Teremt? UFO Istenek

News Fórumok UFO-k Földönkívüliek Teremt? UFO Istenek

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 58
  • Szerző
    Bejegyzés
    gabee
    Adminisztrátor
    ZeiolEntay
    Felhasználó

Én már voltam teremt? Isten egy álmomban, de lehet egy el?z? élet, ki tudja, készítettem egy dimenziót, és egy bolygót, és ilyen gyíkszer? lényeket, akik kés?bb nem ismerték el hogy én vagyok a teremt?jük, pedig csináltam nekik, túlvilágot, hogy ha meghalnak oda jussanak..

Névtelen
    Inaktív

A hálátlanok.. 🙁

ZeiolEntay
    Felhasználó

🙁

pleh
    Felhasználó

😀

wanderer
    Felhasználó

Sziasztok,

még új vagyok itt az oldalon, de rengeteg olyan dolgot olvastam ami érdekes, persze egyik oldalra sem hajlok, megvan a saját véleményem mindenr?l, mint minden embernek 🙂
    A régi fórumban ebben a témában szóba jött h a Kárpátoknál van egy lejárat, nekem van egy ismer?söm aki ismeri az utat, és engem ez a dolog nagyon foglalkoztat, egy expedíció tényleg nem rossz ötlet, bár pénz hiányában nem nagyon valósítható meg, kellene néhánby támogató ez ügyben. Nemsokára jelentkezek még, remélem van más is akit érdekel a dolog komolyan.

Névtelen
    Inaktív

Dee egyáltalán mi az hogy “teremt? ufó”? Valaki tövir?l, hegyire magyarázza már el nekem..: :):) (köszi)

Szpacsek
    Felhasználó

A teremt? Ufo istenek, ez a födönívülieket jelenti. Régen gyakran látogattak el a Földre, és jó tanácsokkal, genetikai beavatkozásokkal segítették az emberiség fejl?dését.

Állítólag egyszer régen elvittek egy csapatnyi majmot a bolygólyukra, és mire néhány száz év múlva visszahozták ?ket, már emberi jellegük volt, a génmanipulácóknak köszönhet?en.

Névtelen
    Inaktív

Hm.. én úgy tudom hogy innen vittek fel majmot az ?rbe!
    Vagy rosszul tudom, Nem tudom.De szerintem kutyát is…

Névtelen
    Inaktív

De ez az ufó izé ez mese vagy hasonló?

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, a Lajka kutyát, kb. 1960-ban. Fell?tték az ?rbe, hogy megnézzék, milyen hatással van a világ?rbeli tartózkodáls a fejlettebb él?lényekre. Utána következett Gagarin ?rutazása.

Névtelen
    Inaktív

De majom nem volt és nem az ufók vitték fel..

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

De ez az ufó izé ez mese vagy hasonló?

Hát ha én azt tudnám, … nem éltem még akkor… De szerintem igaz, megtörtént, úgy érzem vagy gondolom.

Névtelen
    Inaktív

Gagarin sem ment fel igazából ez kamu volt..mert az Amerikaiak akkor kész?ltek hasonlóra és a ruszkik akartak el?bb bizonyítani..

Szpacsek
    Felhasználó

Én az ?skori dolgokról írtam! Nekem már nagyon “tág a fejem”, sokat olvastam könyvekben ezekr?l a témákról!! 🙂

Névtelen
    Inaktív

De aztán az amerikaiakat is megcáfolták hogy egyáltalán voltak e a holdon mert kimérték hogy amit zászlót let?ztek a holdon, nem arra fújta a szél amerre logikusan kellett volna meg volt valami a zászló árnyékával is ha jól tudom, de ezt james jobban tudja biztosan. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Az ?skori dolgokat senki nem tudja esetleg következtet vagy kitalálja..

Szpacsek
    Felhasználó

Úgy szeretem mikor ilyen barátságos vagy …!! Látom hogy szkeptikus vagy a régi dolgokban, okkultságok, boszorkányság, teozófia… stb. Vagypedig egyenesen nem is hiszel már bennük. ( A szkeptikus ugyanis azt jelenti: “kétked?”, “félig hiszem–félig nem”, és nem azt, hogy “nem hinni valamiben egyáltalán”.)

Névtelen
    Inaktív

Nem vagyok szkeptikus és tudom mit jelent ez. Én csak meggy?z?dni szeretek mindenr?l hogy legalább egy pici reális alapot kapjak és akkor minden ok..

Szpacsek
    Felhasználó

🙂 🙂 🙂 😀

Névtelen
    Inaktív

Jobban mondva,hiszek az ufókban, ill nem hiszek ,hanem tudom hogy vannak mert megtapasztaltam nem egy alkalommal. tudom hogy van szellemvilág mert azt is megtapasztaltam. De amit csak az elképzelésem és a fantáziám generál, na, abban nem tudok hinni.

wanderer
    Felhasználó

Ha nagy vonalakban nézzük, akkor mindent a fantáziád generál… Legalábbis ha olvastad a Balogh Béla féle Végs? valóság c. könyvet… 🙂

Névtelen
    Inaktív

Én nem szeretek “nagy vonalakban” nézni semmit. Én szeretek elmerülni az apró részletekbe mert azokból áll össze a NAGY EGÉSZ…..

Névtelen
    Inaktív

Ebbe nagyon el lehetne merülni de a sok ál okoskodást nem szeretem. Fantázia sincs már megélt tapasztalat hiányában. Vagy ha van, akkor az álomvilág amit szeretnénk hogy teljesüljön.

pleh
    Felhasználó

bugyuták…. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

A “Végs? valóság”–ot, Balogh Bélától, én is olvastam.

wanderer
    Felhasználó

És mi a véleményed róla? Véleményem szerint jó szemszögb?l vizsgálja a dolgot, sok igazság van leírva a könyvben. persze igazán fejl?dni csak saját tapasztalatainkból tudunk, de egy elég jó alapot ad a könyv az induláshoz.

Szpacsek
    Felhasználó

Így van. Szerintem is sok igazság van leírva a könyvben. Jó könyv.

wanderer
    Felhasználó

itt van egy leírás a bels? föld elméletr?l, vagyis inkább egy friss cikk:
    -link-

Névtelen
    Inaktív

Mindíg sejtettem hogy van ilyesmi, ellenben nagyon meglep? az a lyuk..

pleh
    Felhasználó

Én a Végs? valóságot pár napja kezdtem el olvasni. 😛

wanderer
    Felhasználó

-link-

itt van egy érdekes link a bels? föld elméletr?l ismét, itt a legszemrevalóbb talán a kép ahogy elképzelik a föld bels? szerkezetét, szerintem érdekes, persze a leírásban is találni érdekességeket

Zagi
    Felhasználó

Elolvastam és egész érdekesnek találom a cikket 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Megnéztem a linket én is. Jó nagyon. A földalatt világ bejáratai közül is feltüntet néhányat.

wanderer
    Felhasználó

az az igazság hogy én ismerek egyembert, aki azt állítja hogy tudja a lejáratot itt a kárpátoknál, úgy hívják hogy Csontos Vili, de még nem kérdeztem meg hogy mit tud pontosan, viszont szívesen benne lennék egy expedícióban, ha tényleg levezetne. csak a nagy probléma hogy nincs elég stex…és szponzor sincs rá… 🙁

Névtelen
    Inaktív

Szóóval ez a Csontos Vili egy remete aki a kárpátokban tölti a mindennapjait és kifigyelte egy titokzatos ,holdfényes éjszakán hogy hol is az a lejárat, vagy jöttek neki a földönkívüliek és a fülébe súgták hogy: Vilikém, ezt a világra szóló nagy titkot csak nagy stexért árulhatod, mert máskülönben leviszünk magunkkal..

Ha ez a Vili tudná és “turista utakat” szervez a lyukba, akkor azt már az egész világ tudná és a Vili már nem lenne vagy jobb esetben Oscar díjat kapott vóóna..Snitt…

Névtelen
    Inaktív

Vanderer! Ez tuti? Mutasd meg a pasit én kifizetem ! Lemegyek és többet vissza nem jövök.. 🙂

Zagi
    Felhasználó

jajj ez a duma Lüty? xD

Névtelen
    Inaktív

Szakmai ártalom.. 🙂

senkise
    Felhasználó

wanderer
    Ezzel szerintem nagyon mellé l?ttél, témailag és emberileg is. Nem tudom hány éves lehetsz, de szerintem nem ártana egy kicsit komolyabb szinten belemélyedned a dolgokba és mondom ezt úgy, hogy én már belemélyedtem… Másrészt ha támogató kell, mutass fel valamit el?ször, a semmiért nem fizetnek, úgy nagy általában…

wanderer
    Felhasználó

Kedves senkise,

19 éves vagyok, és hidd el hogy elég mélyre ástam ilyen téren. sok dologgal szembesültem , sokat tapasztaltam, de ne tévesszen meg a korom, érettebb vagyok annál mint amit az évek mutatnak. Másrészt, fogok felmutatni “valamit”, hisz a hitetleneknek mindig bizonyíték kell, a baj az hogy mikor már a meztelen tényeknél is tisztábban lehet látni a valóságot akkor is megrögzötten bizonyítékok után fog kutatni az akinek arra van szükséga hogy elhigyje valaminek a létezését, vagy a nem létezését.

A másik hogy nem er?ltettem semmit, nem tartottam senki fejéhez fegyvert hogy tartson velem, akit érdekel azt érdekli akit nem az pedig nevessen egyet.
    Tehát ha úgy érzed hogy megbántottalak, vagy bármi negatívat érzel ezzel kapcsolatban, akkor ne haragudj, nem szándékozok senkit félrevezetni,megbántani, vagy negatív érzéseket kiváltani.

senkise
    Felhasználó

Mivel a kutatás az én életutam is, ezért nehezményeztem azt, mikor támogatókat (anyagi) kerestél. Azért ez ennyire nem egyszer? dolog… Mindennek megvan a maga rendje. Tévedésbe pedig ne ess, nem érdekelnek a bizonyítékaid, a saját utad járod. (nem bántás, én is a saját utamat járom) Ezzel szemben ha véleményed van és megosztod velünk, azt mindig szívesen olvasom. Azt hogy a kutatásnak szenteled az életed, nagyon örülök, s?t tisztellek is érte, de figyelj oda a min?ségre is. Sokan abba a csapdába esnek, hogy bizonyítani akarnak valamit, közben pedig elvész a “szív” a dolgokból. Pont akkor leszel valaki mások szemében, ha elfelejted a kötöttségeket és a saját fejed után mész. Egy halvány példa, amikor egy társaságban vagy és beállsz középre, mondani akarsz valami nagyot, de a kutya sem figyel rád. Mikor is rájössz erre, arrébb ballagsz és elgondolkozol. Észreveszed, hogy vannak más szemszögek is, elkezdesz odafigyelni másokra. Miközben hallgatod a többieket, hirtelen beugrik egy szó, melyet kimondasz akaratlanul és ekkor hirtelen elnémul a társaság. Az ilyen emberre mondják, hogy ritkán szól, de akkor nagyot. Nincs jogom hozzá, hogy elmondjam milyen is legyél, ez sem azon okból íródott.

“19 éves vagyok, és hidd el hogy elég mélyre ástam ilyen téren.”
    Egy igazi kutató tudja, hogy haláláig kutatni fog, hiszen az információ túl sok a rövidke életünkhöz képest. Szóval az “elég mélyre ástam” igen merész kijelentés. A belemélyedtem szó valamivel frappánsabb, jelzi hogy valóban foglalkozol a témával. Végszónak újra elmondom, hogy nem megkérd?jelezni akartam az életed, csupán az az anyagi támogatósdi szúrta ki a szemem, talán a legels? írásod volt. Felmutatni pedig nem nekünk kell, hanem a támogatóknak, hisz szeretik tudni, mibe is fektetnek be. Tudnék még írni, de azt hiszem már így is sokat írtam… A lejárat kérdéséhez annak idején sok forrást felhasználtam, legel?ször az alvilági történetekkel vontam párhuzamba. Találtam is érdekes részeket, de err?l nem szívesen írnék, majd kiderül a jöv?ben. Szóval sok sikert!

flora
    Felhasználó

Ciki! Ha támogatókat keres az nem baj ha nemes cél érdekében teszi,

Szpacsek
    Felhasználó

Simán elhszem, hogy a Kárpátokban is van egy bejárat, lejárat a bels? Födre! Hiszen Olaszországban is van !!

senkise
    Felhasználó

Ez a ciki olyan cuki mint a cumi… 😀

Szpacsek
    Felhasználó

DERINKUYU

Ma megnéztem egy nagyon érdekes videót: A közép-törökországi Derinkuyuról. Ez egy régi, földalatti város. Nem lehet pontosan megmondani, mikor építették, mert a kövek, k?építmények esetében a radiokarbonos kormeghatározás nem hoz eredményt.
    Állítólag az óperzsa vallás f?istenének, Ahura-Mazdának is komoly köze volt a földalatti város felépítéséhez.
    13 emeletnyi, szintnyi mélységben húzódik le a földfelszín alá !!

Mindenesetre egy nagyon érdekes videófilm-részletet láttam err?l ….. 🙂 🙂 🙂
    Annyira komoly építményt képzeljetek el, melyhez foghatóak — a fennmaradtak közül — talán csak az egyiptomi piramisok.
    Elképzelhet?, hogy régebben építették, mint a tudósok ma feltételezik. És; elképzelhet?, hogy légiveszély elleni óvóhely volt: a földönkívüliek csatáztak ekkoriban – többezer éve – a Földön és a környez? világ?rben. A Vimanákkal, ezekkel az UFOszer? repül? szerkezetekkel –amelyekr?l az óindiai írások is beszámolnak.

Ezek a harcok folyhattak pl. a Föld ásványkincseiért, nyersanyagaiért. Vagy ki tudja, hogy miért ….. 🙂
    Ez érdekes téma nagyon, ezt jó lenne kutatni. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Egyébként is érdekes hely ez a Kappadókia. Ahol Derinkuyu található.
    Híres a kúp alakú, természet által kialakított képz?dményeir?l.
    1963–ban fedezték itt fel Derinkuyu városa közelében ezt a földalatti búvóhelyet, rejtekhelyet.
    Különös, rejtélyes, érdekes!! 🙂

Névtelen
    Inaktív

De még azóta sem tudom, mi az hogy “teremt? UFO istenek” Milyen logika mentén halad az állítás? Mindegy, csak láttam írtak hozzá és eszembe jutott.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Volt egy ilyen cím? könyv is! Azt hiszem, Szalay Iván írta! (De nem biztos!) Hogy “Teremt? UFO istenek”.
    Nem olvastam el. Úgyhogy nem tudom én sem hogy kik azok a Teremt? UFO istenek. ……..

rrroland
    Felhasználó
50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 58

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.