UFO-k Gy?r-Sopron megyében

News Fórumok UFO-k UFO észlelések UFO-k Gy?r-Sopron megyében

18 bejegyzés megtekintése - 1-18 / 18
  • Szerző
    Bejegyzés
    gabee
    Adminisztrátor
    Szpacsek
    Felhasználó
    Szpacsek
    Felhasználó

Nincs ott se több, mint más megyékben…. amúgy meg Gy?r –Moson–Sopron megye. Ez a megye neve. De nem bántásból mondom.

Nono88
    Felhasználó

Ha nincs már mibe belekötni akkor is belekötsz valamibe.Én itt élek,de mindenki csak azt mondja, Gy?r-Sopron megye!

daniella
    Felhasználó

Úgy hívják ahogy Szpacsek írja Még fel se jössz már kötözködsz? Ott sem több a megfigyelés mint máshol!

Szpacsek
    Felhasználó

Hát úgy hívja persze mindenki hogy Gy?r-Sopron megye. Jól van……Tudom ! Mondtam hogy nem kötözködésb?l mondtam…..  / 1990.–ben lett elnevezve Gy?r-Moson-Sopronnak, de az emberek valahogy a “Moson”-t nem szeretik ……  Látom te is elég dühös vagy miatta……./(Gy?r-Moson-Sopron egy szempontból biztos hogy jó megye : hogy ott van a legnagyobb gazdagság Mo.-n  belül.)

Szpacsek
    Felhasználó

… meg nem is azért hogy újra föl tudjam venni veled a kapcsolatot, Nonó… Nem azért írtam!
    Azt hittem már nem jössz, aztán azért “merészeltem” ezt írni ide … Meg hát látom hogy nem jöttek a hozzászólások a topikba.

Szpacsek
    Felhasználó

Egyszer Sopronban volt egy szellem azt tudom.. Csuklyás volt és fekete. Az Ufómagazin tudósított róla. Még a ’90–es években. Látták a T?ztorony mellett — aztán nem sokkal kés?bb Sopronk?hidán … Én már nem félek a kísértetekt?l.

Nono88
    Felhasználó

Daniella! Minek jár a szád feleslegesen? Azt hiszem senki nem kérdezett,és nem is a megyém nevének az elemzése miatt jött létre a fórum.Szóval Gy?r-Sopron megye és kész :D!

Szpacsek
    Felhasználó

T?lem … 🙂 Legyen ..! 🙂 😀

😀 Azért a mosonmagyaróvári embereket se kell megsérteni …. Miattuk van a “Moson” a megye nevében….!

Amúgy meg.. nem is érdekel engem, mert itt a mi szomszéd megyénket is, Borsod-Abaúj- Zemplént is sokan csak Borsodnak mondják…
    Meg Szabolcs megye… az is: Szabolcs-Szatmár-Bereg….
    Mindegy az!– csak tudja az ember hogy mir?l van szó, “oszt jóvan” …. 😀 (:

Nono88
    Felhasználó

Jesszus!

Nono88
    Felhasználó

Csak,hogy értelmes dolog is legyen a témában: ki tudja,merre van Sopronban a “kiserd?”? Egy lány mesélte nekem nem is olyan régen,hogy több soproni lakos és túrista is látott a kiserd? felett fényket,és ezek a fények le is szálltak az erd?ben? Nos,ötlet?

Szpacsek
    Felhasználó

Jaj, most ?szintén-:

Úgy örülnék én is ha lenne nagyobb élet ebben a topikban egyébként… mert imádom tényleg Sopront. Egyszer apukámmal Harkáig lebicikliztünk Sopronból, a szállodából bérelt biciklikkel …..

Azon a részén vannak erd?k a városnak! Meg egy kicsi tó is, a fák között. Szeretem azt a helyet.

Daniella is azt mondta hogy ott szoktak UFO-el?fordulások lenni ! A L?vérek környékén ! 🙂

Nono88
    Felhasználó

Rosengartenben szálltatok meg :)? Igen ott meg a kiserd?ben is láttak dolgokat leszállni,de az egyetem felé is látni fényeket.Én nyáron minden este az egyetemt?l mentem be a városba és csomószor láttam fura dolgokat az égen…

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, mi a Hotel Sziesztában szálltunk meg!

De lehet hogy a kiserd? Sopronbánfalva felé van, az I. világháborús katonai temet?nél… ami egyébként nagyon leromlott állapotban volt akkor. Ott is sétáltunk.

iceraven
    Felhasználó

Én konkrétan a Hanság felett szoktam fura dolgokat látni, de csak nap közben. Legutóbb az M1 felett Mosonmagyaróvár el?tt, egy fémes szín? akármin csillant meg a nap fénye, ami viszonylag sokáig egy helyben állt, majd elt?nt. El?tte a Fert? tó felett volt egy fényl? pont, az sem nagy magasságban, olyan kb 100 méteren, figyeltem míg keresztülértem 2 falun, meg sem mozdult, aztán megálltam, hátha helikopter, de nem hallottam hangot, majd az is elt?nt. Nem mondom, hogy biztosan idegenek, de nem tudtam beazonosítani ?ket.

Nono88
    Felhasználó

Hát azért durva ez! Én megmondom ?szintén,hogy nem vagyok felh?tlenül nyugodt,ha ilyet látok,bár eddig azért mindig sikerült megmagyaráznom magamnak,hogy amit láttam az tuti földi,tuti tudom mi az.De Iceraven ha úgy lennék mint te,hát az nem volna olyan vicces.

iceraven
    Felhasználó

Ja, én ilyenen nem problémázok, ha jönnek és bajt akarnak, megkaphatják, barátkozni meg nyugodtan lehet :D:D:D

18 bejegyzés megtekintése - 1-18 / 18

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.