Tulpák

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 15
  • Szerző
    Bejegyzés
    admin
    Adminisztrátor

A tulpák az elme gyermekei. Úgy mesélik el kell képzelned egy él?lényt.
    Ember alakút szoktak, vagy nagyjából ember alakút. Vizualizálnod kell ?t.
    Tedd ezt teljes magányban, egy sötét helyen.
    Jelen esetben önálló létez?t, él?lényt teremthetünk, nem saját magunkat vetítjük ki …
    Ha minden részletében tökéletesen sikerül elképzelnünk, és olyan természetessé tudjuk tenni a magunk számára, mint bárki “valós” személyt, akkor – állítólag – mások számára is látható lesz. Bár talán csak “halványan, mint egy felh?”, vagy árnyék.
    24 órán keresztül életben kell tartanunk teremtményünkben való hitünket. Úgy kell viselkednünk, mintha számunkra valós személy lenne. És állítólag sima vizualizáció az egész. És sikerülhet.A történet úgy tartja, a tulpák megidéz?jük halálával elt?nnek. A sztori másik része azt mondja, a leghatalmasabbak tulpái még az után is megmaradnak egy ideig, és elvégzik feladatukat …
    “A tibeti jógik meghatározása szerint a tulpa olyan látható, s?t tapintható emberalak, akit valaki pusztán a képzelete erejével alkotott.”
    Gyakorlatilag a tulpákat megtestesült szellemlényeknek is nevezhetjük.

Ezzel kapcsolatban érdemes elolvasni Alexandra David-Neel történetét:
    -link-

wolf
    Felhasználó

Tulpa ? A Gonosz halotti leple
    -link-

wolf
    Felhasználó

Erdei démon
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

:O

Gabi
    Felhasználó

ez érdekes téma, kár hogy nem nagyon írnak ide 🙁 én nem sokat tudok a tulpákról, de egyszer az odaátban is volt err?l valami

Névtelen
    Vendég

jaja azt a részt láttam. és utánaolvastam.
    tényleg kár hogy nem nagyon írnak. pedig ez gyakorlatilag az emberi elme teremt? erejér?l szól. amit szinte bárki elsajátíthat.

Gabi
    Felhasználó

de vajon a tulpa csak emberi lehet vagy bármit meg lehet teremteni?

Logan
    Felhasználó

ezek a témák tényleg nagyon érdekesek, ha valakinek van még mesélni valója az irja le 🙂

Amper91
    Felhasználó

ez igaz:D “Nem létezhet világegyetem, az elme beléhatolása nélkül” Már a kvantumfizikai is kezdi igazolni ezt a felfedezést.

Amper91
    Felhasználó

Gondolom sokan voltatok már úgy, hogy eszetekbe jutott egy régi ismer?s, vagy barát, akivel aznap váratlanul találkoztatok, vagy eszetekbe jutott egy film, amin hosszasan gondolkodtatok, bekapcsoltátok a tv-t, váltogattáto ka csatornákat, és lám, mi ment a tv ben,? Az a film amire épp gondoltál… micsoda véletlen.. Csakhogy ez nem véletlen, te alkalmaztad a titkot: a vonzás törvényét, ez arról szól, hogy amire er?sen gondolsz, és valóban elakarod érni, és hiszel benne, akkor el is éred.. legyen az pénz, emberi kapcsoaltok, akármi. a körülmények, helyzetek, “véletlen” találkozások úgy alakulnak, hogy megvalósuljon a kivánságod.. neked csak élni kell vele,. Tehát, ha gondolsz egy rég látott barátodra, az jár a fejedben, egész nap, hogy de jó lenne vele találkozni, beszélgetni, akkor szinte biztos, hogy az utcán, buszon, boltban. épp vele futsz össze, neked pedig csak élni kell a lehet?séggel. Ez a vonzás törvénye.:D Akárki akármit mond, én már alkalmaztam, és múködött:D! Ajánlom figyelmetekbe, a Titok c. filmet:) interneten, titokfilm.hu-n meglehet nézni, vagy a youtube video megoszton. Tehát Edwardnak igaza van, Az elme teremt? erejével kapcoslatban:D

Logan
    Felhasználó

hmm ez érdekes volt 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ezzel szemben a nagy tudomány az, ha mindezt le is tudod fényképezni. Az elmével , a gondolattal való fényképezést értem alatta

Gabi
    Felhasználó
    Amper91 wrote

Gondolom sokan voltatok már úgy, hogy eszetekbe jutott egy régi ismer?s, vagy barát, akivel aznap váratlanul találkoztatok, vagy eszetekbe jutott egy film, amin hosszasan gondolkodtatok, bekapcsoltátok a tv-t, váltogattáto ka csatornákat, és lám, mi ment a tv ben,? Az a film amire épp gondoltál… micsoda véletlen.. Csakhogy ez nem véletlen, te alkalmaztad a titkot: a vonzás törvényét, ez arról szól, hogy amire er?sen gondolsz, és valóban elakarod érni, és hiszel benne, akkor el is éred.. legyen az pénz, emberi kapcsoaltok, akármi. a körülmények, helyzetek, “véletlen” találkozások úgy alakulnak, hogy megvalósuljon a kivánságod.. neked csak élni kell vele,. Tehát, ha gondolsz egy rég látott barátodra, az jár a fejedben, egész nap, hogy de jó lenne vele találkozni, beszélgetni, akkor szinte biztos, hogy az utcán, buszon, boltban. épp vele futsz össze, neked pedig csak élni kell a lehet?séggel. Ez a vonzás törvénye.:D Akárki akármit mond, én már alkalmaztam, és múködött:D! Ajánlom figyelmetekbe, a Titok c. filmet:) interneten, titokfilm.hu-n meglehet nézni, vagy a youtube video megoszton. Tehát Edwardnak igaza van, Az elme teremt? erejével kapcoslatban:D

ez tényleg érdekes velem is történt már ilyesmi, meg olyan is, hogy valami zenét éneklek magamban és a tesóm ugyanazt a számot kezdi el énekelni hangosan 😀

Névtelen
    Inaktív

Igen de ez tudattalanul van az embeben, mármint ez a képesség. Kevesen tudják tudatosan csinálni 🙂

Gabi
    Felhasználó

pedig jó lenne ha tudnánk, de biztos nagyon nehéz megtanulni :O

15 bejegyzés megtekintése - 1-15 / 15

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.