Visszatér?, el?rejelz? álmok.

News Fórumok UFO-k UFO észlelések Visszatér?, el?rejelz? álmok.

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 244
  • Szerző
    Bejegyzés
    Névtelen
    Inaktív

Pleh, A deja vu érzések csak megtörtént helyzetekb?l inkarnálódhatnak. Álmokból, soha.

senkise
    Felhasználó

Igen…ezek a képek nem egészükben, hanem részükben jelentek meg, traumát okoztak a múltban. Múlt-álom, jelen… Az álom egyenesen következik a múltból, tehát ha hisszük, hogy az álomból származik a deja vu, a tudatunk fölé helyezzük a félelmeinket, ezért kár lenne… Hogy mennyire nem ismerjük önmagunkat, az emberi testet, az itt hamar ki is derül. Elég ha belegondoltok a reklámok, filmek készítéseinek rejtelmeibe… Mikor egy ártatlan reklámot, filmet nézünk, eszünkbe sem jut, mennyit árthat. Mondjuk a reklámok közvetlen nem ártanak annyit, inkább közvetett módon akkor, mikor elmész megvenni egy terméket, amit azel?tt sosem tettél volna meg. Elég ha egy 20 másodperces reklámba belevágnak egyetlen képet, ami 1 másodpercig látható. (persze fontos a “hova”, általában a felfokozott érzelmi állapotnál éri el a maximum hatásfokot) A figyelmünk az összhangra fókuszál (az érzelem húrjain pendül), míg az agyunk minden részletet feljegyez. Az agykutatás titokzatossága már a múlté, a nagyvállalatok keményen alkalmazzák rajtunk a különböz? technikákat s nekünk ez fel sem t?nik. Az idegenekt?l pedig nem kell félni (carrion), mert ha eljön az id?, tapasztalás útján úgy sem lesz elkerülhet? a kérdés, én ezt inkább nevezném izgalmasnak… Akkor majd eldönthetjük, van e okunk félni, avagy sem. Addig pedig valójában nem is az idegenekt?l érzel félelmet, hanem az ismeretlent?l, aminek az idegenek jelentéktelen részei csupán.

Névtelen
    Inaktív

Senkise!
    Senkise fél az idegenekt?l. Ezt a nagy “félelem” álcát a kíváncsiság motiválja..mindenki és senkise mit nem adna egy élményért a földönkívüliekkel kapcsolatban.Nem értem hogy egyesek miért burkolják be a nyilvánvaló kíváncsiságukat a félelem durva zsákjába..
    A reklámmal kapcs annyi igazságod van hogy bevágnak egy másodpercnyi snittet mondjuk egy nyalókáról és neked máris nyalókázni van kedved, pedig az agyad, az értelmed még fell sem fogta. ezt lehet egyszer? reklámtrükknek is nevezni de létezik és tanítják is a reklámpropaganda kategóriában.

senkise
    Felhasználó

A kutatást mint eredetet említettem, azt hittem észreveszed… (kár érte) A reklámos történet pedig az egésznek egy röpke részlete csupán, nem szándékoztam mélyebben megemlíteni, mi a lehetséges még, amib?l pl nemsokára tömegszórakoztatási eszköz lesz… Alternatív módon (talán félelemb?l) számtalan ember készített munkákat arról, mi történik a jöv?ben, annyira azért nem venném félvállról a szabadgondolkozók munkáit…

“mindenki és senkise mit nem adna egy élményért a földönkívüliekkel kapcsolatban”

Sokat, de többet adok egy értelmes emberrel való kapcsolatért…

Van is egy vicc, hogy honnan tudni értelmesek e az idegenek? Onnan, hogy még nem vették fel a kapcsolatot velünk… Lehet nem jetit kéne keresni, hanem az elveszett értelmet…

carrion
    Felhasználó

Monolit!
    Lehet hogy igazad van!Lehet hogy ez csak egy figyelmeztetés, hogy tudjak megkülönböztetni!!!
    Igazából Dávid is úgy írta le hogy a “segít?ink” ?rhajói fehér fényt bocsájtanak ki!!Akkor lehet ez a színes fény nem a legjobb döntés??!!
    Másrészt amit leírtál az álmod elég durva!!!!!Viszont teljesen logikusnak t?nik a magyarázatod!

Pleh!
    Én is úgy gondolom hogy a De-ja-wu érzés lehet álomból fakadó is!És Lüty? azért gondolom így ,mert még a régi oldalon is írtam egyszer hogy van egy olyan hely ahova a mai napig nem szívesen megyek mert egyszer volt valami borzasztó rossz álmom azzal a hellyel( de úgy hogy akkoriban még sosem jártam ott mégis el?tte az álmomban pontosan ugyanúgy nézett ki mint azt utána megtapasztaltam) na mindeggy az a lényeg hogy borzasztó rossz érzés fog el azon a helyen.Nem tudom miért!Talán álmomban ott meghaltam , és ez egy figyelmeztetés , hogy ne menjek arrafelé????!!!
    A reklámokkal pedig teljesen egyetértek!!Rábeszélnek bizonyos dolgokra anélkül hogy tudnánk róla!!

Névtelen
    Inaktív

Ebben is tévedsz! Igenis felvették már csak ugye nem eléggé és nem “publikus” Valóban nem jetit kéne keresni, bár ez a teória a létez? jetir?l számomra mindíg közömbös maradt,de az álmokban sem kellene mindíg élni. néha egy kicsit kellene lejönni ide a földre…
    Az értelmes emberrel való kapcsolat is rejteget némi buktatót. Mert ki az értelmes ember és kinek?? Az értelmes embernek is vannak ellenvéleményei minden dologról, tehát már akkor vitatkozni kell vele és az értelmes ember már a szemedben érthetetlenné válik és ott vagyunk ahol voltunk, mert nem lehetünk önz?k hogy az értelmes ember bólogasson nekünk mindenre amit hallaniszeretnénk -a saját magunk igazát. Tehát az értelmes ember mint kapcsolat, igen relatív és húzós. Tehát ilyen nem létezik. Az értelmes ember CSAK magának értelmes, legalábbis ? úgy érzi.

senkise
    Felhasználó

“Ebben is tévedsz! Igenis felvették már csak ugye nem eléggé és nem “publikus” “

Csak gondolkozz el rajta, ha nem publikus, akkor mir?l tudhatsz… Enyhén ellentmondásos a dolog, bár lehet csak számomra. 😀 Na hagyjuk…

Mi az értelmes…
    Önállóan képes gondolkozni, értékeli a saját és mások szabadságát, képes önállóan dönteni és tiszteletben tartja a másik véleményét, melyért odaadna mindent. Ezenkívül elfogadja, hogy nincs tökéletes, bár törekszik azt elérni, nem ragad le, képes a folyamatos változásra. Ennyi felvezet?nek elég lesz.

Végül nem kell hogy egyet értsünk az értelmes jelz? mögötti gondolatokban, nem tartozhat mindenki ebbe a kategóriába…

Névtelen
    Inaktív

Ne nevelj,tudod hogy nem tudsz.ne érvelj az értelmes ember ismérveivel ezt nagyon jól tudom én is. Csak egy kicsit gondolkozz el.. Tudom hogy miben merül ki az “értelmes ember” fogalma.

Névtelen
    Inaktív

Nézz körül és rájössz a mondanivalóm nyitjára.

senkise
    Felhasználó

Honnan tudhatnád miben merül ki, hiszen pont te mondtad az el?bb, hogy ez szubjektív… 😀

pleh
    Felhasználó
    lutyo wrote

Pleh, A deja vu érzések csak megtörtént helyzetekb?l inkarnálódhatnak. Álmokból, soha.

Erre én magam tudok rácáfolni, mert álmodtam már olyat ami utána megtörtént és dezsavu érzésként ugrott be el?ször. Aztán lassan ráeszméltem, hogy egy álmomból ismer?s az eseménysorozat.

Szpacsek
    Felhasználó

Tornádós, hurrikános álmok, carrion? Ez fura. Szerencsére nekem soha nincsenek katasztrófával, világvégével ( legföljebb világBÉKÉVEL) kapcsolatos álmaim.
    Skóciában, szép helyen laktatok,és nem volt tv, ugye? Meg térer? sem, számítógép ( Ja, nem, laptop az volt.) Rád se lehet ismerni úgy megnyugodtál, szinte kicserél?dtél, kitisztultál és így jobb hatással vagy a környezetedre is, nem csak te érzed magadat jobban.
    Az bizony lehet ( a fejfájás, levertség ) a rossz leveg? miatt a légszennyezettség miatt, mert ipari városban laksz, ahol sok gyár van. Ugye én tudom hogy hol laksz. Úgyhogy természetesen, ha az erd?ben sétálsz, jobb a közérzeted!! Kirándulj(atok) sokat! Sok jó erdei kiránduló hely van ott, ismerem egy kicsit azt a vidéket, ahol élsz. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Meg van egy olyan ötletem, hogy ” Natural Oil –Eucasol ” spray, azt próbáld ki !!!! Azzal kell este vagy bármikor besprézni a szoba leveg?jébe, és az megkönnyíti a légzést.
    Ismertem egy budapesti, Vivien nev? lányt is, 17 éveset, aki pedig azért kapott nehezen leveg?t, met orrsövényferdülése volt, vagy sz?k volt neki, és mennie kellett volna vele operációra, m?tétre, csak az rettenetesen drága volt, és nem volt rá pénze !!
    Fontos hogy az agyad elég oxigént kapjon, hogy jól tudj gondolkodni, és ne legyél ” hipoxiás ” vagy mi. ( Orvosi szakfogalom.) Ezt abból láttam, hogy egyszer azt írtad, hogy : ” egyépként”. ( “egyébként” helyett.)

Most már ilyen segít?kész leszek mindig, azthiszem…! 🙂 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó
    carrion wrote

várj, belinkelek egy képet hogy hol laktunk skóciában!!
    -link-
    Hát ez egy picit odébb van,de lényegéb?l kb ezt lehetett látni az ablakunkból.
    Nem hiszem , hogy az id?eltolódás lennem mert csak 1óra,de mondjuk lehet!
    Szerintem ott a tengerparton tisztább volt a leveg? mint itthon , még ha nem is nagyvárosban lakom, akkor is.
    mondjuk az igaz , hogy jobban érzem magam pl egy erd?ben sétálgatva mint pesten a tömegben!

Annyi zsúfolt túlnépesedett hely van, és olyan jó hogy vannak olyan helyek, ahol ki lehet kapcsolódni, és kipihenni magát az embernek.
    ( Bár én most pont nem vagyok fáradt. )
    Mi kertvárosi városrészben lakunk szerencsére, hál’Istennek. 🙂
    Erd? nincs városomban, ahol lakok. De föl szoktam menni a Mátrába a Sás-tóhoz, az csúcs szuper hely nekem, mert barátságos, szelíd kacsák vannak ott, akikkel tudok még beszélgetni is, úgy szoktam érezni!!!! 🙂 A Szpacsek szó kacsát jelent, egész pontosan ” rút kiskacsát”, bár én nem vagyok túl csúnya, és a Citroen 2 CV nev? autót becéztél így a jugoszlávok ( a szerbek f?leg), anno az 1970-es, ’80 – as években…!! Itt a Paranormálon pedig EMBEREKKEL is tudok beszélgetni!!!! ( vííííííííí !!! )
    🙂 🙂 🙂 😛 😀 !!!!!!

Szpacsek
    Felhasználó

Ne egyél kacsahúst, liba combot, carrion, a privátlevélben csak vicceltem .! Én néha eszek ! De te vega vagy !! Az Inuakis topikban ajánlottam Neked egy könyvet, nézd meg !!! 🙂

A Skóciát meg a Pestet mondjuk nagybet?vel kéne írni , de nem baj (nám baj) én is szoktam direkt csinálni ilyet, meg mások is….. 😀 🙂

Névtelen
    Inaktív

-link-
    Álom kategóia.. :O 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Lüty? : Te olyan jó fej vagy !!!!!

Carrion :Rendben van, nem példálózok mindig veled, ha zavaró neked ez !! És nem idézem a régebbi hozzászólásaidat ezentúl. De amit eddig csináltam, azt nem bánom meg, mert: ” Az elismerés legmagasabb foka az utánzás!” Tanultam t?led!!! Vííííííííí… nja, bocs. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Ha pl a kacsa, liba comb elfér itt az álmoknál, akkor a link is megállja valahogy a helyét . 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Én , amúgy, sosem szoktam álmodni semmit ( csak régen ). Olyasmit nem érdemes álmodni, aminek nincs esély vagy remény a megvalósítására… Az én nagy Álmom azonban már az elmúlt hetekben, hónapokban teljesült, itt a Paranormálon! Aki olvassa, úgyis láthatja mindenki, hogy mi (ki) volt az !! 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Aki nagyon szeretne valamit ( valakit ) és sokáig keresi, és tesz is érte, az úgyis megkapja, megtalálja!! — ez a tanulság…!!

Névtelen
    Inaktív

Szpacsi! Álom fogalomzavarban vagy…

carrion
    Felhasználó

Én most töltöttem le egy könyvet ,amib?l elvileg meg lehet tanulni a tudatos álmodást!
    Ti hallottatok már ilyesmir?l??

Illetve valaki tudja ezt alkalmazni gyakorlatban????

Névtelen
    Inaktív

Biztosan. Szerintem, senkise…

pleh
    Felhasználó

Én hallottam. 🙂

Névtelen
    Inaktív

Akkor építsd be a gyakorlatba. 🙂

carrion
    Felhasználó

akkor mesélj! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Én amit csináltam, így csináltam: megálmodtam a dolgot félig–meddig tudatosan, de akartam nagyon, ( idén májusban), és utána megterveztem, nagyjából, amennyire lehetett, és aztán pedig nekiláttam megvalósítani..! Voltak nehézségek, de nem adtam föl!! És a végére minden összejött, 🙂 minden bejött, pont úgy, ahogyan én (is) szerettem volna…!!!!! Segítség nélkül nem ment volna, de volt segítség !! 🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

De majd írd már le carrion, hogyha elolvastad, mert én nem olvastam és szeretném tudni, hogy mit írnak !!! Meg a gyakorlatba is be kéne majd építeni !!
    Akarat — vágy — + tervezés, szerintem ez a tudatos álmodás, de ez csak olyan hétköznapias amit írtam, és itt a paranormálon magasabb szint? dolgok is vannak…Most már azt mondom, hogy merjünk álmodni, tudatosan, csak várni kell addig amíg ezek az álmok megvalósulnak/ megvalósulhatnak..!!!
    Vagy valami ilyesmi..!!!!

Na most tessék, Te jössz, engedlek szóhoz jutni.., de akkor mondjad ám..! ( Ha tudsz valami jót mondani..!) 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Szóval, hogy mi is az, amit letöltöttél, arra vagyok kíváncsi !!

pleh
    Felhasználó

A tudatos álmodás az asztrálutazás “el? csarnoka”.
    Egy álom amiben félig meddig éber vagy, tudatodnál vagy részben, így valamennyire tudod irányítani azt.
    Nem olyan szinten mint ébren, de mégis tudod, hogy álom és nem ébredsz fel közben.
    Biztos voltatok már úgy, hogy félig meddig felébredtetek egy álomban, amit próbáltatok folytatni (és általában nem ment). Na ez ehhez hasonló azzal a különbséggel, hogy sikerül folytatni tudatosan.

Olyan módszereket szoktak javasolni erre, hogy lefekvés el?tt mondogatni kell magunkban, hogy tudatosan álmodunk, tudatosan álmodunk…..aztán el is kell képzelnünk és akarnunk kell. Aki sokat álmodik annak könnyeben fog menni. De annak is aki érzékenyebb az ilyesmire és magától is néha asztrálutazik amire valamennyire emlékszik is ébredéskor.

Az asztrálutazás abban különbözik ett?l, hogy ott bár szintén a tudatosság a lényeges, azonban nem az elme szintjén marad a tudat, hanem tovább lép azon. Így olyan helyekre juthat el, amik tényleges létez? helyek (vagy voltak).

Névtelen
    Inaktív

Hosszú id? után, kezdem érteni hogy mi ennek a lényege..kd 3 hete tudom társítani a dolgokat.
    Én úgy látom hogy elkezd?dik egy “cselekmény sorozat” És nem szabad felébredni bár a tudatomban még benne van az hogy még nem alszom. Nálam nagyon érdekes mert úgy szokott kezd?dni hogy egy két ember van körülöttem és én csak szemlél?je vagyok az általuk tett dolgoknak..és ha nem ébredek fel,amin nagyon igyekszem akkor tudom irányítani az álmot. Valahogy így tudnám leírni. Érdekes mert még ilyet nem tapasztaltam. De lehet hogy te ne err?l beszélsz ? :O

pleh
    Felhasználó

De ilyesmir?l, ennek vannak mélyebb és foszlányosabb “fokozatai”.

Névtelen
    Inaktív

Addig még nem jutottam el,bár bevallom ?szintén ez eleinte nekem kellemetlen és szokatlan volt, de már hozzászoktam. Egyenl?re még így jelentkezik és a további álomra még nem emlékszem. Csak ez az áéomkezdet mindíg bejön és ez furcsa.

Névtelen
    Inaktív

El?ször azt hittem hogy hülye vagyok, még szinte ébren, embereket és cselekményeket látni mint küls? szemlél?. aztán eszembe jutott mégbedig a napokban hogy valami ilyesmir?l beszéltek ti, csak nem úgy fogalmaztátok meg ugye hogy az én mezei agyammal is felfogjam.. 😀 Szerinted akkor most majd jönnek a mélyebbek és a foszlányok? 🙂 Mert az már biztos hogy az ember ezeket fokozataiban éli -álmodja meg egyszerre nem megy -gondolom, én..))

pleh
    Felhasználó

Az els? lépés végül is az, hogy tudatosodott benned mir?l van szó. Innen ha erre koncentrálsz majd mikor ilyen megint el?fordul, érdekesebb élményekben lehet részed el?bb utóbb.
    Most azt képzeld el, hogy ugyan ez az élmény de úgy, hogy teljesen éber vagy így nem maradsz az elme (álmok) szintjén, az az asztrálutazás. Tehát teljesen tudsz magadról miközben nem a tested szintjén vagy jelen éberen.

Meditációknál viszont lehet olyan is, hogy a mostani ébernek nevezett állapotodat többszörösen túlléped. Gondolj el egy sokkal tudatosabb állapotot és hogy az milyen lehet egy ilyen szinte teljesen szabad közegben.
    Sokan erre mondják, hogy túlvilág. De ez már azért más dolog.

Névtelen
    Inaktív

Na igen..ez most marhára kezd érdekelni. eddig azt hittem hogy nem létezik ilyesmi…egy példával élek hogy hogyan indult az egész. Láttam 2 embert. az egyik bement egy udvari lakásba és egy lavor félét hozott ki. Ezzel a látvánnyal elvoltam. Második alkalommal már odamentem hozzá és kivettem a kezéb?l és átadtam a másiknak,de akkor felébredtem, bár tudtommal nem aludtam még. Most valahogy még itt tartok hogy különböz? szituációk, helyzetek vannak és abba bele tudok valamilyen szinten
    “szólni” de továbbra is érzem hogy ez nem a valós álom, mert ébren vagyok valamilyen szinten.Na most erre fogok “hajtani”.
    -ha alvásra kerüll a sor- 😀

pleh
    Felhasználó

Pedig már mióta err?l beszélünk (azta)… 😛

Névtelen
    Inaktív

🙂 Én ébredek kés?n, vagy most jutott el a tudatomig, mivel voltak már ezek a furcsa dolgok..

Szpacsek
    Felhasználó

Jó, hogy elmondtátok, mi az a “tudatos álmodás”, mert nekem fogalmam sem volt..!! 😐
    Pláne asztrálutazás !!! Bár Thot, és a mestere, Horlet, csináltak ilyeneket !!! Thot egészen a világegyetem széléig elutazott így, Horlet lelke pedig Atlantisz szigete felett ” szabadon bolyongott”… Már jó régen voltak ezek…!
    Nem baj majd carrionnak biztosan tetszeni fog !!! 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Tudatos felel?sség = az otthon melege
    Szerintem lehet hogy erre gondoltál, Carrion !!

Vagy:
    Robert Moss –Tudatos álmodás.
    Megtanuljuk, hogyan lehet feldolgozni az álmainkat.
    Fedezzük fel bátran saját álmainkat.
    🙂 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

carionka!!! 🙂
    “Igyekezz többet tör?dni azzal, ami még a világ szépségeib?l megmaradt, az emberiség minden pusztításai mellett is.” 🙂

Névtelen
    Inaktív

Már 2 napja csak ébren álmodok. 😀

Szpacsek
    Felhasználó

Lázálmaid lehettek…

Névtelen
    Inaktív

Az ritkán van..

Névtelen
    Inaktív

Ja, talán inkább ide kellett volna, mint a chatboxra..:D

Szpacsek
    Felhasználó

Nem, tényleg meg volt felezve az a topik !! Azért volt balra írva hogy “képfeltöltés”, mert Carrion onnan próbálkozik mindig avatárképet föltenni magának !

Szpacsek
    Felhasználó

Mi a helyzet az UFO-s (rém)álmaiddal, carrion?? Elmúltak már?
    Szokott éjszaka álmodban halálfélelmed lenni még? 😐

HA valójában esetleg t?lem vagy betojva, akkor most megírom, hogy nem akarok semmit!( Mármint találkozni Veled, randizni !! Személyesen!) 😐 🙂
    Észrevehetted már hogy nem nyomulok már rád!!!
    Én csak barátkozni szeretek !!! 🙂 🙂

Névtelen
    Inaktív

Akkor értem. Na mindegy..Szpacsi próbálj már te is legalább kutakodni az agyadban, hátha el?jön valami megmagyarázhatatlan.. 😀 Amir?l itt be tudsz számolni.. 🙂

Szpacsek
    Felhasználó

Velem te nem sokra mész… De tényleg volt olyan 2-szer is, mostanában, hogy nagyon er?sen carrion-ra gondoltam, és pont akkor lépett be, és írt is !! Mintha csak megérezte volna !!
    Régebben volt nekem is, rejtélyes álmom, arra emlékszem, de hogy mi, micsoda, na arra már nem emlékszem.
    Álmodtam én már olyan hülyeségeket, értelmetlenségeket is, hogy azokat nemigen lenne érdemes megemlíteni, még ha emlékeznék is rá.
    Amúgy pedig mostanában Maria Jurjevna Kirilenko, ha ez a név mond nektek valamit…

carrion
    Felhasználó

Nem,mostanában nem álmodtam rosszat!!(hálistennek)
    Este lefekvés el?tt próbálok arra gondolni hogy ne legyenek rossz álmaim ,meg hogy ne ólálkodjon felém semmi negatív lény!!!És talán emiatt van! 🙂

50 bejegyzés megtekintése - 101-150 / 244

Be kell jelentkezni a témakör megválaszolásához.