UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Ezt is muszáj volt betennem ! Nézzétek meg !! 🙂

kpatrikm
    Felhasználó

Ohh üdv mindenkinek. Id? közben meg visszatért a honlap és én nem is tudtam róla :-/ Na mindegy ahogy tudok majd írok.

Névtelen
    Inaktív

Szia Kriptakim.. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Ez nagyon szellemes beszólás volt, vagyis hozzászólás ! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

És köszi azt hogy beszéltetek a régirégi avatarokról ! Nem volt az még olyan nagyon régen !! Pl. nekem az a csuklyás kísértet vagy szerzetes is tetszett, ami a freemanné volt.

Névtelen
    Inaktív

Nem is tudom, freemann van e még…: vagy más álnéven.: 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

ffrreemmaann néven van ? most is, regisztrált, csak nem szokott hozzászólni !

Névtelen
    Inaktív

Jaaa értem.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    carrion wrote

Nos csak azért kérdeztem hogy nem változtatott-e hirtelen irányt mert elvileg az ilyen járm?vek dimenziók közt is közlekedhetnek és mint tudni illik a dimenziók közt vannak különbségek ugynevezett rezgésszámban.és amikor a járm?vek átlépnek a saját rezgésszámukban rezg? dimenziójukba akkor válnak a mi szemünknek láthatatlanná.És ez el?tt fel kell gyorsítaniuk és ugy tudom hogy hirtelen iránytváltanak hogy át tudjanak lépni.
    De gondolom ez nem feltétlen csak így lehetséges.
    a következ? kérdésem az lett volna hogy volt e hangja ,de erre már válaszoltál is.
    A tudósok biztosan valami olyan válasszal állnának el? hogy biztos egy repül? vagy egy m?hold volt csak azért látszott olyan fényesnek mert fura szögben esett rá a fény……de szerintem ez hülyeség.
    Igen,valószín?leg egy számunkra még ismeretlen járm? lehetett,de pásztázd továbbra is az eget mert ki tudja lehet hogy sikerül lencsevégre kapnod egy ilyet… 😛

A második linkemen, amit nemrégen legutóbb tettem be, ott nem gyorsít fel hirtelen az UFO, és nem vált irányt, miel?tt “elt?nik” ( átmegy egy másik dimenzióba, vagy térugrást csinál), Viszont az els? linkemen lév?, (a budaörsi) az hirtelen irányt vált és felvillan, felgyorsul, ahogy írta carrion, és úgy t?nik el.

Szpacsek
    Felhasználó
    predi
    Felhasználó

Helló mindenki! Nézegettem meg olvasgattam itt a fórumon és felkeltette a figyelmemet egy beszámoló ahol egy ferihegy fel?l közeled? pulzáló vagy csak világitó jelenséget látott egy figura… (bocsi a nevét nem jegyeztem meg)
    Ez azért érdekes mert mint már emlitettem 3 km-re lakom ferihegyt?l… és történetesen Pestszentimrén van egy rádióamat?r haverom aki urh sávon folyamatosan halgatja a légiirányitók és gépek közti komunikációt…. tehát ami ferihegyen urh sávon elhagyja bárkinek a száját azt ? halja..
    Ez csak azért érdekes mert elég ritka a példa arra hogy a torony vagy a gép pilótája rádión jelentsen valamit a radaron vagy esetleg a gép közeléb?l feltün? jelenségekr?l..
    Természetesen el?fordult egy-kett?t már saját füllel is halhattam..
    Viszont van egy olyan furcsaság hogynéha amit gépr?l érzékel a pilóta azt a torony a radaron nem látja…( pedig a nagyobb madár rajokat is jelzi) Vagy ép forditva a torony lát valamit szorosan a gép mellett repülni amit a pilóta a saját szemével nem érzékel..
    Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy az illet? aki itt leirta a közeled? jelenséget az látta a fényt, viszont abból az id?szakból nem történt rádióbeszélgetés. Lehet hogy a radar nem látta és éppen reül?gép sem volt ami érzékelje? Különös….. de viszont a repül?tér környékén a pusztaságban és erd?kfelett néha tényleg egészen érdekes fényeket lehet megfigyelni. Érdekes lenne sztem néhány ilyen vészhelyzeti vagy észlelési jelentésbe belekukkantani… mert amit a légkörben látunk annak a nagyrészét a különböz? repül?téri radarok is látják… Üdv: Predi

predi
    Felhasználó

FOGALMAM SINCSEN JÓ HEJRE IRTAM-E…….

Névtelen
    Inaktív

Jó helyre írtad predi!
    Várd meg a NASA nyilatkozatát.. 😀 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Na , erre én is kíváncsi vagyok, de tényleg, hogy mit talált a NASA !
    Ma nézni fogom a bejelentésüket !!

bzsoleszku
    Felhasználó

én is érdekel ez. engem is nézem!(fordítva) szerintem bacikat meg eygysejt?eket találtak.

Névtelen
    Inaktív

Engem is néztem érdekel én is.. 😀 Azokat 🙂

timea
    Felhasználó

Kíváncsi vagyok hogy lesz e még róla cikkezve,milyen elgondolásokra jutottak. Mert ez így önmagában a tudat hogy létezik ez a baktérium, nesze semmi fogd meg jól alapon m?ködik

Szpacsek
    Felhasználó

Ja…!!
    ( Egyetértek veled, timea ! )

timea
    Felhasználó

Ha még szó lesz róla egyáltalán.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Err?l nemigen lesz szó már !! Ez csak egy sima földi baktérium volt, csak kicsit másmilyen mint a többi. Másképpen táplálkozott, más volt a felépítése… De semmilyen földönkívüli, humanoid, ?rlény, ufonauta stb. nem volt a történetben.

Tamas
    Felhasználó
    Névtelen
    Inaktív

Ezt ki követte el TAMÁS? :O: 😀

gabee
    Adminisztrátor

A jelenleg hozzánk látogató Földön kívüli civilizációk szerint ?az egész univerzumban nincs még egy ilyen hely, ahol ennyi megátalkodottan agresszív, kegyetlen, elvtelen és erkölcstelen ember él, ahol ilyen mély gyökeret eresztett a sötét, állati örökség?.Milyen igaz ez. Tulajdonképpen szinte mindenkit megfert?zött az emberi rosszindulat.

Névtelen
    Inaktív

Azért vannak kivételek Gabee.. 😀

Névtelen
    Inaktív

Ezek a kivételek próbálják ezt a globális problémát helyrehozni.

Szpacsek
    Felhasználó
    Tamas wrote

-link-

Új– Kaledóniában képesek levitálni az emberek közül sokan ?? !? Na ez aztán érdekes tényleg ! Most aztán nem mondom hogy semmi érdekes nincs a topikokban !!! ( Kaledónia: Skócia római kori neve volt. ) ( Új– Kaledónia az pedig Óceániában van. )
    🙂 🙂 🙂

Névtelen
    Inaktív

Az ember földt?l való elemelkedése, a fizika törvényeinek ellentmondó, súlytalan lebegése az egyik legismertebb a megmagyarázhatatlan jelenségek sorában. Maga a kifejezés a latin levitatio szóból ered, melynek jelentése: könnyed lebegés.

Egyesek úgy gondolják, csupán ügyes b?vésztrükkr?l van szó: a levitáló személy nem lebeg, csak elhiteti a közönségével, hogy ezt teszi, a valóságban azonban mindez csupán illúzió. Nos, tény, hogy sok híres b?vész bevette ezt a mutatványt a repertoárjába, és ?k el is ismerik, hogy valóban a látszatra építenek…

Mások szerint azonban a szellemileg, lelkileg emelkedett személyek valóban képesek lebegni. Sok ilyen leírást ismerünk, melynek f?szerepl?i boszorkányok, spirituális tanítók vagy vallási vezet?k ? ám ezek a történetek többnyire a múlt homályába vesznek, és már nem bizonyítható az igazságtartalmuk.
    Egyszer? b?vész trükk..

wolf
    Felhasználó

A levitáció nem b?vész trükk! Egyszer?en csak gyakorlás kérdése!
    Egy magasabb tudatálapottal lehet létrehozni és ezáltal, lehet hatni
    a környezetre meg a tárgyakra, és az él?lényekre is!
    Akár csak a többi paranormális jelenség! Azért mert nem tudják
    jelenleg a tudósok megmagyarázni attól még nagyon is létezik!

Wessyl
    Felhasználó

egyik este mikor még hó volt és a vastag felh?zet borította az eget
    és az alatt megpillantottam egy igen fényes csillagfélét na persze lehet tudni hogy ez nem más mint…
    sajnos nem készült semmiféle felvétel a fényképez?be nuku elem volt a mobilom lemerülve úgyhogy szerencsétlen dolog volt az vagy mégsem lehet hogy “az” akarta hogy ne?

Wessyl
    Felhasználó

tipp, hogy mi volt? (ezt elfelejtettem odaírni)

worldcool
    Felhasználó

Sziasztok.

Nekem egyszer volt egy különös észlelésem,mikor egyik este -18.dik születésnapom el?tt pár nappal- felébredtem körülnéztem és láttam az ágyamból át lehet látni a szüleim szobájába(ilyen ez a panel lakás:D) amikor észrevettem hogy a szobában lev? sötétség mozogni kezd és kezd felkuszni a lábamra és próbáltam volna kiálltani,de nem tudtam hát na azért csak teljesen beparáztam hogy mit akar csinálni,már a mellkasomnál járt a sötétség mikor nemtudom honnan,miként,miért de beugrott a fejembe egy fény és valahogy megtörtem a sötétséget.valaki ha tudd rá valami miért történhetett meg és mi volt az a sötétség azt megköszönöm:)

petimbo
    Felhasználó

Sziasztok!

Nagyon régen nem néztem már be ide. Klassz lett az oldal! Kiváncsi lennék a véleményetekre! Nem tudtam eldönteni melyik topikba kellene berakni a következ? linket. Hallottatok már a pauldingi fényekr?l?

-link-

petimbo
    Felhasználó
    worldcool wrote

Sziasztok.

Nekem egyszer volt egy különös észlelésem,mikor egyik este -18.dik születésnapom el?tt pár nappal- felébredtem körülnéztem és láttam az ágyamból át lehet látni a szüleim szobájába(ilyen ez a panel lakás:D) amikor észrevettem hogy a szobában lev? sötétség mozogni kezd és kezd felkuszni a lábamra és próbáltam volna kiálltani,de nem tudtam hát na azért csak teljesen beparáztam hogy mit akar csinálni,már a mellkasomnál járt a sötétség mikor nemtudom honnan,miként,miért de beugrott a fejembe egy fény és valahogy megtörtem a sötétséget.valaki ha tudd rá valami miért történhetett meg és mi volt az a sötétség azt megköszönöm:)

Ó, hát ez a sztori leomlasztott engem!:( Ötletem sincs mi történhetett veled! Sajnálom! Talán másnak lesz valami elképzelése.

petimbo
    Felhasználó

A paulding fényekr?l általánosságban:

“A Paulding Fény (Paulding Light, Lights of Paulding vagy Dog Meadow Light) az USA Michigan államában található Paulding-ról kapta a nevét. F?ként éjjelente látják a Robbins Pond út végénél, Paulding és Watersmeet között, a 45-ös f?út közelében. Egyesek szerint csupán az autók fényszóróiról van szó, azonban a fényekr?l olyan régr?l is vannak beszámolóink, amikor még nem jártak autók ezeken az utakon. Más magyarázatok szerint a földb?l feltör? gázoknak köszönhetjük a látványt, megint mások ufo-kra gyanakodnak. Állítólag azonban egy a vasúti átjárón halálra gázolt postás szelleme kísért arrafelé, de más történetek is keringenek, melyek közös eleme a kézben tartott lámpás és a vonatbaleset.”

wolf
    Felhasználó

Nagy UFO. 2011. Február 14.
    -link-

szarkofag
    Felhasználó

-link-
    remélem sikerült beraknom.

Wessyl
    Felhasználó

Hát ez..ez…ez hihetetlen!(de mégis igaz)
    Ezer köszönet,hogy beraktad.
    Azon a részen a végénél elmosolyodtam, de aztán le is döbbentem mikor: ,, nem csak bizonyos részekben… mi mindenben hazudtunk. Egy szó sem igaz bel?le”.

Hát igen. A kormányok nem szeretnék vagy nem szerették volna,hogy megtudjuk mi is van ott a Holdon.
    Lehet rajta filózni mi/mik is.
    Elmentem a linkjét az biztos.

Wessyl
    Felhasználó

🙂

Wessyl
    Felhasználó

Az igaz, hogy mi itt emberek “tudatlanok” vagyunk a földönkívüli és még megkockáztatom, a földi életekben is.

Nap, mint nap újabb fajok. Így gondolom földönkívüliek is élnek itt(gondolom) a Holdról, Marsról… stb. Azt gondolom, jó keresztez?dnek fajok,de mi van ha azért mert bele piszkának az “idegenek”? Err?l tud minden nagyobb kormány csak nem akarja tudatni.

Mondjuk ez nem a beszámolókhoz tartozik,de azért már csak leíram 😀

Névtelen
    Inaktív
    MattKirby wrote

Szombat este érdekes dolgot láttunk.Hullócsillag-megfigyelés közben valami vörös,fényes és gyors tárgyat vettünk észre az égbolton.Majd megállt ,és egyre közelebb jött felénk.Hangja nem volt ,viszont nagyon er?s vörös fénye volt ,gyorsan kaptam is a fényképez?m után Sajnos nem jól volt beállítva a gép,vakuval l?ttem néhány képet,de mihelyst elkezdtem fotózni ,egyre kisebb lett a gömb,és 2 percen belül el is t?nt.Annyira izgatott voltam,hogy nem állítottam át éjszakai üzemmódra,de ígyis sikerült néhány kép.
    Íme:
    -link-
    -link-
    -link-

Üdv:Matt

Ui.:várom a véleményeket,tapasztalatokat ,észrevételeket esetleg hasonló beszámolókat

Mi hasonlót láttunk hárman pontosan az Eötvös u. 10 fölött éjszaka fél egy körül. (feb. 19.) A felh?k alatt volt, és viszonylag lassan mozgó (megfigyelési szögsebesség) mozgó vörös gömb volt. Rendszertelenül villogott, amir?l kiderült, hogy lángcsóváknak nézett ki. Két dologra gondoltam: gömbvillám; vagy valamilyen repül? alsó vörös fényének szóródása a felh?ben, ha ott repült. Mindenesetre elég egyenletesnek t?nt a sebessége, és semmi furcsát nem csinált.

Nono88
    Felhasználó

Szerintem butaság volna azt hinni,hogy csak mi vagyunk egyedül az Univerzumban értelmes lények.Én is volt már hogy láttam olyat,amit nem tudtam megmagyarázni,bár nem jelenteném ki kategorikusan,hogy Ufo volt.De kezetfogni nem szeretnék velük :)…

Wessyl
    Felhasználó

Nem vagyunk egyedül ez fix tény.

Nono88
    Felhasználó

hát nem vagyunk.Bár ez a tény sok ember életét teszi tönkre…

Szpacsek
    Felhasználó

Persze, mert idejönnek és elragadnak embereket, eltérítenek, de ez már 1998 óta meg van legalább tiltva nekik. Addig viszont, sok embert vittek el. Van akit csak egy id?re. De van akit meg végleg. ..

wolf
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Persze, mert idejönnek és elragadnak embereket, eltérítenek, de ez már 1998 óta meg van legalább tiltva nekik. Addig viszont, sok embert vittek el. Van akit csak egy id?re. De van akit meg végleg. ..

Te csak a negatív idegenekr?l beszélsz! Igen! Elvileg mindenkit épségben vissza kellene hozniuk, de van aki halálra rémül t?lük, és ha nem hozzák vissza azt hívják 5. típusú találkozásnak!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, vannak olyanok, olyan emberek, akiket örökre elvittek, de nem azért mert meghaltak ( a rémülett?l )–ja, biztos, ilyenek is vannak, csak én még ilyet nem hallottam ! De most azt mondom én, szóval azokról beszélek, akiket elvittek távoli bolygóra élni tovább még a ’60–as , 70–es, 80- as években… Szóval vannak ilyen emberek is több ezren, ezt a Hargitay Károly: Negyedik típusú találkozások c. könyvében olvastam…. Én csak ezeket tudom…
    A pozitív lények ? Hát ?k a vatikáni papok meg a nagy püspökök szerint is, nem kísérletezgetnek emberekkel, meg nem rabolják ?ket el az akaratuk ellenére, meg ilyesmi. Hát, igen ez szerintem is így van. Bár én ezt nem tudom, mondom… Melyek a ” pozitív földönkívüliek” ?

wolf
    Felhasználó

Ez tetszik: “vannak akiket elvittek távoli bolygóra”! Igen, persze, hogy vannak!
    De a mi technikai színt?nkön szinte mindegyik bolygó még távolinak t?nik! Ha csak nem rendelkezünk az ufótechnológiával! De úgy t?nik már átadtak bizonyos dolgokat az idegenek az amerikaiaknak a titkos megállapodásokért cserébe! Nem tudod melyek a pozitív földönkívüliek? Akik a tagjai a Galaktikus szövetségnek! ?k viszont segít? szándékkal jönnek a Földre, és nem akarnak minket leigázni! De ha pl. megnézed az Alaje videóit, abból te is választ kaphatsz ezekre a kérdésekre, is és akkor megérted az idegenek valódi okait! Nem az ufómagazinból fogod megtudni, mert az is f?leg csak a negatív idegenekkel foglakozik, és szándékosan dezinformálnak minket olvasókat!

wolf
    Felhasználó

A hatalmas háromszög alakú Ufó repül át az éjszakai égbolton.
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, az alatt azt értettem; hogy távoli, hogy más Naprendszerekbe, vagy másik galaxisba.
    Szóval hogy nem csak ide a Marsra mondjuk, vagy a Vénuszra.. vagy valami ilyen közeli helyre.

Szpacsek
    Felhasználó

Ja dehogynem, Wolf, tényleg! Tudom kik a pozitív földönkívüliek..!Az Ashtar Sheran-ék, meg Ptah-ék, igen…Persze ! A Plejádok-iak ! csak most nem jutott az eszembe, na, de ezt már én is tudtam. ! 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.