UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 601-650 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

Na igen. Azzal nem sokra mész. Nincs olyan ismer?söd akinek van kamerája?
    Azzal biztos filmre vehetnéd a látogatót.

quamatel69
    Felhasználó

Barátomnak van. Majd megpróbáljuk lekapni a vendéget.

Wessyl
    Felhasználó

Oké! Drukkolok, hogy látható legyen. Remélem fel is töltöd majd, hogy megnézhessük! 🙂

i.am.that.i.am
    Felhasználó

“Mindent összevetve, jelentések mindig lesznek, a bizonyítékok egyre gy?lnek…”

-link-
    🙂

rrroland
    Felhasználó

50 év UFO-felvételei:
    1. rész -link-
    2. rész -link-
    3. rész -link-
    4. rész -link-

Wessyl
    Felhasználó

Most 3-4 perce figyelek meg egy össze-vissza mozgó fehér fényt… nagyon érdekes ilyen mozgást (égen) még nem láttam. :O
    Próbáltam felvételt készíteni, de nem látszik, így csak leírni tudtam. 🙁

Névtelen
    Inaktív

Na Wessyl! Akkor a vizuális élmény marad ! De azért az sem semmi :D:)

quamatel69
    Felhasználó

Ok, egy számomra érdekes dolgot láttam az imént odakint. Észrevettem egy er?sen narancssárga fénnyel világító valamit a távolban a fák fölött (nem el?ször már). Ez a valami imbolyogva fürkészgetett a fák fölött majd lassan elrejt?zött mögéjük. Egy másik ilyen narancssárga fény azonban épp a fák mögül bújt el?, kis ideig szintén imbolyogva mozgott a fák fölött, majd fokozatosan egyre magasabbra emelkedett és közeledett. (nem tudom megmondani milyen távolságban lehettek, de valszeg a fákon jóval túl) A közeled? felettünk is elhaladt, 2 nagy er?sen narancssárga reflektorral az elején, a hátulján fehér villogóval. Ahogy egy irányt tartva elhaladt felettünk olyan hangot hallatott, mint mikor repül?gép halad el felettünk csak picit tompábban.
    Nincs a közelünkben reptér sem semmi ilyesmi, a legközelebbi város is min. 35 km-re van.
    A repül?gép hang elbizonytalanít, de a 2 nagy narancssárga reflektor, az imbolygó közlekedés, a hirtelen irányváltás… egyáltalán repül?gép lehetett ez?
    Na mindegy, gondoltam megosztom veletek. 🙂

quamatel69
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Oké! Drukkolok, hogy látható legyen. Remélem fel is töltöd majd, hogy megnézhessük! 🙂

Megpróbáltuk kamerával is, sajnos így sem lehetett látni semmit. 🙁

Wessyl
    Felhasználó

:Z Így van ez. Nekem se látszódnak soha!!!

LastLaugh
    Felhasználó

A kedvenc esetem: Bár semmi természetfeletti nem történt,de majd beszartunk:D Az egész úgy kezd?dött hogy níári táborban voltunk haverokkal. Éjszaka, mikor már majdhogynem mindenki aludt kimentünk a tábor mellé a mez?re csillagokat nézni meg beszélgetni, ilyesmik. Aztán jött az ötlet, hogy aludjunk kint. Páran visszamentek a táborba cuccokért (hálózsák,ilyesmik), 5 percen belül már jöttek is vissza. Éjfél körül járhatott, a rétet,ahová kimentünk úgy kell elképzelni,hogy jött az út, ami a táborba vezetett,elkanyarodott a tábor felé,szóval ilyen l alakban, és a rét a kanyarral egy vonalban volt, az úttol úgy 100 méterre. Egyszercsak azt vettük észre,hogy egy kis narancssárga villogó fény jön egyenesen a falu fel?l, és egyre nagyobb lesz.Nagyon gyorsan közeledett felénl, nem tudtuk mi az,közben már egész közel volt, mire mi beugrottunk egy szalmabála mögé, és onnan figyeltük mi történik. A narancssárga villogó fény közben bekanyarodott és akkor lehetett kivenni, hogy valójában a kukásautó az. Odament a táborhoz, felvette a szemetet, majd elment. Olyat röhögtünk magunkon hogy az valami hihetetlen. Azóta is gyakran felemlegetjük az esetet. Mondjuk hogy mit keresett a kukásautó hajnali egy körül a tábornál arra még mindig nem jöttünk rá 😀

Wessyl
    Felhasználó

😀 velem ilyen “tévedés” még nem esett, de félelmetes már igen(elég sokszor)! 😀

kék
    Felhasználó

2012.06.18. 00:25 kb
    Ülök az ágyamon és az ablakon kinézve egy er?s fény? ufo-t látok kb a felh?k magaságában. Gyorsan felállok az ablakhoz és nézni kezdtem. Er?s fénnyel világított narancssárga színben és ÉNY fel?l DK felé haladt egyenesen és kicsit imbolygott is. kb fépercig néztem és elhalványult a fénye majd eltünt. Ezután felbukkant hirtelen egy másik ufo, ugyan ojan nagy fénnyel csak ez már inkább fehér volt. Ez is ÉNY-DK felé haladt kicsit imbolyogva, mint az el?z?. Ezt viszont csak kb 15 másodpercig lehetett látni és elhalványult majd eltünt. Ezek után É fel?l egy repül? jött (a villogó lámpájáról ismertem fel) ami szerintem egy vadászrepül? volt, még a jellegzetes hangját is lehetett hallani. A repül? is DK felé repült amerre ez a két ufo.

Ez a jelenség kb május közepén hasonlóan lejátszódott, viszont itt csak az els? ufo jelent meg és ment el ugyan igy, de akkor felh?s volt az ég kicsit. Az ufo itt belerepült a felh?be a távolban és ugy tünt el.A vadászrepül? is ugyanigy elment rögtön utána.

Egy hasonló eset történt még régebben is kb 2008 vagy 2009-ben. Alszok és egy furcsa fémes morajló hangra felébredek. Kinézek az ablakomon és egy fehér, nagyon fényes ufo repül hullámosan, félköröket tesz meg az égen. Gondolkodtam hogy mi lehet ez, a hangja leginkább egy helikopter és egy vadász repül?gép hangjának a keveréke és még egy mély fémes morajlós hang. Az ufo hirtelen elkezdett az én irányomba jönni, erre én megijedtem és bebujtam az ágyba és próbáltam elaludni, sikerrel.

Videóra sajnos nem tudtam felvenni ezeket mert egy ócska régi telefonom van amit csak arra hazsnálok amire feltalálták eredetileg. Ezért csak gyönyörködök a látványosságokban.

Ezek az esetek amiket láttam a Bükk-hegység déli részén voltak.(többet nem árulok el a biztonságom kedvéért)

Egy másik eset amit sose fogok elfelejteni:2012:03.17. kb 18:00 Heves É-i része
    Éppen megyünk haza a családommal és gyönyörködve nézem a tiszta csillagos eget. Egyszer csak figyelmes lettem egy ufo-ra magasan az égen,(eleinte csillagnak hittem) ami er?sen világított és elkezdett halványodni a fénye, közben kicsit olralra ment, mint amikor valami megy egyre feljebb és egyre kevésbé látjuk a fényét. kb 5 másodpercig ment igy aztán hirtelen ÉNY felé nagyon gyorsan elrepült, csak egy rövid fehér csíkot lehetett látni és eltünt. Amikor láttam a még felfelé haladó ufo-t szóltam a többieknek de nem figyeltek rám.
    Abban biztos vagyok hogy ez nem repül? volt, nem emberi szerkezet vagy ki tudja.
    Valahol olvastam (ha nem itt) hogy ez egy dimenzió váltás volt.

Ennyi ufos élményem volt eddig, remélem még fogok többet is látni f?leg az els?ben leirtakat.
    Móstantól rendszeresen ülni fogok az ablaknál ijenkor hajnalba csak hogy lássam az eseteket és feljegyezhessem mind. 😀

ewelyn
    Felhasználó

Szpacsek hónapokkal ezel?tt írtad itt valahol, h 50-60 ember felszállhatott ?rhajókra és megengedték nekik a fotozást, és filmezést, amit nyilvánosan be is mutathatnak. Van már ebben az ügyben fejlemény?

Szpacsek
    Felhasználó

Nincs ….
    😐

Wessyl
    Felhasználó

Felengedték ?ket…, de el is engedik? 😀

Névtelen
    Inaktív

A titkos dokumentumokat meg lenyelték 😀

fics88
    Felhasználó

azokat úgy hívják hoyg napilapok

Névtelen
    Inaktív

ja igen. Amik nem közölték az élményeket..értem
    vagy el sem jutott hozzájuk 🙂 Vagy a napilapok nyelték le? :O

Szpacsek
    Felhasználó

Hát nem hinném hogy kiderülne, a széles nyilvánosság elé, egy ilyen információ…….

Nem fogják a TV-ben bemutatni a Híradóban a Naprendszer bolygóin készült videófelvételeket, fényképeket — már ha vannak ilyenek — melyeket az ?rturisták készítettek …..
    Meg a napilapok sem fogják megírni. És dokumentumfilm-sorozat se fog készülni bel?le.

De én tartom magamat ahhoz az álláspontomhoz, hogy az a Temze folyó fölötti UFO, akkor, több hónapja — az a “Neptunusz” nev? galaktikus ?rhajó volt!! Ahogy azt akkor is megírtam már, oda, a hírhez.! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

A Neptunusz bolygó, az egyébként egy gyönyör? szép. kék szín? bolygó. Nekem tetszik nagyon. 🙂

Nono88
    Felhasználó

Szép szép csak élet nem lehet rajta. Hidrogén,Hélium,Metán….-225fok, 2200km/órás szelek,viharok…Hát ha nem a mi biológiánkból indulunk ki sem nagyon hinném,hogy bármiféle élet is kialakulhatott itt! Aztán jöhetnek a kritizálások :D!

Wessyl
    Felhasználó

-sohase tudni…

tepsigazda
    Felhasználó

Sziasztok!

Eddig csak olvasója voltam az oldalnak, nagyon régóta érdekel ez a téma stb, de most regisztráltam és egy dolgot le kell írnom ami velem történt senki se hisz nekem, remélem itt magyarázatot kapok vagy olyas valakit találok aki elhiszi… Egyik nap volt egy nagyon furcsa és félelmetes élményem. Én éjszaka dolgozok a foglalkozásom postás(hírlapkézbesít?). Mindig bámulom az eget miközben tekerem a kerékpárt gyönyörködök az égen a csillagokban. Olyan hajnali 3 körül lehetett amikor egy nagyon fényes dologra lettem figyelmes az égen azt hittem el?ször hogy csillag, de ahogy néztem láttam, hogy ez mozog és elég lassan halad. Folyamatosan bámultam, hogy merre halad és követtem a szemmel, egyszer csak elt?nt az egyik emeletes ház mögött, aztán hirtelen megint megjelent, de nem mozgott mintha észrevette, hogy figyelem és ? is nézett volna vissza rám, ekkor egy furcsa érzés kerített hatalmába és nagyon megijedtem és gyorsan eltekertem onnan, kés?bb er?t vettem magamon, hogy visszamegyek és megnézem ott van e még, de sehol nem volt már…

Szerintetek mi lehetett ?

Wessyl
    Felhasználó

Itt hisznek neked.

De itt meg kell, hogy álljak egy pillanatra… egyenes pályán haladt, nem vibrált vagy színt váltott-e esetleg?

Így eltudom, tudjuk dönteni,hogy… minden esetre ebb?l a leírásból én az ?rállomásra tippelek!

Névtelen
    Inaktív

?rállomásra? :oO

fics88
    Felhasználó

a nemzetközi nem ???

Wessyl
    Felhasználó

Igen, lüty?! Ne mond, hogy még te egyszer se láttad az égen?!
    De a nemzetközi ?rállomás.

Névtelen
    Inaktív

Ja, igen..az a nemzetközi ?rállomás.. hogyne…

Wessyl
    Felhasználó
    tepsigazda
    Felhasználó

bocsi hogy nem írtam nyaralás volt.. 🙂 Nem így nézett ki Wessyl vakitóan fehér volt… És igen egy irányba haladt nem is lassan de nem is gyorsan.. akkor váltott irányt amikor el?bujt a ház mögül és akkor meg is állt.. Nagyon félelmetes volt.. Nem hiszem, hogy ?rállomás lett volna hírtelen az nem változtatna irányt és nem állna meg…

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Én szerintem a fény galaktikus föderáció egyik hajója volt!

Láttam már többször volt amikor ugyan abban az id?ben láttam az égen amikor te gravior!
    Hófehér fénye volt és hangtalanul közlekedett.

Torpedo
    Felhasználó

A fentebbi fotóról.
    Az egy szatellit volt, az ún. Iridium szatellit.

-link-
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Na, így már én se arra tippelek! 😉

Wessyl
    Felhasználó

Narancssárga, gyorsan mozgó hajók vagy egyáltalán UFO-k mihez tartoznak? 🙂

Torpedo
    Felhasználó

lampion

Wessyl
    Felhasználó

Lampion? Én azt nem hiszem 🙂 Azok nem végeznek kör mozdulat’, felgyorsítást és egyéb irányváltást! 😀

Torpedo
    Felhasználó

esetleg ez.

-link-
    -link-
    -link-

amazon
    Felhasználó
    Torpedo
    Felhasználó

… vagy az, az lSS.

fealoke
    Felhasználó

sziasztok 🙂 engem az érdekelne hogy ki látott már földönkívülit? szóval nem az ?rhajót hanem aki vezeti 😀 engem ez érdekel nagyon. ha írtok valami sztorit akkor légyszi hihet?t írjatok xD én talán már láttam de nem biztos lehet h csak az szemem tévesztett meg a sötétben.. mindjárt leírom.

fealoke
    Felhasználó

na szóval pár napja történt ez velem. de el?bb egy kis hely ismeretet nyomok nektek 😀 mellettünk meg az utca túloldalán kiserd? van. villanyoszlop olyan 20-30 méterre van a háztól a többi ház irányában szóval itt már elég sötét van éjszaka, nagyon kevés fény ér ide. a teraszról a kilátás a kerítésig van mert aztán az erd?t?l nem látni. szóval én a teraszon álltam, közvetlen a bejárati ajtó el?tt és onnan kémleltem az udvart. és arra figyeltem fel h egy velem egymagas valami áll t?lem kb 1 méterre de nem volt konkrét alakja. szóval az udvaron is meg a teraszon is elég sötét volt alig lehetett látni DE ez a jelenség sokkal sötétebb volt mint bármi a közelben! árnyék nem lehetett mert akkora fény nem volt se mögülem se az utca fel?l h árnyékot vessen. meg nem is a tárgyakon volt hanem konkrétan mint ha valaki el?ttem állt volna de olyan volt mint ha valami, árnyék lett volna szóval nem igazán anyagi dolog volt. a teste emberr méret? volt de a feje az valamivel nagyobb, ?szintén elég nagy búrája volt 😀 de eléggé befostam t?le. szóval konkrét arcot, kezeket, lábakat meg ilyeneket nem lehetett bel?le látni, csak a formát ami jóóó sötét volt. és ahogy meredtem rá mint ha egyre n?tt volna vagy mintha közeledett volna és akkor döntöttem úgy h inkább bemegyek 😀 egyszer már írtam (asszem ET válaszolt) h fura dolgok vannak nappal a házkörül, amit most nem részleteznék. meg sokszor van olyan érzésem h figyel valaki, vagy valami. vélemény???

Wessyl
    Felhasználó

Lehet nem is földönkívüli… szellem vagy, ha sötét árny akkor talán lidérc, nem?

fealoke
    Felhasználó

hát nemtom de félelmetes volt 😀

Wessyl
    Felhasználó

Figyelj! Engem megnyugtat mindig ha valami fegyver van kezemben. (balta, macheta, pisztoly…. bot!) 😀 A primitív gondolkodásom az: ha van valami fegyverem, már nem támadhat rám semmi.

Nos, ezt be kell látni, kicsit ?semberes gondolkodási mód! 😀

Wessyl
    Felhasználó
    fealoke
    Felhasználó

aztaa Wessyl! :O nem is tudtam hogy egy ?sembert rejt a sisakok 😀 érdekes kép… ez hol készült? vízben, leveg?ben, földön?! Mert fura 😀 ha legalul nézem akkor olyan mint ha egy felh? lenne, alul meg város fénye vagy valamilyen településé.. ha közvetlenül azt az izét nézem akkor olyan mint ha a földön lenne valami köd. ha meg a kép tetejét nézem, olyan mint ha vízben lenne 😀 de jobban megnézve talán a leveg?ben van.. hmm nemtom ez egy extrán fura kép 😀

fealoke
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Figyelj! Engem megnyugtat mindig ha valami fegyver van kezemben. (balta, macheta, pisztoly…. bot!) 😀 A primitív gondolkodásom az: ha van valami fegyverem, már nem támadhat rám semmi.

Nos, ezt be kell látni, kicsit ?semberes gondolkodási mód! 😀

van nekem fegyverem 🙂 van egy vastagabb kb 1 méteres botom aminek a vége hegyes tehát szúrni és ütni is lehet vele. én úgy hívom bozótlándzsa 😀
    meg van egy vékonyabb de hosszabb botom ami szintén hegyes és lándzsa ként funkcionál 😀
    nagyobb volt nálam kb 10-20 centivel de véletlenül letörtem bel?le jó 40 centit 🙁 de még így is használható 😀

Wessyl
    Felhasználó

Bizony, rejt! 😀 A kép az földr?l készült, égi jelenséget örökít meg.

fealoke
    Felhasználó

véletlenül nem tudod mik azok? 😀

50 bejegyzés megtekintése - 601-650 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.