UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Logan
    Felhasználó

Én tavaly láttam egy ufo-t, vagy legalábbis szerintem az volt! Szerencsére többen voltunk ezért tudom hogy nem flasheltem be 😀

wolf
    Felhasználó

Nagy ufókép gy?jtemény
    -link-

Nono88
    Felhasználó
    Vannak wrote

Nekem mesélhetsz..:D

Gondolom,mennyire érekelhet:)…

Szpacsek
    Felhasználó

Igen , ebb?l is látszik, hogy már a 2. világháború el?tt is voltak UFO-k.
    Ezt tudtam…!
    Pl. az 1920- as években is átvettek az akkori egyes tudósok a földönkívüliekt?l ismereteket ” földi UFO-k ” építésére, és készítettek is ilyen szerkezeteket..

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Nagy ufókép gy?jtemény
    -link-

Err?l beszéltem az el?z? hozzászólásomban…

wolf
    Felhasználó

Ufók, energia lények
    -link-
    -link-

Nono88
    Felhasználó

Ufok voltak,vannak és lesznek!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen!      

Wessyl
    Felhasználó

Igen.

Nono88
    Felhasználó

Oh Szpacsek,elnézést kérek a tévesztésért ill.általánosításért :).Csak hát ma már mindenki automatikusan Ufozza a földönkívülieket és járm?veiket egyaránt.

Szpacsek
    Felhasználó

Tudom ! De hát nem ugyanaz…! UFO –ufonauta !
    Meg az se mindegy hogy az ufonauta az most egy emberszer? lény vagy hüll?…! De ezt aztán már tényleg sokan nem tudják. Mindegy én szeretem , én ezzel foglalkozok !!

+ meg aki keveset foglalkozik vele, az azt hiszi, hogy “kis zöld emberkék” jönnek, pedig “szürkék” és nem is zöldek.
    Én azért foglalkozok velük mert más örömöm nem is nagyon van már sajnos az életben, vagy 15 éve ! De nekem NAGYON JÓ !!!!!

Nono88
    Felhasználó

Hát Szpacsek én is gyerekkorom óta foglalkozom a témával kisebb nagyobb megszakításokkal.Érdekes és örök téma.

Szpacsek
    Felhasználó

Igazad van………

Szpacsek
    Felhasználó

Én 1990 óta foglalkozok a témával ! Amúgy önz? és csóró vagyok — lennék — lettem volna…… ! De ez sokat segített ! Legalábbis nekem !!!!! A boldogulásban ! Vagy legyek boldog, tényleg, vagy legalább érezzem annak magamat…..! Aztán arra kell figyelnem csak, hogy mások életét ne tegyem tönkre, vagy lehet?leg minnél kevésbé…. — de nem, semennyire !!! — és ne ártsak nekik — az embereknek– senkit se károsítsak meg !!! Mint Seneca mondta !!
    És akkor joggal elvárhatom cserébe azt hogy engem is békén hagyjanak, mert én se szeretem ha zaklatnak, (ma már ismerkedni sem nagyon)(sok kudarc miatt) vagy akárkivel…!
    De sokszor hibázok és olyankor aztán kapok hideget –meleget meg néha még súlyos fenyegetéseket is…!

Jobban meg kell nézni azt hogy kivel ismerkedik az ember, nem érdemes bárkivel, és, veszélyes is.

Szpacsek
    Felhasználó

De az hogy örök téma , nem igaz, mert Magyarországon err?l 1950 és 1985 között szinte egyáltalán nem is lehetett –vagy nem is kellett ! — beszélni ! Nem volt szükség rá ! És érdekelni meg keveseket érdekelt, így ” hobbiból” ! ( Jobb dolga is volt az embereknek akkoriban, szerintem…. vagy csak egész egyszer?en nem érdekelte ?ket ez a dolog. )

Vannak
    Felhasználó

Pedig Foglalkozni kell vele.Ha akarták volna az idegenek mi már itt se lennénk….Fejletlen önpusztító faj vagyunk..ehhez kétség sem férhet…

Szpacsek
    Felhasználó

Az idegenek nem pusztíthatnak el minket, a negatívok sem, a Galaktikus Tanács törvényei miatt, amelyek megtiltják ezt !

A földönkívüliek nem avatkozhatnak be ide. Csak a Plejádok–beliek. ( A “pozitívak, angyalok ” !). ( Szerintem tündériek eléggé…! ). De ?k is csak akkor ha az emberek akarják ezt….!

Szpacsek
    Felhasználó

A földönkívüliek sokszor segítettek is már minket embereket, a Szíriuszi lények például az ókori Egyiptom idején a “Nagy Szala” nev? konfelenciákon, “kongresszusokon” jelentek meg gyakran. Itt a hunokkal a sumérekkel és az egyiptomiakkal tanácskoztak, hogy mit kellene csinálni. Pl. : ilyeneket hogy a házakat a szíriusziak szerint a Földi emberek építsék tartósabbra . Ne csak 1 generáción keresztül álljanak, és a gyerekeknek újat kelljen építeni, hanam egy ház több generáción keresztül is álljon. És így több nemzedék otthona lehet. Ez ma is így van.

Vannak
    Felhasználó

Értem.

Nono88
    Felhasználó
    Vannak wrote

Pedig Foglalkozni kell vele.Ha akarták volna az idegenek mi már itt se lennénk….Fejletlen önpusztító faj vagyunk..ehhez kétség sem férhet…

Teljes mértékben egyetértek!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Igen, kell ! Énszerintem is !!!
    Engem is nagyon “megérintett”, amikor el?ször olvastam, úgy 1987-ben, a jetir?l, meg az ufókról, a Bermuda -háromszögr?l….. Altantiszról… Loch Ness – i szörnyr?l…!
    satöbbi !
    Azóta is szeretem.. ! S?t 1992-ben mással se akartam foglalkozni, otthagytam még az iskolát is, 1997-ig.

Szpacsek
    Felhasználó

Csak én ” negatív”, “hideg”, ” könny?” vagyok …. általában, ti meg inkább az ellenkez?je, de ez a jóó !

Nono88
    Felhasználó

Hát én már elvesztettem a fonalat…Hány éves is vagy Szpacsek?

Vannak
    Felhasználó

Kb 35 sztem..

Szpacsek
    Felhasználó

Régen a Nemere István :” Titkok könyve ” volt… a legnépszer?bb ilyen könyv, aztán az “Új Titkok könyve”, aztán ma meg már van ” legújabb titkok könyve ” is, t?le… ! ( Nemerét?l. ). Hargitay már nem fog több könyvet írni, pedig azért milyen jók voltak… azok is !!!!

Nekem a valaha megjelent összes UFO-s könyv közül a kedvencem a ” Negyedik Típusú Találkozások”……
    És azt Hargitay Károly írta…!

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Hát én már elvesztettem a fonalat…Hány éves is vagy Szpacsek?

34 éves vagyok ! 🙂

Nono88
    Felhasználó

H?????????????????

Szpacsek
    Felhasználó

’76-ban születtem (1976.), te meg ’88-ban..! Mind a két év “Sárkány éve” volt a kínai naptár szerint !! 

Nono88
    Felhasználó

Na és az meg mit jelent?

Szpacsek
    Felhasználó

Mit érdekel az téged………
    Ja de én sem tudom…! Most lusta vagyok gondolkozni rajta !
    Kérdezz meg egy kínait….. !

Nono88
    Felhasználó

hát engem sem izgat túlzottan.a kínaiakat meg kérdezgesse akinek két anyja van! 😛

Szpacsek
    Felhasználó

carrionba sz.  vagyok ….!  /aki 25 éves !! /De van barátja.

Nono88
    Felhasználó

Hát figyi!Nem tudom,mir?l van szó,meg ?szintén nem is érdekel.Akinek kell,annak elég szép vagyok,más véleménye meg nem izgat!És én büszke vagyok arra,hogy 23 vagyok,hogy szexis és Noémi :P!

Nono88
    Felhasználó

Jááááááááááj,de sok a hülye!

Szpacsek
    Felhasználó

Nem hülye csak h?vös, h?, és h?séges.. vagyok..
    Meg hülye is néha, ja……

Nono88
    Felhasználó

Ámen

Szpacsek
    Felhasználó

Szpacsek
    Felhasználó

Kösz a fényképet  Nonó ……..  

Szpacsek
    Felhasználó

Csak azt szeretném hogy ne kezdj ki velem privát levélben mert foglalt vagyok, ha meg nem, hát, egyedül szeretnék maradni…!!

Nono88
    Felhasználó

Hát te igen hülye vagy :)! Mert ki az az idióta aki itt pasizik/csajozik?Na a témát ezennel lezártnak tekintem!

Szpacsek
    Felhasználó

——

Szpacsek
    Felhasználó

—–

Szpacsek
    Felhasználó

——

Szpacsek
    Felhasználó

Bocs Nonó ….  Csak mostanába’ z?rös az életem …..Meg a félelemt?l  eszemet vesztem néha ….És olyankor  csúnyán  félrebeszélek ….

Szpacsek
    Felhasználó

A madárijeszt?  világmindenségit neki ….!…. 

Szpacsek
    Felhasználó

—–

Névtelen
    Inaktív

Szpacsek! Jó lenne ha befejeznétek itt az ámokfutásotokat mivel ha elkerülte volna a figyelmeteket ez az ufókkal foglalkozó fórum.

Vannak
    Felhasználó

lüty? ne szoljál be….Ha itt akarnak err?l beszélni itt fognak ilyen egyszerü.

Névtelen
    Inaktív
    lutyo wrote

Szpacsek! Jó lenne ha befejeznétek itt az ámokfutásotokat mivel ha elkerülte volna a figyelmeteket ez az ufókkal foglalkozó fórum.

Nono88
    Felhasználó

Lutyo,igazad van ez tényleg egy ufokkal foglalkozó fórum és én nem is tudom mir?l beszél a Szpacsek,csak mondja monja mondja,már rég elvesztettem a fonalat.Inkább foglalkozzunk az Ufokkal,mert annak legalább van értelme!Téma lezárva!

50 bejegyzés megtekintése - 201-250 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.