UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 451-500 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Blugh
    Felhasználó

Én tegnap láttam egy kis gömböt az égen.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Ez pedig, 2010 júliusi, kínai ufó, a link elején. Ez komoly szerkezet nagyon. !

Szpacsek
    Felhasználó

06 : 32 — nél is érdemes figyelni, mert “kil?” az égbe az UFO — vagyis, elrepül óriási sebességgel ! Ilyet régebben csak a leírásokban lehetett olvasni, mostanában viszont már van film is végre ( videó ! )

Nono88
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Elképeszt? eset :

Az ?rben szovjet ?rhajósok UFO-val találkoztak 1962-ben . Ennek a vége a szovjet ?rhajósok HALÁLA lett !!!!
    Ugyanis :
    7 napja keringtek az ?rben, egy férfi és egy n?i ?rhajós.
    Minden napon jelentést küldtek a bajkonuri földi állomásnak.
    Ezeket a párbeszédeket hangszalagra vették : több száz rádióamat?r, + a svéd Uppsala-i, a német Bochum-i, a francia Meudon-i, és az olasz Torinó-i nyomkövet? rádiós állomások is.
    A hetedik napon a férfi ?rhajós éppen a jelentését mondta, amikor hirtelen izgatott hangon közbevágott a n? : ” Nézz ki az ablakon ! Nézz ki az ablakon ! Itt van !! ” ………
    Pár pillanatnyi csönd után, a férfi szinte hisztérikusan kiáltotta : ” Itt… van valami ! Ha nem kerülünk vissza innen, a világ sosasem fog tudni róla !! Itt van ! Már egészen közel…” Ezután már csak néhány ki nem vehet? hörg? hang hallatszott. Aztán elcsendesedett minden… !!

A szovjet kozmonautapár azóta “halott csillagként” kering az ?rben ….. !!!
    ( Mivelhogy itt minden bizonnyal meghaltak…! ).

:O :O :O 😐 😐 😐

Hát ez azért elég brutális…vagy sokkoló,vagy hogy is mondjam!Err?l még nem hallottam.Nagyon durva,köszi Szpacsek,hogy megosztottad!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, ezt a Pusztay Sándor esettanulmány-gy?jteményében olvastam. 🙂

Nono88
    Felhasználó

Szinte a legtöbb sztori olvasható neten,könyvekben,régebbi újságokban.Engem az lepne meg a legjobban,ha az elmúlt évekb?l el?bukkannának ilyen sztorik.

Szpacsek
    Felhasználó

Elmúlt évekb?l?
    Hát, azt nem tudok, de mikor a ’70-es évek elején a Holdon földönkívüliek támadták meg az Apolló ?rhajót — illetve a legénységét is — na az volt még egy nagy eset !
    Az az új film is arról készült. ! Ami most nem régen kedzett el menni a mozikban! Mert az ?rhajósok -úgytudom- mesterséges földrengést, Holdrengést akartak a holdon el?idézni, atomrobbantás segítségével. De ezt a Holdon bázisokat m?ködtet? földönkívüli lények–azthiszem a “nagy szürkék”, a “hosszú orrú szürkék” voltak ?k — nem engedték nekik, mert ez veszélyeztette a bázisaikat (megsérülhettek volna a bázisaik.)

Szpacsek
    Felhasználó

A nagy szürkék, vagy ” Magas szürkék ” :
    1954- ben vették fel a kapcsolatot az USA kormányával. 210-240 cm magasak. Az Orion csillagképb?l származnak, annak is a Betelgeuse nev? bolygórendszeréb?l.
    ?k irányítják a 90 –150 cm magas “kis szürkék” tevékenységét.

Nono88
    Felhasználó

Jajj,hát ennyi idegen faj már nem is létetik:).Kicsi szürkék,nagy szürkék,HOSSZÚORRÚ szürkék,világos szürkék,sötét szürkék,szürkés szürkék :D!Na jó,de amúgy azt hallottam,hogy az a film nem kerül itthon vetítésre,csak külföldön,bár ez nagy butaság volna mert a Trailer alapján nagyon ott van!

Logan
    Felhasználó

A múlt héten Olaszországban voltam és elég érdekes dolgokat sikerült megtapasztalnom 😀

Nono88
    Felhasználó

Isszuk a szavaid Logan!!! Mesélj,kérlek ,ne titokzatoskod,és ne fossz meg minket az élményeidt?l :)!De komolyan,mit tapasztaltál?

Logan
    Felhasználó

Nos 3 érdekesebb dolgot is tapasztaltam 😀 Mivel imádom bámulni a csillagokat, ezért sokszor kiültem az apartman teraszára olyan 22:30 körül! lényegesen többet lehet bel?lük látni olaszban, egyszer?en gyönyör? az ég 🙂 1. ahogy néztem a csillagokat az egyik hirtelen kialudt, el?ször azt hittem hogy csak képzel?dök, de 5 csillag helyet már csak 4 volt (lehet hogy egy m?hold volt) 2. még aznap este olyan 23:30 körül kint söröztünk az ismer?seimmel egyszer csak valami marha nagy “hajó” repült el az épület felett kb. 20-30 méterrel (a mi szállásunk a 4. emeleten volt), viszont hangja nem volt, és a másik pillanatban pedig elt?nt én meg csak hápogtam, mert nem akartam hinni a szemeimnek (a fél doboz sörömet magamra öntöttem a bámészkodás közben 😀 ) 3. 1-2 nappal kés?bb ismét az erkélyr?l láttam felt?nni egy narancsos-vörös pontot, ami egyre közeledett felénk majd ahogy jött úgyis t?nt el, kb. 20 perccel kés?bb már 4 pont t?nt fel a semmib?l, aztán azok is szabályosan közeledtek, majd elt?ntek 😀 Próbáltam telóval lekamerázni, de nem sikerült megörökitenem 🙁 Na ezt a 3 fura dolgot tapasztaltam kint 😛 Ja és a “hajót” a mellettünk lév? erkélyr?l is látták, és ?k is kiakartak esni a szájukon 😀

Amper91
    Felhasználó

Nem semmi:D akor élményben gazdag “nyaralás”” volt:D

Logan
    Felhasználó

az bizony 😀 reménykedtem benne, hogy látok majd érdekes dolgokat 😀

Nono88
    Felhasználó

Hát akkor te nagyon szerencsés embernek mondhatod magad,hogy ilyen dolgokat megtapasztaltál! Jó volna,nálunk is,ha lennének ilyen dolgok,de hát err?l a fáma sem szól!

Logan
    Felhasználó

Szerintem meg itt is történnek dolgok, csak eltusolják ?ket. Én itthon, Budapesten és Zánkán is láttam gyorsan száguldó “csillagot”, ami egyik pillanatról a másikra elt?nt (érdekes hogy követte egy repül?, de nem érte utol :D)

gabee
    Adminisztrátor

Ti nem szoktatok látni id?nként az égen egyenletesen haladó fénypontokat? Nem villognak, csak világítanak. Hangjuk sincs. Mennek egy adott irányba, de mozgásuk olyan mintha néha kicsit imbolyognának. Aztán elt?nnek.

Az esti órákban szoktam megfigyelni ?ket most nyáron, 9 óra körül.

Logan
    Felhasználó

Én éjszaka láttam ilyet, fura volt, hogy az egyik pillanatban még egyenletes haladt, aztán meg elt?nt a semmibe :S Bár egy kezemen megtudom számolni, hogy hányszor tapasztaltam, de fix, hogy nem m?hold volt, mert amit én láttam az eléggé gyors volt!

Para
    Adminisztrátor

Ma délel?tt érdekes jelenségnek voltam tanúja. Még soha életemben nem láttam ufót, s lehet, hogy csupán hallucináltam, de az is lehet, hogy emberi technológia volt alkalmazva. Láttam egy sötét koromfekete szín? valamit nagy magasságban egy felh? felé berepülni, azonban a vékony felh? másik oldalán nem jött ki percek után sem. Nem volt valami pozitív, bár csak egy-két másodpercre pillantottam meg, mikor felkaptam fejemet, biztos voltam benne, hogy e gépezet nem szeretettel haladt.

Para
    Adminisztrátor

Budapest 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ez is a legújabb felfedezések tárgya hogy részlegesen “fedezéknek” használják a felh?tornyokat.

Névtelen
    Vendég

E szerint akkor nem is akarják, hogy felfedjék ?ket. Vagy csupán az “illetéktelenek” (értsem itt a tudatlan dolgos embert) el?l bújnak el?

Névtelen
    Inaktív

Összetettebb dolog az annál Para hogy ezt így csak futtából meg lehessen vitatni 🙂

Miracala
    Felhasználó
    gabee wrote

Ti nem szoktatok látni id?nként az égen egyenletesen haladó fénypontokat? Nem villognak, csak világítanak. Hangjuk sincs. Mennek egy adott irányba, de mozgásuk olyan mintha néha kicsit imbolyognának. Aztán elt?nnek.

Az esti órákban szoktam megfigyelni ?ket most nyáron, 9 óra körül.

Szia!
    De bizony! Pár hete láttam Szegeden. Egy este kinn volt az egyik családtagunk az erkélyen cigizni, és ? szólt hogy ott egy repül?, vagy m?hold nagyjából a város DK része felett. Kinéztem, és a m?holdakhoz képest egy elég fényesen, viszonylag gyorsan, egyenletes sebességgel haladó valamit láttunk, ami aztán pár mp. után el is tünt az akkor telihold által megvilágított felh?k mögött. Tehát elég magasan szállt, és helyzetjelz? fénye sem volt.
    Az eset után néhány nappal a várostól északra, nyugatról keleti irányba haladt el egy fehér, elég fényes valami, ugyanúgy egyenletes, gyors sebességgel, egyenes irányt leírva, majd pár mp. után elvesztettem a panelázak miatt. Viszont itt sem volt villogó helyzetjelz?je az objektumnak.

Gabi
    Felhasználó

én tavaly nyáron láttam kb. este 10-11 körül három a csillagoknál jóval nagyobb narnacssárga fény? objektumot amelyek egyenl?szárú háromszög formában repültek nagyon lassan, aztán hirtelen elhalványultak és elt?ntek

SylverR
    Felhasználó

Üdv mindenkiNET.

Miracala: Te szerintem egy Iridium m?holdat láttál. Azok viszonylag rövid ideig, de egyenletes sebességgel haladva repülnek az égen, és er?teljes a ragyogásuk.

-link-

A fenti weboldalon, találsz egy olyan opciót, hogy “select from database”. Kiválaszhatod hol laksz, és onnantól az oldal a te pozíciódhoz fogja beállítani magát, és utána járhatsz mikor halad el feletted egy Iridium m?hold. És megnézheted, ilyet láttál-e. Illetve ha emlékszel még pontosan mikor történt, és az ég melyik részén, vissza is tudod elvileg ellen?rizni.

Névtelen
    Inaktív

Ennyi név! De ha nem is úgy hívják ?ket! ?Bemutatkoztak nektek Szpacsi ? 😀 Na ezt a hülyítést Nem szeretem mikor nem megalapozott dolgokról van szó. Konkrét forrás az nincs. Már úgy értem, hiteles.
    Világosíts már fel err?l légyszíves!

ufofigyelo
    Felhasználó

Sziasztok, én is láttam ufót 2011. 08. 14.-én este 21:30 és 22:15 között. Színe fehér volt, kelet felé haladt, viszonylag gyorsan. kb 20km/h-val, amennyire meg tudom ítélni.

gabee
    Adminisztrátor
    Szpacsek wrote
    A Travis Walton –eset nagyon híres. 1975-ben volt. December 5. –én Travis Walton, munka után, kés? délután hat társával hazafelé utazott egy erd?ben. ( Apache Sitgreaves National Forest, Arizonában.) Egyszercsak egy nagy, különös formájú UFO t?nt föl. A repül? tárgy aranyló fényben sugárzott. Kb. 6 m-es volt. Az alakja olyan volt, mint 2 egymásra borított mélytányér. A fels? részén kiemelked? kupola-szer?ség volt. Walton kiszállt az autóból, és közelebb ment az ufóhoz. Ekkor egy fénynyaláb ledöntötte ?t ! A hátára puffanva ért földet. A társai elfutottak, és fél óra múlva mikor visszatértek, Walton nem volt már ott! Nem találták sehol. Csak 5 nap múlva találták meg Waltont, egy közeli úton. Ez alatt az id? alatt ? az UFO–ban tartózkodott. ! Regressziós hipnózisban visszaemlékezett : Az UFO belsejében kis termet?, vékony, sápadt, kopasz alakok nyüzsögtek körülötte. Óriási fekete szemük volt. Kés?bb egy másik helyiségben Walton kábultan tántorgott a helyiség egyik végéb?l a másikba, míg bele nem botlott egy 190 cm magas alakba. Az ufonauta, els? pillantásra emberre hasonlított. Haja barna szín? volt. A b?re aranyos fényben ragyogott. Fekete csizmát hordott. Walton próbált szót váltani a különös egyénnel, de az nem beszélt vele. A földönkívüliek megkérték Waltont, hogy feküdjön föl egy asztalra, ” gázálarcot ” nyomtak rá, és ekkor elveszítette az eszméletét. Ezután több dologra már nem is emlékezett, csak arra hogy rátalálnak az úton az 5 nap eltelte után.

Ez az eset nem úgy t?nik mintha pozitív fajok lettek volna a látogatók. A pozitív földönkívüliek ugyanis tudtommal soha nem vizsgálgatnak az engedélyed nélkül.

Visitor
    Felhasználó
    ufofigyelo wrote

Sziasztok, én is láttam ufót 2011. 08. 14.-én este 21:30 és 22:15 között. Színe fehér volt, kelet felé haladt, viszonylag gyorsan. kb 20km/h-val, amennyire meg tudom ítélni.

m?hold

Logan
    Felhasználó

volt m?hold is, és még valami más is 🙂

fofo
    Felhasználó

Sziasztok! Régóta olvasom ezt az oldalt. és tényleg elég megdöbbent? dolgokat lehet hallani. Láttunk két nappal ez el?tt valamit a Balaton felett. Lehet h m?hold, de ahhoz túl furcsa volt a viselkedése
    Az elején kékes, kis fényer?vel ment, irányát változtatva, majd mikor az égbolt tetejére ért megállt és er?s fénnyel kezdet el pulzálni. Körülbelül egy fél percig egy helyben volt. Majd halványulni kezdet és tovább ment. Utána egyszer csak elt?nt.

Visitor
    Felhasználó

Amit láttál az valóban ufo lehetett, semmiképp se m?hold. Azok általában egy irányban haladnak egyenletes sebességgel fehéres színben pompázva. Irigylem azokat akiknek ilyen észlelésekben volt részük.

Miracala
    Felhasználó
    SylverR wrote

Üdv mindenkiNET.

Miracala: Te szerintem egy Iridium m?holdat láttál. Azok viszonylag rövid ideig, de egyenletes sebességgel haladva repülnek az égen, és er?teljes a ragyogásuk.

-link-

A fenti weboldalon, találsz egy olyan opciót, hogy “select from database”. Kiválaszhatod hol laksz, és onnantól az oldal a te pozíciódhoz fogja beállítani magát, és utána járhatsz mikor halad el feletted egy Iridium m?hold. És megnézheted, ilyet láttál-e. Illetve ha emlékszel még pontosan mikor történt, és az ég melyik részén, vissza is tudod elvileg ellen?rizni.

Üdv.! Pontosan már nem emlékszem mikor láttam, de tényleg az lehetett. Mindenesetre ma hajnali kb fél kett?kor is láttam egy m?hold féle jelenséget, de itt két halvány fény? szatellit ment egymás mellett szorosan. Megnéztem az adatbázisban a -link- címen, de annyi m?hold kering a fejünk felett, hogy nincs türelmem kikeresni… 🙂

madaraszi
    Felhasználó

Üdv emberek. Tegnap, 2011. augusztus 20-án, 22:36-kor láttam 5-6 fényes pontot, amik a Budapesten, a Duna fölött repültek el, az Erzsébet hídnál, Pest fel?l Budára, kelet-északkeleti irányban. Az útjukat körülbelül 10-15 másodpercig követtük én és egy barátom, ezalatt az égbolt jelent?s (30-50foknyi) részét átszelték, utána takarásba kerültek. Mozgásuk gyors volt, a széllel szemben haladtak, egymást el?zgették, kerülgették, mintha játszottak volna egymással. Magasságukat kb. 300-400 méterre saccolom, de talán még alacsonyabban haladtak.
    A város kell?s közepén voltunk, biztos vagyok benne, hogy más is látta a jelenséget, és kis szerencsével le is kapta mondjuk a mobilja kamerájával. Amit kizárok:
    A.: helikopter, repül?, etc.
    1. A pontok fehér szín?ek voltak, olyan fényer?sséggel, ami egy városban is szabad szemmel látható, fényes csillaghoz viszonyítható. Nem villogtak, zöld vagy piros fény nem volt mellettük/körülöttük; kiterjedésük nem volt, vagy legalábbis nem volt észlelhet?: egyértelm?en kicsiknek, pontszer?eknek láttam ?ket.
    2. A pontok nem állandó alakzatban haladtak, hanem változtatták a helyzetüket, el?zgették egymást, tehát mindenképp 5-6 repül? dolgot láttam, nem egyet, aminek több kivilágított pontja volt.
    3. A pontok “fürgék” és “könnyedek” voltak, nem tudom ezt máshogy kifejezni, az emberi légijárm?vekhez képest. Kizártnak tartanám, hogy akár fényes nappal egy m?repül? csoport képes lenne ilyen mozgásra, nem is beszélve a biztonsági faktorról, hogy ilyen közel repülni egymáshoz milyen veszélyes.
    4. Kizárt, hogy van bárki, aki így merne hancúrozni a leveg?ben, aki embert szállít. (Egy részeg pilóta még csak-csak, de 5?!)
    5. Nem voltak messze, mégsem hallottunk semmiféle zajt, ami légijárm?vekb?l eredne.
    B.: Repül? lámpás, elszabadult széllel sodródó akármi.
    1. A szél észak-északnyugatról fújt dél-délkelet felé, ez pedig ha nem is pontosan, de mondjuk 45 fokos differenciával pont szélllel szemben haladt, méghozzá elég tempósan. Tehát valami meghajtása volt, ami leküzdötte a szelet.
    2. Az ilyen széllel repül? dolgok mozgása egyenes, viszonylag “reszketeg”, ez pedig “összevissza”, már-már játékos volt, mintha ez egyik fény lassítana, a másik gyorsítana, stb.
    3. A repül? lámpások nem pontszer?ek, hanem van egy kis kiterjedésük, a fényük narancsos a lángok miatt. Ezek pontok voltak, és egyszer? fehérek.

C. Nem tudom teljes mértékben kizárni, hogy 5-6 modellrepül?gép lett volna, vagy más modell-ufo 🙂 olyan kis négypropeller? szerkenty?, de azért ez sem valószín?.
    1. Éjszaka ilyent ilyen távolságra röptetni, legalábbis nehéz, de hülyeség is, nem látod hová megy a
    2. Ezek elég drága jószágok, ha 5-6 ebb?l így kerülgeti egymást, a gazdáik, akik versenyeztetik, nem féltik ?ket, ez sem valószín?. És miért éjszaka?
    3. Sebességük nagyobb, mozgásuk magabiztosabb volt, mint arra egy kis modellgép képes.
    4. Stabil fehér fényük volt. Eszerint a gépekre lámpa volt szerelve – nem hallottam ilyenr?l, de lehet, hogy csak tévedek.
    5. Széllel szemben mentek. Nem tudom, hogy párszáz méter magasan milyen szél fúj, de a Duna szintjén is legalább 30-40 kilométeres szél volt, ez olyan magasan a duplája háromszorosa is lehet, amihez képest még kellett egy hasraütök 100-200 km/h sebességre képes motor. Van ilyen?

Üdv:
    N.B.

samsung
    Felhasználó

Tegnap (augusztus 21-én) éjszaka a következ? jelenségre lettünk figyelmesek Szeged felett a Kálvária tér környékér?l:
    22:15 körül egy furcsa fényjelenségre lett figyelmes a Párom. Az ablakhoz odahívva megdöbbenve figyeltem azt a narancsos-vörös szín? gömböt a délkeleti égbolton, ami roppant alacsonya és közeledve szállt. Mi a 4.-en lakunk és nem úgy nézett ki, mintha repül? vagy helikopter lett volna. Hangjelenség egyáltalán nem kísérte és egyre jobban közeledett. A házak felett nem sokkal magasabban volt látható. Olyan hatása volt, mintha pár száz méterre lett volna t?lünk. Mikor a ház takarásába került pont déli irányban, átrohantunk a a másik oldalra, hogy ott kövessük a mozgását. Pár másodperc múlva ott is felt?nt, de mintha akkor már távolodott volna. Nagyon gyorsan csökkent a fény ereje , majd olyan picire zsugorodott, hogy egyáltalán nem láttuk. Ez elég nagy gyorsulásra enged következtetni.
    Gondolkoztunk, hogy mi lehetett, de teljesen hangtalan volt, ezért bármiféle gépet kizárunk. Nagyon alacsonyan szállt, nem az égen, hanem a házak fölött. Lámpás vagy bármi ilyesmi se lehetséges szerintünk, mert ahhoz túl gyorsan közeledett eleinte, majd nagyon gyorsan távolodott délnyugati irányba. Amikor a legközelebb észleltünk magunkhoz, akkora fénye volt, mintha csak az utcai lámpára néztünk volna le, tehát valóban közel lehetett.
    Az interneten keresgélve találtunk arra vonatkozóan információt, hogy tegnap Egerben is nagyon hasonló jelenséget figyeltek meg.

Névtelen
    Inaktív

Minden valószín?ség szerint ez nem “lámpás” lehetett mivel a leírása hasonlóságot mutat a valódi észlelésekkel. Jellemz?je a hirtelen gyorsulás vagy irány váltás.Viszont elég könny? megkülönböztetni a valódi észlelést a lámpásokéval. Csak a szélirányt kell figyelni és ha ellenkez?leg mozog a tárgy mint a szél iránya akkor már észlelésr?l beszélhetünk.

baroscharlie111
    Felhasználó

Üdv

Én most regeltem mivel tegnap este 2011.08.21.én Bp. Csepelen 21:00-és 21:30 között egy olyan 3.ik típusú talakozásban volt részem ami fantasztikus és ijeszt? egyben.

Leszögezem ez a történet az utolsó szóig igaz bizonyítékom nincs csak 3 szemtanú én apósom ill Párom aki észlelte az esetet , csak azért írom le mert akinek el mondtam eddig az úgy érzem nem igazán tudja értékelni a történetemet!

Miközben barátn?m a kertes ház emeletér?l jött lefele apósomtól az említett id?pontba hozzám az alsó szintre , 2Db narancssárga színbe pompázó objektumot vélt felfedezni az égbolton hozzáteszem nem csupán fények voltak távol hanem 2db gömb alakú valamiféle anyagból álló lámpákkal felszerelt hosszanti mintákkal ellátott mozdulatlanul álló lebeg? UFO aminek megbecsült mérete az égbolton Kb. 6-7 szerese egy telihold nagyságának az égbolton ,és ebb?l 2db ,ahogy ezt meglátta kiabált apjának aki azonnal kiszaladt és ö is látta majd a nyitott lépcs?házban leszaladt a fürd?szoba ablakon bekopogott nekem, és kiabált gyere azonnal vmi van az égen !!!
    Én azonnal rohantam ,e közben rámutatott az objektumokra ,és kérdezte apját ez mi lehet mire az egyik megindult villám gyorsan az égen hangtalanul és én ekkor érkeztem láttam azt ami elt?nt csak távol 2 fa között annyit láttam csak hogy nagy valami ami körbe pontokba világít gyorsan fel akartam rohanni az emeletre ,hogy jobban lássam ,de félúton felnéztem az égre és felettünk pár 100 méterre talán ,becslésem szerint egy hatalmas félig átettszö lebeg? ürhajott láttam amit körbe halvány lámpák vettek körül és talán kicsit süllyedt lefele ,de ebben nem vagyok biztos mert majd össze szartam magam , e közben barátn?m és apja a másikat nézték ami szintén elkezdte magát ekkor álcázni és lassan mozogva elt?nt az égen én csak néztem felfele mert nem tudtam le venni a szemem róla és ordítottam mi ez invázió ,nem tudom miért azonnal ez jutott eszembe és lerohantam egy fényképez? gépért miközben motyogtam engem nem visztek el bazmeg.
    Mire vissza értem elt?ntek,de utána is rengeteg Gépet repül?ket amik átlagosak voltak ill csillag szer? fényeket amik mozogtak aztán elt?ntek gépeket amik furcsán voltak kivilágítva teljesen máshogy mint egy megszokott repül? olyan volt az égbolt mint egy sztráda !!!

Tehát nem fényeket láttunk csupán hanem ?rhajókat amik álcázni is tudták magukat nem tudom menyire lehet elhinni vagy átélni ,de higgyétek el igaz és teljesen átvette a gondolataimat azonnal hívtam haverokat anyámat Gáz van támadnak , aztán utánanéztem neten és pl többek közt Japánba lezárták japán legnagyobb repterét Ufo-k miatt ,és ez csak egy a sok közül.
    Tehát vannak idegenek s?t itt vannak .hozzáteszem amit én láttam kb akkora volt mintha 1kg os kenyeret kitartasz magad elé kb akkorának láttam az égen!

Kb ennyi köszönöm annak aki elolvasta ,és hisz nekem!
    És talán beír vki aki látta ezt aznap ,jelentettem a dolgot telefonon is!

Ez tuti ,hogy ufó volt az hogy ki vezette ember vagy zöld lény nem tudom ,de kétlem ,hogy ilyet tudna bármelyik nagy hatalom is akár építeni én ezt kizárom ,ezt földön kívüli intelligencia ami sokkal fejeltebb hozta létre az én véleményem szerint

Tiszteletem

B.Károly

Tyria85
    Felhasználó

B. Károly én hiszek neked. Én a “szomszédban” Erzsébeten lakom, de sajnos nem láttam ezt a jelenséget. Majd ha kicsit megnyugodsz, akkor leírnád pontosabban, esetleg készítenél róla rajzot?
    A furcsán kivilágított repül?kr?l annyit, hogy egyesek szerint azok földönkívüli ?rhajók, csak repül?knek álcázzák magukat, hogy ne legyenek felt?n?ek. De pl elkövetnek olyan hibákat, hogy túl lassan mennek az égen, annyira, hogy egy normál gép már lezuhant volna ilyen sebességnél.
    Tehát komolyan akkorák voltak, mint egy kilós kenyér? Én biztos meghaltam volna a félelemt?l. Csepel melyik részén laksz? Más nem látta rajtatok kívül, aki készített fotót, esetleg videót róluk? Kérdezd körbe a környéken lakó ismer?seidet sztem.

Logan
    Felhasználó

Érdekes jelenség lehetett 🙂 Ez komolyabb, mint amit én láttam, de itt a fórumon biztosan tudnak majd válaszolni a kérdéseidre a többiek 🙂

baroscharlie111
    Felhasználó

Hatalmasak voltak amit én láttam felettünk az még nagyobb ,de azt csak én láttam és álcázta magát , Csepelen a kertváros részben lakok eddig nem tudok olyanról aki látta volna rajtunk kívül ami igen fura mivel igen látványos volt amit a párom ill az apja láttak !
    Talán egy repül? vezet?je láthatta mivel mikor az egyik elindult pontosan arra ment amerre egy valószín?leg utasszállító tartott apósom még el is kiabálta magát ,hogy le fogja l?ni nézz oda,tehát annak a repül?nek látnia kellet elvileg.
    Igen voltak olyan repülök utána amik valóban furcsák voltak Pl. Úgy volt kivilágítva az egyik amilyet én nem láttam soha bár nem vagyok szakért?, de 3szög alakban bezárólag egy egy lámpa felvillanás de teljesen látszólag értelmetlenül villanva tehát nem a szárnyakon 1-1 illetve elöl hátul ütemszer?en villogott hanem csak egyszerre egy hol itt hol ott!
    Azért is fura az egész nagyon mivel az is lehetséges hogy 4 db volt amit láttunk 3 biztos és mondom nem fények voltak messze hanem igen közel ,hogy még magát az ?rhajót is látták én meg a felettünk lebeg? félig álcázottat amit kb úgy tudnék a legjobban lefesteni mintha egy hatalmas homorú nagyító lett volna amin átlátsz de még is látod hogy ott van ,de ezt látni kell nem lehet szavakba leírni se átadni azt az érzést amit akkor éreztem ,se azt amit most!

Nagyon nehéz ill nagyon durva feldolgozni ,hogy tényleg itt vannak , aki meg csak olvassa annak szinte lehetetlen ezt felfogni.
    Mert ha csak fények lettek volna akkor én is kétkedve hinném csak el mivel bármi lehet nem tudhatod ,de ezek basszus nagyok voltak mozogtak lebegtek elt?ntek és álcázottak a szemünk láttára és semmiféle zaj ill leveg?mozgás nem volt csak vizuális ,de az igen sok!

Csak nagyon rossz azt átélni ,hogy te tudod és szeretnéd átadni másoknak is de nincs rá mód mert nem hiszik el ,ha meg igen nem tudják átérezni annyira amennyire azt kéne ,hiszen ez az emberiség legnagyobb felfedezésének számítana ha bebizonyosodna ,és nekem bebizonyosodott ,hogy vannak mégpedig itt a földön és többen mint azt gondolnánk!!

Írtam a fókusznak fel fognak hívni elvileg és mondtam ha kell mivel semmi bizonyítékom csak a szavam ,még hazugságvizsgálatnak is alá vetem magam ha kell ,hogy el higgyék mások is !

Tyria85
    Felhasználó

Ez tényleg durva lehetett. Majd szólj, mikor leszel a tv-ben, hogy meg tudjunk nézni 🙂
    Mikor olvastam ma a beszámolót felállt a sz?r a karomon, ha ott vagyok, tuti szívrohamot is kapok.
    Az ilyen furcsán villogó repcsik mint írtam, álcázott ?rhajók, esetleg szondák, így, ha az ember egy pillanatra felnéz, azt mondja á csak egy repül? és már megy is tovább, nem áll le bámészkodni, azt akarják, hogy ne foglalkozzunk velük, és talán azt is, hogy ne is féljünk. Csak hát meg kéne tanulniuk rendesen villogni! 🙂
    Amúgy azt ajánlom, hogy mindig legyen kéznél telefon vagy fényképez?, mert lehet, hogy még visszajönnek. Figyeld a repül?ket is ezután, mert nem mindegyik az!

samsung
    Felhasználó

Több embert?l megkaptam, h amit mi láttunk, valószín?leg egy lampion volt. Kíváncsiságból pár perce kinéztünk és az északi égbolton egy narancsfényt láttunk egyenletesen mozogni. Olyan volt, mintha pislákolt volna a fénye és szépen lassan ment, kicsit emelkedett. Nem m?hold volt, biztosan. Egyre jobban pislákolt, majd nem láttuk. Err?l elhiszem, hogy lampion volt. Nem akarom rámondani, h ufo. De ennek a fényereje kisebb volt, és pislákolgatott, tehát változott az intenzitása és az elt?nése se távolodás miatt volt, hanem látszódott, h egyre többször ment el a fénye, majd végleg megsz?nt.
    Amit mi 2 napja láttunk, annak jóval er?sebb, egyenletes fénye volt, irányt váltott és látszódott, h gyorsan távolodik.
    Amit most láttunk, az nem m?hold volt, de nem is repül?. De erre inkább elhiszem,h lampion, és ez még jobban meger?sít abban, h 2 napja bizony mi nem repül?t, hullócsillagot, m?holdat, lapiont láttunk.

ihajma
    Felhasználó

sziasztok

ihajma
    Felhasználó

Már nagyon régen írtam ide a fórumba de ezt nem lehet szó nélkül hagyni.Azt én sem tudom pontosan hogy mi történik,de nagyon furcsa dolgokat lehet látni éjszaka az égbolton.Pár napja minden éjjel ki-ki nézek és figyelek.Különös csillagszer? valamik,amik egyszercsak szép lassan elindulnak egy irányba,majd kis id? elteltével elhalványulnak,majd szépen lassan elt?nnek,de el?tte észre lehet venni körülötte egy egy apróbb pulzáló repül?höz hasonlító kis fényt,fényeket……..De a legfurábbat tegnap éjjel láttam,ugyanúgy kezd?dött,er?s narancssárga,lassan egyenletesen haladó fény,nem villogó,nagyon fényes kis gömb…… közben másik irányokba is figyelek,észrevettem hogy közben megjelent az irányában egy repül?gép is,és mire újból odanéztem az egyenletes er?s fényb?l átváltott,és úgy nézett ki mint egy átlagos repül?gép,és elhaladt a másik repül?gép alatt……De el?tte 2-3 percig is figyeltem és akkor csak er?sen világított és olyan lassan haladt mint egy m?hold..És engem már nagyon zavar hogy nem látok egy olyan igazi jelenséget mint amit itt fentebb említ az egyik hozzászóló.Az én véleményem az említett okok miatt is az,hogy repül?gépnek álcázzák magukat,és nagyon ügyesen csinálják.Nem tudom kik,mik ?k,és nem is tudom hogy szeretném e megtudni .De meg lehet érteni ?ket hogy nem fedik fel magukat,mert ismerik azt hogyha ez megtörténne,az egész emberiség megzavarodna,és kitörne a totális káosz….FOSZTOGATÁS,?RJÖNGÉS,STB……És el?bb utóbb úgyis kiderül mi is történik itt körülöttünk.NEM????

Tyria85
    Felhasználó

Köszi ihajma, ett?l végképp meger?södött bennem a hit, hogy kis fickók repcsinek álcázzák magukat, de mint mondottam, nem mindig sikerük rendesen villogniuk vagy megfelel? sebességet tartaniuk.
    Tök rossz: ha felnézünk az égre és látunk egy repcsit, nem is biztos, hogy az. Már t?lük is parázok. 🙂

baroscharlie111
    Felhasználó

Ezekr?l a csillag szer? dolgokról csak annyit ,hogy most jöttünk be az udvarol és kb 3 ilyet is láttunk er?s csillag fény majd elindul megy egy darabig talán kicsit cikázik is majd a fénye halványodik és megáll ill elt?nik ,nem tudom mi lehet ez de nagyon érdekes pláne azért mivel a 2 nappal ezel?tti eseményekben is ez történt és az nem fény volt hanem egy hatalmas narancssárga színben pompázó gömbszer? ?rhajó.

Ill ma is láttunk kb 2 db olyan repül?t ami nagyon furcsán villogott már csak azért is mert érdekes módon a többi teljesen megszokott volt ,de hozzáteszem közelébe nem volt a repülök száma a 2 nappal ezel?tt történtek után lév? égi parádéhoz ma pl 1 db repül? se ment el a házunk felett nem túl magasan akkor meg 2 percenként mentek.
    Nem tudom mi ez az egész de egyre nagyobb bennem az az érzés ,hogy itt történi fog valami ,és talán tudnak is róla….

baroscharlie111
    Felhasználó

Még egy észrevétel…

Amikor azt mondtam hogy álcázzák magukat és áttetsz?vé válnak ,szerintem inkább égboltnak és csillagoknak álcázták magukat tehát nem az eget látjuk átlátva rajtuk hanem egyfajta álcázás már csak azért is mert sokkal feketébb volt az a rész amik ?k voltak mint az ég feketéje ,remélem értitek mit akarok mondani 😀

A másik meg hogy ez a narancs szín valóban gyanús mert barátn?m is ilyen színbe festette le ?ket, de nem vakítottak teljesen le volt tisztulva az alakjuk nem volt körülöttük fényszennyezés mint pl a gyertya vagy a közvilágítási lámpáknál !!!

Egyre érdekesebb ,bár én tudom mit látunk ,azok ha tetszik ha nem frankó ?rhajók voltak ez 1000% és mondom pár száz méterre voltak !

baroscharlie111
    Felhasználó
    samsung wrote

Tegnap (augusztus 21-én) éjszaka a következ? jelenségre lettünk figyelmesek Szeged felett a Kálvária tér környékér?l:
    22:15 körül egy furcsa fényjelenségre lett figyelmes a Párom. Az ablakhoz odahívva megdöbbenve figyeltem azt a narancsos-vörös szín? gömböt a délkeleti égbolton, ami roppant alacsonya és közeledve szállt. Mi a 4.-en lakunk és nem úgy nézett ki, mintha repül? vagy helikopter lett volna. Hangjelenség egyáltalán nem kísérte és egyre jobban közeledett. A házak felett nem sokkal magasabban volt látható. Olyan hatása volt, mintha pár száz méterre lett volna t?lünk. Mikor a ház takarásába került pont déli irányban, átrohantunk a a másik oldalra, hogy ott kövessük a mozgását. Pár másodperc múlva ott is felt?nt, de mintha akkor már távolodott volna. Nagyon gyorsan csökkent a fény ereje , majd olyan picire zsugorodott, hogy egyáltalán nem láttuk. Ez elég nagy gyorsulásra enged következtetni.
    Gondolkoztunk, hogy mi lehetett, de teljesen hangtalan volt, ezért bármiféle gépet kizárunk. Nagyon alacsonyan szállt, nem az égen, hanem a házak fölött. Lámpás vagy bármi ilyesmi se lehetséges szerintünk, mert ahhoz túl gyorsan közeledett eleinte, majd nagyon gyorsan távolodott délnyugati irányba. Amikor a legközelebb észleltünk magunkhoz, akkora fénye volt, mintha csak az utcai lámpára néztünk volna le, tehát valóban közel lehetett.
    Az interneten keresgélve találtunk arra vonatkozóan információt, hogy tegnap Egerben is nagyon hasonló jelenséget figyeltek meg.

Basszus ezt csak most vettem észre egy óra különbséggel látták és el?bb írta le mint én mi ezt 2011 08.21,n este 21:10 21:20 között észleltük csak sokkal intenziveben de a szín illetve a gömb forma egyezik ,na ez véletlen ….

samsung
    Felhasználó
    baroscharlie111 wrote

Ezekr?l a csillag szer? dolgokról csak annyit ,hogy most jöttünk be az udvarol és kb 3 ilyet is láttunk er?s csillag fény majd elindul megy egy darabig talán kicsit cikázik is majd a fénye halványodik és megáll ill elt?nik ,nem tudom mi lehet ez de nagyon érdekes pláne azért mivel a 2 nappal ezel?tti eseményekben is ez történt és az nem fény volt hanem egy hatalmas narancssárga színben pompázó gömbszer? ?rhajó.

Ill ma is láttunk kb 2 db olyan repül?t ami nagyon furcsán villogott már csak azért is mert érdekes módon a többi teljesen megszokott volt ,de hozzáteszem közelébe nem volt a repülök száma a 2 nappal ezel?tt történtek után lév? égi parádéhoz ma pl 1 db repül? se ment el a házunk felett nem túl magasan akkor meg 2 percenként mentek.
    Nem tudom mi ez az egész de egyre nagyobb bennem az az érzés ,hogy itt történi fog valami ,és talán tudnak is róla….

Ez amúgy nekem is felt?nt. Nem akarok elméleteket szülni, de nagyon meglep?, h este mennyivel több repül? szeli át az eget. Kinézek 9-10 fele és ha csak egy fele nézek, kapásból 4-5-6 villogó repül?t tudok összeszámolni, és ehhez még el se kell forgatni a fejem. Ha meg körbepásztázom az eget, még többet. Nappal meg van, h percekig tiszta az ég. Pár napja jegyeztem meg Páromnak, h vajon mi lehet az oka, h sötéttel ennyi repül? közlekedik.

50 bejegyzés megtekintése - 451-500 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.