UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Nono88
    Felhasználó

Nekem az a véleményem,hogy mostanság tök kevés esetr?l hallani.meg olvasni.Valahgy elt?ntek az ufok,meg nincsenek már emberrablások sem…

wolf
    Felhasználó

UFO-észlelés
    -link-

wolf
    Felhasználó

ufó kapcsolat
    -link-

wolf
    Felhasználó

UFO Tenerife
    -link-

UFO London felett?
    -link-

Érdekes felvételek bár nem valószín?, hogy igaziak!

wolf
    Felhasználó

Ez vajon mi lehet, ufó?
    -link-

wolf
    Felhasználó

Ufó a Japánoknál 2010 november 4
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Nekem az a véleményem,hogy mostanság tök kevés esetr?l hallani.meg olvasni.Valahgy elt?ntek az ufok,meg nincsenek már emberrablások sem…

Nono…! 1998 óta nincsenek emberrablások. !! Hogy miért ??? Hát ha hiszed ha nem azért mert a Galaktikus Tanács megtiltotta a szürkéknek !! Akik az emberrablások 90 %-át végezték ! De nyugi Nono88 err?l én sem tudok többet, csak azt, hogy Ashtar Sheran kapitány, aki a Csillagközi ?rflotta f?parancsnoka, ? ellen?rzi ezt. És tartatja be. Ezt a határozatot ( törvényt).

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Ufó a Japánoknál 2010 november 4
    -link-

Igen, ez igazi !

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Ez vajon mi lehet, ufó?
    -link-

Aha ! Éppen egy gabonakört hoz létre !

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

UFO Tenerife
    -link-

UFO London felett?
    -link-

Szerintem igazi mind a kett?. Szoktak az UFO-k ilyen alacsonyan ir repülni ( mint az els? videón ) és akkor ilyen nagyok… a másodiknál az UFO jellegzetes elt?nése miatt igazi a felvétel, szerintem. ( Mert hány de hány ilyet olvastam én a könyvekben tehát a szakirodalonban, az UFO-s könyvekben régen ! Meg az újságokban is, pl. az Ufómagazinban.) 🙂 🙂

Hozzá kell szokni az UFO-k látványához az biztos ! Az utóbbi id?ben egyre több van bel?lük, ez mindenképpen igaz !!

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Hallani azt kevés esetr?l lehet, de itt vannak lefilmezve, a videó-felvételeken….! 🙂 🙂 🙂

wolf
    Felhasználó

Óriási ufó Salt Lake City fölött
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

ufó kapcsolat
    -link-

Ez is elég egyértelm?..
    Az elején 1 UFO van, aztán már 3 is.

wolf
    Felhasználó

Ufó Brazíliában (hamis)
    -link-

wolf
    Felhasználó

Furcsa ufót vettek filmre véletlenül
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Ez is egy brazil UFO ! De ez lehet igazi is !!

Nono88
    Felhasználó

Te SZPACSEK!Engem az érdekelne,hogy honnan tudsz err?l a nem tudom a nevét,kapitányról ?Ezt valahol írják?És ? milyen fajba tartozik?Én bizonyára leragadtam még ott,hogy vannak a kis szürkék azt kész.De tudom,hogy ez csak az én sz?k látásköröm.Szóval érdekelne ki,milyet látott már..ha látott egyáltalán!

Vannak
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

wolf wrote

UFO Tenerife
    -link-

UFO London felett?
    -link-

Szerintem igazi mind a kett?. Szoktak az UFO-k ilyen alacsonyan ir repülni ( mint az els? videón ) és akkor ilyen nagyok… a másodiknál az UFO jellegzetes elt?nése miatt igazi a felvétel, szerintem. ( Mert hány de hány ilyet olvastam én a könyvekben tehát a szakirodalonban, az UFO-s könyvekben régen ! Meg az újságokban is, pl. az Ufómagazinban.) 🙂 🙂

Hozzá kell szokni az UFO-k látványához az biztos ! Az utóbbi id?ben egyre több van bel?lük, ez mindenképpen igaz !!

Igen hozzá kell szokni… meg értem , hogy miért tiktolóznak.Ha pl.: Minden adatot egyszerre ránk zúditanának kitörne kb. a 3. világ háború :D….

Nono88
    Felhasználó

Most fellélegeztem!Akkor engem már nm fognak elrabolni,ugye? :)!Mostmár nyugodtabban alszom.

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Te SZPACSEK!Engem az érdekelne,hogy honnan tudsz err?l a nem tudom a nevét,kapitányról ?Ezt valahol írják?És ? milyen fajba tartozik?Én bizonyára leragadtam még ott,hogy vannak a kis szürkék azt kész.De tudom,hogy ez csak az én sz?k látásköröm.Szóval érdekelne ki,milyet látott már..ha látott egyáltalán!

Vannak még a magas sz?kék is, ?k a 2. leggyakrabban a Földre látogató faj. Úgy néznek ki mint a skandinávok, a svédek például.
    Ashtar Sheran Plejádok -beli … ha jól tudom… de ezt nem tudom csak azt , hogy ? az ?rben a mi ?rszektorunknak a katonai f?parancsnoka. Az ?rflotta UFO-kból áll .
    A Plejádok az a Fiastyúk csillagkép. A Plejádok ?rflottájának a parancsnoka pedig Ptah kapitány, Semjase apja .

Igen, Noémi , ezeket a neten olvastam. 🙂 🙂

Ha érdekel a téma, akkor írd be a Google –keres?be az ” Ashtar Sheran” nevet, és kiad annyi mindent róla, hogy el se gy?zöd olvasni…. DE nem biztos hogy tetszeni fog, úgyhogy szólok el?re, hogy csak ha nagyon érdekel, akkor nézd meg.
    Félni azért nem kell nyugodtan megnézheted, szerintem nem lesz t?le semmi bajod…!

Nono88
    Felhasználó

Kösz Szpacsek 🙂

wolf
    Felhasználó

Spirál ufó

Oroszország 2011 febr. 26
    -link-

Kazahsztán
    -link-
    -link-
    -link-

wolf
    Felhasználó

Ufók a Haneda repül?téren 2011 márc. 3

-link-

Wessyl
    Felhasználó

Nem biztos,hogy ufók lehet, hogy csak 1 nagy!

wolf
    Felhasználó

Ez a felvétel a tokiói japán nemzetközi repül?téren készült!
    Ki van elemezve, és be is vannak karikázva az ufók, amik
    egy alakzatban vannak a nyilakkal pedig a felszálló
    repül?gépeket is megjelölték!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen de azt mondja Wessyl, hogy 1 nagy UFO, nem több kicsi . (De szerintem több kicsi UFO.).

Szpacsek
    Felhasználó

Na itt lehet látni –itt jól lehet látni– hogy mi a különbség az UFO és egy földi repül?gép között ! Szépen mutatja a film !!

🙂 🙂

Névtelen
    Inaktív

Nem mondod Szpacsi… 😀 Igen a nagyból lehet több kicsi is.. 🙂

wolf
    Felhasználó

Több ufó látható ezen a felvételen is, amit a Nyugat-Virginia h?er?m?nél filmeztek le 2009-ben!
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Na ez igen ! Ez tetszett , ez hiteles volt, szerintem, és tényleg Ufo-k vannak rajta. !

Bravó, wolf, nagyon hasznos tevékenységet végzel !!!!! Ezt hiányoltam vagy 2 hónapja, err?l az oldalról…! ( Amikor még nem voltál ide j?ve !! ).

Wessyl
    Felhasználó

Wow!
    Ez komoly szerintem. Vajon, mért mentek oda? H? az üzemanyagjuk?

Szpacsek
    Felhasználó

Nem hanem elektromágneses energia..!

wolf
    Felhasználó

A Nap körül hatalmas ufók jelentek meg 2011/02/08
    -link-

wolf
    Felhasználó

Ufók, Mexikó és USA határa mentén
    -link-

wolf
    Felhasználó

2011 márc.

Chile
    -link-

Argentina
    -link-

Törökország
    -link-

Szpacsek
    Felhasználó

Igen , hát az Argentín esetnél is látszik , hogy szállt aztán egyszercsak ” elt?nt” .
    Ez valódi UFO volt..!

OVNI = UFO.

Szpacsek
    Felhasználó

És a Chile -i eset ! Hát, az is Ufo volt !!!!!
    Milyen jól szórakoztak rajta ezek az ” ?rültspanyol” chileiek….! )…. 😀 😀 🙂 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Én még tavaly azthittem, hogy kevés Ufo jelenik meg, mostanában…. de Panka is írta hogy az utóbbi id?ben nagyon is sok !!!!!!!
    Hát most már látom..!

Viszont kevesebb eltérítés van vagy nincs is és ez meg azért, örvendetes !

Én is régebben féltem mindig, hogy elvisznek az Ufo-k meg az ufonauták…. de akkor most már csak nem visznek el…!

Bár néha meg úgy érzem, hogy nekem már ” mit számít”…….. 😀 😀

wolf
    Felhasználó

Itt egy kis segítség, hogy hogyan kell átalakítani a kézi videó kamerát ahhoz, hogy infravörösben is lehessen vele ufókat filmezni
    -link-

Wessyl
    Felhasználó

Na jönnek a fiúk… itt vannak.

Nono88
    Felhasználó

Érdekes mennyi felvétel van.

Szpacsek
    Felhasználó

Hát az van……

Könyvben is sok érdekes leírást lehetett olvasni..!
    Egy példa erre : S. P. Alex (Pusztay Sándor ):UFÓBIA c. könyve.
    Pusztay Sándor az Ufómagazin f?szerkeszt?je.

Nono88
    Felhasználó

tudom,ki ?.De err?l a könyvr?l még nem hallottam.

Szpacsek
    Felhasználó

És Sz?cs Róbert ? Hogy ? ki ? Azt is tudod ? 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

? volt a másik nagy UFO-s lapnak a f?szerkeszt?je.

Egyébként az Ufóbia, az még úgy 1993-ban jelent meg tehát jó régen, azért nem hallottál biztosan róla !

Nono88
    Felhasználó

Lehetséges.Akkor még csak 5 éves voltam :).De amúgy nagyon sok régi köyvet meg a régi Ufo-magazin számokat is elolvastam.Voltak benne érdekes dolgok.Jó volna,ha a logisztika is úgy menne,mint az ufo-téma :S :P.

Szpacsek
    Felhasználó

Én meg azt se tudom mi az a logisztika…..

Szpacsek
    Felhasználó

És hogy miért nem megy neked !

Nono88
    Felhasználó

Hát a logisztika elég összetett dolog.Most tanulom és rohadt nehéz,de valahogy csak megbírkózom vele!De tudom,tudom ez már nem tartozik a fórum témájához,még miel?tt valaki elküld melegebb éghajlatra :).Akit érdekel,annak mesélek privátba :D!

Vannak
    Felhasználó

Nekem mesélhetsz..:D

50 bejegyzés megtekintése - 151-200 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.