UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

16 bejegyzés megtekintése - 701-716 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

Még nem 😀 :O

fics88
    Felhasználó

érdekes lehetett :\ az lenne a jó ha tényleg nem csak pontok lennének az égen….. hanem igen valamelyik f?város felett igen is rendesen 1 henger téglelap kávés csésze vagy banán alak tök mind1 !!! de meg jelenne 1 idege n?rhajó amir?l rendes felvétel készül élet nagyságban ott villog konfettit szór……… mert ezek a kis pöckök az égen nem gy?znek már meg kb mint ha hulló csillagot látnék kezd unalmas és értéktelen lenni :\

Névtelen
    Inaktív

:D) Így igaz fics! Pontokkal és hébe hóba egy egy kis repdes? kutyagumival nem lehet semmire menni 🙂

Wessyl
    Felhasználó

Hát azért nem 😀 Érdekesnek érdekesek mindenképpen! 😀

Gabi
    Felhasználó

Hát ja, ha én láttam volna egyb?l felvettem volna videóra. De az a baj, hogy ezek a dolgok mindig olyan hirtelen történnek és nincs id? el?venni a telót 😀

Wessyl
    Felhasználó

Nekem érdekes módon akkor merül le minden hogy azon gondolkozok rám/ránk irányítanak valamit hogy nehogy…

fics88
    Felhasználó

hát figy….. én láttam saját szememmel ilyen dolgokat…. repültek meg ide oda mozogtak…. deeee ennél több nem történt :\….
    Meg az se biztos hogy UFO. :\ az az igazából idegen valami.
    de sajna annyi a kamu meg átverés hogy szekptikussá tesznek teljesen…… mert sokan ezzel szórakoznak :\
    látni akarom amint belassít megjelenik valahol valami feltudjam venni hoyg fénycsóva vagy valakit elragad az utcán hajnali esti órákban…. :\ vagy éppen aratnak a búzaföldeken mintákat formálva…. 😀

Wessyl
    Felhasználó

Tessék:

-link-

Munkálkodnak a búzaföldön (azt nem tudom ,hogy búza-e, de teljesen midegy! 😀 ), csak nem épp a “látogatók” 😀

fics88
    Felhasználó

na ez az látod???? err?l beszélek 😀 😀 😀

Wessyl
    Felhasználó

Mostanában valaki látott valamit?

TurulBoszi
    Felhasználó

Én mostanság az ablakomból észrevettem, hogy pár hónapja egy fura fény jelenség van az égen, mint egy csillag csak kéken, zölden, sárgán, és pirosan világít ugyan abban pontban, aztán t?le több km távolban még egy, ami lassan mozog… Mostanság meg elt?nt mind a 2.

Wessyl
    Felhasználó

Hmmm….

TurulBoszi
    Felhasználó

Az egyszer biztos, hogy nem repül? volt, de ezt már több helyen is észrevettem, ahogy járkáltam a városban, és néztem az eget.

Wessyl
    Felhasználó

Én múltkor mikor havert kísértem haza, mert eléggé kész volt, akkor láttam valamit. Átlagos csillagnak kinéz? volt, de egyre fényesebb lett az égen. Egyszer fogta magát és elhúzott.

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Nagyvároson kívül magaslati helyr?l este/éjszaka sok repül? járm?vet lehet észlelni amik ellent mondanak a gravitációnak!

Wessyl
    Felhasználó

És a józan észnek is! 😀

16 bejegyzés megtekintése - 701-716 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.