Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok.

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 244
  • Szerző
    Bejegyzés
    ZeiolEntay
    Felhasználó

Mai álomban egy érdekes mozzanat volt:

Egy k?b?l épített városban voltam, ahol az épületek “piramisokhoz hasonlóan” voltak megépítve, vagyis a k?tömbök egymásba voltak faragva. Éppen városnapot tartott a polgármester, és volt egy fantasztikus kiállítás.

Lebegtek a térben alakzatok, k?b?l, mind egyforma volt. Úgy gondolom mind piramis alakú gúla volt. és a gúla élén voltak bemetszések, amik sárgásan, kellemesen fénylettek. Ekkor a gúlák megváltoztak, alakjuk elváltozott, és a bemetszések mentén átformálódott egy új alakzattá: hexaéderré. Voltak olyan alakzat, amik ezek után átalakultak kockává. De fantasztikus volt, eszméletlen. Valaki meg is jegyezte hogy ez lehetetlen, ilyen nem létezhet. Volt egy áramforrása k?szín? volt, és voltak rajta hieroglifák, ez volt az energiaforrás, ami ellátta energiával az alakzatokat. Úgy gondolom, hogy ezek mechanizmusa nem elektromosságra épültek.

senkise
    Felhasználó

Egy tegnap el?tti álmom:

“”Nem tudom mikor és hol kezd?dött, de rettent?en szomorú voltam. Émelyegtem, viszolyogtam a világtól ami körbevesz. Ahol éltünk akkoriban, a hely hasonlított India szegénynegyedihez. Ahogyan teltek a napok, ez csak egyre rosszabb lett. Egyik nap már éreztem, ha nem változik semmi, abba belehalok. A testem sírni akart, behunytam a szemem, hogy megnyugodjak. Hogy ez sikerült, avagy sem, már nem volt lényeges, valami történt. Miután lezártam a szemem, hirtelen bevillant a túloldal és éreztem, hogy egyre közelebb kerülök hozzá, a gondolataim tisztábbak lettek. Ez az oldal a halálként ismeretes, de nem csupán ennyi, bár akkor még nem láttam mást, de éreztem hogy valami sokkal több. Percekkel kés?bb kinyitottam a szemem és újra a szomorú valóság várt. Nem tétováztam, szinte azonnal meditálni kezdtem és próbáltam elérni a túloldalt. Még hosszú percekig hallottam a meglep?dött emberek kérdéseit a valóság eme síkjából, hogy mit is csinálok, mintha próbáltak volna ott tartani. Közben éreztem, hogy egyre messzebb és messzebb járok, a hangok egyre távolabbról hallatszottak, már utaztam az id?n kívül. A következ? pillanatban már egy másik életemben voltam, ahol tudtam mi történt és már ennek megfelel?en is éltem, tanultam az el?z?ekb?l. Ebben az id?ben történt, hogy nagyon jó kapcsolatokra tettem szert, lett egy nagyon jó barátom, a lélek szintjén értettük meg egymást, benne is tudatosult az út. Az életem viszont lassan a végéhez közeledett és öreg barátommal együtt elhatároztuk a jó barátságunkra alapozva, hogy egyszerre lépünk át a következ? életünkbe. Az ?ébredés? fájdalmasabb volt mint vártam, nem láttam ?t sehol, ekkor tudatosult, hogy nem sikerült amit elterveztünk, ámbár azt is tudtam, hogy ez csak azért nem sikerült, mert valaki beavatkozott. Ekkor hirtelen beugrott egy kép, jóérzés töltött el, nem, ? nem lehetett? Ekkor egy hozzám közel álló ember valója megváltozott és megjelent az, akit sokan sok néven ismernek, lényének alapja a gonosz volt. Kétségbeesve kértem, legalább utoljára hadd lássam a jó barátom, ekkor egy pillanatra megváltozott a gonosz arca. Újra látva a barátom, a szívem bizalommal telt meg a jöv?t illet?en és bár kissé szomorú voltam, tudtam hogy jól van, csak egy másik életben. A gonosz persze nem tétovázott és gyorsan visszaváltozott saját képébe. Szemmel fel nem ismerhet? lény volt, csak is lélekkel látható. Nevetett, szórakozott rajtam, incselkedett, szinte mámorban úszott, amiért sikerült beavatkoznia. Elöntött a düh és rátámadtam, nem voltam hatással a lényére, túl er?s volt, de akkor sem adtam fel. Megjegyezte vigyorgása közben, hogy ha most megteszi azt, hogy elhagyja az elfoglalt testet, akkor megölöm az embert és az rettenetes b?n lesz. Tudtam azt, hogy ez számára is negatív dolog lenne, nem véletlenül szólt.”

senkise
    Felhasználó

Május 15-én álmodtam egy Viki nev? lánnyal, délután pedig találkoztam egy vadidegen Viki nev? lánnyal. (ezen szerintem nincs sok magyaráznivaló) Ha nem jegyzem le aznap reggel az álmom, maradt volna a deja vu…
    Május 16-án ébredés után 2 álomra emlékeztem. Az els?ben egy Andrea nev? lánnyal álmodtam (asszony persze nem tud róla) :). A másodikban tornádók hol megjelentek, hol pedig elt?ntek az égen, nagy vihar volt. Ébredés után a nap folyamán hatalmas viharról és károkról számoltak be, ami sújtotta az országot. Közeledett az éjszaka… 17-18 felé lehetett, mikor testvérem átugrott és hozta az unokaöcsémet is, közben a barátn?m is hazaért. Az unokaöcsém kedvenc id?töltésének hódolt, átkutatta a polcokat, hátha akad valami izgalmas :). Miközben kotorászott, leesett egy kis fehér cetli. A barátn?m ment oda felvenni, mire kérdeztem mi az. Azt felelte, jaj ez csak az Andi nev? barátn?je telefonszáma, állítólag rengeteget kereste. Persze ezek után megfogadtam, hogy minden nap feljegyzem az álmaim ébredés után azonnal (sokszor megtettem már, de mindig megunom), azt hiszem jó darabig egyre sem emlékeztem ezek után. 🙂 Ezek után jött a 28-i álom, amikor a konyhaablaknál megláttam egy ufo-t, de azt már biztos leírtam. Szóval úgy t?nik, igazság még mindig várat magára, nem adja egykönnyen magát. Jó éjt.

james
    Felhasználó

En szoktani almodni otthon vagyok ez nagyon jó

pleh
    Felhasználó

Ezt az álom feljegyz?sdit eddig feleslegesnek találtam, de szerintem mostantól én is elkezdem. Csak ne felejtsem el ?ket mire oda jutok hogy leírhatom. 😛

ZeiolEntay
    Felhasználó

Rendben Pleh, várom az írásaid 🙂

Mai álom nagyon furcsa volt, az égen számok rajzolódtak ki, meg összeadás meg szorzás ilyen hosszú képlet, és nagyon furcsa volt. Azután meg nagyobb felh?k átalakultak arcokká.. ( na innent?l már hülyeséggé vált az álom ) és itt volt songoku, és l?tték ?ket kameháméval én meg ilyen összes?rített leveg? + electromosság = er?teljes kékenvilágító lövedéket l?ttem feléjük ( tudom soongoku az bizony animéb?l lett idepakolva ) aztán meg itt volt Luffy a kalózcsapatával ( One Piece ) és megette az összes húst, amit ebédre tartogatott a szakács.

pleh
    Felhasználó

Ne nézz ennyi hülyeséget. 😀

ZeiolEntay
    Felhasználó

:D:D:D

senkise
    Felhasználó

31.-i álmom:
    Épp hazafelé tartottam, egy családi összejövetelb?l, villamosra szálltam. A gondolataimba mélyedtem, melynek alapja a családom volt. Miel?tt elindultam volna, még láttam kivétel nélkül a rokonaimat, s?t még a szomszédom is. Mindenki találkozott mindenkivel, de lényegében senki nem volt kíváncsi a másikra. Szóval, így gondolkozva haladt velem, a kis sárga villamos. Mikor gondolataim már túl mélynek éreztem, visszatértem gyorsan a valóságba. Még mindig tartott az út, rájöttem, hogy szinte még el sem kezd?dött. Belenéztem az ablakon visszaver?d? tükörképembe és akkor láttam meg. Az arc az enyém volt, a közel vállig ér? barna haj, égszínkék szem, enyhe szakáll (szépen borotvált, ókori). A fejem körül vékony ív?, fehér szín? ragyogás volt, mintha a t?z? nap, aurát rajzolt volna. Az arc az enyém volt és mégsem, felismertem, Jézus arca volt. A t?z? naptól lefáradt test, ellentmondásba került tükörképével. Az arc az ablakon mosolygott, a szeme ragyogott, tisztább világot tükrözött a koszos ablak. Miután felébredtem sok minden jutott eszembe. Nem volt neki keresztje, csak következménye, annak, ahogyan élt. Tudtam azt is, hogy az amit megélek, annak egyszer? válasza van, megtörtént már számtalanszor és sosem lesz vége. Nem volt ? nagy szószóló, népek nagy lelkivezére, csak egy egyszer? asszony, egyszer? fia. Amire ? rájött, arra már számtalan ember rájött, el?tte és utána is. A keresztet mi tettük Jézusra és bizony nem szó szerint. ? benne testesül meg a tehetetlen ember, az elnyomókkal szemben. Megpróbálta megvalósítani önmagát, de miel?tt elindult, már tudta, hogy egyetlen lépést sem fog tudni haladni. A késztetést az elborult hív?k sosem érezhetik, mi lehet az, ami boldogság az elkerülhetetlen kudarcban? Ez az, amit csak az érezhet, aki tudattalanul felveszi a keresztet és következményeként, haláláig kitartva viseli azt. Milyen lehet az a hit, mely egy legy?zött embert t?z ki a keresztre, aki vesztett az elnyomókkal szemben? Kik is ennek a hitnek a megalapítói? A trófea, aki vadászra l?tt?…
    Mikor ébredtem, tudtam hogy ?hitemmel? szemben létezett és hosszú életet élt, sosem látott keresztet. Sosem volt példa a nép el?tt, sosem tanított, de próbált ember lenni az állatok között. Megpróbálta és tudta, hogy nem sikerülhet, mégis végigvitte a ?szánalmas? kis életét és végül meghalt boldogtalanul. Az ? mosolya a tükörképen nem az elért boldogság volt, hanem a hit, remény, meggy?z?dés, mellyel szembefordult a torz valósággal. Ha valaki szeretné tudni, milyen lehetett az az id?szak, csak élje az életét, úgy, ahogyan eddig is tette?
    A személyes információk miatt, kicsit rövidebben tudtam csak leírni, de azt hiszem, hogy így is éppen elég tartalmasra sikeredett. A Jézus téma pedig köszönhet?, hogy épp véleményem nyilvánítottam el?z? napokban… Minek mindenben Jézust “nem” látni, hát most megkaptam…

senkise
    Felhasználó

01. (mai)
    A történet egy parkban kezd?dött. Ott volt apám, és barátaim. Összemértük tudásunk a kedvenc sportunkban, fociban. Bemelegítésnél láttam egy hivatásos focistát, aki épp edzett és közben meglepte egy riporter. A focista mondta, hogy nagyon jó kondiban érzi magát és ígérte jó eredményt fog elérni futásban, mert a focit abbahagyja. Közben láttam még pár futót, akik valahogyan furcsák voltak, mind lassított mozgásban futottak és mind keleti származású, magas ember volt. Inkább mentem edzeni, nem mélyedtem bele a dologba, úgy sem értettem. Edzés közben én is tapasztaltam valamit, képes voltam eszméletlenül lelassítani, úgy ahogyan azt pár perccel el?bb láttam. (itt felmerült a gondolat, hogy talán én vagyok túl gyors hozzájuk képest-álom effektus?-?) Felgyorsultam közepes sebességre, majd a képzeletbeli startvonal el?tt lelassult körülöttem minden, azt hittem megállt az id?, még körbe is tudtam hirtelen nézni. El?re tekintettem újra és szinte kirobbantam el?z? pozíciómból, elindultam száguldva a cél felé. Apám valamennyire tudta tartani az iramot, de azt nem ami következett. A futás közben elemelkedtem a talajtól és éreztem, hogy még van bennem er?, a leveg?ben még jobban elkezdtem hajtani a lábammal, bár már nem a földet, hanem a leveg?t tapostam. Már letértünk a futópályáról és közben fel sem t?nt, hogy egy kb 6-7 méteres fa felé közeledek. Még gyorsabban kezdtem ?futni? a leveg?ben, mikor a fához értem, éppen fel tudtam húzni a lábam és átsiklottam felette. Kezdett borús lenni az ég, a sport ezzel véget is ért. Visszamentünk a házhoz, ami nem tudom kié lehetett, de hatalmas volt és csak úgy nyüzsgött benne az élet. Mikor épp azon viccel?dtem apámmal, hogy bokor, avagy fa volt amit átugrottam (apám váltig állította, hogy bokor, persze tudta ? hogy nem?), az egyik el?térben megjelent egy elképeszt?en szép keleti n?, nagyjából 30-as évei elején járhatott. El?bb rám, majd apámra nézett csábos pillantásokkal, majd elt?nt az egyik szoba felé. Apámmal egymásra néztünk és elkezdtük megvitatni, ki is ?vigye a pálmát? 😀 . Mondtam magamban, bár több eséllyel indultam, nekem még sok van hátra, legyen egy jó napja az öregnek is? Következ? pillanatban már a másik helyiség felé igyekeztem, gondoltam megnézem, hogy áll a helyzet, akkor láttam, hogy a keleti szépség, valami keleti férfival beszélget, aki épp egy ablaknál ült. Ez a helység gyönyör? volt, valamiféle nappali, folyamatos 10-12 ablakkal egymás mellett, még az ajtó is átlátható üvegb?l készült. Gondoltam besegítek apámnak, és elsétálok a n? és a férfi között, hogy legyen ideje lépni. Mikor átsétáltam közöttük, utam az egyik ablaknál ért véget, mely az üvegajtótól nem messze volt. Épp hátranézni készültem, mikor visszakaptam a fejem, kinéztem az ablakon és láttam valami furcsát. Mintha fényes pontokat láttam volna, miközben oszlik a felh?. Ahogy kitekintgettem, próbáltam megállapítani, hogy az ablakon lév? es?cseppek és a fény véletlen játéka, avagy tényleg az égen vannak ezek. Mikor rájöttem, hogy ez bizony az égen van, gondoltam szólok a többieknek, de addigra már csend uralkodott a nyüzsg? szobában és meredten bámult ki mindenki. Nagyanyám is megjelent a színen és gondolta kimegy az ajtón, jöttem vele én is. Mikor kiértünk, láttuk, hogy az égb?l kígyószer?en kanyargó, ?megfagyott víz? vezetett, amerre csak szem ellátott. A ház ajtaja felett ért véget az egyik ilyen, így meg is nézhettem közelebbr?l. A színe, részben átlátszó, f?ként kékes, ritkán vérvörös (kiálló kikristályosodás) színekben játszott, leírhatatlan szépség? és egyben félelmetes is volt. Egészében, valamiféle földöntúli kristály benyomását keltette. A következ? pillanatban már mindenki kint volt a ház el?tt és bár fejben találgattuk mi is lehet, még mindig csend volt. Ekkor váratlanul a felh?k mögül, egy repül? szerkezet t?nt fel, kerülgette a ?megfagyott vizet?. Majdnem kimondtam, hogy ufo, de egyrészt nem jött ki hang a torkomon, másrészt valaki meg is el?zött. A repül? szerkezet cikázott még mindig az égen, úgy t?nt felméri a terepet, csak körözött felettünk és úgy t?nt tovább is áll. Téglalap szer? kinézet, egészében barna szín jellemezte, oldalai lekerekítettek, 5-5 fénypont a széleinél, a hosszanti végek bal és jobb sarkai levágottak (kerekítve), melyeket egyenes kötött össze és végig a hosszanti oldalával párhuzamos bevágásokkal díszítve, így nézett ki alulról. Valahogy a kezembe akadt az öngyújtóm és a cigarettám, addigra készült pont elhaladni pár méterrel a fejünk felett. Éreztem, hogy ez is elhalad mint a múltkor (valóság) és sosem derül ki az igazság, rákiáltottam, de semmi nem történt. Ekkor fogtam az öngyújtóm, jobb nem jutott eszembe, felugrottam és hozzávágtam, sikerült is eltalálni. A szerkezet ekkor lelassított és készült leszállni, közvetlenül mellettem. Nem volt id?m megfigyelni, hogy is néz ki a fels? része, mert azonnal megláttam valamiféle kiálló dolgot rajta, belsejéb?l zöld fény áradt, amivel egyenesen rám célzott. Berobogtam a házba és fel is ébredtem? Hogy mi a tanulság? Sose vágd hozzá az öngyújtód egy ufo-hoz. 😀

pleh
    Felhasználó

Ez nagyon vegyes álom volt. Szerintem több álmod egybemosódott részei. Egy éjszaka állítólag 4-5 félét is álmodunk.

Én egyébként már megint valami perverz dolgot álmodta. Emlékszem valami Koreai vagy ázsiai emberekre és házra, de nem tudom felidézni mir?l szólt pontosan. :Z

senkise
    Felhasználó

Nem mondta senki, hogy nem álmodom többet, azt hittem ez is elég amit ide leírok… Egyszer?en vannak jelentéktelennek megítélt álmok és vannak tartalmasabbak. A jelentékteleneket fel sem szoktam jegyezni, szerintem épp elég ez is. (f?leg reggel álomból ébredve..)

ZeiolEntay
    Felhasználó

Senkise ^^

Én ma azt álmodtam hogy szarvas vagyok, és lel?ttek a vadorzók…

Aztán átvándoroltam vagy 3 szor egy másik testbe..

senkise
    Felhasználó

Hold
    “Az ember meg nagyon örül neki”…

senkise
    Felhasználó

Hold, ez egy idézet volt egy filmb?l, ha egyszer majd megnézed, megérted mire céloztam…
    Mai álmom kivételesen rövidre fogom. Sajnos nem emlékeztem és vártam, hogy a nap folyamán beugorjon több adat. Ez sajnos nem sikerült, így leírom ami megmaradt. Épp egy számítógépes bolygószimulációt mutattak be, ismertették a legközelebbi (avagy legnagyobb) értelmes bolygóközösséget. Miközben végighaladtunk a naprendszer bolygóin, elérkeztünk a Tau-ceti-A, majd Tau B-hez, itt sajnos a látvány miatt kevés az emlék. Következett Lus, Nbdt, és végül amely a legf?képp megdöbbentett, az egyben utolsó bolygó volt, a neve Turul (a kétszárnyú sólyom). Nagyjából 5-6 bolygó neve nem ugrik be. Most megyek kicsit szétnézek a bolygók között.

Nos szokás szerint semmit sem találtam. Marad a szavak jelentése, ami már érdekes.
    Lus: fény, a Lu-lúk nap-napok kapcsolatból eredeztetve, a lus latin végeredmény
    Turul: kisebbik – gyenge fény, fény fia, fényhozó, fénymadár
    Persze akadnak még kisebb eltérésekkel jelentések, de a fény változatlan helyen áll. A tau ceti végeredményben pedig egy nap, az a-b lehet 1.-2. bolygó. Na ennyit err?l az álomról is.

ZeiolEntay
    Felhasználó

Király.

Mai álom: Minden épületet leromboltam az akaratommal, és a lerombolt épületek helyén víz feküdt..

ZeiolEntay
    Felhasználó

Mai álom:

Egy lézerágyút átalakítottam és fekete lézerfényt l?ttem az ég felé, és ezután fekete felh?k kezdek jönni..

pleh
    Felhasználó

Na most már biztos, hogy álmainkban más dimenziókban, világokban vagyunk jelen.

Ma álmodtam a miénkhez hasonló, de mégis alapjaiban más jelleg? világról. Lényegében minden hasonló volt, a tárgyak, eszközök, emberek, mégis mások.
    Annyiban mások, hogy pl mindenki az itteni fizikai valójához hasonlított, de nem voltak öregek vagy nagyon fiatalok, s?t még párok is voltak, ahogy még tömegközlekedési járm?vekhez hasonló dolgok is.

Amire még emlékszem, hogy egy gyerekkori ismer?sömmel beszélgettem, akivel egyébként nem találkoztam már nagy régen. Nagyon hasonlított kinézete a fizikális megjelenéséhez, mégis valahogy “tisztább” volt. Értve ez alatt, hogy nem voltak rajta láthatóak a fizikális elmacskásodás jelei. Nem voltak testi hibák meg ilyesmi, hanem teljesen mindenki valahogy “szép” volt mondhatni.

És azért tudom biztosan, hogy ez valami alternatív valóság, mert az ITTENI életünk dolgait is megbeszéltük ott. Teljesen tudatában voltunk sokan, hogy van egy itteni életünk is.
    Megbeszéltük pl, hogy az elkövetkez? napokban miket fogunk valszeg csinálni, illetve tudatosan készültünk bizonyos dolgokra, ami az itteni létezésünkkel kapcsolatos. Teljesen tudatában voltam álmom alatt annak, hogy nekem van egy itteni életem is. Ami pedig valahogy kapcsolódik ahhoz.

Voltak más ismer?seim is ott. Olyanok is akikkel én ebben a fizikális létemben még nem találkoztam. S?t ismerkedtem is.
    Ami nagyon más volt abban a világban, hogy látszott az embereken elég jól, ki milyen hangulatban van, s?t közelebbr?l még az is ki mire gondol.
    Mindenki körül volt valami kis felh? szer? burok, ami nagyon átlátszó volt, de még lehetett látni. Valakinek elmosódottabb volt valakinek meg annyira tiszta, hogy szinte nem lehetett észre venni.

Emlékszem mentem valahová egy szép mesterséges, de természetesnek t?n? úton ami egy park mellett volt. Ezt megel?z?en meg valami közlekedési járm?ben voltam. Ebben több ember volt, mint valami busz vagy ilyesmi.
    Ami furcsa volt még, hogy arra is emlékszem, hogy mintha több nap eltelt volna ott. Ugyanis emlékszem ezt az utat többször is megtettem. Hogy pontosan hova mentem onnan az már nem világos, de valami helyre (talán valami oktató helység szer?be) mentünk többen is.
    Bár sok ismer?söm más irányokba ment.

És ami azt illeti ott is voltak olyan érzéseim mint pl féltékenység. 😀
    De más szinten, nem olyan meghatározó érzés volt. Mert valahogy jobban megértettük egymást, nehéz ezt leírni.
    Átláttunk egy bizonyos szintig egymáson.
    Minél inkább csak önmagára figyelt valaki annál kevésbé volt erre képes, de egy bizonyos szintig mindenki képes volt rá. Tehát ott ez is hozzá tartozott a kommunikációhoz, hogy ismertük egymás érzéseit. De még nem olyan magas szinten mint amit én egyszer más közegeben életem meg. Viszont így is egy jóval kiegyensúlyozottabb világ volt mint pl ez. Ahol elnyomjuk a multidimenzionális ismereteinket.
    Így voltak ott olyanok is akik, kicsit szomorúbba voltak ,vagy éppen gondterheltek, szerelmesek…..s?t ezt is lehetett látni ki az aki kevésbé tudatos. Az olyan volt mint aki össze-vissza botorkál és mélabús volt. Látszott, hogy nem ott volt tudatilag teljesen, hanem egy más világbeli (talán itteni) gondok foglalkoztatták. Nem látta át, hogy ? sokkal több annál mint az aki ott él.

Szal nagyon érdekes volt. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Te vagy az ász, Pleh. Ez jó álom volt amit itt leírtál.

( Én ma éjszaka ” ébren álmodtam “, mert a tévében néztem a Maria Kirilenko teniszmeccsét! Bár kikapott, de így is tetszett nagyon ez a “lányszi”.)(olyan jó hogy lehet neki írni üzenetet, az e-mail címére, írtam is.)

wanderer
    Felhasználó

Állítólag mikor lefekszünk aludni, és elalszunk akkor behangolódunk a 7 szféra egyikére, attól függ?en hogy milyen volt a hangulatunk aznap átlagban, milyen a közérzetünk stb.
    Minden szféra átitatja fizikai világunkat, de mindegyik eltér egy kicsit t?le.
    A szférák közt nincsenek éles határok, ez olyan mint pl a föld légköre és az ?r, nincs egy pontos hely ahol hopp már az ?rben vagy, ez egy átmenet. a különbség annyi hogy helyileg mind a 7 szféra egyben van, nem pedig egymás felett helyezkedik el térben.

1 – 2 szféra:
    Az els? és második szféra egy lehangoló hely, nem sokban különbözik a kett? vannak épületek, de romosak, az id? olyan szürke, ködös, árnyakkal teli, hol vihar tombol hol tornádok söpörnek végig, az emberek torz alakok, eldeformált arcok. visszataszító lények, a növények kiszáradtak, elfonnyadtak.

3 – 4 szféra:
    Ez a két szféra sokban hasonlít a mi világunkhoz, a 3. egy kicsit még borongós, fakók a színek (ez az els? 2 szférának köszönhet?), de a 4. már egészen olyan mint a milyénk.

5 – 6 szféra:
    Ez a 2 szféra egy a miénkhez hasonló de jobb, mindenben jobb egy két fokkal. körübelül olyan mint amit Pleh is írt az álmában 2 kommentel ezel?tt.
    Az emberek szebbek, valahogy olyan tökéletesek, nincs rajtuk hiba, a házak is szebbek, a környezet tiszta, nincs szemét, nincs b?nözés.

7. szféra:
    Ez a tökéletes szféra, ide még álom szinten is nehéz bejutni, nem hogy tudatosan, kevesen vannak akik a 7. szférára rá tudnak hangolódni tudatosan, mivel akkora a rezgészintje hogy nehéz vele kapcsolatot teremteni elménkel.
    Itt minden csodálatos az emberek ragyognak, mintha fénylények lennének, a környezet az él?világ elképzelhetetlen, friss a leveg?, tiszta minden, az épületek tökéletesen vannak megépítve, szép íves formák, élénk színek.

Mikor Balogh Béla egy el?adásán vettem részt, azt állította hogy az 5. szférában a legfinomabb a bor 🙂

Hát ebb?l mindenki sz?rje le azt ami szerinte igaz. A legjobb ha saját magunk tapasztaljuk meg. 🙂

wanderer
    Felhasználó

Volt egy álmom, és azóta a bels? földelmélet megszállottja lettem… az álmomben, pontosan nem tudom, de vagy az északi vagy a déli sarkon voltam, érdekesek voltak a színek, olyan volt mint mikor egy képre szépia effektust alkalmazunk. Jéghegyeket láttam, aztán egy völgyben sétáltam, szélcsend volt, és egyszer csak egy jéghegyekkel körbevett helyen voltam ahol nem volt hó, se jégtakaró, szárazföld volt. Középen pedig egy lyuk volt, és felette egy kerek alakú tárgy lebegett, de nem ufora kell gondolni, hanem nem is tudom, sajnos nem tudom beazonosítani, lapos volt és kerek, és hatalmas. Mikor felkeltem és visszaemlékeztem az álmomra, éreztem hogy ez valami hihetetlen érzés, csodálatos volt, mintha átjárta volna az egész lényemet, ezt nem is lehet talán leírni.
    Ezel?tt soha nem hallottam a bels? föld elméletr?l, vagy hogy a sarkvidékeken levezet? lenne a Föld mélyére.
    Mióta ezt álmodtam azóta vagyok a megszállottja a dolognak.
    Úgy érzem mintha hívna ez a valami hogy keressem meg, hogy bizonyítsam létezését, hogy találjak rá, és mutassam meg a világnak a valóságot, nem istudom hogy ezt értheti e más. 🙂

pleh
    Felhasználó

Er?teljes kellemes érzés nálam is volt már álmomban, de az nem kapcsolódik a bels? földhöz.

De szerintem ezzel az érzéssel nem vagy egyedól. Minimum azok ismerik akik ott élnek. 🙂
    Valamint hallottam beszámolni ilyenr?l olyat is aki tudatos asztrál projekcióval utazott oda.
    Egyszer talán ténylegesen kiderül mir?l is van szó, mindenki számára.

senkise
    Felhasználó

Ma hajnali kett?kor arra ébredtem, hogy valami mély, monoton és er?s búgást hallok. Még emlékszem az álomra is és arra hogy közben meghallom. Nem gondolkoztam mi is lehet, de nagyon koncentráltam rá, mert idegesít? volt. Miközben közeledik a hang, egyre jobban eltávolodik az álom és már fenn is vagyok. Ébren még hallottam a távolból, de nem tudom mi volt, nagyon közelr?l hallatszott és se álmodni nem tudtam, sem felébredni miközben közel volt.
    Az álmomban egy csoport tagja voltam valamikor a náci id?kben. Az emberek szegények voltak és próbáltak hozzájutni a jóhoz, így ütköztem egy másik csoportba, akik szívesen láttak, a vezet?jük szólt ha bármi kell, ? egyb?l megszerzi. Lerobbant házak között mászkáltunk, nem tudom milyen országban lehettünk, a házakon látszott a csata nyoma. Hirtelen mindenki ideges lett, mert megjelent egy náci katonákból álló alakulat, élükön egy ballonkabátos figurával. Elvittek egy kutatóbázisra a föld alá, ahol valami részecskekísérlettel foglalkoztak. Ami érdekes volt, hogy mikor vizsgáltuk a gépet, tudtuk hogy a jöv?ben katasztrófa lesz bel?le, pár ember meg is hal és ennek okaira próbáltak rájönni, ezért rángattak be. Miközben benn mászkáltam a gépben és kerestem a hibákat, akkor jött a búgó hang. Nagyjából 2.5 órát aludhattam, de úgy ébredtem fel, mint aki végigaludt vagy egy napot.

bzsoleszku
    Felhasználó

lehet hogy a búgó hang gal kezd?dött az a katasztrófa? a napokban nézd a híreket!

ZeiolEntay
    Felhasználó

Tegnapi álom:

Nos. Én Találkoztam álomban egy mesterrel, aki engem és még egy társamat tanított. A mester megtanította hogy lehet különleges lényeket el?hívni: a tenyerét kinyitotta majd az ujjait gömbformáig hajtotta össze, s akkor megjelent kezében egy kékes fény? energia gömb. Én is megpróbáltam, de nehezen ment, mert különböz? érzéseket kellett felidéznem, hogy végrehajtsam a próbát, megkérdezte t?lem a mester, hogy milyen fény vonzza a normális állatokat, nem tudtam a választ, ? azt mondta, mi sem egyszer?bb ennél: a napfény. Ezután újból alakra emelte a kezét, és egy sárga gömb jelent meg a kezében, melyb?l napfényes csillogású fényáradat tört el?.. ( na ezt egész jól kifejeztem 😛 ), Ezt is sikerült elsajátítanom.. Ennyi.

Mai álom:

Zombis álom volt, viszont a különbség, hogy megtudtam hogy valójába mi történik a látszat tükrében. Megharaptak a zombik, és zombi lettem, viszont a lelkem kiszabadult a test börtönéb?l, és ráleltem a többi lélekre akik a városban laktak. Ezek a lelkek egy jellel voltak ellátva, és különböz? erejük volt. Bementem egy épületbe ahol elbeszélgettem velük, majd kisétáltam az utcára, s a messzeségben egy rend?rautót láttam, aki száguldva hajt az utcán. Úgy gondoltam, hogy itt az id?, hogy végre felnyissam a szemüket, hogy ez nem rossz dolog ami történik, hanem jó. Ezért felrepültem a leveg?be és elkezdtem l?ni a rend?rautót plazmagömbökkel.. Ennyi.

VAGYIS A DEFÍNÍCIÓ:
    ” A “zombiság” olyan állapot, ahol a test elcsökevényesedik, és a lélek felemelkedik. ” írta: Zeiol Entay

senkise
    Felhasználó

Mai reggeles álmom jópofa volt, valami extrém verseny helyszínén jártam. Én nem voltam egy csapat tagja sem. El?ször beálltam egy játékba, ahol valamiféle kis méret? labdával fociztak. A játékban egy kapu a földön és egy a leveg?ben volt. A földi kapu 3, a magasan lév? 5 pontot ért. A pálya “L” alakú volt. Miután elfáradtunk, kicsit leültünk és elkezdtünk beszélgetni az éppen zajló Szlovákia-Argentína teremfoci világbajnokság dönt?jének lehetséges kimenetelér?l. Úgy véltük többen is, hogy tuti bunda lesz és Szlovákia simán veri az Argentínokat. Átmentünk a ping-pong asztalokhoz és mikor eltelt pár perc, megjelentek a magyar teremfocisok. Egy másik asztalhoz pedig a szlovákok mentek és valamiféle rituális táncba kezdett mindkét csapat, hasonló mint az Új zélandiaké (rögby azt hiszem). Közben megjelentek a csajok is, de ?k valamiféle harcm?vészetet ?ztek mindannyian és elkezdtek versenyezni. El?ször falakon kellett átmenniük úgy, hogy átrúgták a közepét. Elképeszt? reccsenésekkel szakadt át a tömör fa, nem semmi csajok voltak… 😀 Aztán kötéllel kellett áthimbálózniuk különböz? akadályokon. Kicsit olyan érzés volt, mintha egy régi “játék határok nélkül”be csöppentem volna… 🙂

ZeiolEntay
    Felhasználó

Ez jó 🙂 Valahogy erre a Filmre emlékeztet:

-link-

Nem vicc. Ez a film tényleg létezik 😀

pleh
    Felhasználó

Ez nagyon beteg, látszik hogy kínai. 😀

senkise
    Felhasználó

Régi ismer?s a film, majd egyszer újra leszedem. (beteg egy film, de baromi nagy) 🙂

senkise
    Felhasználó

Ma valami olyasmit álmodtam, hogy a szívvel kapcsolatosan rosszul számoltak ki egy értéket, mert E nem egyenl? R-rel… Egy ismeretlen iskolába tévedtem, biztosan nem egyetem volt, Az oktató magyarázott a szívr?l és az értékekr?l. Épp azt írta hogy FFER helyett FFE lenne a megfelel?, a fentebb említett ok miatt. A szív normál állapota pedig 120 átlag helyett 70-90 között normális, terhes n?knél ez lehet 115 is maximum. Sokáig nem nagyon érdekelt a téma, ezért leléptem az óráról és elmentem körülnézni. Valahol Angliában voltam és kicsit el is tévedtem. A hely ahol jártam, magasra vitt hatalmas lépcs?kön, ott sok síremlék is volt. A síremlékek ellenére valamiért jól esett a séta arrafelé, bár nem tudom miért. Mikor felértem a legmagasabb pontjára, találtam egy kis ösvényt, ami kivezetett egy buszmegállóhoz, ennyi volt…

bzsoleszku
    Felhasználó

beteg ez a film nagyon!!!

ZeiolEntay
    Felhasználó

Senkise:) Érdekes. Szerintem ez értékes információ.

A filmr?l pedig: ha ilyen lenne a foci, én simán megnézném, de shaolni kung-fu nélkül uncsi 😀 A focit mindig ilyennek álmodtam meg 😀

ZeiolEntay
    Felhasználó

DREAM COMBOOO 😀

Mai álomban kommunizmus volt, és én egy fiatal katona voltam, éppen egy nagyon fontos személy beszédet tartott, majd sikerült odamenni és elkezdtem hozzá beszélni:

– Nagy megtiszteltetés hogy önnel beszélhetek. Ön egy hatalmas ember, és mindenki szereti önt, sok sikert kívánok Uram, a további munkájához.

( és hasonló szövegeket nyomtam )

Mivel éppen háború volt, veterán katonák már látták a rendszer hibáit, és már érezhet? volt a feszültség a légkörbe, de mi fiatalok rajongtunk a rendszerért, és a kommunizmusért. Pletykák azt suttogták hogy készül?dik a forradalom, és van egy vezér is, aki a háttérben tevékenykedik, ? volt a haza ellensége. A n?k nem mehettek harcolni, de testrészeiket felajánlhatták a haza megmentése érdekében, s a megsérült katonákért, akik minden csepp vérüket a nagy dics? kommunista vezérért áldozták fel. Ismertem egy lányt, aki a gerincét ajánlotta fel. Egy orvosn? hozott egy érdekes eszközt, egy vékony vörös gerinchosszúságú 2-3 dm szélesség? eszköz volt a kezében, és a hátulsó felén kis késpengék álltak ki bel?le, ezt a gerinchez kellett szúrni, és így e segítségével le tudták csatlakoztatni a gerincet a többi csontról. Kés?bb a lány kapott egy m? gerincet, melyet csatában még nem lehetett bevetni, csak hétköznapi élethez volt jó.

senkise
    Felhasználó

Igen, két stílus létezik a fociban. Van az amit a Tv-ben látsz, szinte meggyilkolják egymást a pályán és van a másik… A másik stílus a valóság, ahol nincs pénz, csak tisztességes harc. Mivel annak idején fradi ifiben fociztam egy darabig, átérezhettem mir?l is szól a dolog. Pont akkor kerültem be, mikor a válogatott menedzsere jött újoncokért, ment a harc rendesen. Rosszul döntöttem és végül nem lettem focista, de azt hiszem jobb is. Visszatérve az elejére…a foci mindig is arról szólt, hogy bebizonyítsd a pályán, hogy te vagy a legjobb, legügyesebb. Persze fontos, hogy közben ne veszítsd el a barátokat. Ott van ronaldinho, akir?l van egy fiatalkori videó, mikor a kapufával edz, annak idején mi is ugyanezt gyakoroltuk, bár nekem a góllövés jobban ment. 🙂 Szóval nekem is pont ezért tetszett a film, a hiteltelenségével lett hiteles… Err?l a gerinces álomról hirtelen a 200 éves (film) ember ugrik be. Nekem sohasem kellene más testrésze, mondjuk harcolni se mennék… Azt pedig aki elfogadja egy n?t?l, szó nélkül lel?ném…

Névtelen
    Inaktív

lol..

justme
    Felhasználó

Sziasztok.Új vagyok itt.

Ma volt egy olyan valóságosnak t?n? szuper álmom,hogy ezt muszáj valahol megosztanom.

Tehát az álmom:

Egy haverommal voltam valahol a szabadban amikor az éger mutatott,hogy nézzem meg azt a fényes pontot,mert nagyon gyorsan mozog.Észrevettünk még két fényes pontot amint haladnak az égbolton,majd egyszer csak olyan közel értek,hogy kirajzolódott bel?lük három olyan tipikus repül? csészealj.
    Akkor átfutott az agyamon,hogy ezek mire ideérnek még van id? elt?nnünk valamerre,nem lenne jó ha velünk akadnak össze legel?ször amikor leszállnak.
    balra indultam is volna,de mintha tudták volna mit akarok pont szembefordultam egy jóval közelebb lebeg? hasonló járm?vel.
    Ott valami hirtelen nyugalom,vagy belátás tört rám,hogy nincs már mit er?lködni ezek itt vannak és látnak.Aztán a következ? kép,hogy a leszállt járm?b?l felém jön egy idegen ember alakú lény,tulajdonképpen meg sem néztem nagyon,igyekeztem a tudtára adni,hogy békés természet? vagyok,ne l?jön szét rögtön valami lézerrel.Felemeltem a kezem üdvözlésképpen és még a fejemet is el?re hajtottam,hogy lássa,belátom,hogy itt nem én vagyok a domináns hím. 🙂
    Na innen egy kicsit Danielle Steel-esre váltott az álom,mert egy gyönyör? n? volt az ?rhajó vezet?je aki odajött hozzám.Itt átugrok kusza részleteket amik értelmetlennek t?nnek,így is elég hosszú lesz.

Szóval ez a gyönyör? fiatal n? beinvitált engem és egy haveromat az ?rhajójába mi pedig persze be is léptünk a hajóba ahol ekkor minden érinthet? felület bevonódott valami olyan réteggel,mint amikor jégvirágos lesz az ablak,a n? pedig mondta,hogy ez a mi védelmünk érdekében kell.
    Innen hatalmas élmény következett,elindultunk hárman,legalábbis mást nem láttam,úgy gondoltam,hogy a n? vezeti a hajót,de ez nem biztos,hogy így volt.Szóval elindultunk és egy darabig a város egyik utcáján haladtunk mintha normál autóval mennénk aztán egy keresztez?désnél keresztben állt el?ttünk egy busz,amikor is a n? közölte,hogy elvisz minket valahova ahol még nem voltunk.
    Hirtelen felemelkedtünk és szinte függ?legesen emelkedtünk felfele,írtó fura és érdekes élmény volt,kicsit szégyelltem magam,és magyarázkodni akartam,hogy én még most repülök el?ször,de mintha valami elkezdett volna derengeni,hogy én már repültem,(a valóságban még sosem ültem repül?n)és inkább nem szóltam semmit,és meglep?dve tapasztaltam,hogy a félelem amire számítottam,hogy most összekakálom magam,valahogy nem jött.Csak a csodálatos élményre emlékszem,teljesen biztonságban éreztem magam.A repülés nem is volt olyan részletes bár elrepültünk egy bolygó felszine közvetlen közelében ez érdekes hely volt,de err?l nem írok,nem hiszem,hogy lényeges.

A lényeg,hogy beszélgettem a gyönyör? lánnyal és elmondta,hogy 6 éve figyel engem és készül a találkozásra,olyan érzés volt mintha szerelmes lenne belém,és én is ezt éreztem iránta egyszer?en hihetetlen érzés volt.
    Ültünk egymással szemeben és mondta,hogy minden éjszaka kétszer eljött oda ahol én voltam hat éven keresztül,erre én bepánikoltam,hogy látta az intim pillanataimat meg minden?Megnyugtatott,hogy nem err?l van szó cde nagyon s?r?n meglesett a tudtom nélkül.Kegyetlenül jó érzés volt ott ülni és beszélgetni vele,sajnos ezen a ponton valamiért felébredtem és vége lett az egésznek,de az egész napomra rányomta a bélyegét ez az álom.

Hihetetlen volt,tisztára szerelmesnek érzem magam,pedig hosszú kapcsolatban élek,mégis úgy keltem fel,hogy ha most tényleg jönne a lány a hajójával,valószín?leg szó nélkül itthagynék mindent.

Ne nevessetek ki,ha ez csak egy egyszer? álom volt és semmi jelent?sége,de muszáj volt ezt valahol megosztanom.

Köszönöm,hogy elolvastátok.

Remélem,hogy találkozok még azzal a lánnyal,ha máshol nem akkor az álmaimban.

Névtelen
    Inaktív

Justme! Egy álom sem “egyszer?” Mindnek van jelent?sége valahol,.valamiért.Lehet hogy ez volt a hiányzó láncszem az életedben.amire tudat alatt várakoztál.f?leg ha ilyen nagy nyomot hagyott benned,akkor volt jelent?sége f?leg azért, ha utána azon a napon ebben az álomban éltél.

senkise
    Felhasználó

Na majdnem benéztem egy gyors labdát… Sok felesleges szó helyett, üdv a fórumon.

senkise
    Felhasználó

Lüty? csak a forma kedvéért, hol jártál te abban az id?pontban a “gépeddel” mikor just koma álmodozgatott? (hm hm…repülgetünk, repülgetünk?) 😀 Még hogy hiányzó láncszem, a kis ravasz. 😀

Névtelen
    Inaktív

Senkise! Te most alszol és álmodol vagy pedig fordítva.. :XD 🙂

senkise
    Felhasználó

Mai napra megint egy iskolás álomból ébredtem. Az álom legelején egy iskola el?terében csoportosultunk. Mindannyian feln?tt testtel rendelkeztünk, de gyerekek voltunk belülr?l, épp ismerkedtünk az új dolgokkal (valami klónfélék lehettünk). Közben érkezett egy újabb csoport, ?k már normális emberek voltak. Látszatra csak abban különböztünk egymástól (ember-idegen), hogy mi nagyon szerettük a rágót. Azzal szórakoztunk, hogy hatalmas (két ökölnyi kb…) mennyiséget összerágtunk és a kezünkkel formázgattuk rendkívüli ügyességgel… Következ? pillanat ami beugrik, hogy jönnek és egyesével elvisznek minket egy ?rhajóhoz. Épp engem vitt két valaki, mikor megláttam a földön heverni, egy hatalmas agyonrágott rágót. Az el?z? ezzel próbálta jelezni, hogy merre vitték. Mivel egy ?rhajó volt, nehéz lett volna nem eltéveszteni, de hát idegen-ember-gyerek-feln?ttek voltunk… (…) 😀

senkise
    Felhasználó

Most mindjárt álmodozom egyet, kid?lök vagy 2 órára, mert este program lesz. A lényeg, hogy nem akartam én találni, csak céloztam egyet vaktában…tudod… 😀

Névtelen
    Inaktív

Jaaa a program…értem.. L) 🙂 ))

Névtelen
    Inaktív

Csak azért az álmodozást ne keverd a valósággal.. :O )

pleh
    Felhasználó

lutyo mi a valóság? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Azt te tudod Pleh mert hogy én sem.. 🙂 :XD De hogy mi van?? :O
    Bár én is álmodok deee nem tartom érdemesnek leírni..

Névtelen
    Inaktív

Olyan jól aludtam és azt álmodtam hogy senkise akart felébreszteni és ett?l nagyon mérges lettem.. :O

senkise
    Felhasználó

Na mit akarsz Lüty?, els? álomnak ez is megteszi. Legközelebb talán már reggelit is csinálok neked… 😀 Amúgy kicsit ellentmondásos az álmod, hiszen azt írod olyan jól aludtál, mégis mérges voltál benne.(?) A valóságban is jobban érzed magad, ha mérgel?dsz? ^^

Névtelen
    Inaktív

Nem,én a valóságban a valóságot szeretem és azzal szépen elvagyok kötekedés nélkül….
    Igaz, ma hajnal fele volt egy hosszú álmom de az szerintem nem publikus igazán..
    Nem ellentmondás hanem szójáték..

senkise
    Felhasználó

Rendben, megértettem…elfelejtettem gondolkozni így kora reggel, de leesett. 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 1-50 / 244

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.