UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    MattKirby
    Felhasználó

Szombat este érdekes dolgot láttunk.Hullócsillag-megfigyelés közben valami vörös,fényes és gyors tárgyat vettünk észre az égbolton.Majd megállt ,és egyre közelebb jött felénk.Hangja nem volt ,viszont nagyon er?s vörös fénye volt ,gyorsan kaptam is a fényképez?m után Sajnos nem jól volt beállítva a gép,vakuval l?ttem néhány képet,de mihelyst elkezdtem fotózni ,egyre kisebb lett a gömb,és 2 percen belül el is t?nt.Annyira izgatott voltam,hogy nem állítottam át éjszakai üzemmódra,de ígyis sikerült néhány kép.
    Íme:
    -link-
    -link-
    -link-

Üdv:Matt

Ui.:várom a véleményeket,tapasztalatokat ,észrevételeket esetleg hasonló beszámolókat

gabee
    Adminisztrátor
    senkise
    Felhasználó

Matt ez az amit már sokan láttak Budaörs közelében. (nekem is sikerült) Érdekes hogy hivatalosan még szóba sem kerül. Nem mellékesen amit múltkor láttam, egyetlen reakciót sem kapott, már kezdem azt hinni, hogy nem is láttam semmit. (pedig ez is Budaörs fel?l jött) Ha belegondolunk én is így viszonyulnék ahhoz, ha valaki kép nélkül közölné ugyanezt. Azóta géppel megyek ki rágyújtani, hátha visszajön.

pleh
    Felhasználó

Aki ilyesmit látott, azért az elhiszi szerintem. Meg a leírás alapján jobban el tudja dönteni, hogy kamu e.
    A szemünknek sem kell feltétlenül hinni egyébként…

senkise
    Felhasználó

Igazad van, 20 méterr?l nem állíthatunk biztosat, csak ha kiszáll és minimum odaköszön. 🙂 Mellékesen azt nem értem, ha ilyen alacsonyan repült, akkor miért nem látta más. Álmon kívül eddig 3 dolgot láttam. Els? egy cikcakkozó valami volt az égen, kb 10 évvel ezel?tt, szintén Budaörs környéke. Másik mikor katona voltam és a felh?k a hold köré gy?ltek, kb 50 katona bambulta aznap egész este az eget.(Budaörsi laktanya) Ez valamikor a 2 tornyos sztori alatt történt. Aztán 3. az a matt szín? valami, amit kb 10-en észleltek mostanában, szintén Budaörs környéke és végül ez a kis kapszula (Budaörs fel?l). Életemben nem láttam még hasonlót, de azonnal el?jöttek a régi álmaim, amiket még nem meséltem el, de szerintem nem is fogok. Akkoriban álmomban túl gyakori volt az ufo téma és utána jött egy két “látó” álom. Kés?bb úgy gondoltam a régi álmokra hivatkozva, ha valaha is látni fogok idegen, vagy annak vélt objektumot, akkor elkezd?dik valami, amit jobb lett volna, ha sikerül elkerülni. Még mindig nem tudom hagyatkozhatok e az álmaimra, de úgy érzem lesz még rá alkalom, hogy készítsek felvételeket. Rengeteg dolgot megálmodtam a közeljöv?re, de távoliakat is egyaránt, csak ezeknek id? kellett. Van amit kb 3 évesen álmodtam és most 29 éves koromra jött be. Majd kiderül mit hoz az élet, lélekben már biztos felkészültem.

ZeiolEntay
    Felhasználó

Hát nem tudom mit észleltem éjjel 12:30 -kor, de valami volt. Az a lényeg, hogy nem bírtam elaludni. Kintr?l meg hallottam egy furcsa hangot, egy mély hang, mint egy repül?, azzal a különbséggel, hogy hallottam hogy a hang közeledik, közeledik, s amikor úgy t?nt hogy a ház felett van hirtelen elnémult. Ezután valamiért a testem felmelegedett… Nem viccelek… Mint mikor hirtelen meleged lesz, de nagyon, szinte égsz.. na valami hasonló volt ez is..

Névtelen
    Inaktív

Igen szokott lenni nekem is…:O

egyketth
    Felhasználó

Kicsi voltam, eltévedtünk valahol Erdélyben. Egy szántóföld mellett haladtunk el, ahol felfigyeltem háromszög alakban villogó fényekre a föld felett, apukámra visítottam, aki rögtön rálépett a fékre, majd kiszálltunk megnézni mi az, ahogy közelebb értünk sötét alakok sziluettje rajzolódott ki el?ttünk. Édesapám hangos kurjongatásba kezdett, mire a ,,földönkívüliek” ízes székely tájszólásban válaszoltak: szépestét, béakadt a kombájn, nem tudunk megmózdulni sé. Azonnal hívtuk az intergalaktikus segélyszolgálatot,akik korrektül ki is szálltak a helyszínre és orvosolták ezt a szerencsétlen ufo katasztrófát.
    12 éves koromban várakoztam általános iskola hátsó udvarán egy fa alatt, amikor odalépett hozzám egy kicsi, fehéres b?r?,vörös szem? srác, szakadt ruhákban, azt rejtélyesen ennyit mondott: furcsa szörnyek üldözik akik a f?b?l figyelik ?t, mire én hívni akartam a többieket,akik kicsit arrébb épp rúgták a b?rt. Mire odacs?dítettem nagy nehezen ?ket a kisfiú elt?nt, kerestük az udvaron, a tanárok sem hallottak ilyen gyerekr?l. Egy id? után halványult ez a furcsa emlék. Míg pár év múlva láttam a helyi lapokban, hogy hosszú és küzdelmes betegség után elhunyt xy,az albínó kisfiú, aki évek óta kószált kisvárosunkban…Persze tuti csak ,,hazatelefonált” a Nibirura és elvitték.
    18 éves koromban aztán az orrsövény m?tétemnél kis fémes szilánkot operált ki a doktor, aztán egy koponya röntgenen/CT-n is el?került egy a homlokcsontom környékén ,kicsi koromban csúnyán megfejeltem a betont az udvaron, akkor kerülhetett valahogy belém ez a két fémes kis szarság,valószín?leg az aknaajtóról lepattanó rozsdás szar,ami aztán a felületes orvosi ellátás miatt észrevétlen maradt és szépen betokosodott. De én újonc ufohív?ként még kis üvegcsében tartogattam ?ket, hátha érzékeli a hibát odafent a f?nökség és cseréli a garanciás terméket. De semmi nem történt azóta.
    Mindezt cinikusan írtam le, hátha valakiket önreflexióra késztetnek a sorok.
    Én nem akartam/ok hinni, pedig ezekkel a sztorikkal szerintem itt simán kábíthatnék olyanokat,akik nagyon szeretnének ebben hinni,vagy tényleg azt látták,amit vélnek.ÍCsak egy kis színezés és kész a hiperbombasztikus történet és az összefüggések, a jelek. De nem, inkább meghagyom másoknak.

ZeiolEntay
    Felhasználó

Ha tudod hogy nem léteznek, akkor minek vagy itt? Paréj.

Névtelen
    Inaktív

:)…

Névtelen
    Inaktív

Ne izgasd magad Zeio.!
    Hagyni kell hadd forrja ki magát… 🙂

ZeiolEntay
    Felhasználó

Okés.. …

MattKirby
    Felhasználó

Már régebben írtam a ryufornak (magyar ufokutató szövetség) elküldtem nekik a fotókat is.Válaszra sem méltattak.Pedig azok a plazmagömbök is elég furcsa és ritka jelenségek…

ZeiolEntay
    Felhasználó

ez nem ide tartozott ez a hozzászólás, ezért átraktam.

senkise
    Felhasználó

Matt, most ahogy olvastam, azon az oldalon leírnak vagy 8 esetet és hogy kik a magyar ufo-kutató szövetség tagjai, komoly egy oldal… A legjobban azt tetszett:
    “villámot kerestek, ufot találtak”
    Leírják, hogy hol van a felvételen az a “fekete folt”, kedves emberek, hiszen segítenek észrevenni, hogy hol az ufó. Na de kérdem én, hol a felvétel? 😀 Nem tudom kik készítették az oldalt, de azt mondom közröhej, ha ez a hivatalos magyar ufók kutatásával foglalkozó, a kutatókat legnagyobb számban tömörít? egyesület. Se kutatási anyag, se egy konkrét bizonyíték, gondolom támogatást is emiatt nem kapnak… Mókás egy oldal. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Köszi..

MattKirby
    Felhasználó

Most néztem meg kicsit részletesebben is az oldalt….
    Háát,elég gyengus tényleg.Na mindegy ,majd felveszem a kapcso-
    latot valami értelmesebb oldallal.

pleh
    Felhasználó

Ajánlom neked a csipet-csapat.hu oldalt

🙂

Névtelen
    Inaktív

:)..

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Ufo a Zempléni- hegységben.
    Magyarországon általában a Börzsönyben és a Zempléni- hegységben szoktak megjelenni Ufo-k.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Ufo Budaörsön. Érdekes nagyon.

ihajma
    Felhasználó

sziasztok.én ma este láttam 2 db er?sen pulzáló fénygömböt.külön külön,pár perc múlva mindkett? nyugati irányba elindult,halványodott,majd hirtelen elt?nt.Nem repül?.mert 10 percig egy helyben pulzált el?tte.valaki nem látta?este 18.00 után

Szpacsek
    Felhasználó

Jó de hol volt? Budapesten? Akkor én nem láttam, mert nem ott lakok.
    A pulzálás érdekes! Ha egy helyben állt akkor tényleg nem lehetett repül?.
    Hát, én csak ennyit tudtam hozzászólni.!

Szpacsek
    Felhasználó

Jönnek a pufók ufók!! 🙂
    Érik már a pufók retek, én jöv?re ufót vetek! 😀

pleh
    Felhasználó

Hát igen a hely tényleg fontos, mert lehet más is látott valamit arrafelé.
    ihajma sárgás vagy kékes fényeket láttál?

ihajma
    Felhasználó

Sziasztok.Nem kékes fényt láttam,inkább olyan volt mint a csillag,csak er?sebb volt a fénye.Szpacsek,lehet te viccnek fogod fel,nincs is ezzel gond.Én nem azt mondom hogy az ufók itt repkednek a csészealjaikkal a kertünk végébe.Bizonyosságot soha nem szereztem,a párom se hisz bennük.DE……….Én hiszem,és bízok benne hogy léteznek t?lünk fejlettebb,értelmesebb lények.Akik talán bölcsebbek mint te vagy én.Én bármikor élnék inkább az ? társadalmukban.Az ember nagyon hálátlan,érzéketlen faj,aki semmit nem becsül meg.Én csak a legjavát hagynám életben,ezt nem a testi adottságokra mondom,hanem sokkal fontosabb az emberség,a lelkiismeret………….LEHET ÉN IS MÁR EGY VAGYOK KÖZÜLÜK?

Névtelen
    Inaktív

Ihajma!
    Ezeket az utolsó mondataidat nem értem elég tisztán…

Szpacsek
    Felhasználó

Na végre valaki egyetért velem, Ihajma !! Nem viccnek fogom fel , és igazad van !!
    A helyet én tudom, Pleh de nem mondom persze meg… de én már tudom, mert privátlevélben megírta nekem Ihajma.!

Hogy az ember érzéketlen, hálátlan , és nem elég bölcs– sokszor érem én is így !!!! De ellenpéldákat is észrevettem mostanában, melyek kellemes csalódást jelentettek a számomra, és visszanyertem az emberi jóságba vetett hitemet is !!
    Én megbecsülöm pl. Gorillabácsi, Pleh, Carrion hozzászólásait !!!!!

ihajma
    Felhasználó

Pleh,bocs hogy nem írtam,de Nagyk?rösön.Csak tegnap regeltem be ide,és még nem vágtam a választ.úgy egy tényleg komoly fórumot keresek,de nem nagyon találok.

Névtelen
    Inaktív

A hely másodlagos…
    Itt egy dolog hívta fel magára a figyelmet. Mégpedig az, hogy “az ember egy végtelen?l hálátlan érzéketlen faj én csak a legjavát hagynám meg..sokkal fontosabb az emberség, lelkiismeret..stb”
    A többivel mint rossz hálátlan, érzéketlen emberrel mit tennél ha mégis a legfontosabb az EMBERSÉG,lelkiismeret?

Névtelen
    Inaktív

Ezt és az utolsó mondatot nem értem kristálytisztán ha érthet? a kérdésem..

Névtelen
    Inaktív

Err?l ennyi…………..

ihajma
    Felhasználó

Szia lutyo!Hogy mit tennék a többi emberrel?Egyszer?.Hadd hulljon a férgese!!!Ez egy nagyon igaz mondás.Amúgy meg arra értem az utolsó mondatot,hogy anyukám már pici korom óta viccesen mindíg azt mondja a furcsaságaimra,hogy én biztos az ?rb?l jöttem,mert nem vagyok egy egyszer? eset.Kicsi korom óta érdekelnek a furcsa,megmagyarázhatatlan dolgok.Ezért is mondom,nem vagyok ufo fan,de valami van körülöttünk,amit valaki vagy érzékel,vagy nem.Ez van.Nem kell elfogadni,de hinni lehet benne hogy nem csak mi emberek vagyunk az univerzumban.Lehet hogy t?lünk fejlettebb lények,ma úgy utazgatnak ide hozzánk a földre nézel?dni onnan fentr?l,mintha én Nagyk?rösr?l hazalátogatnék Izsákra.És megmutatnám hogy na,ott a pálinkamúzeum.Csak itt egyik ufócska azt mondja a másik ufócskának hogy nézd milyen hülyék az emberek,szennyezik a leveg?jüket,a folyóikat,tengereket,a term?földet……..És mi csak egy int? példa vagyunk,bemutató a káoszra.Mint egy olcsó horror.Na,,,így értem a szitut.

pleh
    Felhasználó
    ihajma wrote

Pleh,bocs hogy nem írtam,de Nagyk?rösön.Csak tegnap regeltem be ide,és még nem vágtam a választ.úgy egy tényleg komoly fórumot keresek,de nem nagyon találok.

Mindig arra a helyre megyünk és ott vagyunk ahol éppen a helyünk van. Talán régebben valamivel komolyabb volt ez a fórum. Több volt a téma és a témázó.
    Ma már inkább ez az unatkozó id?tölt?k helye, néhány kivétellel. Gyakran ezért én sem írok már ide komolyabb dolgokat. De van ahova igen.

Névtelen
    Inaktív

Aha, értem.A férgese az valóban hullhatna…Az hogy “van körülöttünk valami” ez már tény.Ez volt az els? észlelésed? Az utóbbi id?ben megszaporodtak az ilyen és ehhez hasonló tapasztalatok. Az is elképzelhet?hogy ez a véleményük rólunk.
    Izsáki vagy? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Pleh, azért ne amortizáld le ennyire ezt a lapot. Ha mégis így van, ahhoz mint tag, te is hozzájárulsz ha passzív vagy. Nem mindíg másokra kell várni hogy ?k majd “feldobják” komolyabb témákkal..

Névtelen
    Inaktív

Az a lap amir?l írsz, az egy gyerekeknek való bl?dség.. ez a véleményem..bocs ha megsértettem érzékeny lelkivilágodat.. 😀

pleh
    Felhasználó

lutyo nem egy lapról írok és amire szerintem te gondolsz oda 1 hozzászólásom volt mindössze. 🙂

De luyto mutass nekem itt 3 darab topikot ahol komoly téma van, s nem épp valami kicsinyes vita vagy vég nélküli linkelgetés meg hülyeség folyik rajta. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Igen, ebben igazad van, csak ne felejtsd el, hogy ez nem rég indult újra. Id? kérdése míg nem regisztrálnak olyanok is akik komolyabban és értelmesebben tudnak hozzászólni dolgokhoz és új, izgalmasabb témát indítani…. 🙂

ihajma
    Felhasználó

Lutyo,igen,az vagyok.Meg lakok itt is ,ott is.De sehol nem érzem igazán hogy otthon vagyok.Ha érzem hogy boldog vagyok,az csak egy dolog,de sose elégedett.Volt olyan,aki megismert,azt mondta,hogy olyan vagyok,aki mindig csak megy-MEGY,NEM NYUGSZIK,AKI NEM TALÁLJA A HELYÉT.És ezt én mindig így éreztem.De a furcsa,érdekes,hihetetlen dolgok nagyon érdekelnek.Ja és még egy kis csemege,ha nem lenne párom,ma is csak villany,vagy tv mellett tudnék aludni.Nem kiskorom,hanem kb 14 éves korom óta.Azt viszont le sem írom miért,mert felesleges lenne,mondhatni hihetetlen,dehát ez van.Mindenki abban hisz,amiben akar.ufók,univerzum,farkasember,vámpírok,óriások, törpék,szellemek,sátán, angyalok,boszorkányok….EZ MIND CSAK MESE….DE AZ IS LEHET HOGY MÉGSEM

Névtelen
    Inaktív

Ha úgy érzed hogy mindíg menned kell, ez azt jelenti hogy nem találtad még meg a helyed sem topográfiailag, sem pedig lelkiekben.
    Egyszer megállapodsz valahol. Ez a kutatás, keresés nyugtalan lélekre vall.
    Tulajdonképpen én sem merek egyedül aludni. Ha mégis úgy alakul. igyekszem nagyon kés?n lefeküdni és a sólámpát mindíg égve hagyom és a sötétít?ket széthúzom.De az érdekes az hogy pl temet?kben nem félek sötétben.Bár egyedül ritkán megyek.
    De nehogy azt hidd hogy amit a végén felsoroltál, az mind mese…nem bizony.. 🙂

Brucez
    Felhasználó

Sziasztok,

A Mai nap 18:15 körül a feleségemmel lettünk figyelmesek egy narancssárgás fénnyel izzó, repülô tárgyra.
    Szigethalomról neztük, amint Ferihegy felôl felénk tartott. Elôször repülônek gondoltuk, de(!), egy repülô látszólag vele párhuzamosan épp emelkedett és túl erôs volt a fénye ahhoz képest. Nem voltak irányfényei, sem strobe fénye. Késôbb jobb fordulót vett, gondoltam na majd most elhalványul, mert már nem szembôl látjuk a fényszóróit. Nem így történt, a fénye nem változott. Tovább fordult, majd távolodni kezedett, de a fénye még minding nem változott. Végül felgyorsult és gyorsan eltünt a horizonton…
    Ötletek?

Szpacsek
    Felhasználó

Hm.. hát, UFO volt, az biztos !!

carrion
    Felhasználó

szia Brucez!
    Hát szerintem minden valószín?tlenséget kizárva valószín?leg nem repül? volt!
    De mondjuk mostanában nem csak nálunk de a világ minden táján egyre gyakrabbak az efféle megfigyelések,és szerintem még több is lesz el?bb-utóbb.
    Amit leirsz el?ször teljesen szokásos akár repül?nek is tünhet ,de a végén odaírtad , hogy gyorsan felgyorsult és eltünt.
    azt szeretném kérdezni , hogy eközben nem változtatott irányt?Mondjuk kb 90fokban az addig haladott iránytól elfordulva gyorsított és t?nt el?

Névtelen
    Inaktív

Ötlet: Ami hirtelen felgyorsull az se nem m?hold, se nem repül? ..
    Az ufoknak van ilyen “szokásuk” Érdekes hogy az utóbbi 2 évben megszaporodtak ezek a tapasztalások..

Brucez
    Felhasználó

Nos, nem változtatott irányt, csak egyszer és azt is fokozatosan. Pilótanövendék vagyok, ráadásul nem vagyok kimondott UFO hívô, de amit láttam, nem lehetett repülô… Vagy nem a miénk… Túl közel volt egy felszálló géphez, túl erôs volt a fénye és túl gyorsan haladt… Amikor távolodott, lehetett volna egy vadászgépnek nézni ami utánégetôvel repül, de annak let volna hangja, valamint szembôl nem látszott volna a fáklya…

carrion
    Felhasználó

Nos csak azért kérdeztem hogy nem változtatott-e hirtelen irányt mert elvileg az ilyen járm?vek dimenziók közt is közlekedhetnek és mint tudni illik a dimenziók közt vannak különbségek ugynevezett rezgésszámban.és amikor a járm?vek átlépnek a saját rezgésszámukban rezg? dimenziójukba akkor válnak a mi szemünknek láthatatlanná.És ez el?tt fel kell gyorsítaniuk és ugy tudom hogy hirtelen iránytváltanak hogy át tudjanak lépni.
    De gondolom ez nem feltétlen csak így lehetséges.
    a következ? kérdésem az lett volna hogy volt e hangja ,de erre már válaszoltál is.
    A tudósok biztosan valami olyan válasszal állnának el? hogy biztos egy repül? vagy egy m?hold volt csak azért látszott olyan fényesnek mert fura szögben esett rá a fény……de szerintem ez hülyeség.
    Igen,valószín?leg egy számunkra még ismeretlen járm? lehetett,de pásztázd továbbra is az eget mert ki tudja lehet hogy sikerül lencsevégre kapnod egy ilyet… 😛

Névtelen
    Inaktív

Nos, el?ször is. Az idegen járm?, nevezzük ufónak, minden alkalommal hirtelen fordulattal vált irányt leírtam már sokszor. (tapasztalat)
    Ebben igaza van Carrionnak és abban is hogy szakszer?en elmagyarázta.
    Hangja egyáltalán nincs, f?leg ha olyan magasságban van mint az én példám is mutatta, hogy eltakarta a telihold felét, tehát, hatalmas volt.Akkor hallani bizonyos hangot és égett szagot, amikor éjjel a mez?n landol. De mivel ezek különböz? nagyságúak és formájúak, így hát ez is befolyásolja.Általában surrogó és cirpel? hangot lehet hallani. de megfigyelés tárgyát képezi az is hogy miel?tt váratlanul megjelennek, el?tte lehet hallani a cirpel? és kattogó hangot. ez azt jelenti hogy letapogatnak, bemérnek. ez akkor fordul el? mikor valamilyen kontaktusba akarnak lépni ..
    A következ? dolog az, hogy hiába pásztázod az eget, nem fogsz látni egy kóbor ufót sem a láthatáron. Szerencséd akkor van és ez nagyon elenyész?-amikor kell? kitartással, több éjszakán keresztül figyelsz, mondjuk távcs?vel de ebben az a pech hogy mire el?vennéd a fényképez? masinádat addigra elt?nnek. Abba kell belenyugodnun k egyenl?re hogy itt is nem az van amit mi akarumk..vagyis szeretnénk, mert a legváratlanabb pillanatokban, amikor még a “leshelynél” is elkalandozik és elfárad a figyelmed, akkor t?nnek fel valahol a horizonton..

Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

-link-

Ufo Budaörsön. Érdekes nagyon.

Nos ! Amit leírt az els? 5 sorában Carrion, az látható ezen a linkemen !! 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.