Tükrök

News Fórumok Parajelenségek Beszámolók Tükrök

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5
  • Szerző
    Bejegyzés
    usbf
    Felhasználó

El?ször is köszöntök mindenkit!:)

Az én sztorim nem szellemekr?l, szörnyekr?l, vagy ?rlényekr?l szól. Ritkán történnek velem furcsa dolgok az életben, de ez a mai napig nem hagy nyugodni (és most konkrétan nem a tükörr?l beszélek). Az eset 2010-ben történt velem, karácsony el?tt. Lebetegedtem. Egyik este valami nagyon furcsát álmodtam. Hogy mit jelent, nem tudom.
    Álom ( közben végig valami furcsa érzés tölt el):
    Azt hiszem, háton fekszem, és bámulok felfelé. Az ég fehér, tiszta. Tükör tiszta. Aztán megjelenik valami fekete. Nem tudom, hogy mi történik, de azt kiabálják: “Nem sikerült”
    Aztán felébredtem. Kipattantam az ágyból, mint ha valami irányítana, és elindultam a tesóm szobája felé. Bementem hozzá. (innent?l megint zavaros) Felkeltettem , majd állítólag valami ?rhajóról zagyváltam neki. Aztán behívtam a szobámba, ahol valamire mutatva azt mondtam: Elromlott! (és ekkor vissza aludtam)

Másnap, mikor felkeltem rémlett valami az álomból. Mintha már álmodtam volna ezt máskor is. Nem foglalkoztam vele. Aztán egyik nap láttam a TV-be egy mosópor reklámot.
    A reklámban a kisgyerek beleugrott egy medencébe. Miel?tt ezt megtette volna, a víz tükör sima volt. Megint rossz érzés támadt bennem. Aztán tegnap néztem egy filmet, és egy átlátszó plexilap mögött állt az ember. A lap (megint) tükör tiszta volt és már kitalálhatjátok, hogy ismét milyen érzésem volt 🙂

Szerintetek ez mi lehet? Menjek el egy pszichológushoz? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Szia!
    A betegség furcsa álmokat és rémálmokat generálhat ami megmarad az emlékezetünkben sokáig.
    A tükör “szimbólum” is ilyen lehet.A szervezet k?zd a betegséggel és a láz is arra való hogy gyógyítson. Ez a bels? “harc” kihat az agyra és a lélekre egyaránt, f?leg ha éjszaka álomban zajlik.Ezért rögzülnek plasztikusan a betegségben átélt rémálmok,lázálmok.
    A reklámok tartalma felszínre hozta ezt az emléket aminek nincs nagy jelent?sége. Viszont ha konkrétan visszatér? álomról van szó, akkor érdemes odafigyelni csak az ezzel a probléma hogy nem tudjuk, mit akar üzenni az adott visszatér? álom. Esetleg ha történik az álom után a való életben olyasmi amir?l tudjuk hogy azt az álmunk “közvetítette” ki akkor mondhatjuk azt hogy megértettük az álmot és valóban m?ködik a dolog…

usbf
    Felhasználó

Köszi!
    Amúgy egyre többször érzem úgy, hogy megálmodtam volna azt, ami másnap ( vagy néhány napra rá) látok. (pl: minták, helyzetek, stb.) Viszont ezek csak akkor jutnak eszembe, ha már megtörténtek.

Névtelen
    Inaktív

Igen. Erre akartam még kitérni hogy nem tudjuk azt hogy mi az amit az álmok üzenni akarnak és ez a legtöbb esetben így van hogy csak kés?bb jövünk rá hogy tényleg, err?l álmodtam az éjszaka..és ez nagyon bosszantó tud lenni 🙂 Voltak akik nagy baleseteket katasztrófákat álmodtak meg és ?k is csak már a megtörténtek után tudták beazonosítani az álmukkal. Hogy hogyan lehetne “megfordítani” a dolgot, szerintem senki nem tudja még.

Wessyl
    Felhasználó

Ha én beteg leszek bizony engem se hagynak nyugodni, aludni az álmaim! 🙂
    Nekem nem éppen el?relátó álmok (bár volt rá már példa).

5 bejegyzés megtekintése - 1-5 / 5

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.