Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok.

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 244
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Én nem rég ébredtem fel és az álom után ébren a gondolkodás jobban megy. Nagy hiba ha az ember elfelejt gondolkodni-ott már “segíteni kell..””

Névtelen
    Inaktív

Ja és gyorsan megiszom a kakajómat mert attól még jobban megy…

senkise
    Felhasználó

Nekem egy nagy ellenségem van csak és az pedig a reggel… Nem szeretek korán kelni és utálom ha keltenek, szerencsére asszony erre hamar ráérzett. 😀 A korán kelést pedig nem tudom elkerülni, (~4:30 minden nap) majd megoldódik ez is… Volt aki azt tanácsolta, ha már úgy is korán kelek, egyáltalán minek fekszem le? Sajnos ilyen is akad…nyomorult városi élet. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Én sem szeretek korán kelni de ha muszáj akkor még hamarabb felkelek hogy nyugodtan készülhessek..bár hajnalban vannak a legjobb álmok.. 🙂

Névtelen
    Inaktív

De ha valaki nem fekszik le akkor nem is álmodik Senkise! 😀

Névtelen
    Inaktív

Illetve, nem alszik.. 🙂

pleh
    Felhasználó

És akkor meghal pár napon belül. 😛
    Látjátok milyen fontosak az álmok? 🙂

Névtelen
    Inaktív

Most mi van?! Akkor sem pár napon belül hal meg csak hülyébb lesz….. D -aki nem alszik..

Névtelen
    Inaktív

Hasonlóan káros a nem álmodás sem, az is betegséghez vezet.

senkise
    Felhasználó

Lüty?:
    “De ha valaki nem fekszik le akkor nem is álmodik Senkise!”

A lovakról azért ne feledkezzünk el… 😀

Pleh:
    “És akkor meghal pár napon belül.” 😀
    Viccet félretéve, jó hogy felhoztad a dolgot. Utánanéztél már, hogy mi a maximum amit kibírunk ébren?

Névtelen
    Inaktív

Oszd meg velünk akik keveset alszanak.. :

Névtelen
    Inaktív

Na igen a lovak állva is tudnak.

senkise
    Felhasználó

Aludni… 😀 (kieg)

Névtelen
    Inaktív

Erre gondoltam 🙂

Névtelen
    Inaktív
    senkise wrote

Lüty? csak a forma kedvéért, hol jártál te abban az id?pontban a “gépeddel” mikor just koma álmodozgatott? (hm hm…repülgetünk, repülgetünk?) 😀 Még hogy hiányzó láncszem, a kis ravasz. 😀

Szia!
    Na, ezt nem értem én, légyszíves, magyarázd meg ha tudod. 😀

pleh
    Felhasználó

Utána néztem és nagyon sok érdekességet találtam az alvással kapcsolatosan.
    Kutatások szerint az alvás mennyisége és folyamatossága (min?sége) fontosabb, mint hogy mit étkezünk mennyit mozgunk, milyen nappali életvitelt élünk (alkohol, cigi, drog, kávé….).
    Ugyanis sokkal nagyobb hatással van a szervezetre az alvás mint az imént felsorolt dolgok.
    Egy feln?tt embernek legalább 8 óra alvás szükséges egy nap az egészséges kipihenéshez. Fiatal korban 9-10, csecsem? korban meg akár 14-16 is. Öregeknél említi, hogy ott 6-7 óra a szokványos.

Ha nem így teszünk annak súlyos következményei lesznek hosszú távon a szervezetünkre (szív és más szervi problémák) valamint az agyunk is leépül t?le, lényegében lassan elhal!

Az emberi ébrenlét ismert rekordja 12 nap, de azt írják, hogy már 7 nap után is lehetséges a végkimerülés és a halál.
    De minden képen ennyi id? ébrenlétnek alvás nélkül súlyos következményei vannak. Komoly leépülés lehet utána és sok évvel megrövidíti az életünket.
    Egyébként aki nem alszik rendes mennyiséget és mélyen az valószín?leg nem él sokáig ( 60 évig él már örülhet).

Az alvás hiány természetesen nem csak hosszú távon van hatással az emberre. Már az adott napot is “megalapozza”.
    Okozhat:
    Hízás, hajhullás, ingerlékenység, koncentráció hiány, figyelmetlenség, fáradság, zavart viselkedés….

Okai általában a stresszes életmód, depresszió, félelmek túlterheltség, élett?l való menekülés….
    “Az emberek többségének olyan stresszesek a napjai, hogy már nem képesek ellazultan nyugovóra térni. A napközben érzett nyomás este is rájuk nehezül, mert nem tudták elintézni feladataikat, vagy mert gondok kínozzák ?ket. Ehhez jön még a félelem a holnaptól, amelyet általában szintén sötétnek, reménytelennek látnak.”

Lényegében ez a mai civilizációs betegség amit leírtam.
    Ha valakinek vannak hasonló problémái, tünetei ne vegye félvállról, mert súlyos problémákat okozhat, mind magánéletben, mind egészségügyileg. Az öngyilkosságok nagy része is ennek tudható be.
    Az egyetlen szerintem ismert gyógymód rá az életmód változtatás. Abbahagyni azt ami a stresszes kiváltója éltünkben.
    Akár munkahely, akár egy emberi környezet vagy elvárások…
    Ha nem annak rövid és hosszú távon is súlyos következményei vannak fizikailag, szellemileg és érzelmileg egyaránt.

Ki akarná pokolként megélni az életét a vágyai hajkurászásai miatt?
    Helyzet az, hogy valójában nagyon sokan, ami jól tükrözi, hogy mennyire öntudatlanul éljük le sokan az életünket. Azért mert azt gondoljuk, hogy ennek vagy annak kell megfelelnünk vagy saját elvárásaink vágyaink rabjai vagyunk.

Remélem akik ráismernek magukra az elgondolkodik. Aki pedig valamelyik szerettében ismer rá erre az szól neki.
    Ennyi. 🙂

senkise
    Felhasználó

Kíváncsi lennék ezek után, hogy a lakosság hány százaléka alszik a szükséges intervallumon belül… Akiket én ismerek, kivétel nélkül jó esetben max 5-6 óra, rossz esetben pedig nem felfelé billen a mérleg… Szokták is mondani, ahhoz hogy kipihend magad, minimum el kell üssön egy autó… Persze vannak munkáltatók, akik ezen esetre is felkészültek a kérdésükkel. Fekv?, vagy járógipszet kaptál?… Ma reggelre is álmodtam valamit, csak elfelejtettem (lejegyezni is), majd eszembe jut.

“Abbahagyni azt ami a stresszes kiváltója éltünkben.”
    Ezért öngyilkosok sokan, mert ezt értelmezve, befejezik azt, ami a legels? ismert ok, az élet… Ha nincs élet, stressz sincs, ennél biztosabb megoldást nem tud az ember. Ha én nem vagyok, a fájdalmam sincs… Mivel a rendszer nem nyújt megoldást, ellentétben azzal, hogy folyamatosan generálja a problémákat, ezért már legtöbb esetben, a közeli hozzátartozók sem segíthetnek. A legf?bb rendszer generált probléma, a kommunikáció háttérbe szorítása, de nem megyek bele, ez álom topic. Köszi az ismertetést pleh.

senkise
    Felhasználó

Lüty?
    “Szia!
    Na, ezt nem értem én, légyszíves, magyarázd meg ha tudod. “
    Megtettem. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Elolvastam.. 🙂

ZeiolEntay
    Felhasználó

Az álmomban nagyon mélyen voltam a föld alatt, kellemetlen helyen voltam több társammal, olyan börtönszer?, elkezdtünk felmenni a lépcs?kön, de a lépcs?feljáró nagyon sz?k volt, olyan klausztrofóbiásra ment át egy id? után, valaki mondta hogy 650 emeletet kell még megmásznunk, erre fogtam és a plafont átl?ttem, és ilyen módon gyorsabbak voltunk, végül sikerült a felszínre jutni 🙂

senkise
    Felhasználó

Valahol Olaszországban játszódott a történet. Nagyjából 40-45 éves lehettem és volt egy kulacsom. A kulacsban pedig rejt?zött az igazság? Nem tudom konkrétan milyen formában, de sokak számára fontos volt, folyamatosan úton voltam miatta. Miközben zajlott az álom, egy kép derengett, melyen kék és vörös meteorszer? valamik voltak láthatóak, azonban a kép koránt sem volt teljes. Még mindig tél volt és egy garázsszer? résznél jártam, ahol megtalálták a kocsim, ekkor egy garázsba húzódva, valamiféle buborékot alkottam a kulacs köré, amely így látványában beleolvadt a hóba. Közben magam is átváltoztattam, mintha kinn aludtam volna a hóban és kissé fagyott látszata lett a kinézetemnek. Mikor odaértek kérdezték, hogy hol van a kulacs, mondtam hogy megsemmisült. Rám nézve gondolták, hogy már úgy is mindegy, úgy sincs sok hátra. Ekkor az egyik, aki inkább t?nt németnek, nevetve kérdezte nem e vagyok szomjas. Játszottam a szerepem és mondtam elhalványuló hanggal, persze hogy kérek. Ekkor odadobta a saját kulacsát, majd nevetve elsiettek. Mire elég távol értek, gyorsan felkeltem a hóból és meghallottam, a kulacsban amit adtak, egy kisebb bomba van. Azonnal felkaptam és utánuk dobtam. Sajnos a fagyasztás túl jól sikerült magamon, így a célzás sem lett a legpontosabb, a saját autóm közelébe dobtam és akkor az fel is robbant, két másik autóval egyetemben. A robbanás ereje ledöntötte a lábukról az ellenségeim, komolyabb problémájuk azonban nem történt. Ezzel egyid?ben a robbanás megolvasztotta a kulacsom körül lév? jégbuborékot és egyik jóbarátom is megérkezett motorral… Már úton voltunk, zsebemben a kulaccsal, mikor egy autóra lettem figyelmes, követtek minket méghozzá pont a Giuliani nev?. Ahová érkeztünk még mindig Olaszban volt és míg a házból kitekintve, odakinn tombolt a nyár, azonban bármerre is néztünk, nem volt zöld sehol, ránézésre sivatagnak t?nt. Az ?él?? talajt két férfi tartotta az ajtóban. Miután beértünk a középs? szobába, még egy utolsó pillantást vetettünk a ?képre?, melyb?l már több részlet volt, de sajnos még mindig nem teljes?

senkise
    Felhasználó

Mára volt 3 álom is, de az utolsó volt csak érdekesebb, három napig tartó árvíz volt Budapesten. Úszkálni lehetett a házak között, én sem maradtam ki a jóból. 😀

ZeiolEntay
    Felhasználó

Engem ma álomban egy ismeretlen lény volt, és megfogta a karomat, és furcsa suttogó hangon mondott valamit nekem, és annyira megijedtem hogy felébredtem, s a testem úgy izzott mint aki pálinkát ivott. De nem voltam lázas se semmi, csak 1 percig tartott ez a meleg érzet. brrrrrrrrrr.

mara
    Felhasználó

De jó érzés volt a brrrrrrrrrr??

senkise
    Felhasználó

Tegnapi..:

Éjszaka volt, az égen csupán egyetlen csillag volt, épp azt néztem és gondolkoztam. Akkor megláttam az égen valamit a közelében, el?ször azt hittem valami ufo. Ahogy közeledett, egyre jobban lehetett látni, észrevettem hogy az nem más, mint egy új típusú helikopter. Az égen egyre több járm? sziluettje t?nt fel, bár a hangjukat még nem lehetett hallani. Ahogy lejjebb ereszkedtek és közelebb jöttek, már hallottam is ?ket. Akkor az unokaöcsém egyik nálam felejtett, távirányítós kisautója hirtelen életre kelt. Miközben továbbra is figyeltem a gépeket az égen, az egyik belsejébe tisztán be lehetett látni , nem volt vezet?je. Bent csupán egy hangszórószer? dolog volt a közepén. Ahogy elhaladt a ház felett, a kisautó még mindig szambázott a lakásban, úgy t?nt sosem akar leállni. Visszanéztem az égre, pont akkor állt meg a ház el?tt a következ? helikopter, körülötte pedig egy antennarendszer bontakozott ki, origami stílusú technológia volt. Az alatta lév? szök?kutakra valamilyen energiát küldött, bár nem nagyon értettem. A víz meg sem mozdult, azonban valamiféle fény kitört bel?lük nagyjából 100 méteres magasságig és hullámzott is, mintha a víz fénnyé változott volna. Hasonlóképpen történt minden egyes szök?kúttal. Néztem egy darabig ezt a jelenséget, miközben hangszórókból jött egy hang, nem kell aggódni, csupán gyakorlatoznak. Miután meguntam a dolgot, csak mert nagyon idegennek és érthetetlennek t?nt, úgy döntöttem véget vetek ennek és elzavarom a gépeket. A tiszta energia elhagyta a kezem és mire észrevettem, már az utolsó gép is útnak indult visszafelé.

senkise
    Felhasználó

Ma is nagyon jót aludtam? A nappaliban véletlen nyitva hagytam az ablakot, kicsit h?vös is lett, a huzat be is hozta. Nagyjából hajnali kett? körül ébredtem izzadva (konkrétan folyt rólam a víz) és csupán egyetlen gondolatfoszlány maradt meg, valami fontosat álmodtam? Reggel már viszonylag jobban ébredtem és az utolsó álomra emlékeztem is. Valamikor a jöv?ben játszódhatott a történet, akkor épp este volt. Kifelé indultam a cigimért és mivel az öngyújtóm nem találtam, a konyhából szereztem gyufát. Már a háló felé tartottam, mikor is eszembe jutott (újabb emlék), hogy miféle stílusirányzat született, az emberek között. Hivatásos ?t?zgyújtókat? alkalmaztak, ez azt jelentette pontosan, hogy szolgaként az ?úr? parancsára várva, oda kellett szaladnod a gyufáddal és tüzet adnod? Persze a gondolat hatására jót mulattam még álmomban is, ébredés után szintúgy (szegény prométeusz?). Beérve a hálószobába épp rágyújtottam, majd láttam, hogy maradt két felesleges gyufaszál. Mindkét kezembe fogtam egyet, közben számban a cigaretta és elkezdtem valami idétlen indiántáncot járni, még hangot is adtam hozzá…. Ekkor vettem észre, hogy a cigaretta csak részben gyulladt meg. Gondoltam ég annyira, hogy gyufa nélkül is megy, er?sebben megszívtam. Itt váratlan dolog történt, miközben felvillant a cigaretta vége, ezzel egyid?ben a függöny azon része, ami a cigaretta fókuszában volt, áttetsz?vé vált pár pillanatra. Mondanom sem kell kirázott a hideg, de persze szokás szerint tovább léptem és a cigarettát még egyszer megszívtam, de most jóval er?sebben?
    Elt?nt a függöny, az ablak, de még a fal is részben, az univerzum sötétje betört és átvette a fény helyét a szobában. Semmi nem maradt, csupán a csillagok fénye pislákolt odabenn. A lakás oldalán konkrétan keletkezett egy hatalmas nyílás, melyen át egy gyorsan elhaladó objektumra lettem figyelmes, a világ?r egy távoli pontján. A sebessége alapján, biztosan nem emberi szerkezet lehetett. Egy röpke pillanat erejéig elnéztem és azon gondolkoztam, hogy kinek is szóljak. Asszonyka épp a nappaliban volt, gyorsan be is hívtam, de mikor az ablakra nézett, semmi különöset nem látott. Próbáltam elmagyarázni mi is az ami történik, de csak annyit változást vettem észre, hogy már nem néz hülyének, kezdett végre hinni? Még utoljára elnéztem a messzeségbe, majd javasoltam menjünk inkább át a nappaliba…

Névtelen
    Inaktív

Akkor jól megszívtad Senkise. 😀

Névtelen
    Inaktív

Ma azt álmodtam hogy mindenki oda való ahová megérdemli.Tamás
    hatására..sokan a pokolba jutottak mert nem a megfelel? topikba írták a mondandójukat. Szörny? álom volt. Alig tudtam kijönni bel?le.
    Vagy Tamás! Nincs is pokol? Te jobban tudod…

Szpacsek
    Felhasználó

Mindenesetre ezentúl mindig a megfelel? topikba írjad akkor a mondandódat… Na jó ez nem volt t?lem szép se — vicces se…

carrion
    Felhasználó
    pleh wrote

.
    Az egyetlen szerintem ismert gyógymód rá az életmód változtatás. Abbahagyni azt ami a stresszes kiváltója éltünkben.

Az a baj Pleh , hogy szerintem sajnos ezt nem olyan könny? megtenni ,mint ahogy azt gondolná az ember.Igazából szerintem ami miatt a legtöbb ember stresszes az a munkája miatt és a pénz miatt van ,mivel sokmindenki azon idegeskedik állandóan , hogy fogja kifizetni a számláit, hogy tartsa el a családját…..mindemellett még a munkahelyén is csesztetik.Gondolom emiatt nehezen megy az alvás is.
    De sajnos az emberek nagy része nem teheti meg azt hogy munkahelyet váltson.
    S?t azt kell hogy mondjam hogy ez az alvással kapcsolatos dolog, mondhatni népbetegség.
    Vagyhát számomra volt olyan ország ahol nem kell emiatt stresszelniük az embereknek mert egy kicsivel magasabb az életszinvonal mint nálunk.
    Na mindeggy.

pleh
    Felhasználó

Vannak olyan országok, ahol jóval könnyebb az élet az biztos. Olyanok is ahol nehezebb.

A munkahely változtatás tudom, hogy nehéz f?leg mivel már úgy 5 hónapja keresek munkát de nem kapok…
    Mert még a diplomám nincs meg és sok éves munkatapasztalat nélkül nem kellek csak az olyan helyekre ahol 5-6szoros a túljelentkezés.
    Kíváncsi vagyok, hogy azok akik most becsmérlik a mai fiatalokat, az ? gyereküknek hogyan lesz állása….
    Sok szerencsét nekik és (jó ismer?söket, mert a nélkül nem fog menni).
    Könnyen beszél az aki olyan id?szakban n?tt fel amikor még a diploma ritkaság volt és sok volt a munkalehet?ség az országban. Ez a sok munka van, de nem jelentkeznek rá dolog pedig rizsa. Mert válogatnak, majd 2 havonta elküldik az embereket.

És akár megvet? dolog akár nem, igen is van olyan munka amit nem vállalok el. (Nem takarításra gondolok.)

carrion
    Felhasználó

Pleh!!
    Tanulj ám akkor hogy meglegyen a diplomád!!!!
    DE remélem neked olyan lesz amivel el tudsz majd helyezkedni!!
    Mert az az igazság , hogy sajnos még akkor sem biztos hogy fogsz munkát kapni, mert pl diplomával epret szedni az nem a legjobb dolog.:)

Névtelen
    Inaktív

Igen..visszatér? és el?rejelz? álmok ezek..hajrá Pleh..!! 🙂

pleh
    Felhasználó

lutyo te az ilyen beszólásaid után mindig kapsz egy csillagot? 😀

Névtelen
    Inaktív

Igen Pleh! Protekcióm van.. ::D

Szpacsek
    Felhasználó
    carrion wrote

Pleh!!
    Tanulj ám akkor hogy meglegyen a diplomád!!!!
    DE remélem neked olyan lesz amivel el tudsz majd helyezkedni!!
    Mert az az igazság , hogy sajnos még akkor sem biztos hogy fogsz munkát kapni, mert pl diplomával epret szedni az nem a legjobb dolog.:)

Miért, neked van diplomád carrion? Ez nálam jó még akkor is ha nem tudsz vele elhelyezkedni.. Nekem nincsen semmilyen diplomám csak tájékozott vagyok ( egy kicsit ) , ahogyan azt nagyon helyesen észrevetted májusban, és privi levélbe megírtad nekem…!! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

És igen, Skóciában magasabb az életszínvonal –lélekszínvonal, mint itt, s ez a n?knek kedvez?… csak éppen ?k nem magyarok te pedig igen… A kultúrális színvonal is jobb, m?vel?désileg. Ott szerintem 1 városban 500 fiút talál egy magyar n? ( pl. Te ) magának, míg itt nálunk mondjuk csak 100-at… Na de mindegy ..

Szpacsek
    Felhasználó

Most ezzel nem azt akartam üzenni ám, hogy menj vissza oda !! Alig vártam már, hogy itthon legyél.. 😐 🙂 🙂

senkise
    Felhasználó

Ma reggelre volt egy igen “beteg” álmom. Két társammal együtt egy szigetr?l elindultunk vadászni. Nem tudom milyen faj képvisel?i voltunk, de ránézésre mindenképp emberi. Nagyon hosszú útra indultunk, egy sziget felé úsztunk. Viszonylag hamar odaértünk, mikor megérkeztünk már esteledett. A parthoz érve csak a csillagok fénye világított, bár tudtuk, hogy vannak a szigeten. Ahogy haladtunk a fák között, valamilyen jelenlétet éreztem, szóltam is a társaimnak, hogy mostantól használják a képességeiket, mert hozzánk hasonlók is lehetnek a közelben. Az er?nk és a gyorsaságunk rendkívüli volt, az érzékeink nagyon magas fokon m?ködtek. Mikor a társaim megértették, hogy valami nem stimmel, egyszerre becsuktuk a szemünket és “látni” kezdtünk. Ez a képesség képessé tett becsukott szemmel, az él?lények megkülönböztetésére. Az emberek színe kék volt, a képességgel rendelkez?ké pedig változatos, a leger?sebbeké piros. Szinte macskaügyességgel haladtunk, mikor észrevettem valamit, a társaim azonnal megállítottam, emberek… Egy k?épülethez értünk, amiben tartózkodott egy ember. Emlékszem kihasználtam a hasonlóságunkat és leálltam vele beszélgetni, miközben a társaim bekerítették. Igen, levadásztuk… Miután végeztünk vele épp kifelé indultam, mikor megláttam a hullámokat. A víz hatalmas hullámokban közeledett, ekkor hirtelen egy hullámtör? emelkedett ki nem sokkal az épület el?tt. A hullámok látszólag megütköztek és erejüket vesztették a falban, de ami átjött felette az valami elképeszt? er?vel csapódott a földhöz, mintha a gravitáció sokkal er?sebb lett volna… Odafordultam a többiekhez és mondtam, hogy nem tudunk 80 km-t úszni ebben a viharban, várnunk kell reggelig. Visszahúzódtunk a k?épületbe és reggel ébredés után, látva a napfényes id?t, azonnal elindultunk vissza.

carrion
    Felhasználó

Amit most írok azt el?ször le sem akartam írni ,mert nem társítottam hozzá különösebb figyelmet,de igazából már most odáig fajult a dolog hogy kb 4edjére álmodok hasonlót az elmúlt 2hétben.

Éjszaka van, egyszer csak hallom hogy nagy a nyüzsgés ,kinézek az ablakon és látok egy hatalmas sárgán és fehéren villódzó ufót a hegy felett lebegni ,de ekkor már az emberek eszeveszetten rohangálnak odakint és mindenhonnan helikopterek meg repül?k érkeznek szóval tejsen káosz.
    Akkor egy másik ,szintén éjszaka van kint vagyok az erd? szélén garázsoknál , felnézek és egyszer csak egy hatalmas szintén sárga fehér és kéken világító hatalmas ufó bukkan fel a fák mögül ,látni ahogy forog és hatalmas, síri csend van miközben áthalad felettem ,de valahogy mégis haláli félelem lesz urrá rajtam.
    Akkor megint másik szintén éjszaka sétálok a városban épp egy emberrel beszélgetek miközben hatalmas zajra leszünk figyelmesek ,felnézek magam el?tt az égre és megint csak azt látom hogy már jönnek a helikopterek mert ott van az a nagy ufó az égen és csak lebeg de nem csinál semmit ,megint beüt a pánik ,körbenézek és mindenki rohangál össze vissza , ordibálnak én meg arra gondolok hogy már megint ez!!!!!!!!!
    AZ egészben az a furcsa hogy mindig olyan helyszinek vannak ami a valóságban is a környezetemben van és mindig halál félelmem van , kivéve az erd?nél az valahogy egy picit más mint a többi!!!!Azóta szint minden nap mikor arra sétálok felnézek az égre és azt várom mikor bukkan fel ott valami
    SZerintetek az mit jelent???Vagy csak paranoljás vagyok?

Szpacsek
    Felhasználó

Én még nem álmodtam ufókról… 😐

senkise
    Felhasználó

Szerintem nem vagy “paranoiás”, nekem is számtalan hasonló álmom volt és szintén érzek benne, valami rajtunk túlmutató dolgot, azzal együtt persze, hogy megértettem az álmaim miértjét… Egyszer? valóságmozaikok, a kiegészítéseknek t?n? rész pedig akármennyire is megdöbbent?, avagy hihetetlen, de az is megélt emlék, csupán képtelenek vagyunk ébren felidézni. Minden ismeretlen mozaik, er?s trauma volt az elme és a test számára, bár ebb?l mit sem érzünk, testünk és elménk mélyén azonban ott marad a sokk… A múlt mozaikjaiból, vajon hogyan születik jövendöl? álom, az persze még mindig kérdés, a véletlen számlájára írni azonban felel?tlenség lenne. Hogy milyen “algoritmus” alapján illeszt?dik össze a kis mozaikokból az álom, az is egy jó kérdés, de az id?t?l mindenképp független, az álmaim alapján biztosan mondhatom. A jelenben egyre több a hír, ahogy az idegenekr?l szólóak is, az ismeretlent?l való félelem pedig el?tör, kinél el?bb, kinél utóbb. Ha a hírek funkcióját nézzük, észrevehet? pár érdekes mozzanat, mindenképp érdekek állnak ezek mögött, ilyen a rendszer… Szerintem az idegen élet kérdése, sokkal összetettebb dolog, a félelemnek itt nincs helye… Különben is, csak addig félsz, míg nem tapasztalsz… 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Szerintem sem vagy mániákus, beteges. Paranormális pedig lehetsz nyugodtan, ez itt úgyis a paranormál oldal ! Örülök, hogy végre kezdesz írni, megnyílni, és beszélni!!
    ( Az elmúlt 2 hét… nekem is “s?r? ” volt..!)
    Írjál még carrion!
    Nem vagy képzelg?s, beképzelt, és idegbeteg.
    Különben is ideges ember nincsen, csak hülye.

Névtelen
    Inaktív

lol

carrion
    Felhasználó

Senkise!
    Köszönöm a megnyugtató válaszodat!Én ugyan nem tudom ilyen szépen kifejezni magam de azért válaszolok!
    Szóval már bennem is felmerült , hogy ez lehet egy “régi” emlék, trauma , ahogy te is írtad, és emellett szól az is , hogy túlságosan is valóságosnak t?nik!Csak nem értem miért a rettegés!!
    Tudom az embernek nehéz leküzdenie az ismeretlent?l való félelmet!
    Csak az a baj, hogy sajnos azt hiszem ezzel saját magam alatt vágom a fát, mert amit?l rettegünk azzal saját magunkhoz vonzzuk azt.Le kellene küzdenem ezt a félelmet!Csak sajnos azt nem olyan könny?!
    Meg az is érdekes , hogy amióta itthon vagyok azóta folyton levert a hangulatom, fáj a fejem,fáradtnak érzem magam , plusz az álmok!!
    Szerintetek ez lehet a leveg?szennyezettség miatt??
    Mondjuk a régi fórumon sokszor írtam hogy általában minden este álmodok és többnyire mindig valami hülyeséget,eleinte ezért is nem figyeltem fel annyira,de ez már sok, plussz egyre több a világvégés , tornádós…álom.Ezek is elég durvák szoktak lenni ,de nem inkább egy múltbéli dologhoz,hanem inkább jöv?beli dologhoz hasonlít!!!
    Remélem nem lesz igazam és nem úgy lesz!De mondjuk most hogy így jobban belegondolok sokszor be szoktak jönni az álmaim!!
    Elég fura.

pleh
    Felhasználó

Ha sokat gondolunk a félelmeinkre azokat bevonzzuk el?bb vagy utóbb. Egyébként is csak olyasmikre tudunk gondolni amik valahol, valamikor léteznek.

Az, hogy itthon fáradtabb vagy lehet az id? eltolódás miatt is. Esetleg másképpen kelsz mint akkor, talán az jobban megfelelt a bioritmusodnak Ez csak egy tipp.
    Nem tudom, hogy Budapesten laksz e vagy valahol távol onnan, mert sok helyen azért itthon is tiszta a leveg?.
    Az étel min?sége mennyisége és az id?járás is meghatározza a közérzetünket. Valamint a hely kollektív tudatának érzékelése (még ha nem is tudatos) szintén hatással van ránk.
    Mennyivel másképpen érzed magad egy templomban vagy szép tisztáson, mint egy zsúfolt aluljáróban vagy egy romos szürke régi épületben.
    Ez is meghatározó f?leg azoknak akiknek már van viszonyítási alapjuk. Ugyanis onnantól tudatossá válik számukra.

A környezet meghatározza a hangulatunkat, közérzetünket vagyis a személyiségünket is.

carrion
    Felhasználó

várj, belinkelek egy képet hogy hol laktunk skóciában!!
    -link-
    Hát ez egy picit odébb van,de lényegéb?l kb ezt lehetett látni az ablakunkból.
    Nem hiszem , hogy az id?eltolódás lennem mert csak 1óra,de mondjuk lehet!
    Szerintem ott a tengerparton tisztább volt a leveg? mint itthon , még ha nem is nagyvárosban lakom, akkor is.
    mondjuk az igaz , hogy jobban érzem magam pl egy erd?ben sétálgatva mint pesten a tömegben!

monolit
    Felhasználó

Carrion!
    Szerintem fogd fel úgy, hogy kaptál egy figyelmeztet? üzenetet: ha ilyen ufót látsz a valóságban is, tudd, hogy az álmodban átérzett félelmed miatt el kell kerülni. Nyugtázd magadban hogy így teszel, vetted az üzenetet. Ha ezt megteszed, és többet nem álmodsz ilyet, akkor valóban üzit kaptál. Ha továbbra is álmodod, akkor Senkisének volt igaza, és csupán emlékeid vegyületét láttad, és majd elmúlik.

monolit
    Felhasználó

Az embert néha egy-egy álom évtizedekig kisérti, míg fel tudja dolgozni, meg tudja érteni. Engem is mostanáig foglalkoztatott egy régesrégi álom, gyerekkoromból.
    Azt álmodtam, hogy éjszaka kint állok a sufnink el?tt pizsamában. Kedves játszótársam a kutyánk pedig ott áll velem szemben, és éktelenül ugat. De nem úgy, mint aki csak mondja a magáét, hanem vicsorogva, tajtékzó dühvel, és én nagyon megijedtem t?le, félelmemben mozdulni sem bírtam, mert attól féltem ha megmozdulok, azonnal rámugrik és megharap. Apám ekkor megjelent, ránézett a dühös kutyára, majd felém nézett, és szó nélkül elindult befelé a házba. Nem hittem el, hogy nem jön oda hozzám, nem vesz a karjába, hanem szándékosan itthagy prédának. Hihetetlen csalódást éreztem, cserbenhagytak és sírva könyörögtem utána hogy Apuka segítsen! De ? csak ment, és hátra se nézett. És én ottmaradtam újra egyedül, szemben a továbbra is vicsorgó kutyával és az iszonyú félelemmel. Aztán felébredtem, persze b?gve, és nem bírtam elmesélni mit álmodtam.
    Ma jutott eszembe a megfejtés: ez az álom csak nekem t?nt annak, valójában egy testen kívüli élmény volt. A kutyánk ezért nem láthatta, hogy ki van ott, csak érzékelt valamilyen jelenlétet, és apám is azért nézett csak egyszer felém, mert ? sem látott valójában. Én viszont úgy éltem meg az egészet, mintha testi mivoltomban lettem volna jelen.

pleh
    Felhasználó

Pont most olvastam Aleja üzeneteiben:

Az Álmok nagyon sok mindent jelenthetnek és a legtöbbször Személyesek.
    Ez azt jelenti, hogy hasonló álmok más személyeknek mást jelentenek. Nem lehet általánosítani mindenkire.
    Elfelejtheted azokat a könyveket, amelyek álmokat magyaráznak meg.
    Az Álmok mindenki számára személyesek, amelyeket csak te érthetsz meg, mivel a lélek olyan képeket használ,
    amelyeket te megérthetsz.

Van, amikor a te Lelkedt?l vannak, aki el szeretne mondani valamit számodra.
    Van, amikor a lélek szimbolikusan akar valamit elmondani, amely segít megérteni.
    Van, amikor az asztráltestedben utazol, hogy tanulj,
    Van, amikor egy másik önmagad látod egy másik dimenzióban
    Van, amikor meg akarsz tanulni vagy elrendezni valamit, ami a Tudatalattidban zavar téged,
    Van, amikor el?z? Életedb?l származó példák, sémák, amelyeket nem rendeztél el és ottmaradtak a tudatalattidba.
    Van, amikor támadások a sötét oldalról,
    Van, amikor más Dimenziókban vagy Bolygókon lév? Fénylényekt?l jön, akik beszélni akarnak veled,
    És van, amikor nincs semmi dolgod vele, csak valaki más energiáját kaptad el.

A Deja vu-érzés jöhet régi életek emlékeib?l, de akár az Álmok emlékeib?l is. Az emlékek Asztrál-Utazások. Minden
    Életben a te igazi önmagad, a lélek, ugyanaz. Csak az anyagi (fizikai) tested és a viselkedésed változik a különböz?
    életekben, aszerint, hogy milyen Tudatossági Szinten állsz és milyen tapasztalatokat akarsz szerezni, átélni

50 bejegyzés megtekintése - 51-100 / 244

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.