Ufo-k Gy?r környékén

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Ufo-k Gy?r környékén

24 bejegyzés megtekintése - 1-24 / 24
  • Szerző
    Bejegyzés
    Nono88
    Felhasználó

Én hoztam létre az UFO-k Gy?r-Sopron megyében témát is.Remélem itt majd nagyobb lesz az élet!Üdv: a régi KicsiVirág.

Szpacsek
    Felhasználó

Ó, KicsiVirág!! Emlékszek még rád ! Szia ! Volt Pápán ami Gy?rhöz nem messze van, egy ” Magyar Roswell” eset. Err?l nemnagyon tudni semmit, titkos. Én sem tudok róla semmit. Hát, most itt csak ennyit akartam mondani.
    Örülök hogy megint itt vagy. !! 🙂 🙂 🙂 🙂 🙂

Nono88
    Felhasználó

Köszi,hogy válaszoltál!Err?l még nem hallottam.Örülök,hogy örülsz,hogy itt vagyok…szóval érted:)!?

Szpacsek
    Felhasználó

Aha !! Értem………!!!!!
    Érzem.

Szpacsek
    Felhasználó

Nagyon szép avatárod van ! De, amúgy Gy?r környékén nem több UFO jelenik meg mint az ország többi részein !
    Úgyhogy nem lesz nagy élet ebben a topikban — szerintem.

Nono88
    Felhasználó

Hát lehet,hogy nagy élet nem lesz itt,de bízom benne,hogy vannak még olyanok akik errefelé laknak,és láttak dolgokat.Nagyon érdekelne.Meg a te általad említett pápai eset is,mert én nem hallottam rmég róla,de boldog lennék,ha ide,vagy privátba részletesen elmesélned nekem!

Nono88
    Felhasználó

Ja,most olvastam újra végig,amit írtál…Te sem tudsz semmit róla…De azt hol hallottad,hogy volt Pápán valami?

Szpacsek
    Felhasználó

Valahol olvastam róla, de már nem tudom hogy hol, de asszem nem könyvben hanem egy újságban, úgy emlékszem. Az 1990-es években volt az eset , úgy tudom, de aztán többet hogy mi volt , hogy volt, én sem tudok róla…!

Nono88
    Felhasználó

Hát ez van…minden érdekes dolgot elhallgatnak,bár lehet,hogy jobb is ez nekünk.

Szpacsek
    Felhasználó

Ja. ! 🙂 🙂

Nono88
    Felhasználó

Bezony!

Nono88
    Felhasználó

Szóval hát gondolom,itt is,Magyarországon is történnek,történtek fura esetek.Az Alföldr?l hallottam sok beszámolót /vannak ott rokonaim/,és azt az elméletet,hogy azért volt arrafelé több észlelés,mert a tanyavilágban egyszer?bb volt az ufo-k dolga,mint pl egy nagyvárosaban.De itt Gy?r környékén semmi sem történik!:S

daniella
    Felhasználó

Sopronban is vannak észlelések b?ven f?leg a L?véreknél .

Nono88
    Felhasználó

Na,komolyan?Err?l sem hallottam még!Mesélnél err?l b?vebben,ha kérhetném?!

Szpacsek
    Felhasználó

Meg egyszer Sopronban egy hátborzongató sötét szellemet láttak a T?ztoronynál.. írta az Ufómagazin ..! :O 😐

Szpacsek
    Felhasználó

A L?vérek környékét nagyon szeretem Sopronban! (Taródi-vár, stb.)
    Többször tavasszal ott üdültem a Szieszta Hotelben! Nagyon jó hely!
    …. és, pl. A Károly-kilátó is! Onnan lehetne figyelgetni az UFO-kat… 🙂

Nono88
    Felhasználó

Ja,f?leg,hogy a Károly kilátó este be van zárva…

Nono88
    Felhasználó

Látom itt sincs semmi változás! Semmi nem történt a megyében ezek szerint.De tavasszal,ha van Soproni ill. környéki,az jöhet velem este ufo-lesre :)!

Szpacsek
    Felhasználó

Most volt nemrégen — egy pár napja– egy eset Sopronban !
    Mégpedig egy jelent?s eset !

Egy objektum esett le a város mellett, ami énszerintem meteorit volt. Mert láttam róla egy fotót itt a Paranormálon egy linkben. (Ha az nem csak illusztráció volt ..) Szóval, nem lehet, tudni, hogy magyar vagy osztrák területen esett le, s?t az sem biztos, hogy leesett, de amikor a föld felé közelített, a városban mindenki egymást hívogatta telefonon, az ismer?seiket, barátokat, és UFO-t emlegettek. De, mondom, ez most szerintem meteor volt. /Ebb?l is látszik egyébként, hogy én egyáltalán nem mindent tartok UFO-nak … mert ilyen “vádak” értek engem mostanában../ 😀 🙂

Nono88
    Felhasználó

Na Szpacsek,ez érdekesen hangzik.Bár az egész decembert sopronban töltöttem,de én semmir?l nem hallottam.Kár,pedig érdekelt volna,de minden jóból kimaradok :)!

Szpacsek
    Felhasználó

Sopron ….
    🙂 😉
    Jó neked !!!
    🙂 🙂 😛 😛 🙂
    Én szívesen laknék Sopronban ! Sopron a kedvenc magyar városom … Voltam ott többször üdülni, pihenni. A Károly-kilátó meg a L?vérek környékét is nagyon kedvelem. De sajnos messze lakok onnan…. Hatvanban. 🙁 🙁
    Ide a Mátra van közel.

Nono88
    Felhasználó

Frankó…

Szpacsek
    Felhasználó

De nem hozok létre topikot, mert a Mátrában én UFO megjelenésr?l az elmúlt 20 évben nem hallottam.

Ha lenne, akkor tudnék róla, mert jár nekünk a Heves Megyei Hírlap és abban olvasnám!

Volt az a tarnaszentmáriai katonai laktanyai eset, 1990-ben … és azóta semmi különös, úgy tudom. Azt meg már egyszer leírtam itt, a Paranormálon.

Nono88
    Felhasználó

Hát nálunk a napilapban a Kisalföldben sosem olvastam egy ufo-észlelésr?l sem.Nyilván itt nálunk minden szupertitkos :D! Itt a megyében meg az elmúlt években ok furcsaság történik,és kíváncsi vagyok,más it látott-e dolgokat.

24 bejegyzés megtekintése - 1-24 / 24

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.