Vélemény?

News Fórumok UFO-k Beszámolók Vélemény?

Ennek a témakörnek tartalma 10 hozzászólás, 5 résztvevő. Utolsó frissítés:  nevenincs 3 éve, 11 hónapja telt el.

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11
  • Szerző
    Bejegyzés

Kaszai
    Tag

Nálam általában akkor amikor lázas beteg vagyok,illetve éjszaka lázam van,fura “álmaim” vannak.A következ? a téma:nyugalom van,nyugalom van nyugalom van,és érzem hogy meg kell ?rizzem a nyugalmat ami körülöttem van,és közben rettegek valamit?l,egyszer csak ide ér valami(gondolom amit?l tartok)és minden a feje tetejére áll,rettegek és nem tudok semmt sem tenni,nagyon rossz érzés nem tudom le írni,én látni akkor nem emlékszem hogy láttam-e volna valamit,de ez majdnem minden lázas betegségemnél CSAKIS ÉJSZAKA van meg.ilyenkor fel kelek és örülök hogy fel keltem,hogy vége a szörny?ségnek amit?l rettegtem,egy kis ideig le sem merem hunyni a szemem.Ha jól emlékszem egyszer már álmodtam ezt már úgy is,hogy nem voltam beteg,de lehet hogy többször. Vélemény?

Wessyl
    Tag

A lelkeddel nincs valami rendben. Tedd rendbe a gondolataidat és a lelked nyugalmát állítsd be. Én is voltam hasonló “állapotban”, de néhány technika sokat segített.
    Nem akarok itt prédikálni, de tényleg nem árt, ha magadba nézel.

Kaszai
    Tag

Mik azok a technikák? Az én lelkemen amúgy nem lehet segíteni :DEgyébként nem hiszem hogy a lelkemmel lenne valami:)

Wessyl
    Tag

Én egy véleményez? vagyok … az én véleményem 😀 Csak azt mondtam nem árt. Mik azok a technikák? Az önmagad er?sítése. Mind relaxálással, meditációval. Kizárni a külvilágot, csak is szélirányosan magadra gondolni. Nekem sikerült! Egyébként a láz miatt hallucinálhatsz is, szóval elég durva álmaid lehetnek, de arra nem tudok semmit mondani, hogy “épen” is látod vagy láttad.

Kaszai
    Tag

Gondoltam erre én is,de a láz szintje mindig eltér?.
    Van amikor csak h?emelkedésem van,van amikor már lázam.
    Egy a lényeg,egyaránt találkozom,betegen és nem betegen is ezzel.
    Háát mindenesetre köszi,ha legközelebb ilyen lesz,kicsit relaxálok:)

Wessyl
    Tag

Nem értek traumák a közeli múltban vagy egyáltalán a múltban?

Orvos pl mit mondott? De ez így, olyan mint szénakazalban t?t keresni… Ezernyi oka lehet. Én azt javaslom neked, hogy menj el egy természetgyógyászhoz, vagy tisztán látóhoz, vagy méresd ki a hartman zónákat.

Kaszai
    Tag

Köszi a tippet.

Wessyl
    Tag

Tényleg! Hartman zónák!

Szpacsek
    Felhasználó

@kaszai mondta:

Nálam általában akkor amikor lázas beteg vagyok,illetve éjszaka lázam van,fura “álmaim” vannak.A következ? a téma:nyugalom van,nyugalom van nyugalom van,és érzem hogy meg kell ?rizzem a nyugalmat ami körülöttem van,és közben rettegek valamit?l,egyszer csak ide ér valami(gondolom amit?l tartok)és minden a feje tetejére áll,rettegek és nem tudok semmt sem tenni,nagyon rossz érzés nem tudom le írni,én látni akkor nem emlékszem hogy láttam-e volna valamit,de ez majdnem minden lázas betegségemnél CSAKIS ÉJSZAKA van meg.ilyenkor fel kelek és örülök hogy fel keltem,hogy vége a szörny?ségnek amit?l rettegtem,egy kis ideig le sem merem hunyni a szemem.Ha jól emlékszem egyszer már álmodtam ezt már úgy is,hogy nem voltam beteg,de lehet hogy többször. Vélemény?

Én is éreztem már így magamat, hasonló képpen, többször is! — De már rendbe jöttem!

Te is rendbe fogsz!
    (Mármint, remélhet?leg! 🙂 )

nevenincs
    Felhasználó

Már elmúlt ez szerencsére.
    Amúgy ezt a posztot is én írtam,miért valami kaszait ír ki? 😀

11 bejegyzés megtekintése - 1-11 / 11

Be kell jelentkezni a hozzászóláshoz.