és ezért maradnak a, már jól bevált, gén – technológiánál.

A 33. ik beavatás alkalmával már szinte minden alkalommal, megnyilvánul “teremt?” istenük. NEM SZABAD ÖSSZEKEVERNI A TEREMT? ABSZOLÚTUMMAL.

Az erdetünk a meszi múltban.., keresend?, mint már írtam.., a testbe – s?r?södés.., folyamán, teremt?dött, és nem, manipuláció következménye! Lefelé – s viszafelé is, ugyan az m?ködik.

Az ember, …mag – jában keresse, a multját, nem máshol.
    Teremt? ISTEN, ÉS ISTEN – N?, és els?d szülöttjei. Mi ember szellemek másod szülöttek vagyunk, és itt, még egyszer hangsújozom. SZELLEMISÉG,- b?l lehet csak és kizárólag kiindulni, egyébb esetben zsák utca! mint a mai tudomány, anropológiával együtt.

Az áll – vallások, kerülend?k!

Szpacsek
    Felhasználó

@Szpacsek mondta:

Baalbekben is ?rrepül?tér volt. Ez a város a mai Libanonban van. Itt a rómaiak az i. e. 1. században a Föld valaha épült legnagyobb templomát építették fel, egy Jupiter-templomot. ( Már írtam is egy alkalommal, hogy akkora k?tömb van beépítve a templomba, amit a mai leger?sebb daruval se lehetne felemelni. Egy másik hatalmas k?tömb beépítetlenül hever a környéken. ) Ez a Baalbek-i Jupiter-templom volt az egész Római Birodalom legnagyobb méret? építménye. Azért ez tényleg “nem-semmi” !! És Jupiter isten, akinek építették, azonos Zeusszal. Mint köztudott. De az már nem annyira közismert, hogy ez a 2 isten (tehát Zeusz és Jupiter) ugyanaz, mint a sumér Enki isten. (Vagyis az az Enki herceg, Anu király fia, aki i.e. 445 000-ben a Földre jött a Nibiruról.) Hmmmmm….Érdekes!  
    Jupiter = Zeusz = Enki! 
    /Ezt én is csak ma tudtam meg egyébként…/ mégpedig Elpigitos-nak a linkjében volt egy szöveg, és abból.   Köszönet a linkért. Elpigitos !

Szpacsek
    Felhasználó

@Szpacsek mondta:

Skuzio:<br />Szerintem is, (lehet) hogy Móricz nem mondott el mindent, nem mondta el a lényeget. <br /><br />Zethros:<br />A csillagokon túl is van egy világ ! Ott, “odaát” lehet az igazság! <br />Bajezid is említette ezt a csillagok mögött lév? világot.<br />És én UFO-s beszámolókban is olvastam, hogy a földönkívüliek azt mondták többször a velük találkozó embereknek, hogy nem a csillagokról jöttek, szóval nem a csillagok közül — hanem, a “csillagokon TÚLRÓL”!!!

Szóval, kell hogy legyen ott egy világ, egy “Túli-világ” — Túlvilág.

38 bejegyzés megtekintése - 1-38 / 38

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.