UFO észlelések

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO észlelések

50 bejegyzés megtekintése - 401-450 / 716
  • Szerző
    Bejegyzés
    Wessyl
    Felhasználó

Hát nem lehetetlen…! 😀

Wessyl
    Felhasználó

Voltak is, vannak is, lesznek is.

Ebort
    Felhasználó

Hello!
    A netet böngészve ezt találtam:(Elnézést ha már volt fent és kiveséztétek, de nincs er?m visszaolvasni)

-link-

Számomra ez nagyon is eredetinek t?nik! Szerintetek?

Ebort
    Felhasználó
    Ebort wrote

Hello!
    A netet böngészve ezt találtam:(Elnézést ha már volt fent és kiveséztétek, de nincs er?m visszaolvasni)

-link-

Számomra ez nagyon is eredetinek t?nik! Szerintetek?

basszus, rossz link! ELNÉZÉST! 😀

a jó:

-link-

Szpacsek
    Felhasználó
    lutyo wrote

A NASA felvétele amit sokan nem hittek el. Vagy ez is csak egy trükk? Sosem lehet tudni 🙂
    -link-

1952- ben tényleg UFO-k repültek el a Fehér Ház fölött ! Err?l én meg vagyok gy?z?dve hogy igaz, és nem hamisítvány.

Névtelen
    Inaktív

Én is.

Ebort
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

lutyo wrote

A NASA felvétele amit sokan nem hittek el. Vagy ez is csak egy trükk? Sosem lehet tudni 🙂
    -link-

1952- ben tényleg UFO-k repültek el a Fehér Ház fölött ! Err?l én meg vagyok gy?z?dve hogy igaz, és nem hamisítvány.

én is, az oldalon is olvastam err?l egy Dulce-s cikk során: -link-

Kiemelve az idevágó részt:

Az 1952-es UFO-invázió valószín?síthet?en f? oka minden bizonnyal ez a nagyarányú hátország építése lehetett. A Washington fölött megjelen? UFO-flotta egyértelm?en figyelmeztet? üzenetet jelentett az MJ számára. Ez a sérthetetlennek bizonyult légier? könnyedén elsöpörhette volna az egész várost a föld színér?l, valahogy úgy, ahogyan azt A Függetlenség Napja cím? sci-fiben láthattuk.

Ebort
    Felhasználó

egyébként amit írtam el?ttetek egyel, válaszolnátok? 😛

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem eredeti .

Szpacsek
    Felhasználó

1961 — Betty Hill és Barney Hill eltérítése

1965. : Emberek megcsonkítása és meggyilkolása….

Ezteket vettem észre a linkedben Ebort ! Hát, kegyetlen !!

Szpacsek
    Felhasználó

Meg arról az 1957-es esetr?l sem tudtam mikor megtámadták és elfoglalták a földönkívüliek a White Sands katonai bázist. ( az Egyesült Államokban.)

Szpacsek
    Felhasználó

Akkor tulajdonképpen, már meg is történt a múltban a Föld ” lerohanása”, megtámadása, a földönkívüli lények részér?l…. és nem 2012–re várható..

Ebort
    Felhasználó

Hát, azok csak ilyen kis er?fitogtatások lehettek, de a linkben is van szó róla, hogy 2012re is készülnek a Holdon. Számomra picit furcsán hangzott a Holdra szállás “valódi” története, de elképzelhet?nek tartom.

Ebort
    Felhasználó

Végül is elképzelhet?, hisz az egészet kétkedve olvastam, erre itt a bizonyíték az 1952-es Washingtoni “ufo-felvonulásról”.Így teljesen elképzelhet?nek tartom a többi leírt id?pontokban bekövetkezett eseményeket is.

Nono88
    Felhasználó

Láttátok a Föld Inváziója c. mozifilmet? Ez lenne velünk ha megtámadnának!

Szpacsek
    Felhasználó

Meg ami a ” Függetlenség Napja ” c. filmben van !! Az is mozifilm ! De a tévében is játszották ! Arról szól, hogy a Szürkék megtámadják a Földet. Az USA 80 % – át elpusztítják. Végül az Irakban állomásozó amerikai hader? segítségével sikerül visszaverni ?ket, és megmenteni az emberiséget. Jó film volt !!

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Ez a Föld Inváziója film 2 perces el?zetese !
    ( Én nem láttam amúgy még a filmet. )

Nono88
    Felhasználó
    Szpacsek wrote

-link-
    Ez a Föld Inváziója film 2 perces el?zetese !
    ( Én nem láttam amúgy még a filmet. )

Akkor nézd meg,megéri!

Névtelen
    Vendég

Nekem akkor is Orson Welles az egyik nagy kedvencem. xD
    Az volt a legkirályabb amikor H. G. Wells-Világok harca c. regényét olyan átérzéssel adta el? a rádióban hogy amerika nagy részét pánikba ejtette. mindenki azt hitte, h valóban támadnak a földönkívüliek. xDDD

Szpacsek
    Felhasználó

Na igen, igen ! Err?l hallottam én is ! Ez 1937–ben volt.

Tényleg egész Amerika megrémült (szóval az Egyesült Államok) amikor a marslakókkal riogatott… így volt tényleg.

Nem baj legalább felkészült a lakosság a 10 évvel kés?bbi, 1947-es Roswelli esetre, és akkor már nem ijedtek annyira meg. Pl. az országos sajtó nem is írt róla nagyon. Csak annak az államnak a napi hírlapjában jelent meg, ahol Roswell van. És ez a napilap is cikkezett róla utána, egy keveset.

Nono88
    Felhasználó

Mennyi “érdekes” ember,nép….:D

Névtelen
    Inaktív

-link-

Vagy ki tudja… 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Igen ahogy ott írják, Obama beiktatásán is volt UFO !
    És ez is az volt itt a hercegi esküv?n. ( Megnéztem a videót. )

Nono88
    Felhasználó

Hol nem?!

Wessyl
    Felhasználó

Na igen, hol nem? Minden fontos helyen megfordulnak.
    Japán a mostani katasztrófáinál. Amerika, ahogy írta Szpacsi. NASA… Anglia…
    Szóval mindenhol!

Szpacsek
    Felhasználó

Mostanában leginkább Japánban !

Ott van sok UFO.
    ( Pl. Fukusima környéke.)

Szpacsek
    Felhasználó

1967-ben a kanadai Falconlake-ban május 20-án, az 51 éves Steven Michalek egy sziklás, erd?s terepen barangolt egymagában, amikor 2 ovális formájú ufót látott amelyek gyors ütemben közeledtek a földhöz. Az egyik UFO Michalekt?l 50 m távolságra szállt a földre.
    A másik rövid ideig lebegett, majd nagy sebességgel távozott és elt?nt.
    Michalek ezután kb. 30 percig figyelte a földre leszállt objektumot. Ezalatt a tárgy színe vörösr?l acélszürkévé változott. Egy ajtó kinyílt az UFO-n és az objektum belsejéb?l lila szín? fény sz?r?dött ki. A kiáramló, meleg leveg?ben különös szag is terjengett.
    Michalek a tárgyat mintegy 20 méternyire közelítette meg, amikor belülr?l hangokat hallott ! Bekiáltott, ám nem kapott semmilyen választ. Közelebb lépett egészen a bejárati nyílásig, és a napszemüvegét felvéve betekintett az UFO-ba.
    Az objektum belsejében sugarakból álló fénylabirintust látott.
    Ezek látszólag minden rendszer nélkül, különböz? irányokba mutattak, miközben helyüket változtatták.
    Michalek hozzáért az objektum felületéhez : ég? fájdalmat érzett. Az inge tüzet fogott. Ekkor az objektum ajtaja becsapódott, és az UFO felemelkedett a földr?l, majd nemsokára elt?nt.
    Ahol leszállt az UFO, ott égési nyomok maradtak a földön. Kés?bb pedig– néhány hónap múltán– a fák és a bokrok kipusztultak onnan.

Szpacsek
    Felhasználó

Szintén 1967-ben, március 30-án, egy viharos éjszakán Davis Morris, Munroe Falls-i lakos hazafelé tartott az autójával. Egyszer csak az út bal oldalán, t?le 20-30 m távolságban, egy fényes tárgyat pillantott meg. 8 m magas, és 4 m széles volt az UFO. Az autó lámpáinak fényében meglátott Morris 4 –5, narancssárga egyenruhás, szaladó alakot. ( Ufonauták.)
    Fékezett, de már kés?n, nem tudott id?ben megállni és az egyik lényt fellökte !! A lény 2-3 métert csúszott a nedves úton, majd megállt …
    Morris els? gondolata az volt: kiszáll az autójából és segítséget nyújt, Azután arra gondolt hogy ha a lény megsérült, vagy meghalt, akkor a többiek talán meg fogják ölni ?t ! (Morrist). Ezért, lenyomta a gázpedált és teljes sebességgel elszáguldott a helyszínr?l.

Szpacsek
    Felhasználó

Szintén 1967-ben, augusztus 13 án Brazíliában, Sao Paulo mellett Ignazio de Sousa, 41 éves farmer a Goias birtokon, a fegyverével lövéseket adott le 3 emberformájú, földönkívüli lényre, melyek egy ?rhajóból léptek ki. Az UFO a farmer háza közelében, a gyalogúton szállt le.
    Ekkor, a lövések után, az UFO 30 m átmér?j? kupolájából zöld szín? sugár tört el?, amely amely megbénította Sousát.
    Sousa még abban az évben októberben meghalt leukémiában, amit ismeretlen eredet? sugárfert?zés okozott. ( Ennek az incidensnek volt ez a következménye !!)

Szpacsek
    Felhasználó

1967 szeptemberében az USA-ban a Connecticut állambeli Avon városának a rend?rséget értesítették, hogy egy “robot, vagy ?rhajós” (ufonauta) járkál a Talcott hegység térségében !
    Egy autós jelentette, hogy a robotszer? lény megpróbálta leállítani a közlekedést a közelben futó autópályán. Összesen 3 beszámolót kaptak err?l. : a lény az út szélén állt ezüstös szín? öltözékben, amely az arcát, kezét, lábát is eltakarta.
    A fején fémes csillogású csuklya volt. A földönkívülinek a járása merev és ügyetlen volt.
    Mire a rend?rök kiértek a helyszínre, már nem volt ott a lény.

Szpacsek
    Felhasználó

1973-ban, augusztus 30-án az amerikai Georgia államban 22 helyr?l érkezett 1 éjszaka alatt bejelentés. Október 11-én pedig Pascagoula városban két hajógyári munkást egy ufó fedélzetére vittek az ?rlények és különböz? vizsgálatoknak vetették alá ?ket.
    Az egyik a 45 éves Charles Hickson volt, a másik pedig a 19 éves Calvin Parker.
    Éppen halásztak, amikor a repül? test — az UFO — megjelent. 3 lény (szürke ufonauta) szállt ki bel?le.
    Az egyik szemtanú elvesztette az eszméletét, a másik pedig bénulttá vált. Hickson elmondta kés?bb : Az UFO fedélzetén egy “elektromos szem” a fejét?l a lábáig megvizsgálta ?ket. ( Miközben lebegtek !).

Szpacsek
    Felhasználó

1973. dec. 13.-án Franciaországban, Clermont Ferrand közelében Claude Vorilhon — ismert kerékpárversenyz?– autózott a hegyek között. Egyszer csak egy UFO ereszkedett le a ködös égboltról. Átmér?je 7 m volt.
    Az UFO alsó részén vörös fény égett, a csúcsán pedig nagyon világos fehér fény vibrált. Nem szállt le teljesen a földre, hanem 2 méterrel a talaj fölött lebegett.
    Néhány perc múlva az alsó részén egy ajtó nyílt ki, és egy lény lépett ki rajta !
    A lény 1 m–1.20 magas volt, és hosszú, fekete haja volt. Szakálla is volt, és zöld overállt viselt.
    A földönkívüli, Vorilhontól 10 méterre állt meg. és franciául szólt Vorilhonhoz !
    Kijelentette, hogy ? a Föld minden nyelvét ismeri. Ezután magával vitte Vorilhont az ?rhajóba, és elmagyarázta neki : azért jöttek a Földre, hogy megnézzék, mivel foglalkozik az emberiség, és figyelemmel kísérjék a tevékenységünket.

A következ? napokban több üzenetet is diktált ez a lény, Vorilhonnak. Ezek ki lettek adva könyv formájában.

Szpacsek
    Felhasználó

A Travis Walton –eset nagyon híres. 1975-ben volt.
    December 5. –én Travis Walton, munka után, kés? délután hat társával hazafelé utazott egy erd?ben. ( Apache Sitgreaves National Forest, Arizonában.)
    Egyszercsak egy nagy, különös formájú UFO t?nt föl.
    A repül? tárgy aranyló fényben sugárzott. Kb. 6 m-es volt.
    Az alakja olyan volt, mint 2 egymásra borított mélytányér.
    A fels? részén kiemelked? kupola-szer?ség volt.

Walton kiszállt az autóból, és közelebb ment az ufóhoz. Ekkor egy fénynyaláb ledöntötte ?t ! A hátára puffanva ért földet.
    A társai elfutottak, és fél óra múlva mikor visszatértek, Walton nem volt már ott! Nem találták sehol.
    Csak 5 nap múlva találták meg Waltont, egy közeli úton. Ez alatt az id? alatt ? az UFO–ban tartózkodott. !
    Regressziós hipnózisban visszaemlékezett : Az UFO belsejében kis termet?, vékony, sápadt, kopasz alakok nyüzsögtek körülötte. Óriási fekete szemük volt. Kés?bb egy másik helyiségben Walton kábultan tántorgott a helyiség egyik végéb?l a másikba, míg bele nem botlott egy 190 cm magas alakba. Az ufonauta, els? pillantásra emberre hasonlított. Haja barna szín? volt. A b?re aranyos fényben ragyogott. Fekete csizmát hordott.
    Walton próbált szót váltani a különös egyénnel, de az nem beszélt vele. A földönkívüliek megkérték Waltont, hogy feküdjön föl egy asztalra, ” gázálarcot ” nyomtak rá, és ekkor elveszítette az eszméletét. Ezután több dologra már nem is emlékezett, csak arra hogy rátalálnak az úton az 5 nap eltelte után.

Szpacsek
    Felhasználó

A Dél -afrikai UFO–lelövési eset :

1989. május 7.-én a Dél-Afrikai Köztársaságban egy hadihajó jelentette Cape Town-ba, Fokvárosba — a flotta bázisára — hogy radarjával egy ismeretlen repül? tárgyat észlelt.
    Két Mirage repül?gép szállt fel az UFO befogására. De lelövés lett bel?le. Ugyanis, az UFO olyan hirtelen változtatott irányt, hogy a repül?k nem tudták követni. Lézerágyúval tüzet nyitottak rá, ekkor több fényes fellobbanás volt látható az UFO-n. Az ufó imbolyogva szállt tovább, majd a Kalahári sivatagban lezuhant.!!

A helyszínre érkez? katonák egy 150 m–es, és 12 méter mélység? becsapódási krátert találtak a lezuhanás helyén.
    Az UFO is ott volt, egy ezüst szín?, diszkosz formájú tárgy. Er?s elektromágneses sugárzást bocsájtott ki magából. További tanulmányozás céljából egy titkos haditengerészeti támaszpontra vitték az idegen ?rjárm?vet.
    Néhány nap múlva :
    Egy kis ajtó nyílt ki az ufón, amit ki kellett feszíteni, mert beragadt. Két, szürkékhez hasonló lény lépett ki rajta !!!
    Kórházba szállították ?ket !
    Az orvosi vizsgálat eredménye ez lett: A lények b?rszíne kékes-szürke. Testüket nem borítja sz?rzet. Fejük aránytalanul nagy. Szemük szintén, és nincs szembogaruk. Vékony karjuk van, amely a térdükig ér majdnem. Ujjaikon karomszer? körmök vannak !!

Az orvosok vért és szövetmintát is próbáltak venni a lényekt?l. De a lények viselkedése ekkor ellenséges volt, ezért ezt nem tudták az orvosok megcsinálni. ( Az egyik ufonauta megkarmolta a doktor arcát és kezét !! ).

Szpacsek
    Felhasználó

Szpacsek
    Felhasználó

Elképeszt? eset :

Az ?rben szovjet ?rhajósok UFO-val találkoztak 1962-ben . Ennek a vége a szovjet ?rhajósok HALÁLA lett !!
    Ugyanis :
    7 napja keringtek az ?rben, egy férfi és egy n?i ?rhajós.
    Minden napon jelentést küldtek a bajkonuri földi állomásnak.
    Ezeket a párbeszédeket hangszalagra vették : több száz rádióamat?r, + a svéd Uppsala-i, a német Bochum-i, a francia Meudon-i, és az olasz Torinó-i nyomkövet? rádiós állomások is.
    A hetedik napon a férfi ?rhajós éppen a jelentését mondta, amikor hirtelen izgatott hangon közbevágott a n? : ” Nézz ki az ablakon ! Nézz ki az ablakon ! Itt van !! ” ………
    Pár pillanatnyi csönd után, a férfi szinte hisztérikusan kiáltotta : ” Itt… van valami ! Ha nem kerülünk vissza innen, a világ sosasem fog tudni róla !! Itt van ! Már egészen közel…” Ezután már csak néhány ki nem vehet? hörg? hang hallatszott. Aztán elcsendesedett minden…

A szovjet kozmonautapár azóta “halott csillagként” kering az ?rben … 😐 😐
    ( Mivelhogy itt minden bizonnyal meghaltak…! ).

:O 😐

Szpacsek
    Felhasználó

1952. :
    Július 7.-én az NDK-ban ( Kelet– Németország ) Kleimerhausent?l nem messze a a polgármester a 12 éves lányával egy fénypontott vettek észre a bokrok közt. Egy csészealj formájú objektum volt ami 8 méteres volt.
    Egy kis domb mögé bújtak el. Nemsokára 2, emberhez hasonló lényt láttak felbukkanni akik 1 m 20 centi magasak voltak. Egyrészes, ezüstösen csillogó ruházat fedte a testüket. Az egyik ufonauta egy doboz formájú tárgyat viselt a mellén. Egymás mögött haladtak a földönkívüliek, és egyszercsak a a hátsó lény, az elüls?nek a sisakját megütögette a kezével. Az hátranézett, és mind a ketten megálltak. A kislány ekkor önkéntelenül felsikoltott ..
    A lények ezt meghallották és és gyorsan visszatértek az objektumba. Az UFO zajtalanul a magasba emelkedett. Lassan 30 méterig emelkedett, lebegett egy darabig, majd elt?nt felfelé az égben.

Szpacsek
    Felhasználó

1954. november egyik napján, Venezuelában, Caracasban, Gustave Gonzales teherautó-sof?r véresen, szakadt ruhában, rémülten tántorgott be a rend?r?rsre.
    Alig tudott beszélni. Ezt mondta el: Caracasban hajtottak a teherautóval, kénytelenek voltak megállni, mert az utat eltorlaszolta egy egy korong alakú, 3 m -es tárgy, amely lebegett az úttest felett. Kiszállt a teherautóból Gonzales és a kocsikísér?. Ekkor egy sz?rös “emberke” közeledett feléjük. Gonzales megragadta a lényt, az azonban elszabadult a szorításából, és meglökte Gonzalest De olyan er?vel, hogy a férfi a földre esett. Még miel?tt fölállhatott volna a földr?l, a sz?rös kis lény — 80-100 cm-es lehetett — rávetette magát. A lény szeme sárga volt. Gonzales el?húzta a kését. Megpróbálta a lény vállába döfni, a kés hegye azonban kisiklott, mintha fémbe ütközött volna. Ekkor egy másik kis ” emberke” ugrott ki az UFO-ból, és Gonzales felé fordította egy kis henger végét.
    Szikrázó fény vakította el Gonzalest.
    Amikor visszanyerte a látását, az UFO már felszállt a földr?l és nemsokára el is repült. ( Vagy elt?nt…. UFO-knál ez is lehet nyugodtan.. 😀 🙂 )

Szpacsek
    Felhasználó

Hasonló eset :

1954. december 16, San Carlos.
    Jesus Paz, egy virágágyás mentén lépkedett, amikor váratlanul egy emberszer? kis lénybe ütközött. ( Lehet hogy ugyanaz a lény volt, vagy ugyanaz a faj, mint az el?z? esetnél. !)
    A lény a virágokat vizsgálgatta, de amikor észrevette Pazt, megtámadta.
    El?ször megkarmolta , és széthasította az ingét, majd tarkón vágta Pazt.
    Az Andokban pár nappal korábban szintén egy hasonló eset történt, — Cerro de la Tres Torres térségében — amikor 2 fiatalember megpillantott egy 3 m átmér?j? tárgyat a m?út mentén. Aljából lángok lövelltek ki. Négy emberkét, lényt láttak kiszállni bel?le. magasságuk 90 cm lehetett. Mind a négy lény együtt megragadta az egyik fiatalt, és próbálták az UFO felé vonszolni. A másik fiatalember a nála lév? puskával lesújtott a lényekre. De a puska kettétört rajta, az ufonaután !!!
    A 4 lény testét s?r? sz?r borította, és nagyon er?sek voltak.

A környéken kés?bb a rend?rök a verekedés nyomait és néhány megperzsel?dött bokrot találtak.

Szpacsek
    Felhasználó

1980. nov. USA, Logmont :
    Ez egy autós eltérítés volt.

Egy férfi és a felesége autóztak Denverb?l Logmontba. Egyszer csak, egy s?r? füstszer? anyagba burkolózott UFO-ba emelkedett bele a kocsi. Egy alacsonyan lebeg?, kupolás szerkezetbe. Az egész környéken valami különös, elektromos szag terjengett. Bent az ufóban azután, a férjet is és a feleséget is kiszedték az autóból a földönkívüliek. Egy vizsgálóasztalon jó alaposan megvizsgálták ?ket. Majd mindkett?jüket visszaültették az autóba, és és egy fényoszlop segítségével visszajuttatták ?ket az országútra.

Szpacsek
    Felhasználó

1965. július, Franciaország, Valensole. :

Maurice Masse 41 éves gazdálkodó kiment a földjére gondozni a növényeket. Egy nagy, tojás alakú, ovális tárgyat vett észre a földjén. El?ször azt gondolta, hogy az valami új típusú katonai helikopter. De: nemsokára néhány kicsi lény szállt ki az UFO-ból. A földönkívüliek elkezdték “dézsmálni” a levendulaföld termését. Ezért Masse dühösen feléjük indult. Amikor közel ért a lényekhez, az egyik lény az oldalán lógó cs?féleséget Masse felé irányította. A cs?b?l egy sugár csapott ki. Amikor a sugár a gazda testét érte, a férfi hanyatt vágódott, és id?legesen megbénult ..

( Szóval : Ez lehetett a védekez? fegyverük a földönkívülieknek, ez az oldalukon lév? cs?-féleség, ami sugárfegyver volt. )

Szpacsek
    Felhasználó

Szpacsek
    Felhasználó

Vannak örökre elt?nt emberek is akik nem kizárt hogy másik bolygóra kerülnek, és nem térnek soha vissza a Földre– de életben maradnak legalább ! Szerintem 1 ilyen volt Frederick Valentich is. ( 1978–ban.)
    Ausztrál pilóta volt, és a King’s szigetre akart menni, de útközben a kisrepül?gépét ( Cessna 182-es ) egy fölötte lebeg? UFO elrabolta.
    Annyi bizonyos, hogy elt?nt végleg az ausztrál pilóta ( a Földr?l legalábbis … ).

Szpacsek
    Felhasználó

1962 októbere, Ausztrália, Adelaide:
    Mrs. E. D. Sylvester, középiskolai tanárn?, és háromgyermekes anyuka volt. 1962-ben, október 28-án, a 3 gyerekével, négyen utaztak az autójukkal.
    Tojásdad alakú 4.5 ×2 m–es Ufo-t láttak meg az út felett, és elt?nni a fák mögött.
    A fák mögötti mez?n leszállt az ufó, és egy ember formájú kis lényt pillantottak meg mellette. Az apró humanoidot nem zavarta hogy nézik ?t, körüljárta az UFO-t, egy dobozzal a kezében, és a földr?l kisebb– nagyobb földdarabokat, rögöket szedett a dobozba. ( Talajmintát gy?jtött ! ).
    Majdnem háromnegyed órán át figyelték az ufonauta tevékenységét, aki oda se hederített rájuk.
    Miután végzett, beszállt az ?rhajóba, ami lassan, méltóságteljesen távozott.

Szpacsek
    Felhasználó

Na itt egy ritka eset ! :
    Az 56 éves, iráni Ahmed Bani Ahmed történész, a feleségével kirándulni volt a Tabriz-tó partján. Az autójuktól 100 méterre, egy 4-5 m átmér?j?, kerek UFO szállt le.
    Hirtelen egy ajtó nyílt ki az ufón. Kiszállt bel?le két, rugalmas anyagú ezüstszín? ruhát visel? lény. Magasságuk 2 és fél m — 3 m ( ! ) lehetett !
    Arcuk sötét volt, és az egyiptomi múmiák arcára emlékeztette a két szemtanút.
    Az egyik ufonauta odalépett a döbbenten álló házaspárhoz, és valamilyen számukra ismeretlen nyelven kezdett el beszélni hozzájuk. ?k nem értették, mit akarhat az idegen lény.
    Erre a földönkívüli sarkonfordult, visszament a társához, majd beszálltak az Ufo-ba, és az függ?legesen felemelkedve pillanatok alatt elszállt a szemük el?l.

Szpacsek
    Felhasználó

1983. augusztus 12.
    Nagy-Britannia, Aldershot városa.

Alfred Burton éjszaka horgászott egy csatornánál. Egyszercsak feltápászkodott – mert egy fényl? gömb jelent meg az égen!..
    Ezután :
    Leszállt az ufó, egy ajtó nyílt ki rajta, és és 2, 120 cm magas ufonauta lépett ki a gömbb?l.
    A földönkívüliek világoszöld ruhában voltak. Arcukat rostély takarta. Így arcvonásaikat nem láthatta a horgász.
    Intettek a lények Burton-nak, és fölvezették a járm?be !
    Burton a szerkezet belsejében sárga fény? kürt?t látott. Egy hang arra kérte ?t, hogy álljon a sárga fény alá, amely ekkor megváltozott, és kék színnel végigpásztázta Burton testét. A két lény ismét megjelent, és telepatikusan megkérdezték Burtont, hogy hány éves. 77 — mondta ?. Erre a két idegen közölte vele, hogy elmehet, mert szerintük beteg, és a magas életkora miatt amúgy sem felel meg a céljaiknak.
    Az öreg lement a járm? lépcs?jén, majd visszanézett az ufóra. Látta, hogy az UFO felizzik, és magas, zümmög? hang kíséretében felemelkedik, és és elt?nik a csatorna túlpartján.

Szpacsek
    Felhasználó

1978 — Olaszország :

Marzano di Torriglia ( dec. 6.)

Fortunato Zanfretta éjjeli?r esete.
    A cég udvarán, ahol dolgozott, ( ?rködött ) fényeket látott. Ezért be akart szólni a központba, de a rádió–adóvev?je nem m?ködött. ( Valószín?leg a földönkívüliek hatása miatt ! ) Ezért pisztollyal a kezében, zseblámpával bement az udvarra. A fal mellett lopakodott , amikor valaki ellökte, és elesett. Amikor felállt, a zseblámpája fénye egy 3 méter magas, szörny? lényt világított meg !!
    Erre rémülten elrohant, de elvakította egy sárga, háromszög alakú tárgy.
    Mikor rátaláltak Zanfrettára, egy közeli füves területen feküdt.
    Regressziós hipnózisban kiderült, hogy a magas, óriás, ijeszt? lények bevitték Zanfrettát egy kör alakú helyiségbe az UFO–ban. Itt egy sisakot tettek a fejére, amely nagyon meleg volt és fájdalmat okozott neki.
    Pár hét múlva megint elvitték, és ekkor telepatikusan közölték vele, hogy ?k “a Galaxis (a Tejútrendszer) elveszett fajának a képvisel?i, akik gyarmatosítani akarják a Földet.”
    Megtalálták a helyszínen a nagytest? lények 50 centiméteres lábnyomát is !

Szpacsek
    Felhasználó

1957. november 18. Fontos eset !

Anglia, Aston.

Cynthia Appleton 27 éves volt, és háztartással, gyermekneveléssel foglalkozott. November 18-án, nappal, délután 3 óra körül, döbbenten tapasztalta, hogy — fütyül?, sípoló hang kíséretében — egy 180 cm magas , emberinek t?n? alak jelenik meg a nappalijában. Arca sápadt, hosszúkás volt. Hosszú sz?ke haja volt. (A “magas sz?kék” típusába tartozott.)
    Cynthia meglep?dött amikor a lény elmesélte neki részletesen, hogy egy másik világról érkezett….és a fajuk békében szeretne élni a Föld lakóival.
    A bolygólyukat Gharnasvarn-nak hívják.
    Ezt követ?en a látogató egy fényfelvillanást követ?en elt?nt. De néhány hónap múlva újra megjelent ! Ekkor részletes információkat közölt, és magasszint? filozófiai elméleteket imertetett Cynthiával.
    Az utolsó látogatása a földönkívülinek 1958. augusztusában volt.

Szpacsek
    Felhasználó

És, egy nagyon régi, ókori eset:
    A BIBLIA egyik közismert alakja, Ezékiel próféta, i. e. 590 táján találkozott egy UFO-val, és annak földönkív?li legénységével.
    Legalábbis az ufókutatók így magyarázzák a történetet ami vele megesett. De ? inkább csak a szerkezetet írta le, nem az idegen lényeket. ( Ha igaz amit tartanak róla, és tényleg ufó volt ott, annál az esetnél.)

Aztán, i. e. 213. — ban, Hadriában figyeltek meg egy repül? szerkezetet, amin fehér ruhás lények ( “angyalok..!” ) utaztak..!

Jámbor Lajos frank király idején pedig, i. sz. 840-ben ez történt:( Lyon érseke, Agobard írja le ):
    Agobard egy napon hírét vette, hogy hogy 3 férfit és egy n?t fogtak el a helyi lakosok, akik egy ” lebeg? hajóval ” érkeztek a városba. Ezek olyan emberek voltak, akiket az égi lények, az ufonauták raboltak el, s hoztak vissza. De ezt hiába bizonygatták, mert majdnem halálra ítélték ?ket, mondván hogy varázslók. Ekkor lépett közbe az érsek, és rögtönzött beszédében felmentette a 4 embert, majd békével az útjukra engedte ?ket.

Szpacsek
    Felhasználó

És még 1 eset : 1890 karácsonyának az el?estéjén, egy 11 éves fiút ragadtak magukkal az ” égiek” !! ( A földönkívüliek ! )

Így történt: az USA-ban, Indiana államban, South Bendben, a 11 éves gyerek, Oliver, vízért indult az udvari kúthoz, de hamarosan kétségbeesetten ordítozni kezdett. ( ” Segítséég !! Elragadtak ! ” ). A hangja egyre –egyre magasabbról szólt, majd pedig már nem is hallatszott.
    A friss hóban jól kivehet?ek voltak a gyerek lábnyomai, amelyek viszont egy ponton megszakadtak, és nem folytatódtak tovább. / Onnan vitte el az UFO Olivert .!/

50 bejegyzés megtekintése - 401-450 / 716

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.