USO-k

News Fórumok UFO-k UFO technológia USO-k

Ennek a témakörnek tartalma 72 hozzászólás, 0 résztvevő. Utolsó frissítés:  Wessyl 7 éve, 6 hónapja telt el.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 73
  • Szerző
    Bejegyzés

Wessyl
    Tag

USO
    Nem tudom, hogy van-e ilyen téma ha van bocsánat!
    Ezt azért nyitottam meg igaz UFO technológiához azért mert végül is odatartozik/tartoznak az USO-k is csak ?k nem repül? hanem azonosítatlan vízi objektumok, tengeri ufok.

Vajon milyen technológia bújik meg mögöttük, hogy minden létez?nél gyorsabban mozognak a Földön.

ITT EGY LINK (többi videó ott van a leírásban)
    http://www.youtube.com/watch?v=-TDM5-WXat8

“?” róluk is lehet beszélni rendesen…:P)

Wessyl
    Tag

A technikájukat illet?en én is egy nagyon áramvonalas “hajótestet” vagy egyféle buborékot,véd?burkot képzeltem el amivel percek alatt elrepesztenek.

Hát ha valami “buborék” akkor valószín? kitaszítja vagy eltaszítja a vizet, a nyomást és azt még ami nehezíti a közlekedést a vízben. Igaz a videóban is ez van legalábbis hasonló, de ezen agyaltam én is még azel?tt, hogy meglestem a videókat.

Wessyl
    Tag

😀

Wessyl
    Tag

mivel látom a link nem m?ködik itt van ismét:
    http://www.youtube.com/watch?v=-TDM5-WXat8

Wessyl
    Tag

na jó nem tudom… akkor másoljátok be simán
    -link-

Wessyl
    Tag

így is jó…! 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem ezek az USO-k f?leg a f?leg a Sárkány –háromszögben vannak… Az Ördög-tengeren. Japán közelében, a Csendes- Óceánon. (akartam is nyitni egy topikot a Sárkány –háromszögnek, de nem m?ködik a topiknyitó gombom szóval nem tudom hogy hogykell ! ).

Beteszek ide akkor 1–2 linket a Sárkány– vagy Ördög–háromszögr?l…! ) ( Következ? hsz. )

Szpacsek
    Felhasználó

-link-
    Ez nagyon jó !!

Szpacsek
    Felhasználó

-link-

Japánban az 1800 -as években tömeges Ufo megjelenések voltak..!! Ezt is csak most tudtam meg ! De meg kellett hogy történjen, szóval én elhiszem, persze..!!

Szpacsek
    Felhasználó

Szóval. Japántól délre, és a Fülöp-szigetekt?l keletre van a Sárkány – háromszög. Mondják itt a filmben is, hogy elképzelhet? hogy egy UFO– bázis, vagy USO-bázis van alatta !!

Wessyl
    Tag

igen, látom nézegeted ezeket a videókat 🙂

Wessyl
    Tag

akkor gondolom akkor hallottad,láttad, hogy 1800 ennyi mennyiben egy szokatlan asszony vet?dött partra egy tányér alakú hajóban ami tele volt jelekkel

Wessyl
    Tag

hopp egyel több az akkor… 😀

Szpacsek
    Felhasználó
    Wessyl wrote

akkor gondolom akkor hallottad,láttad, hogy 1800 ennyi mennyiben egy szokatlan asszony vet?dött partra egy tányér alakú hajóban ami tele volt jelekkel

Igen , és Óceániából jött, a Csendes –Óceán belsejéböl, mármint azokról a szigetekr?l… ott volt valamikor régen a” Mu ” nev? kontinens !

Ma csak néhány kis apró sziget van Óceániában !
    De ott van Ponape szigetén ” Nan Madol ” városa, az biztos, és , ????, szóval az volt Mu f?városa is állítólag !
    ( De szerintem biztos. Nem csak “valószín?leg”…! )

Szpacsek
    Felhasználó

Egyébként az USO-kat látták már víz alól kiemelkedve is felszállni a magasba, a leveg?be…! Meg UFO-kat a víz alá merülni, és mélyen lent elt?nni. Szóval csak azt akartam ezzel mondani hogy szerintem az USO és az UFO tulajdonképpen ugyanaz !!

Wessyl
    Tag

ugyan az végül is, de már más csoportba tartoznak

Wessyl
    Tag

ugyanaz végül is, de már más csoportba tartoznak ha már a víz alá bukik vagy ha vízb?l emelkedik ki

Wessyl
    Tag

na ez hogy sikerült? 😀

Szpacsek
    Felhasználó
    Wessyl wrote

ugyanaz végül is, de már más csoportba tartoznak ha már a víz alá bukik vagy ha vízb?l emelkedik ki

Szerintem az a helyzet, hogy ugyanaz az UFO tud a víz alatt is közlekedni és aztán ” 2 perc múlva ” a vízb?l kiemlkedve, a leveg?ben is repülni… én így olvastam… 🙂

Wessyl
    Tag

úgy látom ez csak a kett?nk témája lesz 🙂

Wessyl
    Tag

na megyek megnézem a halastavat van benne valami bázisféle 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Hát, kár hogy mások ( a többiek) nem szólnak hozzá… 😐

Wessyl
    Tag

lehet, hogy elvitték ?ket? :O
    itt a megfelel? zene hozzá:
    -link-

😀

Wessyl
    Tag

Nem túl népszer? a topic 😀
    Mondjuk az egész oldal olyan “kihalt” lassan csak a hírekhez írnak az emberek 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Igen ! 😐

Névtelen

Érdekes téma, ?szintén szólva én még nem hallottam az USO-ról sosem, de korábban (5 hónappal ezel?tt) volt egy álmom, ahol 2000 valamennyit írtak, nem emlékszem már, s éppen egy lakótelepi emeletes házban ébredtem fel, (mondjuk nem ott lakok, de mindegy), s “láttam” négy ufót elszállni. Gyorsan követtem ?ket, felöltöztem, autóba ugrottam, szerencsémre az egyik lassú volt. Egy tóhoz mentek, (valószín?leg nem Bp.-i, s nem is M.o.-i) ahol alámerültek, de el?tte egy ideig lebegtek a víz felett. (Bizonyára át programozódtak). A valóságban nem tudok úszni, de az álmomban levetk?ztem, s vízbe ugrottam. Ez bázishoz értem, úgy 300 méterrel a vízfelszín alatt. A zsilipkapuk kinyíltak, majd egy hangárba beszállt a gépezet. Követtem. Innent?l nem emlékszem, miután felébredtem, sok mindent elfelejtettem.

Wessyl
    Tag

Mondjuk lehet egy jelzés is…

Névtelen

Hogy érted, hogy jelzés? Jelzés a tudás törlésre, vagy az ufóktól egy üzenet? Mellesleg még sosem láttam “ufót”, pedig már igen fiatal koromtól “várok” jelet, de semmi. Az álmok is csak mostanában jönnek, három évvel ezel?ttig egyetlen természetfeletti álmom nem volt, mellesleg az élet, a munka, a tanulás mellett elég kényes téma ilyennel foglalkozni, s emberek el?tt nem is vallom.

Wessyl
    Tag

Üzenet…,hogy hamarosan itt vannak. Csak így próbálják a tudtunkra adni.

Névtelen

Valami emlék ismét felbukkant a tudatomban. Valami ilyesmiket hallottam, mikor a vízben úsztam, s kommunikáltam a “szerkezet” felé, érdekes, hogy álmomban nem féltem, mi több, akár egyenesen nekimentem volna az ufónak. Nem a rejt?zködés volt a célom, inkább a felt?nés:
    Nem pusztítani jöttünk, tanítani. Ha elfogadtok minket, szeretettel befogadunk, ha ellenálltok, kénytelenek vagyunk fellépni. Esélyt adunk érkezésünkkor a barátságos fogadtatásra, mi több, engedékenyek leszünk. De ha er?szakos fogadtatásban lesz részünk, kézbe vesszük a dolgokat.
    Lehet, hogy elképzeltem a kijelentéseket, de az sem kizárt, hogy üzenet volt.

Nono88
    Tag
    Szpacsek wrote

Wessyl wrote

Szerintem az a helyzet, hogy ugyanaz az UFO tud a víz alatt is közlekedni és aztán ” 2 perc múlva ” a vízb?l kiemlkedve, a leveg?ben is repülni… én így olvastam… 🙂

Lényegében innen is látszik,hogy mennyivel fejlettebb a technológiájuk,mint nekünk.Nekünk nincsenek olyan repül?ink,amik tengeralattjárók is egyben….ugyebár!

Vannak
    Tag
    Nono88 wrote

Szpacsek wrote

Wessyl wrote

Lényegében innen is látszik,hogy mennyivel fejlettebb a technológiájuk,mint nekünk.Nekünk nincsenek olyan repül?ink,amik tengeralattjárók is egyben….ugyebár!

Lehet , hogy vannak…. Csak nem kötik az orrunkra.

Nono88
    Tag

Mint úgy általában semmit sem kötnek!

wolf
    Tag

Idegen víz alatti bázis található sárkány háromszögben
    -link-

wolf
    Tag

Az azonosítatlan lemerült objektumok USO rejtély 1-5 rész /angol/

1 -link-
    2 -link-
    3 -link-
    4 -link-
    5 -link-

Szpacsek
    Felhasználó
    Nono88 wrote

Mint úgy általában semmit sem kötnek!

Házasságot se ! :Z

Szpacsek
    Felhasználó
    wolf wrote

Idegen víz alatti bázis található sárkány háromszögben
    -link-

Szóval Japán, Malajzia, Ausztrália, Fidzsi…! Ez a Sárkány– háromszög !

Az egy nagyon érdekes hely !
    Repül?gépek t?ntek el ott !
    Ez jó téma ! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

A tenger alatti UFO -támaszpontok engem is érdekelnek nagyon, és jó lenne egyszer el is jutni egy ilyen helyre, egy titkos bázisra…..

Vannak
    Tag

Az nem a Bermuda?

Szpacsek
    Felhasználó

Van ott is. De több helyen is ! A Csendes –óceánban is van, meg a Sárkány –(Ördög) háromszögben is !!
    De vannak szárazföld alatt is mint pl. a Mato Grosso–fennsík alatt Dél- Amerikában. Itt a régi Atlantisziak leszármazottai is élnek még !

Szpacsek
    Felhasználó
    Vannak wrote

Az nem a Bermuda?

Ja értem ! De ! Ott t?nnek el a hajók meg a repül?gépek leggyakrabban ! A Bermuda -háromszögben! De a Sárkány –háromszögben is.

Vannak
    Tag

Ohh szóval kett? van.. értem.

Szpacsek
    Felhasználó

Iíígen , kett? ilyen jelleg? jelent?s hely van a világban…ilyen ” elt?n?s” !
    De t?ntek már el hajók meg repül?k máshol is.. Pl. Frederich Valentich 1978 –ban, Új- Zéland mellett a Cessnájával….. ( kisrepül?gép, sportrepül?gép).
    Öt is UFO ragadta el !
    (B?vebben : Nemere István : ” Új Titkok könyve” c. könyvében !!).

Wessyl
    Tag

Azért nem hagyják UFO barátink, hogy kijöhessen bárki is onnan, hogy valami nagy titok ki ne szivárogjon?

Wessyl
    Tag

Wessyl
    Tag

wolf
    Tag

Már Kolumbusz Kristóf is a felfedez? útján látta ?ket!

Szpacsek
    Felhasználó

Ja ! Jaa !! Igen !! Ezt én is hallottam ! A Sargasso–tengernél 1492-ben ! Látott fényeket !

Vannak
    Tag

Az USO/UFO-k tanui voltak a híres felfedezésnek.:D(Tudok a vikingekr?l stb de ezt tanulja mindenki mindenhol.)

M3H4N1C
    Adminisztrátor

Ezek a hajók több élt?ek ugyan úgy közlekednek az atmoszférában, mint az óceánokban meg természetesen az univerzumban!
    És olyan az energia forrásuk,hogy végtelen mennyiség? meghajtóer?t tudnak biztosítani fosszilis anyag bevitele nélkül.
    Más néven 0pont generátor!

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 73

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.