UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 651-700 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Robi
    Felhasználó

Sprite. De ne a cukros löttyre gondolj. 🙂
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

SPRITE 😀

LastLaugh
    Felhasználó

Gondoltam megosztom én is a történeteimet.T udni kell rólam, hogy elég józanul gondolkodó ember vagyok,nem magyarázom bele mindenbe,hogy paranormális, és egy-egy ilyen jelenség után,az els? dolgom,hogy magyarázatot keresek. Viszont történt pár dolog,amire mind a mai napig nem sikerült magyarázatot találnom. 1. Ez idén nyáron (július közepe felé) történt Írországban,n?véreméknél,egy Passage West nevezet? faluban.A faluról annyit kell tudni,hogy egy öböl mentén fekszik,Cork-tól kb. 20 km-re,4000-es lakosságú település,volt IRA székhely.Egyik este,éjfél után pár perccel, kint cigiztem a kertben,mikor felt?nt az égen egy rikító, narancssárga színnel világító valami.A pontos méretét nem tudtam onnan meghatározni,de kb. úgy 5-ször akkorának t?nt mint egy csillag.Semmilyen hangot nem adott ki,csak haladt végig az égen. Egy repül?nél gyorsabban haladt,de nem is száguldott.Mivel n?vérem élettársa épp a földszinten tartózkodott,szóltam neki, hogy nézze meg.Mire ? kiért, az objektum már csak feleakkora volt,és fokozatosan lett egyre kisebb, míg végül elt?nt.Kérdeztem t?le,hogy mi lehetett ez,? valami “égi lényekr?l” beszélt (sajnos még nem tudok olyan szinten angolul,ezért nem jött át teljes mértékben,amit mondott),és állítólag többször is látta már. Tudni kell róla,hogy ? ilyen m?vészlélek,festeget is,ilyesmik,és ez a “narancsszín? valami” több képén is rajta van. 2. A következ?nek szintén köze volt n?vérem élettársához. Tavaly nyáron történt,itthon Magyarországon (Porva,Veszprém megye). Lenn volt a rokonság,köztük n?véremék is.Este 9 után lehetett valamivel,kinn ültünk a teraszon beszélgettünk.Egyszer csak ? kiállt a terasz szélére,és csak nézte az eget,mintha várna valamit.Aztán hirtelen szólt,hogy nézzük mi is.Egy vakító fehér fény, méretre kb. akkora volt,mint a “narancs”,szelte át az eget hosszában,aztán egyszer csak elt?nt. Ennek az egész családom szemtanúja volt. 3. Ez már régebbi sztori. 2006 augusztus elején az iskola által szervezett táborban vettem részt (Fels?örs,Vp. megye). Esténként tábortüzet raktunk,kiült köréje mindenki,ahogyan egy ilyen táborban lenni szokott.Aznap este is épp a tábort?z körül ültünk. Az ég felh?s volt,de nem volt beborulva, olyan vékony felh?réteg borította az eget,és fölötte látszottak a csillagok. Egyszer csak arra lettünk figyelmesek,hogy a felh?réteg felett egy nagy, szabálytalan alakú fényhalmaz közlekedik ide-oda. Nagyon lassan haladt,néha elt?nt a fák mögött,aztán teljesen máshonnan ismét el?t?nt.A jelenség,tábor utolsó napján is megismétl?dött (hasonlóan felh?s volt az ég),és többen is láttuk. 4.2010. júliusa. Ugyanaz a tábor,csak elköltöztették a megye másik végébe,Csesznekre.Egyik este,pár haverral kimentünk a tábor melletti mez?re.El?ször csak beszélgettünk,aztán jött az ötlet,hogy aludjunk kint,szabad ég alatt (igen,aki emlékszik az el?z? történetemre,ugyanazon az éjjelen történt:D). Ahogy néztük az eget,felt?nt egy csillag,ami elindul,elmegy egy pontig, ott megáll, ugyanezen a vonalon visszamegy a kiindulópontig,és ez így ismétl?dik (tudomásom szerint a m?hold nem így közlekedik).Szóltam a többieknek is,volt aki látta,viszont volt akinek egyáltalán nem t?nt fel.Aztán szép lassan elaludtunk.Reggel én keltem legkorábban (4 óra körül, már világosodott),és az objektum még mindig ott volt, még mindig ugyanúgy mozgott.S?t,még következ? este is láttam.Azóta viszont egyáltalán nem,hiába nézem az eget,sokszor órákon át,még csak hasonlót se láttam azóta. 5.Ez talán nem is annyira az UFO-észlelésekhez tartozik,de nem tudtam eldönteni hova írjam. Ugyanazon a nyáron,mikor a cseszneki tábor volt,lenn aludtunk a mamámnál,Balatonszemesen (Somogy megye).Egyébként pont másnap mentem a táborba.Na szóval az nap éjjel,mivel mamám háza túl kicsi,és nem akartunk nyomorogni,két legid?sebb húgommal kint sátraztam a kertben.Sokáig fenn voltunk,beszélgettünk,nem nagyon volt kedvünk aludni. Aztán olyan hajnali 1 körül arra lettem figyelmes,hogy húgaim tökre meg vannak ijedve,és akkor kisebbik húgom mondta,hogy látott a fejük felett elszállni egy fényl?, galamb forma madarat a fejük fölött.Kinéztem én is,és pont akkor szállt rá ez a madár a házkéményre,majd hirtelen elt?nt. Az hogy sima galambot láttunk volna ki van zárva,ugyanis annak nem fénylik a teste a sötétben. A másik magyarázat amit hallottam a gömbvillám,de egy gömbvillámnak meg nincs ilyen jól kivehet? galambformája,és f?leg nem csapkodja a szárnyát. Na eddig ennyi.Ha bármelyik sztorihoz kapcsolódóan lenne ötletetek,hogy mit láthattam,esetleg ti is láttatok már hasonlót,vagy mondjuk kérdésetek lenne,írjatok lécci.Szívesen leírtam volna még a mamám által észlelt jelenségeket is, de ez már így is túl hosszú, meg már a kezem is elfáradt,szóval majd máskor.

fealoke
    Felhasználó

a galamboshoz lenne egy ötletem bár nem hiszem hogy sok esély van rá 🙂 múltkor néztem valami Sherlock Holmes-os sorozatot (bocs ha rosszul írtam a nevét) na és abban az volt hogy egy katonai bázisra bementek ahol a nyulak génjeihez hozzáadtak valamilyen medúzagént és így a nyulak világítottak a sötétben és hát arra gondoltam hogy a galambocska is ilyesmi lehetett 😀 de ez csak egy ötlet..

fealoke
    Felhasználó

én pénteken hajnali 3-4 órakor mentem a buszmegbe és amikor felnéztem a fejem fölé akkor észrevettem hogy valami van fent! nem olyan magasan mint a felh?k de azért elég magasan és világosabb színe volt mint a felh?knek. nem volt semmi fényforrása, nem világított. világosszürke volt, átlagos házméret? és félelmetes 😀 az alakját nem nagyon tudtam megállapítani, kicsit mint ha kerek lett volna de nem az a 100%os kerekség volt. mikor ránéztem kirázott a hideg, olyan volt mint ha valami lebegne ott és engem figyelne! :O még most is kiráz a hideg ha rágondolok… vélemény? 😀

rward
    Felhasználó

Sziasztok! Tegnap elott este 21 ora korul tobben is eszleltunk egy nyugat-kelet iranyba halado, nagy es csendes objektumot, melynek akkora fenye volt, mintha langolna. Vizszintesen haladt, folyamatos fenyt bocsatott ki ( nem villogott), majd deli iranyban eltunt a tavolban. Repulohoz nem hasonlitanam, mivel nem voltak villogo jelzofenyei, es hang nelkul ment, valamint nagyon alacsonyan szallt. Udv Hajduszoboszlorol!

Wessyl
    Felhasználó

fealoke! Olyat már én is láttam teljes elborult égen, rohadt nagy szélben, és órákig ott állt, lebegett…, míg a többi felh? vagy felh?tömeg gyorsan mozgott! Olyan volt mintha nyári fehér felh? lenne. Nagyon is félelmetes volt a szürke fellegek közt. 😐

Wessyl
    Felhasználó

rward!

Azt mondtad Ny-K irányba haladt, majd elt?nt déli irányban.
    Vagyis irányt is váltott a UFO?

gabee
    Adminisztrátor
    fealoke
    Felhasználó

láttam tegnap el?tt egy földönkívülit! belenéztem a tükörbe és visszanézett rám! én voltam az 😀 akkora fejem van levágott hajjal mint 6 másiknak + tök kómás szemem volt 😀

Wessyl
    Felhasználó

Wessyl
    Felhasználó

fealoke
    Felhasználó

azta Wessyl ezeket honnan szedted? :O nagyon durvák..

Wessyl
    Felhasználó

netr?l… nem egyértelm??! 😀

Wessyl
    Felhasználó

Wessyl
    Felhasználó

Így is lehet UFO-t csinálni! 😀 :P)
    -link-

Wessyl
    Felhasználó
    Wessyl
    Felhasználó

Wessyl
    Felhasználó

Best Of UFO Sightings Of May 2012, AFO
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Régebben már megírtam élményem mi szerint rengeteg fény mozgott az égen igen alacsonyan.

Nos, nem bírtam lefényképezni vagy levideózni az esetet, de… ez segít elképzelni a dolgokat. Csak akkor tök sötét volt az ég (csillagokat és Holdat leszámítva)

ufo-kutato
    Felhasználó

-link- Ezt látta már valaki?? Én ezen már nagyon régóta gondolkozok, szerintem elég abszurd, hogy a bácsi vízbe fojtotta volna és, hogy nem tettek vele semmi azért, hogy x ideig rejtegette..

Wessyl
    Felhasználó

Hmm… lehet parancsra kellett megfolytani és elrejteni!

Wessyl
    Felhasználó

Földönkívüliekt?l származhatnak a perui hosszúkás koponyák:
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Bocsánat! Most látom chatboxban is benne van… 🙂

Névtelen
    Inaktív

Mit csinálnál Wessil,-ha tegyük fel,mégis igaz lenne-amit persze én nem hiszek.
    Tehát, mit csinálnál ha egy ilyen valami csapdába esve ott hisztizne neked :d Biztosan nem szednéd ki onnan vagy a csapdával együtt szaladnál vele hova? Bár már err?l a videórol is azt hiszem, kinondták hogy nem valódi 🙂

ufo-kutato
    Felhasználó
    Wessyl wrote

Hmm… lehet parancsra kellett megfolytani és elrejteni!

Ne mond hogy odamennél és 3 óra hosszán keresztül lenne er?d, idegzeted, merszed,(!!!) fojtogatni a vízbe valami olyat amit még csak képen láttál.. És tudod hogy minden bizonnyal fels?bb rend?.. Nem tudom, én lehet, hogy beparáztam volna…

Wessyl
    Felhasználó

Ha tarkódhoz tartják a pisztolyt, hogy öld meg vagy téged ölnek meg és aztán… azt. Szerintem összeszednéd az er?d hozzá … 🙂

ufo-kutato
    Felhasználó

És szerinted ki kérhette ezt??? Vagy miért? Szerintem ép ésszel a kutatóknak többet ért volna élve mint így halva.. nem? O.o Vagy ha valakinek útjában állt volna ez a kis szörnyeteg, akkor miért nem loccsantották szét az agyát? 3 óra kínzás helyett? Vagy ez a kis valami miért nem férk?zött a papa elméjébe és a cinkosokéba??.., hogy mentse az irháját? (persze ezek csak feltételezések, mert ugye nem hinném, hogy igaz a story) 🙂 De én azért kíváncsi lennék ezekre..:))

rrroland
    Felhasználó

fics88
    Felhasználó

Wessi az idegenes linked a koponyás elég érdekes régebben olvasta merr?l!
    Elvielg gyerek kor óta növesztették a fejüket így nem csak fadarabokkal hanem iyle nfém pántal kis koruk óta a fejükön volt és ahogy n?tt a gyermek úgy fejlpdött tovább a koponya cosnt……
    min afrikai törzseknél amikor a nyakuk köré raknak sok sok vaskarikát és meg nyúlik a nyakuk! Valami ilyesmi volt róla a magyarázta de aztán pontosan mi is van… elvileg némelyiknek szinte mindegyiknek más hoyg kapcoslaódna ka koponya cosntjai nem úgy mint az embereknek…. :\ mindenesetre elég érdekes…… ja és a magyarázat még az volt róluk hogy a nemesi társadalmilag magasabb rangú embereknek torzították így a koponyájukat :\ az is lehet az ?si Atlantiszi emberek csontjai 🙂 🙂

ufo-kutato
    Felhasználó

-link-
    Az ilyet szerintem nem normális életben hagyni. Csak szenvedni fog. Amíg magától ki nem múlik!

fics88
    Felhasználó

szerintem az ilyen elég hamar el is pusztul :\ az is lehet hogy ez már nem is élt mikor világra jött :\

LastLaugh
    Felhasználó

Bocs,hogy eddig inaktív voltam.Valaki írta a galambos sztorimhoz azt a génmanipulációs dolgot,érdekes feltételezés,de szerintem nincs túl nagy realitása.:D
    Egyébként gabee,néztem azt a repül?r?l készült képet,nyáron Írországba menet pont ugyanezt láttam én is,Hollandia és Anglia között a tenger felett.

Wessyl
    Felhasználó

Fics! Ezt magyarázzák a videóban, hogy lehetetlen így torzítani ..

ndrew83
    Felhasználó

Üdv Mindenkinek! Én, a 27 éves pályafutásom alatt kétszer láttam idegen repül?tárgyat. Az els? észlelésem kb 7 – 8 évesen történt. Hideg, felh?s este volt. Apám akkor érkezett haza és szólt valami érdekesség van az égen. Távcs?vel a kezünkben kimentünk. Egy vöröses gömb fel – le, jobb – balra mozgott. Majd lebegett. Ezt jó pár percig csinálta. Aztán egyszer csak hopp és úgy elt?nt mintha ott sem lett volna. De azt lehetett látni (érzékelni inkább), hogy a felh?k közé száguldott.
    A másik eset nyár végén történt. Nem jegyeztem meg a pontos dátumot,mert akkor igen hülyének érzetem magam. Mindig úgy fekszem le aludni,hogy a sötétít? függöny egyik felét nem húzom el,így bevilágít az utcai lámpa látok a szobában villany kapcsolás nélkül is. Olyan 22:00 – 22:30 között járt már az id?. Nem bírtam aludni és az ágyból bámultam ki az ablakon. Pár kilométerre van egy erd?, magasabban van, mint a házunk ezért elég jól láttam ami ezután történt. Az erd? felett megjelent egy igen lassan haladó vörös gömbszer? valami. A repül? és helikopter gyorsan ki lehetett zárni, mert az alakja jól látható volt és nem igazán láttam repül?t lebegni. Ilyen közelségben a helikopter hangját hallanom kellett volna. Ugyan azt a koreográfiát csinálta,mint a fentebb leírt esetben. 10perce figyeltem (az ablakban lógtam szinte), mikor szóltam tesómnak (épp nálunk volt pár napig), hogy nézze meg ? is. Még 10-15 percet figyeltük. Egy vörös villámláshoz hasonlómódon elt?nt. Tesóm nem hitt a szemének, s?t rá akart beszélni, hogy sok X – aktákat néztem.
    Remélem, itt azért többen hisznek nekem, mint néznek bolondnak.

Névtelen
    Inaktív

TurulBoszi!
    Igen, itt többen hisznek Neked de látom, az egy két “ufószakért?” meg sem szólal,így hát, gondoltam, én válaszolok. Narancssárga “gömbr?l” egyre többen beszélnek és nem tudják hol elhelyezni a hagyományos ismeretlen tárgykörben. Annál is inkább mert ez nem ufó. Ez, bármily nevetségesen hangzik, a “megfigyel?” amit maga az ufó “szemmel tart” illetve k?vet. ez az úgynevezett “letapogató”vagy nevezhetjük információ szerz? gömbnek is laikus szóhasználattal élve ez egy “el?retolt hely?rség” A dolga az hogy megszerezzen különböz? információkat objektumokról, tárgyakr?l s?t emberekr?l is., Sokan számolnak be a lakásban éjjel a szekrény tetején “ül?” narancssárga gömbr?l ami aztán pillanatok alatt elt?nik.Én is megtapasztaltam már.

Én magam, régen már itt leírtam a találkozásaimat ezekkel a teliholdhoz hasonlító gömbr?l ami szabályosan követett és kiderült hogy nem a telihold volt mert az az út másik oldalán volt látható. Err?l már nem szeretnék írni már megrágtuk párszor.
    Tehát ezek a gömbök nem maga a szó hagyományos értelmében vett ufó jelenségek közé tartoznak de fontos szerepet töltenek be.

ndrew83
    Felhasználó

Vagy én vagyok béna vagy elrabolták a válaszomat! 😀 Lüty? még egyszer köszönöm a hasznos válaszodat!

fics88
    Felhasználó

igen én is így vagyok vele a hogy lutyo mondja csak én szondának hívom ?ket vagy dronoknak 😀 de nem hiszem hogy abban lenne valami lény aki irányítaná. és sokkal valószínübb az hogy maguk esetleg a lények kint vannak a holdon esetleg az ürben ! mivel misem embert küldtünk a marsra sem a holdra hanem el?bb m?holdakat juttattunk fel amik megvizsgálták a terepet.

Wessyl
    Felhasználó

Nekem még nem volt ilyen élményem, de ha szondákat nézzük … egyszer rokonom mondta, hogy az ablakuk el?tt lebegett egy hasonló dolog. Azt hitték csak valami visszatükröz?dés, bogár vagy valami mert elég kicsi volt, nem foglalkoztak vele. Azután el is t?nt.

fics88
    Felhasználó

de így csepel felett nem igazán látok most dolgokat :\ :\

Wessyl
    Felhasználó

TurulBoszi
    Felhasználó

A sárga/fehér/fekete/füst gömb/ alak szer? dolgok lehetnek szellemek negatív-pozitív beállítottságúak. Persze Szín alapján meglehet állapítani. Én velem nem egyszer történt meg, hogy sétáltam az utcán és láttam, hogy fehér gömb megy be egy bérházba. Kb 6 méterre t?lem, oda is mentem, mire oda értem már ki is jött, és egy tisztán kivehet? alak mutatkozott meg el?ttem. Intett én is, és mindenki ment a dolgára.

Nagyon sokszor, akiknek vannak “szellemi képességei”, de fejletlen, azok gömb vagy “füst” formában láthatják ?ket.

Nem mondom, hogy minden ilyen jelleg? dolgot annak kell venni, de a többsége az.

TurulBoszi
    Felhasználó

Ha meg követnek, akkor a jobbaknak van valami dolguk veled, és azért vannak ott. pl. nagyapád, apukád, anyukád, nagymamád stb vmiért visszajöttek, szellem formában, hogy üzenejenek neked vayg segítsenek neked az elkövetkez? nehéz dolgokban pl.

Ha fekete füstszer?, akkor azt meg békén kell hagyni. Nem szabad meg ijedni és nem is kell. Ne vegyél tudomást róluk és elmennek.

TurulBoszi
    Felhasználó

De lehetnek a fények akár, angyalok is.

Wessyl
    Felhasználó

a sötét árnyakkal mi a helyzet?

TurulBoszi
    Felhasználó

Hát az sok minden lehet. Pl. Béla csak fekete füstszer? változó alakot lát, de én konkrétan megmondom neked, hogy emberi szellem vagy nem. Utána meg ki kell deríteni mit akar.

Legjobb esetben egy kedves öreg úr, akinek füstszer? az árnyéka, és csak át akar jutni a túlvilágba. Neki, azért füstszer?/fekete, mert az ? energiái már kihaltak, de még a legjobb szándékkal is tud galibát okozni… , akaratlanul rád tudd tapadni(megszáll), ha nincs kell? állapotban az aurád. A többi eset ennél csak rosszabb… házadig is követhet egy gonosz szellem.

Wessyl
    Felhasználó

A szellemek tudatosan gondolkoznak vagy csak jelenségek vagy minek nevezzem?

Egyébként nem ebben a témában kellene folytatni. 🙂

TurulBoszi
    Felhasználó

Lépjünk “Amikor érzed, hogy nem vagy egyedül” – témába. 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Mostanában senki nem látott semmi furcsát? 😀

Gabi
    Felhasználó

A tesóm most mesélte, hogy kb.két hete látott egy nagy ovális alakú ufot, azt mondta, hogy nagyobbnak látszott a holdnál és zöldes fénye volt. Egy pár másodpercig látta, aztán elt?nt a felh?k mögött. Valaki látott már hasonlót?

50 bejegyzés megtekintése - 651-700 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.