UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Nono88
    Felhasználó

Én nem tudom,de számomra azok nem pozitívak,akik megfélemlítik,lelkileg összetörik,elrabolják a védtelen embereket,gyerekeket(!!!).De ne mondjátok már,hogy ez a mai ember számára,nem sokkoló hatással van!Én egyszer láttam valamit az égen,amit nem is tudok bizton állítani,hogy “Ufo” volt,de megmagyarázni sem tudom.Na akkor olyan félelem kerített a hatalmába,amit leírni sem tudok,az ájulás környékezett.Meg ez a “meg van tiltva nekik”,hogy elraboljanak,meg ne hozzanak vissza embereket,szóval ez a teória nekem sántít.Ki tiltotta meg?Mi,emberek?Gondolkodjunk már ésszel!Szerintetek érdekel egy sokkal fejletteb civilizációt,hogy mi mit pattogunk itt nekik?Legyen az az Amerikai elnök,vagy akárki.Ha bejutnak a csukott házba,ha képesek a tudatalattinkba bemászni,akkor nem hinném,hogy egy “tilalom” visszatartaná ?ket,nemde?!És cseppet sem barátságos számomra az,hogy védtelen embereket ragadnak el,kísérleteznek velük,mint valami kísérleti egerekkel.Mi is leigázzuk a t?lünk fejletlenebb fajokat a Földön.?k mért lennének mellettünk?Mikor az amerikai kormánnyal állítólag felvették a kapcsolatot,azt kérték,hogy semmisítsenek meg minden atomfegyvert,rakétákat,meg hasonló háborúzásra(véekezésre) alkalmas dolgokat,mert ezzel elpusztítjuk magunkat.De az Amerikai kormány nemet mondott.És mért?Azért,mert ha ezt meglépték volna,akkor fegyvertelenül,kiszolgáltatottan álltunk volna,nem csak egymás ellen,hanem az Ufokkal szemben is.Ilyenkor elgondolkodik az ember,hogy vajon tényleg a békéért kérték ezt t?lünk,vagy azért,hogy így könnyebben igázhassanak le mindet! No comment…

Nono88
    Felhasználó
    ZeiolEntay wrote

Hát nem tudom mit észleltem éjjel 12:30 -kor, de valami volt. Az a lényeg, hogy nem bírtam elaludni. Kintr?l meg hallottam egy furcsa hangot, egy mély hang, mint egy repül?, azzal a különbséggel, hogy hallottam hogy a hang közeledik, közeledik, s amikor úgy t?nt hogy a ház felett van hirtelen elnémult. Ezután valamiért a testem felmelegedett… Nem viccelek… Mint mikor hirtelen meleged lesz, de nagyon, szinte égsz.. na valami hasonló volt ez is..

iztos sokáig maradtál bennt a szoliban:)

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Mexikói Ufo !
    Mexikóban sok UFO jelenik meg.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Furcsa alakváltós UFO !

Nono88
    Felhasználó

Ja,meg mindjárt jön a Terminátor,meg a Transformers…:) Na jó,csak vicceltem!Hát Dél amerika úgy t?nik nagyon vonzza a kicsiny kis zöld emberkéket:).

Nono88
    Felhasználó

Ide írom,mert itt talán tudnak az “illetékesek” válaszolni :).Na szóval.Az érdekelne,hogy más is van-e úgy mint én.Nagyon furcsa,bár talán érthet? is egyben.Én úgy vagyok,ha nézek egy-egy felvételt,amiket belinkeltetek,vagy amit a neten látok és nem konkrétan az idegenek járm?vét látom,hanem egy utast,akkor majdnem becsinálok.Szóval tökre felgyorsul a pulzusom is,és teljesen elkezdek félni.Nem kattantam be ,remélem:).vagy mégis:)?

Névtelen
    Inaktív
    Nono88 wrote

Ide írom,mert itt talán tudnak az “illetékesek” válaszolni :).Na szóval.Az érdekelne,hogy más is van-e úgy mint én.Nagyon furcsa,bár talán érthet? is egyben.Én úgy vagyok,ha nézek egy-egy felvételt,amiket belinkeltetek,vagy amit a neten látok és nem konkrétan az idegenek járm?vét látom,hanem egy utast,akkor majdnem becsinálok.Szóval tökre felgyorsul a pulzusom is,és teljesen elkezdek félni.Nem kattantam be ,remélem:).vagy mégis:)?

Talán egy kicsit ha érthet?bbé tennéd az elképzelésedet akkor esetleg az “illetékesek” is tudnának hozzávet?legesen válaszolni a kérdésedre..
    Ha nem konkrétan az idegeneket látod, hanem egy “utast” . Milyen utast hol? Bocs egy kicsit zavarosnak érzem a kérdést. De talán földön kívülire gondoltál járm? nélkül ? Viszont sejtem hogy nem a buszon egy utasra asszociáltál.

Nono88
    Felhasználó

Lüty?,vág az eszed,mint a beretva :)!Szóval a lényeg az,hogy akkor félek a legjobban,mikor látok egy képet,vagy videót ,igen a csészealjak utasairól.Bár a buszon is vannak félelmetes szerzetek höhö :).

Névtelen
    Inaktív

Ha egy képt?l vagy egy videó tartalmától fél valaki akkor a 12 karika kategóriájába tartozik.Ámbár nem tudom hány éves lehetsz.

Nono88
    Felhasználó

Hát adj a 12höz még 11-et.Még az a szerencse,hogy vannak olyan tökéletes és bátor emberek,mint te :).Amúgy nem is nézek 18-as karikás filmeket,de még 16-osat se.Szégyen vagy nem,de így igaz :).

Névtelen
    Inaktív

Nem rólam van szó . Azt sem ajánlottam hogy 18-as karikás filmeket nézz én csak az érthet?ségr?l írtam…

Nono88
    Felhasználó

Én meg leírtam érthet?en.Csak az itt is a problematika,hogy ha az ember feltesz egy kérdést,ír valamit,akkor csak kritizálást kap válaszul.Itt be is fejeztem Lüty?.

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Én nem tudom,de számomra azok nem pozitívak,akik megfélemlítik,lelkileg összetörik,elrabolják a védtelen embereket,gyerekeket(!!!).De ne mondjátok már,hogy ez a mai ember számára,nem sokkoló hatással van!Én egyszer láttam valamit az égen,amit nem is tudok bizton állítani,hogy “Ufo” volt,de megmagyarázni sem tudom.Na akkor olyan félelem kerített a hatalmába,amit leírni sem tudok,az ájulás környékezett.Meg ez a “meg van tiltva nekik”,hogy elraboljanak,meg ne hozzanak vissza embereket,szóval ez a teória nekem sántít.Ki tiltotta meg?Mi,emberek?Gondolkodjunk már ésszel!Szerintetek érdekel egy sokkal fejletteb civilizációt,hogy mi mit pattogunk itt nekik?Legyen az az Amerikai elnök,vagy akárki.Ha bejutnak a csukott házba,ha képesek a tudatalattinkba bemászni,akkor nem hinném,hogy egy “tilalom” visszatartaná ?ket,nemde?!És cseppet sem barátságos számomra az,hogy védtelen embereket ragadnak el,kísérleteznek velük,mint valami kísérleti egerekkel.Mi is leigázzuk a t?lünk fejletlenebb fajokat a Földön.?k mért lennének mellettünk?Mikor az amerikai kormánnyal állítólag felvették a kapcsolatot,azt kérték,hogy semmisítsenek meg minden atomfegyvert,rakétákat,meg hasonló háborúzásra(véekezésre) alkalmas dolgokat,mert ezzel elpusztítjuk magunkat.De az Amerikai kormány nemet mondott.És mért?Azért,mert ha ezt meglépték volna,akkor fegyvertelenül,kiszolgáltatottan álltunk volna,nem csak egymás ellen,hanem az Ufokkal szemben is.Ilyenkor elgondolkodik az ember,hogy vajon tényleg a békéért kérték ezt t?lünk,vagy azért,hogy így könnyebben igázhassanak le mindet! No comment…

Nono 88 !!
    Nem mi emberek tiltottuk meg a szürkéknek, a negatív típusba tartozó földönkívülieknek, hogy eltérítsenek embereket ( meg az állat-csonkításokat sem), hanem a Galaktikus Tanács. És betartatni a “pozitív típusú” földönkívüliek tartatják be velük. Pl. a Plejádok ?rflottája, Ptah kapitány vezetésével. Vagy, a szektorunk, a galaxisunk ?rflottája, Ashtar Sheran (f?)parancsnok irányítása alatt.

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Aha… hát…. velem is ez történik! Ez normális szerintem…!  

Szpacsek
    Felhasználó

A Plejádok csillagkép, na az pedig a Fiastyúk csillagkép. Régen a Földön is éltek Plejádok-beliek. Az utolsó közülük — neve :  PLEJAS– i. e. 10.-ben hagyta el a Földet. (És a Plejádokra költözött)

Wessyl
    Felhasználó

És most is él? 😀

Wessyl
    Felhasználó

ÉS ha haza ment, mért nem hagyta itt a technológiáját?
    Gondolom nem üvegbiciklivel ment haza. 🙂

Nono88
    Felhasználó

Ahha, hát velem is ez történik ! Ez normális , szerintem…!
    [/quote1298799389]
    Hát nem tudom,hogy ez normális-e.Mert a körülöttem lév?k,meg úgy nézik (ha nézik) az ilyen videókat,mintha a Barátok köztöt néznék.Szóval nem tudom.

Szpacsek
    Felhasználó

Én a Barátok Közt -t?l is rosszulvagyok….. 😀 😀 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Persze, Nono !! Ha a körülötted lév?ek, a “pozitív idegeneket” nézik, akkor azt (?ket) úgy nézik, mintha a Barátok közt-et néznék…. Én is már megszoktam, hogy a neten látok sok Ashtar Sheran, Ptah stb képet( rajzot), és már nem megy fel t?le, a pulzusom, mert már olvastam is róluk, s?t, t?lük, szövegeket, és így már nincsen meg bennem , velük kapcsolatban, az az ” ismeretlent?l való félelem ” …. Érted, Nono??

Nono88
    Felhasználó

Értem én,csak fel nem foghatom :P!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát megértelek, tejesen igazad van…! O.K. jólvan !! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    UFO Haitin . ! Ezt nézzétek meg !

Vannak
    Felhasználó

hm ha akarom elhiszem , hogy ilyen jól le birta filmezni az esetet ha akarom nem… Nem tudom hogy Fake vagy sem..

Wessyl
    Felhasználó

Azaz!

wolf
    Felhasználó

A Discovery ?rsiklót az utolsó útján, “ismeretlen eredetü különbözö méretü obiektumok” követték!

NASA STS-133 ?rsikló indítása 2011 február 24
    -link-

UFO flyby STS133
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, ez most volt..! Nemrég ! Pár napja tán.
    Olvastam , hogy most van az utolsó utja a Discoverynek!
    Hát, igen, szóval, ez se egy egyedi eset korántsem, mert sok ?rhajót követtek már UFO-k a világ?rben, az 1960 -as években, ’70 -es években is…!!
    Hm, én ezekr?l könyvekben még régebben rengeteget olvastam ( mert én már ugye akkor is foglalkoztam a dologgal, mint azt már leírtam.) 🙂 Az els? Holdra szállás napján is , a kráternél, több órával el kellett halasztani Armstrong kilépését az ?rhajóból, a Hold felszínén, mert a kráter szemközti peremén egy UFO állt a földön, figyel?en. Már amikor a Hold felé tartottak, már akkor is látták az ?rhajósok, Armstrongék, hogy ( meg Aldrin, és Collins , azthiszem ?k voltak, ha jólemlékszek), hogy egy UFO követi az ?rhajót az útján, a Hold felé menet. Ezt én még anno, akkor, az 1980 -as években olvastam ( el?ször) a Nemere István : Titkok könyve cím? könyvében.

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Igen, KicsiVirág, az emberrablásokat ( az eltérítéseket) végz? földönkívüliek, ?k nem a pozitívak voltak.

Szpacsek
    Felhasználó
    Vannak wrote

hm ha akarom elhiszem , hogy ilyen jól le birta filmezni az esetet ha akarom nem… Nem tudom hogy Fake vagy sem..

Hát ilyet még én se láttam, hogy ennyire közelr?l… de a távolban másik UFO-k is röpködnek, úgyhogy azért eléggé hitelesnek t?nik a filmfelvétel..!

wolf
    Felhasználó

Az nem volt igazi, akár csak ezek sem:

-link-
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Az 5. lehet hogy igazi, de az els? négy, na az tényleg nem. Az biztos. :)Az trükk, mint a filmekben, olyan felvétel.

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Találtam egy ilyet is..! : “Valódi UFO-felvétel”. Na, ez , annak t?nik már tényleg ! Nehéz megkülönböztetni. Hogy melyik valódi és melyik trükkfelvétel…! Direkt szoktak csinálni hamisítványokat is, meg persze játékfilmeket..!

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Na, ezen is valódi UFO-k vannak, vannak rajta régebbi fényképek is. Azok már az újságokban is megjelentek az 1990-es években, és én meg mindet elolvastam , úgyhogy ismer?sök már nekem ezek a fényképek !!
    Nagyon jóvolt az Ufómagazin meg a Színes UFO magazin a ’90 -es években. Akkor még semmi internet nem volt, én meg nem értettem a számítógépekhez se, (meg sokan mások sem, akik ma már használják).
    Hát, én azt se tudtam, hol kell bekapcdolni, mit kell megnyomni rajta azután…! Csak joystick volt a kezemben, az is csak néha vendégségben, mert nekünk otthon nem volt..!
    Na err?l csak ennyit szerettem volna mondani ! És nagyon örülök annak hogy ma már van internet !!

wolf
    Felhasználó

Az 5. is hamis! Meg ez is!

-link-

wolf
    Felhasználó

Ezek igazi ufó felvételek, és videó sz?r?t használtak a filmanalízishez!
    Így láthatóvá válik ami szabad szemmel nem az.

-link-
    -link-
    -link-
    -link-
    -link-

wolf
    Felhasználó

“V” alakzatban repül? ufók a 2010-es izlandi vulkán kitöréskor!

-link-

wolf
    Felhasználó

Ez is egy fényhajó
    -link-

Nono88
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Vannak wrote

Hát ilyet még én se láttam, hogy ennyire közelr?l… de a távolban másik UFO-k is röpködnek, úgyhogy azért eléggé hitelesnek t?nik a filmfelvétel..!

Számomra teljesen egyértelm?,hogy ilyen felvételt nem tudna csinálni senki.Ez túl szép ahhoz,hogy igaz legyen…meg túl m? is :)!Na meg ha valaki ilyet látna nem csak “felsóhajtana”,hanem össze is csinálná magát :)!

wolf
    Felhasználó

Gigantikus csészealj formáció a fels? légkörben
    -link-

wolf
    Felhasználó

Ufók a repülési útvonalat követ? stabilizációval
    -link-

Objektumok íves és egyenes röppályával
    -link-

wolf
    Felhasználó

Negatív felvétel a világ?rr?l és az ufókról
    -link-

ekadam10
    Felhasználó
    Wessyl wrote

És most is él? 😀

Nagy hatással volt rám a videó!

Nono88
    Felhasználó

Érdekes videók.Én azt hiszem,bárki bármilyen felvételr?l állíthatná,hogy igazi,de a valóságot csak az tudhatja,aki csinálta…

wolf
    Felhasználó

Meg aki ismeri ?ket!

szarkofag
    Felhasználó
    Nono88
    Felhasználó

Aki csinálta…

wolf
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

Az 5. lehet hogy igazi, de az els? négy, na az tényleg nem. Az biztos. :)Az trükk, mint a filmekben, olyan felvétel.

Itt van annak videónak a forgatási kulisszatitka tehát láthatod, hogy ez is hamisítvány!
    -link-
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Hát akkor az . T?lem… Nem bánom . 🙂

wolf
    Felhasználó

Hatalmas ufó Berlin felett 2011 január 30
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Az a véleményem, hogy rengeteg UFO- eset van mostanában…. úgy látni…..
    Már úgyértem hogy ezek a tényleges igazi UFO-megjelenések, mert persze sok a hamisítvány is de akkor is nagyon sok Ufo-van. Igaziak.

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.