Természetfeletti képességekkel bíró emberek

News Fórumok Parajelenségek Pszi-képességek Természetfeletti képességekkel bíró emberek

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 15
  • Szerző
    Bejegyzés
    TurulBoszi
    Felhasználó

Sziasztok! Azért hoztam létre ezt a témát, hogy olyan emberek találkozhassanak, kik rendelkeznek ilyen képességgel/képességekkel, és megvitathassák tapasztalataikat, észrevételüket egymással.

TurulBoszi
    Felhasználó

Persze bárki más is hozzászólhat a témához. 😀

Névtelen
    Inaktív

Még érdekes a gondolattal fényképezés tehát hogy valaki akire vagy amire gondol, le tudja fényképezni 🙂

fics88
    Felhasználó

az már maga az agyban alkotott kép????? :\ nem?

Névtelen
    Inaktív

Igen.Magyarázzák másképp is ezt a képességet vagy jelenséget,nem tudom hogy a helyesebb, de ez hülyeség ez így nem igaz -link-
    Én arra gondoltam, mikor él? személyre vagy egyébre gondolunk a fotózás el?tt közvetlen és azt a képet sikerül megörökíteni.

TurulBoszi
    Felhasználó

Hát én err?l max annyit tudok mondani, hogy ha egy szellemmel találkozom, akkor látom a teljes alakját, vmilyen módon itt is történik egy megörökítés, bár nem tudom hogyan, de persze vannak olyanok is, akik nem mutatkoznak meg, bár el?lem nehéz elbújni. 😀

TurulBoszi
    Felhasználó

Én arra lennék kíváncsi, hogy volt e vkinek testen kívüli élménye?

TurulBoszi
    Felhasználó

Fics Neked nincsenek képességeid?
    Még egy posztodban láttam, hogy különleges dolgok történek veled meg stb.

maniac
    Felhasználó

A gyógyító, gondolati megközelítés folyamán megismeri,a csakrákkal ( fénypászmákkal.) m?ködtetett testet, s ahol szakadást tapasztal, az adott helyen.., gondolati eszközökkel rendezi a gördülékeny áramlást. Csakrák, áramlása, ugyan olyan v. hasonló rezgés hálót képeznek az emberi test körül.., mint a föld kerületén.

Tulajdon kép, az öszes mozgás, mely m?ködik bennünk, lélekzet – vétel, vérnyomás, szív – verés, mind – mind, harmóniában lüktet, az uni – verzum egységével.
    Ezért m?ködik a gyógyítás, gondolattal!

Gyakorlom, ezért!

A szellemi segít?det, mert van, beszélhetsz hozzá, és ha állhatatos vagy, meg is jelenhet el?tted, kép – szer?en.
    Szólongasd, csak. Meg fogsz vele ismerkedni, s fogod hallani a hangját.., az szinte bisztos.
    Vigyázz…!.. ne élj visza a kontaktussal. Tisztelettel szólídzsd. Nem kell hozzá fényképez? gép!
    Csak megfelel? alázat.

maniac
    Felhasználó

Ha valamelyik?tök beteg, ill. fáj a tested írd meg. Ha vizsgáidra készülsz.., írj. Segítek godolati rezgés hullámokkal. A segít?d is melletted áll. ?t’ is kérheted!

Ismétlem.., megfelel? alázat. S a kép – tár, eléd tárul!

wolfi
    Felhasználó

Sai Baba Materizalizációi / Teremtései

http://www.youtube.com/watch?v=biGhyg0tCLg

wolfi
    Felhasználó
    Technoob
    Felhasználó

Ennek a furcsa lénynek, van valamije ami a levegőben tartja, csak hát nem lehet látni. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Hát ez aztán tényleg nem semmi!  🙂

Olyan az a lány, mint a Majka… — a csehszlovák ifjúsági tévéfilmsorozatból …   🙂

wolfi
    Felhasználó

Ez egy érdekes 2 részes videó ami ide kapcsolódik, tv-ben volt pár éve az egyik régebbi Balázs show-ban!
    A szereplők: Villás Béla, mellette egy sátánista vagy “fekete” mágus, aztán megjelenik egy fehér mágus is, aki Jézus emberi testben leszületett fiának tartja magát, majd besétál egy boszorka, és végül egy ördögűző pap! Szórakoztató, tanulságos, és elgondolkoztataó történet!

http://www.youtube.com/watch?v=Q9_teQAxCOs
    http://www.youtube.com/watch?v=9n3sq_xzgRQ

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 15

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.